Soru Sor

Soru Sor

Soru Sor

Parapsikoloji ve parapsikoloji ile ilgili aklınıza takılanları, yaşadığınız ve anlam vermekte zorlandığınız konuları bu sayfa altında sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 44 YORUM
 1. Indigo ebeyn kristal cocuk annesi dedi ki:

  Dogun haritsma bakabilirmisiniz

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Lütfen ilgili başlık altına yazınız.

 2. sude yrds dedi ki:

  Merhaba lütfen doğum haritama bakabilir misiniz?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Sude hanım, sağlıklı takip için ilgili konu altına yazar mısınız. Sürekli takip etme imkanım olmuyor, yorumlar konular arasında karışabiliyor.

 3. Mevsim Altay dedi ki:

  Merhaba,
  Parapsikoloji ve astrolojiyle yeni ilgilenmeye başladım. Dolayısıyla siteniz de başka yerlere göre çok daha açıklayıcı ve anlaşılır. Ancak doğum haritama yorumlayacak seviyede değilim dolayısıyla sizin yardımınızı rica ediyorum. İlginize şimdiden teşekkürler. Sevgiler

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, ilgili konudaki mesajınıza cevap olarak mail göndermiştim. Lütfen maili cevaplayınız.

 4. ahsen dedi ki:

  Merhaba öncelikle sitenizde vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Ben şunu sormak istiyorum ; telepati tekniği ile birisini aşık etmek ya da karşıdaki kişiye bir şey yaptırmak değilde bu teknik ile karşıdaki kişi hakkında bilgi almak da günah mı ? mesela şuan hoşlandığı birisinin olup olmadığını öğrenmek , benimle ilgili düşüncelerini öğrenmek bu tip şeyler de günah oluyor mu ? aşık etmek değilde mesela herhangi bir sosyal medya da takip etmesini istiyorum diyelim bunu yapsam bu da iradeyi etkilediği için günah olur mu ? şimdiden teşekkür ederim .. biraz karışık oldu kusuruma bakmayın

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, teşekkürler güzel ifadeleriniz için.

   Empati yapın. Birisi sizin izniniz olmadan telepati ile sizden bilgi alsa hoşunuza gider mi?
   Sevdiği bir insan varsa bunu öğrenmenin daha kolay yolları var. Arkadaşlarına sorabilirsiniz, sizin hakkınızda neler düşündüğünü de aynı şekilde öğrenmeniz mümkün.

   Sizi sosyal medyada takip etmesini istiyorsanız bunu açıktan rica edebilirsiniz. Böylece sizin kendisi ile ilgilendiğini de anlama fırsatı bulacaktır. Bu şekilde belki herşey daha hızlı gelişebilir. Sevgi, çekinilmemesi gereken bir duygu. Bunu karşı tarafa yansıtmaktan çekinmeyin.

   Yapmayı istediğiniz bir şeyin uygun olup olmadığını bir başkasının aynı şeyi size yaptığını düşünerek anlayabilirsiniz.

 5. Nur dedi ki:

  Merhabalar . Öncelikle sitenızden cok istifade edıyoruz tesekkur ederız. Ben dogum harıtam ıcın sık sık sıteye ugruyorum ama bir türlü denk gelemedım yorum açıkken 🙂 Yardımcı olursanız cok sevınırım . Keyfli çalısmalar

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, teşekkür ederim. Kusuruma bakmayın. Zaman bulamadığım için açamadım. İlk fırsatta tekrar açmaya çalışırım.

 6. Berkay dedi ki:

  Merhabalar
  siteniz çok hoşuma gitmekte
  emeği geçen herkese teşekkürler
  bazı yazılarınız ilgi alanımda.onların çıktısını alıp tekrar tekrar okuyup gerekirse yazarak öğrenmek istiyorum
  Bu konuda neler yapılabilir 🙂

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Teşekkürler emek veren tüm arkadaşlar adına.

   Herkesin öğrenme stili farklı olduğu için kendinize göre bir çalışma yapmanız daha iyi. Bilgilerin kalıcı olması bakımından güzel bir yöntem. Çoğu yazı sayfalar sürebilecek yoğunlukta olduğu için mümkün olduğunca kısaltılarak yazılmakta. Sadece bu konularla ilgili not alabileceğiniz bir deftere önemli gördüğünüz noktaları not alırsanız uzun vadede çok faydasını göreceğinize eminim.

