Türkiye Parapsikoloji Hakkımızda

Türkiye Parapsikoloji HakkımızdaTürkiye Parapsikoloji Sitemiz Ülkemizde Parapsikoloji alanında akademik düzeyde çalışma yapılabilmesi, bu alanda ilgisi bulunanları bir araya getirebilmek ve kamuoyu oluşturabilmek amacıyla kurulmuştur.

Geçmişten Günümüze Faaliyet Alanlarımız

2005 tarihinde akreportal.net ile başlayan çalışmalarımız genelportal.com (Şu an bu iki adreste faaliyetimiz yoktur) alt birimlerinde telekinezi ile ilgili bir forum açılması ile devam etmiş yoğun ilgi üzerine telekinezi.org sitesi daha sonrada telekinezi.com; konuları daha ayrıntılı bir şekilde ele alabilmek ve alanları ayırmak amacıyla astralseyahat.net ve telepati.org ile devam etmiştir. Tüm sitelerin bu site üzerinde yönetimi ve tek çatı altına taşınması gündeme geldiğinde carnim_rama (Gizem Cünüş)’nın vefatı üzerine proje, yönetime yeni arkadaşların alınması amacıyla ertelenmek zorunda kalınmıştır. Şu an telekinezi.com telepati.org ve astralseyahat.net üzerinden yayınımız devam etmektedir. Telekinezi.com, Telepati.org ve Astralseyahat.net forum formatında devam etmektedir. Ayrıca astroloji alanında daha önce yaptığımız çalışmaların bir kopyası akrep-burcu.com sitesinde pasif olarak yayına devam etmektedir. Bunlara ek olarak, çalışmalara katkı sağlamak amacıyla Sun’i frekans analiz ve araştırmaları, Sun’i frekans üretimleri ve telkin çalışmaları yapılmış edinilen bilgiler üyelerle paylaşılarak istifadelerine sunulmuştur. Türkiye Parapsikoloji olarak bu alandaki çalışmalarımızı dosyalar bölümünden paylaşarak kullanıma sunmayı düşünüyoruz.

Amacımız

Temel amacımız Parapsikoloji’nin ülkemizde daha iyi tanınması, dünyadaki gelişmeleri de takip ederek objektif bir yaklaşımla etkileşimde bulunarak, bize ait değerlerle birlikte; madde ötesi ile ilgili yapılan araştırma ve çalışmaları günümüz bakış açısıyla, kendi terminolojimizi oluşturarak meraklılarına sunmaktır.

Türkiye Parapsikoloji – İlkelerimiz

Çalışmalarımız sadece online site üzerinden istekli ve konu ile ilgili arkadaşlar tarafından yapılmakta, tüm site ve domain masrafları reklam gelirleri ile sağlanmaktadır. Herhangi bir yardım veya bağış çalışmamız yoktur. Faaliyetlerimizi hangi ad altında olursa olsun; herhangi bir dernek, vakıf veya kuruluşa bağlı olmadan sürdürmekteyiz. Bu konuda bireyin bağımsız girişim ve gelişimini her zaman savunmaktayız. Ancak ülkemizde Parapsikolojinin Akademik Düzeyde gelişmesi amacıyla gerektiğinde Türkiye Parapsikoloji olarak gerekli işbirliğinden asla kaçınmayacağımızı belirtmek isteriz. 

Destek ve Çalışmalarımız

Doğuştan Paranormal Yeteneklere sahip ancak imkanı olmadığı için yurtdışında eğitim alamayan paranormal yetenekleri, kendilerini ispatladıklarında yurtdışı eğitim kurumları ile görüşerek onlara önermekteyiz. Böylece makul düzeyde eğitim imkanlarına kavuşmaları için destek olmaktayız. (Bu konuda sadece iletişim kurarak bildirimde bulunuyoruz, resmi olarak herhangi bir bağlantımız yoktur)

Bizler göremedik; bir gün ülkemizde de Parapsikoloji veya başka adlar altında akademik düzeyde eğitim verildiğini görmek ümidi ile…

Her türlü soru, öneri, görüş ve eleştirileriniz için iletişim sayfamızdan yazabilirsiniz https://www.parapsikoloji.net/iletisim/

Telekinezi: www.telekinezi.com

Telepati: www.telepati.org

Astral Seyahat: www.astralseyahat.net

error: Korumalı İçerik!