Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim

Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim

Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim

Telepatide Fısıltı Derinliği adlı yazımızda değerlendirme aşamasına kadar olan bölümde neler yapmanız gerektiğinden bahsetmiştik. Bu yazımızda çalışma sonrası yapacağınız değerlendirme ile birlikte dikkat etmeniz ve üzerinde durmanız gereken noktalara değineceğiz. Telepatide kendimizi geliştirmek için hangi noktalara dikkat etmeliyiz? Dikkate almamız gereken noktalar nelerdir? Tüm ayrıntıları gözden geçirdiniz mi?

Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim

Yaşanabilecek Zorluklar

Teknik ileri seviyelere hitap ettiği için zihnen veya kalben konuşmaya alışık değilseniz ilk evrelerde zorlanabilirsiniz. ancak pratik yaptıkça çok hızlı ilerlenebilecek bir tekniktir. Daha önce meditasyon yapmış veya derin transa girmiş olanlar madde bedenden sıyrıldıklarında ruhsal bütünleşme sırasında deneyimledikleri içsel konuşmalardan bu duruma aşina olduklarını göreceklerdir. Bu aşamaya daha önce gelmemiş olanlar sabredip çalışmaya devam edecek olurlarsa kısa sürede gelişme göstereceklerdir.

Teknikteki zorlayıcı, aşılması gereken nokta sizi madde seviyesine bağlayan duyu organları ile düşüncelerin seslendiriliyor olmasıdır. Karşı tarafla iletişimde düşünce seslendirme, sadece madde düzeyi için gereklidir ruhsal seviyede böyle bir ihtiyaç olmadığını bilmeniz gerekir. Astral seyahat ve bilinçli rüya deneyimi yaşayanlar ruhsal seviyedeki iletişimin telepatik olduğunu görmüşlerdir. Bu teknik gündelik yaşantınızda da telepatik iletişimi geliştirmenize yarayacaktır. Tekniğin zorlayıcı kısımlarını sabrederek geçerseniz ruhsal iletişimde ne kadar etkin olduğunu göreceksiniz.

Hangi Saatlerde Daha İyi Sonuçlar Aldınız?

Gereksiz bir ayrıntı gibi görünse de gelişiminizin hızlanması açısından önemlidir. Eğer doğuştan gelen gizli bir telepatik yeteneğiniz varsa bu aşamada belirlemeniz kolaylaşacaktır. Tıpkı ağır uyku evresinde olduğu gibi her kişiye özel, belirli ruhsal açılım zamanları vardır. Bu zaman dilimleri tıpkı beynin biyolojik saati gibi işlev görür.

Eğer tekniği uzun vadede ele alıp değerlendirecek zamanınız varsa aktif olmayı bekleyen telepatik açıklar size eşlik etmeye başlayacaktır. Yaptığınız çalışma sonrası özellikle belirli zaman dilimlerinde telepatik iletilerin daha etkin olduğunu farkederseniz çalışmalarınızı o saatlerde yoğunlaştırmaya çalışın. O zaman dilimleri telepatik iletişiminizin gelişmesi için açılım evresi gibi kullanılabilir.

Kimlerle Telepatik İletişimde Daha Başarılı Oldunuz?

Eğer mümkünse ilk telepatik iletişimlerinizi Annenizle yapın. Doğum öncesinden itibaren hem bedensel hem de ruhsal etkileşim ilk olarak Anne ile başladığı için doğal olarak bu hayatta telepatik iletişiminizin en yoğun olduğu insan Anneniz olacaktır. Eğer Annenizle aranızda iletişim sorunları yaşadığınız bir evreye girmişseniz, çalışmanızı diğer aile bireyleri ile en yakın olduklarınızdan başlayarak devam ettirin.

Psikolojik etkenler ruhsal yönden insanı olumsuz yönde etkileyecektir. Bu etki çift taraflıdır. Ruhsal etkenler madde seviyesini, Madde seviyesi de Ruhsal seviyeleri karşılıklı olarak etkilerler. Aile içerisinde kendinizi yanında huzurlu ve rahat hissettiğiniz birey denemeniz gereken ikinci kişi olmalıdır.

Aile bireyleri dışında sırası ile karşılıklı kalbi duygusal yakınlığınızın olduğu insanlar (Eşiniz, kız-erkek arkadaşınız, yokluğunu hissettiğinizde kalbinizin burkulduğu insanlar), çocukluğunuzun (bebeklik evreleri birlikte geçenler öncelikli) birlikte geçtiği samimi arkadaşlarınız ve hayatınızın hangi evresinde olursa olsun yanında bulunduğunuzda kendinizi rahat hissettiğiniz, psikolojik savaş yaşamadığınız insanları kendinize yakınlıklarına göre belirli bir sıraya koyabilirsiniz.

Yaptığınız çalışma sonrası en hızlı sonuç aldığınız kişi ile ağırlıklı çalışmanız daha hızlı ilerlemenizde yarar sağlayacaktır.

Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim

Yaş ve Cinsiyet Farkları

Bedensel yaş dışında ruhsal yaşınızda, sizin telepatik iletişiminizi etkileyecektir. Genel olarak hangi yaş guruplarına kendinizi daha yakın hissediyorsanız sizin ruhsal yaşınızda o yaşlar seviyesindedir. Çalışmalarınızı da o yaş gruplarında yoğunlaştırmaya çalışın.

Gündelik yaşamda hangi cinsle daha iyi anlaşıyorsanız telepatik iletişimde de (duygusal bağlar hariç) bu büyük oranda geçerlidir. Telepatik iletişim tıpkı radyo frekansları gibi belli frekans aralıklarında daha etkindir. Bu etkinlik cinsiyetler üzerinde de farklılıklar gösterebilir.

