Parapsikoloji iletişim

Parapsikoloji İletişimParapsikoloji iletişim

Yaşadığınız ancak tanımlamakta zorluk çektiğiniz, paranormal olaylar, parapsikoloji eğitimi, paranormal kabiliyetler, aura, telepati, prekognisyon, premonisyon, telekinezi, astral seyahat, bilinçli rüya, imajinasyon, ruhsal mekanizmalar ve merak ettiğiniz konular hakkında ilgili linklerden bilgi alabilirsiniz.

Makalelerde anlatılanlar ve merak ettiğiniz konuları lütfen öncelikli olarak konu altlarında sorunuz.

Sağlıklı bir şekilde geri dönüş yapabilmemiz için lütfen geçerli bir mail adresi giriniz.

Lütfen bu bölümden bilgi ve yorum talebinde bulunmayınız. İletişim mailleri sitenin teknik konuları ile ilgilenen arkadaşlar tarafından kontrol edildiği için cevaplanmayabilir.

Herhangi bir konuda sorunuz veya öğrenmek istediğiniz bir konu olduğunda ilgili makale altlarına soru olarak yazarsanız aynı soruların cevaplarını mail ile sürekli yazmak zorunda kalmayız. Lütfen iletişim formunu sadece site ile ilgili konularda bilgi almak için kullanınız.

Makale Yayınlamak İsteyenler

Yazılarının yayınlanmasını isteyen arkadaşlar üye girişi yaptıktan sonra (Hızlı Üyelik ve Üyelik İşlemleri) Kullanıcı adının yer aldığı bölümde bulunan “Yazı Ekle” linkinden makalelerini ekleyebilirler. Makaleler incelenip gerekli görülen düzenlemeler yapıldıktan sonra yayınlanacaktır.

Makalelerinizde link çalışması niteliği taşıyacak hiçbir ek bilgi yayınlanmayacaktır. Ürün veya marka reklamına izin verilmemektedir.

Ayrıca Bizlere ulaşmak için aşağıdaki adresleri de kullanabilirsiniz.

Twitter: Twitter ParapsikolojiTR (Sadece duyurular ve yayınlar için)
Facebook: Facebook ParapsikolojiTR (Aktif olunduğunda mutlaka dönülür ancak süre uzayabilir)

 

error: Korumalı İçerik!