Menu

Telepati Nasıl Yapılır?

Telepati Nasıl Yapılır?Telepati Nasıl Yapılır? İnsan aslında konuşarak anlaşmaz. Bu sadece düşüncelerin aktarılmasının bir yoludur. Düşünceler bizim konuşma dediğimiz seslere dönüştürür. İletilmek istenen mesajlar zihinde şekillenir ve seslendirilerek nakledilir. Peki düşüncelerimiz sadece konuşma yolu ile mi iletilir? Tabi ki hayır. Beynimizde meydana gelen her düşünce EEG sinyalleri olarak adlandırılan sinayaller olarak yayılır. Bunu suya atılan bir taşın yaydığı dalgalar olarak düşünebilirsiniz. Her bir düşünce suya atılan bir taşın yaydığı dalgalar gibi yayılır. Atılan taş ve oluşan dalgalar ne kadar büyük olursa çember o kadar geniş bir alana yayılır. 

Telepatik Düşünceler ve Radyo Sinyalleri

Düşüncelerimiz elektriksel sinyaller halinde oluşurlar ve tıpkı bir radyo vericisinin yaydığı dalgalar gibi etrafa yayılırlar. Oluşan dalgalar aynı zamanda mesajları da iletirler. Telepatiyi mümkün kılan da bu gerçektir. Girdiğiniz ve hiç tanımadığınız insanlardan oluşan bir ortamda edindiğiniz ilk izlenimler telepatik izlenimlerdir ve görünüşlere (Sahte mimikler, kıyafetler) aldanacağınız ana kadar etrafa yayılan telepatik düşüncelere dayalı edindiğiniz izlenimlerdir.

Parapsikoloji üzerine yapılan çalışmalarda herkesin telepati yeteneğini aynı ölçüde kullanamadığı veya uzun zaman alacağı anlaşılınca teknoloji devreye sokuldu. Elektrotlar aracılığı ile hem alıcı hem de verici seviyesinde EEG sinyallerini yorumlayabilen bilgisayarlar ve yazılımlar geliştirildi. Günümüz teknolojisi insanın yaymış olduğu sinyalleri %45 doğrulukta mesajlara çevirebiliyor. Bu oranın artırılması ve savaş alanlarında başlarında elektrotlar taşıyan askerler tarafından kullanılması planlanıyor.¹ Şaşırtıcı değil mi? Parapsikolojinin tam anlamıyla gerçek bir bilim olarak kabul görmediği dünyada telepati teknoloji ile birleştirilerek kullanılabiliyor.

Günlük Hayatımızda Telepati

Aslında farkında olmasak ta telepatiye dair çok sayıda örnek yaşıyoruz. İçimize doğan fakat ne olduğunu yorumlayamadığımız hisler, çok sevdiğimiz insanların başlarına gelen olayları o an tanımlayamasak ta hissetmemiz, aklımıza gelen bir düşüncenin karşımızdaki tarafından söylenmesi veya karşımızdakinin düşüncesini ondan önce bizim söylememiz, çalan telefonla birlikte arkadaşımızı hatırlamamız ve arayanın o olduğunu öğrenmemiz, konuşanların bir sonraki cümlelerinin neler olacağını bilmemiz, sevdiğimiz insanla ilgili bir anda beliren hisler (iyi veya kötü) ve daha bir çok örnek. Bunlar bir kaçı hatta bazıları için tümü eminim ki tanıdık gelmiştir. Özellikle ruhsal bağımızın (Sevdiğimiz, saygı duyduğumuz, bir şeyleri paylaştığımız) olduğu insanlar ve onlarla ilgili olan herşeyle telepatik iletişimimiz diğerlerine göre daha güçlü olmakta. Bunların nasıl olabildiğini ve telepatik mekanizmanın nasıl işlediğini önceki yazılarımızda aktardığımız için tekrar etmek istemiyorum.

Telepati Nasıl Yapılır? – Uygulamalı Teknik

Daha önce bir cinden alınan teknikte detaylarına indiğimiz için neyin, neden ve nasıl oluştuğunu anlatarak fazla ayrıntıya inmeden yapabileceğiniz basit bir tekniği paylaşmak istiyorum.

Telepati Nasıl Yapılır? Hazırlık ve Uygulama

 • Rahat edebileceğiniz bir yere sırtüstü uzanın ve tüm kaslarınızı gevşetin. (Boynunuzun altında yastık olmaması daha iyidir. Ayaklarınızı birleştirmeyin, kollarınızı iki yana salın)
 • 5 kez nefes alıp verin. (Burnunuz tıkalı değilse nefesinizi burundan alıp ağızdan verin)
 • Bir süre durun ve bedeninizdeki enerji akışını hissetmeye çalışın. (Kalp atışları, titreşimler ve enerji merkezlerini)
 • 5 kez nefes alıp verin ve son nefesinizi aldığınızda bedeninizdeki tüm kasları sıkın. (5-6 saniye kadar) Nefesinizi verirken kaslarınızı da gevşetin.
 • Tüm dikkatinizi bedeninizde akıp giden enerjiye verin. Tümüyle nötr kalın. Sadece izleyin ve gözlemleyin. Hiçbir şeye müdahale etmeyin. 
 • Dikkatinizi üçüncü gözünüze yoğunlaştırın (İki kaş arasının az üzeri. Çakraları üzerinde çalışanlar, titreşimlerden anlayabilirler)
 • İletişim kurmak istediğiniz kişiyi düşünün (İlk etapta ruhsal bağınız olan birinin olması iyidir Anneniz önceliklidir, kardeşleriniz, sevdiğiniz ve samimi olduklarınız olmalı) ve zihninizde canlandırarak onunda iki kaşının arasına bakın (Görüntü ne kadar net olursa iletim o kadar güçlü olacaktır. Hafif trans halinde yani alfa dalga düzeyinde olmanız çalışmayı güçlendirecektir)
 • Alnınızın ortasından güçlü bir ışık çıktığını ve onun alnının ortasından girdiğini hayal edin. (Işığı istediğiniz gibi canlandırabilirsiniz, şimşekler çakan bir ışık olabilir, renkli olabilir, sakin bir ışık olabilir. Önemli olan sizden ona ulaşan bir ışık olmasıdır. Görüntüyü ekrandan veya dışarıdan izler gibi canlandırmayın)
 • Şimdi ne yapmasını istiyorsanız onu yaptığını hayal edin. Bunu yaparken iki yöntem kullanabilirsiniz. 1- O olarak düşünebilir 2- İstediğinizi yapıyor olarak düşünebilirsiniz.

