Soru Sor

Parapsikoloji

Soru Sor

1 Soru 1 Cevap

Soru cevapların uzamaması için sadece bir soru ve bir cevap çeklinde devam edilecektir.

Parapsikoloji ve parapsikoloji ile ilgili aklınıza takılanları, yaşadığınız ve anlam vermekte zorlandığınız konuları bu sayfa altında sorabilirsiniz.

Sorularınızı öncelikli olarak ilgili makalelerin altında sormaya özen gösteriniz. Bu şekilde sürekli tekrar eden benzer sorular ortaya çıkmamış olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1111 YORUM
 1. blank Muhammed dedi ki:

  Merhaba telepatik hedef insanla nasıl mesaja atıp nasıl mesaj alabilirim nasıl telepatik bağ kurabilirim?

  1. blank Emr dedi ki:

   Merhaba. Bu sorunun cevabı için sitedeki tüm telepati konularını özetlemem gerekir. Kısaca cevap verilecek bir soru değil. Tek bir konu üzerinden verilebilecek bir cevap ta değil.

   Telepati Konuları linkinde sadece telepatiye yönelik yazılmış çok sayıda yazı ve makale bulunuyor. Eğer gerçekten telepati ile ilgili bir çalışma yapmak istiyorsanız o konuları zaten bilmeniz gerekir. Ayrıntılarda takıldığınız bir konu olursa konu altlarına yazarsanız yardımcıoluruz.

 2. blank Yakup Duman dedi ki:

  Merhaba, Emr cevapların için teşekkür ediyorum. Bu varlıklar rahatsız ettiği için koruma kalkanı vs ypama konusunda zorlanıyoruz. Ayrıca bahsettiğiniz ayetleride dinlettik ama bunlardan çok etkilenmiyor gibiler. Sadece bulunduğu yerde değil nereye gidersek beraber yanımızda geliyorlar 1 saniyede istediği yere gidip gelebilen varlıklar bunlar. Daha farklı çözüm varsa yardımcı olur musun lütfen

 3. blank Yakup Duman dedi ki:

  Cevabınız için çok teşekkür ederim Emr. Verdiğiniz linkleri okudum. Onlardan çok etkilendiği için oturup tekrar aura çalışması yapmakta zorlanıyor şu aşamada. Aura yükseltme ve korunma konusunda yapılması gereken bazı şeyleri not ettik. Bunun dışında Ayetel kursi, felak, nasr gibi duaları çokca okuduk ama o varlıklarda bir çekince görmedik, rahatsız etmeye devam ediyorlar. Özellikle abdestsiz gezdirmeye çalışıyorlar öyle söyleyebilirim malesef…
  Nereye gidersek gidelim geliyorlar.

  1. blank Emr dedi ki:

   Rica ederim.
   Eğer bu etkileşim uzun zamandır varsa ve kontrol belli noktaya ulaşmışsa yardım almanız gerekebilir. Yapılabilecek çok fazla yöntem ve teknik var ancak nacizane tavsiyem bu gibi durumlarda ücret almadan yardımcı olan bu alanın ehli insanlar var. Onlardan yardım alabilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede sorarsanız yol göstereceklerdir gerekirse din görevlilerinden (bu konulara vakıf olanlar veya müftülükten) yardım alabilirsiniz. En azından yol göstereceklerdir. Dikkat etmeniz gereken nokta bu alanda bu konuları suistimal ederek kazanç sağlamaya çalışan (iyi niyetli olanları tenzih ediyorum) madde ötesinin uzantısı olmuş insanlar var. Tümüyle içinden çıkılmaz bir hale sokabilirler.

   Veya yapılan uygulamalar için birinden rehberlik alınmışsa ondan da yardım talep edebilirsiniz.

 4. blank Yakup Duman dedi ki:

  Merhaba, Kız kardeşim çakralar ile alakalı meditasyon yaptıktan sonra bazı varlıklar görmeye ve onları duymaya başladı, Bu varlıklar kız kardeşime zarar vermeye çalışıyorlar kötü şeyler söyleyip, kötü şeyler yapmaya yelteniyorlar, En kısa haliyle böyle özetleyebilirim. Lütfen bu konuda yardıma ihtiyacımız, Bu konuda çözüm sunabilecek ve başından böyle bir şey geçmiş kişiler lütfen iletişime geçip yardımcı olursa çok memnun olacağız.

