Kategoriler: Telepati

Telepati ile Önemli Bilgileriniz Nasıl Alınabilir?

Telepati ile Önemli Bilgileriniz Nasıl Alınabilir?

Telepati ile bir başkası zihninizde tekrar ettiğiniz ve seslendirdiğiniz düşünceleri alabilir mi? Düşünceler usta bir telepat veya diğer varlıklar tarafından nasıl okunabilir? Önemli bilgilerinizi okurken veya yazarken içinizden sesli bir şekilde tekrar eder misiniz? Psikotronik bilimde telepati ile ilgili gelişmeler ve Telepatik kontroller.

Okuduğunuz metni düşünürken bir an içinizden düşüncelerinizi seslendirme ve tekrar etme isteği gelebilir. Bu isteğin temeli kişisel özelliklerle de bağlantılı okuma yazma çalışmalarının yapıldığı dönemde “içten okuma” alışkanlığına dayanır. Bu dönemde okumayı zihnen değil dudaklarınızı hareket ettirerek fısıltıyla yapmayı alışkanlık haline getirmişseniz okuduğunuz herşeyi fısıltı tonunda tekrar edersiniz. Okuma hızınız düştüğü gibi yapılan her tekrar telepatik verici konumunuzu da pekiştirir.

Fısıltılar ve Telepatik Sinyaller

Daha önce bu konuyu Telepatide Fısıltı Derinliği ve Fısıltı Etkisi ve Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim konularında anlatmaya çalışmıştım. Telepatik iletişim için düşünmek, zihinde canlandırmak ve hissetmek yeterlidir. Duyu organlarımızın aktif olmasına gerek yoktur. Ancak fısıltı tonunda tekrar edilen her harf ve kelime zihinde tekrar edildiğinde beta evresinden alfa ve teta evresine geçişi tetikler. Zihinde oluşan düşünceler etrafa yayılırken fısıltı tonunda yapılan tekrarlar duyu organları tarafından desteklenen frekanslarla güçlendirilir.

Fısıltı tonunun önemli bir özelliği de iç sesle ayırt edilemez benzerliğidir. Ayrım sadece duyu organları ile algılandığında yapılabilir ancak zihinde gerçekleştirilecek bir fısıltı çoğu zaman algılanamaz. Bunun örneklerini çaresiz kalan insanların içlerinde şiddeti artan ve yanlış yapmaya yönelten vesveselerde görebiliriz.

Düşünceler Telepati İle Alınabilir mi?

Doğal koşullarda bu mümkün değildir. Çünkü insan aura adı verilen bir dış manyetik alanla çevrilidir. Bu alanın aşılması ve istenilenlerin yapılması kolay değildir. Ancak bu alanın zayıflaması erişimi kolaylaştıracaktır.

 • Enerjinin düşmesi
 • Stres, depresyon ve psikolojik sorunlar
 • Korku, endişe ve panik
 • Psişik saldırılar

insanı dış saldırılara karşı savunmasız hale gelir. Vesvese adı verilen etki mekanizmasının yoğunlaştığı evrelerde bu dönemlere denk gelir. Direnç zayıflar ve irade etkinliğini yitirir.

Telepatik Dinlemeler

Telepatik dinlemeler hissel (his okuma), duygu, düşünce ve yazıların iç okuma yoluyla okunduğu evrelerde daha güçlü olur. Soğuk savaş dönemlerinde telepati yeteneği olanların kullanılmasının nedenlerinden biri de istenilenlerin uzaktan elde edilmesi düşüncesidir. Bu yöntem madde ötesi varlıklar kullanılarak yapılabildiği gibi astral seyahat ile birleştirildiğinde daha etkin bir şekilde kullanılabilir.

Telepatik Dinleme ve Bilgi Alma Mekanizması Nasıl Çalışır?

Zihin okunamadığı durumlarda fısıltı ile tekrar edilenler kolay algılanabilir. Bir metni okurken fısıltı ile tekrar etmek, girilen şifreleri fısıldayarak tekrarlamak, sesli düşünmek, diyalogların zihinde tekrarlatılması ve ihtimaller karşısında verilecek tepkilerin öğrenilmesi, olayların zihinde canlandırılarak sahnelendirilmesi bunlara örnek olarak verilebilir.

