Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler?

Cinler telepatik iletişimi nasıl etkiler?

Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler?

Cinler telepatik iletişimi etkileyebilir mi? Cinler telepatik iletişime nasıl müdahale eder? Cinlerin telepatik iletişime müdahalelerini engellemek için neler yapmak gerekir?

Telepati gibi maddesel boyutun dışındaki bir iletişim kanalına girdiğimizde iletişimin ne kadar güvenli olacağını bilemeyiz. Beynimiz bizi 3 boyutlu maddesel gerçekliğe alıştırdığı için madde ötesi etkiler sadece ruhsal sezgileri ve ruhsal görüşleri açık insanlar tarafından algılanabilir. Duyu organlarımız madde boyutundaki algılar için vardır, madde ötesi iletişimde ise algı eşikleri algılamak için yetersiz kalır.

Sevdiğiniz hatta aşık olduğunuz bir insanın sizinle ilgilenmesini, sizinle konuşmasını ve sizinle iletişime geçmesini istersiniz. Onunla konuşmaya cesaret edemediğiniz veya konuştuğunuzda yaşayabileceğiniz hayal kırıklıklarını göze alamadığınız için telepati yoluyla onu etkileyerek onu sizinle iletişime geçmesi için telepati yapmayı tercih etmiş olabilirsiniz. Eğer doğum haritanızda telepatiye yatkınlığınız varsa Telepati Nasıl Yapılır? konusunda anlatılan tekniklerle bunu başarabilirsiniz. Ancak madde ötesi iletişim kanallarınız açılmaya başladığında madde ötesi etkilere de açık hale gelmeye başlarsınız.

Telepatik İletişim Kanalı Açıldığında Olanlar

Telepati yapanlar veya telepati yapmak için çalışanlardan şunları mutlaka duymuşsunuzdur “telepati yapmak için çalışmaya başladığımdan beri evde sesler duymaya başladım”, “rüyalarım değişti”, “rüyamda birileri ile telepatik iletişim kurdum”, “tanımadığım varlıklar benimle konuşuyor”… Bu örnekler artırılabilir. Herkes bu sorunları yaşar mı? Hayır. Özellikle aurası zayıf ve doğum haritasında belli konumlara sahip olanlar bu tür etkilere daha fazla açıktır.

Doğuştan telepati yeteneği olanlar veya sonradan çalışarak telepati yeteneğini geliştirenler farkında olmadan madde ötesine açılan bir iletişim kanalını da açmış olurlar. Ancak bu kanal veya kendileri, koruma altında değillerse veya auraları yeterince güçlü değilse; auralarından dışarı açılan bu kanal kolaylıkla cinler tarafından ve bu konuda uzman diğer insanlar tarafından da kullanılabilir.

Cinler Telepati Kanalını Nasıl Kullanır?

Telepati yapabilmek için çalışmaya başladığınızda düşünceleriniz bir insana odaklanmış ve güçlendirilmiş bir şekilde sizin aura alanınızdan etrafa ve hedeflenmiş insana veya canlıya doğru yayılmaya başlar. Siz auranız içerisinde dış etkenlere karşı koruma altındasınız ancak bu auradan dışarı yansıdığınız anda savunmasız kalırsınız. (bakınız Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği) Telepati veya diğer uygulamalar sadece oturup teknikleri uygulamak olarak algılanmamalıdır. Yeterli bilgiye sahip olmadan yapılan çalışmalar sadece başarısızlıkla sonuçlanmayacaktır.

Cinler normal yaşantımızda “vesvese” olarak adlandırdığımız ve Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim konusunda da yüzeysel olarak değindiğim “fısıltı” frekansı ile bizi etki altına alırlar. Bu fısıltılar o kadar derin ve bize aitmiş gibi görünür ki çoğu zaman bu fısıltıların bize ait olmadığını anlamamız mümkün değildir. Benzer etki telepati ile iletişim kurmaya başladığımızda da meydana gelir. Bu konuyu iki başlıkta ele alalım.

1- Bize olan etkileri

2- İletişimdeki verilere etkileri

Cinlerin telepati sırasında bize olan etkileri

1- Cinlerin Telepati Sırasında Bize Olan Etkileri

“Gözlerimizi kapattık, telepatik iletişim kurmak istediğimiz insanı düşündük. Alnımızın ortasından onun alnının ortasından içeri giren ışık hüzmesi hayal ettik ve bu bağlantı ile…” Burada duralım…

Teknik çok farklı şekillerde de yapılır; sadece düşünmek, hissetmek veya kalem kullanmak gibi. Ancak hepsinde varolan ortak nokta bizim enerji alanımızdan çıkan bir enerjinin varlığıdır. Eğer Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar konusunda belirtilen konumlara sahipseniz mutlaka sizin zaafınızı gözetleyen veya sizi izleyen hatta sizin enerjinizden beslenen varlıklar vardır. Siz farkında olmasanız da belli astrolojik etkiler ortaya çıktığında bu konuda sizi özellikle teşvik edip yönlendireceklerdir.

Enerjinizi bir başka noktaya odaklayıp auranızdan dışarı çıkış gerçekleştiği anda bu enerjiyi sizinle bağlantı kurmak için kullanacaklardır. Tıpkı damarlarımızda ilerleyen kana bulaşan bir virüs gibi enerji aracılığı ile sizin enerji alanınıza sızacaklardır.

Bu durumu tıpkı bir network ağına sızan bir truva atı gibi düşünebilirsiniz. Enerji alanına bir kez girdiklerinde veya enerjinizi çözdüklerinde size ait olmayan enerjiyi ayırt etmeniz ve çözmeniz zordur. Siz farkında olmadan yıllarca enerjinizden onları da beslemek zorunda kalırsınız. Benzer durumlar eksik yönlerini bilmeden çakra aktivitesini artırma, meditasyon ve zikir çalışması yapanlar için de geçerlidir. (Bakınız Çakra Açma ve Meditasyonun Olumsuz Etkileri)

 • Halsizlik,
 • enerji düşüklüğünden kaynaklanan aşırı uyku,
 • sterse, gerginlik, uyuyamama,
 • odaklanamama,
 • çabuk yorulma,
 • rüyaların değişmesi,

ve benzeri çok farklı durumlar yaşamaya başlarsınız. Eğer şanslı iseniz farkeder ve çözüm arayışlarına girersiniz. Aksi taktirde o şekilde yaşamınızı devam ettirirsiniz.

2- Cinlerin Telepati Sırasında İletişimdeki Verilere Etkileri

Telepati ile iletişime geçildiğinde ruhsal bir enerji halinde telepatik veriler; kullandığımız tekniklerle istediğimiz insana yoğunlaştırılmış bir frekans yapısı ile iletilmeye başlanır. Eğer bu enerji zayıf bir aura yapısı ile gönderilirse veya o sırada kendimize bir koruma kalkanı oluşturmamışsak kolayca cinler tarafından ektilenebilir, değiştirilebilir, çekilebilir veya dağıtılabilir. İlettiğimiz veriler, imajlar, hisler veya duygulara kendi istedikleri etkileri katabilirler hatta bir başkasına yönlendirebilirler.

Telepati çalışması yapıldığında başarısız olunmasının veya hiç ilgisi olmayan insanların bizim iletilerimizle muhatap olmasının nedenlerinden biri de budur. “tanımadığım birini gördüm”, “daha önce görmediğim biri rüyamda bunları söyledi” vb.

Tıpkı diğer varlıkların etkileri altında olan insanların diğer insanlara enerji transfer ettiklerinde o enerji ile birlikte enerji transfer edilen insanların varlıkların etkisi altına girmeleri gibi telepatik iletişim kurmayı başardığınız insanlarda sizin aracılığınız ile cinlerin etkisi altına girebilirler. Duygu ve düşüncelerinizi daha yoğun bir şekilde iletebilirler veya değiştirebilirler.

Yoğunluktan Dağılmaya

Derin trans halinde telepati çalışması yaptığınızda aniden kapının açılması ve irkilerek kendinize gelmeniz. Çalışma yaptığınız anda aniden farklı bir his, görüntü veya ses ile korkarak gözlerinizi açmanız. Yakınınızda farklı bir varlığı hissetmeniz. Bunlar ve benzeri tüm yaşananlar sizin enerji alanınıza giren farklı bir enerjiyi hissetmeniz, bir başkasının yönlendirilerek sizin enerji düzeninizin bozulması ve korku ile bütünlüğünüzün bozulmasını amaçlar.

Bir noktaya yoğunlaştığınızda tüm enerji alanınızda aktivite artar ancak bu yoğunluk tıpkı bir cam fanusun tek ve etkili bir darbe ile kırılması gibi aniden bozulursa dışarıdan etki edilmesi daha kolay olacaktır.

Bu sorunları yaşamamak için

 • Çalışma yaptığınızı ve rahatsız edilmemeniz gerektiğini hatırlatın
 • Kendinizi koruma altına alarak çalışın
 • Enerjiniz düşük olduğunda çalışma yapmayın

Telepati sırasında frekans karıştırıcılar

Telepati Sırasında Frekans Karıştırıcılar

Telepati yapmak için odaklanıp bağlantı kurduğunuzda bir anda zihninize hiç ilgisi olmayan düşünceler, görüntüler ve parazitler dolar. Onlarla mücadele etmeye başladığınızda bağlantınız kopar! Evet sizin bağlantınız kopar ama bir başka varlığın bağlantısı devam edebilir.

Peki neden bir başkasını etki altına almak için sizin telepati çalışmanıza ihtiyaç duyarlar? Çünkü enerji alanlarımız tanıdığımız insanlara, sevdiğimiz ve sevmediğimiz insanlara karşı duyarlıdırlar. Tanıdık bir insandan gelen enerji buyur edilip kabul edilirken tanımadığımız insanlara veya varlıklara ait enerjiler aura adı verdiğimiz enerji kalkanından içer kabul edilmez.

Sizi seven bir insanla bağlantı kurduğunuzda sizden gelen mesajları kabul etmesi ile birlikte aslında sizin gönderdiğiniz enerjiye adapte olmuş farklı mesajları, iletileri ve enerjileri de kabul etmiş olur.

Bu tür sorunları yaşamamak için,

 • Bağlantı kurduğunuz insanında koruma altında olması gerekir
 • Auranızın güçlü olduğu zamanları tercih edin
 • Bir başkasının iradesini izinsiz etkilemeye kalkışmayın

Telepati ve diğer alanlarda çalışma yaparken sorun yaşamamak için neler yapmamız gerekir? Etkili bir koruma nasıl yapılır? Konunun devamı: Güvenli Telepati ve Koruma Kalkanı Oluşturma

Diğer makalemize kadar şu konular hakkında bilgi edinmenizi öneririm

Psişik Kategorisi altındaki psişik saldırılarla ilgili konular

İmajinasyon Kategorisi altındaki konular

Nazar Nedir? Nasıl Oluşur? Nasıl Etkiler?

 

Youtube üzerinde ve sitelerde konuları kopya yaparak kullanan arkadaşların ileride sıkıntı yaşamaması için sayfa altındaki Copyright metnini okumalarını öneririm. Bize bildirildiğinde üzülmenizi istemem. Kaynak link kullanarak konudan yararlanabilirsiniz.

 

8 Aralık 2020
Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler?
www.parapsikoloji.net

Son Güncelleme 29 Ağustos 2021 Bukra Tarık Dora

Bukra Tarık Dora
Uyanmak için dar bir dehlizden geçiyoruz. Biz yaşayan ölüler, ölülerin uyandıklarını anladığımızda dünyanın, gerçeğin sadece küçük bir parçası olduğunu anlarız. Anladığımızda uyanmış oluruz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. blank cengiz dedi ki:

  merhaba hocam son zamanlarda rüalarımda değişiklikler gördum ,bazı şeylerin etkisi altındamıyım bilemedim

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Rüyaları etkileyen faktörler var. Öncelikle bunların belirlenmesi gerekir.

   Gördükleriniz bilinçaltınızı etkileyen olaylarla mı ilgili? Gelecekle mi ilgili? Geçmişle mi ilgili? Bunların belirlenmesi gerekir.

   Bazı dönemlerde astrolojik etkiler rüyalarımıza etki eder. Daha fazla rüya hatırlarız veya yoğun mesajlar içerirler. Mesela 6 Ağustos’tan itibaren rüyalarınızda belirgin şekilde değişim olmuşsa, baş dönmesi, halsizlik veya enerjide ani değişimler olmuşsa bunun Schumann rezonansı ile ilgili olduğu belirtiliyor.

   Doğuştan gelecekle ilgili rüyalar görüyorsanız yani bir olay henüz meydana gelmeden görüyorsanız Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme konusuyla ilgilidir.

   1. blank An7 7 dedi ki:

    Telepati mağduruyum11 aydır komsumuzun sesini duyuyorum kız sürekli konuşuyor kulagimda küfür hakaret vs evliyim çocuğum var vesvese gibi kötü olumsuz negatif enerji delirtmeye çalışıyor sürekli konuşuyor kulagimda hiç susmuyor kurtulamıyorum yardim istiyorum

    1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

     Bu yaşadıklarınız telepati ile ilgili olmayabilir. Ama etki mekanizmaları arasındaki benzerlikten dolayı Güvenli Telepati ve Koruma Kalkanı Oluşturma konusunda anlatılan uygulamalar var onu uygulayın lütfen.

     Para ile işlem yapan hocalar dışında gerçekten yardım amacıyla çaba gösterenler para talep etmezler. Onlardan biri bulmanız gerekir.
     Yaşadığınız sıkıntılarla ilgili farklı açılardan bakabilen Psikolog bulabilirseniz önceliği ona verebilirsiniz. İşin ehli olanlar Psikoloji veya Psikiyatri ile mi yoksa işinin ehli bir hoca ile mi olacağını söyleyeceklerdir.

 2. blank Hasan dedi ki:

  biliçli olarak bende uygulamak istiyorum bazı konularda yardımcı olurmusunuz

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Hangi konularda yardım istediğinizi belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

 3. blank emine dedi ki:

  Merhaba ,RUHSAL SEZGİLERİ GELİŞTİRMEK DAHA BİLİNÇLİ hareket etmek için kendimizi nasıl geliştirebiliriz bu konuda yardımcı olurmusunuz

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, Öncelikle insanın kendisini tanıması ve ona göre bilinçli hareket etmesi gerekir. Her insan ruhsal yeteneklerini geliştirmemelidir. Bazı insanların aurası zayıf olduğu için kolayca negatif enerjilerin etkisi altında kalabilirler. Bunun için ne yapmaları gerekir? Doğum haritasını çıkartarak Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunu incelemeleri faydaları olur.

   Ayrıca doğum haritasında Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar konusunda belirtilen konumlara sahip olan insanların ya çok dikkatli olması veya uzak durması gerekir.

   Genel olarak yapılması gerekenleri Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda bulabilirsiniz.

 4. blank mehmet dedi ki:

  hocam muska aura yı güçlendirir mi içinde kuranı kerim olan muskayı taşıyana birşey yapamazlar diye biliyorum doğru mudur ?

  1. Muska veya Vefk ile faydalı sonuçlar alınabilir. Konunun ehli tarafından maddi kazanç gözetilmeksizin (safran mürekkebi gibi malzeme masrafları ve verilen emek hariç) yapılan çalışmalarda kişinin doğuştan veya sonradan aldığı olumsuz etkiler düzelmektedir. Diğer varlıkların etkileri veya nazar gibi negatif enerjilerle olumsuz etkilenen auralar için de yararlı olmaktadır.

 5. blank Serhat Yavuz dedi ki:

  Merhabalar ben yaklaşık 2 yıl önce bilinçsizce imajinasyon yapmaya başladım 3 ay kadar sürdü ve gün içinde enerjim çok yükseldi Zihnimi çok daha etkin kullanmaya başladım sonra bir süre ara verdim, tekrar başladım bir süre devam ettik yine aynı düzeyde enerjim yükseldi telepatik yeteneğim arttı ama olumsuz duygular aşırı halsizlik falan yaşadım o dönemde annem bir gün rastgele ‘acaba sende nazar mı var’ diye bir söz söyledi ( o da bu sözü ne için söylediğini bilmiyor tamamen his) bende iyi bilinen bir hocaya gittim ve bana üzerimde nazar olduğunu söyledi ve söylediği şeyleri uyguladım ancak o dönemden hemen sonra bir varlığın vücuduma dokunduğunu hissetmeye başladım ve şuanda da hala kurtulabilmiş değilim özellikle telepatik düzeyde benim düşüncelerimi sanki algılıyor gibi benim bu varlık hakkında anlık düşüncemi sanki algılayıp saçlarıma dokunuyor yüzüme vs dokunuyor ve psikolojik rahatsızlık veriyor bana ağır bir zararı yok ama bu varlıktan kurtulmak için hangi hocaya gittiysemde kurtulamadım üzerinde musallat yok diyorlar ancak bir hoca, yaydığın yüksek beyin dalgalarından dolayı böyle bir şeyin olabileceğini söyledi ve o da anlık bunu tespit edemedi gerçi sana dönüş yapacağım dedi ama hala bir çözüm bulamadık sizin çok değerli görüşleriniz ve yönlendirme veya tavsiyelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum bu konuda lütfen yardım edin çok selamlar dilerim…

  1. Merhaba. Sizin vesilenizle konuya ilgi duyan arkadaşlar doğum haritalarını inceleyip Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar konusunda bahsedilen konumlar doğum haritalarında var ise fazla açılmamalılar. Aksi taktirde ister meditasyon yapılsın ister imajinasyon, zikir veya başka bir çalışma sonunda doğal olarak yükselen enerji dikkatleri üzerinize çekmeye başlıyor.

   Bu konuyla ilgili şu an için https://www.parapsikoloji.net/category/psisik/ aşlığı altındaki konuları okumanızı öneririm. Özellikle psişik saldırı ile ilgili konuları. Bu konunun devamını zaman bulduğumda yayınlarım. Kendinizde koruma alanı oluşturmaya çalışın.

   Enerji alanınıza müdahale olmuşsa biraz zaman alabilir ama endişe etmeyin zamanla geçecektir. Dini konulara bakış açınız nasıl bilmiyorum bir süre evde bulunduğunuz ortamlarda duyulacak şekilde “Bakara” suresini sesli dinleyin. Yatarken ve sabah kalktığınızda 7 defa ayetel kürsi okuyun. Dini konulara uzaksanız auranızı güçlendirme çalışmaları yaparak imajinasyonla kendi enerji alanınıza bir güç alanı inşa edin.

   Bir kaç yorumda da yazdığım aşağıdaki çalışmayı da yapabilirsiniz.

   – 7 Ayetel kürsi
   – 7 Fatiha
   – 7 Nas
   – 7 Felak
   – 7 İnşirah
   – 11 İhlas

   Okunarak yanınızda bulunan suya ve üzerinize her okumada üflenir ve okuma sonunda içilir. Yetersiz gelirse 7 rakamı 11’e çıkarılır. Sabah ve yatmadan önce okunur. Her gün yatmadan önce Bakara suresi okunur veya sesli dinlenir.

   Eviniz, odanız veya yatağınızın etrafı elinize bir çubuk alınarak (herhangi bir ahşap cisim) 7 Ayetel kürsi ile birlikte çizilir. Okumaya ve çizmeye aynı andan başlarsınız.

   Bu konulara uzaksanız İmajinasyon Kategorisi altındaki konulardan imajinasyon çalışması yapabilirsiniz. Bu çalışmalar ile auranızı nasıl güçlendireceğinizi Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği konusunda bulabilirsiniz.

 6. blank Selin dedi ki:

  Merhaba bütün yazdıklarınızın hepsi oldukça uyuşuyor fakat enerjimi emmiyorlar beni tutuyorlar.dediginiz gibi Enerjimi başkasına ilettigim için onu kolayca ulaşıp yonetebiliyorlar . Fakat benim enerjisel alanım çok yüksek . Şuan bile öyle . Beynim çok uyuşuk . Ekrana baktığım an iki gozumun ortasiyla görüyorum resmen . Basım sallanıyor gibi . Bağlantı kurduğum insan korunmasız halde . Şuan ne yapacağım bilmiyorum kafam yerinde değil . Elimle başımın ortasini tutuyorum sürekli . Fakat enerjimi emme gibi bişey yok .sizin Enerjiniz onları çekiyor , korkularınız da, düşünceleriniz de. Eğer korunmasizsaniz yapmayın . Kimseye yapmalarını tavsiye etmiyorum . Ben bir hata sonucu yaptım ve bedelini çok beter ödüyorum.

 7. blank Senem dedi ki:

  Cok iyi etkiliyorlar
  Bu disipline basladigim ilk gunden bugune kadar surecin sonucunda ogrendigim en guclu bilgi (cok uzun bir surec)
  Takmayacaksin, takilmayacaksin.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et