Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? Telepati Tekniği

Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? Telepati Tekniği

Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? Uygulamalı Telepati Tekniği

Telepati: Duygu, düşünce ve hislerin ruhsal yolla iletilmesidir. Bu iletimin gerçekleşebilmesi için alıcı ve verici arasında duygusal yoğunluk ve yakınlık ile Yüksek Ruhsal hassasiyetler gerekir. Telepati yapılabilmesi için doğuştan gelen yatkınlıklar kadar sonradan edinilen bilgi, beceri ve yöntemlerle birlikte yapılan düzenli çalışmalarda etkili olmaktadır.

İnsan sadece konuşarak anlaşmaz. Konuşmak, düşüncelerin aktarılmasının sadece bir yoludur. Düşünceler bizim konuşma dediğimiz seslere dönüştürülür. İletilmek istenen mesajlar zihinde şekillenir ve seslendirilerek nakledilir. Telepatide ise ruhsal hissedişler ve duygusal yoğunluklar iletişime hakimdir.

Peki düşüncelerimiz sadece konuşma yolu ile mi iletilir? Tabi ki hayır. Beynimizde meydana gelen her düşünce EEG sinyalleri gibi etrafa yayılır. Bunu suya atılan bir taşın yaydığı dalgalar olarak düşünebilirsiniz. Her bir düşünce suya atılan taşın yaydığı dalgalar gibi etrafa dağılır. Atılan taş ve oluşan dalgalar ne kadar büyük olursa çember o kadar geniş bir alana yayılır. “Telepati” bu dalgaların iletilmesi ve algılanmasında ortaya çıkan ruhsal iletişim mekanizmasıdır.

Telepatik Düşünceler ve Radyo Sinyalleri

Düşüncelerimiz elektriksel sinyaller halinde oluşurlar ve tıpkı bir radyo vericisinin yaydığı dalgalar gibi etrafa yayılırlar. Oluşan dalgalar aynı zamanda mesajları da beraberinde iletirler. Telepatiyi mümkün kılan da budur. Girdiğiniz ve hiç tanımadığınız insanlardan oluşan bir ortamda edindiğiniz ilk izlenimler telepatik izlenimlerdir ve ilk tanışma anına kadar etrafa yayılan telepatik düşünceler ortam ve içinde bulunanlar hakkında ön fikir edinmenizi sağlar.

Parapsikoloji üzerine yapılan çalışmalarda herkesin telepati yeteneğini aynı ölçüde kullanamadığı veya uzun zaman alacağı anlaşılınca teknoloji devreye sokuldu. Elektrotlar aracılığı ile hem alıcı hem de verici seviyesinde EEG sinyallerini yorumlayabilen bilgisayarlar ve yazılımlar geliştirildi.

Günümüz teknolojisi insanın yaymış olduğu sinyalleri %45 doğrulukta mesajlara çevirebiliyor. Bu oranın artırılması ve savaş alanlarında başlarında elektrotlar taşıyan askerler tarafından kullanılması planlanıyor.¹ Şaşırtıcı değil mi? Parapsikolojinin tam anlamıyla gerçek bir bilim olarak kabul görmediği dünyada telepati teknoloji ile birleştirilerek kullanılabiliyor.

Günlük Hayatımızda Telepati

Aslında farkında olmasak ta telepatiye dair çok sayıda örnek yaşıyoruz.

 • İçimize doğan fakat ne olduğunu yorumlayamadığımız hisler,
 • Çok sevdiğimiz insanların başlarına gelen olayları o an tanımlayamasak ta hissetmemiz,
 • Aklımıza gelen bir düşüncenin karşımızdaki tarafından söylenmesi veya karşımızdakinin düşüncesini ondan önce bizim söylememiz,
 • Çalan telefonla birlikte arkadaşımızı hatırlamamız ve arayanın o olduğunu öğrenmemiz,
 • Konuşanların bir sonraki cümlelerinin neler olacağını bilmemiz,
 • Sevdiğimiz insanla ilgili bir anda beliren hisler (iyi veya kötü) ve daha bir çok örnek.

Bunlar yaşadıklarımızın sadece bir kaçı. Bir çoğu için bu yazdıklarımız eminim ki tanıdık gelmiştir. Özellikle ruhsal bağımızın (Sevdiğimiz, saygı duyduğumuz, bir şeyleri paylaştığımız) olduğu insanlar ve onlarla ilgili olan herşeyle telepatik iletişimimiz diğerlerine göre daha güçlü olmakta. Bunların nasıl olabildiğini ve telepatik mekanizmanın nasıl işlediğini önceki yazılarımızda aktardığımız için tekrar etmek istemiyorum.

Telepati Nasıl Yapılır? Uygulamalı Teknik

Daha önce bir cinden alınan teknikte telepatinin nasıl oluştuğu ile ilgili detaylara değindiğimiz için, telepati nasıl yapılır konusu ile ilgili teknik detaylarla; neyin, neden ve nasıl oluştuğunu anlatarak fazla ayrıntıya inmeden; yapabileceğiniz basit bir telepati tekniğini paylaşmak istiyorum.

Telepati Nasıl Yapılır? Hazırlık ve Uygulama

 Rahat edebileceğiniz bir yere sırtüstü uzanın ve tüm kaslarınızı gevşetin. (Boynunuzun altında yastık olmaması daha iyidir. Ayaklarınızı birleştirmeyin, kollarınızı iki yana salın)

5 kez nefes alıp verin. (Burnunuz tıkalı değilse nefesinizi burundan alıp ağızdan verin)

Bir süre durun ve bedeninizdeki enerji akışını hissetmeye çalışın. (Kalp atışları, titreşimler ve enerji merkezlerini)

5 kez nefes alıp verin ve son nefesinizi aldığınızda bedeninizdeki tüm kasları sıkın. (5-6 saniye kadar) Nefesinizi verirken kaslarınızı da gevşetin.

Tüm dikkatinizi bedeninizde akıp giden enerjiye verin. Tümüyle nötr kalın. Sadece izleyin ve gözlemleyin. Hiçbir şeye müdahale etmeyin.

Dikkatinizi üçüncü gözünüze yoğunlaştırın (İki kaş arasının az üzeri. Çakraları üzerinde çalışanlar, titreşimlerden anlayabilirler)

İletişim kurmak istediğiniz kişiyi düşünün (İlk etapta ruhsal bağınız olan birinin olması iyidir Anneniz önceliklidir, kardeşleriniz, sevdiğiniz ve samimi olduklarınız olmalı, geliştikçe telepati uzaktaki biriyle iletişim için test edilebilir) ve zihninizde canlandırarak onunda iki kaşının arasına bakın (Görüntü ne kadar net olursa iletim o kadar güçlü olacaktır. Hafif trans halinde yani alfa dalgaları düzeyinde olmanız çalışmayı güçlendirecektir)

Alnınızın ortasından güçlü bir ışık çıktığını ve onun alnının ortasından girdiğini hayal edin. (Işığı istediğiniz gibi canlandırabilirsiniz, şimşekler çakan bir ışık olabilir, renkli olabilir, sakin bir ışık olabilir. Önemli olan sizden ona ulaşan bir ışık olmasıdır. Görüntüyü ekrandan veya dışarıdan izler gibi değil, kendi gözünüzden görüyormuş gibi canlandırın.)

Kendinizi ve Olayları Sahnede Görüntülemeyin

Tv izleme alışkanlığından dolayı canlandırmalar kendinizde dahil olanları bir film sahnesinde izliyormuş gibi olacaktır. Sizin yapmanız gereken yaptığınız canlandırmaları kendi gözünüzden görüyormuş gibi canlandırmaktır. Sahnede değil, izleyen olmalısınız.

Şimdi ne yapmasını istiyorsanız onu yaptığını hayal edin.

Yapmasını İstediklerini İki Şekilde Yapabilirsiniz.

1 Kendinizi O’nun yerine koyarak, kendinizi O olarak düşünebilirsiniz / görüntüleyebilirsiniz.
2 İstediğinizi yaptığını düşünebilirsiniz / görüntüleyebilirsiniz.

Yapılmasını veya söylenmesini istediklerinizi yeterince güçlü bir şekilde görüntülediğinize emin olduğunuzda çalışmayı sonlandırabilirsiniz. Nefes egzersizini her zaman yapmak zorunda değilsiniz. Bir kez o derinliğe ulaşmanız ve gözlerinizi kapattığınızda kolay bir şekilde o derinliğe inebilmeniz açısından gereklidir. (Eğer daha önce yapmamışsanız) İlerleyen zamanlarda gözlerinizi kapatarak aynı çalışmayı tekrar ederek etki gücünü artırabilirsiniz.

Bu teknik en etkili telepati yöntemleri arasında yer alır. İmajinatif yöntemlerle geliştirebilir, kendinize uyarlayabilir ve telepati karetogorisi altında anlatılan diğer tekniklerle birleştirerek telepatinin etkisini artırabilirsiniz.

Telepati Neden olmadı? Başarılı Olunamamasının Nedeni Nedir?

〉〉 Telepatik Frekanslar. Aslında sinyal istediğiniz her yere ve herkese ulaşır ancak her alıcı bunu aynı güçte almayabilir. Eğer ruhsal bağınız yeterince güçlü olmayan biri üzerinde denemişseniz veya yeterince güçlü bir sinyal oluşturamamışsanız, sinyal karşı taraf tarafından eyleme dönüştürülmeden elenebilir. (İrade devreye girer, vesvese gibi) Bu mekanizma hayati öneme sahip bir mekanizmadır aksi taktirde herkes başkasını çok kolay bir şekilde kontrol edebilir hatta büyük bir telepatik gürültü yaşanır hayat çekilmez olurdu. Sizin için telepati gerçekten önemli ise çalışmayı tekrarlayın.  (Gün içerisinde sürekli yapabilirsiniz)

〉〉 Karşı taraf düşünceyi almış, his olarak belirmiş ancak irade reddetmiş olabilir. İçimizden bir şeyleri yapmamızı söyleyen fısıltılar gibi (Kaynağını biliyorsunuz, aynı telepatik iletişim veya yöntemler). Hepsini yapmayız. Sizin telepatik düşüncenizde aynı şekilde değerlendirilmiş olabilir. Ruhsal yönden zayıf kişiler veya vesveseye yatkın kişiler telepatik uyarıma daha yatkın olurlar.

〉〉 Yapılmasını istediğiniz eylemleri tam olarak canlandıramamış olabilirsiniz. Bunun üzerinde çalışma yapmanız gerekebilir. İmajinasyon tekniklerini araştırmanız yararlı olabilir.

İmajinasyon Teknikleri ile Telepatik Algılarınızı Geliştirebilirsiniz

Bu konuda İmajinasyon Çalışmaları adlı makalemize bakabilirsiniz. Eğer telepatik algılar ve telepatik mekanizmalar sizde doğuştan açık değilse, telepatik dirençleri kırmak için ekstra çalışmalar yapmanız gerekebilir. Bunun en kolay yolu da imajinasyon çalışmalarıdır. İmajinasyonun, telepati ve paranormal çalışmalardaki etkisini İmajinasyon ve Parapsikoloji Çalışmaları adlı makalemizden okuyabilirsiniz.

Telepati ile ilgili diğer yazılarımızdaki teknikleri de kullanabilir hatta kendinizde geliştirme yapabilirsiniz. Unutmayın “Olmadı” diye bir şey yoktur. Sadece mesajınız yeterince güçlü iletilmiyordur veya en son denemeniz gereken kişiler üzerinde deniyorsunuzdur.

Telepati Ne Zaman Yapılır? Ne Zaman Yapılmalı?

Hangi zaman diliminde telepati nasıl yapılır?

Telepati için doğal koşullarda en uygun zaman dilimleri Epifiz bezi aktivitesi ve Dmt oranının en yoğun olduğu saatler olan gece 02:30 – 03:30 civarlarıdır. Ancak bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Bunu kısaca şu şekilde tarif edebiliriz, uykunuzun en ağır olduğu evreler dmt oranının da en yoğun olduğu evrelerdir. Bu saat dilimleri ruhsal iletişimin ve ruhsal bağların en yoğun olduğu evrelerdir. Eğer mümkünse bu saatlerde telepati çalışmaları yapın.

Telepati yapmak için diğer önemli zaman aralığı ise uyku ile uyanıklık evresi olarak bilinen henüz havanın aydınlanmadığı sabahın erken saatleridir. Bu zaman aralığı daha çok yakaza olarak adlandırılan hem madde hem de ruhsal boyutta bilincin faal olduğu evrelerdir.  Konu ile ilgili ayrıntıları aşağıda linki verilen “Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler” konusunda okuyabilirsiniz.

Telepatiyle İstediğini Yaptırmak Mümkün mü?

Telepati ile başka birisine istediğini yaptırmak mesaj gönderene ve mesajın gönderildiği alıcıya göre değişmektedir. Ruhsal konumları telepati yeteneğini destekleyen veya kendisini telepatide geliştirenlerin başarı oranı daha yüksektir ancak iradesi güçlü ve bilinci açık olanlar gelecek tüm mesajları bilinç seviyesine ulaşmadan denetleyeceği için mesajı gönderenin; alıcının tüm denetleme mekanizmalarını çözmeden başarılı olması mümkün değildir. Ruhsal boyuttan bakıldığında, gönderilen mesajların gittiği adresi tam olarak tanıması veya mesajın yüksek bir bilinç içermesi gerekir.

Telepat Nasıl Olunur?

Ruhsal kabiliyetlerini geliştiren herkes telepat özelliği kazanabilir ancak doğuştan telepati yeteneği gelişime açık olanlar bu konuda daha daha avantajlıdır denilebilir. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları veya Doğum Haritasında Telepati Yeteneği Konumları konularını dikkatlice inceleyin eğer doğum haritanızda telepati yeteneğinizi ön plana çıkaran konumlar mevcutsa ilerlemeniz daha kolay olacaktır.

Bunun dışında “Telepati Nasıl Yapılır” konusu dahil diğer konularda bahsedilen imajinasyon ve derin transa giriş çalışmalarını iyi derecede öğrenmiş olmanız gerekir. Ruhsal çalışmaların büyük kısmında iki önemli unsur bulunmaktadır.

1- AlfaTeta dalgaları seviyesine yani derin trans haline geçebilmek

2- Ruhsal mekanizmaları harekete geçirmek için kullanılacak imajinasyonu iyi derece yapabilmektir.

Bu iki çalışmaları başarılı bir şekilde yapabilirseniz sabırla çalışmanız yeterlidir. Ancak unutulmaması gereken önemli bir nokta var ki bu hepsinden önemlidir. İyi bir telepat olduğunuzda ne yapmayı planlıyorsunuz? Bu soruya verebilecek makul ve mantıklı bir cevabınız yoksa sadece egonuz için bir şeyler istiyorsanız hedeflerinizi bir kez daha gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Telepati hakkında daha fazla bilgi almak için Forum sitesine bakabilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Telepati Teknikleri

Hızlı Telepati Nasıl Yapılır? Hızlı Telepati Yöntemi

Kaydedilebilir Ruhsal Farkındalıklar konusunda belirtildiği gibi insan, daha önce yaşadığı tüm deneyimleri ileri ki aşamalarda çok hızlı bir şekilde tekrar edebilecek donanıma sahiptir. Hızlı telepati yapmanın iki yolu var,

1- Daha önce en azından bir kez bilinçli bir şekilde telepati yapmak.

2- Derin transa geçerek alfa ve mümkünse teta dalga boyunda iken telepati tekniklerini uygulamak.

Alfa ve Teta dalga boylarında iken tüm dış etkenler devre dışı kalacağı için ruhsal yönden kabiliyetlerinizi daha aktif bir şekilde kullanma imkanı bulacaksınız. Bu evrede size en uygun tekniği uygulamanız yeterlidir. Ancak unutmamanız gerekir ki doğuştan gelen bir yatkınlığınız yoksa mutlaka belli bir süre zihnen, bedenen ve ruhen bu çalışmaya kendinizi hazır hale getirmeniz gerekir. Telepati öğrenmek, Telepati yapmak bir formülü ezberlemek değildir. Öncelikle telepati ile ilgili tüm teknikleri öğrenerek kendinize uyarlamalısınız.

Ulaşmanız gereken evre artık kelimeleri kullanmak zorunda olmadığınız iletişiminizi duygularınız ve hislerinizle yapabileceğiniz evredir.

Çok hızlı telepati yapmak için,

Eğer doğuştan gelen bir yatkınlığınız varsa kısaca şu tekniği uygulamanız yeterlidir.

İster yatarak ister oturarak sırtınızın dik olacağı bir pozisyonda gözlerinizi kapatarak 5 kez derin nefes alıp verin.
Zihnen rahatladığınızı hissettiğiniz anda, tüm dikkatinizi alnınızın ortasına yoğunlaştırın. O bölgeden ışıklar çıktığını hayal edin.
Alnınızın ortasından çıkan ışınların telepati ile iletişim kurmak istediğiniz insanın veya canlının alnının ortasından veya kalbinden içeri girdiğini hayal edin.
İletmek istediğiniz mesajı kelimelerle değil duygularınızla veya yapmasını istediğiniz şeyi yaptığını hayal ederek karşı tarafa iletin.

Kulak Çınlaması ve Telepati Arasındaki Bağlantı

Kulak çınlaması telepatik bir iletişim midir? Fizyolojik nedenler dışında kulak çınlaması neden olur, telepati ile bir ilgisi var mı? Geçirdiğimiz rahatsızlıklar ve basınç değişimleri dışında meydana kulak çınlamaları ile telepati arasında da bir bağlantı vardır. Anıldığımız ortamlarda eğer bizi anan insan, içten ve ruhen bizi anmışsa, bu anma anında meydana gelen ruhsal frekans patlaması (yoğun telepatik sinyaller) bize ulaşır. Ancak içerisinde herhangi bir mesaj bulunmadığı için sadece bir kulak çınlaması şeklinde bize yansır. Çınlama şeklinde bize yansıması beynin bir nevi duymak isteyip te duyamadığı veya algılamak isteyip te çözemediği bir sinyale karşı duyu organı aracılığı ile verdiği tepki diyebiliriz.

Bunun dışında ruhsal enerjimizde meydana gelen değişimler ve dalgalanmalar da kulak çınlamalarına neden olabilir. Bu değişimlerin nedeni içsel veya dışsal psişik müdahalelerle ilgili olabilir.

Her kulak çınlamasının telepati ile ilgisi yoktur.

Birini Sürekli Düşünmek Telepati ile İlgili midir?

Birini sürekli düşünmek ve bunu engelleyememek ne anlama gelir? Birini sürekli düşünme ile telepati nasıl yapılır? Nasıl mümkün olabilir?

Birisini sürekli düşünmek telepati ile bağlantılı olabilir. Bu durum, çift yönlü olabildiği gibi tek yönlü de olabilir. Ancak her iki durumda da istemsiz bir şekilde sürekli birini düşünmek telepatik iletişime neden olabilmektedir.

Bunun nedeni de telepatinin yapısı itibariyle yoğunlaştırılmış ruhsal bir iletişim olması ile ilgilidir. Başka birisi ile telepatik iletişime geçmek için de o insana yoğun bir şekilde odaklanmak gerekir. Bir başkasını sürekli duygusal yoğunluktan kaynaklanan nedenlerle düşünmek doğal bir telepatik iletişim oluşturacaktır.

Telepatide His Transferleri

Biriyle beyin yoluyla iletişime geçmek için hisler telepati için yeterli olur mu?

Telepatik iletişimde sürekli birini düşünme hali istemsiz bir şekilde gerçekleşmişse içeriğinde herhangi bir mesaj veya imaj bulunmayacağı için karşı taraf bunu hissetmeyebilir. Veya kısa bir an sürekli düşünen insanı hatırlayabilir.

Bazı durumlarda sürekli düşünen insanın ruh hali telepatik iletişimle düşünülen insana da aktarılabilir. Bu durumda, karşı taraf nedenini bilmediği bir iç sıkıntısı veya bunalma hissi yaşayabilir. Bir nevi ruhsal hissiyat transferi yaşanabilir diyebiliriz. Bu transferler bilinçli yapıldığında veya bilinç eklendiğinde yani aşırı sevgi veya özlem duyulduğu anlarda hislerle birlikte bilinçli mesajların iletimi de kolaylaşmaktadır.

Başka birini sürekli düşünme ile telepati nasıl yapılır? Bir insana veya isme sürekli odaklı kalmak, sürekli karşı tarafı düşünmek o isimle aranızda ruhsal bir iletişim kanalının ortaya çıkmasına neden olur. Bunu alıcı verici arasında sabitlenmiş sinyal alış verişi şeklinde tarif edebiliriz. Bu durum özellikle sevginin aşk evresine geçtiği durumlarda doğal bir şekilde yaşanır.

Doğal olmayan yöntemlerde bu durum ancak trans halinde verilen telkinlerle mümkün olabilir. Gerçekte varolmayan bir yoğunluğun oluşturulmaya çalışılması uzun süre mümkün olmayacağı gibi hırs ve ego etkileri bu yapay yoğunluğun telepatik etkilerini ortadan kaldıracaktır. Karşı tarafı sürekli düşünmek eğer doğal değilse bir süre sonra negatif etkilere de neden olabilir.

Telepati Aşk Bağlantısı

Telepati ile bir başkası aşık edilebilir mi? Telepati ile sevgi ve aşk duygusunun yoğunluğu artırılabilir miTelepati ile Aşık Etmek yazısında bu konuya ayrıntılı bir şekilde değinildi ancak konuyu okuyanlar için bu konuda da kısaca bahsedelim. Düşünceler ve duygular belli bir süre bir noktaya, isme ve hayale odaklandığında; bu odaklanmada belli bir bilinç bulunursa; bilinçle bilikte sizin düşüncelerinizde karşı tarafı etkileyecektir. Bunu evinizde izlediğiniz TV’nin sesi ile örneklendirebiliriz. Sesini sadece sizin duyacağınız şekilde açarsanız (Düşüncelerin sadece sizi etkilemesi) duyduklarınızdan sadece siz etkilenirsiniz. Sesini komşularınızın duyacağı şekilde açarsanız (Etkinin genişlemesi) sesin ulaştığı herkes etkilenecektir.

Örneğimizdeki “sesi” telepatideki yoğunlaştırılmış telepatik düşünce ve duygulara benzetebiliriz. Niyetiniz ne olursa olsun, yoğunlaşan tüm düşünce ve duygular, yoğunlaştığı herşeye etki ederler. Sevgiliye yönelen düşüncelerle her gün gördüğünüz bir arkadaşınıza yönelen düşünceler aynı yoğunlukta olmayacaktır. Samimiyet, duygulardaki gerçeklik ve ruhsal derinlik telepatik ruhsal iletişimi de etkileyecektir.

Ancak dikkat edilmesi gereken önemli nokta, telepati ile bir başkasını aşık etmek veya istemediği bir şeyi yapması için telepatiyi kullanmak doğru bir davranış olmayacağı gibi telepatik iletişimi de olumsuz etkileyecektir. Çünkü bir başkasının iradesine müdahale edilerek normalde yapmayacağı bir şeyi yaptırmaya çalışmak özellikle aşk gibi iki insanın geleceğini etkileyecek bir konuda bunu yapmak çok uygun bir davranış değildir. Etkilemek istediğiniz insanın bilinci sizin düşüncelerinizi bilemeyebilir ancak ruhsal algılar gerçekte ne istediğiniz sezecek yoğunluktadır.

Telepatik Güç Zarar Verir mi?

Psişik saldırılar için telepati nasıl yapılır, etkileri nelerdir?

Eğer telepati teknikleri bilinçli bir şekilde yoğunlaştırarak bir başkasına zarar vermek için kullanılırsa bu bir nevi “nazar etkisi” gibi etki gösterecektir. İleri seviye telepati tekniklerinde telepatik güçler uygulandığında psişik saldırı olarak ele alınabilir. Ancak bu telepatik güçler odaklandıkları insanlar tarafından farkedildiklerinde bu etkileri size geri yansıtabilirler. Veya aurası güçlü ve bilinçli bir koruyucu oluşturan, doğuştan enerjisi yüksek insanlar sizin yönelttiğiniz telepatik etkileri size geri yansıtabilirler. Bu durumda bilmediğiniz bir alemde enerji düşmesi, gerginlik, uykusuzluk ve odaklanamama gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Telepatik Bağda Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız

Telepatik Bağ Nedir? İki canlı arasında istemli veya istemsiz olarak kurulan ruhsal iletişim bağıdır.

Telepatik bir bağda olduğunuzu nasıl anlayabilirsiniz? Eğer hiçbir sebep yokken sürekli belli bir konuya veya isme odaklanıp kalıyorsanız bilinçli veya bilinçsiz telepatik bir bağa girmiş olabilirsiniz. Bilinçli telepatik bağlanmada birisi size isteyerek etki yapıyor olabilir. Bilinçli telepati nasıl yapılır? İsminiz veya resminize sürekli odaklanarak düşüncelerini size kanalize edebilir. Bu durum imajinasyonla da yapılabilir. Bilinçli telepatide kurulan telepatik bağ ile mesajlar veya görsellerde aktarılabilir.

Bilinçsiz telepatik bağda ise sizi seven birisi istemeden de olsa sürekli sizi düşünüyor olabilir. Eğer sizi seven biri sizinle aynı frekansa girip istemsiz bir telepatik bağ kurmuşsa dikkatiniz sürekli bu bağ ile meşgul olabilir. Bilinçsiz telepatik bağlar istemsiz oldukları için mesaj barındırmazlar. Bu nedenle siz tam olarak ne olduğunu anlayamayabilirsiniz. İstemsiz telepati nasıl yapılır? Platonik aşklar buna en güzel örneklerdir. Size ulaşamayacağının bilincindedir ancak insanı yoğun duygular kuşattığında istemeden de olsa siz O’nun zihninde odaklandığınız için imajinatif veya duygusal bir telepatik bağ kurulur.

Büyük ihtimalle aşık olan insan bu durumun farkında değildir. Ancak siz, yoğun duygularla size yönelen telepatik ağın içerisinde ne olduğunu anlamadan bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Bu durumun ortaya çıkmasına aşık olan her insan neden olamaz. Ruhsal hassasiyeti yüksek insanların telepati ile ilgili ruhsal kabiliyetleri varsa yoğunlaştığı insanlarla duyguları aracılığı ile istemeden de olsa telepatik bir bağ kurabilirler. Buna “yoğunlaşan duyguların telepatik bağla serbest bırakılması” diyebiliriz.

Telepati ile birinin düşüncesine girmek kolay mıdır?

Telepati ile birinin düşüncesine girmek sanıldığı kadar kolay değildir. Konuda da açıkladığımız gibi bir başkasının düşüncesine telepati ile girerek etkilemek çok sayıda değişkenle ilgilidir. Hem alıcı hem de verici uygun zamanda ve doğru duygusal bağlantılarda birleşebilirlerse bu yapılabilir. Veya telepatik verici sıradışı bir etkiye sahip olduğunda alıcıyı ve alıcıdaki dirençleri ortadan kaldırarak bunu yapabilir. Tersi durumda ise ruhsal hassasiyeti yüksek insanlar verici istemese de tüm düşüncelerini alıp düşünceleri okuyabilir.

Birinin düşüncesine girmek için telepati kesin sonuç kaynağı olarak görülüyorsa; sıradışı istekleri gerçekleştirmek için sıradışı çabalar gerektiği de unutulmamalıdır. Eğer doğum haritanızda uygun konumlar bulunmuyor ve ruhsal hassasiyetiniz telepati için elverişli değilse daha yoğun bir çaba sarfetmeniz gerektiği unutulmamalıdır.

Telepatinin Zararları Var mıdır?

Doğal halinde telepatinin bir zararı yoktur. Ancak şu durumlarda baş ağrısına ve istem dışı telepati etkinliklerine neden olabilir.

 • Telepati yapmak için uzun süre aşırı çaba göstermek
 • Plansız ve düzensiz telepati çalışmaları yapmak
 • Telepatik yeteneği olan birisini telepati ile etkilemeye çalıştığınızda telepatik ataklara maruz kalmak
 • Telepati çalışmaları sırasında algılar hassaslaşacağı için psişik saldırılara uğramak

doğrudan telepatinin neden olduğu değil ama telepati ile bağlantılı sorunlar yaşanmasına neden olacaktır.

Telepati Yaptığımızı Nasıl Anlarız?

Telepati yaptığımızı nasıl anlayabiliriz? Bunun bir yolu var mı? Eğer telepati konusunda çalışmalar yapıyorsanız “telepati nasıl yapılır” konusu içerisinde geçen tekniği öncelikle anneniz, kardeşleriniz veya çok yakın arkadaşlarınız üzerinde deneyerek telepati yapıp yapmadığınızı anlayabilirsiniz. Konuda da anlatıldığı gibi her insanın telepatik mesajlara tepkisi farklı olacaktır. Hatta eğer annenizle iletişiminiz iyi değilse O’nun üzerinde etkili olmaz ama yakın arkadaşınız üzerinde etkili olur. Telepati tekniğini veya telepati tekniklerini denediğiniz her insan alıcı konumunda bulunmayabilir bu nedenle tepki almamanız sizin başarısız olduğunuz anlamına gelmez.

Telepati yapıp yapmadığınızı anlamanın en kolay yolu, derin trans halinde iken sürekli iletişim halinde bulunduğunuz, duygusal veya ruhsal bağınızın bulunduğu arkadaşınızla bir deney yapmaktır. Belirlediğiniz bir saatte sizin bildiğiniz ama arkadaşınızın bilmediği bir kelimeyi konuda anlatılan teknikle veya Telepati ve imajinasyon Çalışmaları konusunda anlatılan tekniği kullanarak sürekli tekrar edin.

Deneyin kapsamını daraltmak için belli sayıda kelimeler de belirleyebilirsiniz. Deneyi kolaylaştırmak için belirlenen zaman aralığında arkadaşınızın da trans haline geçmesi sonucu olumlu yönde etkileyecektir. Arkadaşınız önyargısız bir şekilde, hiçbir şeye müdahale etmeden alıcı konumunda beklerse sonuç istediğiniz şekilde olacaktır.

Telepati Yönetimi ile Çağırma ve Birini Aratma

Bir arkadaşınızı veya sevdiğiniz bir insanı konu içerisinde anlatılan teknik ile çağırabilir veya sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Arkadaşınızı çağırma, birini aratma ve sizi araması için telepati nasıl yapılır?

Bunun için teknikte anlatılan adımları izleyerek zihninizden arkadaşınıza Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim ve Telepatide Fısıltı Derinliği ve Fısıltı Etkisi konularını dikkate alarak yapmasını istediklerinizi “fısıldamanız” veya yapmasını istediğinizi “yaptığını zihninizde canlandırmanız” yeterlidir.

Telepati Gerçek mi?

Ruhsal yetenekle ilgili konular siz deneyimlemediğiniz sürece gerçek değildir. Telepati, durugörü, astral seyahat, prekognisyon veya telekinezi gibi konular kağıda yazılan bir adresle ulaşılabilecek niteliğe sahip konular değildir. Bilimsel olarak ele alınmış çok sayıda deney örnekleri var bunları incelemek için Telepati Nedir? konusunda ikinci bölüme bakabilirsiniz (Telepati ile ilgili yapılan bilimsel çalışmalar)

Telepati Nasıl Yapılır? Kaynaklar:

1 Will Telepathic Computers be Able to Read Your Mind

Telepati Nasıl Yapılır? İlgili Makaleler

İleri seviye telepati tekniği için Telepati Nasıl Yapılır konusu ile birlikte  Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve İleri Seviye Teknikler konusuna bakabilirsiniz. Ruhsal hassasiyetiniz yeterli seviyede ise “telepati nasıl yapılır” konusu içerisinde anlatılan teknikle birlikte dikkat edilmesi gereken noktalara uyduğunuzda En etkili telepati yöntemi olarak geliştirilmeye ve gelişime açık imajinatif bir teknik ortaya çıkartabilirsiniz. (Yöntemin ne kadar etkili olacağı uygulayanın ruhsal kabiliyetlerine, telepatik yatkınlığına ve telepatik alıcıya bağlıdır. Bunların dışında konuda telepatinin etkili olabilmesi için hassas noktalara değinilmiştir.)

İlgili tüm Konular

Ruhsal Kabiliyetlerimizin Geliştirilmesi için Bilinmesi Gerekenler

 

Telepati Nasıl Yapılır?

www.parapsikoloji.net

6 Şubat 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 96 YORUM
 1. Telepat dedi ki:

  Ayrıntılı bilgiler için teşekkürler. Doğuştan telepati yeteneği olmayan birinin başarılı olması ne kadar zaman alır?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Rica ederim. Süre motivasyonun şiddeti, ihtiyaçların gerçekliği, yatkınlığın oranı ve yapılan çalışmaların ciddiyeti ile ilgilidir. Her insan faklı özelliklere sahip olduğu için sürede farklı olacaktır.
   Doğuştan telepati yeteneği olan bir insanın istediği başarıyı elde edebilmesi için 1 ay gerekiyorsa süre diğerleri için 1 ay ve sonrası şeklinde değişecektir. Ancak olağanüstü durumlarda süre tam tersi yönde de işleyebilir.
   Bakınız Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi? “Değişimi Tetikleyen Mekanizmalar ve Yoğunluk” başlığı

 2. Mesnim dedi ki:

  Telepati çalışması yaptığımda alnımda sızlama oluyor bu normal mi?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Duyu dışı algı kanalları üzerinde çalışıldığında ilgili çakraların aktiviteleri arttığı için benzer durumlar olabilmektedir.

 3. Mira dedi ki:

  Her telepatiden sonra telepati yapmaya çalıştığım kişi rüyama giriyor sizce bu bilincaltima yatanlardan dolayi mi?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Üzerinde durulan ve bilinç oluşturulan her konu bilinçaltımızı etkiler. Bir insanı yoğun bir şekilde düşündüğünüzde telepati yapmadan da o insanı rüyanızda görebilirsiniz. Bu süreçte telepati çalışmasının ne kadar etkiliği olduğu kişiden kişiye değişecektir.

 4. Rivn dedi ki:

  Gelen telepatik etkileri nasil geri çevirebiliriz.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Psişik Saldırılardan Korunma Yolları ve
   Telepati ile Aşık Etmek Mümkün mü? Telepati ile Aşk konusunda “Telepatik Etkilerden Nasıl Korunabilirim” başlığı altına bakar mısınız.

 5. Anonims dedi ki:

  Merhabalar
  Ben bundan yaklaşık iki sene önce birine platonik olarak seviyordum ve bu platonik olarak sevdigim kisi bunu biliyordu. Daha sonra 2 3 ay once ben bunu dusunmemeye basladim normal hayatima devam ediyordum. Aklima falanda gelmiyordu. Gecenlerde birden aklima geldi ve ben bu duruma cok sasirdim iste hic gelmezdi aklima nasil oldu geldi falan derken aksamina kardesim eve gelince bizim mahallede onu gördüğünü söyledi.bu yasanan olay sizce telepatik bir olay midir?
  Ve o gunden beri surekli olarak onu düşünür oldum. Yemek yerken bile sebepsiz o geliyor aklima.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba.
   Telepatik etkilenme mutlaka vardır ancak yaşadığınız olay daha çok bilinçaltınıza attıklarınızın canlanması gibi duruyor.
   Eğer telepatik bir etki varsa o zamana kadar gelen etkileri kabul etmeyip geri çevirmiş olabilirsiniz. Baskılanan duyguların tekrar ortaya çıkması telepatik iletişimi de etkileyebilir.

   1. Anonims dedi ki:

    Telepatik iletişimi nasıl etkiler?

 6. Ezgi Doğam dedi ki:

  Merhaba
  Ben bu bahsettiğiniz psişik olayları sadece bir kişiyle yaşıyorum. Tanışmadan önce adını hissediyordum. Tanıştıktan sonra da neler olacağını hissettim. Yıllardır böyle devam ediyor. O insanla görüşmüyor olmama rağmen içime bir sıkıntı geldiğinde ya da enerjim çekildiğinde onunla ilgili kötü bir şey olmuş oluyor. Gözümü kapattığımda onunla ilgili geleceğe yönelik görüler görüyorum. Ya da hayatımda ciddi bir değişikliğe karar verdiğimde onunda aynı kararı almış olduğunu duyuyorum. Buna benzer tesadüf olamayacak kadar çok şey yaşıyorum. Bunu nasıl durdurabilirim? Ya da tüm bunların anlamı nedir?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba.
   İki insan arasında farklı sebeplerden dolayı telepatik bağ oluşabilir. Uyuduğumuzda bilinç kapanır ve ruhsal yanımız serbest kalır. Bu esnada “ben seni daha önce görmüştüm” benzeri söylemlere neden olan görüşmeler olabilir, bu görüşmelerin yansımaları hayatımızda farklı şekillerde kendisini gösterir. Bu tür karşılaşmaların sebepleri çok çeşitlidir. Doğum anlarımız, doğuştan aldığımız etkiler, telepatik frekans benzerlikleri vb.

   Eğer yaşadıklarınız sizi rahatsız ediyorsa “bunun olmasını istemiyorum” şeklinde bir bilinç oluşturun ve sonrasında yaşadığınız hiçbir benzer olay üzerinde durmayın. Siz üzerinde durduğunuz sürece etkisini koruyacaktır. Duygusal anlamda yoğunlaşacağınız ve ruhsal etkisi altına gireceğiniz birisi karşınıza çıktığında belki bir süre daha devam edebilir ancak kalbi anlamda bağlandığınız insanın etkisi eski tüm izleri ortadan kaldıracaktır. Bu durumu radyo frekansını başka bir radyo kanalına ayarlamak gibi düşünebilirsiniz.

   1. Ezgi Doğam dedi ki:

    Anladım. Teşekkürler.

 7. Mariapuder dedi ki:

  Merhabalar. Bizi hiç tanımayan ancak sosyal medyada görmüşlüğü olan birine telepati yapabilir miyiz? Muhtemelen sonucu negatif olur değil mi? Çünkü arada bir ruhsal bağ olması gerek anladığım kadarıyla..

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Resim, duygusal izler, anıldığında veya yapıldığında çağrışım yapacak herşey irtibat için bir kaynaktır. Ancak doğuştan telepati yeteneği olmayanlar veya belli bir seviyeye gelmeyenler için bahsettiğiniz şekilde telepatik bağlantı zordur. Buna rağmen ilk defa telepati denemesi yapanlarda kısa bir an o kadar büyük bir yoğunluk yaşarlar ki o anda telepatik bir bağlantı kurulabilir. Sürdürülebilir ve kontrol edilebilir olması zordur.

   Bu konuda aşağıdaki makalelere bakabilirsiniz.

   Telepati Aşamaları ve Telepati Deneyi
   Resme Bakarak Telepati Yapmak
   Telepati ve imajinasyon Çalışmaları
   Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi
   Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi

 8. Bb dedi ki:

  Hocam prekognisyon ile gelecekte taniyacagımız birini şimdiden gorebilir miyiz ve o goru sirasında o kişi ile telepati yapabilir miyiz

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bunu teta ve delta evresinde doğal olarak yaşıyoruz. Bilinçli yapamadığımız için ancak o insanlarla karşılaştığımızda “daha önce seni görmüştüm, seninle bu anı yaşamıştım” diyebiliyoruz.

   Teta ve Delta evreleri bilinçli olarak deneyimlenebilirse normal kabul edilemeyecek bir çok şey yapılabilir. Ancak yaşantınında buna uygun olarak normal çizginin dışında olması gerekir.

   Teta dalgaları ve Teta evresi
   Delta dalgaları ve Delta evresi

 9. Nurcan Kaynak dedi ki:

  Çok ayrıntılı bir makale olmuş nerede ise tüm sorularıma cevap buldum diyebilirim. Teşekkürler.
  Bu yöntemleri hayvanlar üzerinde de deneyebilir miyiz? Mesela evdeki kedimle telepati ile anlaşabilir miyim?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Evet. Hayvanlarda telepatik iletişime açıktır. Telepati yöntemleri ile uzaktan hayvanlara istediklerini yaptıranları görmüştüm. Bu konuda ağırlıklı olarak imajinasyon yöntemleri kullanılır. Kendi kedinizle denemeler yapın bir süre sonra size tepki verdiğini görebilirsiniz.

 10. Bahar dedi ki:

  Merhabalar
  Ben ikinci defa denedim bunu.
  Özenle,zaten hayalgücüm de çok iyidir.
  Bunu yaparken acıkma hissi inanılmaz geldi.(Aç değildim)Midem bulandı çok kötü oldum ama bozmadım.Merak ettim neden öyle oldu cevap verir misiniz?
  Teşekkkür ederim.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Benzer çalışmalarda baş ağrısı, baş dönmesi ve kasılmalar zaman zaman olmaktadır. Bu gibi durumlar daha çok enerji akışı ve gerçeklik olgusundaki değişimler, uzun süreli çalışmalar, çalışmaya başlamadan önce bastırılmış duygu ve ihtiyaçların ortaya çıkması, yoğun enerji tüketimi gibi nedenlerden dolayı olur. Nedenler herkeste farklıdır. Bir sağlık sorununuz yoksa normal karşılanır.

 11. Diğdem dedi ki:

  Merhaba ben telepati hiç yapmadım ama yapmak istiyorum hisli bir insanım ama bunu kontrol edemiyorum istemsizce birilerine karşı hatta bazen hiç tanımadığım insanlara karşı hislerim oluşuyor bunu kontrol etmek istiyorum telepatiyi veya başka öğrenmem gerekenler varsa öğrenmek istiyorum nereden başlamalıyım, nasıl devam etmeliyim ?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri linkinden başlayabilirsiniz. Size neler yapmanız gerektiği ile ilgili fikir verecektir.

 12. Fatma dedi ki:

  Ritüelleri öğrenmeye başladım. Ritüelleri yaptıkça kendimi derinleştiriyordum.artık üçüncü gözümün açıldığını hissedebiliyordum. Sanki daha önce bir kıvılcım varmış.Artık geceleri yaptığım işlemleri gündüzleri yapıyordum. İnsanlardan gitgide uzaklaşıyordum.Tuhaf sesler duymaya başlamıştım. Bazı şeyleri görür gibi olur onları hissedebiliyorum. Rüyalarımda gördüğüm değişik imgeleri artık normal hayatta görüyordum, ansızın gözlerimi kapattığımda bir tabloda kadın ve kocaman ayrıca göz bebeği karalanmış gibi olan göz görmüştüm. İnsanların zihnini okuyabiliyorum, onları kukla gibi oynatabiliyorum. Bazı şeyleri hissedebiliyorum geleceği sanki görüyordum, birisine dokunduğumda hislerini anlayabiliyordum. O yüzden kimseye dokunmamaya çalışıyordum. Gözlerimi kapattığımda gözlerimin altında 2 bembeyaz göz çıkıyor bazen böyle geliyorlar başka türlü sanki arkada 2 tane daha gözüm varmış gibi hissediyorum. Bugün ansızın sanki benden bir enerji boşalışı oldu gibi hissettim. Nefes alış verişim hızlandı, gözlerimi hızlıca açıp kapatıyordum. Ne olduğunu bilmiyorum ama kontrolü sağlayamıyordum. . Sakinleştiğimde 3. gözüme odaklanmaya çalıştım ama orası çatlayacak kadar ağrıyordu o yüzden açmayı bıraktım. Daha sonra ağlayasım geldi. bilmiyorum. Lütfen görürseniz cevap verin. Çünkü kendimi tehlikedeymiş gibi hissediyorum.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Ritüel olarak ne yaptığınızı bilmeden net bir şey söylemek zor. Ancak kimden öğrenmişseniz yaşadıklarınızı ve fazlasını yaşayacağını söylemiş olmalı. Veya siz bunun bilincinde olarak başlamış olmalısınız.
   Ruhsal Güçler, Kaynağı ve Yaşanan Sorunlar konusuna bakar mısınız.

   Ani enerji boşalmalarına astrolojik etkiler, madde ötesi varlıklar, tüketilen besinler veya düşünce çapında bile olsa değişimler sebep olmuş olabilir.

 13. Ayşe dedi ki:

  Biz arkadaşım ile birlikte bunu denemiştik ve ona ilettiğim kelimeyi bana söyledi doğru kelimeydi ancak;ben bu çalışmayı yaparken aklıma bir soru takıldı eğer arkadaşımız bize bilmediğimiz bir kelimeyi ileticekse ve bize söylerse aklımızdan bir sürü bilmediğimiz kelime geçireceğiz ve ona söyleyeceğiz doğru kelimenin olduğunu nasıl anlarız?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Telepati Aşamaları ve Telepati Deneyi konusunda arkadaşınızla birlikte yapabileceğiniz bir çalışma mevcut. Onu deneyebilirsiniz.

 14. Aygül dedi ki:

  Merhabalar. Bir kişiyle aramda bi bağ var. Ne zaman bana yoğunlaşsa üzerimde bi ağırlık kalbimde ağrı ve batma hissediyorum. O da aynı şekilde oluyormuş. Bunu da hiç görüşmediğimiz halde hemen sonrasındaki etkileşimden anlıyoruz. Buna rağmen başka seçimler yaptık.sizce bu ne demek. Neden böyle bi enerji var.ve buna rağmen bir araya gelemedik.
  Birde başka biriyle aramda telepati kurmaya çalışıyorum. Daha önceden aramda gönül bağı olan birisi. Aramda duygusal bi bağ olmayan kişilerle bu bağı kurabildim daha önce. Ona yoğunlaştım ve bi etkileşim oldu. Fakat asıl yapmak istediğim insanla etkileşim kuramıyorum. Enerjimi verirken bacaklarımda kollarımda hata tüm vücudumda uyuşma soğuma oluyor. Garip hissediyorum. Ama ondan bana karşı bir hareket olmuyor. Sadece bunu daha önce bir kaç kez daha yaptığımda benimle ilgili başkalarıyla bir şeyler konuştuğunu duydum. Neden bana mesaj, arama Vs gibi bişey yaptıramıyorum. Bunu nasıl yapabilirim eksiklik nerde olabilir.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi ve Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi konularına daha önce bakmamışsanız aradığınız cevapları büyük oranda bulacaksınız.

   1. Ayşe dedi ki:

    İyi akşamlar bu çalışmaları yaptıktan sonra ağlamak veya kahkaha atarak gülmek normal mi?

    1. E. Emre Sönmez dedi ki:

     Deşarj yaşanmışsa normal. Derin trans veya meditasyon gibi uygulamalarda da alfa veya teta evrelerinde benzer durumlar gözlemlenir. Girdiğiniz ruh hali ile ilgilidir.

     Ancak yaptığınız her çalışmada benzer durum yaşanıyorsa farklı bakış açıları geliştirilebilir.

 15. Tgc dedi ki:

  İyi günler, ben bir kaç aydır telepati ile uğraşıyorum ve tek bir kişi üzerinde deniyorum öncelerde sadece telepati esnasında iki kaşımın ortasında karıncalanma uyuşma olurdu artık gün içerisinde de birden iki kaşımın arasında uyuşma oluyor. Sebebi sizce nedir ? Telepati uyguladığım kişinin beni düşündüğünü veya frekanslarımızın tuttuğunu vs gösteriyor olabilir mi ? Teşekkürler.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   İyi günler.

   Çakraların aktivitesi ile ilgili. Uzun süre bir çakra üzerinde yoğunlaşırsanız daha hassas ve aktif olacaktır. Çakralar Kategorisi altındaki konulardan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 16. Deniz1984 dedi ki:

  İyi Akşamlar,telepati yaparken düşündüğüm kişinin üçüncü gözünün açıldığını hayal ederken elim ayağım buz kesiyor ve titremeye başlıyorum sebebi nedir???

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   İyi günler. Enerji akışı ve bağlantı kurulan enerji ile ilgili olabilir.

 17. anonim dedi ki:

  yarım saat önce bu yazınızdakilerin aynısını yaptım ben doğuştan bu tarz yetenekleri olan bir insanım 6.hissimde çok kuvvetlidir zaten telepati ilk defa yaptm ve aramda duygusal bağ olduğuna her türlü emin olduğum birine yaptım ve başarılı olduğunu düşünüyorum yaptıktan sonra başım ağrımaya başladı ve hala daha ağrıyo ve yaptım etkili olduğunu hissettim ve sanki hala daha o kişiyle aramda bağ devam ediyo ve onun şuan beni düşündüğünü hissediyorum ve bunu yaptıktan sonra beni korku sardı ve sürekli ürpermeye başladım ne hissettiğini hissedip ürperiyo gibiyim telepati yaparkende cidden odaklandım sadece orada oldum ve etrafımda titreşim hissettim sanki dönüyo gibi oldum ve etkili oldu bence siz bilir kişisiniz böyle bir şey mümkün mü düşündüklerim doğru mu olabilir mi sizce bu hislerim telepatimin başarılı olduğunu mu gösteriyo şuanlık

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Ruhsal yönden hissedilenler gerçektir. Eğer bilinçaltınızı etkileyip bu etkinin altında değilseniz hissettikleriniz doğrudur. Ancak sonuç almak farklı bir konudur.
   Ruhsal yeteneklerinizi aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz. Eğer hassasiyetiniz yüksekse hızlı bir gelişme katedebilirsiniz.

   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları

 18. Anonim dedi ki:

  Ben bu dediklerinizi uyguladım yaptım zaten bu tarz yetenekleriö var doğuştan hep hissetmişimdir ilk defa yaptım ve aramızda duygusal bağ olduğundan emin olduğum birine şuam yaptıö ve başarılı olduğunu düşünüyorum başım ağrıyor ve ürperip duruyorum hala aramızdaki bağ devam ediyo gibi yarım saat oluyo yapalı şuan beni düşündüğünü hissediyorum ne düşündüğünü falan sanki sizce ben mi öyle sanıyorum yoksa bu olabiliyor mu başım ağrıyo hala ve garibim ürperip duruyorum yaptıktan sonrada korku sardı içimi

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Telepati çalışması yaptığınız anda bir bağlantı olur. “olmadı” diye bir şey söz konusu değildir. Sadece düşünmek de telepatik iletişimi harekete geçirir. Önemli olan telepatik iletişimin karşı tarafın algısına erişebilecek seviyede olup olmamasıdır.
   Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi
   Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi

 19. denizx dedi ki:

  merhaba,
  Eski sevgiliyi telepati yolu ile geri döndürebilir miyim?lütfen tavsiye verin 🙁

 20. murat dedi ki:

  bunu nasıl durdurabilirim yapamaz olmak istiyorum

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Ruhsal hassasiyetiniz fazla ise sosyal ilişkilerinizi artırmaya çalışın. Spor, hareketli bir yaşam ve yalnızlıktan uzak durmaya çalışın. Yeni arkadaşlar edinin. Yani ruhsal yoğunluğun artması için ne gerekiyorsa bunun tersini yapmalısınız. Madde-Ruh dengesi hangi tarafa kayarsa diğer tarafla ilgili faaliyetlerinizi artırın.

 21. leyla_saliha dedi ki:

  merhaba bu konuda eğitim veriyor musunuz? bunları nasıl yapacağımı bilmiyorum. odaklanamıyorum daha doğrusu

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, burada bilgi aktarmak bir eğitim değil mi?

   Öncelikle doğuştan ne kadar yatkın olduğunuzu öğrenmeniz gerekir. Doğuştan yatkın değilseniz daha fazla çaba göstermeniz gerekir. Doğu haritanızı çıkararak aşağıdaki konudan kontrol edebilirsiniz.

   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları

   Öncelikle aşağıdaki konuya yoğunlaşın lütfen.
   Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş, Alfa Teta Evresi

   Aşağıdaki konuları mutlaka öğrenmeniz gerekir
   Beyin Dalgaları; Gama, Beta, Alfa, Teta, Delta işlev ve Kullanımları

   Her beyin dalgası için ayrı linkler konuda bulunmaktadır.

   Takıldığınız konular olursa konu altlarına yazın yardımcı olunacaktır.

 22. Filiz damla dedi ki:

  Arkadaşımla yaptığımız ilk denemede başarılı olduk. Canımız sıkıldığında öylesine denemiştik. Başarılı olunca bir anda korktuk. Daha sonra denediğimizde yapamadık. Neden tekrar yapamıyoryz?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   İlk denemeler genelde önyargısız olur. Başarılı olsanız da olmasanız da kanıtlamanız gereken bir durum yoktur. “Başaramadık” veya “Böyle bir şey yok” deyip geçebilirsiniz. Sonraki denemelerde üzerinizde baskı oluşur.
   Bir anda olması için ısrarcı olmayın. Oldu veya olmadı kaygısı taşımayın. Bisiklete ilk bindiğimizde “bu bisikletle olmuyor” deyip bisikleti kenara atmıyoruz. Zamanla olacağını biliyoruz. Odaklandığınız nokta telepati yapıp yapmamanız olmamalı. Mutlaka yapmak istiyorsanız zamana bırakın. Telepati Aşamaları ve Telepati Deneyi konusundaki basit alıştırmaları da deneyebilirsiniz.

 23. Dilara dedi ki:

  telepati yapmaya başadığım anda içimde tarifi olmayan nedensiz bir korku ve ürperti oluyor, bunun nedeni ne olabilir?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bir çok nedeni olabilir.

   – Ruhsal hassasiyetiniz arttığında diğer varlıkları hissedebilir hale gelebilirsiniz.
   – Güçlü bir ruhsal enerjiniz yoksa, Telepatik iletişim kanallarına diğer varlıklar kolayca girebilir. Bunu hissedebilirsiniz.
   – Telepati ile bağlantı kurduğunuzda bir anda karşı taraftan aldığınız hisler size yabancı gelebilir Bu da ürpertiye neden olabilir.

 24. ZLFK dedi ki:

  Telepati ile sevdiğim kızla iletişim kurmak için telepati denemeleri yapıyorum. Çalışma yaparken kalbimde yoğun titreşimler hissediyorum üçüncü göz dışında kalp çakrasında da bu titreşimlerin olması normal mi?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Olması gereken budur. Telepati çalışmalarına sevgi ve duygusal yoğunluk eşlik ederse siz istemeseniz de kalp bölgesi (kalp çakrası) titreşecektir. Üçüncü Göz Nedir? Üçüncü Göz Çakrası Konusunda “Dünya Yaşamı ve Maddesel Boyut Algısı” başlığı altına bakabilirsiniz.

 25. Şilan dedi ki:

  Telepati yapmaya karar verdigimden beri 3.kez çalıştım ilk denememde alnımda 3.gozu hissedebiliyordum. 2.denememde hisedememiştim(o günkü stresten kaynakliydi)
  Bu 3.seferde de hissetmeye çalıştım ama olmadı hissetmeye çalışırken aniden içimden bişey bedenden ayrıldı gibi. Sonra hemen gözlerimi açtım
  Bunun nedeni neydi ? :))

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Benzer durumları yaşamamak için çalışmalarınızı belirli zaman dilimlerinde aynı ruh halinde iken yapmaya çalışın. Eğer bu mümkün değilse alfa teta evresine geçerek çalışma yapın.

   Bu evrelerde yapacağınız çalışmalar daha sağlıklı sonuçlar verecektir. Bu evrelere Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş, Alfa Teta Evresi konusunda anlatılan çalışmayı yaparak kolayca ulaşabilirsiniz.

 26. E. Emre Sönmez dedi ki:

  Çok geniş kapsamlı bir soru. Benzer tüm sorulara cevap olması açısından Beyin Dalgaları kategorisi altında tüm beyin dalgalarını ayrıntılı bir şekilde işlemeye çalıştım.
  Sadece beyin dalgası dinlemek araba kullanmayı bilmeyen birine son model araba almak gibi olur. Eğer araba var ama eksik olan tecrübe ise sadece bu konuda destek olabilir. Ama hiçbir zaman doğrudan telepatiye etkisi olmaz. Yan unsur olarak değerlendilebilir. Veya Subliminal telkinle desteklenebilir. (Subliminal Telkin

  Yapay beyin dalgaları sıradan bir müzik parçası gibi dinlenmez. Epilepsi gibi rahatsızlıkları tetikleyebilir. EEG ölçümü yapılmadığı sürece ne gibi etkilerinin olduğu bilinemez. Yapay beyin dalgaları doğru kullanılmadığı taktirde doğal aromaları taklit eden aromalardan farksızdır.

 27. Telepati dedi ki:

  Bilinçli rüya anında telepati yapılabilir mi?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Evet. Madde seviyesinin bakısı ortadan kalkacağı için etki daha yoğun olur. Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi

 28. nur dedi ki:

  Biyokinezide sonuçu hızlandırmak adına gün içerisinde çeşitli frekanslar dinleniyor, ilgilendiğin alana göre.
  Telapati icinde bir frekans var. Telapatiyi yaparken bu frekansı dinlesek olur mu. Her hangi olumsuz yada olumlu etkisi olur mu ?

 29. nur dedi ki:

  Biyokinezide sonuç hızlandırmak adına gün içinde çeşitli frekanslar dinleniyor, ilgilendiğin alana göre. Telepati içinde bir frekans var. Telapatiyi yaparken bir yandan da bu frekansi dinlesek olur mu ? Olumlu yada olumsuz bir etkisi olur mu. Yeni başladığım için sitedeki bilgiler doğrutulsunda hareket etmeye çalışıyorum eksik yada yanlış yapmak istemiyorum. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

 30. Freedom dedi ki:

  Düşündüğüm kişinin zihnine giriş yapıp çıktıktan sonra, gerçekliğe döneceğim sırada 3. göz bölgemi hissetmeye başlıyorum. Alnımın ortasında birşey hisediyorum yani. Tam 3e kadar sayıp gözlerimi açacağım dediğim anda göze benzer bir şekil canlanıyor karşımda, o sırada uyansam mı uyanmasam mı karar veremiyorum. Bazen parlayan kırmızı cam bir küre kolye, ortasında bana bakan şey. bazen güneş ve buğday renklerinden oluşan bir şekil. Gözü anımsatıyor. Biraz durunca başka rüyalar görüyorum, sonra kendime gelip kontrol ediyorum ve artık çıkıyorum deyip uyanıyorum. Ardından kısa süreli hafif bir baş ağrısı. Diğer insanların anlattığı gibi vücudumda bir uyuşma, ağrı türünde şeyler hissetmiyorum. belki bir ürperti ama yalnızca alnımı daha yoğun hissediyorum. Bunun sebebini ve başarı oranımı da merak ediyorum.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Ruhsal faaliyetler sırasında ilgili çakralardaki titreşimlerinin artması faal olduklarının göstergesidir.
   3. gözle birlikte farklı görsellerin ortaya çıkması doğaldır çünkü bu çakra dışa açılan ruhsal gözümüz gibidir. İmajinasyon veya kendiliğinden ortaya çıkan görseller daha gerçekçi olacaktır. Yönlendirilen ve bilinç katılan her imajın etkisi de daha yoğun olur.

   Bu konuda telepati ile birlikte imajinasyon çalışmaları örnekleri için Telepati ve İmajinasyon Çalışmaları konusuna bakabilirsiniz.

   Ek Konu: Çakra Nedir? Çakralar Nasıl Açılır?

   1. Freedom dedi ki:

    Evet okumuştum ve bu bahsettiklerim ilk iki denememdi. Çakralarla ilgili yazınızı da okudum yanlış bir şey yapmak, kaba bir tabirle çakra ayarlarımı bozmak istemiyorum. Yanlış birşey yapmak istemiyorum. Benim gerçekten bir amacım var. Daha önceleri hipnoz deneyimim oldu. Ve sonralarında kendi kendimi hipnoz edebilmeye başladım, bu sayede kontrolümde kolay oluyor. (Bazen olmasada) Bir zihin bahçesi oluşturmuştum ve önce kendimi hipnoz edip daha sonra istediğim kişinin rüyasına girmeye çalıştım. Amacım yalnızca o kişinin beni bulmasını sağlamaktı ve ortak olan bir anımızı onun zihninde hatırlatmaya çalıştım. Zorlama yapmadan, saygılı biçimde davranmak ilk gayem. Ancak hislerimi nasıl aktarabilrim bu biraz zor geliyor. İkizler burcuyum, gezegenim Neptün. Seslenebiliyorum, hatta karşıdan değil olayları kendi gözümden gösteriyorum ve doğru yapmışım bunu sonradan okudum. Yalnızca alnımı hissetmem normal mi? Doğru, sağlıklı bir çalışma için tüm vücutta eşit olarak çalışması mı gerekir? İmajinasyon için hiç zorlanmadım belki hipnoz ile denediğim içindir. Yakın bir arkadaşıma, o uyurken anılarımı aktarmaya çalıştım ancak 2 3 gün sonra bana dedi ki, “rüyamda bir kız ve erkek vardı ancak bu benim rüyam değil onları tanımıyordum.” Önceden onun rüyasına girmek için telepati yapmaya çalışmıştım ama ne yaptığımı söylememiştim. Gönderilmek istenen mesajın geç gitmesi mümkün mü? Yanıtınız için çok teşekkür ederim.

    1. E. Emre Sönmez dedi ki:

     Oto hipnozu başarmanızın size büyük faydası olacaktır. Neptün sizde etkili ise imajinasyonla çok şeyler yapabilirsiniz.
     Alnınızı hissetmeniz doğal çünkü bu bölgede bulunan çakra madde ötesi algılarla ilgilidir. Siz imajinasyon ve telepati çalışmalarını yaptığınızda bu bölge aktif olur. Hissedilebilir olması enerji alışverişinin olması ile ilgilidir. 7 kapılı bir evde siz en çok 6. kapıyı kullanıyorsanız bilincinizin o kapı ile ilgili algıları daha yoğun olur. Gözleriniz kapalı dahi olsa yerini bulabilirsiniz. Çakraların dengeli olması için ruhsal seviyede kullanılmayan çakraların da hissedilmesine gerek yok. İmajinasyonla çakra çalışması yaptığınızda tümünü hissetmeniz yeterli. Dikkatinizi bir çakraya yoğunlaştırdığınızda titreşim alıyorsanız sorun yok.

     İkizler burcu olmanız his algısını oluşturmanızda zorluk yaşamanıza neden olabilir. İkizler burcu hava elementi ve daha çok madde seviyesinde iletişimle ilgilidir. Ancak bu yapamacağınız anlamına gelmez. Yoğun bir sevgi hissettiğinizde bu sevginin tüm bedeninizden, iletmek istediğiniz insana bir buhar tabakası gibi yansıdığını veya gittiğini hayal edebilirsiniz. Deneme yaptıkça hislerin sizden çıkıp gittiğini hissedeceksiniz. Bunu yapabilmek için öncelikle sizin o duyguyu yoğun bir şekilde hissetmeniz gerekir. Kalbinizi titreten duyguları, anıları ve hisleri oluşturacağınız imajlarla aktarın. Farklı imaj çalışmaları yapın. En iyi iletebileceğiniz imaj çalışmasını belirleyerek kullanmaya çalışın.

 31. Dr dedi ki:

  1- Uyanmamın ilk vakti algının en cok acık olduğu vakit mi?

  2- Gün içinden bir beni ilgilendirin diğer en yakın arkadaşı (yanımdaki) birbirleriyle telefonda konuşuyorlar. Bana karşı bişe konuştular o dakka anlamadım Aklıma takıldı 2 saatlik Bi uykundan uyanınca bütün senaryo gözümde canlandı sadece 1 2 sn içinde . Bu onların bana aktarmak istediğimi yoksa benim anlamak istedğimmi önceki günde telepati kurarak kendisine ulaşmış tım

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   1- Uyanmadan az önce madde ötesi ve madde boyutu birlikte deneyimlenir. Uyanık olduğumuzda beta evresinde alfa ve teta evresinde algılanabilenler algılanmaz. Uyanma aşamasında her iki boyut arasında evreler sırası ile geçildiği için algı çok boyutludur.

   2- Her ikisi de olabilir. Uyanma aşamasında bilinçaltında çözülmemiş konular varsa o konularla daha ilgili oluruz.

 32. Şirin OMAY dedi ki:

  ben sevdiğim çocuğu sürekli düşünüyorum 7/24 aklımda telepatiyi de ona yapıyorum yapmadan önce annemde denedim ve başarılı oldu bir kaç defa küçükken istemsizce rüyalarımı kontrol ediyordum ona sürekli telepati yapıp beni özlemesini sağlamam da bir sakınca var mı ?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Kararı kendiniz verin isterseniz Ruhsal Yetenekleri Geliştirmek Günah mı?
   Eğer ulaşma imkanınız varsa doğrudan konuşmanız ve olumlu cevap alırsanız telepati ile iletişim kurmak istediğinizi belirtmeniz daha doğru bir yaklaşım olur.

 33. Serkan dedi ki:

  dün akşam fotoğrafa bakarak söylediklerinizi yaptım. sevdiğim bir kişi için yaptım. yalnız 1 sene içinde bir defa sabah saatlerinde karşılaştığım kişiyle bugün sabah yine karşılaştım. bu bir tesadüfmüydü yoksa telepati etkisi miydi?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Tesadüf diye bir şey yoktur. Mutlaka bir anlamı vardır. Karşılaştığınız kişi telepati ile bağlantı kurmak istediğiniz insanla aynı kişi veya bağlantısı olan biri ise telepatik etki olabilir.

   1. Serkan dedi ki:

    teşekkür ederim. o kişi ile aynı yerde çalışıyoruz. çok büyük yer olması nedeniyle gün içinde karşılaşmamız çok nadir oluyor. yine dediğim gibi sabah karşılaştığımızda sanki beni bekliyormuş kapı girişinde arkasına dönüp bana baktı. o an akşam yaptıklarım aklıma geldi ve çok hoşuma gitti. teşekkürler

 34. Huseyin dedi ki:

  Herhangi bir şarkı sözü yada nakarati duyduğum zaman, gün bitene kadar aklımda resmen resimli klipli bir şekilde hem görüyor hem de duyuyorum ve sesi ayırt ediyorum sabit aynı ses değil bu hangi sesle duyduysam o sesle duyuyorum. Bu tam olarak neyi ifade ediyor olabilir..

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Algınızın duyuşsal olduğunu ifade edebilir. Görseller gördüklerini, dokunsallar dokunduklarını, duyuşsallarda işittiklerini daha iyi algılarlar. Bununla birlikte gördüklerinizi çok canlı bir şekilde zihninizde tekrar görebiliyorsanız imajinatif yeteneğinizin olduğunu gösterir. Daha çok Balık burcu ve Neptün etkisinde ortaya çıkar.

 35. yeşim dedi ki:

  sanırım ben doğuştan bir telepatım.. başak burcuyum. 3/5 yıl sonra nerede yaşayacağımı rüyalarımda görüyorum. düşüncemden ve rüyamdan çıkmayan bir kişi var onu da sürekli olarak rüyalarımda görüyorum.. beynimden hangi düşünceyi geçirirsem, ertesi gün veya ilerleyen saatlerde o mutlaka gerçekleşiyor.. kendimden korkuyorum açıkcası..

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Güneş burcu ne olursa olsun eğer Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları linkinde bahsedilen konumlar bulunuyorsa telepati ve diğer yetenekler olabilir.

   Yaşadıklarınızı önceden görmeniz Prekognisyon Gelecekte Olacak Olayları Görme yeteneği ile ilgili.

   Bu ve benzeri yeteneklerden dolayı korkmanıza gerek yok. Herkes, aldığı etkilere göre farklı farklı ruhsal yeteneklerle birlikte doğar. Ruhsal Güçler, Kaynağı ve Yaşanan Sorunlar

  2. Leyla dedi ki:

   Merhab
   a, benim ruhsal gücüm prekognisyon ön görü yeteneği yani başima gelecek olayları önceden rüyamda göre biliyorum, ama bazen mesela bir beni aradiği zaman önceden beni arayanin kim olduğunu tahmin ede biliyorum, ve ya biri bana bişey söylemek istediyi zaman sanki o inasanin aklindan geçenleri okuyorum ve bunun gibi bir çok şey. Acaba bu telepatiyle mi ilgilidir? Bana bir cevab yazarsaniz sevinirim.

   1. E. Emre Sönmez dedi ki:

    Merhaba, Eğer edindiğiniz bilgi o ânâ aitse Telepati ile, henüz olmamış bir olaya ait ise öngörü yani prekognisyon ile ilgilidir. Bazı durumlarda her ikisi birlikte olabilir. Mesela bir arkadaşınız çok üzülmüştür siz henüz o an yaşanmadan üzüldüğünü görürken, o an yaşandığında üzgün olduğu ile ilgili düşünceler de edinebilirsiniz.

    1. Leyla dedi ki:

     Merhaba. Yorumuma cevab verdiğiniz için teşekkür ederim. 😊 benim bir sorum daha var size. bazen ellerimde bitür enerji gibi bişey hiss ediyorum. Ve son zamanlarda daha sık olmaya başladi, Bunun sebebi ne ola bilir sizce?

     1. E. Emre Sönmez dedi ki:

      Merhaba rica ederim.

      Eğer sağlıkla ilgili bir durum değilse, enerji akışı ile ilgili olabilir. Telekinezi veya bioenerji çalışmaları yapıldığında sıklıkla görülür. Bioenerji Nedir? Tedavide Nasıl Kullanılır? Bioenerji Nasıl Geliştirilir? linkinde anlatılan bioenerji uygulamalarını deneyin. Eğer çalışmada bahsedilen sonuçları alıyorsanız doğuştan gelen bioenerji yeteneğiniz olabilir.

      Enerji artışları, ellerin fiziki olarak fazla kullanılması, kasların aktivitesi ve astrolojik etkilerle de ilgili olabilir. Enerji artışı ellerin karıncalanma hissine benzer şekilde ortaya çıkarak ısı artışına da neden olabilir.

 36. Elnur dedi ki:

  Yazmışsın diğer tarafdan izlerken ve ya ekran görünütüsü gibi canlandırılmayalaım tamam. O zaman nasıl canladırayım?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bahsettiğinizi tahmin ettiğim kısmı düzenledim.

   “Alnınızın ortasından güçlü bir ışık çıktığını ve onun alnının ortasından girdiğini hayal edin. (Işığı istediğiniz gibi canlandırabilirsiniz, şimşekler çakan bir ışık olabilir, renkli olabilir, sakin bir ışık olabilir. Önemli olan sizden ona ulaşan bir ışık olmasıdır. Görüntüyü ekrandan veya dışarıdan izler gibi değil, kendi gözünüzden görüyormuş gibi canlandırın.)”

   İlk canlandırmalar TV izleme alışkanlığından dolayı kendinizi ve olanları dışarıdan izleme şeklinde gerçekleşir. Yapmanız gereken olanları kendi gözünüzden görüyormuş gibi canlandırmaktır.

 37. Semih dedi ki:

  Anlatılan tekniği kardeşimde denedim olmadı ama annem istediğim yemeği yaptı. Yapmasını istediğim yemeği zihnimde sürekli tekrar ettim. Yemekte başka yemek yapacaktım ama senin bu yemeği sevdiğini hatırladım dedi. ? Teşekkürler annecim.

  Deneyin başararırsınız. ?

 38. nergis dedi ki:

  Telepati ile hipnozu birleştirebilir miyiz? Veya telepati ile hipnoz yapılabilir mi?

 39. Seyyah Gezgin dedi ki:

  Bir gece erkenden uyuyan ablami dusunerek kendimi arattim ve yolda gordugum herhangi birini bir yakinima benzetirsem beynim ikna olduysa o olduguna muhakkak benzettigim kisiylede karsilasiyorum

 40. sevda dedi ki:

  gündelik yaşamımda alakasız anlarımı rüyamda görüyorum ve gerçekleşiyor bunun hangi yetenekle ilgisi var

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Prekognisyon veya öngörü adı verilen bir yetenek. Konuyla ilgili aşağıdaki linklere bakabilirsiniz.

   Prekognisyon Gelecekte Olacak Olayları Görme
   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları

 41. Ebru Karasu dedi ki:

  Merhabalar ben uzun zamandır hatta baya uzun bir zamandır gözlerimi her kapattığımda sürekli birşeyler görüyorum ve çok net bir şekilde sanki canlı canlı görüyormuşum gibi. Bunun açıklaması nedir

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Ebru Hanım, Aşağıdaki linklerdeki konulara bakar mısınız. Sizin durumunuzda olanlarda genelde prekognisyon veya durugörü yetenekleri olabilir.

   Prekognisyon gelecekte olacak olayları görme
   Durugörü Nedir? Nasıl Gerçekleşir?

   Bunların dışında Psişik Nedir? Psişik Saldırılar, Psişik Saldırı Türleri konularından size uyanlar varsa telepatik bir etki ile de bu görüntüler oluşturulabilir.

 42. demir dedi ki:

  Ben tas tamam biliyorum iyi ya da kotu durumlari.bana iyi davranmasini istedigimde iyi davraniliyor o kisinin.kavga edecegim onunla 1 saat sonra kavga ediyorum.yolda trafik var 1 km uzakta 40 km hizla giden aracin sebep olmasidir diyorum cikiyor.:)))

  1. hale emirdağlı dedi ki:

   o bendede oluyor başıma bir şey geleceğini hissediyorum ve kolum kırılıyor ya da kavga edeceğimi anlıyorum ve kavga ediyorum başıma böyle baya şey geliyor

 43. b,dost dedi ki:

  dediğiniz gibi olayları daha önceden hissediyorum mesela biri birşey söylemeden önce ne söyleyeceğini yada ne yapacağını ne süpriz yapacağını hissediyorum ama onların yapacağını hissetmiyorum sadece yapacakları şeyi hissediyorum ve ayrıca dediğiniz işlemi çok yapıyorum telepati yapmayıda denedim çok ama sadece bir kere annemde oldu beni aramasını başardım yaptıktan bi zaman sonra ama çok uzun deildi

 44. Melisa dedi ki:

  Telepati iletişimini güçlendirmek için mıknatıslar işe yarar mı?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bu konuda bir çalışma görmedim belki denenebilir ancak ruhsal bir konu olduğu için etkisi olacağını sanmam.

error: Korumalı İçerik!