Soru Sor

Parapsikoloji hakkında soru sor, merak edilenler, bilinmeyenler

Soru Sor

Parapsikoloji ve parapsikoloji ile ilgili aklınıza takılanları, yaşadığınız ve anlam vermekte zorlandığınız konuları bu sayfa altında sorabilirsiniz.

Sorularınızı öncelikli olarak ilgili makalelerin altında sormaya özen gösteriniz. Bu şekilde sürekli tekrar eden benzer sorular ortaya çıkmamış olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 934 YORUM
 1. blank Mehmet Çakır dedi ki:

  Şaman iksirinin tarifini öğrenmek istiyorum, lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 2. blank Tolga Oranus dedi ki:

  Merhaba, benim sorum derin transta iken negatif varlıkların tesislerine maruz kalınır mı, bu konuda bir koruma gereklimidir. Teşekkür ederim.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Ruhsal hassasiyetler arttığında diğer varlıkların alanına da yaklaşmış oluruz. Etkiye maruz kalınır ancak bu herkeste aynı oranda olmaz. Aurası güçlü olan insanlar daha az etkilenirler. Aurayı hangi durumlar güçlü tutar? Düzenli ibadetler, yüksek bilinç, doğuştan gelen özelikler, olumlu bir çevre, enerjisi yüksek insanlarla birlikte olmak, yaşadığımız yerin enerjisi (ley hatları), aurayı güçlendirme çalışmaları.

 3. blank Batuhan YEGENGİL dedi ki:

  Siz böyle anlamışsınız da fakat bir çok şey tatmin edici olduğu kadar bir çok şey de yeteri kadar doğru açıklanmamış ve eksik bırakılmış. Evet direk konuya girip enerji emen insanlardan bahsetmek istiyorum. İlk başta enerji ememezler. Bunu yapmaları için bir üstünlük kurmaları lazım. Ancak bu durum böyle mümkündür. Ha o enerji emdiği gibi siz de onun enerjisini emebilirsiniz. Ama sizin üzerinizde üstünlük kurması onun sizin enerjinizi emmesini kolaylaştırır. Bu tip kişiler stresten beslenirler. Şimdi asıl olaya geliyorum ; aslında siz enerji emen insanlara düşmanlık duyup kin tuttukça onlara ön beyninizde düşündüğünüz duygunun enerjisini veriyorsunuz. Ve o size karşı bir fiziksel üstünlük sağladıysa (dayak, dövüş) ve sizde korkak gibi habire laf atıp ona yaptığının aynısını yapmayıp, affetmediyseniz ona o enerjiyi ve gücü veriyorsunuz. Sonuç kısmı ise siz o enerjiyi vermeye devam ettikçe o kişi günden güne mutlu ve huzurlu olmaya başlıyor. Ve sizin üzerinizde hakimiyet sağlıyor. Dipnot:”eğer ki enerji alanınız ve aranız zayıfsa önünüzde ya affetme yada öc alma gibi 2 tane seçenek var. Ancak bu şekilde onunla aranızdaki bağı koparırsınız. Yoksa siz o durumdayken sizin o kişiyi olmamış gibi hayal etmeniz ve hayal ettiğiniz gibi davranmanız çok zor.

 4. blank Alina dedi ki:

  Emre Bey aciklama derken bunu kasdetmemistim. Maddesel veya ruhani boyutta bunun bir tanimi veya adı var mıdır? Bu nasil mümkün olabiliyor? Farkinda olmadan hangi yetenegimle bunu yapiyorum gibi seyleri duymak istemistim 🙂

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Şu konuda ayrıntılı açıklaması bulunuyor Apor – Aspor, Materyalizasyon ve Demateryalizasyon

   Anlattığınız olay bir yetenek olarak adlandırılabilir mi? Bu daha çok sizin enerji boyutunda bir şeyleri tetiklemeyebilmek için son noktaya ulaşmanız veya vazgeçmeniz veya enerjiyi serbest bırakmanızla ilgili. Doğum haritasında bununla ilgili bazı konumlar vardı şu an hatırlayamadım. Bazı insanların sonuç alabilmesi için son anı beklemeleri gerekiyor. Önceki mesajda da örnekle açıklamıştım. Bu bir yetenek değil daha çok enerjinin açığa çıkması veya devreye girebilmesi için sizde son an’ın gelmesi ile ilgili.