Yapılmasını veya söylenmesini istediklerinizi yeterince güçlü bir şekilde görüntülediğinizde emin olduğunuzda çalışmayı sonlandırabilirsiniz. Nefes egzersizini her zaman yapmak zorunda değilsiniz. Bir kez o derinliğe ulaşmanız ve gözlerinizi kapattığınızda kolay bir şekilde o derinliğe inebilmeniz açısından gereklidir. (Eğer daha önce yapmamışsanız) İlerleyen zamanlarda gözlerinizi kapatarak aynı çalışmayı tekrar ederek etki gücünü artırabilirsiniz. 

Telepati Neden olmadı? Başarılı Olunamamasının Nedeni Nedir?

 1. Telepatik Frekanslar. Aslında sinyal istediğiniz her yere ve herkese ulaşır ancak her alıcı bunu aynı güçte almayabilir. Eğer ruhsal bağınız yeterince güçlü olmayan biri üzerinde denemişseniz veya yeterince güçlü bir sinyal oluşturamamışsanız, sinyal karşı taraf tarafından eyleme dönüştürülmeden elenebilir (İrade devreye girer, vesvese gibi). Bu mekanizma hayati öneme sahip bir mekanizmadır aksi taktirde herkes başkasını çok kolay bir şekilde kontrol edebilir hatta büyük bir telepatik gürültü yaşanır hayat çekilmez olurdu. Sizin için telepati gerçekten önemli ise çalışmayı tekrarlayın.  (Gün içerisinde sürekli yapabilirsiniz)
 2. Karşı taraf düşünceyi almış, his olarak belirmiş ancak irade reddetmiş olabilir. İçimizden bir şeyleri yapmamızı söyleyen fısıltılar gibi (Kaynağını biliyorsunuz, aynı telepatik iletişim veya yöntemler). Hepsini yapmayız. Sizin telepatik düşüncenizde aynı şekilde değerlendirilmiş olabilir. Ruhsal yönden zayıf kişiler veya vesveseye yatkın kişiler telepatik uyarıma daha yatkın olurlar.
 3. Yapılmasını istediğiniz eylemleri tam olarak canlandıramamış olabilirsiniz. Bunun üzerinde çalışma yapmanız gerekebilir. İmajinasyon tekniklerini araştırmanız yararlı olabilir.
İmajinasyon Teknikleri ile Telepatik Algılarınızı Geliştirebilirsiniz

Bu konuda Telepati ve İmajinasyon Çalışmaları adlı makalemize bakabilirsiniz. Eğer telepatik algılar ve telepatik mekanizmalar sizde doğuştan açık değilse, telepatik dirençleri kırmak için ekstra çalışmalar yapmanız gerekebilir. Bunun en kolay yolu da imajinasyon çalışmalarıdır. İmajinasyonun, telepati ve paranormal çalışmalardaki etkisini İmajinasyon ve Parapsikoloji Çalışmaları adlı makalemizden okuyabilirsiniz.

Telepati ile ilgili diğer yazılarımızdaki teknikleri de kullanabilir hatta kendinizde geliştirme yapabilirsiniz. Unutmayın “Olmadı” diye bir şey yoktur. Sadece mesajınız yeterince güçlü iletilmiyordur veya en son denemeniz gereken kişiler üzerinde deniyorsunuzdur.

telepati hakkında daha fazla bilgi almak için www.telepati.org forum sitesine bakabilirsiniz.

6 Şubat 2017

Telepati Nasıl Yapılır? – www.parapsikoloji.net
Kaynaklar:

¹ Will Telepathic Computers be Able to Read Your Mind

Telepati Nasıl Yapılır? İlgili Makaleler

E. Emre Sönmez

Yönetici, Editör, Yazar at http://www.parapsikoloji.net
Gri, serin ve bilinmeyene uzanan bir çabadır aslında tüm yolculuğumuz.

Latest posts by E. Emre Sönmez (see all)

Advertisements

2 Replies to “Telepati Nasıl Yapılır?”

 1. dediğiniz gibi olayları daha önceden hissediyorum mesela biri birşey söylemeden önce ne söyleyeceğini yada ne yapacağını ne süpriz yapacağını hissediyorum ama onların yapacağını hissetmiyorum sadece yapacakları şeyi hissediyorum ve ayrıca dediğiniz işlemi çok yapıyorum telepati yapmayıda denedim çok ama sadece bir kere annemde oldu beni aramasını başardım yaptıktan bi zaman sonra ama çok uzun deildi

Yorumunuzu veya Sorunuzu Yazın

İzinsiz ve link ile kaynak gösterilmeden yapılmış alıntılar veya kelimeler değiştirilerek yapılan yayınlar tespit edildiğinde yasal yollara başvurma hakkımızı saklı tutuyoruz.

error: Korumalı İçerik!
Araç çubuğuna atla