Parapsikoloji iletişim

Parapsikoloji İletişim

Parapsikoloji iletişim

Yaşadığınız ancak tanımlamakta zorluk çektiğiniz, paranormal olaylar, parapsikoloji eğitimi, paranormal kabiliyetler, aura, telepati, prekognisyon, premonisyon, telekinezi, astral seyahat, bilinçli rüya, imajinasyon, ruhsal mekanizmalar ve merak ettiğiniz konular hakkında ilgili linklerden bilgi alabilirsiniz.

Lütfen bu bölümden bilgi ve yorum talebinde bulunmayınız. İletişim mailleri sitenin teknik konuları ile ilgilenen arkadaşlar tarafından kontrol edildiği için cevaplanmayabilir. Makalelerde anlatılanlar ve merak ettiğiniz konuları lütfen öncelikli olarak konu altlarında sorunuz.

Sağlıklı bir şekilde geri dönüş yapabilmemiz için lütfen geçerli bir mail adresi giriniz.

Herhangi bir konuda sorunuz veya öğrenmek istediğiniz bir konu olduğunda ilgili makale altlarına soru olarak yazarsanız aynı soruların cevaplarını mail ile sürekli yazmak zorunda kalmayız. Lütfen iletişim formunu sadece site ile ilgili konularda bilgi almak için kullanınız.

Makale Yayınlamak İsteyenler

Yazılarının yayınlanmasını isteyen arkadaşlar üye girişi yaptıktan sonra (Hızlı Üyelik ve Üyelik İşlemleri) Kullanıcı adının yer aldığı bölümde bulunan “Yazı Ekle” linkinden makalelerini ekleyebilirler. Makaleler incelenip gerekli görülen düzenlemeler yapıldıktan sonra yayınlanacaktır. Makale niteliği taşımayan yazılar veya deneme amaçlı girilen yazılar yayınlanmamakta, gerekli düzenleme yapılmayan veya geliştirilmeyen makaleler silinmektedir.

Makalelerinizde link çalışması niteliği taşıyacak hiçbir ek bilgi yayınlanmayacaktır. Ürün, yazar, kitap veya marka reklamına izin verilmemektedir.

Ayrıca Bizlere ulaşmak için aşağıdaki adresleri de kullanabilirsiniz.

Twitter: Twitter ParapsikolojiTR (Sadece duyurular ve yayınlar için)
Facebook: Facebook ParapsikolojiTR (Aktif olunduğunda mutlaka dönülür ancak süre uzayabilir)

İnstagram: Bukra Tarık Dora – ParapsikolojiTR
LinkedinBukra Tarık Dora

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Kubra dedi ki:

  Iyi gunler ben eskiden cok hissederdim birinin gelicegini kapi calicagini ozellikle sevgilim baska yerde onun ne zman geliceginj falan artik eakisi gibi hissedemiyorum yada cok yanlis seyler hissediyorum bunun sebebi aramizdaki bagdaki sorunmu acaba bide yantra, mantra yapmayı ogrenmek istiyorum onun hakkinda bisey biliyomusunuz.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   İyi günler.

   Ruhsal hassasiyetlerdeki değişimin çok farklı nedenleri olabilir.
   – Mevcut yaşamınızdaki değişimler
   – Stres, baskı psikolojik etkenler
   – Beslenme alışkanlıklarındaki değişimler
   – Astrolojik etkiler
   – Duygu yoğunluklarındaki değişimler vb.

   Şu anki durumunuzla ilgili olumsuz düşünceler içerisine girmeyin. Negatif düşüncelerde etkileyebilir.

 2. Hazal Kızılkuş dedi ki:

  Merhaba,

  Ben telepatiyle ilgilenen biriyim ve sürekli yapmaya çalışıyorum üst seviyelere taşımak için elimden geleni yapıyorum.Ayni zamanda çakra açma çalışmalarına da başladım.

  Ben bu süre zarfında gördüğüm bir rüyayla alakalı bir şey sormak istiyorum ama bunu illa ki yoruma mi yazmam gerekiyor? Özelden ulaşabileceğim bir mail adresiniz yok mu ya da benim sizlere ulaşabileceğim?

error: Korumalı İçerik!