Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum haritasında öngörü yeteneği kazandıran konumlar hangileridir? Bir olay olmadan önce, olacakları gören prekognisyonlar hangi konumlardan etki alırlar?

Öngörü yeteneği büyük oranda Neptün ve Jüpiter gezegenleri ile Balık burcu etkisi altında gerçekleşir. Bu konumlara Ay, Şiron, Pluto ve Satürn konumları ile Akrep burcu eşlik eder.

Kahin olarak bilinen insanlar bu öngörü yeteneği konumlarından büyük etkiler almış insanlardır. Doğum haritasında öngörü yeteneği bulunan herkes gelecekle ilgili büyük öngörülere sahip değildir. Geliştirilmesi gerekebilir. Rüyalarda veya trans halinde gelecekte olacak olayların görüntülerinin net olması için doğum haritalarında aldıkları etkiler yeterli seviyede olmayabilir.

Doğum Haritasında Öngörü Prekognisyon Yeteneği Konumları

Ay 3. Evde: Bu konum hem önsezi hem de öngörü yeteneği kazandıran bir konumdur. Aldıkları etkilerden dolayı telepati yetenekleri de ön plana çıkabilir.

Şiron 12. Evde: Doğuştan medyum yeteneği kazandıran bir konumdur. Olacak olayları rüyalarında görebilirler.

Satürn 12. Evde: Olacak olayları rüyalarında görebilirler. Rüyaları etkileme yetenekleri de ön plana çıkmışsa gelecekle ilgili görüntüleri rüyalarında bilinçli bir şekilde izleyebilirler.

Neptün 1. Evde: Neptün halisünasyona varan görsel şölenler sunabilir. Gerçeklik olgusunu etkileyebilir. Neptün’ü 1. evde olanlar imajinasyon yetenekleri ile birlikte öngörü yeteneğine de sahip olabilirler.

Neptün 9. Evde: Medyumluk özellikleri de kazandırabilen son derece güçlü bir konumdur. Neptün’ü 9. evde bulunanlarda da gelecekte olacak olayları görebilme yeteneği ortaya çıkabilmektedir.

Neptün 12. Evde: Medyum özelliği kazandıran konumlar arasındadır. Gelecekte olacak olayları rüyalarında görebilirler. Güçlü sezgilere sahiptirler.

Pluto 8. Evde: Derin, ruhsal analiz yeteneği ile birlikte öngörü yeteneği de kazandıran bir konumdur.

Jüpiter Akrep Burcunda: Jüpiteri akrep burcunda olanlarda da güçlü öngörü yetenekleri bulunur. Aldıkları yüksek etkiler sorun yaşamalarına neden olabilir.

Jüpiter Balık Burcunda: Bu konum, telepati ve imajinasyon yeteneği ile birlikte gelecekte olabilecek olayları görme yeteneği de kazandırır.

11. Evde Balık Burcu: Önsezi yeteneği ile birlikte öngörü yeteneği de kazandıran bir konumdur.

Öngörü Yeteneğinin Geliştirilmesi

Öngörüler düşüncelerden çok kolay etkilenir. Öngörüler, daha çok rüyalarda veya derin trans halinde görülür. Bilinçli bir şekilde gelecekte olacak olayları önceden görme düşüncesi bilinçli bir eylem olduğu için,

 • beklenti
 • ihtiyaçlar
 • çevre etkileri
 • ruhsal ve psikolojik durum

öngörüleri kolayca etkiler. Doğum haritasında öngörü yeteneği bulunanlar Öngörü Yeteneğinin Geliştirilmesi konusundaki ezgersizi yapabilirler.

Kaynak: Precognition Ability on The Birth Map

Diğer ruhsal yetenekleriniz için Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusuna bakabilirsiniz.

 

Doğum Haritasında Prekognisyon Yeteneği Kazandıran Konumlar

19 Mayıs 2019

www.parapsikoloji.net

Son Güncelleme 22 Ocak 2023 Emr

Turhan Doğan
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. blank Özge Ünlütatarza dedi ki:

  Doğum haritama bakabilir misiniz?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusu altına yazabilirsiniz. Şu an sayfa yorumlara açık.

 2. blank merve alperen dedi ki:

  doğum haritama bakabilir misiniz? BU konuyu çok merak ediyorum.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusu altına yorumlar açıldığında not düşerseniz vakit bulunca bakaya çalışırım.

 3. blank Melek izel dedi ki:

  Doğum haritama bakar mısınız lütfen

  1. Ücretsiz doğum haritası çıkarılan sitelerden çıkaracağınız doğum haritasındaki tablolaları kullanarak Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusundan veya bu konudan karşılaştırma yapabilirsiniz. Arkadaş müsait olmadığı için uzun bir süre doğum haritalarına bakılamayabilir.

 4. blank M Sait İpek dedi ki:

  Doğum haritamı çıkarabilirmisiniz ?
  Akrep burcuyum ve bu ruhsal yönümü geliştirmek istiyorum

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Lütfen mail adresinize gönderilen maili cevaplayınız. (Sadece konuda belirtilen konumlarla ilgili)

   1. blank Özlem Atik dedi ki:

    Merhaba doğum haritamı merak ediyorum. Güçlü Sezgilerimin ve öngörülerimin nedeni belki de budur. Şimdiden teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

    1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

     Merhaba. Ücretsiz doğum haritası çıkarabileceğiniz sitelerden de doğum haritanızı çıkarabilirsiniz. Bu konuda tereddütleriniz varsa müsait olduğumda Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları linkinde yer alan konuyu yorumlara açıyorum oradan yazabilirsiniz.

    2. blank Merve Ceylan dedi ki:

     Öngörü yeteneği için burdakilerin hiçbiri bende yok ama olması illa şart mı bunun için?

     1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

      Şart değil tabiki. Ancak uzun ve disiplinli bir çalışma gerekecektir. Konuyla ilgili ayrıntıları Ruhsal Güçler, Kaynağı ve Yaşanan Sorunlar konusunda bulabilirsiniz.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et