Menu

Açılış ve Amacımız Hakkında

logo2Açılış ve amacımız hakkında. Sitemiz Ülkemizde Parapsikoloji alanında akademik düzeyde çalışma yapılabilmesi, bu alanda ilgisi bulunanları bir araya getirebilmek ve kamuoyu oluşturabilmek amacıyla kurulmuştur.

2005 tarihinde akreportal.net ile başlayan çalışmalarımız genelportal.com (Şu an bu adreste faaliyetimiz yoktur) alt birimlerinde telekinezi ile ilgili bir forum açılması ile devam etmiş yoğun ilgi üzerine telekinezi.org sitesi daha sonrada telekinezi.com; konuları daha ayrıntılı bir şekilde ele alabilmek ve alanları ayırmak amacıyla astralseyahat.net ve telepati.org ile devam etmiştir. Tüm sitelerin bu site üzerinde yönetimi ve tek çatı altına taşınması gündeme geldiğinde carnim_rama (Gizem Cünüş)’nın vefatı üzerine proje, yönetime yeni arkadaşların alınması amacıyla ertelenmek zorunda kalınmıştır. Şu an telekinezi.com telepati.org ve astralseyahat.net üzerinden yayınımız devam etmektedir. Telekinezi.com, Telepati.org ve Astralseyahat.net forum formatında devam etmektedir. Ayrıca astroloji alanında daha önce yaptığımız çalışmaların bir kopyası akrep-burcu.com sitesinde pasif olarak yayına devam etmektedir. Bunlara ek olarak, çalışmalara katkı sağlamak amacıyla Sun’i frekans analiz ve araştırmaları, Sun’i frekans üretimleri ve telkin çalışmaları yapılmış edinilen bilgiler üyelerle paylaşılarak istifadelerine sunulmuştur. Türkiye Parapsikoloji olarak bu alandaki çalışmalarımızı dosyalar bölümünden paylaşarak kullanıma sunmayı düşünüyoruz.

Temel amacımız Parapsikoloji’nin ülkemizde daha iyi tanınması, doğu ve batı akımlarından etkilenmeden bize ait değerleri ön plana çıkartarak Türk İslam aleminde madde ötesi yapılan araştırma ve çalışmaların günümüz bakış açısıyla, kendi terminolojimizi oluşturarak meraklılarına sunmaktır.

Bizler göremedik; bir gün ülkemizde de Parapsikoloji veya başka adlar altında akademik düzeyde eğitim verildiğini görmek ümidi ile…

E. Emre Sönmez

Yönetici, Editör, Yazar at http://www.parapsikoloji.net
Gri, serin ve bilinmeyene uzanan bir çabadır aslında tüm yolculuğumuz.

Latest posts by E. Emre Sönmez (see all)

Advertisements

2 Replies to “Açılış ve Amacımız Hakkında”

 1. devamlı farklı şeyler düşünmek istiyorum kafam çok dolu gibi farklı hissediyorum her yolu denedim olmadı bu enerjimi atmak istiyorum bu enerjimi yönlendirmek istiyorum.

 2. Parapsikoloji standart çizginin dışında kalanların alanı, en büyük sıkıntı ise tam olarak ne istendiğinin bilinemeyişi eğer bu durumun herhangi bir sorundan kaynaklanmadığına eminseniz öncelikle tam olarak ne istediğini belirlemeniz size kolaylık sağlayacaktır.
  Parapsikolok mu olmak istiyorsunuz?
  Kendinizi geliştirmek mi?
  Kendinizi göstermek ve Egonuzu tatmin için gösteriş mi?
  Sınırlarınızı keşfedip madde ötesine uzanmak mı?

  Sorular hazırlayın ve cevapları belirginleştirmeye çalışın.

Yorumunuzu veya Sorunuzu Yazın

İzinsiz ve link ile kaynak gösterilmeden yapılmış alıntılar veya kelimeler değiştirilerek yapılan yayınlar tespit edildiğinde yasal yollara başvurma hakkımızı saklı tutuyoruz.

error: Korumalı İçerik!
Araç çubuğuna atla