Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri

– Psişiklerin genel özellikleri
– Psişik özelliklere sahip insanların gruplandırılması
– Psişik olduğunuzu nasıl anlayabilirsiniz
– Psişik yetenek belirtileri nelerdir
– Psişiklerin ruh halleri
– Psişikler neler yapmalı, nasıl yaşamalı ve nelere dikkat etmeli?

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri, Psişik İnsanların Özellikleri

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri

Psişik insanların özellikleri nelerdir? Psişik olduğunuzu nasıl anlayabilirsiniz? Sayfada okuyacaklarınızın büyük kısmı sizde bulunuyorsa siz bir psişiksiniz demektir. Maddeler halinde sıraladığım özellikleri psişik testi olarak kullanabilirsiniz.

Psişik insanlar, dünyada dolaşan hüzünlü bulutlar gibidirler. Psişikler, herşeyden nem kapıp yağmur yüklenirler ama ne yapacaklarını bilmedikleri için bir türlü yağamazlar. Yalnız ve garip bir ruh hali içerisinde kendilerini evrenin bilinmeyen bir köşesinden dünyaya atılmış ve dünyaya ait olmayan, dünyaya bir türlü uyum sağlayamayan canlılar gibi görürler. İçlerinde hep bir şeyler yapma dürtüsü vardır, bir şeyler yapmaları gerektiğini hissederler ama ne yapmaları gerektiğini bir türlü bulamazlar. Herkes derin uykuda iken onlar çoğu zaman bir köşede mahzun bir bekleyiş içerisinde neyi beklediklerini dahi bilmeden öylece kalırlar.

Evet ne zaman içindeki cevherden habersiz bir psişik görsem hep bu duygulara kapılırım. Uzun zamandır bu konu hakkında yazmak istiyordum. Nasip bu güneymiş. Yazıyı birkaç bölümden oluşturarak mümkün olduğunca ayrıntılara girmek istiyorum çünkü bana göre çok önemli bir konu. Psişiklerin özellikleri nelerdir? Psişiklerin ruh halleri, Psişik özelliklere sahip insanlar ne yapmalı, nasıl yaşamalı ve nelere dikkat etmeliler?

Psişiklerin Özellikleri Nelerdir?

Psişikleri Nasıl Tanıyabiliriz?

Eğer parapsikoloji ve alt alanları hakkında az çok bilginiz varsa, ruhsal sezgilere sahipseniz yani karşınızda gördüğünüz bir insanın ruh halini hemen anlayabiliyorsanız psişikleri kolayca tespit edebilirsiniz. Birçoğu kendi özelliklerinin farkında olmadığı için topluma adapte olamazlar ve yaşadıkları adaptasyon sorunları nedeni ile psikolojik sorunlarla boğuşmak zorunda kalırlar. Diğer insanlara göre sezgileri ve ruhsal algıları daha derin ve yoğun olduğu için insanlardan uzak bir yaşam sürmeyi; bu mümkün değilse onlara ayak uydurma numarası yapmayı tercih ederler. Öyle görünürler ama öyle değildirler. Hep içlerinde farklı olma duygusu barınır.

Psişik özelliklere sahip insanları üç bölüme ayırabiliriz

1- Sahip olduğu özelliklerin farkında ve bunları keşfetmeye çalışan, öğrendikleri ile kendisi ile uyum içerisinde olan Psişikler.

2- Sahip oldukları içsel dürtülerle araştırırlar ve öğrendikleri ile kendilerini geliştirmeye çalışırlar. Kendilerinde farklı olan bir şeylerin olduğunun bilincindedirler. Olumlu aile içi iletişim ve çevre ile fazla sorun yaşamadan bu sürecin içerisine girerler.

3- Sahip oldukları özelliklerin farkında olmadıkları için ne yapacaklarını bilmeyen, bilmedikleri için de yaşama bir türlü uyum sağlayamayan Psişikler. Bu gurupta yer alanlar sadece içsel dürtülerle bir şeylerin varolduğunun farkındadırlar ama ne yapacaklarını bilemezler. Aile içi iletişimleri genellikle sorunludur veya bir birey olarak farklı bir yeri yoktur. Kompleks sahibi olmaları için gerekli olumsuz çevre faktörleri ile iç içedirler.

Tüm gruplarda yer alanlar psişikler için belirleyici temel unsurlar doğum anında aldıkları astrolojik etkiler, aile içi iletişim, eğitim ve çevre faktörleridir. Doğum anında alınan etkileri araştırmak için Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları linkine bakabilirsiniz.

Psişik testi Psişik olduğunuzu nasıl anlayabilirsiniz Psişik Olduğumu Nasıl Anlayabilirim

Psişiklerin Genel Özellikleri

Bir Psişik misiniz? Psişik Olduğunuzu Nasıl Anlayabilirsiniz? Psişik İnsan Ne Demek?

İşte Psişik Yetenek Testi Eğer bu özellikler sizde varsa siz de bir psişik olabilirsiniz.

Psişik insanların sahip olduğu genel özellikler. Psişik insanlar ruhsal algıları doğuştan gelişmiş insanlardır. Eğer baskı altında yetişmiş veya ruhsal özellikleri baskılanmamışsa diğer insanlardan kendilerini farklı kılan bazı özelliklere sahip olduklarını anlayabilirler.

Psişik Güç Belirtileri Psişik Yetenek Belirtileri Nelerdir?

Ruhsal yönden hassas insanlardır. Duygusal yönleri ağır basar. Alınan bazı astrolojik etkilerle sert bir yapıya sahip olanlar da olabilir ancak bunlar henüz kendilerini keşfedememişlerse kompleksleri bu sert yönlerini bastırır.

Diğer insanlara karşı kırıcı değillerdir. Yapıları gereği aniden sinirlenip kırıcı olsalar da ruhsal hassasiyetlerinden dolayı karşı tarafın hislerini algılayıp pişmanlık duyarlar.

Birçoğu genel bir alıcı gibidirler. Bulundukları ortamdaki enerjiyi algılayabilirler. Negatif etkilere sahip enerjilerin yoğun olduğu ortamlardan çok rahatsız olurlar ve bir an önce oradan uzaklaşmak isterler. Pozitif enerjinin yoğun olduğu yerlerde ise kendilerini çok iyi hissederler. Bu özellik tüm insanlarda olsa da Psişiklerde bu durum daha yoğun yaşanır.

Psişikler, Yüksel Algılara Sahiptirler

Gördükleri insanların ruhsal enerjilerini algılayabilirler. Henüz onlarla konuşmadan nasıl insanlar olduklarını anlayabilirler. Pozitif ve negatif enerjilerinin yoğunluğuna göre onlara yakın veya uzak dururlar. Hoşlanmadıkları insanlarla kendilerini zorlasalar da bu zorlama kendilerinin enerji harcamalarına neden olacağı için uzun süre birlikte olamazlar çünkü bu zorlama enerjilerini düşürür.

Psişiklerin genelinde Rüyalar yoğun ve nettir. Geçmiş ve gelecek ile ilgili gördükleri rüyalar genelde canlıdır. Rüyaları geçmişte yaşanmış bir olayla veya ileride yaşanması muhtemel olaylarla ilgili ipuçları verir.

Psişiklerin Altıncı hisleri güçlüdür. Birisi aramadan önce arayacak kişinin ismi aklına gelir veya zihninde onunla ilgili bir hatıra canlanır. Kapı çalınmadan önce kapının çalınacağını hisseder. Bir arkadaşı ile karşılaşmadan önce onu hatırlar. Biri ölmeden önce O’nun öleceğini hisseder veya görür, iyi bir haber alacağında içi mutlulukla dolar. Kötü bir haber alacağında içi sıkılır.

Şans Oyunlarında Tahminleri Çıkar. Maddi kazanca yönelmez ve bu konuda kendilerini zorlamazlarsa, Borsa, forex, yatırımlar, at yarışları veya şans oyunlarında içlerine doğanlar çıkabilir. Maçların sonuçları ile ilgili hisleri bilinçli bir şekilde yönlendirmeye çalışmazlarsa tahmin ettikleri sonuçlar genelde çıkar. Eğer özellikleri körelmemiş ve baskılanmamışsa sonuçlar genellikle tutarlıdır. Ancak kendilerini kazanmaya adapte ettiklerinde, hisleri karışır ve bilinçli yönlendirme nedeni ile başarısız olurlar.

Psişiklerin Ruhsal Enerjileri Etkilenebilir

Ruhsal Enerjileri Çabuk Etkilenir. Enerji alışverişleri fazla olduğu için enerji verdiklerinde güçsüz, negatif enerji aldıklarında gergin ve halsiz, pozitif enerji aldıklarında ise aşırı neşeli olabilirler. Eğer biriken negatif ve olumsuz enerjileri deşarj etmeyi bilmiyor ve deşarj olamıyorlarsa doğal bir deşarj mekanizması devreye girer ve bilmedikleri nedenlerden dolayı ağlamaya başlarlar. Rahatlamaları için bu gereklidir. Bu ağlama krizleri onlar için oldukça önemlidir, engellenmemelidir. (Yapılması gerekenler için Negatif Saldırılardan Korunma Yolları konusuna bakabilirsiniz)

Belirgin Yetenekleri Olabilir. Bazı psişiklerin durugörü, duruişiti, telekinezi, telepati, prekognisyon (öngörü), premonisyon (önsezi), postkognisyon (geçmişe gitme), ruhsal şifa, radyestezi ve parapsikolojinin diğer alt alanlarında belirtilen özellikleri belirgindir. Farkında olmadan elektronik aletleri bozabilirler, radyo sinyalleri bozulabilir, işitme cihazları çalışmayabilir, metalleri çekebilirler, insanların zihinlerinden geçenleri bilebilirler. Bazılarında bu özelliklerin birkaçı birden bulunabilir.

Madde Ötesi Varlıkları Görebilirler. Bu görüntülere seslerde eşlik edebilir. Üçüncü gözleri açık olabilir. Bu durum duyu dışı algılarının belli zamanlarda ve mekanlarda veya yaşadıkları olaylar sonrası aktif olması ile ilgili olabilir. Bu etkilere astrolojik etkilerde dahildir. Gezegenlerin ve ayın etkileri bu özelliklerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Güçlü Doğa Olaylarından Etkilenirler. Dolunay gibi yüksek enerjilerin ortaya çıktığı zamanlarda, deprem öncesinde veya kötü bir olay olmadan önce huzursuz olabilirler. Uyumakta zorluk yaşayabilirler.

Psişiklerin Ruh Halleri

Özelliklerinin farkında olanlar kendilerini geliştirme imkanı bulmuşlarsa hem madde hem de madde ötesi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi oldukları için daha rahat ve huzurlu bir yaşam sürebilirler. Çünkü ne yapmaları gerektiğini öğrenmişlerdir. Bu kategoride yer alanlar ya kendilerine bir rehber bulmuşlardır veya araştırma yaparak bilgi sahibi olmuşlardır.

Bir çoğunun ruh hali belirsiz geliş gidişler sergileyebilir. Bunun en büyük nedeni ise neyin neden ve nasıl olduğu hakkında fikir sahibi olmadıkları için denizde sürüklenen sandal gibidirler. Kendilerini iyi hissettiklerinde neden iyi hissettiklerini bilmezler veya kendilerini kötü hissettiklerinde neden kötü hissettiklerini bilmezler. Ancak şu an okuyanlar gibi bilgi sahibi olduklarında nedenler ve sonuçlar hakkında fikir sahibi olmaya başlarlar. Bilmek ve sebep sonuç ilişkisi kurmaya başlamak bu kategoride yer alan Psişikler için zihinlerindeki soru işaretlerinin birçoğunun giderilmesinin verdiği rahatlama ile kendilerini daha iyi hissetmelerine neden olur.

Psişik özellikler sadece telepati, telekinezi veya duru görü yeteneği ile ilgili değildir. Yüksek ruhsal hassasiyetleri nedeni ile her şeyi hissetmeleri de onları psişik yapar. Bu kategoride yer alanların özellikleri madde ve olaylar üzerinde etkili olmadığı için anlamak daha güç olabilir. Derin sessizlik ve yalnızlık içerisinde bulunanlar genelde bu grupta olanlardır.

Yeterli bilgiye sahip olmayanların büyük kısmı yaşadıkları sorunları sadece kendilerinin yaşadıklarını düşünürler. Bu düşünceler onların dünyada benzersiz ve yalnız olduklarını düşünmelerine neden olabilir. Hangi özelliğe sahip olursanız olun, yalnız olmadığınızı ve benzer durumda olan çok sayıda insan olduğunu bilmeniz gerekir.
Psişik yetenekleri geliştirmek için yapılması gerekenler

Psişik Özelliklere Sahip İnsanlar Neler Yapmalı?

Psişik yeteneklerinizi geliştirmek için neler yapmanız gerekir?

Bilgi Edinin ve Öğrenin: Herşeyden önce parapsikoloji ile ilgili derin bir araştırma yapmaları gerekir. Parapsikolojinin alt dalları nelerdir, parapsikoloji nelerle ilgilenir, İnsanın ruhsal özellikleri nelerdir… Sitemizde temel bilgi edinmek için yeterli bilgi mevcut ancak bununla yetinmeyip kendilerine hitap eden farklı kaynaklardan da yararlanarak kendilerini tanımaya çalışmalıdırlar.

Kendinizi Tanıyın: Tanımaya öncelikle doğum haritanızı çıkarmakla başlayabilirsiniz. Bu konu da arkadaşlar da size yardımcı olacaklardır. Kimsiniz? Hangi özelliklere sahipsiniz? Anlam veremediğiniz özelliklerin kökenleri nelerdir? Bu konular hakkında detaylı bir araştırma yapın. Bu konuda Astroloji Linki altındaki konulardan yararlanabilirsiniz.

Psişik Özelliklerinizi Kontrol Altına Almaya Çalışın: Sahip olduğunuz özelliklerin neler olduğunu öğrendiğinizde belirgin olan özellikleriniz sizin kontrolünüz dışında ortaya çıkıyorsa onları kontrol altına almaya çalışın.

Diğer Psişiklerle Tanışmaya Çalışın

Benzer Özelliklere Sahip İnsanlarla Tanışmaya Çalışın: Burası gibi platformlar aracılığı ile benzer durumda olan insanlarla bilgi alışverişinde bulunun. Bu sizin yalnız olmadığınızı görmeniz ve benzer sorunları yaşayan, benzer özellikleri taşıyan çok sayıda insan olduğunu görmeniz ve kendinizi daha iyi hissetmeniz açısından son derece önemlidir. (Kimseye anne adınızı, adresinizi, gerçek kimlik bilgilerinizi vermeyin. Gerçek yaşamda kimseyle tanışmak zorunda değilsiniz. Bu konuda çıkar sağlamak isteyen çok sayıda insan olduğunu unutmayın)

Etkinliklere Katılın: Eğer çevrenizde benzer konularda etkinlikler düzenleniyorsa bu etkinliklere katılmaya çalışın. Kendinizi keşfetmek için fırsatları değerlendirmeye çalışın.

Sahip Olduğunuz Özellikler Sizi Rahatsız Ediyorsa: Korku, endişe, gerginlik ve stres kaynağı olan özelliklerinizi ayrıntılı bir şekilde araştırın. Neden ve sonuçları hakkında bilgi sahibi olmaya çalışın. Bu özelliklerden kurtulmak için olmadık yollara başvurmayın.

Özelliklerinizi Öncelikle Kendiniz Kontrol Altına Almaya Çalışın: Öğrenin, geliştirmeye ve kontrol altına almaya çalışın. Unutmayın hiç kimse sizi sizden daha iyi tanıyamaz. Daha iyi olmak için başkasına teslim edeceğiniz benliğiniz ve ruhunuz çoğunlukla çıkar için kullanılabilir. Önceliği kendinize verin. Öğrenmek ve bilgi sahibi olmak en büyük hazinedir. Kolay olan hiçbir şey kesin çözüm sunmayabilir. Derin trans, oto hipnoz, nefes egzersizleri ve tekniklerini öğrenmeye çalışın.

İnancınızı Yaşayın: Eğer dini inancınız varsa tüm gereklerini yerine getirmeye çalışın. İnancınızın sağlam ve yaşanır olması size muhteşem bir manevi kalkan sunacaktır. Eğer inancınız yoksa veya zayıfsa aura hakkında bilgi sahibi olun. Auranızın ve ruhsal enerjinizin güçlü olması çok önemlidir. Çünkü sizi zayıflatan etkenler ilk olarak auranızdan yani dış manyetik alanınızdan geçer.

Psişikler Nasıl Yaşamalı ve Nelere Dikkat Etmeli

Psişiklerin yaşamları ancak kendileri ile ruhsal bütünlük sağladıklarında normale dönebilir. Bu evreye kadar kendinizle barışık olmakta sorun yaşayabilirsiniz. Arayışınız bilgi edinmek, kendinize yönelmek ve kendinizi keşifle birlikte ruhsal bütünlükle sağlıklı ve huzurlu bir yaşama kavuşabilir.

Bazı psişik özelliklere sahip insanlar yoğun ruhsal hassasiyetlerinden dolayı diğer insanlarla tam olarak uyum içerisinde yaşayamayabilirler. Eğer imkanları varsa doğa ile iç içe bir yaşam sürmeleri huzursuz ve mutsuz bir yaşam sürmelerinden daha iyidir.

Eğer bu evrede ruhsal bütünlüklerini sağlayabilir ve diğer insanlara verebilecekleri bir şeyler olduğuna inanırlarsa o zaman diğer insanlarla birlikte yaşayabilirler. Ama o zamana kadar kendilerini keşfetmeleri, psişik özellikleri ve yaşadıkları sorunlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmaları oldukça önemlidir.

Uzmanların Görüşlerine Başvurun

Gerekirse bu konular hakkında bilgi sahibi olan parapsikolog, psikolog, medyum ve şamanlarla görüşebilirler. Kiminle görüşürseniz görüşün mevcut ruhsal bütünlüğünüze zarar vermeyeceğine emin olduğunuz insanlarla görüşmeye dikkat edin. Yanında bulunduğunuzda kendinizi iyi hissetmediğiniz insanlarla görüşmeyin. (Varlıkların etkisi altında kalanlar müstesna)

Sağlıklı beslenmek sizin için çok önemli. Hazır gıdalardan ve sağlıksız ürünlerden uzak durmaya çalışın. Enerjinizi düşüren besinleri tespit edin ve onlardan uzak durun.

Gelişiminize katkı sağlamayacak olan tüm stresli ortamlardan, enerjinizi düşüren insanlardan ve yerlerden mecbur olmadıkça uzak durmaya çalışın.

Sizi anlamayanlara ve anlamayacağınızı düşündüğünüz insanlara hiçbir şey anlatmak zorunda değilsiniz. Sahip olduğunuz özelliklerle ilgili herkesle herşeyi paylaşmayın. Paylaşımlarınız sadece sahip olduğunuz özelliklerin farkında olan insanlarla olmalı.

Enerjinizi sık sık deşarj etmeye çalışın. İhtiyacınız olursa kendinizi pozitif enerjilerle şarj etmeye çalışın. Doğal ortamlarda doğa ile başbaşa kalmaya çalışın. Eğer yalnız kalma ihtiyacı hissederseniz bir süre yalnız kalmaya çalışın.

Unutmayın siz bu dünyanın tanınmayan, bilinmeyen ve içindeki gizemleri çözülmeyi bekleyen nadide insanlardansınız. Kendinizi tanıyın ve hayata sunun ki varlığınız kıymet bulsun.

Faydalanabileceğiniz bazı konu başlıkları

Paranormal Kişilikler ve Sosyal Normlara Sığmayan Yaşamlar

Psişik Güçler Nasıl Geliştirilir?

Aşağıda vereceğim konu başlıklarına bakarak sahip olduğunuz yetenekler hakkında bilgi sahibi olup psişik yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

1- Psişik Nedir,

2- Psişik Saldırı Nedir, Nasıl yapılır, Nasıl Etkiler

3- Psişik Saldırı Türleri ve Etkileri

4- Psişik Saldırılardan Korunma Yolları

Konuyla İlgili Diğer Makaleler

1- Ruhsal Gelişimde Yalnız ve Etkisi

2- Ruhsal Gelişimde Açlık ve Ruhun Yükselişi

3- Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri

.. ve Diğerleri

Ruhsal Gelişim İçin Bilinmesi Gerekenler

 

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri

www.parapsikoloji.net

18 Ağustos 2018

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri” Konusu içerisinde geçen tanımlamalar, Kendi tanımlamalarımı ifade eder. Tartışmaya açıktır. Genel geçer olarak kabul edilmeyebilir.

Son Güncelleme 12 Mart 2022 Emr

Elif Sude
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 186 YORUM
 1. blank Nova dedi ki:

  Selo ben nova, sana yazdım ama görmüyorsun sanırım. Tekrar yazıyorum. Bana (cevap verdiğinde mail adresine adresiniz iletilecek, lütfen sitede herkesin göreceği şekilde mail adresi paylaşmayın) adresinden yazabilirsin. Bekliyorum. Umarım bunu görürsün.

 2. blank kırmızı başlıklı dedi ki:

  20 yaşındayım ve hatırladığım kadarıyla 7 yaşımdan beri farklı olduğumu düşünüyorum bu bedene hapsolmuş bir ruh gibi hissetiğimi hatırlıyorum ismim bile bana saçma geliyordu ve bunları düşünürken daha çucuktum her zaman beni koruyan özel bişeyler olduğuna inanmışımdır ve her olayda öyle olur korunduğum bilgisi hep içimde vardı bunu bana kimse söylememisti geçenlerde psişik bi ablamla karşılaşana kadar ve ben bunu hep biliyordum birçok şeyi bilebiliyorum bunlar artık beni şaşırtmıyor içimde bi ateş var ve sanki o daha fazlsını istiyor kaldırabileceğimden fazla şeyler olduğunu hissediyorum

 3. blank VUSLAT dedi ki:

  Merhaba , İsmim Vuslat.
  Gerçekten ekrana bakıyorken yavaş yavaş büyülenmişcesine okuduğum nadir satırlar.
  Elinize emeğinize sağlık.
  İnsanın kendisi gibi biriyle tanışıp bu konuları konuşabilmesi için bir özgüven gerekiyor.
  Şahsen özgüveni yüksek bir insan olmama rağmen artık anlaşılmamak, alay konusu olmak , defalarca kere binbir çeşit yol ile anlatmak, vs.vs.. İnsanı sadece yoruyor . Yemin ederim enerjimi sömürmekten ekstra kötü enerjilerini yüklemekten başka bir şey yapmıyorlar.
  Bana; ulaşmak isteyen, benim gibi düşünen, öğrenmeye aç, fikir kritiği , beyin fırtınası yapmak denemek yeni insanlar tanımak isteyen olursa şayet . Kavga etmeden heyecan içinde tartışarak tanışıp birbirimize birşeyler katmak isteyen olursa Ulaşırlarsa

 4. blank Nova dedi ki:

  17 yaşındayım ve ölecek insanları hissediyorum hatta uyumadan önce bile analiz ettiğim oluyor ama çoğunda birden ağzımdan kaçıyor ya da anlık düşünüyorum ve aklıma gelen kişi ya da kafama takılan bir kişi vefat ediyor. Kötücül biri değilim normal bir kızım ama bunu fark ettikten sonra daha fazla arttı. Etrafımdaki özellikle geçmişten birileri ölüyor, o gün içinde düşündüğüm kişi. Bunun olacağını artık biliyorum ve bu beni korkutmaya başladı. Özellikle ünlü insanlar da var bunun içinde. Söyledikten bir saat sonra ölüm haberini aldığım biri bile var. 2 sene önce de rüyamdan elimde kanla uyandım, gidip suda yıkadım ve bu hayal değildi, elimde kan vardı hem de parlaktı yeni sürülmüş gibi bana ait değildi. Rüyamda sürekli kanlı şeyler görüyorum.

  1. blank selo dedi ki:

   Merhaba Nova umarım ki bu mesajım sana ulaşır ve görürsün. Bende seninle aynı durumdan müzdarip birisiyim . benimde bu durum 9-10 yaşlarımda başıma gelmeye başladı . birden aklıma geliyor ve söylüyordum. hatta hayvanların öleceğini bile hissettiğim oldu ve gerçekleşti. eğer konuşmak , sana birkaç tavsiye vermemi istersen yorumama cevap verip e postanı verebilirsin . ben veremiyorum çünkü bu mesajı okuyamayacağından şüpheleniyorum . Şuan 20 yaşımdayım ve en son doğu da olan depremi birkaç ay önceden bilmiş olarak söylüyorum ki yaş ilerledikçe hissetmek yerine bir anda ağzına geliveriyor ve söyleyiveriyorsun özellikle buna dikkat etmelisin. Umarım yorumumu görürsün .sana çok şey demek istiyorum ama dediğim gibi göremeyebilirsinde .

 5. blank Mavi dedi ki:

  Ben uzun zamandır içten içe bunu hissediyordum hatta biliyordum. Geçen yaz araştırmak istedim araştırmaya başladım bunu ama açıkçası beni bu durum endişlendirdi ve birazcık da korkuttu. Şu zamanlarda tekrar kendini belli etti. Dün kahve içtikten sonra fal bakarken buldum kendimi benim inancıma göre günah olan bir şey yapmak tabiki endişe verici bir durum gibi geldi bana. Falda gördüğüm bir kaç şey çıktı bile. Ne yapmam gerejiyor sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Tavsiyede bulunur musunuz acaba?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Baktığınız falların çıkması anormal veya olağanüstü bir şey değil. Lütfen şu konuyu dikkatli bir şekilde inceleyin. Psişikleri Diğer Varlıklar Neden ve Nasıl Kullanır?

  2. blank Nova dedi ki:

   Bekliyorum yazmanı. Tesadüfen bir şeyler araştırırken aklıma buraya attığım yorum geldi, yazdığını hissetmiş miyim bilmiyorum. Çok garip.

 6. blank belgin dedi ki:

  bu etkilerden kurtuluş yok galiba. yoğun balık burcu etkilerine sahibim ve yaşamım çok zor geçiyor. kendimi iyi hissettiğim zamanlar yalnız kalabildiğim zamanlar. diğer insanlarla birlikte iken sanki tüm düşüncelerini ve enerjilerini kendime çekiyor gibi.

 7. blank Tuğrul Arslantaş dedi ki:

  Merabalar yorumları okuduğumda rahatladım aslında böyle fazla yorum yapan bir insan değilim ama benim gibi başka kişilerinde olması beni mutlu etti.Ben aslında bir şeyler hissedip o hissin ne olduğunu anlayamamış bir kişiydim bu sayfayı okuyana kadar tabi.Mesala tanıdığım bir kişinin veya kişilerin bir anda karşılaşacağımı hissedip sokağım köşesinden döndüğümde karşımda görmem,birisiyle tanıştığımda onun benim içimde bir anda kötü veya mutluluk gibi hisslerin oluşması,arkadaşlarımı çok iyi tanıyabilmem herkezden sakladıkları, olmak istedikleri,ulaşmak istedikleri arzuları onlar bana paylaşmasalarda hissetmek örnek:( kendimi test etmek için fal bakıcam sana diyip arkadaşımın arzularını ona söylediğimde bunları nasıl bilebilirsin diye bana farklı gözle bakmaştı)içimden geçen bazı şeylerin olmasıda var çoğu zaman ben istemesemde içime doğan o hissin gercekleşmesi kötü sonuçlar doğurduğu için istemiyorum bu arada başına gelen varsa beni anlayabilir çoğu zaman içimdeki hissin gerçek olmaması için dua ediyorum dua ile o hissi yok ediyorum gibi oluyor ve rahatlıyorum.Sizden ricam beni bu konuda bilgilendirip kendimi nasıl daha fazla geliştirebileceğim konusunda yardım etmeniz.

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. İnsanın kendisini tanımaya başlaması ve keşfetmesi çok güzel bir duygudur. İç dünyanızda varolan güzellikleri keşfettikçe hayata daha farklı bir gözle bakmaya başlarsınız.

   Kendinizi geliştirmek için Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusundan başlayabilirsiniz.

 8. blank Haci dedi ki:

  Merhabalar ben de garip şeyler hissediyorum ve bu hisler beni arayış içine sürükledi yaklaşık bir senedir etrafımda kötü olmadığım kimse kalmadı ve hepsi beni çok seven insanlar sanki yanliz kalmam gerektiğini vurgulanıyor birde benim ben hayatta ne istersem ugrasim ugrasim elde edemiyorum tam vazgeçtim diyorum kendiliğinden oluyor

 9. blank ceyda dedi ki:

  merhaba kendimi iyi hissetmediğim cogu zaman oluyor uzakta olan herseyın enerjisini ve ruhani halini hissedebiliyorum bir insanın kafasına girebiliyorum o insanı tanımadıgım halde bu sadece ınsanlarda olan birsey degil hayvan bir agac bile bu sekilde kafayı yemek uzereyim cok sekilde rahatsız ediyor beni senelerdir artık kullaklık takıp muzık dinlemekten cok sıkıldım anca bu sekılde kendimi uzak tutabiliyorum sürekli dejavular ve ruyalar goriyorum ve ertesı gun gordugum ruyayı yasıyorum ruyanın ıcınde ruya gorup uyanamıyorum uykularım cok raatsız edici oldu uyumaktan tırsıyorum artık yeteneklerımı kesfedeli kendimiin ne oldugunu anlayalı 3 ay oldu sureklı arastırma i.indeyim meditasyon dinlediğimden beri cok huzuruluyum ıcımde buyu bır gucun oldugunu hıssedıyorum etrafımda derin ve yogun enerjılerın oldugunu hissediyorum odamda karanlıkta bas basa kaldıgımda sankı birseylerin enerjısının etrafta gezdigini hissedince cok rahatsız oluyorum guclerımı elıme alırım kendimi nasıl kontrol edebilirim bunu ogrenmeye ıhttıyacım var yoksa bu ıcımdeki enerjının bana bı sekılde zarar verecegını dusunuyorum

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Siz güçlü olduğunuz sürece size zarar veremezler. Kendinizi keşfetmeye başlamışsınız. Kendinizi keşfettikçe ne kadar güçlü olduğunuzu ve size zarar veremeyeceklerini de öğreneceksiniz.

   Psişik Kategorisi altındaki konuları daha önce incelememişseniz onları inceleyin lütfen. Olumsuza değil olumluya odaklanmaya çalışın.

   Kendinizi güçlendirmek için Auranızı güçlü tutmaya çalışın. Eğer bu zor gelirse kelimelerin frekans gücünden yararlanın. Ayetel Kürsi auranız çevresinde güçlü bir manyetik alan oluşturacaktır. Yatmadan önce ve uyandıktan sonra 7’şer defa okuyun. Eğer üstesinden gelemeyeceğiniz zor bir durumla karşılaşırsanız abdest alın veya banyo yapın. Bu auranızı yenilecek ve güçlendirecektir.

   Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda neler yapabileceğinizle ilgili bazı bilgiler bulunuyor.

 10. blank Gözde dedi ki:

  Merhaba, ben hayatıma arkadaş olarak veya farklı anlamda giren erkekler üzerinde çok değişik etkiler bırakıyorum onları farkında olarak yada olmadan yönetebiliyor beni kıracak üzecek birşey yaptıklarında beni çok uzun süreler boyunca düşünmelerini sağlayabiliyorum etrafta bu durumu fark eden insanlar büyücü olduğumu falan düşünmeye başladı. Hatta eski erkek arkadaşımın yeni sevgilisi de hiçbir şey bilmemesine rağmen sürekli sevgilisinin beni düşündüğünü farkedip büyücü mü ne gibisinden şeyler söylemiş aşk falan gibi birşey yok aramızda ister sevgili ister arkadaş ister başka biri olsun bu etkileri bırakıyorum zaten bu etkileri bıraktıktan sonra da insanlar korkar hale geliyor. Lütfen bu durumu açıklığa kavuşturmama yardım edin hayatımı çok etkilemeye başladı

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Bazı insanların enerjileri bu duruma neden olabilir. Bu doğal bir şey. Büyü veya başka bir şeyle ilgili değil. Bu durumu insanlara açıklasanız dahi bir çoğu ne anlatmaya çalıştığınızı da bilmeyecekler. Kendileri ile dalga geçtiğinizi düşünecekler.

   Sorunu en aza indirmek için ayrıldığınız insanlarla kendilerinde şüphe bırakmayacak kesinlikte bir ayrılma kararı alın. Öyle ki sizi bir daha düşünme gereği duymasınlar. Sonrası sizi ilgilendiren bir durum değil.

 11. blank Besir guney dedi ki:

  Nihayet normal oldugumu anladim sanirim.buna ragmen cozemedigim iki uc olay var.1 si uzun yillar takip eden ses 2 si bir kedinin onumu kesip gitmeme izin vermemesi 3 su bir insaatta calisirken bina disinda bebek aglamasini isitip kisaca soba borusun oldugu yer kapanmis ve bu kus yavrularini bulmam butun bunlar beni cok uzdu. Urpertti.konusamadimda belki okuyan cikar.

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Ruhsal hassasiyeti yoğun insanlarda bu tür olaylar yaşanabilir. Ne küçümseyin ne de abartın. Ruhsal yönünüz yardıma ihtiyacı olan canlıları kendinize çekmenize neden oluyor olabilir. Takip eden ses 6. his denilen iç sesiniz olabilir.

   1. blank Besir guney dedi ki:

    Tesekkurler efendim…..

 12. blank Şule dedi ki:

  Meraba bende bu etkilerden çok var hislerim kuvvetli bazen programda ne desem tahmin etsen çıkıyor veya bazı tahminlerim çıkıyor hislerim çok güçlü hissettiğim çıkıyor bazen içinde kötü bir his oldugunda oluyor duygularım çok güçlü ve kendimi bu dünyadan olduğu ma sadece dünyada böyle farklı ben olduğumu hissediyorum eminimki şu raddede güçlerim var ama varsa nasıl ortaya çıkaracağım yazılarım çoğu çıktı burdaki yazıdan bahsediyor um ama nasıl ortaya çıkarabilir im gücümü yardım edin lütfen

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Dünyada tek olmadığınızı bilmek isterim. Herkes sizin gibi düşündüğü için çoğu kendisinde varolanın farkına varamıyor.

   Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda izlemeniz gereken yollar ve yapmanız gerekenler anlatılıyor.

 13. blank ömer dedi ki:

  iyi akşamlar….çocukluğumdan beri bunları en üst seviyede yaşıyorum ve tahminlerim çoğu zaman çıkar ;insanların kendi tarif edemediği duygularını onlara söylediklerimde benden fikir isterler….! bu özelliği geliştiremedim ben farkındayım ama geliştirmek yollarını hiç bilmiyorum sürekli geçim mücadelesi içinde olduğumuz için…. bu makalleyi yazan çok bilgili olsa gerek yazıda kendimi buldum sanki herşeyi en derinlerde yaşarım ben balık burcuyum…! bir kaç defa medyum görüşmek istedimse hiç karşılaşmadım gerçek medyum bu bilgiler bilen karşıma çıkmadı….ama bunu nasıl geliştirim bilgi verir misiniz…? her zaman yalnızlık benim için en ideal olur bende kalabalıklarda yalnız hissederim hep…; kendimizi nasıl güçlendiririz yardımcı olur musunuz???

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   İyi günler. Bu konuda yalnız değilsiniz. Sizin durumunuzda olan çok fazla insan var. Siz şanslısınız ki bu tür yazılara ulaşıp kendiniz hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz. Bir çoğu kendilerinde varolan farklılıklar nedeniyle psikolojik sorunu olduğunu düşünüp antidepresan kullanarak iyileşmeyi umut ediyorlar. Site içerisinde size yol gösterebilecek çok fazla makale var. Profesyonel yardım alabileceğiniz insanlar doğal olarak maddi karşılık bekleyecektir.

   Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda neler yapabileceğiniz ve nasıl bir yol izleyebileceğiniz konusunda öneriler bulunuyor. Kendinizi keşfetmeye başladığınızda aslında içinizde nasıl bir cevher barındırdığınızı kendiniz de göreceksiniz.

   1. blank OMER dedi ki:

    teşekkürler….! madde ötesi varlıklar psişik yeteneğini tam olarak keşfedememiş insanları kullanır ve biz bunun farkında olamayız; doğru anlatım kanaatindeyim…. kendimize nasıl kalkan oluştururuz koruma altına alırız…? ben yalnız kaldığımda bilinçsiz bir şekilde rahatsız oluyorum …; tabii ki bizim için kuran_ı kerim en büyük ilaç …. bana profesyoneller yardımcı olabilir mi kendini geliştirmek korumak ve anlamak gibi …! öneriniz nedir?

    1. blank Elif Sude dedi ki:

     Rica ederim. Bu konuda yakında ayrıntılı bir yazı yayınlanacak ama kısaca şunları yapabilirsiniz.

     – 7 Ayetel kürsi
     – 7 Fatiha
     – 7 Nas
     – 7 Felak
     – 7 İnşirah
     – 11 İhlas

     Okunarak yanınızda bulunan suya her okumada üflenir ve okuma sonunda içilir. Yetersiz gelirse 7 rakamı 11’e çıkarılır.

     Eviniz, odanız veya yatağınızın etrafı elinize bir çubuk alınarak (herhangi bir ahşap cisim) 7 Ayetel kürsi ile birlikte çizilir. Okumaya ve çizmeye aynı andan başlarsınız.

 14. blank Yakup dedi ki:

  Psişik bir arkadaşa ihtiyacım var. Normal insanları anlayamıyorum. Onlarda beni anlamıyor…

 15. blank Mehmet Ali Sarmak dedi ki:

  Merhabalar. Sahip olduğum özelliklerin farkındayım. Ruh halleriyle anlatmış olduğunuz özelliklere de sahibim.Ama ne yapmam hakkında hiç bir fikrim yok. Çevremdeki insanlara bu özelliklerimi anlattiklarimda pek umursamıyorlar.Benim gibi psişik bir insanla da hiç karşılaşmadım. Bu konularla ilgili yardımcı olabilecek yada konuşup samimi bir ortam oluşturmak isteyenler var ise benimle iletişime geçebilir misiniz?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. https://www.facebook.com/groups/parapsikolojitr/ linkinden facebook grubuna bakabilirsiniz.

  2. blank Zehra dedi ki:

   Arkadas olabilir miyiz bu konular hakkında bende kendimi geliştirmek istiyorum rüyalarımda hayatimda olan ya da olacak olan kesitler görüyorum gördüğüm şey olunca da dejavu diyip geçiyorum kotu bir sey olacağı zaman içimde çok kötü bir his oluyor biri olecegi zaman içimdeki o kötü his cidden çok kötü bir hal alıyor bütün neşem tadım tuzum gidiyor sirf o histen kurtulmak için bile ölmek istediğim oluyor ama sonra hayatın yasamaya değer oldugu ölümün bu kadar basit olmamasi gerektiği aklima geliyor her neyse kendimi ilerletip 3. Gözümü açmak istiyorum ya da ne biliyim işte psikolojik olarak enerji olarak ilerlemek istiyorum

 16. blank Sevda dedi ki:

  Kendimi bildiğimden beri bu dünyaya ait hissetmiyorum ve kim olduğumu araştırıyorum.çocukluğumda başucumda sesler duyuyordum poşetlerle oynanıyordu rüyalarımı birebir yaşarım siyasi olaylara katıldığım için tutuklanmıştım ve gözlerimi kapatınca olacakları görüyordum nefes koçlugu yapıyorum enerjimle agrıları geçiriyorum daha birsürü şeyler yaşadım çok acı çekiyordum bunların sebeplerini anlayamadığım için ölmek istediğim oldu allaha beni kurtar deyip yakarışlarım oldu bu konuda bana yardım edermisiniz anlaşılamıyorum

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Yaşadıklarınız benzer özelliklere sahip bir çoğumuz için de geçerli. Doğuştan müzik yeteneği olan biri ne zaman mutlu olur? Nasıl deşarj olabilir? Bu durum psişik özelliklere sahip insanlar içinde geçerli. Kendisini tanıyıp keşfederek sahip olduğu özellikleri başkalarının yararına kullanmaya başladığı anda mutlu olmaya başlar. Enerji kontrol edilebilir olduğu sürece insana huzur verir.

   Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusuna bir bakın. Sizinde aşina olduğunuz konulardır. Zihninizde neler yapmanız gerektiği konusunda bir şablon oluşturacaktır.

  2. blank Ilknur Ars dedi ki:

   Sevda o kadar samimi geldin ki bana yorumlara bakıyordum anlaşılmamak ne kadar buyuk bir ihtiyac yıllarca bu derin boşluk hissi mücadele etmek aitlik duygusu hissetmemek sürekli kendini sorgulamak o boşluğu toplumun klasik sırası ile tamamlamaya calısmak iş eş çocuk yine de o tanımlanamayan eksiklik hissi bişey yapmam lazım dürtüsü her karsılastıgın insanlarda aynı hissi aramak. Buralara bakıp bakıp yazmadan gidiyordum nerden baslanır ki kime ne yazılır diye etraftan o kadar cok gereksiz etiketlere maruz kalmjsız ki içimde yaşıyorum herseyi sözlü ifade etmeyi unutmuşum ama yazını okuyunca sanki arkadasmısız gibi hissettim ve yazmak istedim…

 17. blank nur şahinli dedi ki:

  aynen ben de senin gibiyim diğer psişikleri tanımaya çalışıyorum. sakıncası yoksa benimle iletişime geçebilirsin

 18. blank irem dedi ki:

  Ruh halleriyle ilgili anlattıgınız özelliklerin hepsi bende var ve cok yorucu.Ne ileriye gidebiliyorum ne de geriye.Telepati ve Önsezi yeteneğine sahibim ve insanların çevremin enerjisi beni çok etkiliyor ve hiçbir zaman zihnimle tam barış halinde değilim.Ya normal biri olmak ya da yeteneklerimi kontrol altına almak istiyorum artık,kendimi de.

 19. blank sinem dedi ki:

  Merhaba ben son 1-2 aydır psişik güçlerle ilgili araştırmalar yapıyorum. Kendi içimde yoğun bir istekle istediğim şeyler anında oluyor, ama bunu bilinçli olarak denediğimde olmuyor. Duygularımı çok fazla yaşadığım anlarda oluyor genellikle. Mesela; bir sabah ablam saçlarını düzleştiriyordu ve uykumu da bölüyordu, içimden ‘ah o düzleştirici bozulsa keşke bakalım ne yapacaksın’ dedim 2 dakika sonra durduk yere kabloları yandı ve bozuldu. Onun haricinde daha sayabileceğim 6-7 tane daha böyle örnek var. Bir tanesinden daha bahsetmek istiyorum. Otele tatile gitmiştik ve kaldığımız odanın tuvalet sifonu bozuktu, düzgün çekip düzeltmediğimiz takdirde sürekli su akıtıyor kulak tırmalayan bir ses çıkartıyordu. Bir gece vakti tam yatıyorduk kardeşim tuvalete gitti ve sifonu düzeltmemiş. Aşırı sinir oldum ve söylendim ‘ şimdi kim kalkıp düzeltecek, keşke dursa..’ abartısız 2 saniye sonra durdu. Şok oldum üşenmeden gidip baktım hala sifon takılıydı yani sesin kesilmesinin imkanı yoktu ama olmuştu. Merak ediyorum bunlar şans eseri mi yoksa psişik güçler ile ilgili mi? yanıt verirseniz çok memnun kalırım teşekkür ederim.

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Yaşadığınız olaylarda bilinçli hareket ettiğinizde etki olmaması doğaldır. İçten ve samimi olması gerekir.
   Ayrıntılı bilgi için Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler? konusuna bakabilirsiniz.

   Düşünce ve sözler yaşamımızı ve yaşam alanımızdaki herşeyi etkiler. Bazı insanlarda etki oranı daha yüksektir.

   1. blank sinem taşkıran dedi ki:

    çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Peki bilinçli yapıp kontrol altına alabilir miyim bunu?

    1. blank Elif Sude dedi ki:

     Rica ederim. Kontrol altına alarak geliştirmek ve iyi yönde kullanabilmek için ciddi anlamda disiplinli bir çalışma gerekebilir. Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda neler yapmanız gerektiği konusunda bir yazı var. Başlamadan önce ciddi kararlar almanız gerekebilir. Ruhsal gelişim için çalışmalara bir kez başladığınızda yaşamınız ve algılarınız büyük oranda değişime uğrayacaktır.

 20. blank Aylin Beyoğlu dedi ki:

  Merhabalar, ben rüyalarımda arkadaşlarımla mesajlaşmalar görüyorum ve bazı konuşmalar, ve bunlar yakın zamanda olmuyor 1 2 hafta geçtikten sonra gerçekleşiyor. Bazende aynı gün oluyor. Dersteykende hocanın beni kaldıracağını hissettiğimde kalbim hızlanıyor ve hemen sonra adımı söyleyip tahtaya çıkartıyor. Sezgilerimde kuvvetli. Sadece yasadiğim sehirde degil baska sehirde olan depremide hissedebiliyorum aynı gün veya ertesi gün oluyor. Psişik miyim bilmiyorum çünkü telekenizi, biyokinezi vb. Şeyler yapamıyorum ne kadar zorlasamda.. 3. Gözüm açık mı onuda bilmiyorum, her şeyi hissedebiliyorum, insanların içinde negatif veya pozitif duyguları, rüyalarımda geleceği, bir şey olucağı zaman kalbimdeki hissi… ama maddelere müdahale edemiyorum. Bunun sebebi ne olabilir cevaplarsanız sevinirim 🙂

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Doğum haritanızı çıkarıp Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunu incelemeni tavsiye ederim. Anlattığın olay sende Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme ve Premonisyon Önsezi Gelecekteki Olayları Hissetme yeteneklerini çağrıştırıyor.

   Psişik kavramı telekenizi, biyokinezi ve telepati gibi alanlarla sınırlı değildir. Psişik Nedir? Psişik Güçler ve Kapsamı

 21. blank plasebo dedi ki:

  evet biz farklılarız biz insanın gerçek haliyiz

 22. blank Zülal dedi ki:

  Bir ay önce olan bir olay beni bu konu hakkında düşünmeye zorladı. Otobüs yolculuğu yaparken her zaman yaptığım gibi hayal kuruyordum ve hayal kurarken her şeyi ayrıntılı düşünmeyi çok severim. Bazen hayal ettiğim şey birden aklıma gelir ve düşünmeye başlarım. Aklıma 4 tane motorsiklet süren adam geldi ve motorlarının renklerini,üstlerindeki kıyafetlerini, hangisinin önde gittiğini gerçekten varmışcasına hayal ettim. Uzun süre hayal ettikten sonra sıkıldım ve yola doğru baktım. Daha 1 dakika olmadan hayal ettiğim motorsikletli adamların geçtiğini gördüm.İlk başta inanamadım ama tesadüf olamayacak kadar hayalinle aynıydı. Yaşadığım olaydan sonra bu konuyla alakalı araştırmaya başladım. Yazılanları okudukça kendimi ruhsal açıdan daha iyi hissetmeye başladım. Birisi benden bir şey isteyeceği zaman ne söyleyeceğini anladığım zamanlar daha sık olmaya başladı. Ve bu yazıda okuduğum çoğu özelliğin bendede olduğunu farkettim. Sizce psişik olabilir miyim? Bunu nasıl geliştirebilirim?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Olma ihtimaliniz yüksek. Doğum haritanızı Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusuna bakarak incelerseniz net bir fikre sahip olabilirsiniz.

   Geliştirmek isterseniz Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda yazılanlara bakabilirsiniz.

 23. blank Unkown dedi ki:

  Gördüğüm rüyaları tekrar tekrar görüyorum farklı versiyonlarda ama nasıl olacağını biliyorum ve bundan dolayı her farklı versiyonlarda yani rüyalarda öldürülmeye çalışıyorum tuhaf insanlar tarafından hepsinin her zaman aynı sözü var psikolojik olarak düşündüm yoruluyorumdur falan kafaya takmadım sonra bir gün arkadaşımın telefonunun kırıldığını gördüm rüyamda yani çok korkunç kabus şeklindeydi ama birden ciddiyim kabusken arkadaşım belirdi telefonu kırıldı falan uyandım yani telefonumu aldım refleks olarak bir mesaj knk telefonumu kırdım bu olaydan hani bide bünyem kaldırmadı sürekli böyle rüyalar uyumaktan korkuyor insan kafama takmamaya başladım yani uzaklaştırdım sürekli uyumadan önce bugün lütfen rüya görmeyeyim gerçekleşmesini istemiyorum falan dedim azaldı psişik güce inanmıyorum bu yaşadığım çok korkutucu sadece merak ve yalnız olmaktan korktuğum için anlattım düşüncelerinizi anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Yaşadıklarınız Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda anlatılan doğuştan aldığınız etkilerle ilgili. Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme konusunda anlatılan yeteneğe sahip olabilirsiniz. Yapmanız gerekeni yapmışsınız istemiyorsanız uyguladığınız yöntem işe yarayacaktır.

   Ruhsal yönden hassas olan insanlarda sıkça görülen durumları yaşamışsınız. Psişik Saldırılardan Korunma Yolları

 24. blank Sinem dedi ki:

  Bir gece aklıma sürekli ölüm geliyordu ve içimde garip bir tedirginlik vardı. Dua edip uyudum ve sabah dedemin öldü. Benim bu durumu daha önceden hissetmem psişik olduğumu gösterir mi?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Premonisyon Önsezi Gelecekteki Olayları Hissetme konusunda anlatılan yeteneğe sahipsiniz. Psişik kelimesinin tanımına Psişik Nedir? Psişik Güçler ve Kapsamı linkinden baktığınızda bir psişik olduğunuzu görebirilsiniz. Bu tür olayları ne kadar yoğun yaşadığınızda önemlidir.

 25. blank Zeynep dedi ki:

  Psişik olmanın en büyük belirtisi, astrolojinin yalan ve spragas olduğunu içsel olarak bilmektir. Batıda kullaılan tropikal astroloji, burçları hala 2000 yıl önceki konumuna göre hesaplamakta, 21 mart bahar ekinoksuna koçun birinci derecesi demektedir. Oysa bu 2000 yıl önceydi, Presesyon denilen bir olaydan dolayı 21 martta güneş hala balık burcunda, üstelik balık burcunun başlarındadır, yakında kova burcuna denk gelmeye başlayacak. O çok konuşulan kova çağına giriyoruz laflarının altında yatan da budur. Kova çağından bahseden astrologlar demek ki presesyonu dikkate alıyorlar, ama elalemin doğum haritasını incelerken nedense presesyonu yok sayıp 2000 yıl öncesine göre harita çıkarttırıp hesaplama yapıyorlar çok ilginç doğrusu! Psişik olsalar bir kere presesyonu ve yaptıkları hesaplamaların yanlış olduğunu hissederlerdi. Acaba psişik özellikleri sandıkları şey bir takım üç harflilerin, demonların 3 boyutun ötesini algılamaları için yaptıkları bir takım yardımlar olmasın? Aynı demonlar isterlerse astrolojinin yalan olduğunu da gizleyebilir. Psişik geçinen birçok insan onların izin verdiği ölçüde psişik zaten. Çakraların da implant olduğu çok söyleniyor zaten. Çakralarını kaldırtıp mutlu olan çok insan var nette araştırıp bulabilirsiniz. Astrolojinin yalan olduğunu hissedemeyen kimse bana göre psişik değilir nokta.

 26. blank Seçkin dedi ki:

  Merhaba. Doğum haritamda durugörü ve durubiliş özelliklerinin olduğunu fark ettim bu konularla da çok ilgileniyorum. Durubiliş özelliğimin farkındayım ve kullanabiliyorum çok iyi olmasa da, sorun şu ki ne kadar meditasyon yaparsam yapayım 3. gözüm bir türlü aktif olmuyor(imajinasyon da yapabiliyorum) nedeni sizce ne olabilir? yanıtladığınız için teşekkür ederim.

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Üçüncü Göz kategorisine bakabilirsiniz.

   1. blank duygu dedi ki:

    ucuncu goz demek beyındekı epifiz bezı demektır.bu bez dmt dıye bı molekul salgılar.bunu gecenın karanlıgında salgılar ve saat ıkı ıle uc arasında cok salgılar.ama karanlık yıne sart.epifiz bezını florurlu dıs macunları kıreclendırır.nette buldum.21 gunluk lımon kürü. her sabak bır cay kasıgı lımon suyunu bı bardak suya kat ve ıc.boylece ucuncu goz aktıve olur ve tam bır psişik olursunuz.epifiz bezı ıcın detaylı bılgı yeterınce nette var

 27. blank Elif dedi ki:

  1 haftadır parapsikoloji ile ilgili araştırmalar yapıyorum 7 temmuz gecesi saat iki de karanlık ve sessiz bir ortamda YouTube bulduğum bir psişik testini denedim ilk denemede odaklanamadığım için bir kere daha denedim 2. Denememde videoda denilenleri yapıyordum gözlerim kapalıydı açın komutunu bekliyordum videodan bir süre bekledim videodan hiç ses yok gözlerimi açtım telefon ekranım kapanmıştı telefonun açma kapama tuşu yok yanlışlıkla basmış olamam YouTube da video izlerken ekran kapanmıyor neden ekranın kapandığına anlam veremedim videoyu gözümü hiç kapatmadan izleyince videoda da bilgisayar ekranı kapanıyor onu fark ettim ben testi yaptıktan sonra elimlerim baya ısındı daha önce hissetnediğim gibi hissettim sıcaklık bastı Ellerim ve bacaklarım titriyordu içimde bir enerji hissettim vücudumdaki çakraları aktifleştirmedim aktifleştirdiysem bilmiyorum dünde evde yanmayan bir çakmak vardı çakmağı yakabildim sizce ben bir psişik miyim ve telefonumun ekranı neden kapandı ben mi yaptım çakralarım nasıl aktif hale gelir 3. Göz çakrasını aktif hale getirirsem rahatsız edilirmiyim aktif hale getirmek için şuan hazır hissetmiyorum

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   1- Konuda anlatılanlar sizde varsa psişik olma ihtimaliniz yüksek. Net cevap için doğum haritanızı inceleyebilirsiniz.
   2- Çakra Nedir? Çakralar Nasıl Açılır? Yöntem ve Faydaları ve Üçüncü Göz Nasıl Açılır? Nasıl Aktif Edilir? Nasıl Kapatılır? linklerine bakabilirsiniz.
   3- Çakra Açma ve Meditasyonun Olumsuz Etkileri

 28. blank Eylül yılmaz dedi ki:

  Merhaba ben eylül son iki yıldır kendimde çok tuhaf şeyler hissediyorum yaşım 17 bi gün yolda giderken çocuk arabaya carpilcaktı elimi uzattığım an çocuk dalginligindan çıktı ve geri adım attı ama benim elim bir anlığına oldu sokaklardan geçerken lambalar sönüyor gece uyumak istemiyorum bazen ağlamak istiyorum ve bu sebepsiz ama beş dakika sonra keyfim yerine geliyor ve korkuyorum yalnızım hemde çok bunları anlatabilecegim kimse yok ayrıca bi olay olmadan önce mesela dedem ölmeden sadece 1 2 dakika önce hiç dedem ölmüyor dedim ve dedemin ölüm haberini aldım hiç telefon bozulmuyor desem kısa bir süre sonra bozuluyor ve herşey herşey için bunu söylesem ardından gerçekleşiyor artık korkuyorum

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Kendisini ve yeteneklerini tanımayan insan korkar. Oysa siz kendinizi tanımaya ve keşfetmeye çalışıyorsunuz. Yalnız değilsiniz merak etmeyin. Burada sizin durumunuzda olan çok fazla insan var.
   Yaşadıklarınız doğuştan aldığınız etkilerle ilgili. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunu incelerseniz doğum haritanızda yaşadıklarınızla bağlantılı yeteneklerinizi bulabilirsiniz.

   Kendinizi tanıdıkça herşeyin bir sebebi olduğunu anlayacak ve rahatlayacaksınız. Enerjinizi yönlendirebiliyorsanız bioenerji tedavilerinde de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki konular bazı sorulara cevap bulmanızı sağlayacaktır.

   Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler?
   Bioenerji Nedir? Tedavide Nasıl Kullanılır? Bioenerji Nasıl Geliştirilir?

 29. blank Sümeyye dedi ki:

  Merhaba, aylardır evde olduğum için ve ailevi birkaç sağlık problemleri yaşadığımız için enerjim çok düşük ve zaman zaman negatifti. Dün enerjimi pozitife çeviren ve zirveye taşıyan bir olay yaşadım. İçim içime sığmadı. Uyumaya çalışırken ise aylardır yanmayan gece lambası bir anda yandı. Enerjiden olabileceğini düşündüm. Buraya baktım elektronik aletlerin bozulması, radyo sinyalleri gibi birçok örnek verilmiş ama ışıklar ile ilgili bir şey göremedim. Bilginiz varsa beni aydınlatır mısınız? Teşekkürler.

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Yaşadığınız olayda buna örnek verilebilir. Enerji negatif veya pozitif yönde etki edebilir. Benzer durum bir arkadaşımda da var. Bozuk diye verilen elektronik aletleri tamir etmek için eline aldığında çalışmaya başlar.

 30. blank şeyda aztek dedi ki:

  merhaba,2-3 aydır garip rüyalar görüyorum mesela rüyamda telekinezi gücüm var yapabiliyorum ama çok zorlanıyorum aşırı odaklanıp yapabiliyorum oda çok az yaptığım nesne sadece kımıldıyor gerçekten aşırı güçlük çektiğimi avuç içlerimde çok tuhaf bir dalga hissediyorum rüyaları gördükten sonra film izlemeyi tamamen kestim belki film ile alakalıdır diye ancak hala görmeye devam ediyorum bu konuları araştırdığım zaman geceleri saat 3 veya 4 gibi her gece istisnasız uyanıyorum sanki etrafımdan gölgeler geçiyormuş gibi hissediyorum bu konulara ara verdiğimde her şey normale dönüyor babam medyum bu olanların bununla bir ilgisi varmı bilmiyorum bir keresinde rüyamda yaşlanmış halimi gördüm ve telekineziyi o kadar zorlanmadan yapıyordum ki ama şuan ki yaşımla olan bir rüya gördüğüm zaman çok zor oluyor uyandığımda el ayak parmaklarımın uçları elektirik çarpmış gibi bir his oluyor ve sabaha kadar geçmiyor ne yapmalıyım bir türlü karar veremiyorum bu konunun üzerine düşmediğim zamanlar kendimi boşluktaymış gibi hissediyorum kafam gerçekten çok karışık

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Doğum haritanızda bulunan konumlar ve açılarla ilgili olabilir. Bir şey istediğimizde ve bir alana yöneldiğimizde bir çekim alanı oluştururuz. Bu alan ihtiyacımız olan bilgi ve enerjileri bize çeker. Doğum haritanızda olumsuz enerjileri çeken konumlar varsa daha yoğun etki alabilirsiniz. Babanız madde ötesi varlıklarla sürekli iletişim halinde ise ve bulunduğunuz ortamda sizi etki altında bırakabilecek varlıklar bulunuyorsa etkisi olabilir.
   Sizi olumsuz etkileyen, negatif enerjilere kapı araladığını gördüğünüz çalışmalar yapmayın. Kendinizi koruma altına almak için çalışmalar yapın.

 31. blank buse g dedi ki:

  merhabalar normalde bu tür konulara ilgisi olan biri değilim hatta spritüel veya paranormal şeylere inanan biri de değilim, ama son zamanlarda kendimde bir sürü tuhaflık hissediyorum en belirgin olanı da tuhaf rüyalar görmem. Aşırı derecede uzun, canlı, renkli ve garip rüyalar görüyorum. Sitenizde biraz araştırma yapınca durugörüyle ilgili yazılarınıza da denk geldim. Bu makalede yazdığınız psişik insanların özelliklerini de neredeyse hepsini taşıyorum. Ama böyle rüyalar görmek hoşuma gitmiyor eğer gerçekten psişik olan bir insansam bunu nasıl yok edebilirim lütfen yardımcı olabilir misiniz

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda anlatılan konumlardan etki alıyorsanız siz bir çalışma yapmadan ve istemeden sonuçlar kendiliğinden ortaya çıkar. Etkiyi azaltmak için mücadele etmeyin, müdahale etmeyin. Bunun anormal bir durum olmadığını bilmeniz gerekir. Sizin için sorun oluşturuyorsa normal karşıladığınız ve üzerine gitmediğinizde zayıflayacaktır. Biraz sivrisinek ısırığına benzer. Kaşırsanız daha çok kaşınır.

   Bilinç hangi noktaya odaklanırsa o noktanın enerji kanalları daha çok açılacaktır.

error: Korumalı İçerik!