 5. blank Alina dedi ki:

  Öncelikle merhaba, ben bazı eşyalarımı veya bana ait olan bir seyleri kaybediyorum. Kaybettigimin farkina varip aramaya basliyorum, detayli ve her yeri aramama ragmen bulamiyorum. Içimde garip bir burukluk ve derinden üzüntü duyuyorum. Kaybettigimi kesin olarak kabullendigim an da cok tuhaf bi sekilde o esyalar gelip beni buluyor. Hem de aniden.. Kafami cevirdigim an yanimdaymis, cantamdaymis bi an da beliriliyor. Ya da disarida kaybettigim cuzdanimi evde buluyorum. Bana bu olayi aciklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkur ederim..

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba.

   Bazı insanlar ruhsal faaliyet başlattıklarında enerjiyi serbest bırakamazlar. Yani hedef alıp yayı gerersiniz ama ok fırlatılmaz, hedef tahtasının gelmesini beklersiniz. Ne zaman serbest kalır? Vazgeçip yayı bıraktığınızda.. Ok fırlar ve hedefi bulur.

 6. blank Hasan hakkı Yüksel dedi ki:

  Her türlü kismetimi nasıl açabilirim para rizik ask evlilik

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bu konuyla ilgili çok fazla bilgi var. Hangisini uygulayacağınıza her birini 21 gün yaparak kendiniz karar verebilirsiniz. Veya dönüşümlü 21 gün uygulayabilirsiniz.
   Eğer imtihanınız bu konu ile ilgili ise (Doğum haritasında görülebiliyor) sabırla devam etmeniz, insanlara yardımcı olmanız ve olumlu düşünmeniz gerekir.

   Her gün güneş doğmadan önce 489 kere “Ya Fettah
   Cuma Ezanı vaktinde 1062 kere “Ya Bâ’is” (Cuma namazına gidiyorsanız namaz kılınan yere namaz vakti geldiğinde gidip orada da okuyabilirsiniz)

   Esmalarını okuyabilirsiniz.

   Bunun dışında

   Ya Fettah 489
   Ya Rezzak 308
   Ya Latif 129

   Esmalarını sırası ile her gün en az 21 gün olmak üzere okuyabilirsiniz. (Bu esma çalışması Nazan Gönültaş tarafından önerilir. İlk ondan duymuştum.)

   Esmaları okurken mümkün olduğunca edebe dikkat etmek gerekir. Abdestli olmak, kıbleye dönmek, mümkünse oturarak, sessiz ve sakin bir yerde okumak daha iyidir. Olmazları oldurana, zor olanı kolay eyleyene vesilelerle dua etmek gerekir.

 7. blank Pınar dedi ki:

  Meditasyon sırasında gözlerim kapalıyken sürekli daireler görüyordum. Bu gün dairelerden sonra dümdüz bir karanlık oldu ve nefes alışverişimde inanılmaz bir düşüş, aşırı terleme ile birlikte vücudumun sanki tüy gibi hafif olduğunu hissettim. Etrafımda biri beni izliyormuş izlenimine kapıldım. Korktum ve gözlerimi açtım. Gözlerimde bulanık görme ve baş ağrısı vardı. Bunun nedeni ne olabilir?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bir sağlık sorunu yaşamadığınıza eminseniz enerji dengenizi bozan bir sorun olmalı. Çakra sorunu olabilir veya diğer varlıkların enerji alanınıza girip enerjinizi çekmesi olabilir. Şu konuya bakar mısınız,
   Çakra Açma ve Meditasyonun Olumsuz Etkileri

 8. blank Gamze Sakar dedi ki:

  Hoşlandığım kişinin resmine baktığım da özelliklede gözlerine bir ruhsal elektirklenme ve yayılma hissediyorum bu nedir? Kendisi bana olan hislerini bir kenara bırakıp eski sevgilisine döneceğini söylemişti ama kendisinle hala bir bağ var çok yoğun bir şekilde hissedebildiğim. Telepatiyle bir ilgisi olabilirmi ?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Birisi ile duygusal veya ruhsal temasımız olduğunda, aynı zamanda telepatik bir etkileşimde ortaya çıkar. Hisseder ve hissettiririz. Bu durum yoğunluğun ne kadar yüksek olduğu ile bağlantılı az veya çok olabilir.

