Nazara Karşı Yapılması Gerekenler, Nazardan Nasıl Korunabiliriz?

Nazara Karşı Yapılması Gerekenler, Nazardan Nasıl Korunabiliriz?

Nazara Karşı Yapılması Gerekenler, Nazardan Nasıl Korunabiliriz?

Nazara karşı yapılması gerekenler nelerdir? Kendimizi Nazardan Nasıl Koruyabiliriz? Nazar etkisini ortadan kaldırmak için neler yapabiliriz?

Nazara karşı yapılması gerekenleri üç bölümde inceleyelim. Önceliğimiz nazar adı verilen negatif enerjilerden kendimizi korumaktır bu nedenle İlk bölümde nazardan korunmak için neler yapabiliriz? İkinci bölümde nazar değmesi ve negatif enerjilerden arınmak için ruhsal ve bedensel çalışmalar, üçüncü bölümde ise nazara karşı uygulanan dini yöntemleri ele alalım.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen arkadaşlar öncelikle, Nazar nasıl oluşur ve nasıl etkiler? ve Psişik saldırılardan korunma yolları adlı yazılarımızı inceleyebilirler.

Nazardan Korunmak İçin Yapılması Gerekenler

Nazar bir enerji halinde bizleri etkilediği için öncelikle bu enerjinin bizi etkilemesini engellemeliyiz. Bunun için aşağıdaki maddelere dikkat etmemiz gerekir.

1- Kalabalık ortamlara girdiğinizde tüm dikkatler üzerinizde yoğunlaşıyorsa dikkati dağıtıcı kıyafetler giyin. Bu sayede enerji dikkat çeken bölgelerinize yoğunlaşmayacaktır.

2- Nazar etkisi altında kaldığınızda giydiğiniz kıyafetlerin renklerine dikkat edin. Açık tenli iseniz siyah ve koyu renkler, esmer tenli iseniz açık renkler, sarışınsanız sizi ön plana çıkaracak renkler her zaman risktir.

Siyah ve koyu tonlar sadece ışığı çekmezler enerjileri de emerler. Şahit olduğum bazı durumlarda kaza yapan bir arkadaş şunu ifade etmişti “Ne zaman siyah elbiseler giysem ya kaza yapıyorum ya da rahatsızlanıyorum

3- Dikkatlerin üzerinize yoğunlaşacağı durumlarda nazar ve negatif enerjileri emen, dikkatlerin üzerine yoğunlaşmasını sağlayan, taş küpe, kolye ve yüzük kullanın.

nazar taşı, nazar taşları, nazar için taşlar, nazara karşı kullanılan taşlar, nazar için hangi taşlar

Nazara karşı etkili taşlar

 • Turmalin taşı,
 • Turkuaz (Firuze) taşı,
 • Akik taşı (mavi),
 • Oniks taşı,
 • Malakit taşı
 • Kapla gözü taşı
 • Ay taşı
 • Mercan
 • Kalsedon

4- Nazar seçici olabilir. Üzerinizde etkisi olduğunu bildiğiniz insanların yanında uzun süre kalmayın. Mümkünse aynı ortama girmemeye çalışın. Bu durum özellikle kıskançlık, haset ve çekememezlik gibi durumlarda önemlidir. Veya olumsuz durumları etkisiz hale getirecek yöntemler belirleyin.

5- Yeni doğan bebekleri ziyarete gelenlerin etkilerinden korumak için dikkati dağıtıcı kıyafetler giydirin, yanlarında enerji emen taşlar bulundurun, daha güzel görünmeleri için çaba sarfetmeyin. Fotoğraflarını sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmayın. Yeni doğan çocukları sergilenmesi gereken sevimli varlıklar olarak algılamayın. Onlar sizin emekleriniz sonrası ortaya çıkmış eserler değil, size emanet edilmiş varlıklardır. Emanete sahip çıkın, sergilemeyin.

