Telepati ile Hipnoz Nasıl Yapılır? Hipno Telepati Tekniği

Telepati ile Hipnoz Nasıl Yapılır? Hipno Telepati Tekniği

Telepati ile Hipnoz Nasıl Yapılır? Hipno Telepati Tekniği

Sitemizde şu ana kadar telepati ile ilgili konuları takip etmiş ve telepati konusunda belli bir seviyeye gelmişseniz, doğuştan telepati yeteneğinizi destekleyen konumlarınız da bulunuyorsa telepatiyi hipnoz ile birleştirebilirsiniz. Telepati ile uzaktan hipnoz yapılabilir mi? Eğer telepati yeteneğinizi geliştirmiş ve hipnoz yapabiliyorsanız bu mümkün. Bu alanda yapılan çalışmalar “hipno telepati” olarak ta adlandırılmaktadır.

Telepati ile Hipnoz Yapabilmek için Bilmeniz Gerekenler

Hipnoz Konusunda:

İstediğinizde hipnoza yatkın insanları hipnoz yapabiliyor olmanız gerekir. Eğer bu konuda eksikleriniz varsa öncelikle hipnoz konusunda kendinizi geliştirmeniz gerekir.

Hipnoz sırasında ses tonunuzu çok iyi bir şekilde ayarlayabiliyor olmanız gerekir. Tonlamalardaki nüansları telepati sırasında da kullanmanız gerekecektir.

Hipnoz sırasında kullanacağınız telkinleri kişiye göre uyarlayabilmelisiniz. Telepati ile hipnozu birlikte kullandığınızda telkinleri “telepatik fısıltılar” olarak kullanacağınız için bu konuda kendinizi geliştirmiş olmanız gerekir. Telkin nasıl hazırlanır, telkin hazırlarken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir bunları Telkin kategorisi altındaki konulardan inceleyebilirsiniz.

Hipnoz sırasında uyguladıklarınızı telepati ile düşünce ve his aktarımı yoluyla yapmanız gerekmektedir. Eğer daha önce hipnoz deneyiminiz yoksa öncelikle bu konuda kendinizi geliştirmeye çalışın.

Telepati Konusunda:

Telepati ile hipnoz yapabilmek için sadece düşünceleri fısıldamanız yeterli gelmeyecektir.

Karşı tarafta oluşturmak istediğiniz duyguları ve derinliği his olarak karşı tarafa transfer etmeniz gerekir.

Eğer hislerinizi transfer etmekte zorluk yaşarsanız imajinasyon tekniklerinde kendinizi geliştirmelisiniz.

Bu çalışmayı yapabilmek için gözlerinizi kapattığınız anda derin transa geçerek, bu seviyeyi gözlerinizi açtığınızda da koruyabilmelisiniz. (Derin transa nasıl geçilir?)

Telepati ve Hipnoz Uygulaması “Hipno Telepati”

Telepati ile Hipnoz Yöntemi

Telepati ile ilgili bilmeniz gerekenler bu konu için de geçerli olduğu için tümünü tekrar etmiyorum. Bu konuda yeterli bilgi birikiminiz yoksa öncelikle telepati hakkında yeterli ön bilgi edinmeye çalışın. (Telepati Konulu Makaleler)

Çalışmayı yapacağınız arkadaşa önceden kendisine bilgi vermeden herhangi bir zamanda bu çalışmayı yapacağınızı söyleyin.

Gözlerinizi kapatarak derinleşin.

Üzerinizde uyku öncesi bir ağırlık olduğunu hissedin.

Bu hisleri arkadaşınıza yöneltin. Daha önce bu konularda çalışmalar yapmışsanız hissel iletimin karşı tarafa aktarımının sizde derin bir sızlamaya bedeninizde karıncalanmaya neden olduğunu bilirsiniz. İleri seviyelerde bu belirtiler görülmeyebilir. İlk defa yapıyorsanız sadece istediğinizin olduğunu düşünün ve hayal edin.

Arkadaşınıza telepati ile hipnoz telkinleri verin. (Telepati Nasıl Yapılır?)

  • Şu an üzerinde uyku öncesi hissetiğin ağırlık var.
  • Çok uykun var. Uyumak istiyorsun. Aldığınız her nefeste uykun artıyor. Uyumamak için esniyorsun ama uykuya engel olamayacaksın.
  • Uyku tatlı bir sızıltı halinde tüm bedenini sarıyor. Gözlerini kapatıp derin bir uykuya dalacaksın.

Telkinler kişiye göre değişeceği için arkadaşınıza en uygun dili kullanmaya özen gösterin.

Bu noktada imajinasyon tekniğini kullanarak sağ elinizle başını aşağıya doğru sıvazlayın ve gözlerini kapatın. Elinizden çıkan enerjinin sıcaklık ve uyku aktardığını düşünün.

Arkadaşınızın yavaş yavaş uyuklamaya başladığını göreceksiniz. Çalışmalarınızda ilerledikçe süre kısalacak ve daha kısa sürede daha derin hipnoz evreleri gözlemlemeye başlayacaksınız.

İlk çalışmalarınızı birlikte hipnoz çalışması yaptığınız arkadaşınız üzerinde denemeye özen gösterin. Eğer bu imkanınız yoksa telepati yatkınlığı bulunan arkadaşlarınızı tercih edin.

“Hipno Telepati” Neden Gerekli?

Bu çalışmanın amacı nedir?

Bu çalışmanın amacı eğlence değildir. Özellikle hipnoterapi ve psikoloji alanlarında kendilerini geliştirmek isteyenler için çok güzel bir uygulamadır. Çünkü bazı insanlar bilinçli eylemlere karşı aşırı bir direnç oluşturmaktadır. Hipnoz yapmakta zorlayanacağınız insanlar için uzaktan telepati yolu ile hipnoz çalışmaları yapabilirsiniz.

Bu çalışmada ne kadar ilerleyeceğiniz doğuştan telepati yatkınlığınızla doğrudan ilgili olsa da hipnozda kendisini geliştiren herkes ilerleyebilir.

Doğuştan telepati yeteneğiniz olup olmadığını öğrenmek için Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusuna bakabilirsiniz.

 

www.parapsikoloji.net

11 Kasım 2018

Son Güncelleme 20 Ekim 2020 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et