Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? Telepati Tekniği

Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? Telepati Tekniği

Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? Uygulamalı Telepati Tekniği

Telepati nasıl yapılır? Telepati yapabilmek için bilmemiz gerekenler nelerdir? Telepati yapabilmek için nelere dikkat etmemiz gerekir?

Konu İçeriği

1- Telepatinin Tanımı

2- Telepatik Düşünceler ve Radyo Sinyalleri

3- Günlük Hayatımızda Telepati

4- Telepati Nasıl Yapılır? Uygulamalı Teknik

5- Telepati Neden olmadı? Başarılı Olunamamasının Nedeni Nedir?

6- Telepati Ne Zaman Yapılır? Ne Zaman Yapılmalı?

7- Telepatiyle İstediğini Yaptırmak Mümkün mü?

8- Telepat Nasıl Olunur?

9- Hızlı ve Etkili Telepati Teknikleri

10- Kulak Çınlaması ve Telepati Arasındaki Bağlantı

11- Birini Sürekli Düşünmek Telepati ile İlgili midir?

12- Telepatide His Transferleri

13- Telepati Aşk Bağlantısı

14- Telepatik Güç Zarar Verir mi?

15- Telepatik Bağda Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

16- Telepati ile Birinin Düşüncesine Girmek Kolay mıdır?

17- Kendimize Telepati Yapılmasını Nasıl Engelleyebiliriz?

18- Telepatinin Zararları Var mıdır?

19- Telepati Yaptığımızı Nasıl Anlarız?

20- Telepati Yönetimi ile Çağırma ve Birini Aratma

Telepatinin Tanımı

Telepati: Duygu, düşünce ve hislerin ruhsal yolla iletilmesidir. Bu iletimin gerçekleşebilmesi için alıcı ve verici arasında duygusal yoğunluk ve yakınlık ile Yüksek Ruhsal hassasiyetler gerekir. Telepati yapılabilmesi için doğuştan gelen yatkınlıklar kadar sonradan edinilen bilgi, beceri ve yöntemlerle birlikte yapılan düzenli çalışmalarda etkili olmaktadır.

İnsan sadece konuşarak anlaşmaz. Konuşmak, düşüncelerin aktarılmasının sadece bir yoludur. Düşünceler bizim konuşma dediğimiz seslere dönüştürülür. İletilmek istenen mesajlar zihinde şekillenir ve seslendirilerek nakledilir. Telepatide ise ruhsal hissedişler ve duygusal yoğunluklar iletişime hakimdir.

Peki düşüncelerimiz sadece konuşma yolu ile mi iletilir? Tabi ki hayır. Beynimizde meydana gelen her düşünce EEG sinyalleri gibi etrafa yayılır. Bunu suya atılan bir taşın yaydığı dalgalar olarak düşünebilirsiniz. Her bir düşünce suya atılan taşın yaydığı dalgalar gibi etrafa dağılır. Atılan taş ve oluşan dalgalar ne kadar büyük olursa çember o kadar geniş bir alana yayılır. “Telepati” bu dalgaların iletilmesi ve algılanmasında ortaya çıkan ruhsal iletişim mekanizmasıdır.

Telepatik Düşünceler ve Radyo Sinyalleri

Düşüncelerimiz elektriksel sinyaller halinde oluşurlar ve tıpkı bir radyo vericisinin yaydığı dalgalar gibi etrafa yayılırlar. Oluşan dalgalar aynı zamanda mesajları da beraberinde iletirler. Telepatiyi mümkün kılan da budur. Girdiğiniz ve hiç tanımadığınız insanlardan oluşan bir ortamda edindiğiniz ilk izlenimler telepatik izlenimlerdir ve ilk tanışma anına kadar etrafa yayılan telepatik düşünceler ortam ve içinde bulunanlar hakkında ön fikir edinmenizi sağlar.

Parapsikoloji üzerine yapılan çalışmalarda herkesin telepati yeteneğini aynı ölçüde kullanamadığı veya uzun zaman alacağı anlaşılınca teknoloji devreye sokuldu. Elektrotlar aracılığı ile hem alıcı hem de verici seviyesinde EEG sinyallerini yorumlayabilen bilgisayarlar ve yazılımlar geliştirildi.

Günümüz teknolojisi insanın yaymış olduğu sinyalleri %45 doğrulukta mesajlara çevirebiliyor. Bu oranın artırılması ve savaş alanlarında başlarında elektrotlar taşıyan askerler tarafından kullanılması planlanıyor.¹ Şaşırtıcı değil mi? Parapsikolojinin tam anlamıyla gerçek bir bilim olarak kabul görmediği dünyada telepati teknoloji ile birleştirilerek kullanılabiliyor.

Günlük Hayatımızda Telepati

Aslında farkında olmasak ta telepatiye dair çok sayıda örnek yaşıyoruz.

 • İçimize doğan fakat ne olduğunu yorumlayamadığımız hisler,
 • Çok sevdiğimiz insanların başlarına gelen olayları o an tanımlayamasakta hissetmemiz,
 • Aklımıza gelen bir düşüncenin karşımızdaki tarafından söylenmesi veya karşımızdakinin düşüncesini ondan önce bizim söylememiz,
 • Çalan telefonla birlikte arkadaşımızı hatırlamamız ve arayanın o olduğunu öğrenmemiz,
 • Konuşanların bir sonraki cümlelerinin neler olacağını bilmemiz,
 • Sevdiğimiz insanla ilgili bir anda beliren hisler (iyi veya kötü) ve daha bir çok örnek.

Bunlar yaşadıklarımızın sadece bir kaçı. Bir çoğu için bu yazdıklarımız eminim ki tanıdık gelmiştir. Özellikle ruhsal bağımızın (Sevdiğimiz, saygı duyduğumuz, bir şeyleri paylaştığımız) olduğu insanlar ve onlarla ilgili olan herşeyle telepatik iletişimimiz diğerlerine göre daha güçlü olmakta. Bunların nasıl olabildiğini ve telepatik mekanizmanın nasıl işlediğini önceki yazılarımızda aktardığımız için tekrar etmek istemiyorum.

Telepati Nasıl Yapılır? Uygulamalı Teknik

Daha önce bir cinden alınan teknikte telepatinin nasıl oluştuğu ile ilgili detaylara değindiğimiz için, telepati nasıl yapılır konusu ile ilgili teknik detaylarla; neyin, neden ve nasıl oluştuğunu anlatarak fazla ayrıntıya inmeden; yapabileceğiniz basit bir telepati tekniğini paylaşmak istiyorum.

Telepati Nasıl Yapılır? Hazırlık ve Uygulama

 Rahat edebileceğiniz bir yere sırtüstü uzanın ve tüm kaslarınızı gevşetin. (Boynunuzun altında yastık olmaması daha iyidir. Ayaklarınızı birleştirmeyin, kollarınızı iki yana salın)

5 kez nefes alıp verin. (Burnunuz tıkalı değilse nefesinizi burundan alıp ağızdan verin)

Bir süre durun ve bedeninizdeki enerji akışını hissetmeye çalışın. (Kalp atışları, titreşimler ve enerji merkezlerini)

5 kez nefes alıp verin ve son nefesinizi aldığınızda bedeninizdeki tüm kasları sıkın. (5-6 saniye kadar) Nefesinizi verirken kaslarınızı da gevşetin.

Tüm dikkatinizi bedeninizde akıp giden enerjiye verin. Tümüyle nötr kalın. Sadece izleyin ve gözlemleyin. Hiçbir şeye müdahale etmeyin.

Dikkatinizi üçüncü gözünüze yoğunlaştırın (İki kaş arasının az üzeri. Çakraları üzerinde çalışanlar, titreşimlerden anlayabilirler)

İletişim kurmak istediğiniz kişiyi düşünün (İlk etapta ruhsal bağınız olan birinin olması iyidir Anneniz önceliklidir, kardeşleriniz, sevdiğiniz ve samimi olduklarınız olmalı, geliştikçe telepati uzaktaki biriyle iletişim için test edilebilir) ve zihninizde canlandırarak onunda iki kaşının arasına bakın (Görüntü ne kadar net olursa iletim o kadar güçlü olacaktır. Hafif trans halinde yani alfa dalgaları düzeyinde olmanız çalışmayı güçlendirecektir)

Alnınızın ortasından güçlü bir ışık çıktığını ve onun alnının ortasından girdiğini hayal edin. (Işığı istediğiniz gibi canlandırabilirsiniz, şimşekler çakan bir ışık olabilir, renkli olabilir, sakin bir ışık olabilir. Önemli olan sizden ona ulaşan bir ışık olmasıdır. Görüntüyü ekrandan veya dışarıdan izler gibi değil, kendi gözünüzden görüyormuş gibi canlandırın.)

Kendinizi ve Olayları Sahnede Görüntülemeyin

Tv izleme alışkanlığından dolayı canlandırmalar kendinizde dahil olanları bir film sahnesinde izliyormuş gibi olacaktır. Sizin yapmanız gereken yaptığınız canlandırmaları kendi gözünüzden görüyormuş gibi canlandırmaktır. Sahnede değil, izleyen olmalısınız.

Şimdi ne yapmasını istiyorsanız onu yaptığını hayal edin.

Yapmasını İstediklerini İki Şekilde Yapabilirsiniz.

1 Kendinizi O’nun yerine koyarak, kendinizi O olarak düşünebilirsiniz / görüntüleyebilirsiniz.
2 İstediğinizi yaptığını düşünebilirsiniz / görüntüleyebilirsiniz.

Yapılmasını veya söylenmesini istediklerinizi yeterince güçlü bir şekilde görüntülediğinize emin olduğunuzda çalışmayı sonlandırabilirsiniz. Nefes egzersizini her zaman yapmak zorunda değilsiniz. Bir kez o derinliğe ulaşmanız ve gözlerinizi kapattığınızda kolay bir şekilde o derinliğe inebilmeniz açısından gereklidir. (Eğer daha önce yapmamışsanız) İlerleyen zamanlarda gözlerinizi kapatarak aynı çalışmayı tekrar ederek etki gücünü artırabilirsiniz.

Bu teknik en etkili telepati yöntemleri arasında yer alır. İmajinatif yöntemlerle geliştirebilir, kendinize uyarlayabilir ve telepati karetogorisi altında anlatılan diğer tekniklerle birleştirerek telepatinin etkisini artırabilirsiniz.

Telepati Neden olmadı? Başarılı Olunamamasının Nedeni Nedir?

〉〉 Telepatik Frekanslar. Aslında sinyal istediğiniz her yere ve herkese ulaşır ancak her alıcı bunu aynı güçte almayabilir. Eğer ruhsal bağınız yeterince güçlü olmayan biri üzerinde denemişseniz veya yeterince güçlü bir sinyal oluşturamamışsanız, sinyal karşı taraf tarafından eyleme dönüştürülmeden elenebilir. (İrade devreye girer, vesvese gibi) Bu mekanizma hayati öneme sahip bir mekanizmadır aksi taktirde herkes başkasını çok kolay bir şekilde kontrol edebilir hatta büyük bir telepatik gürültü yaşanır hayat çekilmez olurdu. Sizin için telepati gerçekten önemli ise çalışmayı tekrarlayın.  (Gün içerisinde sürekli yapabilirsiniz)

〉〉 Karşı taraf düşünceyi almış, his olarak belirmiş ancak irade reddetmiş olabilir. İçimizden bir şeyleri yapmamızı söyleyen fısıltılar gibi (Kaynağını biliyorsunuz, aynı telepatik iletişim veya yöntemler). Hepsini yapmayız. Sizin telepatik düşüncenizde aynı şekilde değerlendirilmiş olabilir. Ruhsal yönden zayıf kişiler veya vesveseye yatkın kişiler telepatik uyarıma daha yatkın olurlar.

〉〉 Yapılmasını istediğiniz eylemleri tam olarak canlandıramamış olabilirsiniz. Bunun üzerinde çalışma yapmanız gerekebilir. İmajinasyon tekniklerini araştırmanız yararlı olabilir.

İmajinasyon Teknikleri ile Telepatik Algılarınızı Geliştirebilirsiniz

Bu konuda İmajinasyon Çalışmaları adlı makalemize bakabilirsiniz. Eğer telepatik algılar ve telepatik mekanizmalar sizde doğuştan açık değilse, telepatik dirençleri kırmak için ekstra çalışmalar yapmanız gerekebilir. Bunun en kolay yolu da imajinasyon çalışmalarıdır. İmajinasyonun, telepati ve paranormal çalışmalardaki etkisini İmajinasyon ve Parapsikoloji Çalışmaları adlı makalemizden okuyabilirsiniz.

Telepati ile ilgili diğer yazılarımızdaki teknikleri de kullanabilir hatta kendinizde geliştirme yapabilirsiniz. Unutmayın “Olmadı” diye bir şey yoktur. Sadece mesajınız yeterince güçlü iletilmiyordur veya en son denemeniz gereken kişiler üzerinde deniyorsunuzdur.

Telepati Ne Zaman Yapılır? Ne Zaman Yapılmalı?

Hangi zaman diliminde telepati nasıl yapılır?

Telepati için doğal koşullarda en uygun zaman dilimleri Epifiz bezi aktivitesi ve Dmt oranının en yoğun olduğu saatler olan gece 02:30 – 03:30 civarlarıdır. Ancak bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Bunu kısaca şu şekilde tarif edebiliriz, uykunuzun en ağır olduğu evreler dmt oranının da en yoğun olduğu evrelerdir. Bu saat dilimleri ruhsal iletişimin ve ruhsal bağların en yoğun olduğu evrelerdir. Eğer mümkünse bu saatlerde telepati çalışmaları yapın.

Telepati yapmak için diğer önemli zaman aralığı ise uyku ile uyanıklık evresi olarak bilinen henüz havanın aydınlanmadığı sabahın erken saatleridir. Bu zaman aralığı daha çok yakaza olarak adlandırılan hem madde hem de ruhsal boyutta bilincin faal olduğu evrelerdir.  Konu ile ilgili ayrıntıları aşağıda linki verilen “Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler” konusunda okuyabilirsiniz.

Telepatiyle İstediğini Yaptırmak Mümkün mü?

Telepati ile başka birisine istediğini yaptırmak mesaj gönderene ve mesajın gönderildiği alıcıya göre değişmektedir. Ruhsal konumları telepati yeteneğini destekleyen veya kendisini telepatide geliştirenlerin başarı oranı daha yüksektir ancak iradesi güçlü ve bilinci açık olanlar gelecek tüm mesajları bilinç seviyesine ulaşmadan denetleyeceği için mesajı gönderenin; alıcının tüm denetleme mekanizmalarını çözmeden başarılı olması mümkün değildir. Ruhsal boyuttan bakıldığında, gönderilen mesajların gittiği adresi tam olarak tanıması veya mesajın yüksek bir bilinç içermesi gerekir.

Telepat Nasıl Olunur?

Ruhsal kabiliyetlerini geliştiren herkes telepat özelliği kazanabilir ancak doğuştan telepati yeteneği gelişime açık olanlar bu konuda daha daha avantajlıdır denilebilir. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları veya Doğum Haritasında Telepati Yeteneği Konumları konularını dikkatlice inceleyin eğer doğum haritanızda telepati yeteneğinizi ön plana çıkaran konumlar mevcutsa ilerlemeniz daha kolay olacaktır.

Bunun dışında “Telepati Nasıl Yapılır” konusu dahil diğer konularda bahsedilen imajinasyon ve derin transa giriş çalışmalarını iyi derecede öğrenmiş olmanız gerekir. Ruhsal çalışmaların büyük kısmında iki önemli unsur bulunmaktadır.

1- AlfaTeta dalgaları seviyesine yani derin trans haline geçebilmek
2- Ruhsal mekanizmaları harekete geçirmek için kullanılacak imajinasyonu iyi derece yapabilmektir.

Bu iki çalışmaları başarılı bir şekilde yapabilirseniz sabırla çalışmanız yeterlidir. Ancak unutulmaması gereken önemli bir nokta var ki bu hepsinden önemlidir. İyi bir telepat olduğunuzda ne yapmayı planlıyorsunuz? Bu soruya verebilecek makul ve mantıklı bir cevabınız yoksa sadece egonuz için bir şeyler istiyorsanız hedeflerinizi bir kez daha gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Telepati hakkında daha fazla bilgi almak için Telepati Kategorisi altında yer alan diğer makalelere bakabilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Telepati Teknikleri

Hızlı Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Yöntemleri Nasıl Geliştirilir? Hızlı Telepati Yöntemi

Kaydedilebilir Ruhsal Farkındalıklar konusunda belirtildiği gibi insan, daha önce yaşadığı tüm deneyimleri ileri ki aşamalarda çok hızlı bir şekilde tekrar edebilecek donanıma sahiptir. Hızlı telepati yapmanın iki yolu var,

1- Daha önce en azından bir kez bilinçli bir şekilde telepati yapmak.

2- Derin transa geçerek alfa ve mümkünse teta dalga boyunda iken telepati tekniklerini uygulamak.

Alfa ve Teta dalga boylarında iken tüm dış etkenler devre dışı kalacağı için ruhsal yönden kabiliyetlerinizi daha aktif bir şekilde kullanma imkanı bulacaksınız. Bu evrede size en uygun tekniği uygulamanız yeterlidir. Ancak unutmamanız gerekir ki doğuştan gelen bir yatkınlığınız yoksa mutlaka belli bir süre zihnen, bedenen ve ruhen bu çalışmaya kendinizi hazır hale getirmeniz gerekir. Telepati öğrenmek, Telepati yapmak bir formülü ezberlemek değildir. Öncelikle telepati ile ilgili tüm teknikleri öğrenerek kendinize uyarlamalısınız.

Ulaşmanız gereken evre artık kelimeleri kullanmak zorunda olmadığınız iletişiminizi duygularınız ve hislerinizle yapabileceğiniz evredir.

Çok hızlı telepati yapmak için,

Eğer doğuştan gelen bir yatkınlığınız varsa kısaca şu tekniği uygulamanız yeterlidir.

İster yatarak ister oturarak sırtınızın dik olacağı bir pozisyonda gözlerinizi kapatarak 5 kez derin nefes alıp verin.
Zihnen rahatladığınızı hissettiğiniz anda, tüm dikkatinizi alnınızın ortasına yoğunlaştırın. O bölgeden ışıklar çıktığını hayal edin.
Alnınızın ortasından çıkan ışınların telepati ile iletişim kurmak istediğiniz insanın veya canlının alnının ortasından veya kalbinden içeri girdiğini hayal edin.
İletmek istediğiniz mesajı kelimelerle değil duygularınızla veya yapmasını istediğiniz şeyi yaptığını hayal ederek karşı tarafa iletin.

Kulak Çınlaması ve Telepati Arasındaki Bağlantı

Kulak çınlaması telepatik bir iletişim midir? Fizyolojik nedenler dışında kulak çınlaması neden olur, telepati ile bir ilgisi var mı? Geçirdiğimiz rahatsızlıklar ve basınç değişimleri dışında meydana kulak çınlamaları ile telepati arasında da bir bağlantı vardır. Anıldığımız ortamlarda eğer bizi anan insan, içten ve ruhen bizi anmışsa, bu anma anında meydana gelen ruhsal frekans patlaması (yoğun telepatik sinyaller) bize ulaşır. Ancak içerisinde herhangi bir mesaj bulunmadığı için sadece bir kulak çınlaması şeklinde bize yansır. Çınlama şeklinde bize yansıması beynin bir nevi duymak isteyip te duyamadığı veya algılamak isteyipte çözemediği bir sinyale karşı duyu organı aracılığı ile verdiği tepki diyebiliriz.

Bunun dışında ruhsal enerjimizde meydana gelen değişimler ve dalgalanmalar da kulak çınlamalarına neden olabilir. Bu değişimlerin nedeni içsel veya dışsal psişik müdahalelerle ilgili olabilir.

Her kulak çınlamasının telepati ile ilgisi yoktur.

Birini Sürekli Düşünmek Telepati ile İlgili midir?

Sürekli birini düşünmek telepati ile mi ilgili? Zihnin bir isme odaklanması telepati yapıldığını mı gösterir?

Birini sürekli düşünmek ve bunu engelleyememek ne anlama gelir? Birini sürekli düşünme ile telepati nasıl yapılır? Nasıl mümkün olabilir?

Birisini sürekli düşünmek telepati ile bağlantılı olabilir. Bu durum, çift yönlü olabildiği gibi tek yönlü de olabilir. Ancak her iki durumda da istemsiz bir şekilde sürekli birini düşünmek telepatik iletişime neden olabilmektedir.

Bunun nedeni de telepatinin yapısı itibariyle yoğunlaştırılmış ruhsal bir iletişim olması ile ilgilidir. Başka birisi ile telepatik iletişime geçmek için de o insana yoğun bir şekilde odaklanmak gerekir. Bir başkasını sürekli duygusal yoğunluktan kaynaklanan nedenlerle düşünmek doğal bir telepatik iletişim oluşturacaktır. Bu durum siz yaptığınızda veya bir başkası sizi düşündüğünde de ortaya çıkabilir.

Telepatide His Transferleri

Biriyle beyin yoluyla iletişime geçmek için hisler telepati için yeterli olur mu?

Telepatik iletişimde sürekli birini düşünme hali istemsiz bir şekilde gerçekleşmişse içeriğinde herhangi bir mesaj veya imaj bulunmayacağı için karşı taraf bunu hissetmeyebilir. Veya kısa bir an sürekli düşünen insanı hatırlayabilir.

Bazı durumlarda sürekli düşünen insanın ruh hali telepatik iletişimle düşünülen insana da aktarılabilir. Bu durumda, karşı taraf nedenini bilmediği bir iç sıkıntısı veya bunalma hissi yaşayabilir. Bir nevi ruhsal hissiyat transferi yaşanabilir diyebiliriz. Bu transferler bilinçli yapıldığında veya bilinç eklendiğinde yani aşırı sevgi veya özlem duyulduğu anlarda hislerle birlikte bilinçli mesajların iletimi de kolaylaşmaktadır.

Başka birini sürekli düşünme ile telepati nasıl yapılır? Bir insana veya isme sürekli odaklı kalmak, sürekli karşı tarafı düşünmek o isimle aranızda ruhsal bir iletişim kanalının ortaya çıkmasına neden olur. Bunu alıcı verici arasında sabitlenmiş sinyal alış verişi şeklinde tarif edebiliriz. Bu durum özellikle sevginin aşk evresine geçtiği durumlarda doğal bir şekilde yaşanır.

Doğal olmayan yöntemlerde bu durum ancak trans halinde verilen telkinlerle mümkün olabilir. Gerçekte varolmayan bir yoğunluğun oluşturulmaya çalışılması uzun süre mümkün olmayacağı gibi hırs ve ego etkileri bu yapay yoğunluğun telepatik etkilerini ortadan kaldıracaktır. Karşı tarafı sürekli düşünmek eğer doğal değilse bir süre sonra negatif etkilere de neden olabilir.

Telepati Aşk Bağlantısı

Telepati ile bir başkası aşık edilebilir mi? Telepati ile sevgi ve aşk duygusunun yoğunluğu artırılabilir miTelepati ile Aşık Etmek yazısında bu konuya ayrıntılı bir şekilde değinildi ancak konuyu okuyanlar için bu konuda da kısaca bahsedelim. Düşünceler ve duygular belli bir süre bir noktaya, isme ve hayale odaklandığında; bu odaklanmada belli bir bilinç bulunursa; bilinçle bilikte sizin düşüncelerinizde karşı tarafı etkileyecektir. Bunu evinizde izlediğiniz TV’nin sesi ile örneklendirebiliriz. Sesini sadece sizin duyacağınız şekilde açarsanız (Düşüncelerin sadece sizi etkilemesi) duyduklarınızdan sadece siz etkilenirsiniz. Sesini komşularınızın duyacağı şekilde açarsanız (Etkinin genişlemesi) sesin ulaştığı herkes etkilenecektir.

Örneğimizdeki “sesi” telepatideki yoğunlaştırılmış telepatik düşünce ve duygulara benzetebiliriz. Niyetiniz ne olursa olsun, yoğunlaşan tüm düşünce ve duygular, yoğunlaştığı herşeye etki ederler. Sevgiliye yönelen düşüncelerle her gün gördüğünüz bir arkadaşınıza yönelen düşünceler aynı yoğunlukta olmayacaktır. Samimiyet, duygulardaki gerçeklik ve ruhsal derinlik telepatik ruhsal iletişimi de etkileyecektir.

Ancak dikkat edilmesi gereken önemli nokta, telepati ile bir başkasını aşık etmek veya istemediği bir şeyi yapması için telepatiyi kullanmak doğru bir davranış olmayacağı gibi telepatik iletişimi de olumsuz etkileyecektir. Çünkü bir başkasının iradesine müdahale edilerek normalde yapmayacağı bir şeyi yaptırmaya çalışmak özellikle aşk gibi iki insanın geleceğini etkileyecek bir konuda bunu yapmak çok uygun bir davranış değildir. Etkilemek istediğiniz insanın bilinci sizin düşüncelerinizi bilemeyebilir ancak ruhsal algılar gerçekte ne istediğiniz sezecek yoğunluktadır.

Telepatik Güç Zarar Verir mi?

Psişik saldırılar için telepati nasıl yapılır, etkileri nelerdir?

Eğer telepati teknikleri bilinçli bir şekilde yoğunlaştırarak bir başkasına zarar vermek için kullanılırsa bu bir nevi “nazar etkisi” gibi etki gösterecektir. İleri seviye telepati tekniklerinde telepatik güçler uygulandığında psişik saldırı olarak ele alınabilir. Ancak bu telepatik güçler odaklandıkları insanlar tarafından farkedildiklerinde bu etkileri size geri yansıtabilirler.

Veya aurası güçlü ve bilinçli bir koruyucu oluşturan, doğuştan enerjisi yüksek insanlar sizin yönelttiğiniz telepatik etkileri size geri yansıtabilirler. Bu durumda bilmediğiniz bir alemde enerji düşmesi, gerginlik, uykusuzluk ve odaklanamama gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Telepatik Bağda Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Telepatik Bağ Nedir? İki canlı arasında istemli veya istemsiz olarak kurulan ruhsal iletişim bağıdır.

Telepatik bir bağda olduğunuzu nasıl anlayabilirsiniz? Eğer hiçbir sebep yokken sürekli belli bir konuya veya isme odaklanıp kalıyorsanız bilinçli veya bilinçsiz telepatik bir bağa girmiş olabilirsiniz. Bilinçli telepatik bağlanmada birisi size isteyerek etki yapıyor olabilir. Bilinçli telepati nasıl yapılır? İsminiz veya resminize sürekli odaklanarak düşüncelerini size kanalize edebilir. Bu durum imajinasyonla da yapılabilir. Bilinçli telepatide kurulan telepatik bağ ile mesajlar veya görsellerde aktarılabilir.

Bilinçsiz telepatik bağda ise sizi seven birisi istemeden de olsa sürekli sizi düşünüyor olabilir. Eğer sizi seven biri sizinle aynı frekansa girip istemsiz bir telepatik bağ kurmuşsa dikkatiniz sürekli bu bağ ile meşgul olabilir. Bilinçsiz telepatik bağlar istemsiz oldukları için mesaj barındırmazlar. Bu nedenle siz tam olarak ne olduğunu anlayamayabilirsiniz. İstemsiz telepati nasıl yapılır? Platonik aşklar buna en güzel örneklerdir. Size ulaşamayacağının bilincindedir ancak insanı yoğun duygular kuşattığında istemeden de olsa siz O’nun zihninde odaklandığınız için imajinatif veya duygusal bir telepatik bağ kurulur.

Büyük ihtimalle aşık olan insan bu durumun farkında değildir. Ancak siz, yoğun duygularla size yönelen telepatik ağın içerisinde ne olduğunu anlamadan bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Bu durumun ortaya çıkmasına aşık olan her insan neden olamaz. Ruhsal hassasiyeti yüksek insanların telepati ile ilgili ruhsal kabiliyetleri varsa yoğunlaştığı insanlarla duyguları aracılığı ile istemeden de olsa telepatik bir bağ kurabilirler. Buna “yoğunlaşan duyguların telepatik bağla serbest bırakılması” diyebiliriz.

Telepati ile Birinin Düşüncesine Girmek Kolay mıdır?

Telepati ile birinin düşüncesine girmek sanıldığı kadar kolay değildir. Konuda da açıkladığımız gibi bir başkasının düşüncesine telepati ile girerek etkilemek çok sayıda değişkenle ilgilidir. Hem alıcı hem de verici uygun zamanda ve doğru duygusal bağlantılarda birleşebilirlerse bu yapılabilir. Veya telepatik verici sıradışı bir etkiye sahip olduğunda alıcıyı ve alıcıdaki dirençleri ortadan kaldırarak bunu yapabilir. Tersi durumda ise ruhsal hassasiyeti yüksek insanlar verici istemese de tüm düşüncelerini alıp düşünceleri okuyabilir.

Birinin düşüncesine girmek için telepati kesin sonuç kaynağı olarak görülüyorsa; sıradışı istekleri gerçekleştirmek için sıradışı çabalar gerektiği de unutulmamalıdır. Eğer doğum haritanızda uygun konumlar bulunmuyor ve ruhsal hassasiyetiniz telepati için elverişli değilse daha yoğun bir çaba sarfetmeniz gerektiği unutulmamalıdır.

Kendimize Telepati Yapılmasını Nasıl Engelleyebiliriz?

İsteğimiz dışında bize telepati yapılabilir mi? Bir başkasının bize telepati yapmasını nasıl engelleyebiliriz? 

Günlük yaşamınızı düşünün! Sizden daha güçlü veya sizin sahip olmadıklarınıza sahip olan insanlardan etkilenmez misiniz? Bilinçaltı süreci, “benim sahip olmadığıma sahip ise benden daha üstündür” şeklinde işler. Bu düşünceye karşı takınılan tavır kendinize olan güveninizin ne kadar yerinde olduğuna bağlıdır. Zayıf olan güçlü olanın karşısında boyun eğer ve ondan gelecek etkilere kendisini açarsa telepati yapmasına da gerek kalmaz.

Benzer durum telepatik iletişimde de geçerlidir.

 • Aurası güçlü olmayan,
 • dış etkilere açık olan,
 • kolayca başkasının etkisinde kalabilen,
 • enerjisi düşük,

insanlar sadece sözlü iletişimde değil telepatik iletişimde de kolayca etki altına alınabilir. Eğer gerçekten bir başkasının size telepati yaptığından şüphe duyuyorsanız  bu etkiyi devre dışı bırakmak için bu duruma yönelik bir “bilinç” oluşturmalısınız.

Auranızı güçlendirin (Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği)

Çakralarınızı tanıyın ve onların nasıl onarılacağını öğrenin (Çakralar)

İzin vermediğiniz etkileri zihninizde devre dışı bırakın. Zihninizdeki sahnelerde istemediklerinize kabul etmiyorum demek gibi

Zihninizde size yönelen tüm etkilere karşı bir enerji kalkanı oluşturun (imajinasyon örnekleri)

Her gün uyumadan önce bir sonraki gün ne kadar enerjik ve güçlü olduğunuzu zihninizde canlandırın

Dış telepatik etkilere karşı ne kadar zayıf olduğunuzu bir sohbet ortamına girdiğinizde orada bulunanların enerjilerinden ve sözlerinden ne kadar etkilendiğinize bakarak öğrenebilirsiniz.

Telepatinin Zararları Var mıdır?

Doğal halinde telepatinin bir zararı yoktur. Ancak şu durumlarda baş ağrısına ve istem dışı telepati etkinliklerine neden olabilir.

 • Telepati yapmak için uzun süre aşırı çaba göstermek
 • Plansız ve düzensiz telepati çalışmaları yapmak
 • Telepatik yeteneği olan birisini telepati ile etkilemeye çalıştığınızda telepatik ataklara maruz kalmak
 • Telepati çalışmaları sırasında algılar hassaslaşacağı için psişik saldırılara uğramak

doğrudan telepatinin neden olduğu değil ama telepati ile bağlantılı sorunlar yaşanmasına neden olacaktır.

Telepati Yaptığımızı Nasıl Anlarız?

Telepati yaptığımızı nasıl anlayabiliriz? Bunun bir yolu var mı? Eğer telepati konusunda çalışmalar yapıyorsanız “telepati nasıl yapılır” konusu içerisinde geçen tekniği öncelikle anneniz, kardeşleriniz veya çok yakın arkadaşlarınız üzerinde deneyerek telepati yapıp yapmadığınızı anlayabilirsiniz. Konuda da anlatıldığı gibi her insanın telepatik mesajlara tepkisi farklı olacaktır. Hatta eğer annenizle iletişiminiz iyi değilse O’nun üzerinde etkili olmaz ama yakın arkadaşınız üzerinde etkili olur. Telepati tekniğini veya telepati tekniklerini denediğiniz her insan alıcı konumunda bulunmayabilir bu nedenle tepki almamanız sizin başarısız olduğunuz anlamına gelmez.

Telepati yapıp yapmadığınızı anlamanın en kolay yolu, derin trans halinde iken sürekli iletişim halinde bulunduğunuz, duygusal veya ruhsal bağınızın bulunduğu arkadaşınızla bir deney yapmaktır. Belirlediğiniz bir saatte sizin bildiğiniz ama arkadaşınızın bilmediği bir kelimeyi konuda anlatılan teknikle veya Telepati ve imajinasyon Çalışmaları konusunda anlatılan tekniği kullanarak sürekli tekrar edin.

Deneyin kapsamını daraltmak için belli sayıda kelimeler de belirleyebilirsiniz. Deneyi kolaylaştırmak için belirlenen zaman aralığında arkadaşınızın da trans haline geçmesi sonucu olumlu yönde etkileyecektir. Arkadaşınız önyargısız bir şekilde, hiçbir şeye müdahale etmeden alıcı konumunda beklerse sonuç istediğiniz şekilde olacaktır.

Telepati Yönetimi ile Çağırma ve Birini Aratma

Bir arkadaşınızı veya sevdiğiniz bir insanı konu içerisinde anlatılan teknik ile çağırabilir veya sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Arkadaşınızı çağırma, birini aratma ve sizi araması için telepati nasıl yapılır? Telepatiyle birinin aramasını sağlamak mümkün mü?

Bunun için teknikte anlatılan adımları izleyerek zihninizden arkadaşınıza Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim ve Telepatide Fısıltı Derinliği ve Fısıltı Etkisi konularını dikkate alarak yapmasını istediklerinizi “fısıldamanız” veya yapmasını istediğinizi “yaptığını zihninizde canlandırmanız” yeterlidir. Kısaca bunun için sizi aramasını istediğiniz kişiyi zihninizde canlandırın ve bir andan sizi hatırladığın, sizi arama isteğinin oluştuğunu ve sizi aradığını hayal edin. Bu pratiği geliştirmek için Telepati Aşamaları ve Telepati Deneyi konusunda anlatılan çalışmayı bir arkadaşınızla yapabilirsiniz.

Telepati Gerçek mi?

Ruhsal yetenekle ilgili konular siz deneyimlemediğiniz sürece gerçek değildir. Telepati, durugörü, astral seyahat, prekognisyon veya telekinezi gibi konular kağıda yazılan bir adresle ulaşılabilecek niteliğe sahip konular değildir. Bilimsel olarak ele alınmış çok sayıda deney örnekleri var bunları incelemek için Telepati Nedir? konusunda ikinci bölüme bakabilirsiniz (Telepati ile ilgili yapılan bilimsel çalışmalar)

Telepati Nasıl Yapılır? Kaynaklar:

1 Will Telepathic Computers be Able to Read Your Mind

Telepati Nasıl Yapılır? İlgili Makaleler

İleri seviye telepati tekniği için Telepati Nasıl Yapılır konusu ile birlikte  Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve İleri Seviye Teknikler konusuna bakabilirsiniz. Ruhsal hassasiyetiniz yeterli seviyede ise “telepati nasıl yapılır” konusu içerisinde anlatılan teknikle birlikte dikkat edilmesi gereken noktalara uyduğunuzda En etkili telepati yöntemi olarak geliştirilmeye ve gelişime açık imajinatif bir teknik ortaya çıkartabilirsiniz. (Yöntemin ne kadar etkili olacağı uygulayanın ruhsal kabiliyetlerine, telepatik yatkınlığına ve telepatik alıcıya bağlıdır. Bunların dışında konuda telepatinin etkili olabilmesi için hassas noktalara değinilmiştir.)

İlgili Tüm Telepati Konuları

Ruhsal Kabiliyetlerimizin Geliştirilmesi için Bilinmesi Gerekenler

Telepati Gerçek mi? Hayatımızdaki Yeri ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 

Telepati Nasıl Yapılır?

www.parapsikoloji.net

6 Şubat 2017

Son Güncelleme 15 Eylül 2021 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 200 YORUM
 1. blank biri işte dedi ki:

  Eeee biz söğlüyoruz size. Bence biraz haksızlık var ._. Siz bence prekognisyonsunuz hem filmini de izlemişseniz kesin bence. Değilseniz de telapati bence.

  1. blank Emr dedi ki:

   Evet bu kesinlikle haksızlık. Lütfen başkalarına değil kendinize odaklanın.

 2. blank biri işte dedi ki:

  Selam lütfen bana biri cevap versin çünki ben ne yapacağımı bilmiyorum.Prekognisyon yeteneğim var. Çocukluktan beri. Hem mesajlar hem gelecekten görüntüler hemde gelecekten biri ile iletişime geçe biliyorum. Bu iletişim sırasında ruh rehberimin isminin Nora olduğunu öğrendim.Nora ismini ilk defa duyuyordum. O gün sonra rüyalarımda hep bir kadının bana yardım ettiğini görüyorum. Her ihtiyacım olduğun. Yardım derken bazı sorularımı kendi yolu ile cevaplamasını kastediyorum.

  Ben kendimle ilgili bilgileri her sitede paylaşan biri değilim bu olaydanda uzak durmaya çalışıyorum çünki dünya nasıl bir yer bilmiyoruz. Tanımadığım kişilere yeteneğimden bahsedip gereksizce bilgi vermek deliliktir. Amma bu olay farklı. Çok güçlü prekognisyoncuyum diyemem amma gördüklerim gerçek çıkıyor. Tabi gördüklerim haraketlere ve olasılıklara göre deyişe bilir. Amma bu hep aynı olmuyor. 2020 de bir haberci rüya gördüm. Biri bana 2030 için hazır olmamın gerektiğini söğlüyordu. O zamanlar bu yeteneklerimi göz ardı etdiğim konulardan uzakta kafam rahat olsun devrlerimde aldığım bir haberdi bu. O gün sonra 4 yıldır kendimi geliştirmeye çalşıyorum. Bakın eğer bir yeteneğiniz varsa lütfen ama lütfen onunla başa çıkmanın yolunu bulun. Buraya gelenler kendinizde bir yetenek bulursanız üzerini kapatıp geriye kalan matrix insanlar gibi olmaya çalışmayın. Sizler özelsiniz bizler özeliz. Kendinizi keşfedin. Tanıyın. Bulun. Bunlar delilik yada hastalık değildir. Bu olaylar bütün bir biziz. neyse inanıyorum ki ne demek istediğimi anladınız. Ve şu rehber işi hakta bilgi sahibi olanlarınız yazsın. Çünki bende 0.

  Belki Norayla iletişime geçersem şu 2030 olayınıda anlatır. Hoççakalın enerjiyle kalın.

  1. blank Emr dedi ki:

   2030 ve 2033 arası meydana gelmesi beklenilen bazı olaylar var onlarla bağlantılı olabilir.

   Diğer konularla ilgili aşağıdaki konuları inceleyebilirsiniz orada bahsedilmişti. Takıldığınız konu olursa yine yazarsınız.

   Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme

   Psişikleri Diğer Varlıklar Neden ve Nasıl Kullanır?

   Rehber konusunda dikkatli olmanızı öneririm çünkü yukarıdaki konuda da bahsedildiği gibi gelen varlıktan emin olmak zordur.

   1. blank biri işte dedi ki:

    Tamamdır teşekkürler.Haklı ola bilirsiniz Nora konusunda. Belki de kötü bir rehberdir bunu anlamanın tek yolu sanırım zaman olacaktır. Sizi rahatsız etmiyorsam bir şey daha sormak isterim.

    Benim her zaman değil amma bazı zamanlar hisslerim coşuyor. Nasıl anlatsam. Sanki biri varmışta ona aşıkmışım sanki başka bir evrende birileri tarafından çağırılıyor gibiyim. Rüyalarımda prekognisyon olmayanlarda hep birini görüyorum sanki biri beni kendine çağırıyor gibi. Her yatağa uzandığımda sanki biri beni bekliyormuş sanki birini seviyormuşum gibi duygular oluyor kalbimde. Amma aslında hayatımda öğle sevdiğim plotoniği olduğum birisi yok. Rüyalarım da arada geliyordu amma ben onun cin gibi varlık olmasından korktuğum için ondan uzaklaştım hep. Ama hala da onun yaşatdığı duyguyu …. böğle anlatılmaz yaşanır duygularından biri. Yıllarca böğle durum var anlam veremediğim bir şey belkide siz bilirsiniz.

    1. blank Emr dedi ki:

     Rica ederim.

     Doğum haritanızı incelediniz mi bilmiyorum. Transit doğum haritamızda meydana gelen değişimler bizim aldığımız etkileri ve ruh halimizi de etkiliyor. Sizin ruhsal yönden hassaslaşmanıza neden olan konumlar veya prekognisyon gibi yeteneklerin ortaya çıkmasına neden olan konumlarınız belli dönemlerde etki alırsa bunları yaşayabilirsiniz.
     Veya duygularınızın baskı altında kalmasına neden olan astrolojik etkiler (kare veya karşıt açı, Satürn etkileri gibi) sona erdiğinde veya olumlu etkiler aldığınızda (üçgen ve altmışlık açı, Jüpiter veya Venüs etkisi gibi) ruh halinizde doğal olarak değişecektir.

     Geçmişten (aileden) gelen bazı manevi veya genetik destekleriniz varsa veya ruhsal yönden bu yoğunluğu yaşamanıza neden olan astrolojik konumlarda etkili olabilir. Diğer varlıkların irtibatı da olabilir ama emin olmadan bir şey söylemek doğru olmaz. Yaptığınız uygulamalar (ritüeller, esma çalışmaları vb.) da neden olabilir. Bir noktadan coşkun bir ruh hali meydana gelir.

     Aşağıdaki linklerden konuyu inceleyebilirsiniz.

     Parapsikoloji Astroloji İlişkisi
     Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları

     1. blank biri işte dedi ki:

      Ah evet. Doğum haritamı incelemedim hiç. İnceleyip yeniden yazarım. Çok teşekkür ederim. Bu site iyi ki var insanın yalnız olmadığını gösteriyorsunuz. Peki ya siz ? Sizin yeteneğiniz ne ?

     2. blank Emr dedi ki:

      Rica ederim.
      Başkalarına yeteneklerini sormak veya söylemek çok doğru olmaz 😉

 3. blank Sevinç Syl dedi ki:

  Merhaba merak ettiğim bir şey var daha önce görüşmüş olduğum kisiden ayrılınca aylardır onu yogun düşünce beynimde iç sesimde sürekli onla konuşma kavga halleri oluyor gece gündüz böyle oluyor ilk kim başlattı bu düşünce olayını bilmiyorum fakat iyice çıkmaza girdi artık bu durum o kişinin mi yogun düşüncesinden dolayimidir ayrıca onu düşündüğüm dönemde ruh hallerinde asilik sinirlilik gerginlik halleri oluyor karşı tarafın psikolojik etkisini alır mıyız yada bir şekilde hayatında yaşamış olduğu olayların etkisinimi yaşarız?

  1. blank Emr dedi ki:

   Merhaba. Çok boyutlu düşünülmesi gereken bir konu. Bilinçaltında kalan etkiler, telepatik etkiler ve daha bir çok unsur bu konuyu sürüncemede bırakabilir. Telepati ile olan kısmını şu şekilde açıklayabiliriz. İki insan duygusal ve ruhsal anlamda bir kez bütünleştiğinde, aralarında bir bağ oluştuğunda (frekans kontağı gibi) bu bağın kopması zaman alabilir. Taraflardan biri ister olumlu yönde olsun ister olumsuz yönde bu bağı bir şekilde devam ettirdiği sürece etkilenme de devam eder. Bu etkilenmenin sonucunun olumlu ve olumsuz olması o kadar önemli değil. Bağ devam ettiği sürece bir şekilde etkilenme olacaktır. Bunu dua veya bed-dua etkisine de benzetebiliriz. Her düşünce elektromanyetik bir akım oluşturur ve bu akımın bir adresi var ise etki bir şekilde olacaktır.

   Ancak bu konuya takılıp kalmamak gerekir. Çünkü bir konuya odaklı kalındığı sürece etki de devam edecektir. Ne yapılabilir? Eğer konu zihninizde bitmişse herşeyi olağan karşılayıp zamanla sona ereceğini ve etkisini yitireceğini düşünün. Gelen düşüncelerin üzerine yoğunlaşmayın. Sabah evden çıktığınızda “yeşil” renk zihninizde yer etmişse o gün yeşil olan herşeye dikkat edersiniz. Bu konuda buna benzer. Dikkatiniz neye odaklanırsa o alanda etki almaya ve o alana yoğunlaşmaya devam edersiniz. İki insan bir şeyler paylaşmışsa bir süre bu etkinin devam etmesi ve iki insan arasında ruhsal etkilerin oluşması normaldir. Bu konuda etki aldığınızda olağan karşılayın ve düşüncelerin akıp gitmesine izin verin. Engel olmaya çalışmayın. Direnç olan herşey tıpkı bir baraj gibi birikmeye neden olur. Bırakın düşünceler akıp gitsin. Eğer aklen ve mantıken bitmesi gereken bir konu ise zamana yayın ve doğal bir şekilde sona ermesine, bağların zamanla zayıflayıp sona ermesine izin verin.

   Aranızda bir kırgınlık, haksızlık, hak konusu yani helalleşme gerektiren (özür dilemeyi gerektirecek, gönül alma melesi, arkada kırık bir kalp bırakmama…) bir konu varsa buna dikkat edin lütfen. Çünkü arkada kalan kırık kalbin ne kadar yoğun bir enerji yayacağını ve hayatımızı nasıl etkileyeceğini bilemeyiz. Özür dilenmesi gereken bir konu varsa bunu konuşarak halletmeye çalışın. Sizin haklı olduğunuz bir konu ise iç dünyanızda bitirin.

   1. blank Sevinç Syl dedi ki:

    Çok teşekkür ediyorum cevabınız için son birsey sormak istiyorum konu dışı fakat bag kesme yada bag koparma meditasyon yada ritueller ne derece etkilidir sizce ?

    1. blank Emr dedi ki:

     Rica ederim.

     “bağ kesme”, “bağ koparma”, “ritüel” kelimeleri ile başlayan cümlelerin büyük kısmı daha çok pazarlamaya yönelik kullanılan kelimelerdir (Gerçekten samimiyete binaen türetilenleri tenzih ediyorum.)

     Kabaca kurtulmak istediğiniz herhangi bir sorunla ilgili öncelikle psikolojik destek almak; bireysel çalışmalar için de süreci olağan karşılayıp herşeyin akıp gitmesine izin vermek yeterlidir. Yapılacak ek çalışmalar dikkatli bir şekilde yönetilemezse yoğunlaşmayı da artırabilirsiniz. Her gün “bundan tümüyle uzaklaşmak ve varolan tüm bağlarımın kopmasını istiyorum” demek için yapılan çalışmalar sizi o konuda bağlı kalmanıza da neden olabilir.

     Yaşanması gerekenler varsa yaşayın. Üzülmeniz gerekiyorsa üzülün. Sevinmeniz gerekiyorsa sevinin. Bir noktada biriken bir enerji varsa onu mutlaka deşarj edin. Eğer mutlaka sistemli bir çalışma yapmak isterseniz, özel bir zaman dilimi ayırıp yapmak istediklerinizi bir kağıda yazın ve sonrasında herşeyi hayatın olağan akışına bırakın. Bu yönde bir niyetiniz olduğunu bu şekilde belirtmek veya niyet etmek etkili olacaktır. Ancak bu ve benzeri şeyleri her gün tekrarlamak, bilinçaltı ile ilgili konularda pekişmeye de neden olabilir.

     Madde ile bağlantılı sorunlarda Ruhsal çalışmalara,
     Ruhsal konularla ilgili sorunlarda da madde seviyesinde çalışmalar ve etkinlikler yapmak fayda sağlayabilir. Eğer süreç sizi aşan bir boyutta ise psikolojik destek almak ta iyi gelebilir. En azından gelişmeleri bir uzman ile paylaşmak sizi rahatlatacaktır.

     Hobiler edinin, dikkatinizi farklı noktalara yöneltecek etkinliklere katılın, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla görüşün, ertelediğiniz şeyler varsa onları yapın. Odağınızı değiştirip mevcut yürüyüp gittiğiniz yolu değiştirin.

     Eğer gerçekten işe yarayacağına inandığınız yöntem ve teknikler varsa (risksiz olanlar) merakınızı gidermek ve o noktada biriken enerjiyi deşarj etmek, listeden çıkarmak adına onları da yapabilirsiniz. Hayat size ait olduğu için yaşamınızı kaliteli hale getireceğine inandığınız ve risk taşımadığından emin olduğunuz herşeyi yapabilirsiniz. Ancak aynı noktada durmayın. Yapın ve devam edin.

 4. blank Jesus dedi ki:

  Telepati var mı? Telepati hakkında yapılan araştırmaların sonuçları kesin bir şekilde telepati var mı yok mu sorusunu cevaplamak için yeterli değildir. Telepati gibi psi kuvvetlerinin varlığını veya yokluğunu kanıtlamak için yapılan çalışmaların birçoğu bilimsel olarak yeterli kanıtlar sağlamamaktadır. Ancak, bazı araştırmacılar telepati gibi psi kuvvetlerinin varlığının kanıtlarını sunmaya çalışmışlardır. Öte yandan, diğer bilim adamları bu araştırmaların bilimsel yöntemlerin dışında gerçekleştirildiğini veya sonuçların manipüle edildiğini iddia etmektedir. Bu nedenle, telepati gibi psi kuvvetlerinin varlığı konusunda bilim dünyası hala kararsızdır.

  Gerçekte bilim ne kadar gerçekçi? Maddesel boyutların sınırına kadar tabiki.

 5. blank ilhan cakmak dedi ki:

  merhaba, benim şöyle bir sorunum var. insanları tanımasam görmesem bile biraz yoğunlaşarak düşüncelerini anlayabiliyor ve çevremdekileri o insanlara karşı uyarabiliyorum. uyardığım insanlar önce pek inanmasalar da sonrasında söylediklerim bir bir çıkıyor. bunun haricinde bir de hoşuma giden bir insana odaklanarak bir şekilde onunla tanışma fırsatı yaratıyorum. ancak kısa süre sonra bu ilişkiler kopuyor. belki haklarında çok detaya hakim olduğumdan belki başka sebeple ama bunu fazla yürütemiyorum. işle alakalı da odaklanarak bazı iş bağlantıları yapabiliyorum ama bunlar ömürlük olmuyor. öncelikle benim yaptığım odaklanmanın ve yaşadığım şeyin adı nedir? beni bu konuda bilgilendirebilir misiniz? sonrasında da bu şeyi nasıl geliştirebilirim, nasıl kontrol altına alabilirim veya nasıl tamamen durdurabilirim? teşekkürler

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba.
   Bir konuda düşünce yoğunluğu sağlayabiliyorsak bu düşünceler tıpkı güçlendirilmiş radyo frekansları gibi odaklanan noktayı etkilemeye başlarlar. Ancak bunu herkes yapamaz. Bu yoğunluğu herkes tam olarak sağlayamaz. Doğum haritanızı Ruhsal Yetenek Konumları ile incelerseniz hangi yeteneğinizin sizi bu konuda etkin kıldığını daha net bir şekilde görebilirsiniz.

   Bu etkiye sahip insanların bir çoğunda yüksek konsantrasyon ve telepati yeteneği görülür.

   Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler? konusunda mekanizmanın nasıl işlediğini görebilirsiniz.

   Bu şekilde etkilediğiniz insanlarla ilişkiniz neden uzun süreli olmaz? Çünkü siz telepati ile veya düşüncenizi bir noktaya yoğunlaştırarak karşı tarafın iradesini etkileyerek bir ilişkinin startını veriyorsunuz. Karşı taraf, bu etkilerden uzaklaştığında doğal olarak ilişki de sonlanır. Siz bir tetikleme yapıyorsunuz ancak bunu karşı tarafın iradesini etkileyerek yaptığınızda ilişkinin süresi de, karşı tarafın iradesinin bu etkilerden kurtulma süresi kadar olur.

   Telepati Konuları başlığı altında telepati ile ilgili çok sayıda konu bulunuyor. Onlarda bu mekanizmayı nasıl kontrol altına alabileceğinizle ilgili ipuşları bulabilirsiniz.

 6. blank kerim37 dedi ki:

  telepati yeteneğimi nasıl kapatabilirim çünkü büyük sıkıntı içerisindeyim ne tür ilaçlarla telepati yeteneği ve 3. göz kapanır

  1. blank EMR dedi ki:

   Bunu şu örnekle açıklamaya çalışayım.

   Bisiklet kullanmayı doğuştan öğrenmeyiz, sonradan bir süre çaba göstererek denge sistemimizin adapte olması ile öğreniriz. Bu bir süreçtir.

   Birisi “bisiklet kullanmayı unut, bu özelliğini kapat” dediğinde bunu nasıl yapabilirsin?

   Eğer doğuştan bisiklet kullanmayı biliyorsan nasıl yapabilirsin?

   Belli bir adaptasyon sonrası öğrenilen özelliklerin kapatılması veya işlevsiz hale getirilmesi de bunlara benzer. Kapatmak için bir mekanizma gerekir, bunu oluşturmak için de uzun bir çaba. En kestirme yolu oto hipnozdur.
   Bunu da uzman bir hipnoterapistle yapabilirsin veya kendi çabanla uzun süren çalışma ile başarabilirsin.

   Kapatma kavramı dışında ise değer vermediğin, üstüne düşmediğin, umursamadığın herşey bir süre sonra kendiliğinde etkinliğini yitirir. Görme, umursama, etkilenme, ciddiye alma. Kullanılmayan herşey bir süre sonra etkinkliğini yitirir. Kendiliğinde çıkan hiçbir aktiviteyi ciddiye alma. Yolda yürürken gerçekte gözünün gördüğü ama dikkate almadığın, algılamadığın kaldırım taşları gibi. Varlar ama uyaran olarak dikkate alınmazlar.

 7. blank kerim37 dedi ki:

  Ne tür ilaçlar telepati yeteneğimi kapatır ve 3. gözümü kapatır

  1. blank EMR dedi ki:

   Bunun için ilaç kullanılması sadece halının altına itilmesini sağlar ve dengeyi bozabilir. Telepati yeteneğinin etkinliğini ortadan kaldıran bir ilaç üretilmedi. Ancak ciddi anlamda yaşamını olumsuz etkiliyorsa bu durumu bir Psikolog ile mutlaka görüşmelisin. O kullanabileceğin ilaç vermesi için bir Psikiyatra yönlendirecektir. Bu konuda dikkat etmen gereken nokta ruhsal yetenekleri bilen ve dikkate alan bir Psikolog ile görüşmeye çalış.

   1. blank kerim37 dedi ki:

    telepati yeteneğimi aylardır bir türlü dengeyede alamadım yolda yürürken bir insanı hiçbir bağım olmamasına rağmen zihnimde tekrar görüyorum dizi yada sinema izlerken oyuncuyu yanımda tekrar istemsiz görüyorum ama görmek istemiyorum ne yapmalıyım

    1. blank EMR dedi ki:

     Nörolojik bir rahatsızlık geçirdiniz mi? Düzenli kullandığınız sinirsel veya nörolojik bir ilaç var mı?

     Eğer daha önce bir nöroloji uzmanı ile görüşmemişseniz öncelikle madde bedenle ilgili bir sorun olup olmadığından emin olmaya çalışın.

     Eğer bu konuda daha önce bir uzmanla görüşmüşseniz madde ötesi ilimlerle devam edin.

     Konu sadece telepati ile ilgili değil Durugörü ile de bağlantısı var gibi görünüyor.

     Öncelikle doğum haritanızı çıkarıp Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunu inceleyin. Hangi yetenekleri sizde varolduğunu görün ve ona göre ilerleyin.

     Eğer sizde her iki yetenek de yoksa farklı sebeplere bakmak gerekebilir.

     1. blank kerim37 dedi ki:

      Ağır depresyondayım depresif beynim var sorunu hipnoterapistle yada derin TMS yaptırılarak çözcem acaba depresif beyinde olan biri hipnoz olabilirmi önce hipnozmu yoksa derin TMS mi yaptırmalıyım

     2. blank EMR dedi ki:

      Bu konuya alanında uzman bir doktorla birlikte konuşarak karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır. TMS’nin size uygun olup olmayacağı konusunda da sizi bilgilendireceklerdir.
      Ama şahsen ben önceliği, bu konuda gerçekten uzman olduğuna inandığım bir hipnoterapiste verirdim. En azından hipnoza uygun olup olmadığınızı öğrenip o konuyu elemiş te olursunuz.

 8. blank tezgel 33 dedi ki:

  Ayrıldıgım birisi ile resmine bakarak telepatik bag kurmaya calısıyorum. Başarılı olup olmadıgımı nasıl anlayabilirim. Cok tesekkur ederim.

  1. blank EMR dedi ki:

   Başarılı olduğunu anlamanın çok fazla yolu var. En basiti bağlantı kurduğunda iletişim kurmasını söyleyebilirsin.

   Mesajı takip edebilirsen (imajinasyon veya zihinsel projeksiyon ile) tepki verip vermediğini anlayabilirsin. Ancak bu yöntemler için çalışman gerekebilir.

 9. blank melis dedi ki:

  merhaba ne yazık ki annemi 2 ay önce kaybettim çok gençti sıklıkla rüyalarımda görüyorum bir gece rüyamda ruh şeklinde görüp bana çok iyi ve rahat olduğunu söyledi çok özel bir bağımız vardı bir anne kız bağından çok daha fazlasıydı onunla iletişim kurup konuşmak değil amacım onu gittiği yerde huzursuz etmek istemiyorum sadece yanında olduğuma ve onu çok sevdiğime dair bir enerji göndermek anneme bunu hissettirmek istiyorum telepati tekniğiyle bunu yapmaya çalışıyorum bunu nasıl yapabilirim ve yaptığımdan nasıl emin olabilirim bilgilendirirseniz eğer çok mutlu olurum

 10. blank Firuzen dedi ki:

  Merhaba. Teşekkürler bu değerli bilgiler için. Sormak istediğim soru biraz astroloji ile de bağlantılı
  Telepati gezegen saatleri dikkat edilerek yapıldığında daha etkili olabilir mi?
  Hangi gezegen saatini önerirsiniz?

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Rica ederim. Evet kişiye uygun gezegen saatleri etkiyi artırır. Ancak kişisel bazda yapılacak çalışmaya bağlı olduğu için herkes içni bir gezegen saati belirtmek uygun olmaz.

 11. blank Mw ede dedi ki:

  Arkadaşımla denemeler yaparken gece daha başarılı oluyoruz bu normal mi?

  1. blank EMR dedi ki:

   Gece dikkati dağıtacak dış etkenler azaldığı ve hormonal aktivitelerin farklılaşması nedeni ile başarı oranının artması normaldir. (Seratonin, melatonin, epifiz..)

 12. blank Çisil dedi ki:

  Ailem erkek arkadaşımla görüşmeme izin vermediği için iki haftadır sitede anlatılan uygulamaları yaparak onunla bağlantı kurmaya çalışıyorum. sadece bir kez bağlantı kurduğumu düşünüyorum ama bunu kontrol etme imkanım da olmadı.

  Onunla bağlantı kurmayı çok istiyorum. lütfen bana yardımcı olun. En azından onunla bağlantı kurup kurmadığımı nasıl anlayabilirim?

  1. blank EMR dedi ki:

   Mailden yazdım.

 13. blank Lempati dedi ki:

  Bende doğuştan telepati yeteneği var ama arkadaşım telepati yapmanın günah olduğunu söylüyor bu doğru mu? Büyüden farksız olduğunu söylüyor

  1. blank EMR dedi ki:

   Ruhsal Yetenekleri Geliştirmek Günah mı? konusundan ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

 14. blank kurabiye canavarı dedi ki:

  Merhaba, küçüklüğümden beri telepati yapabildiğimi düşünüyorum, yakınlarımla bu tarz iletişimler olmuştu. çoğu zaman düşüncelerini daha söylenmeden içimde hissedebiliyorum. Sorum şöyle; Uzun zaman önce ayrıldığım eski erkek arkadaşımla karşılaştık, hala iletişimimiz yok. Ama ikimiz de ulaşılabilir mesafedeyiz, öncesinde birbirimizden haberimiz bile yoktu. bu karşılaşmadan sonra telepatim çok arttı. Normal hayatıma devam ederken, aklımda bile yokken ağır bir özlem hissi duyuyorum, oyle yoğun oluyor ki o an başka bir şey düşünemiyorum, içim sıkışıyor, geçmesini beklemekten başka bir şey yapamıyorum, hissin bana ait olmadığını biliyorum ama engelleyemiyorum, içime bomba gibi düşüyor ve ben kasılıp kalıyorum. Bazen kafamfa onunla ilgili şeyler dönüp duruyor, benimle konuşuyormuş gibi onu duyabiliyorum, bana bir şey yaptırmak istediğini hissediyorum, örneğin mesaj atmamı istiyor ve bunu sanki kulağıma fısıldıyor, sesi sürekli kulaklarımda yankılanıyor.

  1. blank kurabiye canavarı dedi ki:

   Bir şey istediğinde bunu kafamda fısıltıyla tekrar tekrar duyuyorum, susmuyor. Birlikteyken de bu tarz şeyler yaşamıştık ama yoğun değildi. En son fiziken karşılaştığımızda ama ben daha onu görmeden onun gözünden kendimi izledim bir anlığına. Vitrinlere bakıyordum ama o an onun yerindeymişim gibi bir dükkandan çıktığını, beni gördüğünü ve heyecanını hissettim. Kafamı ona çevirdiğimde gerçekten de dükkandan çıkmıştı, bakmadan hızlı hızlı yürüyordu. Gerçekten de bana duygularını bu kadar yoğun hissettirebilir mi? Kendimden şüphe etmeye başladım, acaba uyduruyor muyum yoksa gerçekten bunu yaşıyor muyum diye düşünüyorum. Ne yapabilirim?

   1. Merhaba. Konu içerisinde aradığınız cevap bulunuyor.

    Eğer biri sizi bu şekilde etki altına almak isterse ve siz de izin vermişseniz etkileyebilir. Bu imkansız bir şey değil. Yaşadıklarınız olmasını istedikleriniz değilse bilinçaltınız sizi yanıltıyor olamaz. Derinlerde “bunlar olmalı, bunlar olsun” tarzı telkin ve istekler varsa olabilir.

    Birinin sizi telepati ile etkilemesini istemiyorsanız bunu engelleyebilirsiniz konu içerisinde anlatılmış. İzin vermediğiniz sürece kimse kolay bir şekilde sizi telepati ile etki altına alamaz.

 15. blank izel dedi ki:

  merhabalar, genel olarak doğum haritam uygun gözükmese bile belli bir süre çalıştıktan sonra başarabileceğimi düşünüyorum. hislerim çok kuvvetlidir, rüyalarımda çoğunlukla gelecekten ya da geçmişten haberim olmayan olayları gördüğüm oldu ama bu zamana kadar pek üzerine düşmemiştim şu an sayenizde eğer gerçekten böyle bir yeteneğim varsa geliştirmek istiyorum. yazınızı okur okumaz denemek istedim, son zamanlarda aklımda olan kişiyi düşünerek denedim (kendisi beni tanımıyor olabilir emin değilim, zor bi başlangıç biliyorum, sadece bana nasıl hissettirecek diye merak ettiğim için onu seçtim), nefes alış verişinden sonra kişiyi düşnürken gerildim ve büyük bir tedirginlik hissettim. sonrasında kendimi ne kadar zorlasam da ışığı 3. gözümden değil de ağzımdan çıkıyormuş gibi gördüm. gözlerimi açtıktan sonra adını koyamadığım bir his oldu içimde ve titremeye başladım (yaklaşık 1-2 dk kadar) ama fiziksel bi titreme değildi. deprem oluyor zannettim ama deprem de değildi. bende böyle bir his oluşması normal mi? denemeye devam etmeli miyim? şimdiden çok teşekkür ederim.

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba.

   Enerji boyutunda etki yapabiliyorsanız bu tür durumlar yaşayabilirsiniz. İlk deneme olduğu ve belli enerji kanallarına fazla yüklendiğiniz için de olabilir. Telepati Aşamaları ve Telepati Deneyi konusundaki denemeleri yaparak ilerlemeye çalışın. Tedirgin olursanız ve korku hissederseniz yaptığınız çalışma sizi olumsuz etkileyeceği için yapmamanız daha mantıklı. Eğlenceli hale getirmeye çalışın.

 16. blank omr dedi ki:

  merhaba…; parapsikolojide en çok ilgimi çeken telepati. Telepati ile karşıdakinin düşüncelerinide okuyabiliyor muyuz? doğuştan varolan yetenekler var bende ama bilinçsiz yapılan telepatilerde olmuştur şimdiye kadar …. imajinasyon yeteneğimde var ama konsantrasyonumu kaybediyorum……! ve sormak istediğim konu madde ötesindekiler ruhsal yeteneğinin farkında olmayan insanlara telepati yaparlar mı…? Bir profesyonellerden yardım almam gerekir mi……….

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Doğal bir yetenek varsa karşıdaki insanın düşünceleri sezilir. Yetenek bilinçli bir şekilde kullanılabilecek seviyeye geldiğinde düşünceler okunabilir. Konsantrasyon sağlanabilmesi için uzun süre çalışılması gerekir. Nasıl Transa Geçilir? konusunda anlatılan çalışmayı yaptığın sırada veya çalışmayı yaptıktan sonra imajinasyon yaparsan konsantrasyon artacaktır. Vesvese adını verdiğimiz olay da bir nevi telepatidir. Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler? konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Profesyonel yardım gerekir mi? Hedefe ve elde edilmek istenen sonuçlara bağlı.

   1. blank omr dedi ki:

    teşekkür ederim ……. sizinle paylaşmak istediğim bir konu var özelden görüşebilir miyiz?

    1. blank EMR dedi ki:

     Rica ederim. Çok özel değilse buradan yazar mısınız. Bir süre mail üzerinden takip edemeyebilirim.

 17. blank Sibel Çisil dedi ki:

  Bu değerli bilgileri paylaltığınız için teşekkürler öncelikle. Merak ettiğim konu Cinler de bizi telepati yoluyla etkileyebilir mi? Bir anda hiçbir sebep yokken aklımıza gelen konular cinlerin telepatik etkisi ile olabilir mi?

  1. blank EMR dedi ki:

   Rica ederim. “vesvese” olarak adlandırılan fısıltılar bu konuyla ilgili. Evet etkileyebiliyorlar.

 18. blank Zuhal dedi ki:

  Telepatiyle arkadaşa beni sevdiğini sorsam doğru cevap alabiliryim?

  1. blank EMR dedi ki:

   Eğer farkına varmaz sizin düşüncenizi kendi düşüncesi olarak algılayabilirse evet. Ancak bunu doğrudan yüzüne karşı sormanız daha doğru olur.

 19. blank The person that no one shouldn't know that who is he dedi ki:

  Mrb, instagramdan bi arkadaşım var doğuştan gelen bazı telepatik özellikleri var ailesinde de var bu, bugün telepatik bi özelliğinin olabileceğini keşfettim, onun bu konu hakkında neredeyse hiç bilgisi yok, ona bazı bilgileri vererek birlikte kendisinin telepatik özelliğini geliştirebilir miyiz? Cevher buldum geliştireyim

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Kendisi istiyorsa geliştirebilirsiniz. https://www.parapsikoloji.net/category/telepati/ linki altında gerekli bilgi ve birlikte yapabileceğiniz alıştırmaları bulabilirsiniz.

 20. blank Hakan dedi ki:

  Hocam Söylediğiniz (kendimize telepati yapılmasını nasıl engelleyebiliriz) başlıklı yazınıza baktım fakat ilgili alanlara ulaşamadım. Korumalı içerik yazıyor nasıl açarız…

  1. blank EMR dedi ki:

   Başlık altında koruma içerik bulunmuyor. Kendinize telepati yapılmasını engellemek için yapmanız gerekenler ve ilgili linkler var. Korumalı bir sayfaya link yok.

 21. blank Hakan dedi ki:

  Kendime telepati yapıldığını düşünüyorum. Bunu engellemenin bir yolu var mı? Bir arkadaşım kurşun dedi bu doğrumu?

  1. blank EMR dedi ki:

   Kurşun veya bazı taşlar bir noktaya kadar engel olabilir ancak ileri seviyeler için önceki mesajda belirttiğim başlık altında yazdıklarıma dikkat edin.

 22. blank hakan dedi ki:

  Eski sevgilim tam bir telepati ustası. Telepati ile sürekli zarar veriyor. Sevdiğinden mi yapıyor sevmediğinden mi anlamadım. Güçlü bir kadın olduğu için bütün işlerimi bozuyor. Zihnimi okuyamasa yapamayacak. Telepatiyi kesmenin bir yolu var mı ?

  1. blank EMR dedi ki:

   Konuda içerisinde “Kendimize Telepati Yapılmasını Nasıl Engelleyebiliriz” başlığına bakabilirsiniz.

 23. blank Mrym dedi ki:

  Merhaba, ben kova burcu bir kadınım. Karşımda ki kişi ise koç erkeği. Aramızda duygusal anlamda çok büyük şeyler geçti ve kişi sevildiğini hissediyor. Birşeyler yaşanıyor gezmek dolaşmak takılmak dert anlatmak ağlamak gibi duygusal olaylarda yaşanıyor ve son derece mükemmel bir ten uyumu ve tutku var. Fakat kişinin kendine güveni yok aldatılmış hatta kimseye güveni yok. Bu ilişkinin bir ismi yok konuşuluyor görüşülüyor ama birşry olmuyor.ben bir kova kadını olarak ve ailemin verdiği bazı şeylerle hislerim çok kuvvetli. Çoğu kişinin ne yapacağını biliyorum örneğin tabiki. Meditasyon yoga gibi birçok şey yapıyorım. Karşımda ki bu kişi için telepati yaltım çoğu kez. Gerçekten mesaj gönderdim çakralarımı açtım ve bunu çoğu kez yaptım. Fakat karşılığında hiçbişey olmadı. Yani demem o kii iradesi mi engel oluyor yoksa gerçekten istemiyor mu bunu bilmiyorum. Telepati ile onu nasıl ikna edeveğimi bilmiyorum

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Telepati Kategorisi altındaki konularda ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

   Ben kısaca aktarmaya çalışayım. Siz telepati yaptığınızda mesaj muhatabınıza ulaşır ancak göndericinin iradesi bu tür mesajlara kapalı ise davranışa dönüşmez. Özellikle koç burcu gibi doğuştan lider özelliklere sahip bir insanın telepatik erişimlere açık olması kolay olmayabilir. Bu durumda sizin telepatik mesajlarınızı güçlendirmeniz gerekir. Önemli konularda muhatabın iradesinin etkilenerek bir noktaya yönlendirilmeye çalışılması çok etik bir durum değil. Eğer Koç erkeğinin zihinsel ve ruhsal yapısı yapmaya çalıştıklarınızı etik bulmuyorsa doğal olarak etkisiz kılacaktır.

   Yukarıda verdiğim linkte farklı bakış açıları yakalayabileceğiniz konular var. Kendinizi geliştirebilirsiniz ancak önemli konularda iradenin etkilenmeye çalışılmasındansa doğal akışına bırakmak her zaman daha iyidir.

   1. blank Hüseyin ercan dedi ki:

    Slm. Sitenizi yeni buldum, üzerlik tohumu ile ilgili bir araştırma yaparken. Ben size bir deneyimimi aktarmak ve fikirlerinizi almak istiyorum, uygun bir konunun altına yazmamış olabilirim, affınıza sığınıyorum, daha sitenizi yeni keşfediyorum.
    Olay şu:
    2017 yılında yatağımda yatıyorken ve tam uykuya dalma anında, sağ kulağımda
    “Hadi evimize gidelim” şeklinde bir wes duydum, ses zihinde beliren telepatik bir sesten ziyade gerçek bir ses gibiydi. Bir kadın sesiydi ve seste herhangi bir duygu yükü yoktu.
    Asıl ilginç olay bundan sonra oldu, içimden bir ses
    “Ben zaten evimdeyim” dedi
    Ben 3. Şahıs olarak hayretler içersinde
    “Hassi…tir noluyuz lan ” şeklinde düşündüm.
    Bu olaydan sonra başka bir olay yaşamadım. Bu olayida çözemedim. Uykuda olduğumu söyleyenler oldu ama değildim, sadece uykuya dalmak üzereydim. Bu olayı bilginiz dahilinde yorumlarsanız çok sevinirim tesekur ederim. Bu arada bu olay olduğunda 47 yaşındaydım şimdi 50 yaşındayım.

    1. blank EMR dedi ki:

     Selam. Hoşgeldiniz.

     Bu tür seslerin kaynağı konusunda net bir şey söylemek gerçekten çok zor. Ama ihtimaller dahilinde diğer varlıkların etkileşimi veya telepatik bir etkileşimden bahsedebiliriz. İleri boyutlarda bazen ruhsal olarak öyle bir frekansa gireriz ki bir başkasının frekansı ile denk geldiğimizde onların konuşmalarını algılayabiliriz. Sürekli olduğunda size odaklanmış bir etkiden bahsedilebilir ancak bir kez yaşandığında net bir şey söylemek güç.

 24. blank Nergis dedi ki:

  Telepati yeteneğim var müdahale etmiyorum geliştirneye çalıştığımda sorun yaşar mıyım?

  1. blank EMR dedi ki:

   Ne istediğinize bağlı. Telepati yeteneğinizi geliştirdiğinizde yaşamınızda olumlu yönde kullanabilecekseniz geliştirin. Bir yeteneğin geliştirilmesi yaşamınıza katacağını olumlu bir şeyler olup olmadığı ile ilgilidir. Açığa çıkan veya güçlenen her ruhsal yetenek buna uygun bir yaşam sürülmesini de gerekli kılar. Yararı olacağına inanıyorsanız geliştirin aksi taktirde gerek yok.

 25. blank nisa dedi ki:

  merhaba. yalnızca sosyal medyadan gördüğüm birine ilgi duymaya başladım. bu yüzden de telepati yapmaya karar verdim ama nasıl yapacağım hakkında bilgim yoktu. youtube’da frekanslarla ilgili bir ses vardı onu dinlemek istedim. dinlerken dört bir yanımda bir şey varmış gibi hissediyordum. sonrasında çok ağlama isteğim geldi ve kendimi tutamayıp ağladım. bir şey varmış gibi hissettiğim için de korktum ve telepati yapmaya diğer gece başladım. o gece normaldi. sonraki iki gece telepati esnasında sol kulağım çınladı. pek önemsemedim. sonraki gece telepati yaparken öylesine ” eğer yaptığım telepatiler oluyorsa kulağım çınlasın” dedim ve hemen ardından odanın içinde 3-4 saniye yüksek bir çınlama sesi duyuldu. kardeşim de uyumuyordu, sesi o da duydu. odanın içinde ya da dışarıda o sesi çıkabilecek herhangi bir şey yok. çok korktum ve telepati yapmadım. ama uyumadan önce gökyüzüne bakıp bir dilek diledim. ertesi gün göktaşı düştü.

 26. blank Zehra dedi ki:

  Merhaba, “Telepatik yeteneği olan birisini telepati ile etkilemeye çalıştığınızda telepatik ataklara maruz kalmak“ gibi bir cümle okudum ve merak ettiğim şey şu: Dün bir telepati denemem oldu ve çok değişik, tarif edemediğim şeyler oldu. Her yerimde uyuşma, boğazımda sanki boğulur gibi düğümlenme ve karıncalanma gibi etkiler deneyimledim ve bunun etkisinden kolay kolay çıkamadım. Aynı zamanda başımda, ensemde hatta parmak uçlarıma kadar etkilerini gördüm(sanki elektrikle yüklenmiş gibi). bu olaylar telepati yaparken kısa bir süre içinde gelişti. Sanki o anlarda kriz geçirir gibi oldum. Sonrasında en az 1-2 saat boğazımda sıkılma, her yerimde uyuşma devam etti ve çok korkup bıraktım. telepatiyi gerçekleştirmek isteğim kişi, 1 ay kadar önce sosyal medya üzerinden bir gece birini özlediğini yazmış ve ben o gecenin sabahı ikimizi rüyamda görmüştüm. Birbirimize sarılıyorduk ve o kişi benimle böyle olmak istediğini söylüyordu. Çünkü birbirimizden hoşlanıyor gibiydik ama ikimizde de bir atak olmadı ama aramızda bir telepatik bağ olduğunu hep düşünüyordum. Sormak istediğim, dediğiniz gibi karşı tarafın telepatik yetenekleri olduğu için mi böyle şeyler yaşadım?

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba.
   Farklı nedenleri olabilir. Çoğunlukla telepati ile iletişim kurulmaya çalışan insanlardan kaynaklıdır. O anki ruh hali veya enerjisi bu şekilde etki yapmış olabilir. Veya isteği dışında kendisine telepati ile erişmeye çalışanlara karşı bir savunma oluşturanlarda da benzer durum görülebilir.

   Bir ihtimalde telepati anında ruhsal kanallar açık olduğu için farklı varlıkların bu kanallar yoluyla müdahalesi söz konusu olabilir. Eğer karşı taraf varlıkların etkisi altında ise bu kanaldan sizi de etkilemiş olabilirler.

 27. blank Sıla dedi ki:

  Selam ben telepati için odaklandigimda önce ışıklar sonra renkler ve daha sonra da görüntüler görüyorum sanki oradaymışım gibi uyanık olduğumdan ve hayal görmediğimden eminim bu nedir acaba???

  1. blank EMR dedi ki:

   Selam. Eğer gözlerinizle ilgili bir sağlık sorununuz yoksa enerji kanallarının açılması ile oluşan görüntüler olabilir.

 28. blank Irem dedi ki:

  Merhabalar telepati yaparken uzak mesafelere ulaşmıyor ama aynı oda içindeki kişilere rahatça frekansları gönderebiliyorum ama aynı kişilerde olsa başka bir yerdeyken olmuyor bunu geliştirmek için ne yapmalıyım

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Mesafe sizinle ilgili olabilir. Laboratuvar testlerinde mesafenin etkili olmadığı kayıtlara geçmiştir. Zihninizdeki “Uzakta ise olmaz/zor” düşüncesini iptal edin. İnternet ortamında anlık mesajlaşma programları ile arkadaşlarınızla testler yapabilirsiniz. (zihindeki rakamları ve görselleri bulma)

 29. blank Ayça dedi ki:

  Merhaba,bizi hiç görmemiş birine telepati yapabilir miyiz?

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Yapılabilir ancak aralarında duygusal bağlantı olanlara göre bağlantı kurmak daha uzun sürecektir. Doğuştan telepati yeteneğiniz varsa süreç kısalacaktır.

 30. blank Cyntha dedi ki:

  Merhabalar. Benim burcum akrep yükselenim yengeç. Çocukluğumdan beri yatkınlığım var fakat o frekanstaki varlıklar tarafından korkutuluyordum. Bu nedenle kendimi kapatmıştım, uzaklaşmıştım. Şimdi telepati ile bir erkeğin bana karşı duygularını öğrenmek istedim. Uyku uyanıklık arasında sadece öğrenmek istediğim şeye odaklandım. Bir süre sonra 1 saniyelik tek bir görüntü geldi. Hemen hemen kiremit rengi tene sahip çok güzel esmer bir kadın, doğu kültürüne ait güzel ve asil bir kıyafet üzerinde olduğu halde karanlığın içinde küçük bir açıklıktan çıkmaya çalışıyor ve benim gözümün içine bakıyordu. Korku hissettim. Bu görüntü o kişinin bana duygusu mu yoksa yine varlıklar tarafından korkutuluyor muyum?

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Bu konuda emin olmak zordur. Hisler görüntülerle özdeştir. Emin olmadan gördüklerinize güvenmeyin. Görülen veya hissedilenler korku barındırıyorsa Karabasan Nedir? Nasıl Oluşur? Nasıl Gider? konusunda bahsettiğim mekanizma ile bağlantılı olabilir.

   1. blank Cyntha dedi ki:

    Çok teşekkürler cevabınız için. Eklediğiniz linki okudum. Daha önceki tecrübelerimden de karabasan olmadığını düşünüyorum. Kontrol bendeydi. Hemen bırakıp normale döndüm. Sadece görüntü, korku ve anında çıktım. Belki İlk kez deneyimlememden de kaynaklı olabilir. Dediğiniz gibi ayırt etmek zor. İyi çalışmalar diliyorum.

    1. blank EMR dedi ki:

     Rica ederim. Yaşadığınız karabasan değil orada anlattığım korku ile bağlantılı mekanizmaya dikkatinizi çekmek istemiştim. Ruhsal yeteneklerin önündeki en büyük engeldir. Ruhsal hassasiyeti yüksek ve belirli yetenek konumlarına sahip insanlar sık sık yaşadıklarınıza benzer olaylar yaşarlar.
     His veya varlık olduğunu anlamak için benzer deneyimlerle tekrar tekrar kontrol etmek gerekir. Durugörü yeteneğiniz varsa hisleri sembol olarak görmüşte olabilirsiniz. İşin içinde bilinçaltı mekanizması da olduğu için net bir şey söylemek zor. Önceki deneyimlerinizi gözönüne aldığımızda korku varsa onlar da vardır çoğu zaman.

     1. blank Cyntha dedi ki:

      Kastettiğiniz şeyi şimdi anladım. Çok teşekkürler.

     2. blank EMR dedi ki:

      Rica ederim. İlk cevapta ayrıntıya girmememden kaynaklandı.

 31. blank Qentry dedi ki:

  Resme bakarak telepati yapabilir miyiz, mümkün mü?

  1. blank EMR dedi ki:

   Mümkün. Resme Bakarak Telepati Yapmak konusundan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 32. blank J4CKOP dedi ki:

  Telepati yi eski sevgilime yapıyorum yaklaşık 1 haftadır her gece saat 4-5 ya da 6-7 gibi yapıyorum işe yaradığından emin değilim ama fake hesaplardan yazanlar oldu acaba eski sevgilim mi nasıl anlarım Bi de telepati yaparken söylemek istediğimiz şeyi içimizden mi yoksa dışımızdan mı söylüyoruz

  1. blank EMR dedi ki:

   Telepatide Fısıltı Derinliği ve Fısıltı Etkisi konusunda ayrıntılara bakabilirsiniz.
   Telepatik iletişimde mesajlar sadece düşünce yolu ile iletilir ancak alıcı ve vericinin özelliklerine göre durum değişebilir. Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi

 33. blank Gunes dedi ki:

  Merhaba.Burcum yengeç ve yükselenim akrep.Annem bana hamileyken parapsikoloji ile ilgilenmiş ve bende de ergenlik dönemimin başlarında ortaya çıkmaya başlamıştı. Genellikle yorgun, üzgün ya da kızgın olduğum zamanlar bulunduğum ortamdaki ışıklar patlamaya başladı daha sonra bunları rüyalar takip etti.Cenazesini rüyamda gördüğüm çok yakından tanıdığım kişiler rüyayı gördükten 1-2 gün sonra öldüler ve ölüm şekillerini hissettim.Nefes darlığından ölen birinin cenazesini rüyamda gördüğümde nefes alamadım.Çok büyük sorumluluk hissettim ve kendimden korkmaya başladım.Daha sonra bir düş kapanı buldum ve kendimi psikolojik olarak ona bağladığım için bir daha böyle rüyalar görmedim.Gördüklerim gerçekleştiği için fal bakmayı da bıraktım.Yıllar sonra bunları hatırladığımda eğer böyle bir yeteneğim varsa iyi yönde kullanmak istediğimi farkettim fakat aynı kötü rüyaların geri gelmesinden çekiniyorum.Bunu tekrar güçlendirmenin ve iyiye yönlendirmenin bir yolu var mıdır yoksa tekrar başlarsa yine felaket tellalı gibi olur muyum merak ediyorum.Teşekkür ederim şimdiden 🙂

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Yengeç ve Akrep ruhsal yönden güçlü etkiler katar. Anneninizin de parapsikoloji ile ilgilenmiş olması hem ruhsal hem de genetik olarak sizi etkilemiştir. Sahip olduğunuz yetenek Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme konusunda anlatılmakta.
   Ruhsal Güçler, Kaynağı ve Yaşanan Sorunlar konusunda durumunuzla ilgili ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

   Duyudışı algılarla ilgili yetenekler ne yazık ki mevcut sistemde kabul görmediği için ruhsal yeteneği bulunan insanlar bu yeteneklerini keşfedemedikleri ve kullanamadıkları için büyük sıkıntı yaşamaktadırlar. İnsanların sorunları sadece madde seviyesinde değildir. Bir ressamın yeteneğini geliştirip kullanması ne kadar doğalsa ruhsal yeteneği bulunan insanların yeteneklerini geliştirip kullanmaları da o kadar doğaldır. Ancak bu konuda karar kişiye aittir. Çünkü yaşadığımız sistem madde temelli olduğu için gerekli bilgilere ulaşma ve bilgiyi geliştirme olanakları kısıtlı, uzun ve disiplinli bir çalışma gerektirdiği için de kontrolü de zordur. Hepsinden önemlisi bilincimiz ve bilinçaltımız yetenek sahibi olsak dahi bu olgulara kapalı bir şekilde gelişti.

   Yeteneklerinizi geliştirme ve kendinizi keşfetme konusunda neler yapabileceğinizi ve neler yapmanız gerektiğini Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda bulabilirsiniz. Konu içerisinde de göreceksiniz yapmanız gereken ilk şeylerden biri doğum haritanızı incelemek olmalıdır.

 34. blank Nuray dedi ki:

  Merhaba,telepati yaparken ne gibi sözcükler kullanmalıyız yani emir verir gibi pozitif sözcükler mi?bide transa geçerken uyanamama gibi bir küçükte olsa etkisi var mıdır?korkmamızda endişe varmı?

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Sözcük kiplerini alıcıya göre belirlemelisiniz. Bir koç burcuna karşı emir kipi kullanırsanız işe yaramayacaktır. Balık burcu için tam tersi de olabilir. Dikkat etmeniz gereken noktalara Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi konusundan ulaşabilirsiniz.

   Korku ile ilgili kararı sizin vermeniz gerekir. Madde ötesine geçiş aşamasında açılacak enerji kanalları ile birlikte yaşayacaklarınız her zaman çok güzel olmayabilir. Önemli olan yaşayacaklarınız karşısında duyacağınız şey heyecan mı olacak korku mu? Buna siz karar verirsiniz.

   Transa geçerken istemdışı uykuya dalabilirsiniz. Bu derin ve dinlendirici bir uyku olacaktır. Uyanamama ihtimali normal uykudan uyanamama ihtimali kadardır. Ancak yaşayabileceğiniz farklı olaylardan dolayı panik atak veya bir sağlık sorununuz varsa sadece nefes egzersizi yapmanız daha yararlı olacaktır. Bu cümleyi korkudan bahsettiğiniz için yazdım. Bilinçaltınızda endişe varsa trans halinde bu da açığa çıkabilir. Olumlu düşünmeye çalışın. Önce endişelerinizi ortadan kaldırmaya çalışın.

 35. blank Nuray dedi ki:

  Merhaba,öncelikle telepati yaptıktan sonra zararına mağruz kalırsak ve istem dışı saldırıya uğrayabildiğimizi söylüyorsunuz bunun ihtimali ve önlemi nedir yada böyle bir durum yaşarsak ne yapmalıyız? Bir sorumda nasıl düzenli telapati yapmalıyız fakat her gün yapmak istemiyorum şimdiden teşekkür ederim

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. ilk sorunuz için konuda “Kendimize Telepati Yapılmasını Nasıl Engelleyebiliriz?” başlığı altına bakabilirsiniz. Ek olarak Psişik Kategorisi altında “Psişik Saldırı” başlıklı konulara bakabilirsiniz.

   Çalışmanın sıklığı tam olarak ne istediğiniz, hedefe ulaşma zamanı ve doğuştan telepatiye ne kadar yatkın olduğunuzda ilgilidir. Çalışmanızı kendi özelliklerinize göre şekillendirmelisiniz. Bir plan yapın, çalışma zamanlarınızı belirleyin. Haftada bir değerlendirme yapın. Sonuca göre planınızı güncelleyin.

 36. blank elif dedi ki:

  Bir arkadaşımla aramızda telepatik bağ var. Düşünceleri bende görsel olarak beliriyor. Ama o hissettiğini söylüyor bu farklılığın sebebi nedir?

  1. blank EMR dedi ki:

   Algı farklılıklarınızla ilgili olabilir. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunu inceleyin. Orada “imajinasyon” olarak ifade edilen konumlar sizin doğum haritanızda, “önsezi” olarak ifade edilen konumlarda arkadaşınızda daha yoğundur.

 37. blank Umay dedi ki:

  Üzerlik tohumunun telepati çalışmalarında faydası olur mu?

  1. blank EMR dedi ki:

   Eğer yeterli bilgi ve donanım varsa madde sınırlarının yıkılmasında kullanılabilir.

 38. blank Nick dedi ki:

  Merhaba telepatiyi ilk defa denedim ama üst üste 3 kez denedim sonunda kulağımda hafif çınlama oluştu bu normal midir yada telepatiyle bir alakası var mıdır

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Telepati ve benzeri çalışmalarda kulak çınlamasının olması normaldir. Ayrıntılar için konu içerisinde “Kulak Çınlaması ve Telepati Arasındaki Bağlantı” başlığına bakabilirsiniz.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin