Türkiyede Parapsikologlar

Türkiyede ParapsikologlarTürkiyede Parapsikologlar – ülkemizde ulaşmakta en çok zorlandığımız kişilerdir. Parapsikoloji alanında ülkemizde akademik düzeyde eğitim veren bir kurum olmadığı için yetişmiş Parapsikolog sayısı oldukça azdır (Sertifika eğitimi hariç). Bu nedenle modern tıbbın çare bulamadığı fizik ötesi sorunlar için çözüm yolları kısıtlıdır. Bu alanda kendisini yetiştirmiş Medyumlar bulunsa da yeterli sayıda olduklarını söylemek zordur. Bu amaçla hem ülkemizde bulunan Parapsikologları bir araya getirmek hem de açıklamakta zorlandığınız sorunlar için danışabileceğiniz profesyonel kişilere ulaşmanızı sağlamak amacıyla “Parapsikologlar” sayfası oluşturduk. İhtiyaç duyduğunuzda iletişim bilgileri ile onlarla irtibat kurabilirsiniz.

 • Açıklamakta zorlandığınız olaylar yaşıyorsanız
 • Etrafınızda sizi anlayacak birilerini bulamıyor,
 • Modern tıp size çözüm üretmekte çaresiz kalıyor,
 • Öğrenmek, bilgilenmek ve çözüm bulmak istiyorsanız,

Akademik eğitimlerini tamamlamış, parapsikologlara danışabilir dilerseniz onlardan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bölüme iletişim bilgilerini eklemek isteyen Türkiye’de Parapsikoloji alanında hizmet veren Parapsikologlar bizimle aşağıdaki iletişim formu aracılığı ile bağlantı kurabilirsiniz. Hedef kitlenize ulaşmak amacıyla sitemize üye olarak size özel oluşturulacak bölümden ilgililerle irtibata geçebilirsiniz.

Üye olurken kendinize uygun bölümü işaretlemeniz halindeParanormal Gruplaraltında seçtiğiniz grupta yer alacaksınız. Bu gruplar,

 • Parapsikolojiye İlgili Üye olan herkeste standart olarak seçilidir. Eğer özel bir durumunuz varsa diğer grupları seçmelisiniz.
 • Paranormal Yeteneği Olanlar Eğer paranormal bir yeneteğe sahipseniz üye olurken bu bölümü işaretlemelisiniz. Sizin durumunuzda olan diğer üyelerle aynı grup içerisinde daha sağlıklı iletişimde bulunabilirsiniz.
 • Parapsikoloji Sertifikalı Parapsikoloji alanında verilen bir eğitim programına katılarak sertifika almışsanız bu bölümü seçiniz. Bu gruba üyelik tüm üyelere açık değildir. Üyelik talep ettiğinizde sertifikanızı doğrulamanız istenebilir.
 • Parapsikologlar  Yurtdışında Parapsikoloji Eğitimi almış ve “Parapsikolog” ünvanınız var ise bu bölümü seçmelisiniz. Bu bölüm içinde doğrulama gerekecektir. Üyelik talep edilebilir ancak onaylanması gerekmektedir.

Site içerisinde isteyenlerin sizlere daha kolay ulaşabilmesi ve benzer durumda bulunan üyelerle bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için lütfen doğru grupları tercih ediniz.

Profil alanınızdaki bilgileri girmek veya düzenlemek için:

 • Daha üye olmuşsanız veya gruplarla ilgili seçiminizi değiştirmek isterseniz üst menüden paranormal-gruplar linkini tıklamanız yeterlidir.
 • Hakkınızda ayrıntılı bilgi vermek ve diğer üyelerin sizinle ilgili bilgi sahibi olmaları veya size ulaşabilmeleri için gerekli bilgileri kayıt sırasında girmemişseniz, bilgileri girmek amacıyla, kullanıcı adınız üzerinden “Profilimi düzenle” (Üye girişi yaptıktan sonra) linkini tıklayarak gerekli girişleri yapabilirsiniz.
 • Profil” alanında sosyal medya linklerinizi
 • Gelişmiş Profil” alanında ise, adres, telefon, yaşadığınız şehir, mail adresiniz ve kendinizi tanıtacağınız bir metin giriş bölümü bulunuyor. (Bilgiler herkese açıktır ancak dilerseniz herkes tarafından görünmesini istemediğiniz bilgileri bilgi kutusunun altında bulunan “Değiştir” butonuna tıklayarak değiştirebilirsiniz.
Türkiyede Parapsikologlar İletişim Sayfası

error: Korumalı İçerik!