Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri

– Psişiklerin genel özellikleri
– Psişik özelliklere sahip insanların gruplandırılması
– Psişik olduğunuzu nasıl anlayabilirsiniz
– Psişik yetenek belirtileri nelerdir
– Psişiklerin ruh halleri
– Psişikler neler yapmalı, nasıl yaşamalı ve nelere dikkat etmeli?

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri

Psişik insanların özellikleri nelerdir? Psişik olduğunuzu nasıl anlayabilirsiniz? Sayfada okuyacaklarınızın büyük kısmı sizde bulunuyorsa siz bir psişiksiniz demektir. Maddeler halinde sıraladığım özellikleri psişik testi olarak kullanabilirsiniz.

Psişik insanlar, dünyada dolaşan hüzünlü bulutlar gibidirler. Psişikler, herşeyden nem kapıp yağmur yüklenirler ama ne yapacaklarını bilmedikleri için bir türlü yağamazlar. Yalnız ve garip bir ruh hali içerisinde kendilerini evrenin bilinmeyen bir köşesinden dünyaya atılmış ve dünyaya ait olmayan, dünyaya bir türlü uyum sağlayamayan canlılar gibi görürler. İçlerinde hep bir şeyler yapma dürtüsü vardır, bir şeyler yapmaları gerektiğini hissederler ama ne yapmaları gerektiğini bir türlü bulamazlar. Herkes derin uykuda iken onlar çoğu zaman bir köşede mahzun bir bekleyiş içerisinde neyi beklediklerini dahi bilmeden öylece kalırlar.

Evet ne zaman içindeki cevherden habersiz bir psişik görsem hep bu duygulara kapılırım. Uzun zamandır bu konu hakkında yazmak istiyordum. Nasip bu güneymiş. Yazıyı birkaç bölümden oluşturarak mümkün olduğunca ayrıntılara girmek istiyorum çünkü bana göre çok önemli bir konu. Psişiklerin özellikleri nelerdir? Psişiklerin ruh halleri, Psişik özelliklere sahip insanlar ne yapmalı, nasıl yaşamalı ve nelere dikkat etmeliler?

Psişiklerin Özellikleri Nelerdir?

Psişikleri Nasıl Tanıyabiliriz?

Eğer parapsikoloji ve alt alanları hakkında az çok bilginiz varsa, ruhsal sezgilere sahipseniz yani karşınızda gördüğünüz bir insanın ruh halini hemen anlayabiliyorsanız psişikleri kolayca tespit edebilirsiniz. Birçoğu kendi özelliklerinin farkında olmadığı için topluma adapte olamazlar ve yaşadıkları adaptasyon sorunları nedeni ile psikolojik sorunlarla boğuşmak zorunda kalırlar. Diğer insanlara göre sezgileri ve ruhsal algıları daha derin ve yoğun olduğu için insanlardan uzak bir yaşam sürmeyi; bu mümkün değilse onlara ayak uydurma numarası yapmayı tercih ederler. Öyle görünürler ama öyle değildirler. Hep içlerinde farklı olma duygusu barınır.

Psişik özelliklere sahip insanları üç bölüme ayırabiliriz

1- Sahip olduğu özelliklerin farkında ve bunları keşfetmeye çalışan, öğrendikleri ile kendisi ile uyum içerisinde olan Psişikler.

2- Sahip oldukları içsel dürtülerle araştırırlar ve öğrendikleri ile kendilerini geliştirmeye çalışırlar. Kendilerinde farklı olan bir şeylerin olduğunun bilincindedirler. Olumlu aile içi iletişim ve çevre ile fazla sorun yaşamadan bu sürecin içerisine girerler.

3- Sahip oldukları özelliklerin farkında olmadıkları için ne yapacaklarını bilmeyen, bilmedikleri için de yaşama bir türlü uyum sağlayamayan Psişikler. Bu gurupta yer alanlar sadece içsel dürtülerle bir şeylerin varolduğunun farkındadırlar ama ne yapacaklarını bilemezler. Aile içi iletişimleri genellikle sorunludur veya bir birey olarak farklı bir yeri yoktur. Kompleks sahibi olmaları için gerekli olumsuz çevre faktörleri ile iç içedirler.

Tüm gruplarda yer alanlar psişikler için belirleyici temel unsurlar doğum anında aldıkları astrolojik etkiler, aile içi iletişim, eğitim ve çevre faktörleridir. Doğum anında alınan etkileri araştırmak için Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları linkine bakabilirsiniz.

Psişik testi Psişik olduğunuzu nasıl anlayabilirsiniz Psişik Olduğumu Nasıl Anlayabilirim

Psişiklerin Genel Özellikleri

Bir Psişik misiniz? Psişik Olduğunuzu Nasıl Anlayabilirsiniz?

İşte Psişik Yetenek Testi Eğer bu özellikler sizde varsa siz de bir psişik olabilirsiniz.

Psişik insanların sahip olduğu genel özellikler. Psişik insanlar ruhsal algıları doğuştan gelişmiş insanlardır. Eğer baskı altında yetişmiş veya ruhsal özellikleri baskılanmamışsa diğer insanlardan kendilerini farklı kılan bazı özelliklere sahip olduklarını anlayabilirler.

Psişik Güç Belirtileri Psişik Yetenek Belirtileri Nelerdir?

Ruhsal yönden hassas insanlardır. Duygusal yönleri ağır basar. Alınan bazı astrolojik etkilerle sert bir yapıya sahip olanlar da olabilir ancak bunlar henüz kendilerini keşfedememişlerse kompleksleri bu sert yönlerini bastırır.

Diğer insanlara karşı kırıcı değillerdir. Yapıları gereği aniden sinirlenip kırıcı olsalar da ruhsal hassasiyetlerinden dolayı karşı tarafın hislerini algılayıp pişmanlık duyarlar.

Birçoğu genel bir alıcı gibidirler. Bulundukları ortamdaki enerjiyi algılayabilirler. Negatif etkilere sahip enerjilerin yoğun olduğu ortamlardan çok rahatsız olurlar ve bir an önce oradan uzaklaşmak isterler. Pozitif enerjinin yoğun olduğu yerlerde ise kendilerini çok iyi hissederler. Bu özellik tüm insanlarda olsa da Psişiklerde bu durum daha yoğun yaşanır.

Psişikler, Yüksel Algılara Sahiptirler

Gördükleri insanların ruhsal enerjilerini algılayabilirler. Henüz onlarla konuşmadan nasıl insanlar olduklarını anlayabilirler. Pozitif ve negatif enerjilerinin yoğunluğuna göre onlara yakın veya uzak dururlar. Hoşlanmadıkları insanlarla kendilerini zorlasalar da bu zorlama kendilerinin enerji harcamalarına neden olacağı için uzun süre birlikte olamazlar çünkü bu zorlama enerjilerini düşürür.

Psişiklerin genelinde Rüyalar yoğun ve nettir. Geçmiş ve gelecek ile ilgili gördükleri rüyalar genelde canlıdır. Rüyaları geçmişte yaşanmış bir olayla veya ileride yaşanması muhtemel olaylarla ilgili ipuçları verir.

Psişiklerin Altıncı hisleri güçlüdür. Birisi aramadan önce arayacak kişinin ismi aklına gelir veya zihninde onunla ilgili bir hatıra canlanır. Kapı çalınmadan önce kapının çalınacağını hisseder. Bir arkadaşı ile karşılaşmadan önce onu hatırlar. Biri ölmeden önce O’nun öleceğini hisseder veya görür, iyi bir haber alacağında içi mutlulukla dolar. Kötü bir haber alacağında içi sıkılır.

Şans Oyunlarında Tahminleri Çıkar. Maddi kazanca yönelmez ve bu konuda kendilerini zorlamazlarsa, Borsa, forex, yatırımlar, at yarışları veya şans oyunlarında içlerine doğanlar çıkabilir. Maçların sonuçları ile ilgili hisleri bilinçli bir şekilde yönlendirmeye çalışmazlarsa tahmin ettikleri sonuçlar genelde çıkar. Eğer özellikleri körelmemiş ve baskılanmamışsa sonuçlar genellikle tutarlıdır. Ancak kendilerini kazanmaya adapte ettiklerinde, hisleri karışır ve bilinçli yönlendirme nedeni ile başarısız olurlar.

Psişiklerin Ruhsal Enerjileri Etkilenebilir

Ruhsal Enerjileri Çabuk Etkilenir. Enerji alışverişleri fazla olduğu için enerji verdiklerinde güçsüz, negatif enerji aldıklarında gergin ve halsiz, pozitif enerji aldıklarında ise aşırı neşeli olabilirler. Eğer biriken negatif ve olumsuz enerjileri deşarj etmeyi bilmiyor ve deşarj olamıyorlarsa doğal bir deşarj mekanizması devreye girer ve bilmedikleri nedenlerden dolayı ağlamaya başlarlar. Rahatlamaları için bu gereklidir. Bu ağlama krizleri onlar için oldukça önemlidir, engellenmemelidir. (Yapılması gerekenler için Negatif Saldırılardan Korunma Yolları konusuna bakabilirsiniz)

Belirgin Yetenekleri Olabilir. Bazı psişiklerin durugörü, duruişiti, telekinezi, telepati, prekognisyon (öngörü), premonisyon (önsezi), postkognisyon (geçmişe gitme), ruhsal şifa, radyestezi ve parapsikolojinin diğer alt alanlarında belirtilen özellikleri belirgindir. Farkında olmadan elektronik aletleri bozabilirler, radyo sinyalleri bozulabilir, işitme cihazları çalışmayabilir, metalleri çekebilirler, insanların zihinlerinden geçenleri bilebilirler. Bazılarında bu özelliklerin birkaçı birden bulunabilir.

Madde Ötesi Varlıkları Görebilirler. Bu görüntülere seslerde eşlik edebilir. Üçüncü gözleri açık olabilir. Bu durum duyu dışı algılarının belli zamanlarda ve mekanlarda veya yaşadıkları olaylar sonrası aktif olması ile ilgili olabilir. Bu etkilere astrolojik etkilerde dahildir. Gezegenlerin ve ayın etkileri bu özelliklerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Güçlü Doğa Olaylarından Etkilenirler. Dolunay gibi yüksek enerjilerin ortaya çıktığı zamanlarda, deprem öncesinde veya kötü bir olay olmadan önce huzursuz olabilirler. Uyumakta zorluk yaşayabilirler.