 9. blank Nilay dedi ki:

  Rüyamda ne görürsem gerçekleşiyor. Ve artık 6. Hissimin ya da psişik güçlerimin güçlü olduğunu düşünmeye başladım, ne demek bu, ne anlama geliyor ?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Şu konuda anlatılan ruhsal yeteneğinizin olduğu anlamına geliyor Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme

 10. blank dogan dedi ki:

  “Hocam bu yaptığımız her şey bilinçaltı sayesinde mi oluyor mesela olumlamalar ile aura yi güçlendirebilirmiyiz” diye sormuştum “yaptığımız şey derken” diye cevap vermiştiniz telepati ,astral seyehat ,varlıklarla iletişime geçme, akaşa ya bağlanma vb. şeyleri söylüyorum hocam hepsi bilinçaltı ile mi yapılan şeylerdir

  1. “Tümü bilinçaltı sayesinde oluyor” demek çok abartılı olur sanırım. Bilinçaltını bir çoğu için nehrin iki yanına konulması gereken köprü gibi düşünebiliriz. O köprü olmadan yani düşünce sistemimizi yeniden programlamadan, o ana kadar bizim için varolmayan bir şeyi yapmamız daha zor olur.

   Bilinçaltımız nasıl programlanıyor? Madde haricinde farklı bir boyut yoktur. Görmeli, dokunmmalı, tatmalı ve işitmeliyiz. Herşeyi bu duyu organlarımız ile olur. Gözümüzü kapattığımızda görmeyiz, Kulaklarımız kapalı iken işitmeyiz, dilimizi dokundurmadan tadamayız, derimizle temas etmediğimizde algılayamayız…

   Bunları aşmak için bilinçaltının bilgi ve tecrübe ile yeniden programlanması gerekir.

 11. blank Ramazan B dedi ki:

  Merhaba,

  Elimde evimde yaşadığım paranormal/uzaylı/ telekineziye ait görüntüleri var bunların uzmanlarca incelenmesini istiyorum size göndersem inceleyebilir misiniz ?

  1. Merhaba. İnceleyebiliriz. Ama resmi rapor için laboratuvar incelemesi gerekir. Bunun için Edinburg Üniversitesinde Parapsikoloji Eğitimi Hakkında Bilgi konusunda kendisi ile kısa bir söyleşi yaptığımız Prof. Caroline Watt ile görüşebilirsiniz. Konu içerisindeki ilgili linklerden kendisine ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri mevcut.

 12. blank Leyla dedi ki:

  Buğra bey merhaba, araştırmalarım sonucunda güçlü ruhsal yoğunluğum, özsezilerim, telepati ve duru görü yeteneklerimin olduğunu öğrendim. Kendimi geliştirmek adına nereden başlamalıyım yardımcı olur musunuz?

  1. Merhaba Leyla Hanım. Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusundan başlayabilirsiniz. Zihninizden genel şablon oluşacaktır.

 13. blank Rufai dedi ki:

  Merhaba öncelikle size teşekkür ederim öyle Özgün ve verimli bir site oluşturduğunuz için ben cinlerle iletişim halindeyim yani onların musallatına maruz diyeyim psişik olduğumu düşünüyorum birtakım özelliklerden yola çıkarak şunu sormak istiyorum dönemsel olarak kulağımda yani birkaç gün boyunca süren veya bazen daha kısa süren çınlama yaşıyorum acaba sebebi ne olabilir cinlerle ilgisi var mıdır onların konuşmaları bu şekilde açığa çıkıyor olabilir mi. Bir kulak doktoruna göründüm bu görünürde bir problem yok dedi
  ilginize teşekkür ederim şimdiden

  1. Merhaba. Değerli düşüceleriniz için çok teşekkürler.

   Ani tansiyon değişimlerinde de yaşanabiliyor bu tür sorunlar.

   Onun dışında evet onların da etkileri mutlaka olabilir ama bu konuda net bir şey söylemek zordur. Bunu anlamayabilmek için koruma duaları okuyun (Evde duyulacak şekilde Bakara Suresi. Yatmadan önce kalktığınızda 7 Ayetel Kürsi, 7 Nas ve Felak suresi) Eğer enerji alanınıza giriş yapmamışlarsa (ki öyle olsa sürekli olması gerekir) tekrar etmemesi gerekir.

   Sağlık yönünü öncelikli araştırmak daha iyi olur çünkü kulak çınlamasının bir çok sebebi olabilir. Varsa kullandığınız ilaçların yan etkileri, ruhsal durumunuz, enerji alanları ile temasınız (çınlama olduğunda gittiğiniz farklı ortamlar), nazar adı verilen negatif enerilere verilen tepkiler…

 14. blank Marcuxmiller dedi ki:

  Merhaba bazen uyku ve uyanıklık arasında geleceği görüyorum, ama daha nçok basit şeyler oluyordu. Bazen işime yarayacak ilhamlar bazen de saat, gün gibi şeyler. Rüyada değil tamamen yarı uyanıkken görüyordum. Fakat dün gece ilk defa rüyamda geleceği gördüm. Rüyamda herşey çok farklıydı. Oturduğum ev, yaşadığım aile, hatta ben bile farklıydım aynı olan tek şey kedimdi ona araba çarpıyordu ve kötü bi kadın onu benden alacağını söyledi. Ertesi gün kedim köpek tarafından saldırıya uğradı korkup kaçınca kayboldu.

 15. blank merkan1 dedi ki:

  Merhaba, 16 yaşındayım üçünçü gözüm istemeden açıldı, hissettiğim düşüncelerimle başa çıkamıyorum, bazen ağlama krizlerine giriyorum, sosyal hayatım azaldı, üçünçü gözümün etkisinden kurtulmak istiyorum. Yardıma ihtiyacım var.

  1. Merhaba. 3. gözünüzün açıldığını nereden biliyorsunuz. Yaşadıklarınız psikolojik te olabilir. Depresyona girmiş te olabilirsiniz. Lütfen öncelikle bir psikologla görüşüp onun görüşlerini alın.

 16. blank Dogan dedi ki:

  Hocam bu yaptığımız herşey bilinçaltı sayesinde mi oluyor mesela olumlamalar ile aura yi güçlendirebilirmiyiz

  1. “Yaptığımız şey” derken?

   Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği

   Çok farklı teknikler kullanılabilir.

 17. blank Sue Smith dedi ki:

  16 yaşındayım 5 yıldır örngörü yeteneğim var gördüğüm her rüyayı hatırlarım bazen lucid rüya gördüğüm de olur. Loş ışıkta ve karanlıkta aura da görebiliyorum ve sezgilerim kuvvetlidir. Bundan iki yıl önce iki farklı çok garip kâbus gördüm tek ortak noktaları fötr şapka takan bir adamın gölgesinin olmasıydı. Ve bu yıl bazı gölgeler görmeye başladım. Önce göz yanılması sansam da belli aralıklarla olmaya başladılar (gördükten sonra 1-2 gün rüyalarımı hatırlayamıyordum). Son bir aydır ise bir rüya dışında hiçbir rüyamı düzgünce hatırlayamıyorum. (Ben ve hatırlayamadığım birsinin olduğu bir rüyaydı ve ikimiz de rüya olduğunun farkındaydık) Bu konuda bir yorumunuz var mı ? (Bu şapkalı gölge adamı öngörü yeteneği olan başka bi arakadaşım da görmüştü)

  1. Net bir şey söylemek zor. Farklı varlıklar veya rüyalara nüfuz edebilen insanların müdahaleleri de olabilir. Bazı insanlar enerji çekebilir. Diğer varlıklar yetenekleri kullanabilir.

   Ruhsal yeteneğe sahip olan insanların belli dönemlerde bu yetenekleri azalır. Bunlar astrolojik etkilerle ilgilidir. Bilinçaltınız bu yaşadığınız farkındalıktan etkilenip size bir mizansen hazırlamış ta olabilir. Size özel bir durum olduğu için sadece ihtimallerden bahsedilebilir.

   Olasılıkları yazarak ipucu arayabilirsiniz.

 18. blank Hülya dedi ki:

  Merhaba,aşık olduğum adamla ayrıyız,unutamıyorum ve kedisi var,bi gün siyah bi kedi bi ortamda yanıma yaklaştı,arkadaşım vurup göndermek istedi, yapmamasını söyledim kediyi süt filan verdim,ilgilendim biraz sonra o sütünü içerken,kediye eski sevgilimi çok sevdiğimi ve çok özlediğimi ona iletmesini söyledim,o gün öğlen oldu bu olay,ve aynı günün gecesi eski sevgilim sosyal medya hesabının profil resmini siyah bi kedi yaptı,mesajım iletildiğini düşünüyorum,ancak profilini siyah kedi yapmasının ne anlama geldiğini çok merak ediyorum,yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim

  1. Merhaba. Düşünceler yeterince yoğunlaştığında mutlaka karşı tarafa iletilir. Ne kadar algılandığını bilemeyiz. Belki gördüğü siyah kedinin resmi o an dikkatini çeker ve paylaşır. Dikkatini çekmesini sağlayan şey sizin düşüncelerinizin onu etkilemesi olur. Her düşünce karşı tarafta farklı şekilde yansır.

 19. blank Hilmi dedi ki:

  Doğum haritam inceleyip ruhsal yeteneğim konusunda yardımcı olabilir misiniz

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bir süre vaktim olmadığı için bakamıyorum ne yazık ki. Müsait olduğumda tekrar bakmaya başlarım.

 20. blank Yasin.yavuz dedi ki:

  Telepati ile kavga ettigim kişiler bana saldırıyo garip sesler düşünceler vücudumda oluyo bunuda kavga ederken sürekli telepati ile sana neler yapcaz bak dediler ordan arştırdım telepati ile vücudumda aynı yazanlar oluyo bu bagı nasıl kapatırım acaba allah rızası için bana bi yardımcı olun nolursunuz

  1. Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? konunun sonlarında bilgi veriliyor. “Kendimize Telepati Yapılmasını Nasıl Engelleyebiliriz?” başlığı altında. Takıldığınız nokta olursa yazarsınız.

 21. blank Sibel dedi ki:

  Siteye uye olmak icin ucret oducezmi acaba

  1. Hayır böyle bir talep yok. Ücretli bölümler herkese açık olduğunda duyuru ile bildirilir.

 22. blank zeynep aydız dedi ki:

  iyi günler. doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? yazınızı okuduğum fakat pek anlayamadım.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   İyi günler. Bir süre vaktim olmadığı için bakamıyorum ne yazık ki. Müsait olduğumda tekrar bakmaya başlarım.

 23. blank Tuğba dedi ki:

  Merhaba bu sıralar üst üste karabasan dedigim olayı yaşıyorum üstelik bir şeyin beni sürüklediğini hissettim bilincim acikti dualari okumaya calisiyorum kesin olarak nasıl kurtulurum

  1. Merhaba. Yatmadan önce yattığınız alanı 7 Ayetel Kürsi okuyarak daire içersine alın.

   21’er defa sabah ve yatmadan önce aşağıdaki ayetleri okuyun. Bir suya okuyarak suyu da içebilirsiniz.

   1-Rabbî ennî messeniye’ş-şeytânu binusbin ve azâb. (Sad, 38/41)
   2-Rabbi eûzü bike min hemezâti’ş- şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun. (Muminun, 23/97-98)
   3-Ve hifzan min külli şeytânin marid. (Saffat, 37/7)

   1- Gerçekten şeytan bana bir yorgunluk ve işkence dokundurdu.
   2- Ya Rabbi! Şeytanların vesveselerinden, onların yanıma sokulmalarından sana sığınırım.
   3- Ve orayı/dünya semasını her türlü şeytandan koruduk.

   Bunların dışında auranızı güçlendirme çalışmaları da yapabilirsiniz.

   Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği

 24. blank Aras dedi ki:

  Selam öncelikle ben shifting yapmak isteyen birisiyim eger kesin ve net iseniz shifting de yaptiklarimiz gunahmi mesela birini oldurmek olsum v.b seyler gunah olurmu bazi insanlar olur diyolar bazilari ise olmaz diyolar hangisine inanacagimi bilemiyorum

  1. Birini öldürmekten kastınız? Madde boyutu dışında mı? Farklı bir boyutta mı?

 25. blank Hira Nur dedi ki:

  İyi günler. Geçen sene ders çalışırken uyuya kalmıştım masamda, yatağa geçmeye karar vermemden biraz sonra da kulağıma Arapça bir şeyler okunduğunu duymaya başladım. O kadar yüksek sesteydi ki, uyandım. Fakat fiziksel olarak değil, ruhen uyandım. O kadar garipti ki, aynı uyku pozisyonundaydım ve gözlerim kapalıydı ama odamı çok net görebiliyordum. Sağa bakmamla beraber siyah, bulutumsu bir varlığın beni izlediğini gördüm. Onu gördüğümde içimdeki ani korkuyla uyanmaya başladım ve uyanırken konuşma sesleri duydum farklı bir dilde. Bu olay olduktan sonra aynı varlığı farklı formlarda beni masa altından, başka bir evin penceresinden vb. izlerken gördüm. Bazılarında bana zarar vermek istiyordu, boğazıma atlayıp beni boğmaya çalışıyordu. Lakin ben fazlasıyla korkak olmama rağmen ona aynı şekilde saldırıyordum. Bazılarında ise beni sakince izler gibiydi. Hala nadir de olsa görüyorum onu rüyalarımda. Bu varlık benim hayal ürünüm mü yoksa gerçekten başka bir boyuttan beni mi izliyor? Eğer öyleyse beni izlemesinin ve zarar vermeye çalışmasının nedeni ne olabilir? Ve bana gerçekten zarar verebilir mi? Teşekkürler.

  1. İyi günler. Eğer bu tür konularla bilinçaltınızı etkileyecek kadar ilgili değilseniz hayal ürünü olduğunu sanmam. Siz korkuyorsunuz ama onun size zarar vermek istediği kanısına nasıl vardınız? Bence asıl önemli olan bu varlığın sizinle irtibat kurmasına neden olan şey nedir? Onu bulmanıza gerekir. Bu tür şeyler sebepsiz olmaz.

   Zarar verebilir mi? Cinler insanları Nasıl Etkiler? Psikolojik ve Fiziksel Etkileri konusunda bir açıklama vardı.

 26. blank Pınar Yetimoğlu dedi ki:

  Araba kazasi gecirecegim bir anda direksiyonun kendiliginden dondugunu gordum. Arkadan gelen arac yandaki direge carpti ve parcalandi. Aractakiler benim gorduğümü soyledigim seye gulduler. Kimse inanmadi. Ama ben ne gordugumu biliyorum. Direksiyonu kim cevirmis olabilir?

  1. Buna net cevap vermek zor. Ancak yaşadığımız boyutta yalnız değiliz. Benzer olaylar çok fazla ancak somut delil olmadığı için bir şey diyemeyiz. Ama insanın koruyucu melekleri olduğunu biliyoruz. Yaptığımız iyilikler, verdiğimiz sadakalar, yapmış olduğumuz dualar veya bir başkasının bizim için yapmış olduğu dualar zor anlarda bu şekilde bazı mekanizmaların çalışmasına neden olabilir.

 27. blank Selin dedi ki:

  Merhaba ben yaklaşık olarak 3-4 gündür inanılmaz bir enerji düşüklüğü yaşıyorum kendi odamdan çıktığım anda uykumu tamda almış olsam ayakta duracak kadar bile gücüm olmuyor fakat odama döndüğüm anda tekrar çok iyi hissediyorum bütün enerjim düzeliyor bunun sebebi nedir ?

  1. Merhaba. Odanızda evin diğer yerlerine göre yaptığınız özel bir çalışma var mı? Ek olarak Psişik kategorisi altındaki konulara bakabilirsiniz.

 28. blank Bedri dedi ki:

  Merhaba benim başımın üzerinde devamlı bir enerji geziyor. Sanki bazen beynimi oyuyor gibi oluyor. Elimi üstüne koyunca kesiliyor. Bu konu da fikriniz varmıydı acaba.

  1. Merhaba. Başın üzerinde bulunan enerji merkezleri açılmış olabilir. Herhangi bir çalışma yapmış mıydınız?

 29. blank Itır hacer dedi ki:

  Merhabalar, ücretsiz doğum haritası analizine vaktiniz el verdiğince baktığınızı söylemişsiniz. Eğer müsaitseniz bana da bakar mısınız bilgilerimi sizinle mailden paylaşabilirim.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Bir süre vaktim olmadığı için bakamıyorum ne yazık ki. Müsait olduğumda tekrar bakmaya başlarım.

1 8 9 10
error: Korumalı İçerik!