   Genel olarak neler yapılabileceği ile ilgili plan yapmak ve yöntem belirlemek için Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusundan başlayabilirsiniz.

   Bir nokta çok önemli. Ruhsal yetenekler ve madde ötesi konular kişilerin kendi ruhsal yapısı ve dünyasına özel olduğu için edindiğiniz her bilgiyi ve yöntemi mutlaka kendinize uyarlayın.

 7. Cosette Tholomyes dedi ki:

  Ayrıca sormak istediğim bir konu var size, Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları yazınızı okudum. Bilgilerimi size iletsem doğum haritama bakma şansınız var mı? Ayrıca bu haritaya bakmak için tam doğum yerinin ve doğum saatinin eksik olması haritayı çıkarmaya engel olur mu? Daha önce sorduğum soruda bahsettiğim kişinin doğum haritası ile kendi doğum haritamı karşılaştırmak istiyorum da.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Zaman bulduğumda ilgili sayfa üzerinden, yardımcı olmaya çalışırım. Şu an zaman ayıramıyorum ne yazık ki.

 8. Cosette Tholomyes dedi ki:

  Merhaba, tam 9 senedir bir kişi ile ilgili rüya görüyorum. Bu kişiyi hep ruh ikizim olarak tanımlardım o derece benzerdik birbirimize. Onunla ilgili her şeyi hep hissederdim. Yani bu tek taraflı bir şey de değil. Birbirimizle ilgili birçok şeyi hissediyoruz. Rüyalar da bu işin garip bir boyutu. İkimize de birbirimizden haber getirecek tek bir kişi bile yok. Birbirimizin hayatlarını asla bilmiyoruz, duymuyoruz. Ama ben onunla ilgili önemli şeyleri rüyamda görüyorum. Sonra biraz araştırdığımda rüyamda gördüğüm şeyin gerçek olduğunu görüyorum. Saatlerce onunla ilgili konuşsam da rüyama girmez. Onunla ilgili bir şey olacaksa rüyamda görürüm sadece. Ben bu bağın anlamını sorguluyorum. Sanırım aramızda telepatik bir bağ var. Bu bağı nasıl adlandırabiliriz? Günlerdir nefesi bile zor alıyorum çünkü, bir şeylerin yaklaşmakta olduğunu seziyorum ama anlamlandıramıyorum. Lütfen bunu çözmeme yardımcı olun. Tanıştığımız günden beri yani 9 seneden beri her hareketini rüyamda görmek beni çok yordu bunu çözüme kavuşturmak istiyorum artık. Yardımcı olursanız cidden çok sevinirim.

  1. Telepatik bağlar, sevgi, frekans uyumu, ailevi bağlar, ortak değerler ve yoğun düşünce ile olabilir. Öncelikle bu denli güçlü bir bağlantının kurulmasına neden olan şeyi bulmaya çalışın. Yaşadıklarınızı zihninizde sorun olarak tanımladığınız sürece “sorun” olmaya devam edecektir.

   Sosyal yaşamda aranızdaki bağlantı nedir bilmiyorum ama bu özelliğinizi olumlu yönde de kullanabilirsiniz. Hissettiklerinizi not alın ve gerektiğinde arkadaşınızı bilgilendirin.

   Bu bağın oluşmasına neden olan etken ortadan kalkmadığı sürece bağlantı büyük ihtimalle devam edecektir.

 9. Ekrem Ekrem dedi ki:

  Merhabalar, sayfanızı yeni keşfettim ve ilk okuduğum konu transa girme oldu. Az önce ilk denememi yaptım konu başlığının altına yorum yapamayınca burayı deniyorum. Bu denemem yaklaşık 40 dakika sürdü ve bu süre zarfında hiç dağılmadım gözümü vs açmadım.Her şeyden koptuğumu hissettiğim andan sonra alnımın ortasında sık sık biri parmağıyla bastırıp çekiyormuş ya da nabzım orada çok hızlı atıyormuş hissi yaşadım. Bu durum çok gerçekçiydi ve defalarca oldu. Normal bir durum mu yoksa üçüncü göz vs ile ilgili bir açıklaması var mı sizce?

