Derin Transa Geçiş ve Yararları

Derin Transa Geçiş ve Yararları

Önceki yazımızda transa nasıl geçileceğini, paranormal çalışmalardaki önemini kısa bir teknikle birlikte açıklamaya çalışmıştık. Bu yazımızda transa geçişin ne gibi yararları olduğundan bahsetmek istiyorum. İster meditasyonla ister farklı yöntemlerle transa geçiş çalışmalarına devam ettiğinizde yararlarını sizde görmeye başlayacaksınız. Sadece paranormal çalışmalar için değil hayatınızı daha sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde sürdürmek için de önemli bir çalışma olduğuna şahit olacaksınız.

Maddesel Yaşam ve Ruhsal Kopuşlar

Kısır döngü içerisinde geçen gündelik yaşamımız, koşuşturmalar, bitmeyen ve yenileri eklenen sorumluluklar, sınavlara hazırlık, iş kaygısı, hayal kırıklıkları, aşırı beklentiler, doyumsuzluklar, ödenmesi gereken veya geciken faturalar, sürekli bir şeyler almamız için dayatılan reklamlar ve daha fazla kazanma gereksinimleri, gürültü kirliliği, ruhumuzu kuşatan tüm bu baskılar ve temiz oksijen azlığının hat safhada olduğu doğadan ve doğal olan hemen her şeyden uzak günümüz yaşantısı bunalımları ve depresyonu yani ruhsal kopuşu-enerji çöküntüsünü beraberinde getiriyor.

İnsana dayatılan ve üstesinden gelmesi istenen o kadar fazla yük var ki iflas kaçınılmaz oluyor. Biriken maddesel baskıların bir şekilde ortadan kaldırılması gerekir ancak sistem bunun da çözümünü sunuyor ve tüm baskıları ötelemeyi öğretiyor Depresyona karşı Anti Depresanlar. Oysa Anti Depresanlar ruhsal bağı koparan en büyük etkenlerden biridir. Hissedilen hiçbir ağrı, yaşanılan hiçbir bunalım sebepsiz değildir. Ağrı ve bunalım kurtuluş için birer uyarıdır. Bu uyarılar kapatıldığında sanal mutluluk hormonları ile sarmaş dolaş olan insan ruhsal bağlarını da kopardığı için ileride üzerine katlanarak gelecek daha büyük bunalımları kendisi hazırlamaktadır.

Doğal Deşarj ve İyileştirme Fonksiyonları

Madde bedenin içinde hapsolan ruh ile birlikte uyum sağlayabilmesi için gereken tüm donanım da içerisine yerleştirilmiştir. Baskı herhangi bir madde alınmadan da ortadan kaldırılabilir veya en aza indirilebilir. Özet ifade ile madde beden ile ruhun irtibatı kesilmeden iki beden arasındaki iletişim en iyi hale getirilmelidir. Bunun en güzel örneğini çocuklarda görebilirsiniz. Ruhsal iletişimleri o kadar sağlıklıdır ki aynı gün içerisinde hem kavga edip hem ağlar hem de oynayıp gülebilirler. Rüyaları çok berraktır ve pozitif enerjileri asla tükenmez. Hemen her şeyi oyuna dönüştürebilirler.

Büyüdükçe insan gövdesi kalınlaşan ve özünden uzaklaşan bir ağaca benzer. Maddesel yaşam ve mücadele, yaş ilerledikçe insanı özünden uzaklaştırır ve madde düzeyinden gelen saldırıları oyuna dönüştürerek deşarj edemez hale getirir. Stresli bir hayattan kurtulmak, huzurlu bir yaşama kavuşmak için atması gereken adımları atamaz bir hale gelir.

Derin Transa Geçiş ve Yararları

Ruhsal irtibatın güçlendirilebilmesi ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek için çok sayıda yöntem sıralanabilir tümüne bu yazıda yer vermemiz mümkün olmadığı için konuya bakan yönünü Derin Transa Geçiş ve Yararları olarak ele alalım. Paranormal çalışmalarda ruhsal yönden gelişmemiz dışında derin transa geçiş bize ne gibi yararlar sağlar?

 • Durmaksızın akıp giden hayatın akışını bir an durdurup zihnen, bedenen ve ruhen dinlenirsiniz.
 • Bilinçaltına atılan ve sadece uykuda analiz edilip çözülen sorunların tüm yükünü uyku anına bırakmazsınız.
 • Uykularınız daha verimli bir hale gelir. Güne enerjik ve dinç bir şekilde başlarsınız.
 • Kaslarınızda biriken negatif enerjilerin atılmasını ve bedeninizin rahatlamasını sağlarsınız.
 • Kaslarınızın rahatlaması ve deşarj olması ile enerji kanallarınız açılır ve enerji akışınız güçlenir.
 • Enerji kanallarınızın tıkanmasından kaynaklanan ağrılardan ve ataklardan kurtulursunuz.
 • Auranızı tahrip eden negatif enerjiler atılacağı için auranız oranım sürecine girer ve kendinizi daha iyi hissedersiniz. Bu negatif enerjilere nazar, olumsuz düşünceler, başkalarından bulaşan negatif etkileri de dahil edebilirsiniz.
 • Ruh ile beden arasındaki irtibat güçleneceği için kendinizi daha güçlü ve güvende hissedersiniz. Bu evrede vereceğiniz telkinlerle kendinizi hayata daha iyi hazırlayabilir daha olumlu bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Ruhsal ve Bedensel Olarak Daha İyi Dinlenirsiniz

 • Güne daha dinlenmiş ve güçlü bir şekilde başlayabilirsiniz.
 • İmajinasyon çalışmalarınızı daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Hayatın içinde kaçırdığınız ayrıntıları dingin bir zihinle yakalama imkanı bulursunuz.
 • Hisleriniz güçlenir Yanlış kararlar almanıza neden olan baskılar ortadan kalkacağı için yanılma ihtimalinizi en aza indirirsiniz.
 • Sinirleriniz yatışır ve daha sakin, olumlu bir yaşam sürersiniz.
 • Dış etkenlerin neden olduğu stres azalacağı için daha huzurlu bir yaşam sürersiniz.
 • Yaşam enerjiniz ve verimliliğiniz artar.
 • Üzerindeki baskılar azalacağı için Bakış açınız olumlu yönde gelişir ve olaylara daha objektif bir şekilde bakmaya başlarsınız.
 • Daha az etki altında kalmaya başlarsınız.
 • İlham olarak adlandırılan durumları daha sık yaşarsınız.
 • Sahip olduğunuz donanımları çok daha iyi bir şekilde kullanmaya başlarsınız.

Bu ve benzeri maddeler artırılabilir. Ancak ne yazık ki sihirli bir değnek beklentisine sokulan insanlardan bu yazıyı ve benzerlerini okuyanların çok azı sonuçlarını alabilecek kadar sabredip çaba gösterecekler.

Ne Kadar Sürede Etkisini Göstermeye Başlar

Ruha yansıyan çalışmaların etkileri bilinçaltının da etkilenme sürecine yakındır ortalama iki hafta da sonuç alınmaya başlanır ancak kişinin üzerindeki baskıların şiddeti veya hazır oluş durumu süreyi uzatabilir veya kısaltabilir. Ancak ilk çalışmadan itibaren farklılıklar görülmeye başlanacaktır. Bir kez alfa ve teta seviyelerine inmeyi başarırsanız çok daha kısa sürede ve etkili sonuçlar almaya başlarsınız. Çünkü ruhsal ve zihinsel öğrenme mekanizmaları öğrendiğini unutmaz ve otomatikleşmeye başlar. Aynı seviyelere inmek için oluşturacağınız tetikleyicilerle doğrudan alfa teta seviyesine inebilirsiniz (Kelimeler, cümleler, sayılar, şekiller, hayaller..)

 

Önceki Yazımız ve Pratik Transa Geçiş Tekniği ⇒ “Yöntem, Teknik ve Uygulama

Konuyla bağlantılı ⇒ “Aura Nedir ve Nasıl Güçlendirilir

Derin Transa Geçiş ve Yararları

23 Mayıs 2017
www.parapsikoloji.net

Son Güncelleme 17 Ocak 2023 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM
 1. blank biri işte dedi ki:

  bir şey sorucam neden üye olamıyorum ki bir tek bende kapalımı yoksa her kesde mi böğle. Lanet olsun ya üye olmayı çok istemiştim.

  1. blank Emr dedi ki:

   Hayır sizinle ilgili değil. Çok fazla spam üyelik var onlar temizleniyor. Bu süreçte üyelik kapatıldı.

 2. blank Sanem Aldi dedi ki:

  Merhalar.dün sabah ilk deneyimi mi yaşadım. okurken olduğum yerde uygualayark. sanki bedenim karıncalaştı. kulağımda çınlama duydum ama çok değil. bedenimin sesini duydum sanki. gözümü açtım sol tarafa döndüm balkondan ağaç görünür bizim ağacın yaprakları rüzgardan hafiften sallanıyordu sonra sadece sağ tarafa eğilmeye ve o şekilde kalmış gibi geldi ve bana baktıklarını hissettim bir süre bakıştık gibi oldu :)gözlerimi kapattım daha sonrada telkin dediğiniz aklıma geldi ve içimden şükür etmek geldi ve Allahım sana yakınlaşmak istiyorum dedim bunu telkin ettmeye baslayınca sarı bir ışık gördüm uzayda iki siyah bulut arasından yıldızlar gibi uzay objeleri gördüm birsüre sonra gözlerimi açtım karşımda duvarda duran tabloya dikkat kesildim gözlerimi kapattım telkin etmeye devam ettim orda olduğumu hayal ettim ve sırt üstü suyun üstünde gibi uzayda gördüğüm yerde tabloda olduğunu hissettim gözlerimi açtım bu sırada sürekli nefes egzersine devam ettim. tabloya baktığımda kuşlar ve tablonun sarılaştığını farkettim vücudum ürperdi kalktım sonrasında gidip uyudum rüyamda da yaralı çok güzel bir kurt köpeği gördüm benimle idi ve onunla sanki konuşuyordum bir bağ vardı aramda bir ev inşa etmeye çalışıyorduk sanırım banyoda yıkanan biri vardı net hatırlayamıyorum oraları ama net hatırladığım kahverengi güzel tüylü bir sanırım ayağı seken bir kurt köpeğiyle olmamdı.teşekkürler

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Rica ederim. Kendinizi keşfettikçe hayatınızın anlam bulmasını dilerim.

 3. blank Gökçe dedi ki:

  Merhabalar, derin trans halinde istem disi astral seyahate cikmaktan korkuyorum. Henuz buna hazir olmadigimin farkindayim. Beni engelleyen korkunun bu olduguna eminim. Acaba transta mi yoksa astral seyahatte mi oldugumu nasil anlayabilirim ? Ya da geri nasil donebilirim ?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Çalışmayı yapmadan önce masanızın üzerine gözleriniz kapalı bir şekilde rastgele açılmış bir kitap bırakın. Bedeninizden ayrıldığınızda gidip kitaba bakın. Hangi sayfalar açık, neler yazıyor? Bedeninize döndüğünüzde gidip kontrol edin. Veya 5 kağıda sırası ile numara yazın katlayın. Gözleriniz kapalı iken kağıtlardan istediğiniz kadarını açın. Çıkış sonrası hangi numaraların açık olduğuna bakıp kontrol edin.

 4. blank Eldar dedi ki:

  Salamun aleykum. Ben Azerbaycandan izleyiciniz. Bu kadar degerli bir bilgiyi bir arada topladıgınız ve ücretsiz sundugunuz için size derinden teşekkür ederim. Ben meditasyonla belli ruhsal evreye kadar ine biliyordum. Hatta tüm bedenimde kanın akış sesini duya biliyordum. Lakin daha fazlasını yapamadım. Çünki hissetdiklerimin ne oldugu konusunda bilgisizdim. Şimdi Allah sizden razı olsun. Çok bilgi ogrendim sizin sitenizden. Çalışmalarınızı çok yuksek degerlendiriyorum. Var olun..

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Aleyküm selam. Fayda sağlayan her yürek varolsun.
   Kendinizi keşfettikçe varlığınızın değer kazanmasını dilerim.

 5. blank Ezgi Doğam dedi ki:

  Merhaba
  Derin Trans halinden uyandıktan sonra kulak çınlaması yaşamanın anlamı nedir?
  Birde trans halinde gördüklerimizin ya da hissettiklerimizi bizim hayal ürünümüz olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

  1. Merhaba.
   Kulak çınlamasının bir çok nedeni olabilir. En belirgin nedenlerden biri kaslarda birikmiş enerjinin deşarj olması ve enerji kanallarındaki enerji akışındaki değişimler olabilir.
   Herkeste benzer durumlar yaşanmadığı için kişiye özel durumlarla da ilgili olabilir.

   Trans halinde görülenlerin ve hissedilenlerin ne kadarı gerçek, ne kadarı bilinçaltı ve beklentilerle ilgili bunu deneyim kazandıkça ayırt etmeye başlayabilirsiniz. Mesela bir anda kendinizi başka bir odada görebilirsiniz veya henüz yaşanmamış bir olayla ilgili ancak yaşadığınızda hatırlayabileceğiniz görüntüler görebilirsiniz. İleride yaşadığınızda hissedeceğiniz hisleri o an hissedebilirsiniz. Ruhsal derinlikte zaman ve mekan kavramı değiştiği için bunların ne kadarının gerçek veya gerçek dışı olduğunu yaşadığınızda anlayabilirsiniz.
   Ancak istem dışı astral çıkış yaşarsanız bunu test etmek için daha önce rasgele açık bıraktığınız bir kitabın sayfalarına bakıp daha sonra doğrulama yapabilirsiniz.

   1. blank Ezgi Doğam dedi ki:

    Cevabınız için çok teşekkür ederim.

 6. blank Aygül dedi ki:

  Merhabalar. Bu değerli bilgileri bir arada bulmamızı sağladığınız için sonsuz teşekkürler.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Aygül Hanım. Rica ederim. Faydası oluyorsa ne mutlu bizlere

 7. blank Emre dedi ki:

  Dediğiniz Derin Transa Geçme Taktiklerinin Hepsini Denedim Ve Galiba Derin Transa Geçebildim Kardeşim Odaya Abii Diyerek Geldiğinde Sesi Kulağıma Çok Fazla Geldi Ve Çok Korktum Bu Geçtiğim Anlamına Mı Geliyor?
  Bide Böyle Şeyleri Yaparken Kalp Atışlarımı Çok Net Duyabiliyorum Bu Normal Mi?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Derinleşmenin evreleri vardır, gözlerimizi kapatıp çalışma yaptığımızda ruhsal bir derinleşme meydana gelir. Bu derinleşme çalışma her tekrarlandığında çalışma ciddiyeti ve disiplini korunarak, kendimizi geliştirerek tekrar edilirse artacaktır. Yani bu tür çalışmalara “oldu mu, olmadı mı?” şeklinde bakılmaz.

   Derinlik arttıkça sadece kalp atışları değil bedendeki enerji akışları ve çakra adını verdiğimiz enerji merkezleri de yoğun bir şekilde hissedilmeye başlanır. Sırası ile düşük beta, alfa, teta ve hatta delta evresinin kendine özgü derinlikleri hissedilir ve algılanır. Bir noktadan sonra farklı bir boyuta geçilmiş hissi hakim olmaya başlar.

   Dikkat edilmesi gereken nokta senin de yaşadığın olayda olduğu gibi çalışma sırasında birileri tarafından rahatsız edilmememizdir. Ani irkilmeler özellikle alfa, teta ve sonrasında ciddi sarsıntılara neden olmaktadır. Kapıya uyarı yazısı asabilirsin, evdekilerden seni rahatsız etmemelerini rica edebilirsin. Veya herkes uyuduğunda çalışma yapabilirsin.

 8. blank Erdi Kurudal dedi ki:

  Okurmuusnuz bilgi Kolay gelsin ben yapmaya başladım ilk yaptığımda farklı olmuştu suan ücuncude girmeye basladim kendimi biraz farklı issediyorum derine giremiyorum orkudan para pul flan diye yapmiyorum benim cocukluktan sıkıntılarım vardi onları ilestirdim biraz var onlarida yapmak istiyorum bu yolla olurmu faydasını okudum yasim 25 adim erdi yazma sogrunu konusma gibi daha cok sıkıntılarim vardi iyi ama sıkıntı oluyor

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Derin trans çalışması ile bilinçaltına vereceğiniz telkinler daha etkili olacaktır. Eğer tam olarak ne yapmak istediğinizin ve neyi nasıl yapacağınızın farkında iseniz yararlı olacaktır.
   Bu konuda eğer telkin yöntemini kullanacaksanız Telkin Nedir? Telkin Nasıl Hazırlanır? kategorisi altındaki konulara bakmanızı öneririm. Derin trans halinde iken kendinize vereceğiniz telkinlerin çok iyi düşünülerek hazırlanması ve uygulanması gerekir.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et