6- Her maddenin belli bir frekansı, ayrıştırıcı, çekici ve dağıtıcı etkisi vardır. Nazar enerjisini ayrıştıran bitkileri evinizde bulundurabilirsiniz. Üzerlik gibi bitkiler tütsü olarak kullanılabilir. Fesleğen psişik etkileşimlere karşı, tuz, kırmızı biber ve hardal tohumları da bir kabın içerisinde bulundurularak kullanılabilir. Tuz, kırmızı biber ve hardal tohumları negatif enerjilerin ayrıştırılmasında etkili olduğu önerildiği için eklemek istedim.

7- Yaşadığınız ev sizi huzursuz ediyorsa ve mümkünse değiştirin.

8- Sizi rahatsız eden yerlerde uzun süre kalmayın. (Bu iki madde ve benzer etkilerin ayrıntılarını girişte verdiğim konuda ve Psişik kategorisi altındaki diğer konularda bulabilirsiniz.

Nazara Karşı Evde Ne Yapılmalı?

Evi nazardan korunmak için ne yapmalı, hangi uygulamalar ev ortamındaki nazar ve olumsuz enerjileri ortadan kaldırır ve temizler?

Eğer yeni bir eve taşındığınız andan itibaren olmaması gereken sorunlar yaşıyorsanız ve başka bir sorun tespit edememişseniz, tüm maddeleri eledikten sonra geriye sadece nazar şüphesi kalmışsa şunları yapabilirsiniz.

1- Evinizi, ev yapımı sirke ile temizleyin. Sirkeye batırılmış bezle tabanını silmeniz de yeterlidir. Negatif enerjinin yoğunlaştığı yerlere ağırlık verebilirsiniz (Pencereler, eşyalar vb.)

2- Akik, Ametist, Kalsedon ve Kuvars taşlarının büyük boylarından alarak evin belirli yerlerine yerleştirin. Bu taşları belirli aralıklarla toprağa gömerek üzerlerindeki negatif enerjiyi topraklamayı unutmayın.

3- Üzerlik ve defne yaprağı ile evi tütsüleyebilirsiniz. Üzerlik tohumunun kokusu sizi rahatsız edebilir ancak negatif enerjilere karşı etkilidir. Üzerlik tütsüsü yapacaksanız dumanının hafif başdönmesine neden olabileceğini unutmayın.

4- Pozitif etki oluşturacak müzikler çalın. Ses frekanslarının enerjiler üzerinde etkisi olduğunu unutmayın.

5- Çevrenizdeki insanlara dünyayı satın almış gibi onların negatif yönlerini harekete geçirecek şekilde evinizi anlatmayın. Her kelimenin her insandaki karşılığı farklıdır. Hangi kelimenin kimde hangi duyguları uyandıracağını bilemezsiniz. Evler, içerisinde huzurla, güvenli bir şekilde yaşayabilmek için alınır, başkalarına anlatılmak için değil.

6- Evinizde yoğun negatif enerjiler varsa Nas, Felak ve Bakara suresi okuyun veya evin heryerinden duyulacak şekilde ses aygıtlarından dinleyin.

7- 7 Defa Nas, Felak, Fatiha, Ayetel Kürsi, İnşirah ve 11 İhlas surelerini bir litrelik suya okuyarak buyu 21 güne yayacak şekilde için ve lavabolar-wc hariş evin diğer yerlerinde ayak basılmayan, oturulmayan yerlere fıs fısla sıkın. (perdeler, camlar, duvarlar vb.)

nazara karşı ruhsal çalışmalar

Nazardan Kurtulmak ve Nazarı Etkisiz Hale Getirmek İçin Yapılması Gereken Çalışmalar

Nazarı Etkisizleştirmek için Ruhsal ve Bedensel Çalışmalar

Nazar ve benzer negatif enerjiler üzerimizde biriktiğinde bunların bir şekilde üzerimizden ayrıştırılarak atılması gerekir.

1- Derin Transa Geçiş linkinde anlatılan çalışmayı yapınız. Bu sayede hem bedensel hem de ruhsal deşarj sağlanacaktır. Eğer üzerinizdeki nazarı hemen hissediyor ve her gün benzer sorunları yaşıyorsanız düzenli olarak bu ve benzer çalışmaları yapmak sizi rahatlatacaktır.

2- Düzenli spor yapın. Kasların sürekli hareket halinde olması negatif enerjilerin üzerinizden atılmasını ve etkisiz hale gelmesini sağlayacaktır.

3- Evinizi, banyo ve lavabolarınızı belli aralıklarla el yapımı elma sirkesi ile dezenfekte edin. Bu çalışma özellikle Psişik saldırı türleri Psişik Saldırı Türleri konusu içerisinde işlediğimiz “Madde ötesi psişik saldırılar” kapmasına giren konularda oldukça etkilidir. Elma sirkesini içmek te nazar enerjisine karşı etkilidir. Midesi hassas olanlar suyla karıştırarak kullanabilirler.

4- Yoga hareketleri ile kaslarınızdaki enerjileri deşarj edebilirsiniz.

5- Yoğun etki altında iseniz zaman zaman üzerlik tütsüsü kullanabilirsiniz. Yanmayacak metal bir kabı ocakta ısıtarak içerisine üzerlik tohumlarını atın. Çıkan dumanı evde dolaştırın. Mangal kömürünü tümüyle köz haline getirerek daha iyisini yapabilirsiniz.

6- Denize girin, ayaklarınızı tuzlu suya sokun, mümkünse suyun altın belli bir süre kalın, çıplak ayaklarla toprakta ve çimenlerde yürüyün.

7- İmajinasyon linki altında örnek uygulamaları bulacağınız imajinasyon çalışmaları ile içinizdeki negatif enerjileri deşarj edin. Kısa bir örnek,

Nazara Karşı İmajinatif Örnekler

Trans halinde iken burcunuzdan derin bir nefes alın, nefes alırken burnunuzdan içeri sizi canlandıran olumlu enerjilerin içinize girdiğini, bu enerjilerin bedeninizdeki veya ağrı olan yerlerdeki negatif enerjileri yakalayarak nefesinizi verirken siyah bir duman halinde dışarı attığını zihninizde canlandırın.

Açık havada iken yeşil doğaya, mavi gökyünüze, denize veya sizi olumlu etkileyen şeylere bakarak derin bir nefes alın. Bu baktığınız yerlerde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan enerjilerin aldığınız nefesle birlikte burnunuzdan içeri girdiğini; bedeninizdeki tüm negatif enerjileri yakalayarak nefesinizi verirken siyah bir duman halinde dışarı attığını hayal edin.

İmajinasyon çalışması tümüyle sizin hayal gücünüze bağlıdır. Hem plasebo hem de enerji seviyesinde yararlı çalışmalardır. Unutmayın “Düşünceler hayalleri, hayaller de herşeyimizi etkiler

8- Nazar için taşlar kullanabilirsiniz ancak çok dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Belli aralıklarla bu taşları topraklamanız gerekir. Aksi taktirde taşınabilecek enerji sınırı aşıldığında yararları değil zararları olacaktır. Bir kısmının çatladıklarını veya kırıldıklarını görüyorsanız nedeni taşların topraklanarak deşarj edilmemeleridir.

Yaşadığınız ortamda nazara karşı kullanılan taşların büyüklerinden bulundurabilirsiniz. Bu taşlar hem ortamdaki hem de gün içerisinde bünyenize sızmış zararlı enerjileri çekeceklerdir. Gene bunları da belli aralıklarla topraklayarak deşarj etmeniz gerekir.

nazar için dini yöntemler, nazar için okunacak dua, ayet, sure ve esma

Nazara Karşı Dini Yöntemler

“Doğrusu inkâr edenler, Kur’ânı dinlediklerinde neredeyse seni gözleriyle yıkıp devireceklerdi. «O delidir» diyorlardı.” (Kalem, 51-52)

Yaptığınız hiçbir çalışmadan olumlu sonuç alamıyorsanız tecrübelerle sabit olan dini yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu konuda dini bir inancınızın olması gerekmez. İnanç etkileri hızlandırır, inanmamak etkileri ortadan kaldırmaz.

Nazara Karşı Okunacak Sure ve Ayetler

Nazara karşı hızlı ve yüksek etki için Felak, Nas ve Ayetel Kürsi 7’şer defa okunarak, her okunuşta okunan insana üflenir.

Nas ve Felak sureleri bizzat Peygamber Efendimize cinleri ve insanların etkilerinden korunması için indirilmiştir.

Felak Suresi

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.

1- Gul e’ûzu bi-Rabbi’l-felak.

2- Min şerri mâ halak.

3- Ve min şerri ğâsikın izâ vekab.

4- Ve min şerri’n-neffâsâti fi’l-ukad.

5- Ve min şerri hâsidin izâ hased.

Anlamı

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.

1- De ki: ben, karanlığı yarıp sabahı ortaya çıkaran Rabbe sığınırım,

2- Yarattığı şeylerin şerrinden,

3- Karanlığı çöktüğü zaman gecenin şerrinden,

4- Düğümlere üfleyenlerin şerrinden,

5- Ve hased ettiği zaman hasedçinin şerrinden. (Allah’a sığınırım).

Nas Süresi

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.

1- Gul e’ûzu bi-Rabbi’n-nâs.

2- Meliki’n-nâs.

3- İlâhi’n-nâs.

4- Min şerri’l-vesvâsi’l-hânnâs.

5- Ellezî yuvesvisu fî sudûri’n-nâs.

6- Mine’l-cinneti ve’n-nâs.

Anlamı

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.

1- De ki: İnsanların Rabbine sığınırım.

2- İnsanların malikine,

3- İnsanların (gerçek) ilahına;

4- İnsanlara kötü şeyler fısıldayan o sinsi vesvesecinin şerrinden.

5- O ki, insanların göğüslerine (kötü düşünce, şüphe) vesvese verir.

6- Gerek cin, gerekse insanlardan (olan vesvesecilerin şerrinden Allah’a sığınırım.)

Ayet-el Kürsi

Bismillahirrahmânirrahîm

Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm,

lâ te’huzühu sinetün velâ nevm,

lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard,

men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih,

ya’lemü mâ beyne eydhim vemâ halfehüm,

velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâ’

vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard,

velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim. (Bakara 255. Ayet)

Anlamı

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle.

Allah’dan başka hiç bir ilah yoktur. O, daima yaşayan, daima duran, bütün varlıkları ayakta tutandır. O’nu ne gaflet basar, ne de uyku. Göklerdeki ve yerdeki herşey O’nundur. O’nun izni olmadan huzurunda şefaat etmek kimin haddine! Onların önlerinde ve arkalarında ne varsa hepsini bilir.

Onlar ise, O’nun dilediği kadarından başka ilminden hiçbir şey kavrayamazlar. O’nun hükümdarlığı, bütün gökleri ve yeri kucaklamıştır. Her ikisini görüp gözetmek,

ona bir ağırlık da vermez. O, çok yüce, çok büyüktür.

Nazar için Okurken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Θ Okuduktan sonra okunan insana üflenir.

Okuduktan sonra neden üflemek gerekir. Bunu su kristallerinin söylenen söze göre biçimlendiğini bilimsel olarak ispatlayan Japan bilim insanı Dr. Masaru Emoto’unun Şu sözleri ile kısaca açıklayayım “Müslümanların niçin hastaları tedavi etmek ümidiyle Kuran-ı kerimden sureler okunup, suya üflediğini daha iyi anlıyorum

Θ Okunurken ağız, dil ve dudaklar hareket etmeli. Yüksek sesle okumak şart değil. Frekans etkisinin artırılması için hafif bir fısıltı tonunun ortaya çıkması gerekir. Bu tonda yapılacak okuma beynin belli bölgelerini de uyararak ortaya çıkan enerji süreci hızlandıracaktır.

Θ Etkiler tekli sayılarda artırıldığında artar. Etkinin tamamlanması için tekli sayılarda tamamlanması daha iyi olacaktır. 7-9-11 defa veya daha fazla okunabilir.

Θ Okuma sırasında genelde okuyanda esneme meydana gelir. Bu nazar enerjisinin kendisine çekilecek ayrıştırılmasının sonucudur. Psişik etkilerle bağlantılı olduğu söylenmektedir.

Θ Okuyan esner, okunanın gözlerinden yaşlar gelir ve esnerse daha rahat ve kendisini rahatlatan bir esneme olur. Nazar etkisi altında iken ne kadar esnerse esnesin rahatlamayan insan okuma sırasında esnedikçe ve gözlerinden yaş geldikçe rahatlama hisseder.

Θ Abdest alınarak okumak aurayı temizleyeceği için daha etkili olmaktadır.

Θ Her okuyan esnemez. Belli frekans yoğunluğuna ulaşanlarda esneme olmaz. Sadece okunanda esneme ve göz yaşı görülebilir.

Nazara Karşı Okunacak Dua

Her türlü şeytan ve zehirli hayvanlardan ve bütün kem gözlerden Allah’ın eksiksiz kelimelerine sığınırım” (Buhari, İbn Mace, Tıb 36)

Dualar kişiselleştirilebilir. Ayet olmadıkları için etkileri sizin içtenliğinize ve nasıl dile getirdiğinize bağlıdır. Duanın ne kadar etkili olduğunu enerji kanallarınızdaki titreşimlerden hissedebilirsiniz.

Duanın nasıl bir etkiye ve mekanizmaya sahip olduğunu Kaybolan eşyayı bulmak için konusunda “Kaybolan eşyayı dua yoluyla bulma nasıl gerçekleşir” başlığı altında okuyabilirsiniz.

Nazara Karşı Okunacak Esma

Nazardan korunmak ve nazara karşı manevi bir kalkan oluşturmak için,

Her gün 998 defa: Ya Hafiz

Ya Hafiz anlamı:Hıfz” kelimesi korumak anlamına gelir. Koruyup gözeten demektir.

Koruma maddi ve manevi korumayı kapsamaktadır. Cin, büyü ve nazar etkileri gibi geniş bir kapması vardır.

Sonuç

Herşeyi nazardan ve büyüden bilmeyin. Düşünceler, bilincimizi etkileyerek plasebo etkisi ile eylemlere dönüşür. Yaşadığımız sıkıntıları atlatmak için kullanımımıza sunulmuş bir “akıl” var. Aklımızı ruhumuzla bütünleştirdiğimizde nelerin etki sağlayabileceğini bulmamız zor olmayacaktır.

Nas ve felak sureleri ile Bakara suresinin 255. Ayeti olan Ayetel Kürsi’nin 7’şer defa okunması, nazara karşı benim şu ana kadar gözlemlediğim en yüksek etkilere sahip yöntemler oldu. Bu ayet ve surelere Peygamber Efendimizin çok bunaldığı bir dönemde vahyedilen İnşirah Suresi de eklendiğinde ve düzenli devam edildiğinde auranızla birlikte kalp çakranızın ne kadar canlandığını kendiniz de göreceksiniz.

Diğer yöntemler özellikle günlük trans çalışması negatif enerjilerin etkisiz hale getirilmesinde düzenli yapıldığında etkili. Anlık etkiler için herkeste yeterli gelmeyebilir. Denize girip su altında bir süre kalmak, spor yapmak, topraklanmak ve doğada yürüyüş rahatlamak için oldukça yararlıdır. Kendinize yakın gördüğünüz, konuştuklarında etrafa pozitif enerji yayan insanlarla birlikte olmakta olumlu yönde etki yapacaktır.

Nazara Karşı Yapılması Gerekenler

28 Ekim 2018

www.parapsikoloji.net

“Nazara Karşı Yapılması Gerekenler” Konusu içerisinde geçen tanımlamalar, Kendi tanımlamalarımı ifade eder. Genel geçer olarak kabul edilmeyebilir.

Son Güncelleme 29 Ağustos 2021 Emr

Elif Sude
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
 1. blank Pinky dedi ki:

  En yakın dostumla çevremdeki kişiler sayesinde arkadaşlığımız bitti sebebide nazardi hep, ne zaman görseler bizim hep aramız açıldı sebepsiz yere , bu negatifligi nasıl giderebilirim

 2. blank ismail dedi ki:

  biliyorsunuz farklı yollardan frekans yoluyla toplu salşdırılar oluyor, bunun sonucu insanlarda aşırı ve çabuk sinirlenme, uyku hali vb. şeyler ortaya çıkıyor,bunun için neler yapılabilir.

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Evet malesef bu saldırılar hiç bitmiyor. Bu saldırılar karşısında göstereceğimiz direnç auramız ve içsel enerjimizin gücü ile doğru orantılıdır. Boşlukta, kendisini hayatın akışına bırakmış ve ne yapacağını bilemeyen insanlar sevep ve sonuç ilişkilerinin farkında olmadığı için daha fazla etkileniyorlar.
   Neler yapmamız gerekir?

   – Enerji alanımızı güçlü tutmamız gerekir. Bunun için de ister düzenli ve bilinçli dini yaşam veya auramızı güçlü tutmak için bilinçli bir yaşam sürmemiz gerekir. (Meditasyon, düzenli ibadetler vb. Ezbere değil bilinçli…)
   – Kesinlikle sağlıklı ve doğal beslenmeye özen göstermemiz gerekiyor.
   – Yaşımımızdaki gereksiz tüm alışkanlıkları terketmemiz gerekir (Tv, oyun vb.)
   – Enerjimizi tüketen ve bizi olumsuz etkileyen ortam ve insanlardan uzak durmamız gerekir.

   Zararlı etkilere maruz kaldığımızda yapmamız gerekenleri geciktirmeden yapmamız gerekir. Çünkü enerji alanımız zayıflayıp etkilere açık hale geldiğimizde onarmak daha zor olmaktadır.

 3. blank Fatmanur dedi ki:

  Merhaba,gece rüyamda korkup uyanıyorum bu çok sık olmaya başladı ,elektriği de açmak istemiyorum aydınlık ortamda sağlıklı uyuyamıyorum ,çok şık olmaya basladi cinleri etkisi olabilir mi?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Bu durumun çok fazla nedeni var.

   * Dolunay gibi gezegelerin farklı etkileşimleri
   * Stres
   * Sağlık sorunları
   * Yanlış beslenme alışkanlıkları

   gibi. Tıbbi hiçbir sorun bulunamıyorsa o zaman madde ötesi konulara bakılır.
   Cinlerle ilgili olduğunu düşünüyorsanız her gün yatmadan önce mutlaka 7 Defa Ayetel kürsi okuyup yattığınız yerin etrafına ve üzerinize üfleyin. Ayrınca buna 7 Nas ve 7 Felak sureslerini de eklemeni iyi olur.

   Okumaları bir başkası veya siz de yapabilirsiniz.

 4. blank Ayse dedi ki:

  Merhaba,fesleğen saksıda dikili her odada mi bulunduralim yoksa ev de birtane yeterli olur mu

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Ağırlıklı olarak uyumak için kalınan odalarda bulunması daha iyi olur.

 5. blank Ayse dedi ki:

  Merhaba,evi temizlemede ev sirkesi değilde hazır sirke kullansak olmaz mı,aynı görevi gerçekleştiremez mi?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Ev yapımı kullanılırsa daha iyi olur.

 6. blank Emre dedi ki:

  Özellikle surelerde genelde 7 adet gibi tek sayıda okuma tavsiye edilirken ya Hafız esmasının 998 yani çift sayıda olmasının özel bir sebebi var mı?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Bilgim yok. Ebcet değeri ile ilgili olabilir. Bazı esmalar için etki sayıları özel olarak belirtilir.

   1. blank murat şentürk dedi ki:

    Elif hanım, cinlere küfür edilirse bu durum onlara karşı saldırı hakkı vermiş olur mu?

    1. blank Elif Sude dedi ki:

     “Birisi size küfretse size buna karşılık verme hakkı doğar mı doğmaz mı?” gibi bir şey.. Cevabı kendi içinizde.

  2. blank Elif diye biri dedi ki:

   Parapsikoloji ile ilgili araştırmalar yapmaya başladıktan bir süre sonra yalnızken yanımda biri varmış gibi hissediyorum genellikle banyoda hissediyorum cinlerin varlığını hissediyorum diye düşünüyorum evden hiç çıkmadım nazar deymemiştir diye düşünüyorum birkaç gündür kendimi anneme okutuyorum annem ilk gün okurken esnemekten okuyamadı ikinci gün başına ağrı girdi dün ve bugün de toplamışsın dedi annem okuyunca kendimi bir süre iyi hissediyorum sonra tekrar başlıyor nazar olduğunu düşünmüyorum nasıl kurtulabilirim normalde karanlıktan korkmam evin içinde rahatlıkla gezerim ama şu sıralar ışığı açıyorum karanlıksa hızlıca aydınlığa gidiyorum pek uyuyamıyorum yalnız kalmamaya çalışıyorum bu yazıda yazanlardan okunmayı yaptım yarında etrafı elma sirkesi ile silmeyi düşünüyorum içmeye de çalışıcam başka neler yapabilirin

   1. blank Elif Sude dedi ki:

    Bazı güçlü enerjiler hemen deşarj olmazlar. Diğer varlıklarla da ilgili olabilir. Mümkün oldukça abdestli durmaya, abdestli yatmaya çalışın. Bu hem auranızı yenileyerek dış atakların etkisiz hale getirilmesinde yardımcı olacak hem de sizi rahatlatacaktır. Yatmadan önce 7 Ayetel Kürsi, 7 Nas ve Felak Suresi okun. Her okuyuşunuzda nefesinizi ellerinizle bedeninize dağıtmak faydalıdır. Kalktığınızda da aynı uygulamayı yapın. İnşirah suresini de bu okumalara dahil edebilirsiniz kalbinizi rahatlatacaktır.

    Psişik Saldırılar başlığı altında “psişik saldırı” konulu yazılara bakabilirsiniz. Her enerjinin oluşumu gibi deşarjı da vardır.

   2. blank murat şentürk dedi ki:

    Evet Elif, ne zamanki onların varlıklarını sorgulamaya başladığımızda bu enerjiyi hissedip varlıklarını arttırıyorlar. Her gece korkulu rüya görüyorum ama fiziksel birşey görmedim. Sorun şurda kafamı yastığa koyup yatmaya çalıştığımda beynime sanki mesaj geliyor onların varlığını sorgulatıyor. Benimde evde sakladığım hocanın bana verdiği bir not varı o kaybolduktan sonra bunların çaldığını düşündükten sonra bunlar olmaya başladı yoksa umrumda değillerdi

 7. blank Dalayou dedi ki:

  Felak , Nas ve 7 âyet el kursiyi kendimiz okursak br sorun olur mu acaba ?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Hayır sorun olmaz. Avuçlarınızın içine okuyup yüzünüzden başlayarak tüm bedeninize o nefesi ellerinizle ulaştırın. Esneme ve gözlerden yaş gelme olacaktır, esneme artık olmayıncaya kadar okuyun. Ek olarak suya okuyup içebilirsiniz.

   1. blank Naz dedi ki:

    Merhaba sirke kokusundan rahatsız oluyorum evi silerken miktarı önemli mi çok çok az olsada aynı görevi görür mu

    1. blank Elif Sude dedi ki:

     Merhaba. Suyla karıştırıp kullanabilirsiniz. Suyun içerisinde varolduğunun belli olaması yeterlidir.

     1. blank Meryem dedi ki:

      Elif hanım selamlar sizinle iletisime geçmek istiyorum

     2. blank Elif Sude dedi ki:

      Selam. Buradan yazabilirsiniz.

 8. blank tugay ve rose dedi ki:

  çok beğendim hocam sizi çok iyi anladım ve ygulmayı.

 9. blank Gayb Sancak dedi ki:

  Alçak gönüllülükte sizi nazardan korur

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin