Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği

Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği

Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir?

Aura nedir ve nasıl güçlendirilir? Aura nasıl yükseltilir hangi teknik kullanılır?

Aura Nedir? Tıpkı dünyanın etrafını saran manyetik alan gibi tüm canlıların etrafını saran bir enerji alanıdır ve varlıkları koruyan atmosfer gibidir. Aura ne kadar güçlü olursa yaşam enerjisi de o kadar fazla, canlı da o kadar güçlü olur.

Özellikle paranormal çalışma yapanlar için auranın güçlü tutulması oldukça önemlidir çünkü aurada meydana gelecek herhangi bir olumsuz değişim veya zayıflama kişiyi zayıf düşürecek ve metafizik baskılara, tehditlere ve saldırılara açık hale getirecektir.

Aurayı güçlendirmek için yapacağınız çalışmalar sonrası aura güçlendikçe kendinizi daha enerjik, güçlü ve güvende hissedeceksiniz. Aşağıdaki pratik metotları uygulayarak auranızı güçlü hale getirebilirsiniz. Teknikler basittir ancak ortaya çıkan sonuçlar mükemmeldir.

Işık Kulesi ve Işık Küresi Tekniği

Aura Güçlendirme Tekniği. Auramızı nasıl güçlendirebiliriz?

1 – Derin ve düzgün nefes alın. (Buna pratik süresince devam edin.)

2 – Tüm vücudunuzu gevşetin.

3 – Yürürken dik, düzgün sakin olun. Kollarınızı gevşekçe iki yana bırakın. Otururken ve yatarken de omurganız dik olsun. Ayaklarınızı birbirine paralel yerleştirin. Elleriniz, avuç içleri aşağıya bakacak şekilde kalçalarda dursun. Ciddi bir sağlık sorununuz yoksa pratiklerinizde her zaman ayakta durmalısınız.

4 – Bedeninizi çevreleyen uzun, elips şeklinde, yoğun parlak mavi bir ışığı gözünüzün önüne getirin. Bu ışık vücudunuzun aşağı yukarı 25 santim ötesine ulaşır. Başınızın üstünde ve ayağınızın altınca 40 santime kadar da uzanır. Ruhsal auranız bundan daha büyük bir alanı kapsar. Üstelik genellikle gümüş renkli olarak canlandırılır ama korunma amacınıza uygun olarak mavi olması gerekir.

5 – Sizi tümüyle çevreleyen mavi alanı gözünüzün önüne getirdikten sonra auranın en üst noktasında, başınızın biraz üstünde parlak beyaz bir ışık küresi hayal edin. (Konu görselinde yararlanabilirsiniz)

6 – Dikkatinizi bu küre üzerine yoğunlaştırın. Böylece kor şeklinde yanan magnezyum gibi beyaz ve daha parlak hale gelir! Bunu yaparken varlığını hissetmeniz yeterli. Bu ışık gerçekten de oradadır. (İnanmakta tereddüt edenler Kirlian fotoğraflarına bakabilirler)

Aura ve Pozitif Enerji Yüklemesi

7 – Tümüyle içinde olduğunuz yoğun parlak mavi elips ve başınızın üstündeki beyaz küre… Onlar orada zaten varlar ama siz onlara konsantre olarak bu enerjilerin yoğunluğunu artırıyorsunuz.

8 – Düşünebileceğeniz en yüksek pozitif enerjilerin zihninize dolmasına izin verin. Bu pozitif enerjiler bırakın tüm benliğinizi sarsın.

9 – Hazır olduğunuzu hissettiğinizde göz kamaştırıcı yuvarlağın beyaz ışık saçtığını görün. Bu ışık, gümüş parıltılarla doludur. Önce auranıza, sonra da canlı bir şekilde size doğru akarak tümüyle nüfuz eder.

10 – Şimdi auranızın dış kabuğu canlı ve parlak mavi elips şeklindeyken, içi canlı parıldayan beyaz ışıkla dolacak. Konsantrasyonunuzu etkin bir şekilde sürdürebildiğiniz sürece bu vizyonu, yaşayan ve hareket eden bir gerçeklik olarak görün. Parlaklık sürekli etrafınızdadır ve size doğru akar. Her şeyin kaynağı olduğu için bitmez tükenmezdir. Auranızda sürekli dolaşır. Parıltılıdır, sert ve keskin şekilde belirlenmiştir. ”İlahi Güç” ün bu muhteşem belirtisinin ortasında çok mutlu bir şekilde kendinizin fakında olun!