  1. blank Emr dedi ki:

   Merhaba, Doğum haritasında dış etkilere karşı hassasiyeti varsa bu tür çalışmalar yaparken ya dikkatli olmalı veya uzak durmalı. Yapmakta kararlı ise mutlaka aurasını ve enerjisini güçlendirmelidir. Öncelikle aşağıya ekleyeceğim konuları okusun, eğer devam ederse yazın.

   Bulunduğu ortamda duyacağı şekilde Bakara suresini açın, Ayetel kürsi, Nas ve Felak surelerini okusun. Eğer bilmiyorsa siz de okuyabilirsiniz. Veya bulunduğu ortamda duyulacak şekilde açın dinlesin. Kendisini rahatsız ettikleri belli bir ortam varsa ve sadece orada oluyorsa orada Bakara suresini sürekli açık bırakın. Ortamı havalandırın, dağınıklık varsa toplayın. Sirke ile camları temizleyin, ortama fıs fıs ile püskürtün.

 5. blank Şevval dedi ki:

  Hocam selamlar. Yıllar öncesinde duygusal bağ kurup o sene birkaç ay içinde (ağır depresif olduğu için) ayrıldığım biri vardı. Neredeyse 4 yıldır ara ara aklıma gelip takıntı hâlini almıştı. Aşk mı takıntı mı anlamamıştım. 4 yıl sonra bu durumdan bıkıp bu kişiye yazdım. Onun da benim ruh halimi rüyasında görüp görmediğini sordum. Goruyormus. Artık çok sağlıklı olduğunu, yeni bir ilişkisi olduğunu vs belirterek ilan-ı aşk etmişim gibi beni aşağıladı ve bu 4 yıllık bağ kırgınlık sonucu kesildi. Bu bağ birbirimizin ruh hallerini hissetmeye ve rüyamızda görmemize sebep oluyordu. Bundan kurtulduğum için çok mutluyum ama şimdi depresiflikle çok aşırı enerjik olmak arasında sürekli ruh halim dalgalanıyor. Bu kişiye 4 yıldır enerjimden vererek onu muhtemelen iyileştirmiş ve kendimi hasta etmiş olduğumu tahmin ediyorum. Şimdi tüm enerjim bana döndü ve iki uçta savruluyorum. Ne yapmam lazım ve bu iki uçlu duygudurumun sebebi nedir?

  1. blank Emr dedi ki:

   Selamlar. Bu konuda bir psikologla da görüşebilirseniz daha iyi olabilir. Ben kendi yorumumu ekleyeyim. Sizi inciten bir durum varsa doğal olarak ruhsal yapınızı bozan bir enerjiyi de açığa çıkartır. Bilinçaltınız, zihniniz sürekli o konuya odaklı olur. Eğer hiçbir karşılık beklemeden ona olumlu enerjiler göndermişseniz (her ne olursa olsun yeterki iyi olsun şeklinde) bu şu an olmuş ve niyetinizle sınanmaya başlamışsınız. Ama böyle bir şey düşünmeden veya bir karşılık ta umarak bunları yapmışsanız iç dünyanızı bozan bu durumu bir şekilde düzeltmeniz gerekir.

   Tepkiler fıtrata göre olur. Karşı tarafı da çok fazla hırpalamadan (eğer Mars karakteriniz varsa bunu yapabilmeniz zordur Merkür ve 3. ev konumunuza bakmanız gerekir) arayın ve konuşun. Öncesinde ona söyleyeceklerinizi yazın. Konuşma sonrası tekrar zihninizin bu konuya takılı kalmaması önemli. Sonrasında “fazla mı abarttım, az mı söyledim, neden o şekilde söyledim” gibi durumların ortaya çıkmaması önemli. İçinizden geldiği gibi hareket edin ve ruh halinizi karşı tarafı da bozmadan yansıtmaya çalışın. Bu sizi rahatlatacaktır. Eğer hiçbir şekilde bunu yapma imkanınız yoksa her konuda emin olduğunuz ve güvendiğiniz bir arkadaşınız ile paylaşabilirsiniz. Bir şekilde kendinizi bu ruh halinden çıkarmaya çalışın.

 6. blank Meltem dedi ki:

  Bulunduğum ortamdaki en güçlü duygu ne ise onu hissedebiliyorum hatta en sesli düşünceyi de . Bunu senelerdir uyum sağlama yeteneğim sanmıştım sonra fark ettim ki birileri ne düşünüyorsa ben onu anında söylüyorum ve genelde “aaa tam da bunu düşünüyordum “ diyorlar . Kişilerin ve ortamın enerjisi beni yorabiliyor uzaklaşmak istiyorum.Bu konuyla ilgili ne yapabilirim bilmiyorum küçük yaşlardan beri bunları görmezden geldiğim için antidepresanlar kullandım

  1. blank Emr dedi ki:

   Eğer balık burcu diğer insanlarla ve temas ettiğiniz ortamlarla ilgili konumlarda ise enerjiyi çekersiniz. Çektiğiniz bu enerjiyi bir şekilde deşarj etmeniz gerekir.
   Şu konuda bahsedilenleri uygulayabilirsiniz, Psişik Saldırılardan Korunma Yolları

 7. blank TxT dedi ki:

  Parapsikolojiye yeni başlayan biri için kitap önerebilirmisiniz?

  1. blank Emr dedi ki:

   Bu konuda bulduğunuz tüm kitapları değerlendirmeye almaya çalışın. Herkesin algısı farklı olduğu için bir başkasının önereceği bir kitap size hitap etmeyebilir.

 8. blank Esra dedi ki:

  Merhaba parapsikoloji , spritüel konulara yakınlığım ne derecede
  ****

  1. blank Emr dedi ki:

   Merhaba. İnternette ücretsiz doğum haritası çıkarma sitelerinden ev ve gezegen konumlarını öğrenerek Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları linkinden ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

 9. blank Uğur dedi ki:

  Üyelik kaydı kapalı yardıma ihtiyacım var uyuyamıyorum ne yapacağımı bilemiyorum bunları yeni fark ediyorum 29 yaşındayım bana dönüş yapar mınız lütfen.

  1. blank Emr dedi ki:

   Buradan yazabilirsiniz. Eğer özel bir konu ile bağlantılı olduğunu düşünüyorsanız belirtin ona göre yazarım.

 10. blank Serpil dedi ki:

  Kızim kaybettiği sevgilisini uykudan uyandigi sirada gözleri kapaliyken kulağina sarki söyledigini saçlarnin uçuştugunu hissediyor hic kimildiyamıyor dokunduğunu hissediyor

  1. blank Emr dedi ki:

   Bu gibi durumlarda buna sebep olan şeyin hangi varlık olduğunu bilmek kolay değildir. Eğer kesin eminse, ruhsal anlamda bundan şüphe etmiyorsa ve korkuyorsa “bunu yapmanı istemiyorum çünkü beni korkuyorsun” demesi yeterli. Büyük üzüntüler, travmalar, duygusal çalkantılar ve benzer durumlar insanın aurasını zayıflattığı için diğer varlıkların etkisine de açık hale gelebilir. Eğer farklı varlıklardan şüphe edilecek bir durum varsa buna göre hareket etmekte yarar var. Çünkü bu boyuttan ayrıldıktan sonra olduğunu düşündüklerimizin tamamı gerçek onlar olmayabilir.

 11. blank Gökhan dedi ki:

  merhaba size nasıl ulaşabilirim ?
  10 yaşında kızım var .Kızım cinni varlıkları görmeye başladı ….
  Sabit 1 varlık görmüyor .sürekli evin içine gelip giden rutin değişiyor ve hepsini görüyor Bazilari çok iyi surette korkmuyor.ama bazıları korkunç sürette.ve çok korkuyor .
  Yaklaşık 1 haftada önce ışıklar görerek başladi, ve 2-3 gündür suretlerinin çok netleştigini söylüyor .
  Yardımcı olabilirmisiniz ?
  Delirmesinden korkuyorum.
  Yardımcı olabilirmisiniz?

  1. blank Emr dedi ki:

   Merhaba. Çözüm buldunuz mu veya devam ediyor mu?

 12. blank Neslihan Aslan dedi ki:

  Merhaba , ben şifacılık görevimi yapmadıkça cezalandırılıyorum Tanrı tarafından ve bunun farkındayım ama günümüzde o kadar bilgi kirliliği çok ki insanlara birşey anlatmak gelmiyor içimden sadece vakti gelenlere bilgim akıyor ve o kişi şifalaniyor ben bunu defalarca deneyimledim . Kendi araştırmalarım var derin bilgiler her alanda beynimi zaten durduramıyorum.
  Sizin yazılarınızı ilgi ile takip ediyorum bana yardımcı olur musunuz bir sorum var kendimi yönlendirmek için 🙏🏼🌛 saman dedenin ay tutkunu torunundan sevgilerle

  1. blank Emr dedi ki:

   Merhaba, Şaman dedenin ay tutkunu torununa yardımcı olabileceğim bir şey olabilirse yardımcı olmaya çalışırım. Ama kimin kime daha çok yardımı dokunur onu bilemem.

   “Bilgi kirliliği” evet, derin inzivalara çekilip günümüz atmosferinden uzaklaşılmadıkça zor.

 13. blank Arda dedi ki:

  Merhabalar doğum haritasında ruhsal yetenekler yazısını okuyup karşılaştırdım bende bazıları var, ruhsal yeteneklerim olduğunu düşünüyorum ama sanki hissettiklerimi doğru algılanıyorum ve yanlış çıkarım yapıyorum, olduğundaysa evet bunu hissetmiştim diyorum hep. Özellikler:
  Uranüs 10.Ev balık
  Merkür Balık 11. Ev
  Neptün 10. Ev
  Jüpiter Akrepte
  Venüs Balık
  11. Ev Balık
  12. Ev Koç

 14. blank C dedi ki:

  Merhabalar
  Yaklaşık 1.5 yildir birine karsi hislerim var.Bu kisi her gün aynı ortamda olduğum biriydi.Ve surekli onla goz goze geliyoduk bikac defa sanki iletisim kurmaya da calisti gibi hatta.Ama aramizda herhangi bisey olmadi konusmadik bile ortak arkadaslarimiz var bi de.Bu kisiyi ben 5 yildir taniyorum ama onceden hic bisekilde bisey hissetmiyodum hatta çok gıcık oldugum sevmedigim biriydi.
  Bu kisiyle 8 9 ay önce ortamlarimiz ayrildi ben baska bir sehir disinda okuyorum şu an ve ayrildigimizdan beri onun ismi surekli bi yerlerde karsima cikiyo tabelalarda sosyal medyada her yerde onun ismine rastgeliyorum ya da etrafimda biri onun ismiyle sesleniyo.Rüyalarima da giriyo bazen uzun bi sure gormuyorum ruyamda bazi donemler ust uste goruyorum.Aklimdan bir turlu cikaramiyorum.
  En son 3 hafta once memleketime onun da oldugu sehre geldim ve cok tesadufi bi sekilde onla karsilastim 2 3 gün sonra da kafede biriyle otururken disardan kafenin onunden gecti bu sefer o beni gormedi ben farkettim.Sonra onla karsilastigim gunden beri duygularim cok yogunlasti ve her yerde melek sayilarina denk gelmeye basladim bu hep oluyodu zaten ama ozellikle 1 2 haftadir 11 111 sayilarina surekli denk gelmeye basladim.Gecen gün yine ruyamda gordum ve bana pembe kelebekli bi kolye verdi.Artik icimde surekli garip bi sekilde eyleme gecme istegi olusuyo.Ani duygu degisimleri de oluyo sebepsiz bi sekilde modum dusuyo aglayacak gibi oluyorum.
  Simdi soruyorum bu kisiyle aramda ruhsal baglanti mi var? Ruh esim falan mi? O da bana karşı böyle mi?Ne yapmam gerek?

  1. blank Emr dedi ki:

   Merhaba,

   İnsanlar bazen belirli kişilerle derin bir ruhsal bağlantı hissederler. Bu bağlantılar, önceki yaşamlardan kalan enerjilerle ilişkilendirilebilir veya ruhsal büyüme ve dönüşüm için birer fırsat olarak görülebilir. Duygularınızın yoğunlaşması ve sembollerle (melek sayıları, rüyalar) karşılaşmanız, içsel dünyanızda meydana gelen değişimleri yansıtabilir.

   Belirli bir kişiyle yaşanan duygusal değişimler, sadece o kişiyle değil, genel olarak kişisel gelişim ve farkındalık sürecinizle de bağlantılı olabilir. Bu süreç, sık sık dışarıdaki olaylar ve semboller aracılığıyla kendini gösterebilir. Belki de bu kişiyle aranızdaki etkileşimlerin altında yatan gerçek duyguları anlamak önemlidir. Belirli bir kişiye karşı gelişen duygular, sadece ruhsal bir bağlantı değil, aynı zamanda gerçek dünya ilişkilerine dair potansiyelleri de yansıtabilir.

   Ne yapmanız gerektiği konusunda, öncelikle kendi içsel yolculuğunuzu anlamak ve kabul etmek önemlidir. Belki de bu duyguları daha derinlemesine keşfetmek için zaman ayırmak, meditasyon yapmak veya günlük tutmak size yardımcı olabilir. Ayrıca, eyleme geçme isteğiniz varsa, bu duyguları doğru bir şekilde ifade etmek için uygun zamanı ve ortamı bulmanız önemlidir. Ancak, herhangi bir eylemde bulunmadan önce duygularınızı ve niyetinizi dikkatlice değerlendirmek önemlidir.

   Astrolojik açıdan ele alacak olursak. Doğum haritanızda retro etkiler ortaya çıktığında geçmişte tanıştığınız insanlarla bağlantı kurarsınız. Genelde bu bağlantılar geçmişte eksik kalan bir şeylerle ilgilidir. Tam bir kopuş olmamıştır, tek taraflı ayrılık olmuştur, belki birbirine söylemeniz gereken bir şeyler veya vermeniz gerekenler vardır. Bu gibi durumlarda duygular yoğunlaştığı için doğal olarak rüyalara da yansımalar olur.

   Bir şekilde duygusal bağ kurulmuşsa doğal olarak ruhsal bir irtibatta söz konusu olacaktır.

 15. blank Ruya dedi ki:

  Merhabalar,bana bı konuda yardım etmenizi istiyorum.Lutfen bana yardım edin.ben *** doğumluyum.Sizin sitenizde yazılanları inceledim.Fakat telepati yeteneğim var mı yokmu,varsa ne kadardır bunu bilmek istiyorum.Cok yakın bi arkadaşımla aramızda iletişimsizlik var.Bana yardım edin,lütfen 🙏.Ona düşünce gücüyle nasıl ulasa bilirim

  1. blank Emr dedi ki:

   Merhaba, İnternet üzerinde ücretsiz doğum haritası çıkarabileceğiniz sitelerden ev ve gezegen konumlarınızı öğrenip Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusundaki bilgilerden telepatiye yatkınlık derecenizi öğrenebilirsiniz.

   Telepati Konuları linki altında nasıl bağlantı kurabileceğinize dair çok sayıda bilgi bulabilirsiniz. Takıldığınız konuları o konuların altında yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

 16. blank Emel ozulku dedi ki:

  Merhaba egitiminizin var mi acaba?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba hangi alanda?

 17. blank arda dedi ki:

  Merhaba Kendimde anlam veremedigim bir his var parapsikolojide bunun bir karsiligi varmidir acaba kendimi meditasyon yaparken vb. gibi durumlarda butun vucudum kendini saliyor ve gevsiyor karnimda degisik bir gidiklanma ve heyecan hissi olusuyor ve yukarı dogru gidiyormus gibi hissediyorum 20-30 saniye surdukten sonra ise kalp atisimin asiri derecede hizlanmasiyla o halden cikiyorum denedikce suresini artirdim bu olayin ama halen bir anlam veremiyorum nedir bu acaba cevaplarsaniz cok sevinirim

 18. blank Zeynep dedi ki:

  Merhabalar birileri benim hakkımda kötü şeyler düşündüğünde ya d arkamdan bir kötülük yaptıklarında bunu vücudumda fiziksel olarak ya da rüyamda görüyorum. Eskiden inanmazdım rastlantı derdim ama tecrübe ettikçe gerçek olduğunu anladım. Sorum şu negatif düşünceleri nasıl sabote edebiliriz? Yani bir kişinin ruhsal olarak kötülük yapacağının farkındayız bu bize haber (ruhsal)olarak önceden geliyor biz bunu başımızdan nasıl savuşturabiliriz?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   En basit yöntem bu etkileri dikkate almamanız. Nasıl ki vesvese ile mücadele edilirse büyür bu etkilerde buna benzerdir. Üzerine gidip tüm ayrıntılara dikkat ettiğiniz sürece etki devam edecektir. Doğal karşılayın, sadece izleyin ama bilinçli olarak bu etkilerle bağlantılı bir fiilde bulunmayın. Başka bir zaman “Bunun olmasını istemiyorum, hayatımı olumsuz etkiliyor” şeklinde dua edip kendinize bu yönde telkinler verebilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken nokta bu fiilerde de o etki alanına bilinç yoğunlaşacağı için sadece zihnen bu faaliyetlerde bulunun ve üzerine fazla düşmeyin. Farklı bir yöntem de bir kağıda neler istediğinizi yazın ve yakın veya toprağa gömün. Daha etkili olabilmesi için bazı astrolojik açılarda kullanılır ancak bunu ileriki aşamalarda uygularsınız.

 19. blank Zeynep dedi ki:

  Merhabalar ruhsal hassasiyetim fazla mı değil mi bilmiyorum o yüzden soruyorum ama bir kişi benim hakkımda kötü düşünse kötü düşünceler aklından geçirse hemen kalbimde ya da zaman zaman beynimde görüntü beliriyor o kişiye ait sonra gidiyorum bakıyorum ki a evet o kişi benim arkamdan bu kötülükleri yapmış. Sevgi besleyen kişiler de aynı şekilde hemen görüntüsü gözümün önünden geçiyor sanırsam şu anda benim hakkımda iyi düşünüyor diyorum. Ama bunlar ne demek oluyor iyi yönde nasıl geliştirilir bilmiyorum . Rüyalarım da hep çıkar genelde olduğu gibi çıkar sembolik çok değil. Ama tüm bu olanlar bahse geçen kişinin travmasından sonra bende gelişti.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, bu tür etkiler doğum haritasında net olarak görülebiliyor. Eğer bir şekilde bu mekanizmalar açığa çıkmamışsa büyük astrolojik etkiler, pratik yapma veya travmalar ile gün yüzüne çıkabiliyor. Konuyla ilgili Ruhsal Doğum Haritası linkinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 20. blank Zeynep dedi ki:

  Merhabalar, ben iki yıl önce bir erkekle(aramızda duygusal bağ vardı ama bilmediğim sebepten bana açılmadı ve aniden bir gün başkasıyla evlendiğini duydum ve sonra da yüzüne bile bakmadım o gün bugün sildim onu hayatımdan ama o uzaktan yakından çok da rahatsızlık vermeden ama aklımı karıştıracak şekilde hep etrafımdaydı. Böyle yapmasına ayrıca üzülüyordum.) Neyse konuya geleyim bu kişiyi akşam rüyamda görürdüm sabah karşıma aynı şekilde çıkıyordu. Rüyalarımda bizim evden hiç çıkmıyordu ve ben de evime rüyamda bile olsa girmesine izin vermiyordum ve rüyamda bile konuşmayordum onunla. Son olarak rüyada iki kez benimle konuştu çok uzun bir konuşmaydı bu bir çeşit hesaplaşma saatime bakınca bir saat geçtiğini anlamıştım. Benim bu hesaplaşmamı o da mı yapmış oluyor? sorum bu çünkü o rüya değil gerçekti sanki.. Bu hesaplamalardan sonra onu istemediğimi beni hak etmediğini ve karşıma iyi insanları çıkarması için dua ettim yaradana ve ertesi gün adam bana kötü davranmaya başladı..Son olarak evlendiği gece gözümün önünde perde açıldı rüyamda tüm olanları gördüm herkes hakkında konuşuyor sonra onların doğru olduğunu başka yerde kulak misafiri olunca anladım. Ek olarak o gün bugündür zaman zaman rüyalarımda perde açılır ve herşeyi olduğu gibi görürüm ama hiç birşeye müdahale edemiyorum. Tuhaf çok tuhaf.

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Ruhsal hassasiyetiniz güçlü ise yaşadıklarınız doğru olabilir. Eğer karşı tarafın enerjisi sizi etkileyecek seviyede ise o farkında olsa da olmasa da bir etkileşim oluşur. O noktadan sonrasının ne kadarı bilinçaltı ile ilgili ne kadarı gerçek bunu ancak son örnekte olduğu gibi siz bilebilirsiniz.

1 10 11 12
error: Korumalı İçerik!