Güvenli Telepati ve Koruma Kalkanı Oluşturma

Güvenli Telepati ve Koruma Kalkanı Oluşturma

Güvenli bir telepati nasıl yapılır? Telepati verilerini dış etkenlerden korumak için neler yapılmalı? Diğer insanların ve diğer varlıkların enerjilerini engellemek için neler yapmamız gerekir? Koruma kalkanı nasıl oluşturulur?

Günlük yaşamımızda doğuştan aldığımız etkilere ve ruhsal yeteneklerimize göre doğal telepati yaparız. Süreç doğal olarak geliştiği için sorun yaşanmaz. Çünkü bir bilinç yoktur, ön hazırlık olmadığı için dikkat çekmez. Kaza geçiren birinin annesinin bir şeyler olduğunu hissetmesi veya sevdiğimiz insanın yaşadığı acılar sonrası onu hatırlayıp aramamız gibi.

Ancak konu bilinçli telepati olunca işler değişir. Telepati yapmak için hazırlık süreci ve oluşturduğumuz enerji yoğunluğu diğer varlıkların da dikkatini çeker. Koruma alanı oluşturulmamışsa veya telepatik alışveriş süreci güvenli bir şekilde sürdürülmüyorsa yapılan telepatik alışveriş dış müdahalelere açık hale gelir.

Öncelik her zaman ruhsal çalışma sırasında kendi enerji alanımızı korumak olmalıdır. Konuda enerji alanı zayıf insanlarda olumsuz sonuçlara neden olabileceği için sadece gerekli olan temel bir kaç bilgiyi aktarmak istiyorum. Örneklerden yola çıkarak geliştirme yaparsınız.

Çok fazla ayrıntıya girip konuyu uzatmamak için bu tür çalışmalara başlamadan önce Telepati Kategorisi altındaki diğer konuları okuduğunuzu veya temel bilgilere sahip olduğunu varsayıyorum.

Telepati Çalışması Öncesi Koruma Alanı Nasıl Oluşturulur?

Sadece telepati değil tüm ruhsal enerji ve ruhsal yetenek geliştirme çalışmaları sırasında da aura alanının güçlü ve çakralardaki enerji akışının dengeli olması gerekir. Bu konularda yeterli bilgiye sahip değilseniz Çakralar için Çakra Konuları Aura için Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? konularına bakabilirsiniz.

Diğer varlıklar veya telepati ile enerji alanımıza müdahale edenler bedenimizi çevreleyen manyetik kalkanımız olarak tanımlayabileceğimiz auramızda meydana gelen yırtık ve zayıf alanlardan sızararak müdahale ederler. Bu yüzden önceliğimiz auramızı güçlü tutmak olmalı.

 • Beslenme alışkanlıklarımız
 • Yaşadığımız ortam
 • Birlikte olduğumuz insanlar
 • Düşünce yapımız
 • Düzenli ibadetler
 • Bilinçli yapılan meditasyonlar

auramızı güçlendirmemiz açısından önemlidir. Eğer dini yöntemler kullanılmayacaksa imajinasyon yöntemleri mutlaka kullanılması gereken yöntemler arasındadır. Adları ne olursa olsun tüm sistemlerin ortak noktası enerjinin ve yaşam alanın imajlarla şekillendirilmesidir. Farklılıklar güçlü imajlar oluşturmak için öncesinde yapılan derinleşme çalışmalarındaki teknik farklılıklardır.

Enerji imajlarla çekilir, imajlarla dağıtılır ve imajlarla kanalize edilir. İmajinasyon konusunda bilgi sahibi değilseniz İmasjinasyon Kategorisi altındaki konularda anlatılan örneklere bakabilirsiniz.

Örnek Çalışma

telepati için güvenlik alanı oluşturma

Derin bir nefes alın ve gözlerinizi kapatın. Yukarıdaki görsellerde olduğu gibi etrafınızı saran bir enerji kalkanı oluşturun. Merak etmeyin “gerçekten olur mu, oluşur mu?” tarzı düşüncelere girmeyin. Düşündüğünüz andan itibaren enerji şekillenmeye başlayacaktır.

Bu enerji alanını yeterince güçlü bir şekilde hayal edin. Eğer doğuştan imajinasyon yeteneğiniz yoksa öncelikle yukarıda linkini verdiğim konuları gözden geçirip bir süre sadece imajinasyona ağırlık verin. İmajların yeterinde güçlü olabilmesi için Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş, Alfa Teta Evresi konusunda anlatılan çalışmayı yapın. Alfa ve teta evresinde imajlar daha güçlü olacaktır.

Bu enerji alanını bilincinizle güçlendirmelisiniz. Bu alanını sizin izniniz olmadan gelebilecek tüm enerji formlarına kapatın. Bu enerji alanını bir başkasının veya bir varlığın hiçbir şekilde aşamayacağı güçte oluşturun. Bu bilinci oluşturmak için etrafınızda yayılan düşüncelerin ve enerjilerin bu alana çarparak geri döndüğünü hayal edin.

Yer Seçimi ve Enerji Alanını Tetikleme İle Aktif Hale Getirme

Bu çalışmanın daha verimli olabilmesi için çalışmalarınızı her zaman evin kendinizi iyi ve güçlü hissettiğiniz noktasında yapın. Tüm odaları dolaşın. Işığın az olduğu noktalarda oturun ve gözlerinizi kapatın. Enerjiyi hissetmeye çalışın. Oturduğunuz her noktayı doğu, batı, kuzey ve güney yönlerine dönerek enerjiyi farklı yönlerde de hissetmeye çalışın. Sizin için güvenli ve en ideal noktayı bulduğunuzda tüm çalışmalarınızı orada ve aynı yönde yapın. Tekrar edilen her çalışma o alandaki enerjiyi daha güçlü hale getirecektir.

Zihninizde enerji alanını yeterince güçlü bir şekilde oluştuğunuzda, bir kelimeyi veya rakamı tekrar ettiğinizde aktif hale getirecek şekilde programlayın. Bunun için belirlediğiniz sembol (zihinsel), rakam veya kelimeyi imajın en güçlü olduğu anda,

 • Sembolü zihnimde canlandırdığımda,
 • Kelimeyi 3 kez tekrar ettiğimde,
 • Rakamları birer birer tekrar edip bir bütün haline getirdiğimde,

Bu enerji alanı aktif hale gelecek” deyin. Belirli bir süre yapılan tekrar sonrasında bu alan siz sadece düşündüğünüzde de aktif hale gelmeye başlayacaktır.

Bu tür çalışmaları yaparken ezbere hareket etmeyin. Bu tür çalışmaların tamamını kendinize uyarlayın. Kendiniz için en uygun imaj, kelime ve cümleleri kullanın.

Telepatik İletilerin Gönderilmesi

Telepatik mesaj gönderilerinde aşağıdaki ilk gönderi normal ve açık gönderidir. Mesajlarda güvenli telepati çalışmalarında olduğu gibi herhangi bir koruma alanı bulunmaz. Sizi takip eden bir telepat varsa gönderileri kolayca takip edebilir veya diğer varlıklar bu gönderilere kolayca müdahil olabilirler.

telepati mesajı

Aşağıdaki gönderi ise güvenli telepati örneğidir. İletiler güvenli bir enerji alanı arasına dahil edilerek gönderilir. Bu görsel sadece örnektir, imajı siz istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Önemli olan iletilerin güvenli bir alanda iletilmesidir.

güvenli telepati nasıl yapılır

Dua ve Ayetlerle Koruma Alanı Oluşturma

Bu çalışmaları tüm ruhsal gelişim çalışmalarında da kullanabilirsiniz. Bu çalışmaları art niyetle veya başka insanların iradeleri kendi isteğiniz doğrultusunda etkilemek için yapmayın.

Koruma alanı oluşturulurken Ayetel Kürsi okunur. Abdest aldıktan sonra çalışma yapacağınız alanın içerisine girerek Ayetel Kürsi’yi 7 defa okuyarak daire içerisine alın. Daire oluşturmak için elinize alacağınız bir cisimle daire çizebilirsiniz. Çizim işlemi için herhangi bir işaret veya kalemle çizim yapmanıza gerek yoktur. Elinizdeki cismin yere sürtünmesi yeterlidir. (Sonradan Nas ve Felak surelerini de aynı sayıda ekleyerek daire içinde okuyabilirsiniz.)

Dilerseniz 9, 11 ve tekli sayılar halinde daha fazla sayıda okuyabilirsiniz. Oluşturduğunuz daireyi zihninizde enerji yüklü bir alan olarak düşünün ve her okumanızda bu alanın güçlendiğini hayal edin. Bu enerji alanını yukarıdaki görsellerde olduğu gibi dışarıdan negatif enerjilerin ulaşamadığı bir alan olarak düşünün.

Telepatik iletileri gönderirken bu enerji alanından yukarıdaki güvenli telepati görselinde olduğu gibi bir alan açıldığını ve iletiyi göndermek istediğiniz kişiye ulaşıncaya kadar uç kısmının kapalı olduğunu düşünün. İletiyi alacak kişinin aurasına ve alnına temas ettiğinde sizin enerji alanınızın o kişiyi de kapladığını ve sizin dışınızda diğer her veriye kapalı olduğunu hayal edin.

Bu aşamadan sonra Telepati Nasıl Yapılır? konusunda ve Telepati Kategorisi altında bulunan konularda anlatılan teknikleri de kullanarak telepati çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Diğer Varlıkların Etkilerine Kendimizi Kapatma

Çalışma bitip oluşturduğumuz enerji alanından uzaklaştığımızda korumasız kalmamak için hemen sonra, her sabah ve yatmadan önce 7 kez okumamız gereken dua aşağıdadır.

Rabbi inni messeniyeş şeytanu binusbin ve azâb; Rabbi euzübike minhemezatişşeyatıyni ve euzübike rabbi en yahdurun. Vehifzan min külli şeytanin marid.“(38.Sad-41, 23.Mu’minûn-97/98, 37.Sâffât-7)

Anlamı: Rabbim muhakkak ki şeytan bana bitkinlik ve azap yaşattı. Rabbim, şeytanların vesvesesinden sana sığınırım. Ve sana sığınırım Rabbim, çevremde bulunmalarından.(Dünya semasını) kurallara itaatten çıkan her şeytandan koruduk.

Koruma Çalışmalarını Kimler Yapmalı?

Yazıda bahsettiğim koruma çalışmalarını

 • ruhsal hassasiyeti yüksek olanlar,
 • doğum haritasında dikkat edilmesi gereken konumları bulunanlar,
 • uzun süreli çalışma yapacak olanlar,
 • aurası zayıf olanlar

yaparsa daha iyi olacaktır.

bakınız Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar,

Diğer Çalışmalarda da Koruma Alanı Oluşturulabilir mi?

Evet yapılabilir, yapılması iyi de olur. Mesela astral seyahat çalışmaları öncesinde bu tür koruma alanlarının yapılması daha iyi sonuçlar ortaya çıkarır. Adı ne olursa olsun madde ötesi ile ilgili yapılan çalışmalar öncesinde, sırasında ve sonrasında koruma alanı oluşturmak istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasını engelleyecektir.

 

Konuya sorularınıza göre eklemeler yapılacaktır.

Önceki konu: Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler?

Görsel kaynaklar

Master Stephen Co
gaia.com

 

29 Ağustos 2021
Güvenli Telepati ve Koruma Kalkanı Oluşturma
www.parapsikoloji.net

Son Güncelleme 24 Eylül 2021 Emr

ETİKETLER:
Bukra Tarık Dora
Uyanmak için dar bir dehlizden geçiyoruz. Biz yaşayan ölüler, ölülerin uyandıklarını anladığımızda dünyanın, gerçeğin sadece küçük bir parçası olduğunu anlarız. Anladığımızda uyanmış oluruz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. blank Firuzen dedi ki:

  Bu bilgileri kullanarak astral seyahat içinde güvenli alan oluşturabilir miyiz?

  1. Evet oluşturabilirsiniz.

 2. blank Kam dedi ki:

  Teşekkürler bu değerli yazı için. İnternette doğru düzgün bilgi veren bir tek burası kaldı. İlgiyle takip ediyorum. Konuların çeşitlenmesini de dilerim.

  Telepati ile ilgili olduğum için bir de konuyla ilgili sorum olacak. Üzerlik tohumu telepati yeteneğimizi artırır mı? Çünkü ben ne zaman üzerlik çayı içsem algılarımın daha yoğunlaştığını hissediyorum. Asıl önemli sorum üzerlik tohumunun verdiği etkilere koruyucu etkiler de dahil mi? Çünkü bildiğim kadarı ile üzerlik tohumu nazar ve negatif enerjiler için de kullanılıyor. Mesela telepati yapacağımız ortamda üzerlik tütsüsü yapmak korumayı artırır mı?

  1. Rica ederim. Üzerlik tohumu madde ile olan bağlarımızı azalttığı için ruhsal yeteneklerin ortaya çıkmasında etkili olur. Ancak bu tek başına yeterli değildir. Katalizör olarak düşünebiliriz. Ruhsal Gelişimde Üzerlik Nasıl Kullanılır? konusunda ayrıntılı bir şekilde değinmiştim.

   Evet koruyucu özelliklerinin olduğunu da söyleyebiliriz. Defne yaprağı ile birlikte tütsü olarak dahil edilebilir. Gerekli olup olmadığı size bağlı.

 3. blank Furkan dedi ki:

  Teşekkürler değerli bilgiler için. Herkes bu çalışmaları yapmalı mı? Bu çalışmaları yapmadığımızda telepati yaptığımızda sorun yaşar mıyız?

  1. Rica ederim. Konu sonunda cevap olarak ekleme yaptım. Yapılırsa daha iyi olur.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et