11 – Auranızın zaten varolduğunu ancak şimdi bunu güçlendirmek için özel bir çaba sarfettiğinizin bilincinde olun.

İmajinatif Aura Nedir? ve Hangi Durumlarda Kullanabilirsiniz?

Aura Nedir Nasıl Güçlendirilir? Çakralar

Bu çalışma günde bir kez yapıldığında kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Unutmayın hayatta herşey önce hayal denilen dünyada başlar. Siz sadece hayal ettiğinizi yaşarsınız.

Bu çalışmayı endişe, korku ve panik durumlarında hızlandırılmış bir şekilde uygulayabilirsiniz. Belki size gerçek dışı, plasebo etkisi gibi gelebilir ancak auranın gerçekliği Kirlian tekniği ile ispatlanmıştır. Yatmadan önce bir sonraki gün içinde kendinizi programlayabilir ve gün boyu sürecek bir etkiyi başlatabilirsiniz. Aynı yöntemi telekinezi ve telepati tekniği içinde odaklanmış enerji ve mesaj iletimlerinde de kullanabilirsiniz.

Aura Güçlendirme ve İmajinasyon İlişkisi

Düşünceler hayalleri, Hayaller de Gerçekleri etkiler“. Zihnimizde oluşturacağımız her imaj aslında bizim ve bizi çevreleyen enerji alanının nasıl olacağını da belirler. Duyguların ve enerjilerin bulaşıcı olduğunu unutmayın. Herkesin paniklediği veya herkesin güldüğü bir ortamda tüm duygular değişime uğrar. Tıpkı bunun gibi insan enerjisi de aura ile bağlantılı imajinatif çalışmalarla etkilenip yeniden programlanabilir. Bu açıdan baktığımızda Aura Nedir? Dıştan beslenen manyetik bir alan mı? Veya asıl kaynağı ruhsal bağlantılarla beslenen içsel mekanizmalar mı?

Zihninizde bir resim çizin, herkesin kaçmaya başladığı bir durumda siz ne yapardınız? Auranız o anda nasıl etkilenirdi? Etkinin meydana gelmesi için hangi unsurlar devreye girdi?

Neden Herkes Başarılı Olamaz?

İmajinasyon ve programlamanın ne derece etkin olduğunu denemek için aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz. Bir çoğu için basit ve denemeye değmeyecek insanın sınırlarını ve sabrını zorlayacak bir çalışmadır. Bu metni okuyanların ancak %20’si bu çalışmayı yapar ve sadece %1’i sonuç alıncaya kadar çalışmayı sürdürür. Ruhsal çalışmaların sırrı da buradadır. Maddesel kazanımın olmayan hiçbir çalışma sürdürülebilir değildir. Bu aslında bizim maddesel yönümüzün daha baskın olması ile ilgilidir. Merak edenler neden sonuna kadar sürdüremeyeceklerini çalışmayı yapmaya başladıklarında göreceklerdir.

Çalışmayı her gün uyumadan önce yapın. Mümkünse Derin Transa Geçiş çalışması ile birlikte yapmaya çalışın. Alt dalga boylarında hem telkinler hem de imajlar daha etkili olacaktır.

Günlük Aura Programlama

Yeteri kadar derinleştikten sonra ertesi gün kendinizi nasıl görmek istediğinizi hayal edin.

Herhangi bir renk çalışması yapmanıza gerek yok çünkü renkler sonuçları belirtir. Yani renkler sizin mutlu veya mutsuz olduğunuzun bir göstergesidir. Sadece ruh haliniz üzerine yoğunlaşın.

Kendinizle ilgili pozitif ve olumlu imajlar oluşturun. Güler yüzlü, neşeli ve enerji dolu.

Kendinizi iyi hissetmediğiniz yer ve zamanlarla ilgili duyguları ve görüntüleri silerek yenileri ile değiştirin. Daha canlı, tüm sorunların üstesinden gelen ve karşılığında daha mutlu olan bir imaj çalışması yapın.

Günü büyük bir keyifle tamamladığınızı hayal edin. Bir sonraki gün bu çalışmayı yaparken daha mutlu olduğunuzu hayal edin.

Her çalışma sonrası mutlaka derin ve dinlendirici bir şekilde uyuduğunuzu canlandırın.

