Menu

Telekinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi

Telekinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimiTelekinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi – Maddesel düzeye yansıyan asıl gücün kaynağı Düşünce-Hayal gücüdür. Düşünürsünüz ve düşünce kinetik enerji olarak açığa çıkar. Beyin gerçek hayata yansıtmak için gerekli kimyasalları salgılayarak bilinçaltını ve bilinç üstünü bu duruma uyarlar. Ve ortaya ruhsal katlardan başlayıp nöronlarla maddeye yönelen enerji çıkar. “Ne düşünürseniz, O olursunuz” cümlesinin temelinde de bu mekanizma yatmaktadır. Hayal et, Ruhsal mekanizmayı çalıştır ve Madde boyutuna yansıt.

Peki nasıl oluyor da beyindeki bu kinetik enerji hiçbir aracı olmadan maddeye etki edebiliyor?

Ruhsal mekanizmanın harekete geçmesi ile başlayan süreç nöron hücrelerinin ürettiği akımla devam eder. Nöronlarda üretilen enerji Gözler veya eller aracılığı ile tıpkı radyo sinyalleri gibi belirli bir dalga boyunda yoğunlaştırılarak iletilir. Havanın bu yönde iletkenlik özelliği vardır. Enerjiye bu iletkenlik özelliğini kazandıran, tüm evreni kaplayan atomdan daha küçük yapıdaki “esir” maddesidir. Elektronik aletlerin yaymış olduğu sinyallerin dağılımı da bu sayede olabilmektedir. Beynimizde meydana gelen tüm aktiviteler aslında tıpkı bir radyo vericisi gibi etrafa sinyaller aracılığı ile yayılır. Böylece karşımızdaki kişi hiçbir şey söylemeden telepatik yolla onun ruh hali hakkında bir kanaate sahip olabiliyoruz. İzlenimler sadece mimikler yolu ile değil aynı zamanda beyinden yayılan sinyaller aracılığı ile de alınır. İşte bu sinyaller yoğunlaştırılıp enerji halinde bir noktaya kanalize edildiğinde ortaya çıkan enerji telekinetik enerji adını alır. 

Uygulama

Bağdaş kurarak veya sırtüstü uzanarak gevşeyin. Kafanızda yoğun düşünceler varsa bunlarla mücadele etmeyin, tümüyle gevşedikten sonra başlayın. Yada o karmaşık düşünceleri dağıtacak kadar güçlü olduğunuza kendinizi inandırın ve devam edin. Etki etmek istediğiniz nesneyi uygun bir bir yere yerleştirin.

Net bir düşünceye sahip olduğunuzda ve vücudunuzdaki tüm kaslar gevşediğinde en çok kullandığınız eliniz hangisi ise (Sağ veya sol -Bunun nedeni sürekli kullanımdan dolayı akım oranı daha fazladır-) eliniz ve bileğiniz rahat olacak şekilde ileri doğru uzatın (Bileğinizi dizinize dayayabilirsiniz) Gözlerinizi kapatın. Zihninizde beyninizden ışıklar saçan bir enerjinin kolunuzdan elinize doğru indiğini ve avucunuzda biriktiğini, güçlü bir akım oluşturarak parladığını görüntüleyin. Siz bunu yaptığınızda akım başlayacak ve titreşimleri hissedebileceksiniz. Enerjinin avucunuzda yeterince biriktiğini hayal edin. Bir süre sonra avucunuzu hedeflediğiniz nesneye yöneltip avucunuzdaki enerjinin nesneye doğru ışıklar saçarak çarptığını ve nesnenin bu enerjinin etkisiyle yıkıldığını hayal edin.

Eğer gerçekten bunu içten ve yeterince güçlü bir istekle yapmışsanız ve kafanızdaki tereddütlerden arınmışsanız, gözlerinizi açıp avucunuzu ileri doğru tutarak, enerjiyi nesneye gönderdiğinizde nesne yıkılacaktır. Burada önemli olan nokta enerjiyi oluşturduktan sonra serbest bırakmaktır. Enerji serbest bırakılmadığı sürece hedefe ulaşmayacaktır.

Uygulamada Süre

Bunu 40 Gün boyunca günde iki defa tekrarlayın. Aynı inanç ve azimle devam edin. “Olmuyor, Yapamıyorum” gibi negatif düşüncelerin sizi meşgul etmesine izin vermeyin. Unutmayın neye ve nasıl inanırsanız, herşey ona göre şekillenir.

[*] Bir çok şeyin hemen olmamasının nedeni kişilerin beceriksizliği değildir. Bedenin bu tarz çalışmalara adaptasyon sürecinin kişiden kişiye farklılık göstermesidir.

 

İlgili Konular:

Telekinezi Kategorisi

Ayrıntılı bilgi için www.telekinezi.com

www.parapsikoloji.net – “Telekinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi” yeniden derlenmiştir.

Telekinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi – Telekinezi Özel Alan Çalışma Notlarından
2008

E. Emre Sönmez

Yönetici, Editör, Yazar at http://www.parapsikoloji.net
Gri, serin ve bilinmeyene uzanan bir çabadır aslında tüm yolculuğumuz.

Latest posts by E. Emre Sönmez (see all)

Advertisements

Yorumunuzu veya Sorunuzu Yazın

İzinsiz ve link ile kaynak gösterilmeden yapılmış alıntılar veya kelimeler değiştirilerek yapılan yayınlar tespit edildiğinde yasal yollara başvurma hakkımızı saklı tutuyoruz.

error: Korumalı İçerik!
Araç çubuğuna atla