Telepatik Etki Seviyesinde Farklar

Telepatik iletişimde bazı mesajlar özele hitap ederken bazı mesajlar genele hitap eder. Bir kaza sonrası bulunduğu yerde sıkışıp kalan bir insan sadece sesli yardım çağrısında bulunmaz. Bu çağrı telepatik mesajlar olarak ta yayınlanmaya başlar. Nasıl ki yardıma ihtiyacı olan birinin sesini duyduğumuzda kim olduğundan çok yardımına koşmayı düşünüyorsak aynı durum telepatik algılarda da geçerlidir.

Yardıma ihtiyacımız olduğunda özele hitap eden mesajlar yerine bizi herkesin hissetmesini sağlayacak genel mesajlar da iletilmeye başlar. Bu mesajlar mesafe farketmeksizin Anneler başta olmak üzere yakınlarımız ve telepatik hassasiyeti olanlar tarafından algılanmaya başlanır. Mesajlar herkes tarafından net olarak algılanıp çözülemese de, sesli yardım talebinde bulunulamadığında mesajı alanlar tarafından mutlaka bir farklılık olduğu hissedilir. Bu daha çok garip bir hissin bizi bir yerlere sürüklemesi şeklinde yansır.

Yardıma ihtiyaç duyulduğunda telepatik mesajların genele hitap ederek güçlü bir şekilde yayılması sadece insanlara özgü değildir. Hayvanlarda da yardıma ihtiyaç duyduklarında benzer etkileşim gerçekleşir. Bir yere bakma ihtiyacı hissedersiniz, baktığınızda bir anda sizden yardım bekleyen bir hayvanla karşılaşırsınız. Bu çok sık yaşanan bir durumdur.

Telepatik etki sizde hangi yakınınızda hangi durumlarda daha aktif? Tanımadığınız insanlarda veya canlılarda hangi durumlarda daha yoğun telepatik iletişime geçiyorsunuz? Sevinç, üzüntü, heyecan, korku… Hangi duygular sizin telepatik iletişime geçişinizi hızlandırıyor. Tüm bunları belirleyip öncelik sırasına koymanız hızlı ilerlemenizde yardımcı olacaktır.

Tekniğin Telepatik iletişiminize Etkileri

Tekniği uygulamaya başladığınız andan itibaren hangi düzeyde gelişme sağlandı? Hangi çalışmalar gelişiminizi hızlandırıyor? Hangi etkenler olumlu hangi etkenler olumsuz etki yapıyor?

Bu ve benzeri kriterleri değerlendirerek tekniğin telepatik iletişiminize katkısını olumlu yönde değerlendirebilirsiniz.

 

İlgili konular:

Telepati Konuları

İmajinasyon Konuları

Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim

www.parapsikoloji.net
26 Kasım 2017

Son Güncelleme 6 Ağustos 2021 Emr

Bukra Tarık Dora
Uyanmak için dar bir dehlizden geçiyoruz. Biz yaşayan ölüler, ölülerin uyandıklarını anladığımızda dünyanın, gerçeğin sadece küçük bir parçası olduğunu anlarız. Anladığımızda uyanmış oluruz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. blank viyolet dedi ki:

  merhaba bu tarz konulara ilgili biri olarak . bir gün tam uyumak üzereyken bana seslenen bir sesle irkildim adımı söyledi ama beni daha çok söyleme şekli oldu yardıma ihtiyacı varmış gibi bir ses tonuylaydı.aradan bir kaç gün sonra tekrar ismimi duydum. bu ara sık yasadıgım şeylerde var mesela astral yapan bir arkadasımın ben evimde otururken ilk önce bir enerji hissettim.ve akabinde bana dogru geldiğini farkettim tam yüzüme yakın haliyle gördüm bian irkildim tabiki. ben telepati çalışması yapıyorum bir süredir ama dogum haritamda bu etkiler varmı bilmek istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Merhaba, aşağıdaki konularda yaşadıklarınızın ne anlama geldiğini bulabilirsiniz. İlginiz, çalışmalarınız ve aldığınız etkiler bu gibi olaylar yaşamanıza neden olabilir. Doğum haritası ile ilgili arkadaş müsait olduğunda ilgili konudan yardımcı olacaktır.

   Astral Seyahat Sonrası Riskler ve Önlemleri
   Astral Seyahat Sırasında Başkası Bize Dokunabilir mi?
   Ruhsal Güçler, Kaynağı ve Yaşanan Sorunlar

 2. blank Dilan dedi ki:

  Ben genel olarak sevdigim ancak benden uzaklasan kisinin beni unutmaması icin telepati yapıyorum. Neptünüm oglakta 3. Evde ve marsım balıkta jupiterim akrepte merkurum balikta. Annem.bioenerjicidir. ben de ondan dolayı her gece ona telepatik mesajlar gonderiyorum. Genelde seni seviyorum beni ara seni özledim türünde mesajlar ne kadar etkili bilmiyorum ama sosyal medyasında cektigi bir foto altina necati cumalının balkon şiirini koymuş. Sevdigini cok zor soyleyen bir insan o yuzden uzaklasti benden

  1. İletilen her mesaj ve düşünce karşı tarafa mutlaka ulaşır. Kişisel özellikler alınan mesajların dışa yansıtılmasını etkileyebilir. Veya bilincine yansımasını önleyecek düşünce kalıpları (bilinçli enerjiler) geliştirmiş olabilir.

   Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi

   Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi

error: Korumalı İçerik!