 10. buket dedi ki:

  sayfanızı yeni keşfettim 2 yaşındayım hamilelik hazırlığı yapmak istiyorum ve sigarayı bırakmak için üzerlik otunu keşfetim bununla ilgili tam bilgi bulamadım sayfanızda bana bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim kulanmadan önce herhangi bir hazırlık yapılmalı

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Üzerlik Tohumu, Kullanımı, DMT Etkisi, Faydaları, Zararları, Üzerlik Diyeti linkinden üzerlik tohumu ile ilgili ayrıntılara bakabilirsiniz. Eğer üzerlik tohumu ile sigarayı bırakmak istiyorsanız hamilelik sürecini sigarayı bıraktığınızdan emin oluncaya kadar biraz daha erteleyin. Çünkü hamilelikte üzerlik tohumu kullanımı önerilmez.

   Üzerliğin sigara bırakmaya etkisini ruhsal rahatlama ile açıklayabiliriz. Üzerlik tohumunda nikotin bulunmuyor. Ancak tadı ve içeriğindeki rahatlatıcı maddeler bırakma sürecinde sizi rahatlatacaktır.

   Nikotin alınmadığında yoksunluk hissi ile birlikte sinirlilik hali, gerginlik ve agrasif tutumları ortadan kaldırır. Sinirlerinizi yatıştırır. Uykusuzluk sorunlarını en aza indirir. Geriye sadece psikolojik bağımlılık kalır ki bunu da kolayca aşacağınıza eminim.

   Dikkat etmeniz gereken nokta üzerlik tohumu kullandığınız andan itibaren sigara kullanmayın ve linkini verdiğim konudaki diyete uymaya özen gösterin. Sigara bırakmak için bir tarih belirleyin. Belirleyeceğiniz tarih en azından iki hafta boyunca üzerlik tohumu kullanmaya başlamadan önce yapacağınız diyet süresi olsun. Üzerlik tohumu kullandığınız sürece de bu diyete uyun.

   Çayını demleyerek kullanabilirsiniz. Konuda dikkat etmeniz gereken miktarlar ve üzerlik alerji testi mevcut.

 11. şeyma dedi ki:

  Emre bey durumu çok güzel anlamış ve özetlemişsiniz..Özellikle ergenlik döneminde zaman,mekan ve gerçeklik algısında sorunlar yaşadığı için bocalamış.Bu sorunlara kafasının içindeki sesler,patlayan havai fişekler ve bitmek bilmeyen rüyalar dahil..ilaç tedavisinin ona iyi gelmediğini onu çok kötü yaptığını söyledi..Açıkçası benimde psişik yeteneklerim var sezgilerim güçlü ve empatlık seviyem yüksek o yüzden onun hislerini bir nebze anlıyorum ama asla dünyayı onun gibi göremeyeceğimi yani algılayabileceğimi sanmıyorum..ona bahsettiğiniz iki şıktan 1.sini daha önce önermiştim ..Çünkü bu özel durumu olumluya çevirdiğimizde bir çok sorunun cevabını bulurduk ve insanlarada yardım ederdik..Ama o 2. seçeneği seçmiş hayatı boyunca…ben hayatına girdikten sonra Onun için çok şeyin değiştiğini,huzur içinde olduğunu ve onu dengelediğimi söylüyor ama her şeyin değil tabiki…Mesela rüyalar devam ediyor,çok az uyuyabiliyor..Ben en çokta bu yüzden size yazdım sanırım..Rüyaları aza indirebilmek için bir öneriniz var mıdır peki?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Eşiniz büyük ihtimalle Neptün-Balık-Jüpiter etkisi altında olabilir. Yay burcu etkileşimlerinde de benzer durumlar görülür. Doğum haritasında aldığı etkiler gerçeklik duygusunu büyük ölçüde etkiler. Etkiler doğuştan olduğunda varolanı kabullenip buna göre yaşamak daha sağlıklı olur.
   Rüyaları aza indirmek sahip olduğu özelliklerle ilgili olduğu için pek mümkün olmayabilir. Nedenler varolduğu sürece sonuçlar kaçınılmaz olacaktır. Rüyaların yoğun olduğu saatlerde uyanık kalmaya çalışsa dahi sonraki saatlerde uyanık olduğunda da etkilenebilir. Sonuçları ortaya çıkaran nedenlerin etkileri zayıflatılabilirse belki işe yarayabilir. Bunun için de daha önce yazdığım gibi madde planında kendisini meşgul edecek bir şeyler bulması gerekir. Bu meşguliyet kendisini beta-gama seviyesine çıkaracak yoğunlukta olmalı. Eşiniz çok kolay bir şekilde alfa-teta seviyesine iniyordur. Zihinsel yoğunluk – Ruhsal yoğunlukla eşitlenebilirse sorun yaşamayabilir.

   Ancak asıl önemli olan öncelikle kendisini kabullenmesi gerekir. Daha önce bakmamışsanız Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları linkinden sahip olduğu ruhsal yetenekleri ve aldığı etkileri görebilirsiniz.

 12. E. Emre Sönmez dedi ki:

  Merhaba Şeyma Hanım.
  Malesef insan elinde olamayana ilgi duyar ve yaşamadan anlamaz.

  Eşinizin durumunu farklı bir örnekle şu şekilde değiştirelim “Eşim doğuştan resme yatkın harika resimler yapıyor. Yaptığı resimleri herkes çok beğeniyor. Ancak hayatı bir tabloya sığdırılmış veya sığdırılmaya hazır kareler olarak algıladığı için sıradan insanlar gibi yaşamak istiyor. Çiçeği sadece bir çiçek olarak görüp koklamak, gökyüzünü ve denizi doğal maviliği ile sevmek istiyor.”

  Yaşamın içerisinde varolan ve kabullenilmiş yetenekler sorun oluşturmaz. Çünkü herkes doğduğu andan itibaren ressamların varlığını bilir ve kabul eder. Ancak ruhsal yeteneklere sahip olanlar çoğu zaman negatif unsurlarla birlikte anılır ve normal yaşama adapte olmakta zorlanırlar. Çünkü yaşamı istenilen normallikte! görüp yaşayamazlar.

  Bu durumda yapılması gereken iki şey var. 1- Mevcut durumu kabul edip geliştirmek ve yarar sağlayacak şekilde kullanmak. (Bioenerji ile tedavi gibi) 2- Kabullenmeyip uzaklaşmak.

  2. Şık eğer hayatı gerçekten çekilmez bir halde değilse daha sıkıntılı olabilir. Kendisinde varolanı reddetmesi gibi bir şeydir bu.

  Eğer gerekten yaşamı çekilmez bir halde ise dua ederek istemediğini dile getirebilir. Şu an eşinizde madde-ruh dengesi ruh kefesinde daha ağırdır. Bunu dengelemesi için sosyal yaşama ağırlık verebilir. Hayatın içerisinde yer aldığı sürece denge daha hızlı bir şekilde sağlanacaktır. Yalnız kalmaması, sürekli birileri ile birlikte olması, hayatın içerisinde aktif roller alması süreci hızlandıracaktır.

  Varolanı görmezden gelmek şeklinde değil ama yaşadıklarını sıradan ve olağan karşılamak etkileri büyük oranda hafifletir. Yapılmaması geren en önemli şey ise ilaç tedavisidir.

 13. şeyma dedi ki:

  Merhabalar,ben parapsikolojik konulara hep ilgi duyardım ama çokta peşine düşmemiştim.Eşimin yaşadığı şeylerden dolayı ona yardım etme isteğim bu konulara ilgimi artırdı baya araştırdım..Bilmediğim bir sürü şey öğrendim aydınlandım..Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları yazınızı okudum..Gerçekten konumlar etkili..İnsanların çoğu epifizi açmak için uğraşıyor..Ama epifiz bezinin açık olması ve onunla baş etmek ,sürekli bir kaosun içinde yaşamak kolay değil..Nasıl olduğunu anlamıyorum ama eşimin yaşadığı şeyler üçüncü göz açık olduğunda yaşanan belirtilerle uyuşuyor ve kendiliğinden olan bir durum..Onun istediği tek şey ise normal insanlar gibi algılamak dünyayı..Benim size sorum ise neredeyse doğuştan açık olan epifizi etkisiz hale getirmek veya etkilerini en aza indirmek mümkün mü ?

 14. Aydan Altıntaş dedi ki:

  Uyku ile uyanıklık arasında tanıdığım bir kişinin bana mumun önünde birsey sorduğunu benimde mumla yapsan daha iyi olur dediğimi gördüm. Bu olayda ilk defa gördüm ve duydum ancak gün içindede bi an gözüme perde inmiş gibi oluyor bişeyler duyup görüyorum fakat kendime geldiğimde ne olduğunu hatırlamıyorum sizce bunun sebebi nedir psişik olduğumu düşünüyorum çünkü daha önce gördüğüm rüyalarda eşyaları haraket ettirdiğimi gördüm bana zihinsel gücümün fala olduğunu söylediler

  1. Eğer daha önce okumamışsanız Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri konusunda ne kadar benzer özellikleriniz olduğuna bakabilirsiniz.

   Sahip olduğumuz ruhsal yeteneklerin büyük kısmı doğuştan aldığımız etkilerle ilgili. Doğuştan gelen ruhsal yeteneklerinizin neler olduğunu Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusundan bakabilirsiniz. Büyük oranda sahip olduğunuz yetenekler doğum haritanızdaki etkilerle örtüşecektir.

 15. Deniz dedi ki:

  Ben 3 gündür kullanıyorum huzursuz bacak sendromu teşhisi konuldu ilaç alıyor dum üzerlik otunu duydum araştırdım diyete uyamadim yatmadan 1saat önce alıyorum çok şükür uyuyorum ama uzun süreli kullanım iyi değil denmiş ne zararı olabilir acaba böbrek yolu ile mi vücut dan atılıyor yoksa bagarsak yolu ile mi bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

  1. Diyete uymadığınız taktirde günlük aldığınız miktara bağlı olarak bir şekilde yan etki gösterebilir. Tüm maoi’lerde belli bir süre kullanıp bir süre ara verilir veya kişiye göre kullanım miktarı ayarlanır. Uzun süreli kullanımının sakıncaları ile ilgili hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde karaciğer büyümeleri görülmüş. İnsanlar üzerinde yapılan deneyler kısıtlı ancak miktara ve kişinin metabolizmasına göre farklı etkiler ortaya çıkabilir.
   Bedenden nasıl atıldığı nasıl tükettiğinize bağlıdır. Çayını içerseniz büyük kısmı idrar ile, çiğneyerek alırsanız sindirilemeyen kısımları bağırsaklardan atılır.

 16. MUSTAFA KOÇAK dedi ki:

  Merhaba, doğum haritamı belirlemek için yardımcı olur musunuz ?

  1. İlgili sayfadan yardım alabilirsiniz. Bir sayfa yoruma kapalı ise beklemeniz gerekebilir.

 17. ÖZLEM UĞUZEL dedi ki:

  Merhaba doğum tarihim12.10.1993 doğum haritamı öğrenebilir miyim.Birde uykuyla uyanıklık arasında garip şeyler yaşıyorum sanki düşündüklerimi yaşamak istediğim şeyleri anında rüyamda görüyorum ama rüya gibide değil aslında garip bir durum yani daha anlatamıyorum bile :))
  Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerimm..

  1. Doğum haritası ile ilgili bilgileri Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları başlığı altında alabilirsiniz. Eğer sayfa yoruma kapalı ise beklemeniz gerekebilir.

   Bahsettiğiniz etkileri verdiğim linkte araştırabilirsiniz. Bazı konumlar (neptün, balık) bu gibi etkilere neden olabilir. Ayrıca Bilinçli Rüya kategorisine bakabilirsiniz.

 18. MUSTAFA KOÇAK dedi ki:

  merhaba, sitenize üye oldum ancak giriş yaptıktan sonra başka sayfalara geçiş yapınca çıkış yapıyor yardımcı olur musunuz ?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey. Daha hızlı gezinti için üyeler için de cache etkindi. Tarayıcı önbelliğinizi temizleyip denerseniz tekrar etmeyecektir. (Tarayıcıya göre önbellek temizliği gerekli olmayabilir)

 19. metin dedi ki:

  sevgili site sakinleri öncelike hepinizi selamlar ve emekleriniz için teşekkür ederim. bugün bikaç kez siteye üye olmak için çabaladım fakat en sonunda beni siteden attı. muhtemelen çok denediğim içindir. 35 yaşındayım ve beden eğitimi öğretmeniyim. bu üzerlik konusu üzerine araştırıyorum küçük çaplı. ve ayahuasca konusunu. üzerlik tohumunu temin ettim lakin kargı kamışı nerden bulunur üzerlik tohumuna başka yardımcı bitki olarak ne ekleyebiliriz kaç gr olarak yani kargı kamışını bulamadığımız durumlarda. bu konularda bana yazıp mail atarsanız çok memnun olurum. şimdiden teşekkür ederim.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Selamlar değerli hocam. Hoş geldiniz. Sitedeki sorun giriş paneline yapılan saldırıları önlemeye yönelikti. Tarayıcı önbelleğinizi temizleyerek denerseniz şu an sorunsuz giriş yapabiliyor olmanız lazım.

   Kargı kamışını bu mevsimde bulamazsınız. Yaz ve Sonbaharın ilk aylarında bulunabilir. Akdeniz iklim kuşağında sahil şeridinde, iç kesimlerde dere ve göl kenarlarında bulabilirsiniz.
   Üzerlik Tohumu Kullanımı ve DMT Etkisi sayfasında kargı kamışı haricinde kullanımı ile ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz. DMT oranını yüksek bitkilerde orada gösterilmekte. Kargı kamışı ile yapılan uygulamanın riskinden dolayı bu konuda bir tarif paylaşmadık.

   Ruhsal Gelişimde Üzerlik Nasıl Kullanılır? linkinde bir macun tarifi var. O macunu genelde yüksek efor sarfedenler kullanıyor.

 20. E. Emre Sönmez dedi ki:

  İyi günler. Sürekli saldırı olduğu için kısa süreliğine küçük bir düzenleme yaptık. Ip adresleri belirlendikten sonra tekrar kullanılır hale gelecektir.

 21. gülbahar dedi ki:

  iyi günler üyelik yapamıyorum steyi giremiyorum

 22. ayşe özay dedi ki:

  Merhabalar.ruhsal yetenek konularında doğum haritasında ilgili noktaları belirttiğinizi okudum sayfanızda.Rica etsem benim içinde ruhsal yetenek belirlemesi yapabilir misiniz.Teşekkür ederim.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, mail gönderildi lütfen cevaplayın.

 23. Kaan Usta dedi ki:

  Telekinezi ve Telepati yeteneklerim olsun istiyorum. Tabii bunun için uygun olup olmadığımı bilmiyorum. Benimle e-mail üzerinden iletişime geçer misiniz? Doğum haritası için de yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Mail gönderildi lütfen cevaplayın.

 24. Mikail dedi ki:

  Merhaba 2 gün önce çakra canlandırma çalışması yaptım yani gevşemişken çakraların dengeye geldiğini hayal ettim konsantre oldum falan ama 2 gündür alın çakramda fazla titreşim hissediyorum geceleri uyuyamıyorum 3. gözümün açılmasından korkuyorum ne yapmam gerekli nasıl eski halime dönerim lütfen yardım edin 🙁

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Bir süre çalışma yapmayın. Korku duyduğunuz sürece asla çalışma yapmayın.

   Bilmeniz Gerekenler
   – Çakraların bulunduğu bölgede titreşimin yoğunlaşması çakranın aktivitesinin arttığının göstergesidir. Eğer amacınız çakra aktivitesini artırmaksa sonuç olumludur. İstediğinizden fazla aktivite oluşmuşsa aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

   Yapabilecekleriniz
   – Yaptığınız çalışmaları durdurun. Sosyal aktivitelere ağırlık verin. Ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte olun. Madde planına yakın olmaya çalışın.
   – (Çakra üzerinde çalışma yapmak isterseniz) Zihninizde imajinasyon yöntemi ile alın bölgeniz üzerindeki çakranın aktivitesinin yavaşladığını canlandırın.
   – (Telkin kullanmışsanız) Kendinize yaşadıklarınızın doğal bir süreç olduğunu ve bir süre sonra tüm çakralarınızın normale döneceğini telkin edin.
   Çakra Nedir? Başlığı altında “Çakraların Dengelenmesi, Çakralar Nasıl Dengelenir?” Başlığı altında anlatılanları uygulayabilirsiniz. (Çakrayı deşarj etmek)

error: Korumalı İçerik!