İmajinatif Aura Programlamada Bunu Asla Yapmayın

Olumsuz ve negatif unsurlar barındıran imajlara yönelmeyin. Kendinizi hırslı, her istediğini yapan, hırçın, sinirli ve öfkeli olarak canlandırmayın. Samimi, içten ve doğal olun.

Başkalarının ne söyleyeceklerine değil amacınıza yönelin. İç huzurunuz, olumlu enerjilerle dolmanız ve güçlü bir aura sizin için daha önemli olmalı.

İmajinatif Aura Programlamada Etki Süresi

Bu tür çalışmalar aura üzerinde doğrudan etkilidir. Siz farkına varmasanız da aura üzerinde olumlu değişimler yaşanacaktır. Zihniniz, enerjiniz, ruhsal yapınız tümü olumlu yönde etkilenecektir. Etki süresi ortalama 2 hafta kadardır. Bu çalışmayı düzenli bir şekilde yaptığınızda sonuçlar çoğu zaman muhteşemdir. Bir gün uyandığınızda kendinizi bambaşka birisi olarak bulursunuz.

Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? konusu ile birlikte İmajinasyon tekniklerinizi geliştirmek için İmajinasyon ile ilgili konu ve tekniklerin yer aldığı kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Auranın korunması ve güçlendirilmesi neden çok önemlidir?

Psişik nedir, psişik saldırılar, psişik saldırı türleri ve psişik saldırılardan korunma, konularının işlendiği Psişik kategorisi altındaki konularla Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilirkonusunun neden çok önemli olduğunu kavrayacaksınız.

 

Çakra Nedir? Çakralar Nasıl Açılır? Yöntem ve Faydaları

İmajinasyon ve Çakra Açma Çalışmaları

Çakra Açma ve Meditasyonun Olumsuz Etkileri

 

Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir?

www.parapsikoloji.net

5 Nisan 2017

Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir?” konusu içerisinde geçen Teknik bölümü Telekinezi Forum sayfalarımızdan derlenmiştir.

Son Güncelleme 1 Kasım 2023 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 32 YORUM
 1. blank Zack dedi ki:

  Kendi auramı ve diğer insanların aurasını görmek için ne şekilde bir çalışma yapmalıyım ?

  1. blank EMR dedi ki:

   Çok kısa ve öz bir şekilde anlatayım.

   En basitten başlayın. Mümkünse öncelikle canlı objeler kullanın. Bir çiçek olabilir. Kullandığınız obje ne olursa olsun ona uzun süre bakmanız gerekecek.

   Ortam ışığını çok iyi ayarların. Gözünüzü rahatsız edecek bir ışık olmamalı. Mümkünse loş bir ortam olması daha iyi olacaktır. Gözlerinizi çok fazla rahatsız etmeden objeye bakın ve etrafındaki enerji alanına odaklanın. Süre herkeste değişir ama mutlaka o enerji alanını göreceksiniz. Objeleri değiştirerek devam edin Objeleri çevreleyen enerji alanını gördüğünüzde kendinize aynadan bakın. Bunun için resminizi de kullanabilirsiniz.

   1. blank Bir kişi dedi ki:

    Merhaba. Gördüğümüz aura rengi farklı renkli ışıklarda farklı renkte mi görünür? Bu yüzden aslında aura görmediğimden şüheleniyorum. Teşekkürler.
    Bir de Doğum haritası fal mı?

    1. blank EMR dedi ki:

     Aura renkleri kişinin ruhsal durumuna, rahatsızlıklarına ve enerjisine göre değişir. Işığa göre renk değiştirmez. Ancak bulunduğu konum veya içeri sızan enerji ruhsal durumunu değiştiriyorsa renk te doğal olarak değişebilir.

     Doğum haritası fal mı? Doğum haritasının fal ile hiçbir ilgisi yok. Şu konudan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz Parapsikoloji Astroloji ilişkisi ve Paranormal Kabiliyetler

 2. blank Elif diye biri dedi ki:

  Auramızı görmek için 3. Gözümüzün açık olması gerekir mi ve doğum haritama bakmak için önerebileceğiniz bir site varmı ?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Hayır gerekli değil. Ancak aura görmek için çalışma yapıldığı sırasında 3. göz çakrasının aktivitesinin artırılması gerekir. Cevabı şu şekilde de verebiliriz. Sürekli açık olması gerekli değildir. Çalışma sırasında dikkatinizi alnınızın ortasına yönelttiğinizde gerekli olduğu kadar aktif olacaktır.
   Doğum haritası için arama motorlarında arama yaptığınızda çok sayıda site bulabilirsiniz. Hangi siteyi kullanırsanız kullanın otomatik zaman dilimi seçme özelliği olup olmadığına dikkat edin.

 3. blank ezgi şimâl ekşi dedi ki:

  Benim doğum haritamada bakabilir misiniz?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda yardımcı olunmakta. Konu yoruma açıldığında oradan yazabilirsiniz.

 4. blank serkan dedi ki:

  Allah razı olsun,faydalı bir çalışma olmuş.

 5. blank Hűlya dedi ki:

  Yazilarinizi keyifle okudum…kendimi cok iyi hissediyorum…

  1. blank EMR dedi ki:

   Teşekkürler Hülya Hanım. Bu hissin güçlenerek bir ömür boyu sürmesini dilerim.

 6. blank Usnac dedi ki:

  Işte mükemmel bi gün ve tevafuken karşıma çıkan bi konu ?? öncelikle Merhaba Emre Bey Doğum haritam konusunda yardımınıza ihtiyacım var ? yardımcı olursanız Çok mutlu olurum ?

 7. blank EMR dedi ki:

  İyi geceler sizlere de.. Öncelikle şunu belirtmek isterim, ilgi duyduğunuz alan bilimsel bir alan değil. Mevcut bilim sadece duyu organlarına dayalı verileri bilimsel veri olarak kabul edebilir. Parapsikoloji ise duyu organlarımız dışındaki alanı temsil eder. Kişiseldir, genellenmesi zordur. Ancak, ortada çok garip bir durum var. Mevcut bilimin öncüleri bilimsel olarak kabul görmeyen duyu dışı konuları dünyada en yoğun araştıran ülkelerdir.

  Duyu dışı olaylar deneyimlemediğiniz sürece sizin için var olmayan alandır. Deneyimlemek veya deneyimlememek kişisel bir tercihtir. Sonuçları “ne elde etmek istediğiniz” ile ilgilidir. Bilim terkedilmemeli ancak mevcut bilimsel yetersizliklerden dolayı ulaşılamayan konularda ele alınmalıdır.

  Ayrıntılar için aşağıdaki makalelere bakabilirsiniz.

  Parapsikoloji Nedir? Neden Bilim Dalı Değil?
  Dünyada Parapsikoloji Araştırma Merkezi Bulunan Ülkeler
  Telepati Nedir? ?(Makalenin bilimsel çalışmalarla ilgili olan ikinci bölümü)
  Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları

 8. blank Aurora dedi ki:

  İyi geceler emre bey, öncelikle şunu belirtmek istiyorum ben biraz bilime meraklı bir insanım ve bilime göre parapsikoloji, metafizik vb. Konular birer saçmalık gibi görünüyor. Ben açıkcası bazen gerçek olduğunu hissediyorum çünkü günlük hayatımda metafizik etkileri gözlemlediğim zamanlar oldu ama biraz araştırınca bilimsel makalelere falan bunların beynin yanılsaması falan olduğunu söylediklerinde de emin olamıyorum. Auramı, enerjimi geliştirmek istiyorum ama bilmiyorum bilim böyle söyleyince de içimde şüphe oluşuyor inancım azalıyor. Ne yapmalıyım sizce? İçimde çok fazla düşünce çatışıyor, yardımcı olursanız sevinirim 🙂

 9. blank Yağmur dedi ki:

  Merhaba emre bey sorunum etrafımdaki insanların düşüncelerini hissetmek ve bu enerji akışında çok çabuk etkilenmek tabiki sadece hissetmek değil yüz okuma da vardır ancak direk akışı alıyorum ve bu beni geriyor sonrasında ise takıntıya dönüşüyor son dönem iyice yoğunlaştı lütfen yardımcı olun rica etsem benim de doğum haritama bakar mısınız?

  1. blank EMR dedi ki:

   Mail adresinize bir mail gönderdim lütfen o maili cevaplayınız.

   Bahsettiğiniz sorun ne yazık ki ruhsal hassasiyetle ilgili. Doğum haritanızda da büyük ihtimalle bu konuyla ilgili konumlar çıkacaktır. Psişik İnsanların Özellikleri konusunu okumamışsanız bakar mısınız.

 10. blank İnsensate dedi ki:

  Merak ediyorum eğer auramizı güçlendirirsek ne kadar güçlendirmemiz gerektiğinide bilmiyorum fakat telepatik yönden gelisebilir miyiz? Ve ne kadar gelisiriz

  1. blank EMR dedi ki:

   Telepati Konuları ve Psişik Saldırılar linkleri altında bazı konularda aura etkisine değinildi. Telepatide alıcı verici konusunda auranın etkinliği vardır. Aurası zayıf olanlar kolay bir alıcıdırlar ve kolay etki altına alınabilirler. Aurası güçlü olanlar ise yüksek bilinç ile gelebilecek telepatik etkilere ve vesvese adı verilen fısıltılara karşı daha korunaklıdırlar.

   Aura güçlü iken telepatik iletim daha kontrollü ve güçlü olacaktır. Başkaları tarafından gelebilecek psişik ve telepatik saldırılar da bilinç seviyemize inmeden devre dışı kalacak veya etkileri en aza inecektir. Etki olarak çift yönlü bir etkiden bahsedebiliriz.

 11. blank Kilit dedi ki:

  Aura için gerekli enerjiyi imajinasyonla çekebilir miyim?

  1. blank EMR dedi ki:

   Evet. Aura’nın güçlendirilmesi ve enerji desteği sağlanmasında İmajinasyondan yararlanılır. Ayrıntılar için İmajinasyon linki altındaki konulra bakabilirsiniz.

 12. blank emir coşkun dedi ki:

  Şu sonucu çıkarabilir miyim : İlimle, ruhsal gelişimle mesafe alındıkça auranın alanı da genişleyecektir yavaş yavaş?

  1. blank EMR dedi ki:

   Evet kesinlikte doğru bir yaklaşım. Az önce doğum haritanızı inceleyip mail adresinize gönderdim. Sıradışı bir doğum haritanız var ve sahip olduğunuz özellikler içsel dinamikleri destekliyor. Hırsınızı, öğrenmeye yönlendirebilirseniz gelişim kaçınılmazdır. İhtiyacanız olan: Sabır ve daha çok sabır. Ruhsal Gelişim kategorisi altındaki konuları mutlaka inceleyin.

 13. blank Sevdim dedi ki:

  Auramın güçlü olması telepatiyi etkiler mi?

  1. blank EMR dedi ki:

   Hem alıcı hem de verici pozisyonunda auranın güçlü olması özellikle telepati ve psişik konularla ilgilenenler için çok önemli. İster verici ister alıcı pozisyonunda telepatik etkilerden korunmak son derece önemlidir.

  2. blank Nermin ordu dedi ki:

   Merhabalar sizinle iletişime geçmek istiyorum çok zor durumdayim lütfen bana bir telefon numarasi verebilirmisiniz saygilar

   1. blank EMR dedi ki:

    Merhaba. Mail adresinize yazdım.

    1. blank Erdem Guran dedi ki:

     Merhaba emre bey mümkünse siz benim doğum haritami incelermisiniz sizin yazılarınızı okudum ama pek birşey anlamadım yeni başladığım için olabilir bilmiyorum iletişime geçerseniz çok mutlu olurum nelere potansiyelim var çok merak ediyorum.

     1. blank EMR dedi ki:

      Merhaba. Bir süre vaktim olmadığı için bakamıyorum ne yazık ki. Müsait olduğumda tekrar bakmaya başlarım.

 14. blank Yönetici dedi ki:

  Gerçeklerin her zaman bir kaç adım önünde hayal aleminde kurguladığımız yaşam vardır.

  1. blank Ozan dedi ki:

   Peki yatarken enerji kesilimi oluyor beni ornegi yatarken astarl sayhet yapanlardan nasil onune gece bilirim lutfen cevap yazin

   1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

    Enerji kanallarının tam olarak açılması için, ister otururken ister yatarken sırtın dik olması gerekir. Kaslardaki enerji boşaltılmadan enerji akışının sağlanması zordur.

    https://www.parapsikoloji.net/nasil-transa-gecilir… Linkindeki uygulamayı veya benzeri bir uygulamayı yaptıktan sonra çalışma yapın.

 15. blank testi dedi ki:

  Yani kısaca imajinasyon parapsikolojide herşeydir deme noktasına geliyorum. Az kaldı

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin