Menu

Telepatide Fısıltı Derinliği

Telepatide Fısıltı DerinliğiTelepatide Fısıltı Derinliği – Kalabalık bir ortamda yüksek sesle yapılan bir konuşma mı daha çok dikkatinizi çeker, özenle seçilmiş ve üzerine duygu yüklenmiş gizem dolu bir kaç kelimeden oluşan fısıltıyla söylenen bir cümle mi? Dikkatinizi verdiğinizde hangisinde ruhsal çekim ve yoğunluk hissedersiniz? Küçük bir çocuğa adını fısıltıyla seslenmeyi hiç denediniz mi?

Telepatide Fısıltı Derinliği

Uygulama yapmak yüzlerce sayfa okumaktan daha etkilidir. Uygulayın ve sonuçları kendiniz test ederek kavrayın. Telepati konusunda ilginiz yoğunsa, bu başlığın ne anlam ifade ettiğini kavramak için bir tam gününüzü fısıltıyla konuşarak geçirmeyi deneyin. Sesinizi duyurmak için özel bir efor sarfetmeyin tek yapmanız gereken normalde yaptığınız tüm konuşmaları fısıltı tonunda yapmak. Bunu yaparken bir noktaya dikkat etmenizi öneririm.

“Mesajlar, telepatik iletişimde bulutların içerisinde gizlenmiş varlığı bilinen ama ortaya çıkarılamayan yağmur taneleri gibidirler. Hissedilir, bilinir ama bir araya getirilip su elde edilemez.”

Korku ve gerilim filmlerinde fısıltı tonunda yapılan konuşmaları hatırladınız mı? Hangi sahnelerde, hangi durumlarda ve hangi etkileri ortaya çıkarmak için fısıltı kullanılır? Fısıltının tonlamaları, yankılar, kelimeler üzerindeki vurgular! Tüm bunları zihninizde dikkatle inceleyin. Elde ettiğiniz ruhsal verileri gün boyu yapacağınız tüm fısıltılı konuşmalarda değerlendirin.

Fısıltı Etkisi

Çalışmayı yaparken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Karşı tarafa fısıltı ile göndereceğiniz her mesajı önce zihnen telepati yolu ile gönderin. Zihnen mesaj gönderme konusunda bilgi sahibi değilseniz kısaca belirteyim.

Zihnen veya kalben yapılan konuşmalarda dil ve dudak oynatılmaz. Okuma yazma dönemindeki sesli okuma alışkanlığı bu sistemi ne yazık ki köreltmektedir. Canlandırmak için bir süre alıştırma yapmaya gereksinim duyulur. Zihnen – kalben okuma, Düşüncenin bilinçli bir şekilde yürütülmesidir. Sesi olmayan görüntülü bir film gibidir. Daha önce bu çalışmayı yapmamışsanız dil ve dudak kaslarınız her harf için harekete geçme eğilimi göstereceklerdir. Eğer bu konuda kendinizi geliştirmek isterseniz nefes egzersizleri ile derin transa geçtiğinizde bu çalışmayı yapmanızı öneririm. (Derin Transa Geçiş)

Çalışmamıza tekrar dönecek olursak, fısıltı ile söyleyeceğiniz herşeyi öncelikle zihnen söyleyin. (Bu çalışmayı fısıltı deneyimi yapacağınız günden daha önce yaparsanız sıkıntı yaşamazsınız.) Zihnen konuşmaya başladığınız birinci etapta kelime ve harfler istemdışı vurgulanmaya çalışılır, bu okuma yazma dönemindeki heceleme alışkanlığının etkisidir. Pratik yaptıkça düşünce ve konuşmaların, seslendirilmeden önce zihinde sadece kısa bir andan ibaret olduğunu göreceksiniz. Sesler mesaj iletimini yavaşlatır. Düşünce hız demektir. Burada bir noktayı daha fark edeceksiniz, Telepatik iletişimde mesaj iletimi ile alımı arasındaki hız, alışverişte etkilidir. Ses mi gönderiyorsunuz? Düşünce mi?

Bu aşamayı geçtiğinizde tüm mesajları çok hızlı bir şekilde iletmeye başlayacaksınız. Düşünceler kısa bir anda gelip geçecek. Düşün ve Fısılda. İkisi arasındaki etkiyi fark et. Etki farklarını görmek için gün sonunda sadece düşünce ve sadece fısıltı ile iletişim kurun.

Deneyiminizi Değerlendirin

Yaptığınız çalışmayı mutlaka değerlendirin. Elde edecekleriniz telepati konusunda okuyarak elde edemeyecekleriniz olacaktır.

  • Hangi saatlerde daha iyi sonuçlar aldınız?
  • Kimlerle iletişimde daha başarılı oldunuz?
  • Yaş ve cinsiyet farkları?
  • Etki seviyesinde, tanıdıklarınızda ve tanımadıklarınızda ne kadar fark oluştu?
  • Telepatik iletişiminizdeki ektileri neler oldu?

Bu ve benzeri sorularla çalışmanızı verimli hale getirebilirsiniz. Elde edeceğiniz veriler sizin telepatik iletişiminizi güçlendirmek için yapmanız gerekenleri elde etmenizi sağlayacaktır.

Konunun Devamı: www.parapsikoloji.net/telepatik-fisiltilar-ve-telepatik-gelisim/

İlgili konular:

Telepati Konuları

İmajinasyon Konuları

 

Ek bilgiler için kaynak: http://telepati.org

Telepatide Fısıltı Derinliği – www.parapsikoloji.net

24 Kasım 2017

Bukra Tarık Dora

Madde ötesinin kapılarını zorlayan kelimeler peşinde

Latest posts by Bukra Tarık Dora (see all)

Advertisements

One Reply to “Telepatide Fısıltı Derinliği”

  1. konuyla alakalı bir deneyimimi paylaşmak istiyorum. geçen gün okulda dersteydim ve aniden anlayamadığım fısıltılar duydum ve bu 6-7 saniye sürdü. İlk başlarda farkedemedim ve epey şaşırdım sonra dikkatimi oraya verdim ve ses arttı fakat hiçbirşey anlamadım.Belki yaşamışsınızdır (özelliklede transta) şu tarif edemeyeceğim vısssss ssssss sesini işte ondan duydum ve ses gitti.

Yorumunuzu veya Sorunuzu Yazın

İzinsiz ve link ile kaynak gösterilmeden yapılmış alıntılar veya kelimeler değiştirilerek yapılan yayınlar tespit edildiğinde yasal yollara başvurma hakkımızı saklı tutuyoruz.

error: Korumalı İçerik!
Araç çubuğuna atla