Astral seyahat ile yanınızda bulunan birinin veya diğer varlıkların his boyutunda size fısıldayarak bir şeyler yaptırması, bir olayı düşünmenizi istemesi, gün içerisinde yapılanları zihninizde tekrar ettirmesi veya canlandırmanızı istemesi, bilinçaltınıza itilen bir konunun gün yüzüne çıkarılarak analiz etmenizi istemesi duyu organı ile algılanabilen istekler değildir. Hatırlama, hissetme, bir anda zihninizde canlanma, arzu etme şeklinde hisler boyutundadır.

Diğer varlıkları kullanan medyumların aldıkları bilgilerin bir kısmı da bunlara örnek olarak verilebilir.

Algı seviyesi biyoenerji uzmanının elinize dokunduğunda enerjisini hissetmenize benzer. Ruhsal hassasiyeti olanlar için bu durum, bir anlık ürperme, gözetlenme hissi, hipnozda kataleptik evrede oluşturulan dokunma ve yanma hislerinin benzerleri şeklinde algılanabilir.

Paranoyak Olmaya Gerek var mı?

Tabiki hayır. İnsan eşsiz bir varlıktır. Çözülmesi de erişilmesi de zordur. Ancak eksiklerini ve zayıf yönlerini, hangi özelliklere sahip olduğunu bilmeyenler yağmurlu bir havada şemsiyeleri olmadan dolaşırlar. Islanmak kaçınılmazdır ancak her ıslanan hasta olacak diye bir kuralda yoktur.

Psikotronik Bilim ve Geleceğin Telepatları

Telepati, askeri alanda iletişimin geliştirilmesi için kullanılmaktadır. Henüz istenilen seviyeye gelinemedi ancak gelecekte sivil kullanıma açılırsa! iletişim telepati üzerinden yapılabilecektir.

Gelecekte nano teknoloji ile telepatik iletişim birleştirildiğinde yapılabileceklerin sınırını ancak vicdan çizebilir. Besinler, hatta soluduğumuz hava ile bünyelerimize yerleşebilecek nano çip projeleri insanları uzaktan kontrol edebilmek için gerekli tüm altyapıyı sağlayabilecek seviyededir. Doğru kullanıldığında sadece düşünerek ortak ağlara bağlanma imkanı sunabilecek gelişmeler milyonlarca insanı tek bir düşünceye odaklamak ve harekete geçirmek için de kullanılabilir.

Yapay beyin dalgaları, belirli aralıklarla tekrar ettirildiğinde ruhsal mekanizmaları harekete geçiren frekanslar, subliminal mesajlar içeren yayınlar, etkileri test edilen psikotrop (psikoaktif) maddeler¹ ve ilaçlar, zaman algısının değişmesi ve bilmediğimiz nice gelişmelerle madde yönü büyük oranda kontrol altına alınan insanın ruhsal yönü de kontrol edilmeye çalışılmaktadır. Gelecekte sunulacak teknolojinin amacının ne olacağı gelecekteki telepatların işlevlerini de büyük oranda belirleyecektir.

¹ Psikotrop (psikoaktif madde) maddeler: Sinir sistemi aracılığı ile beyin işlevlerini etkileyerek, ruh halini ve algıları değiştiren maddeler.

İlgili Konular

Telepati Nedir?

Telepati Nasıl Yapılır?

Psikotronik Bilim ve Parapsikoloji

Telepati ile Önemli Bilgileriniz Nasıl Alınabilir?

26 Aralık 2018

www.parapsikoloji.net

Bu yayın en son güncelleştirildi 2 Ağustos 2019 14:50

Bukra Tarık Dora

Madde ötesinin kapılarını zorlayan kelimeler peşinde

Yorumları Göster

 • Selam bukra bey...
  Size kendimi nasıl ifade edeyim bilmiyorum ama bana yardımcı olursanız çok sevinirim yoksa artık kafayı yicem diye düşünüyorum.
  Zihnimden geçen bi görüntünün bi başkasına iletuldiginin veya birini düşünerek ona hiç konuşmadan uzaktan veya yakından mesafe tanımaksizin gittiğinin farkındayım bunu nasıl aşabilirm veya bunu nasıl kontrol haline getirebilirim yardımcı olursanız mutlu olurum.

 • Bukra Bey
  Yine çok yayarlı bilgi içeren bir yazı olmuş ellerinize sağlık

   • Merhabalar,
    Telepati yapmak istediğim kişi ile iletişim kurarken üçüncü göz imajinasyonunu kullandım. Telepati esnasında onun zihnine girmeden önce kendisinden izin aldim ve olumsuz bir işaret almadığım için devam ettim. Kendi üçüncü gözümden onunkine bir ışık demeti hayal ederek karşımdaki insanin zihninin içine girdim.

    Kendimi birkaç kapısı olan hol gibi bir yerde buldum. İlk denediğim kapı kilitliydi. Ikinci kapı açıktı; oradan geçtiğimde orada da birçok kapı bulunduğunu gördüm. Bu kapıların açıldığı mekanlarda bugüne dek bu kişinin edindiği bilgiler öğrendiği şeyler olduğunu düşündüm.
    Daha sonra buradan çıkıp bilinçaltı kapısına yürüdüm; açtım, burası biraz pisti. Yerlerde kirli görünen su birikintileri vardı.
    Sonra aniden dışarıdan gelen bir sesle irkilerek uyandım.
    Bu kilitli kapıda ne olduğunu merak ediyordum. Aynı gün içinde bir daha denedim. Ancak telepati kurduğum kişiye,telepati esnasında, bu kilitli kapı içerisinde ne olduğunu sorduğumda cevap vermedi,bu kapıdan geçmem için izin vermedi; yani kapı açılmadı.

    Şimdi merak ettiğim konu bu benim zihnimde kendi kendime canlandırdığım bir hayal ürünü müdür? Yoksa gerçeklik payı var mıdır?
    Not: bir süredir (1 aydır )telepati ile uğraşıyorum ve bu olaydan yaklaşık bir hafta önce telepati kurduğum kişi beni rüyasında gördüğünü söylemişti.

   • slm bukra bey geçmiş ve geleceği insanlarla paylaştığımda benden korkuyorlar birdaha konuşmuyorlar denedim bazıgeceler uyuyamıyorum sabah yatıyorum astraya geçicem diye ve yıllardır böyle tesadüf buldum sayanızı aslında bende kendimden bile korkuyorum depremi birhafta önceden biliyorum ama nerede olcağını bilemiyorum sadece olcak diyorum ve oyüzden çok uykusuz kaldım nasıl anlatcaksını ki insanlara kimilerinin evinin içini işyerini tarif ediyorum yemek yediğini veya üstündeki kıyafetini biliyorum görmeden kötü birşeyler olcağında söylüyorum tedirgin oluyorlar gerçekleşine nerden biliyon diyorlar ve uzaklaşıyorlar ve herkesi algılayamıyorum bazı kişileri sadece yakın zamanda araba kazaı geçirceksiniz dikkatli olun lütfen susmak en güzeli diye düşünüyorum

Paylaşım
Tarafından yayınlandı
Bukra Tarık Dora

Son Konular

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar Doğum haritasında medyum özelliği ve yeteneği kazandıran konumlar hangileridir?…

28 Ocak 2020

Telepati Gerçek mi? Hayatımızdaki Yeri ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Telepati Gerçek mi? Hayatımızdaki Yeri ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Telepati Gerçek mi? Telepati gerçek…

11 Ocak 2020

Nefes Çalışmaları ve Değişim

Nefes Çalışmaları ve Değişim Uzun zamandır konum insanın bilincinin farklı katmanlarını keşfetmek... Neden? Fizik ötesi…

30 Kasım 2019

Ölüme Yakın Deneyimler Araştırması

Ölüme Yakın Deneyimler Araştırması Parapsikoloji Derneği, dünyadaki çok disiplinli araştırmacıların araştırmalarını destekleyerek ölüme yakın deneyimler…

13 Eylül 2019

Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler?

Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler? Düşünceler ve bu düşüncelerin sözle ifade edilmesi…

14 Ağustos 2019

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi?

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi? Biyokinezi ile göz rengi,…

6 Ağustos 2019