Kategoriler: Telepati

Resme Bakarak Telepati Yapmak

Resme Bakarak Telepati Yapmak

Resme Bakarak Telepati

Bir fotoğrafa veya resme bakarak telepati yapılabilir mi? Fotoğraf ile telepati nasıl yapılır? Bir başkasının resmine bakarak telepati yapmak mümkün mü?

Sadece düşünmek telepatik iletişime geçmemiz için yeterli iken buna bir de telepatik iletişim kurmak istediğimiz insanın resmini eklediğimizde telepati farklı bir boyutu ile karşımıza çıkacaktır.

Tek bir düşünce, o düşünce ile ilgili sinyaller üretir. Düşünce bir konuda sabitlendiğinde bu sinyaller tekrarlanmaya başlar. Ancak bu sinyaller hedeflenmediği için etrafa yayılır ve etkisiz kalırlar. Düşünceler ister imajinasyon ile ister resimle bir noktaya odaklandıklarında artık tek bir merkeze doğru hareket etmeye başlarlar.

Telepatik iletişim ruhsal bir iletişim olduğu için herhangi bir maddesel engel ile karşılaşmadan hedeflerine ulaşırlar. Faraday kafeslerinde yapılan deneyler, deniz altında yavruları öldürüldüğünde beyin dalgalarındaki değişim izlenen anne tavşan ve uzaktan yapılan telepatik hipnozlar bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Bir resme bakarak telepati yapmak istediğimizde aslında biz ruh dünyamızda sinyallerin ulaşması gereken diğer ruhsal alıcıyı da göstermiş oluruz. Normalde imajinasyonla yapılan telepati çalışmalarında alıcı imajinasyonla değil resimle tespit edilmiş olur.

Hangi Durumlarda Resme Bakarak Telepati Yapılabilir?

Telepati için resim bulunması şart değil ancak bazı durumlarda sürecin hızlanmasında etkilidir.

 • İmajinasyon yapmakta zorluk yaşıyorsanız, imajinasyon yeteneğinizi geliştirmek için yeterince zamanınız yoksa
 • Resme bakarak telepati yapmak istediğiniz insanın yüzünü hatırlamakta zorluk yaşıyorsanız
 • Telepati çalışmalarınızda imajinasyonunuzu güçlendirmek istediğinizde,

Resme bakarak telepatik iletişiminizi güçlendirmeyi deneyebilirsiniz.

Telepatik İletişimde Resme Bakmanın Etkisi

İnsan yüzü, ruhunun yansımasıdır. İç dünyasına ait tüm izler genel olarak yüze yansır. Görsel olarak insan yüzü, madde seviyesinde insan ruhuna giden ruhsal bir yol gibidir. Diğer varlıklar için anne adı adres olarak kullanılırken, Ruhsal yeteneği olanlar resimleri ruhsal iletişim için kullanırlar.

Örneklendirecek olursak; İnsan yüzü ruhsal iletişimde bir TV kanalının uydu üzerindeki sinyal değerleri gibi işlev görür. Resme bakıldığında ruhsal bağ kurulmuş olur. Resim çekildiği andan itibaren o insanın ruhsal yansıması o zaman dilimi için bir kareye alınmış olur. Sonrasında devam eden tüm kareler gerçek yaşamda devam etmiş olsa da ruhsal takip için o zaman dilimi yeterlidir.

Eğer telepatik iletişim kurmak istediğiniz insana ait bir resim varsa ki sanırım sosyal medya sayesinde bu çok zor olmasa gerek, resme baktığınızda ruhsal bir titreşim yaşadığınızı hissediyorsanız veya resme odaklanan bir enerjinin varlığını hissedebiliyorsanız resim üzerinden telepati yapmanız daha kolay olacaktır.

Telepatik iletişimde Kullanılacak Resmin Seçimi

Eğer seçim yapma imkanınız varsa resme bakarak telepati yapmak istediğiniz insanın, sizde güzel duygular uyandıran veya o insanı size daha yakın hissettiren resmini tercih edin. Son çekilen resimler zaman diliminde aslına en yakın olan resimler olduğu için tercih edilmesi gereken resimlerdir. Her bir resmi yeni bir uydu frekans değeri olarak düşünecek olursak ulaşılması en kolay ve en net değerler son resimlere ait olacaktır.

Seçeceğiniz resim yüz bölgesinin alınla birlikte net bir şekilde görüldüğü bir resim olmalıdır.

Resim Üzerinden Telepati Tekniği Uygulama

Belli bir ruhsal derinliğe ulaştıktan sonra ( Nasıl Transa Geçilir linkinde bahsedilen uygulamayı yapabilirsiniz.)

Resme Bakarak Telepati Yapmak 1. Bölüm

〉〉 Öncesinde üçüncü göz adı verilen 6. Çakranızı ve 4. Çakra olan Kalp çakranızı harekete geçirin. Titreştiklerini hissetmeniz yeterlidir. Çakra Nedir? Çakralar Nasıl Açılır? Yöntem ve Faydaları

Kendinizi rahat hissedebileceğiniz şekilde oturun

Resmi elinizle tutun veya rahatça görebileceğiniz bir yere yerleştirin (Telefon, tablet veya herhangi bir ekrandan da bakabilirsiniz)

Resimde telepatik iletişim kurmak istediğiniz insanın alnının ortasına odaklanın.

Yaklaşık 10 dakika kadar bu şekilde resme bakın.

4. Çakranız duygularınızı 6. Çakranız da ruhsal iletişimi temsil eder. Her ikisini birlikte kullanmalısınız.

Yeterli yoğunluğa ulaştığınızı hissettiğinizde iletmek istediğiniz mesajları iletebilirsiniz.

Eğer yapabiliyorsanız zihinsel veya kalbi konuşma yoluyla konuşun. Yani ağız ve dil hiçbir şekilde hareket etmemeli. Bu konuşma türü belli bir çalışma gerektirebilir. Ancak bunu yapamıyorsanız hafif bir fısıltı halinde de konuşabilirsiniz.

Resme Bakarak Telepati Yapmak 2. Bölüm

Gözlerinizi kapatın ve resmi hayal ederek bakmaya devam edin.

4. Çakranızdan (Kalbinizden) çıkan ışıkların Onun kalbinden, 6. Çakranızdan (Alnınızın ortasından) çıkan ışıkların da O’nun alnından içeri girdiğini hayal edin.

Bu noktada tam bir ruhsal bütünleşme yaşamınız gerekir. Hissetseniz de hissetmeseniz de bu yolla kurulan bağ ruhsal iletişime geçilmesi için olanak sağlar ancak mesajların iletiminde konuşarak iletişime alışık olduğumuz için bilinçaltımızda “bu yolla iletişim olmaz” inancını yıkmanız ve iletilen mesajları güçlendirmeniz gerekir.

Ruhsal bütünleşmeyi sağladığınıza inandığınızda iletmek istediğiniz mesajları iletin.

İlettiğiniz her mesaj sonrası zihninizde sizi onayladığını hayal edin.

Düzenli olarak bu çalışmayı yaptığınızda telepatik bağ kurduğunuz insanla iletişiminiz güçlenecektir.

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve çalışmalarınızı geliştirmek için aşağıdaki linklerde bulunan makalelerden yararlanabilirsiniz. Bu noktadan sonra anlatacaklarım daha önce yazıldığı için tekrar etmek istemiyorum.

 

Tüm Telepati Konuları: Telepati Konulu Tüm Makaleler

Telepati ve İmajinasyon: Telepati ve İmajinasyon Çalışmaları

Dikkat etmeniz gereken konular: Telepati ile Aşık Etmem Mümkün mü?

Resme Bakarak Telepati Yapmak

www.parapsikoloji.net
18 Mayıs 2018

Bu yayın en son güncelleştirildi 20 Ekim 2020 15:04

Bukra Tarık Dora

Uyanmak için dar bir dehlizden geçiyoruz. Biz yaşayan ölüler, ölülerin uyandıklarını anladığımızda dünyanın, gerçeğin sadece küçük bir parçası olduğunu anlarız. Anladığımızda ise bizde uyanmış oluruz.

Yorumları Göster

 • Merhabalar,

  Resme bakarak telepati yaparken, resimdeki kişinin yüz hatları sürekli değişiyor, gülüyor veya ciddileşiyor. Acaba bunu nasıl yorumlamak gerekir.

  • Merhaba. Bir kağıdın ortasına nokta çizip duvara asın ve uzun süre gözlerinizi kırpmadan bakın. Noktanın bir süre sonra hareket ettiğini ve yok olduğunu görürsünüz. Yaşadığınız buna benzer bir durum.

 • Merhabalar,
  Benim bir dostum var beni aramıyor beni düşünmüyor ne yapmalıyım bir ritüel var mı varsa kaç günde olur onun beni aramasını çok istiyorum ki onu seviyorum.

  • Merhaba. Onun aramasını neden bekliyorsunuz? Siz onu arayın daha hızlı çözüm bulmuş olursunuz.
   Kastettiğiniz telepati ile iletişim kurmak ise Telepati Kategorisi altında ihtiyaç duyabileceğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • merhaba bir arkadaşım dijital resimlerin etkili olmadığını eski fotoğraf makineleri ile çekilmiş ve kağıda basılmış fotoğrafların etkili olduğunu söyledi doğru mu bu?

 • Merhaba birinde alacağım var ama uzun zamandır ödemiyor. Telepati anında ne demeliyim.. örn: borcunu ödemelisin
  Borcu hemen ödeyeceğim
  Bu borcu ödemen gerekiyor
  ......borcu Ödemem gerekiyor

  • Kelimelerden çok hislere ağırlık verin. Çünkü muhatap olduğunuz insan kendi söylediğinden değil başkasından duyduğuna önem veriyorsa veya tersi çok sayıda durumda cümleler işe yaramayabilir. Size borcu olan insanın yapısına göre,

   Borcunu ödememiş olmasından dolayı,

   - Utanma
   - Gurur
   - Pişmanlık

   gibi hisleri kullanabilirsiniz. Bu noktada sizin özelliklerinizde önemli. Hisleri yoğunlaştırıp karşı tarafa aktaramıyorsanız, imajinasyon da yapabilirsiniz. (İmajinasyon Örnekleri)
   Sizin ve muhatabın özelliklerini gözönünde bulundurarak yöntem belirleyin. Verdiğiniz örnekte buna göre denenebilir.

   Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi

 • Merhabalar,
  Duygusal ve fiziksel olarak karşılıklı yakınlık duyduğum birine sürekli telepati yoluyla mesaj gönderiyorum. Bunu yaklaşık 6 aydır yapıyorum. Daha önceleri başarılı oldum. Kişi beni rüyasında gördüğünü ve bunun benzeri şeyleri bana iletmişti.
  Ancak yaklaşık son bir aydır bir tıkanıklık varmış ya da mesajlarım ulaşmıyormuş hissine kapılıyorum. Telepati esnasında sürekli bir odaklanamama ya da dikkat dağılması gibi durumlar yaşıyorum. Engelleniyormuşum gibi hissediyorum. Sanki boşuna uğraştığıma dair düşünceler kafamda dolaşıyor. Psikolojik yorgunluk hisediyorum.
  Bunun nedeni ne olabilir? Ben telepatiye devam etmek istiyorsam ne yapmalıyım ?

  • Merhaba.
   Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi konusunda ayrıntıları bulabilirsiniz. Bilinçli ve bilinçsiz savunmalar bulunur. Karşı tavır gelişebilir. Bunun dışında eğer telepati ile ilgili yeteneğiniz doğuştan aldığınız etkilerle ilgili ise astrolojik etkiler de sonuçları etkiler.

   Bir süre çalışma yapmayın. Kendinizi, zihninizi, düşünceleriniz ve auranızı yenilemeye çalışın.

 • Merhaba. Telepati yapmak istediğimiz kişinin bizi tanıması öı gerekiyor? Yani arada hiç bir iletişim olmayan birine yapılmaz değil mi?

 • Merhaba,
  Fotoğrafta tam olarak hangi noktaya odaklanmam gerekiyor? Bazı yerlerde kaşların ortasının 1 cm üstü diyor bazı yerlerde ortası diyor. Bir de fotoğrafı büyültmeli miyim? Yoksa yüzünün tamamını görmek daha mı faydalı olur?

  • Merhaba. Alnın ortasına odaklanmanız yeterlidir. Fotoğrafın büyültülmesine gerek yok gördüğünüzde o insanı çağrıştırması ve yüzünün belirgin olması yeterlidir.

 • merhaba telepati yaparak bana mesaj atmasını istediğim kişi eski sevgilim fakat şu an flört gibiyiz ama yaklaşık bir buçuk haftadır konuşmuyoruz aramıza biraz soğukluk girdi ayrıca farklı ülkelerde yaşıyoruz telepati kurarak kendime mesaj attırmam mümkün müdür? ve kesin olacak garantisi var mıdır?

  • Evet mümkün. Garanti ve ne kadar sürede olabileceği konusu size, karşı tarafa, doğuştan gelen yeteneklerinize, bu yeteneklerinizi nasıl geliştirdiğinize ve ne kadar sabırlı olduğunuza bağlı. Eğer doğuştan Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda belirtilen konumlara sahip değilseniz uzun süre çalışmanızda gerekebilir.

   Siz bir şey düşündüğünüzde o düşünce yok olmaz. Bir noktaya hedeflemişseniz mutlaka ulaşır. Ancak evin dışında bulunan birine sesinizi duyurmak için ne kadar yüksek sesle konuşmanız gerekirse Telepatide de düşüncenin istenilen netlikte karşı tarafa iletilebilmesi için güçlü bir şekilde iletilmesi gerekir. Doğuştan itibaren konuşmayı ve diğer insanlarla konuşarak ses tonumuzu ayarlamayı öğreniyoruz. Telepati ile düşünce aktarımını öğrenmiyoruz. Fısıltı ile evin dışında bekleyen hiçz kimseye sesinizi duyuramazsınız, Telepatide ise düşünce fısıltı seviyesinde çok güçlüdür. Telepati Kategorisi altındaki diğer mesajlarda konu ile ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz.

   Sabrederseniz mutlaka başarırsınız. Süre konusu yeteneklerinize, karşı tarafa ve samimiyetinize göre değişecektir.

Son Konular

Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler?

Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler? Cinler telepatik iletişimi etkileyebilir mi? Cinler telepatik iletişime nasıl müdahale…

10 Aralık 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (3. Bölüm)

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (3. Bölüm) Sayın Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji…

28 Kasım 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (2. Bölüm)

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (2. Bölüm) Sayın Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji…

23 Kasım 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (1. Bölüm)

Okült Astroloji ve Esma Çalışmaları Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj 1. Bölüm Konuya Giriş. Okült…

18 Kasım 2020

Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar

Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar Ruhsal yeteneklerimizi geliştirmeden önce veya paranormal çalışmalarda bulunmadan önce…

15 Kasım 2020

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar Doğum haritasında medyum özelliği ve yeteneği kazandıran konumlar hangileridir?…

28 Ocak 2020