Menu

Derin Transa Geçiş ve Yararları

Derin Transa Geçiş ve Yararları. Önceki yazımızda transa nasıl geçileceğini, paranormal çalışmalardaki önemini kısa bir teknikle birlikte açıklamaya çalışmıştık. Bu yazımızda transa geçişin ne gibi yararları olduğundan bahsetmek istiyorum. İster meditasyonla ister farklı yöntemlerle transa geçiş çalışmalarına devam ettiğinizde yararlarını sizde görmeye başlayacaksınız. Sadece paranormal çalışmalar için değil hayatınızı daha sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde sürdürmek için de önemli bir çalışma olduğuna şahit olacaksınız.

Maddesel Yaşam ve Ruhsal Kopuşlar

Kısır döngü içerisinde geçen gündelik yaşamımız, koşuşturmalar, bitmeyen ve yenileri eklenen sorumluluklar, sınavlara hazırlık, iş kaygısı, hayal kırıklıkları, aşırı beklentiler, doyumsuzluklar, ödenmesi gereken veya geciken faturalar, sürekli bir şeyler almamız için dayatılan reklamlar ve daha fazla kazanma gereksinimleri, gürültü kirliliği, ruhumuzu kuşatan tüm bu baskılar ve temiz oksijen azlığının hat safhada olduğu doğadan ve doğal olan hemen herşeyden uzak günümüz yaşantısı bunalımları ve depresyonu yani ruhsal kopuşu-enerji çöküntüsünü beraberinde getiriyor. İnsana dayatılan ve üstesinden gelmesi istenen o kadar fazla yük var ki iflas kaçınılmaz oluyor. Biriken maddesel baskıların bir şekilde ortadan kaldırılması gerekir ancak sistem bunun da çözümünü sunuyor ve tüm baskıları ötelemeyi öğretiyor Depresyona karşı Anti Depresanlar. Oysa Anti Depresanlar ruhsal bağı koparan en büyük etkenlerden biridir. Hissedilen hiçbir ağrı, yaşanılan hiçbir bunalım sebepsiz değildir. Ağrı ve bunalım kurtuluş için birer uyarıdır. Bu uyarılar kapatıldığında sanal mutluluk hormonları ile sarmaş dolaş olan insan ruhsal bağlarını da kopardığı için ileride üzerine katlanarak gelecek daha büyük bunalımları kendisi hazırlamaktadır.

Doğal Deşarj ve İyileştirme Fonksiyonları

Madde bedenin içinde hapsolan ruh ile birlikte uyum sağlayabilmesi için gereken tüm donanım da içerisine yerleştirilmiştir. Baskı herhangi bir madde alınmadan da ortadan kaldırılabilir veya en aza indirilebilir. Özet ifade ile madde beden ile ruhun irtibatı kesilmeden iki beden arasındaki iletişim en iyi hale getirilmelidir. Bunun en güzel örneğini çocuklarda görebilirsiniz. Ruhsal iletişimleri o kadar sağlıklıdır ki aynı gün içerisinde hem kavga edip hem ağlar hem de oynayıp gülebilirler. Rüyaları çok berraktır ve pozitif enerjileri asla tükenmez. Hemen herşeyi oyuna dönüştürebilirler.

Büyüdükçe insan gövdesi kalınlaşan ve özünden uzaklaşan bir ağaca benzer. Maddesel yaşam ve mücadele onu yaşı ilerledikçe özünden uzaklaştırır ve madde düzeyinden gelen saldırıları oyuna dönüştürerek deşarj olamaz hale gelir.

Derin Transa Geçiş ve Yararları

Ruhsal irtibatın güçlendirilebilmesi ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek için çok sayıda yöntem sıralanabilir tümüne bu yazıda yer vermemiz mümkün olmadığı için konuya bakan yönünü Derin Transa Geçiş olarak ele alalım. Paranormal çalışmalarda gelişmemiz dışında bize ne gibi yararlar sağlar?

 • Durmaksızın akıp giden hayatın akışını bir an durdurup zihnen, bedenen ve ruhen dinlenirsiniz
 • Bilinçaltına atılan ve sadece uykuda analiz edilip çözülen sorunların tüm yükünü uyku anına bırakmazsınız
 • Kaslarınızda biriken negatif enerjilerin atılmasını ve bedeninizin rahatlamasını sağlarsınız
 • Kaslarınızın rahatlaması ve deşarj olması ile enerji kanallarınız açılır ve enerji akışınız güçlenir
 • Enerji kanallarınızın tıkanmasından kaynaklanan ağrılardan ve ataklardan kurtulursunuz
 • Auranızı tahrip eden negatif enerjiler atılacağı için auranız oranım sürecine girer ve kendinizi daha iyi hissedersiniz. Bu negatif enerjilere nazar, olumsuz düşünceler, başkalarından bulaşan negatif etkileri de dahil edebilirsiniz.
 • Ruh ile beden arasındaki irtibat güçleneceği için kendinizi daha güçlü ve güvende hissedersiniz. Bu evrede vereceğiniz telkinlerle kendinizi hayata daha iyi hazırlayabilir daha olumlu bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.
 • Güne daha dinlenmiş ve güçlü bir şekilde başlayabilirsiniz
 • İmajinasyon çalışmalarınızı daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz
 • Hayatın içinde kaçırdığınız ayrıntıları dingin bir zihinle yakalama imkanı bulursunuz
 • Hisleriniz güçlenir Yanlış kararlar almanıza neden olan baskılar ortadan kalkacağı için yanılma ihtimalinizi en aza indirirsiniz.
 • Sinirleriniz yatışır ve daha sakin, olumlu bir yaşam sürersiniz.
 • Üzerindeki baskılar azalacağı için Bakış açınız olumlu yönde gelişir ve olaylara daha objektif bir şekilde bakmaya başlarsınız.
 • Daha az etki altında kalmaya başlarsınız.
 • İlham olarak adlandırılan durumları daha sık yaşarsınız.
 • Sahip olduğunuz donanımları çok daha iyi bir şekilde kullanmaya başlarsınız.

Bu ve benzeri maddeler artırılabilir. Ancak ne yazık ki sihirli bir değnek beklentisine sokulan insanlardan bu yazıyı ve benzerlerini okuyanların çok azı sonuçlarını alabilecek kadar sabredip çaba gösterecekler.

Ne Kadar Sürede Etkisini Göstermeye Başlar

Ruha yansıyan çalışmaların etkileri bilinçaltının da etkilenme sürecine yakındır ortalama iki hafta da sonuç alınmaya başlanır ancak kişinin üzerindeki baskıların şiddeti veya hazır oluş durumu süreyi uzatabilir veya kısaltabilir. Ancak ilk çalışmadan itibaren farklılıklar görülmeye başlanacaktır. Bir kez alfa teta seviyelerine inmeyi başarırsanız çok daha kısa sürede ve etkili sonuçlar almaya başlarsınız. Çünkü ruhsal ve zihinsel öğrenme mekanizmaları öğrendiğini unutmaz ve otomatikleşmeye başlar. Aynı seviyelere inmek için oluşturacağınız tetikleyicilerle doğrudan alfa teta seviyesine inebilirsiniz (Kelimeler, cümleler, sayılar, şekiller, hayaller)

Önceki Yazımız ve Pratik Transa Geçiş Tekniği –> “Nasıl Transa Geçilir?

Konuyla bağlantılı –> “Aura Nedir ve Nasıl Güçlendirilir

Derin Transa Geçiş ve Yararları – 23 Mayıs 2017

www.parapsikoloji.net

E. Emre Sönmez

Yönetici, Editör, Yazar at http://www.parapsikoloji.net
Gri, serin ve bilinmeyene uzanan bir çabadır aslında tüm yolculuğumuz.

Latest posts by E. Emre Sönmez (see all)

Advertisements

Yorumunuzu veya Sorunuzu Yazın

İzinsiz ve link ile kaynak gösterilmeden yapılmış alıntılar veya kelimeler değiştirilerek yapılan yayınlar tespit edildiğinde yasal yollara başvurma hakkımızı saklı tutuyoruz.

error: Korumalı İçerik!
Araç çubuğuna atla