Parapsikoloji iletişim

Parapsikoloji İletişimParapsikoloji iletişim

Yaşadığınız ancak tanımlamakta zorluk çektiğiniz, paranormal olaylar, parapsikoloji eğitimi, paranormal kabiliyetler, aura, telepati, prekognisyon, premonisyon, telekinezi, astral seyahat, bilinçli rüya, imajinasyon, ruhsal mekanizmalar ve merak ettiğiniz konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bilgimiz dahilinde cevaplanmaya çalışılacaktır. Ayrıca yazar olmak isteyen arkadaşlar da buradan ileşime geçebilirler.

İletişim formu ile mesajınız mail adresimize gelmektedir. Sağlıklı bir şekilde geri dönüş yapabilmemiz için lütfen geçerli bir mail adresi giriniz.

Bilgilerini, tecrübelerini ve düşüncelerini makale olarak paylaşmak isteyen arkadaşlar sitemizde yazar olabilirler. Yazar olmak isteyen arkadaşlar iletişim forumunda örnek bir yazı ile bu durumu iletirlerse değerlendirme sonrası kendilerine dönüş yapılacaktır.

Herhangi bir konuda sorunuz veya öğrenmek istediğiniz bir konu olduğunda ilgili makale altlarına soru olarak yazarsanız aynı soruların cevaplarını mail ile sürekli yazmak zorunda kalmayız. Lütfen iletişim forumunu sadece genele açık olmasını istemediğiniz durumlar için kullanınız.

Ayrıca Bizlere ulaşmak için aşağıdaki adresleri de kullanabilirsiniz.

Twitter: Twitter ParapsikolojiTR (Sadece duyurular ve yayınlar için)
Facebook: Facebook ParapsikolojiTR (Aktif olunduğunda mutlaka dönülür ancak süre uzayabilir)

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hazal Kızılkuş dedi ki:

    Merhaba,

    Ben telepatiyle ilgilenen biriyim ve sürekli yapmaya çalışıyorum üst seviyelere taşımak için elimden geleni yapıyorum.Ayni zamanda çakra açma çalışmalarına da başladım.

    Ben bu süre zarfında gördüğüm bir rüyayla alakalı bir şey sormak istiyorum ama bunu illa ki yoruma mi yazmam gerekiyor? Özelden ulaşabileceğim bir mail adresiniz yok mu ya da benim sizlere ulaşabileceğim?

error: Korumalı İçerik!