Psişiklerin Ruh Halleri

Özelliklerinin farkında olanlar kendilerini geliştirme imkanı bulmuşlarsa hem madde hem de madde ötesi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi oldukları için daha rahat ve huzurlu bir yaşam sürebilirler. Çünkü ne yapmaları gerektiğini öğrenmişlerdir. Bu kategoride yer alanlar ya kendilerine bir rehber bulmuşlardır veya araştırma yaparak bilgi sahibi olmuşlardır.

Bir çoğunun ruh hali belirsiz geliş gidişler sergileyebilir. Bunun en büyük nedeni ise neyin neden ve nasıl olduğu hakkında fikir sahibi olmadıkları için denizde sürüklenen sandal gibidirler. Kendilerini iyi hissettiklerinde neden iyi hissettiklerini bilmezler veya kendilerini kötü hissettiklerinde neden kötü hissettiklerini bilmezler. Ancak şu an okuyanlar gibi bilgi sahibi olduklarında nedenler ve sonuçlar hakkında fikir sahibi olmaya başlarlar. Bilmek ve sebep sonuç ilişkisi kurmaya başlamak bu kategoride yer alan Psişikler için zihinlerindeki soru işaretlerinin birçoğunun giderilmesinin verdiği rahatlama ile kendilerini daha iyi hissetmelerine neden olur.

Psişik özellikler sadece telepati, telekinezi veya duru görü yeteneği ile ilgili değildir. Yüksek ruhsal hassasiyetleri nedeni ile her şeyi hissetmeleri de onları psişik yapar. Bu kategoride yer alanların özellikleri madde ve olaylar üzerinde etkili olmadığı için anlamak daha güç olabilir. Derin sessizlik ve yalnızlık içerisinde bulunanlar genelde bu grupta olanlardır.

Yeterli bilgiye sahip olmayanların büyük kısmı yaşadıkları sorunları sadece kendilerinin yaşadıklarını düşünürler. Bu düşünceler onların dünyada benzersiz ve yalnız olduklarını düşünmelerine neden olabilir. Hangi özelliğe sahip olursanız olun, yalnız olmadığınızı ve benzer durumda olan çok sayıda insan olduğunu bilmeniz gerekir.
Psişik yetenekleri geliştirmek için yapılması gerekenler

Psişik Özelliklere Sahip İnsanlar Neler Yapmalı?

Psişik yeteneklerinizi geliştirmek için neler yapmanız gerekir?

Bilgi Edinin ve Öğrenin: Herşeyden önce parapsikoloji ile ilgili derin bir araştırma yapmaları gerekir. Parapsikolojinin alt dalları nelerdir, parapsikoloji nelerle ilgilenir, İnsanın ruhsal özellikleri nelerdir… Sitemizde temel bilgi edinmek için yeterli bilgi mevcut ancak bununla yetinmeyip kendilerine hitap eden farklı kaynaklardan da yararlanarak kendilerini tanımaya çalışmalıdırlar.

Kendinizi Tanıyın: Tanımaya öncelikle doğum haritanızı çıkarmakla başlayabilirsiniz. Bu konu da arkadaşlar da size yardımcı olacaklardır. Kimsiniz? Hangi özelliklere sahipsiniz? Anlam veremediğiniz özelliklerin kökenleri nelerdir? Bu konular hakkında detaylı bir araştırma yapın. Bu konuda Astroloji Linki altındaki konulardan yararlanabilirsiniz.

Psişik Özelliklerinizi Kontrol Altına Almaya Çalışın: Sahip olduğunuz özelliklerin neler olduğunu öğrendiğinizde belirgin olan özellikleriniz sizin kontrolünüz dışında ortaya çıkıyorsa onları kontrol altına almaya çalışın.

Diğer Psişiklerle Tanışmaya Çalışın

Benzer Özelliklere Sahip İnsanlarla Tanışmaya Çalışın: Burası gibi platformlar aracılığı ile benzer durumda olan insanlarla bilgi alışverişinde bulunun. Bu sizin yalnız olmadığınızı görmeniz ve benzer sorunları yaşayan, benzer özellikleri taşıyan çok sayıda insan olduğunu görmeniz ve kendinizi daha iyi hissetmeniz açısından son derece önemlidir. (Kimseye anne adınızı, adresinizi, gerçek kimlik bilgilerinizi vermeyin. Gerçek yaşamda kimseyle tanışmak zorunda değilsiniz. Bu konuda çıkar sağlamak isteyen çok sayıda insan olduğunu unutmayın)

Etkinliklere Katılın: Eğer çevrenizde benzer konularda etkinlikler düzenleniyorsa bu etkinliklere katılmaya çalışın. Kendinizi keşfetmek için fırsatları değerlendirmeye çalışın.

Sahip Olduğunuz Özellikler Sizi Rahatsız Ediyorsa: Korku, endişe, gerginlik ve stres kaynağı olan özelliklerinizi ayrıntılı bir şekilde araştırın. Neden ve sonuçları hakkında bilgi sahibi olmaya çalışın. Bu özelliklerden kurtulmak için olmadık yollara başvurmayın.

Özelliklerinizi Öncelikle Kendiniz Kontrol Altına Almaya Çalışın: Öğrenin, geliştirmeye ve kontrol altına almaya çalışın. Unutmayın hiç kimse sizi sizden daha iyi tanıyamaz. Daha iyi olmak için başkasına teslim edeceğiniz benliğiniz ve ruhunuz çoğunlukla çıkar için kullanılabilir. Önceliği kendinize verin. Öğrenmek ve bilgi sahibi olmak en büyük hazinedir. Kolay olan hiçbir şey kesin çözüm sunmayabilir. Derin trans, oto hipnoz, nefes egzersizleri ve tekniklerini öğrenmeye çalışın.

İnancınızı Yaşayın: Eğer dini inancınız varsa tüm gereklerini yerine getirmeye çalışın. İnancınızın sağlam ve yaşanır olması size muhteşem bir manevi kalkan sunacaktır. Eğer inancınız yoksa veya zayıfsa aura hakkında bilgi sahibi olun. Auranızın ve ruhsal enerjinizin güçlü olması çok önemlidir. Çünkü sizi zayıflatan etkenler ilk olarak auranızdan yani dış manyetik alanınızdan geçer.

Psişikler Nasıl Yaşamalı ve Nelere Dikkat Etmeli

Psişiklerin yaşamları ancak kendileri ile ruhsal bütünlük sağladıklarında normale dönebilir. Bu evreye kadar kendinizle barışık olmakta sorun yaşayabilirsiniz. Arayışınız bilgi edinmek, kendinize yönelmek ve kendinizi keşifle birlikte ruhsal bütünlükle sağlıklı ve huzurlu bir yaşama kavuşabilir.

Bazı psişik özelliklere sahip insanlar yoğun ruhsal hassasiyetlerinden dolayı diğer insanlarla tam olarak uyum içerisinde yaşayamayabilirler. Eğer imkanları varsa doğa ile iç içe bir yaşam sürmeleri huzursuz ve mutsuz bir yaşam sürmelerinden daha iyidir.

Eğer bu evrede ruhsal bütünlüklerini sağlayabilir ve diğer insanlara verebilecekleri bir şeyler olduğuna inanırlarsa o zaman diğer insanlarla birlikte yaşayabilirler. Ama o zamana kadar kendilerini keşfetmeleri, psişik özellikleri ve yaşadıkları sorunlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmaları oldukça önemlidir.

Uzmanların Görüşlerine Başvurun

Gerekirse bu konular hakkında bilgi sahibi olan parapsikolog, psikolog, medyum ve şamanlarla görüşebilirler. Kiminle görüşürseniz görüşün mevcut ruhsal bütünlüğünüze zarar vermeyeceğine emin olduğunuz insanlarla görüşmeye dikkat edin. Yanında bulunduğunuzda kendinizi iyi hissetmediğiniz insanlarla görüşmeyin. (Varlıkların etkisi altında kalanlar müstesna)

Sağlıklı beslenmek sizin için çok önemli. Hazır gıdalardan ve sağlıksız ürünlerden uzak durmaya çalışın. Enerjinizi düşüren besinleri tespit edin ve onlardan uzak durun.

Gelişiminize katkı sağlamayacak olan tüm stresli ortamlardan, enerjinizi düşüren insanlardan ve yerlerden mecbur olmadıkça uzak durmaya çalışın.

Sizi anlamayanlara ve anlamayacağınızı düşündüğünüz insanlara hiçbir şey anlatmak zorunda değilsiniz. Sahip olduğunuz özelliklerle ilgili herkesle herşeyi paylaşmayın. Paylaşımlarınız sadece sahip olduğunuz özelliklerin farkında olan insanlarla olmalı.

Enerjinizi sık sık deşarj etmeye çalışın. İhtiyacınız olursa kendinizi pozitif enerjilerle şarj etmeye çalışın. Doğal ortamlarda doğa ile başbaşa kalmaya çalışın. Eğer yalnız kalma ihtiyacı hissederseniz bir süre yalnız kalmaya çalışın.

Unutmayın siz bu dünyanın tanınmayan, bilinmeyen ve içindeki gizemleri çözülmeyi bekleyen nadide insanlardansınız. Kendinizi tanıyın ve hayata sunun ki varlığınız kıymet bulsun.

Faydalanabileceğiniz bazı konu başlıkları

Paranormal Kişilikler ve Sosyal Normlara Sığmayan Yaşamlar

Psişik Güçler Nasıl Geliştirilir?

Aşağıda vereceğim konu başlıklarına bakarak sahip olduğunuz yetenekler hakkında bilgi sahibi olup psişik yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

1- Psişik Nedir,

2- Psişik Saldırı Nedir, Nasıl yapılır, Nasıl Etkiler

3- Psişik Saldırı Türleri ve Etkileri

4- Psişik Saldırılardan Korunma Yolları

Konuyla İlgili Diğer Makaleler

1- Ruhsal Gelişimde Yalnız ve Etkisi

2- Ruhsal Gelişimde Açlık ve Ruhun Yükselişi

3- Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri

.. ve Diğerleri

Ruhsal Gelişim İçin Bilinmesi Gerekenler

 

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri

www.parapsikoloji.net

18 Ağustos 2018

Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri” Konusu içerisinde geçen tanımlamalar, Kendi tanımlamalarımı ifade eder. Tartışmaya açıktır. Genel geçer olarak kabul edilmeyebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 149 YORUM
 1. irem dedi ki:

  Ruh halleriyle ilgili anlattıgınız özelliklerin hepsi bende var ve cok yorucu.Ne ileriye gidebiliyorum ne de geriye.Telepati ve Önsezi yeteneğine sahibim ve insanların çevremin enerjisi beni çok etkiliyor ve hiçbir zaman zihnimle tam barış halinde değilim.Ya normal biri olmak ya da yeteneklerimi kontrol altına almak istiyorum artık,kendimi de.

 2. sinem dedi ki:

  Merhaba ben son 1-2 aydır psişik güçlerle ilgili araştırmalar yapıyorum. Kendi içimde yoğun bir istekle istediğim şeyler anında oluyor, ama bunu bilinçli olarak denediğimde olmuyor. Duygularımı çok fazla yaşadığım anlarda oluyor genellikle. Mesela; bir sabah ablam saçlarını düzleştiriyordu ve uykumu da bölüyordu, içimden ‘ah o düzleştirici bozulsa keşke bakalım ne yapacaksın’ dedim 2 dakika sonra durduk yere kabloları yandı ve bozuldu. Onun haricinde daha sayabileceğim 6-7 tane daha böyle örnek var. Bir tanesinden daha bahsetmek istiyorum. Otele tatile gitmiştik ve kaldığımız odanın tuvalet sifonu bozuktu, düzgün çekip düzeltmediğimiz takdirde sürekli su akıtıyor kulak tırmalayan bir ses çıkartıyordu. Bir gece vakti tam yatıyorduk kardeşim tuvalete gitti ve sifonu düzeltmemiş. Aşırı sinir oldum ve söylendim ‘ şimdi kim kalkıp düzeltecek, keşke dursa..’ abartısız 2 saniye sonra durdu. Şok oldum üşenmeden gidip baktım hala sifon takılıydı yani sesin kesilmesinin imkanı yoktu ama olmuştu. Merak ediyorum bunlar şans eseri mi yoksa psişik güçler ile ilgili mi? yanıt verirseniz çok memnun kalırım teşekkür ederim.

  1. Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Yaşadığınız olaylarda bilinçli hareket ettiğinizde etki olmaması doğaldır. İçten ve samimi olması gerekir.
   Ayrıntılı bilgi için Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler? konusuna bakabilirsiniz.

   Düşünce ve sözler yaşamımızı ve yaşam alanımızdaki herşeyi etkiler. Bazı insanlarda etki oranı daha yüksektir.

   1. sinem taşkıran dedi ki:

    çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Peki bilinçli yapıp kontrol altına alabilir miyim bunu?

    1. Elif Sude dedi ki:

     Rica ederim. Kontrol altına alarak geliştirmek ve iyi yönde kullanabilmek için ciddi anlamda disiplinli bir çalışma gerekebilir. Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda neler yapmanız gerektiği konusunda bir yazı var. Başlamadan önce ciddi kararlar almanız gerekebilir. Ruhsal gelişim için çalışmalara bir kez başladığınızda yaşamınız ve algılarınız büyük oranda değişime uğrayacaktır.

 3. Aylin Beyoğlu dedi ki:

  Merhabalar, ben rüyalarımda arkadaşlarımla mesajlaşmalar görüyorum ve bazı konuşmalar, ve bunlar yakın zamanda olmuyor 1 2 hafta geçtikten sonra gerçekleşiyor. Bazende aynı gün oluyor. Dersteykende hocanın beni kaldıracağını hissettiğimde kalbim hızlanıyor ve hemen sonra adımı söyleyip tahtaya çıkartıyor. Sezgilerimde kuvvetli. Sadece yasadiğim sehirde degil baska sehirde olan depremide hissedebiliyorum aynı gün veya ertesi gün oluyor. Psişik miyim bilmiyorum çünkü telekenizi, biyokinezi vb. Şeyler yapamıyorum ne kadar zorlasamda.. 3. Gözüm açık mı onuda bilmiyorum, her şeyi hissedebiliyorum, insanların içinde negatif veya pozitif duyguları, rüyalarımda geleceği, bir şey olucağı zaman kalbimdeki hissi… ama maddelere müdahale edemiyorum. Bunun sebebi ne olabilir cevaplarsanız sevinirim 🙂

  1. Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Doğum haritanızı çıkarıp Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunu incelemeni tavsiye ederim. Anlattığın olay sende Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme ve Premonisyon Önsezi Gelecekteki Olayları Hissetme yeteneklerini çağrıştırıyor.

   Psişik kavramı telekenizi, biyokinezi ve telepati gibi alanlarla sınırlı değildir. Psişik Nedir? Psişik Güçler ve Kapsamı

 4. plasebo dedi ki:

  evet biz farklılarız biz insanın gerçek haliyiz

 5. Zülal dedi ki:

  Bir ay önce olan bir olay beni bu konu hakkında düşünmeye zorladı. Otobüs yolculuğu yaparken her zaman yaptığım gibi hayal kuruyordum ve hayal kurarken her şeyi ayrıntılı düşünmeyi çok severim. Bazen hayal ettiğim şey birden aklıma gelir ve düşünmeye başlarım. Aklıma 4 tane motorsiklet süren adam geldi ve motorlarının renklerini,üstlerindeki kıyafetlerini, hangisinin önde gittiğini gerçekten varmışcasına hayal ettim. Uzun süre hayal ettikten sonra sıkıldım ve yola doğru baktım. Daha 1 dakika olmadan hayal ettiğim motorsikletli adamların geçtiğini gördüm.İlk başta inanamadım ama tesadüf olamayacak kadar hayalinle aynıydı. Yaşadığım olaydan sonra bu konuyla alakalı araştırmaya başladım. Yazılanları okudukça kendimi ruhsal açıdan daha iyi hissetmeye başladım. Birisi benden bir şey isteyeceği zaman ne söyleyeceğini anladığım zamanlar daha sık olmaya başladı. Ve bu yazıda okuduğum çoğu özelliğin bendede olduğunu farkettim. Sizce psişik olabilir miyim? Bunu nasıl geliştirebilirim?

  1. Elif Sude dedi ki:

   Olma ihtimaliniz yüksek. Doğum haritanızı Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusuna bakarak incelerseniz net bir fikre sahip olabilirsiniz.

   Geliştirmek isterseniz Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda yazılanlara bakabilirsiniz.

 6. Unkown dedi ki:

  Gördüğüm rüyaları tekrar tekrar görüyorum farklı versiyonlarda ama nasıl olacağını biliyorum ve bundan dolayı her farklı versiyonlarda yani rüyalarda öldürülmeye çalışıyorum tuhaf insanlar tarafından hepsinin her zaman aynı sözü var psikolojik olarak düşündüm yoruluyorumdur falan kafaya takmadım sonra bir gün arkadaşımın telefonunun kırıldığını gördüm rüyamda yani çok korkunç kabus şeklindeydi ama birden ciddiyim kabusken arkadaşım belirdi telefonu kırıldı falan uyandım yani telefonumu aldım refleks olarak bir mesaj knk telefonumu kırdım bu olaydan hani bide bünyem kaldırmadı sürekli böyle rüyalar uyumaktan korkuyor insan kafama takmamaya başladım yani uzaklaştırdım sürekli uyumadan önce bugün lütfen rüya görmeyeyim gerçekleşmesini istemiyorum falan dedim azaldı psişik güce inanmıyorum bu yaşadığım çok korkutucu sadece merak ve yalnız olmaktan korktuğum için anlattım düşüncelerinizi anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Elif Sude dedi ki:

   Yaşadıklarınız Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda anlatılan doğuştan aldığınız etkilerle ilgili. Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme konusunda anlatılan yeteneğe sahip olabilirsiniz. Yapmanız gerekeni yapmışsınız istemiyorsanız uyguladığınız yöntem işe yarayacaktır.

   Ruhsal yönden hassas olan insanlarda sıkça görülen durumları yaşamışsınız. Psişik Saldırılardan Korunma Yolları

 7. Sinem dedi ki:

  Bir gece aklıma sürekli ölüm geliyordu ve içimde garip bir tedirginlik vardı. Dua edip uyudum ve sabah dedemin öldü. Benim bu durumu daha önceden hissetmem psişik olduğumu gösterir mi?

  1. Elif Sude dedi ki:

   Premonisyon Önsezi Gelecekteki Olayları Hissetme konusunda anlatılan yeteneğe sahipsiniz. Psişik kelimesinin tanımına Psişik Nedir? Psişik Güçler ve Kapsamı linkinden baktığınızda bir psişik olduğunuzu görebirilsiniz. Bu tür olayları ne kadar yoğun yaşadığınızda önemlidir.

 8. Zeynep dedi ki:

  Psişik olmanın en büyük belirtisi, astrolojinin yalan ve spragas olduğunu içsel olarak bilmektir. Batıda kullaılan tropikal astroloji, burçları hala 2000 yıl önceki konumuna göre hesaplamakta, 21 mart bahar ekinoksuna koçun birinci derecesi demektedir. Oysa bu 2000 yıl önceydi, Presesyon denilen bir olaydan dolayı 21 martta güneş hala balık burcunda, üstelik balık burcunun başlarındadır, yakında kova burcuna denk gelmeye başlayacak. O çok konuşulan kova çağına giriyoruz laflarının altında yatan da budur. Kova çağından bahseden astrologlar demek ki presesyonu dikkate alıyorlar, ama elalemin doğum haritasını incelerken nedense presesyonu yok sayıp 2000 yıl öncesine göre harita çıkarttırıp hesaplama yapıyorlar çok ilginç doğrusu! Psişik olsalar bir kere presesyonu ve yaptıkları hesaplamaların yanlış olduğunu hissederlerdi. Acaba psişik özellikleri sandıkları şey bir takım üç harflilerin, demonların 3 boyutun ötesini algılamaları için yaptıkları bir takım yardımlar olmasın? Aynı demonlar isterlerse astrolojinin yalan olduğunu da gizleyebilir. Psişik geçinen birçok insan onların izin verdiği ölçüde psişik zaten. Çakraların da implant olduğu çok söyleniyor zaten. Çakralarını kaldırtıp mutlu olan çok insan var nette araştırıp bulabilirsiniz. Astrolojinin yalan olduğunu hissedemeyen kimse bana göre psişik değilir nokta.

 9. Seçkin dedi ki:

  Merhaba. Doğum haritamda durugörü ve durubiliş özelliklerinin olduğunu fark ettim bu konularla da çok ilgileniyorum. Durubiliş özelliğimin farkındayım ve kullanabiliyorum çok iyi olmasa da, sorun şu ki ne kadar meditasyon yaparsam yapayım 3. gözüm bir türlü aktif olmuyor(imajinasyon da yapabiliyorum) nedeni sizce ne olabilir? yanıtladığınız için teşekkür ederim.

  1. Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Üçüncü Göz kategorisine bakabilirsiniz.

   1. duygu dedi ki:

    ucuncu goz demek beyındekı epifiz bezı demektır.bu bez dmt dıye bı molekul salgılar.bunu gecenın karanlıgında salgılar ve saat ıkı ıle uc arasında cok salgılar.ama karanlık yıne sart.epifiz bezını florurlu dıs macunları kıreclendırır.nette buldum.21 gunluk lımon kürü. her sabak bır cay kasıgı lımon suyunu bı bardak suya kat ve ıc.boylece ucuncu goz aktıve olur ve tam bır psişik olursunuz.epifiz bezı ıcın detaylı bılgı yeterınce nette var

 10. Elif dedi ki:

  1 haftadır parapsikoloji ile ilgili araştırmalar yapıyorum 7 temmuz gecesi saat iki de karanlık ve sessiz bir ortamda YouTube bulduğum bir psişik testini denedim ilk denemede odaklanamadığım için bir kere daha denedim 2. Denememde videoda denilenleri yapıyordum gözlerim kapalıydı açın komutunu bekliyordum videodan bir süre bekledim videodan hiç ses yok gözlerimi açtım telefon ekranım kapanmıştı telefonun açma kapama tuşu yok yanlışlıkla basmış olamam YouTube da video izlerken ekran kapanmıyor neden ekranın kapandığına anlam veremedim videoyu gözümü hiç kapatmadan izleyince videoda da bilgisayar ekranı kapanıyor onu fark ettim ben testi yaptıktan sonra elimlerim baya ısındı daha önce hissetnediğim gibi hissettim sıcaklık bastı Ellerim ve bacaklarım titriyordu içimde bir enerji hissettim vücudumdaki çakraları aktifleştirmedim aktifleştirdiysem bilmiyorum dünde evde yanmayan bir çakmak vardı çakmağı yakabildim sizce ben bir psişik miyim ve telefonumun ekranı neden kapandı ben mi yaptım çakralarım nasıl aktif hale gelir 3. Göz çakrasını aktif hale getirirsem rahatsız edilirmiyim aktif hale getirmek için şuan hazır hissetmiyorum

  1. Elif Sude dedi ki:

   1- Konuda anlatılanlar sizde varsa psişik olma ihtimaliniz yüksek. Net cevap için doğum haritanızı inceleyebilirsiniz.
   2- Çakra Nedir? Çakralar Nasıl Açılır? Yöntem ve Faydaları ve Üçüncü Göz Nasıl Açılır? Nasıl Aktif Edilir? Nasıl Kapatılır? linklerine bakabilirsiniz.
   3- Çakra Açma ve Meditasyonun Olumsuz Etkileri

 11. Eylül yılmaz dedi ki:

  Merhaba ben eylül son iki yıldır kendimde çok tuhaf şeyler hissediyorum yaşım 17 bi gün yolda giderken çocuk arabaya carpilcaktı elimi uzattığım an çocuk dalginligindan çıktı ve geri adım attı ama benim elim bir anlığına oldu sokaklardan geçerken lambalar sönüyor gece uyumak istemiyorum bazen ağlamak istiyorum ve bu sebepsiz ama beş dakika sonra keyfim yerine geliyor ve korkuyorum yalnızım hemde çok bunları anlatabilecegim kimse yok ayrıca bi olay olmadan önce mesela dedem ölmeden sadece 1 2 dakika önce hiç dedem ölmüyor dedim ve dedemin ölüm haberini aldım hiç telefon bozulmuyor desem kısa bir süre sonra bozuluyor ve herşey herşey için bunu söylesem ardından gerçekleşiyor artık korkuyorum

  1. Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Kendisini ve yeteneklerini tanımayan insan korkar. Oysa siz kendinizi tanımaya ve keşfetmeye çalışıyorsunuz. Yalnız değilsiniz merak etmeyin. Burada sizin durumunuzda olan çok fazla insan var.
   Yaşadıklarınız doğuştan aldığınız etkilerle ilgili. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunu incelerseniz doğum haritanızda yaşadıklarınızla bağlantılı yeteneklerinizi bulabilirsiniz.

   Kendinizi tanıdıkça herşeyin bir sebebi olduğunu anlayacak ve rahatlayacaksınız. Enerjinizi yönlendirebiliyorsanız bioenerji tedavilerinde de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki konular bazı sorulara cevap bulmanızı sağlayacaktır.

   Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler?
   Bioenerji Nedir? Tedavide Nasıl Kullanılır? Bioenerji Nasıl Geliştirilir?

 12. Sümeyye dedi ki:

  Merhaba, aylardır evde olduğum için ve ailevi birkaç sağlık problemleri yaşadığımız için enerjim çok düşük ve zaman zaman negatifti. Dün enerjimi pozitife çeviren ve zirveye taşıyan bir olay yaşadım. İçim içime sığmadı. Uyumaya çalışırken ise aylardır yanmayan gece lambası bir anda yandı. Enerjiden olabileceğini düşündüm. Buraya baktım elektronik aletlerin bozulması, radyo sinyalleri gibi birçok örnek verilmiş ama ışıklar ile ilgili bir şey göremedim. Bilginiz varsa beni aydınlatır mısınız? Teşekkürler.

  1. Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Yaşadığınız olayda buna örnek verilebilir. Enerji negatif veya pozitif yönde etki edebilir. Benzer durum bir arkadaşımda da var. Bozuk diye verilen elektronik aletleri tamir etmek için eline aldığında çalışmaya başlar.

 13. şeyda aztek dedi ki:

  merhaba,2-3 aydır garip rüyalar görüyorum mesela rüyamda telekinezi gücüm var yapabiliyorum ama çok zorlanıyorum aşırı odaklanıp yapabiliyorum oda çok az yaptığım nesne sadece kımıldıyor gerçekten aşırı güçlük çektiğimi avuç içlerimde çok tuhaf bir dalga hissediyorum rüyaları gördükten sonra film izlemeyi tamamen kestim belki film ile alakalıdır diye ancak hala görmeye devam ediyorum bu konuları araştırdığım zaman geceleri saat 3 veya 4 gibi her gece istisnasız uyanıyorum sanki etrafımdan gölgeler geçiyormuş gibi hissediyorum bu konulara ara verdiğimde her şey normale dönüyor babam medyum bu olanların bununla bir ilgisi varmı bilmiyorum bir keresinde rüyamda yaşlanmış halimi gördüm ve telekineziyi o kadar zorlanmadan yapıyordum ki ama şuan ki yaşımla olan bir rüya gördüğüm zaman çok zor oluyor uyandığımda el ayak parmaklarımın uçları elektirik çarpmış gibi bir his oluyor ve sabaha kadar geçmiyor ne yapmalıyım bir türlü karar veremiyorum bu konunun üzerine düşmediğim zamanlar kendimi boşluktaymış gibi hissediyorum kafam gerçekten çok karışık

  1. Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Doğum haritanızda bulunan konumlar ve açılarla ilgili olabilir. Bir şey istediğimizde ve bir alana yöneldiğimizde bir çekim alanı oluştururuz. Bu alan ihtiyacımız olan bilgi ve enerjileri bize çeker. Doğum haritanızda olumsuz enerjileri çeken konumlar varsa daha yoğun etki alabilirsiniz. Babanız madde ötesi varlıklarla sürekli iletişim halinde ise ve bulunduğunuz ortamda sizi etki altında bırakabilecek varlıklar bulunuyorsa etkisi olabilir.
   Sizi olumsuz etkileyen, negatif enerjilere kapı araladığını gördüğünüz çalışmalar yapmayın. Kendinizi koruma altına almak için çalışmalar yapın.

 14. buse g dedi ki:

  merhabalar normalde bu tür konulara ilgisi olan biri değilim hatta spritüel veya paranormal şeylere inanan biri de değilim, ama son zamanlarda kendimde bir sürü tuhaflık hissediyorum en belirgin olanı da tuhaf rüyalar görmem. Aşırı derecede uzun, canlı, renkli ve garip rüyalar görüyorum. Sitenizde biraz araştırma yapınca durugörüyle ilgili yazılarınıza da denk geldim. Bu makalede yazdığınız psişik insanların özelliklerini de neredeyse hepsini taşıyorum. Ama böyle rüyalar görmek hoşuma gitmiyor eğer gerçekten psişik olan bir insansam bunu nasıl yok edebilirim lütfen yardımcı olabilir misiniz

  1. Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda anlatılan konumlardan etki alıyorsanız siz bir çalışma yapmadan ve istemeden sonuçlar kendiliğinden ortaya çıkar. Etkiyi azaltmak için mücadele etmeyin, müdahale etmeyin. Bunun anormal bir durum olmadığını bilmeniz gerekir. Sizin için sorun oluşturuyorsa normal karşıladığınız ve üzerine gitmediğinizde zayıflayacaktır. Biraz sivrisinek ısırığına benzer. Kaşırsanız daha çok kaşınır.

   Bilinç hangi noktaya odaklanırsa o noktanın enerji kanalları daha çok açılacaktır.

error: Korumalı İçerik!