Aura Nedir Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği

05.04.2017
549
A+
A-

Aura Nedir Nasıl Güçlendirilir?Aura Nedir Nasıl Güçlendirilir?

Aura Nedir? Tıpkı dünyanın etrafını saran manyetik alan gibi tüm canlıların etrafını saran bir enerji alanıdır ve varlıkları koruyan atmosfer gibidir. Aura ne kadar güçlü olursa yaşam enerjisi de o kadar fazla, canlı da o kadar güçlü olur. Özellikle paranormal çalışma yapanlar için auranın güçlü tutulması oldukça önemlidir çünkü aurada meydana gelecek herhangi bir olumsuz değişim veya zayıflama kişiyi zayıf düşürecek ve metafizik baskılara, tehditlere ve saldırılara açık hale getirecektir.

Aurayı güçlendirmek için yapacağını çalışmalar sonrası aura güçlendikçe kendinizi daha enerjik, güçlü ve güvende hissedeceksiniz. Aşağıdaki pratik metodları uygulayarak auranızı güçlü hale getirebilirsiniz. Teknikler basittir ancak ortaya çıkan sonuçlar mükemmeldir.

Işık Kulesi ve Işık Küresi Tekniği

1 – Derin ve düzgün nefes alın. (Buna pratik süresince devam edin.)

2 – Tüm vücudunuzu gevşetin.

3 – Yürürken dik, düzgün sakin olun. Kollarınızı gevşekçe iki yana bırakın. Otururken ve yatarken de omurganız dik olsun. Ayaklarınızı birbirine paralel yerleştirin. Elleriniz, avuç içleri aşağıya bakacak şekilde kalçalarda dursun. Ciddi bir sağlık sorununuz yoksa pratiklerinizde her zaman ayakta durmalısınız.

4 – Bedeninizi çevreleyen uzun, elips şeklinde, yoğun parlak mavi bir ışığı gözünüzün önüne getirin. Bu ışık vücudunuzun aşağı yukarı 25 santim ötesine ulaşır. Başınızın üstünde ve ayağınızın altınca 40 santime kadar da uzanır. Ruhsal auranız bundan daha büyük bir alanı kapsar. Üstelik genellikle gümüş renkli olarak canlandırılır ama korunma amacınıza uygun olarak mavi olması gerekir.

5 – Sizi tümüyle çevreleyen mavi alanı gözünüzün önüne getirdikten sonra auranın en üst noktasında, başınızın biraz üstünde parlak beyaz bir ışık küresi hayal edin. (Konu görselinde yararlanabilirsiniz)

5 – Dikkatinizi bu küre üzerine yoğunlaştırın. Böylece kor şeklinde yanan magnezyum gibi beyaz ve daha parlak hale gelir! Bunu yaparken varlığını hissetmeniz yeterli. Bu ışık gerçekten de oradadır. (İnanmakta tereddüt edenler Kirlian fotoğraflarına bakabilirler)

Şu iki imajın farkında olun:

7 -Tümüyle içinde olduğunuz yoğun parlak mavi elips ve başınızın üstündeki beyaz küre… Onlar orada zaten varlar ama siz onlara konsantre olarak bu enerjilerin yoğunluğunu artırıyorsunuz.

8 – Düşünebileceğeniz en yüksek pozitif enerjilerin zihninize dolmasına izin verin. Bu pozitif enerjiler bırakın tüm benliğinizi sarsın.

9 – Hazır olduğunuzu hissettiğinizde göz kamaştırıcı yuvarlağın beyaz ışık saçtığını görün. Bu ışık, gümüş parıltılarla doludur. Önce auranıza, sonra da canlı bir şekilde size doğru akarak tümüyle nüfuz eder.

10 – Şimdi auranızın dış kabuğu canlı ve parlak mavi elips şeklindeyken, içi canlı parıldayan beyaz ışıkla dolacak. Konsantrasyonunuzu etkin bir şekilde sürdürebildiğiniz sürece bu vizyonu, yaşayan ve hareket eden bir gerçeklik olarak görün. Parlaklık sürekli etrafınızdadır ve size doğru akar. Her şeyin kaynağı olduğu için bitmez tükenmezdir. Auranızda sürekli dolaşır. Parıltılıdır, sert ve keskin şekilde belirlenmiştir. ”İlahi Güç”ün bu muhteşem belirtisinin ortasında çok mutlu bir şekilde kendinizin fakında olun!

11 – Auranızın zaten varolduğunu ancak şimdi bunu güçlendirmek için özel bir çaba sarfettiğinizin bilincinde olun.

Hangi Durumlarda Kullanabilirsiniz?

Aura Nedir Nasıl Güçlendirilir? Çakralar

Bu çalışma günde bir kez yapıldığında kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Unutmayın hayatta herşey önce hayal denilen dünyada başlar. Siz sadece hayal ettiğinizsiniz.

Bu çalışmayı endişe, korku ve panik durumlarında hızlandırılmış bir şekilde uygulayabilirsiniz. Belki size gerçek dışı, plasebo etkisi gibi gelebilir ancak auranın gerçekliği Kirlian tekniği ile ispatlanmıştır. Yatmadan önce bir sonraki gün içinde kendinizi programlayabilir ve gün boyu sürecek bir etkiyi başlatabilirsiniz. Aynı yöntemi telekinezi ve telepati tekniği içinde odaklanmış enerji ve mesaj iletimlerinde de kullanabilirsiniz.

Aura Nedir Nasıl Güçlendirilir? konusu ile birlikte İmajinasyon tekniklerinizi geliştirmek için İmajinasyon ile ilgili konu ve tekniklerin yer aldığı kategoriyi ziyaret edebilirsiniz. 

Auranın korunması ve güçlendirilmesi neden çok önemlidir?

Psişik nedir, psişik saldırılar, psişik saldırı türleri ve psişik saldırılardan korunma, konularının işlendiği Psişik kategorisi altındaki konularla Aura Nedir Nasıl Güçlendirilir? konusunun neden çok önemli olduğunu kavrayacaksınız.

İlgili Konular Linkinden daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Aura Nedir Nasıl Güçlendirilir? www.parapsikoloji.net

5 Nisan 2017

Teknik bölümü www.telekinezi.com adresinden derlenmiştir.

BİR YORUM YAZIN

Yorumunuzu veya Sorunuzu Yazın (Sayfa 5 dakikada bir yenileneceği için yazdıklarınız silinecektir lütfen kısa ve öz yazınız veya metin dosyasında yazdıktan sonra buraya yapıştırınız)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. E. Emre Sönmez dedi ki:

  Gerçeklerin her zaman bir kaç adım önünde hayal aleminde kurguladığımız yaşam vardır.

  1. Ozan dedi ki:

   Peki yatarken enerji kesilimi oluyor beni ornegi yatarken astarl sayhet yapanlardan nasil onune gece bilirim lutfen cevap yazin

   1. E. Emre Sönmez dedi ki:

    Enerji kanallarının tam olarak açılması için, ister otururken ister yatarken sırtın dik olması gerekir. Kaslardaki enerji boşaltılmadan enerji akışının sağlanması zordur.

    http://www.parapsikoloji.net/nasil-transa-gecilir… Linkindeki uygulamayı veya benzeri bir uygulamayı yaptıktan sonra çalışma yapın.

 2. testi dedi ki:

  Yani kısaca imajinasyon parapsikolojide herşeydir deme noktasına geliyorum. Az kaldı

error: Korumalı İçerik!