Menu

Beyindeki Kinezinin Oluşumu ve Maddeye İletimi (Ve Bir Deney)

beyindeki_kineziBeyindeki Kinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi (Ve Bir Deney) Bu siteye gelen herkes Beyin Gücü kavramını mutlaka duymuştur. BEYİN GÜCÜ. Gerçekten böyle bir güç var mı? Kaynağı nedir? Hareket mekanizması nasıl çalışır? Maddesel düzeye yansıyan asıl gücün kaynağı Düşünce-Hayal gücüdür. Davranışlar da bu silsile ile oluşur. Zihininizde düşünürsünüz, Zihni Güç açığa çıkar, Bu bene yansır O’da bunu gerçek hayata yansıtmak için gerekli kimyasalları salgılayarak bilinçaltını ve bilinç üstünü bu duruma uyarlar. Ve ortaya Nörotik harika bir güç açığa çıkar. Ne isterseniz O olursunuz cümlesinin temelinde de bu sıralama yatmaktadır. Hayal et, Zihinsel Gücünü topla ve Davranışa yansıt. Beyindeki Kinetik enerjinin oluşumu bu düzende hasıl olur.

Peki nasıl oluyorda beyindeki bu kinetik enerji hiçbir aracı maddeye yansır?

Son noktada düşünce ile Nöronlarda üretilen (Hücrelere göre) Yüksel volttaki enerji Gözler veya eller aracılığı ile tıpkı radyo sinyalleri gibi iletilir. Havanın bu yönde iletkenlik özelliği vardır. Bu özelliğin en büyük nedenlerinden biri tüm evreni kaplayan atomdan daha küçük yapıdaki “esir” maddesidir. Elektronik aletlerin yaymış olduğu sinyallerin dağılımı da bu sayede olabilmektedir. Beynimizde meydana gelen tüm aktiviteler aslında tıpkı bir radyo vericisi gibi etrafa sinyaller aracılığı ile yayılır. Bu sayede karşımızdaki kişi hiçbir şey söylemeden telepatik yolla onun ruh hali hakkında bir kanaate sahip olabiliyoruz! İzlenimler sadece mimikler yolu ile değil aynı zamanda beyinden yayılan sinyaller aracılığı ile de alınır.
İşte bu sinyaller yoğunlaştırılıp enerji halinde bir noktaya kanalize edildiğinde ortaya telekinetik enerji çıkıyor. Tıpkı güçlü radyo sinyallerinin bir noktaya odaklandığında ortaya çıkan durum gibi.

Deney: Bağdaş kurup gevşeyin. Kafanızda yoğun düşünceler varsa bunlarla mücadele etmeyin, kendinizi biraz toparladıktan sonra başlayın. Yada o karmaşık düşünceleri dağıtacak kadar güçlü olduğunuza kendinizi inandırın devam edin. Çünkü inanmak bir işi tamamlamanın yarısıdır. Hemen ilerinizde bir nesnenin üzerine hafif bir madde koyun (Kağıt, tüy vs.)

Net bir düşünceye sahip olduğunuzda ve vücudunuzdaki tüm kasların gevşediğine inandığınızda en çok kullandığınız eliniz hangisi ise (Sağ veya sol -Bunun nedeni sürekli kullanımdan dolayı akım oranı daha fazladır-) eliniz ve bileğiniz rahat olacak şekilde ileri doğru uzatın (Bileğinizi dizinize dayayabilirsiniz) Gözlerinizi kapatın. Zihninizde beyninizden ışıklar saçan bir enerjinin kolunuzdan elinize doğru indiğini ve avucunuzda biriktiğini ve dahada güçlü bir akım oluşturarak parladığını görüntüleyin. Siz bunu yaptığınızda eğer az çok pratik yapmışsanız (meditasyon, oto hipnoz çalışması) anında akım başlayacak ve sizde bunu karıncalanma olarak hissedeceksiniz. Enerjinin avucunuzda yeterince biriktiğini ve ağırlık yağtığını hayal edin. Bir süre sonra avucunuzu hemen ilerinizdeki nesneye yöneltip avucunuzdaki enerjinin nesneye doğru ışıklar saçarak çarptığını ve nesnenin bu enerjinin şokuyla dağılıp ileri doğru fırladığını hayal edin.

Eğer gerçekten bunu içten ve yeterince güçlü bir istekle yapmışsanız ve kafanızdaki tereddütlerden arınmışsanız (acabalardan) gözlerinizi açıp avucunuzu ileri tutup enerjiyi nesneye gönderdiğinizde nesne ileri doğru fırlayacaktır. En azından nesne harekete edecektir.

Bunu 40 Gün boyunca günde iki defa tekrarlayın. Aynı inanç ve azimle devam edin. Sakın ola ki “Yapıyorum olmuyor” safsatasına kapılmayın. Unutmayın ki neye ve nasıl inanırsanız herşey ona göre şekillenir.

[*] Şunu sakın unutmayın. Bir çok şeyin hemen olmamasının nedeni kişilerin beceriksizliği değildir. Bedenin bu tarz çalışmalara adaptasyon sürecine ihtiyacı vardır. Eğer ilk seferde yukarıda yazmış olduğum deneyi düşünce, beyin ve beden olarak alışık olmayan, hiçbir çalışma yapmamış, doğuştan müsait olmayan biri başarmış olsa idi neler olurdu?

Enerjinin iletiminde görevli sinir sistemi yüksek voltajın ani akışından dolayı iflas eder, Nöronlar ihtiyaç duyulan enerjinin aşırı üretiminden dolayı iflas eder ve kişi bu şiddetli akımın ani oluşumundan dolayı ciddi hasarlara uğrardı.

Yani herşeyde bir hikmet vardır önemli olan bunu anlayabilmektir. Gerçekte bazı şeylerin hemen olmayıp zaman içerisinde olması kişinin yararınadır. Unutmayalım ki sabır ve azim kişiyi zirvelere hazırlar ancak azimle çalışanlar zirvelere tırmanabilir. Diğerleri ise sadece arkadan bakıp imrenirler.

Beyindeki Kinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi (Ve Bir Deney) – Akrep Portal Telekinezi Özel Alan Çalışma Notlarından
http://www.akreportal.net
2008

E. Emre Sönmez

Yönetici, Editör, Yazar at http://www.parapsikoloji.net
Gri, serin ve bilinmeyene uzanan bir çabadır aslında tüm yolculuğumuz.

Latest posts by E. Emre Sönmez (see all)

Advertisements

Yorumunuzu veya Sorunuzu Yazın

İzinsiz ve link ile kaynak gösterilmeden yapılmış alıntılar veya kelimeler değiştirilerek yapılan yayınlar tespit edildiğinde yasal yollara başvurma hakkımızı saklı tutuyoruz.

error: Korumalı İçerik!
Araç çubuğuna atla