Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler

Telepatik mesajların güçlendirilmesi için neler yapmak gerekir? Dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Telepati ile bir başkasını etkilemek isteyen veya sevdiği ile telepatik bir bağ kurmak isteyenler büyük oranda başarısız olurlar. Sonunda da “Bende telepatik bir yetenek yok” deyip vazgeçerler. Oysa sorun kendilerinde telepatik bir yetenek olmaması değildir, bu yetenek ruhu, canlılığı olan herkeste/varlıkta vardır, sorun gerekli şartların sağlanamamasıdır.

İnternette ve kitaplarda telepati ile ilgili çok sayıda teknik mevcut ancak gerekli katalizörler ya bilinçli olarak ya da bilmedikleri için verilmez. Size bu katalizörlerden birini bir kaç ön bilgi ardından aktarmak istiyorum.

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler” Konusu “Telepati Nasıl Yapılır?” konusunda anlatılan teknikle bir bütün olarak ele alınmalıdır. Konuda anlatılan teknik ve burada anlatılan ayrıntıları birleştirdiğinizde, ruhsal alt yapınızda destekliyorsa uygulayabileceğiniz “en etkili telepati yöntemi” ortaya çıkacaktır.

Telepati yapmak için gerekli şartlar

Telepati ile iletişim gerçekleştirmek için belli şartları da yerine getirmeniz gerekir.

 • Telepatik iletişim kuracağınız kişi ile duygusal bir bağ
 • Eğer duygusal bir bağınız yoksa aynı frekansı yakalamak
 • Telepatik bağ kuracağınız kişi ile frekans yakınlığı
 • Telepatik mesajların güçlendirilmesi

Telepati ile ilgili daha önceki mesajlarımızda telepatinin nasıl mümkün olabileceği üzerinde durmuştuk. Zihnimizde meydana gelen her düşünce tıpkı bir radyo dalgası gibi yayılmaktadır ve bu dalgalar serbest bir şekilde yayılır. Yani herhangi bir yönlendirme yapılmadan dağılırlar. Bu dalgalar birisine ulaştığında alınır ve işlenir bu işlenme biz normal yaşantımıza devam ederken meydana gelir ve belirli süzgeçlerden geçirilirler. İşleme sırasında eğer tanıdık, işe yarar veriler yakalanırsa bilinç yüzeyine çıkartılırlar.

Sokakta yürürken bir anda arkadaşınızı hatırlarsınız ve bir süre sonra onunla karşılaşırsınız“,
Bir anda aklınıza bir cümle takılır ve bu cümleyi biri seslendirir“,
Canınız sevdiğiniz bir yemek çekmiştir ve anneniz o yemeği yaptığını söyler“,
Karşılıklı birisi ile konuşurken sizin söyleyeceğiniz cümle sizden önce onun tarafından söylenir

örnekler çoğaltılabilir. İşte bu durum hedeflenmemiş düşüncelerin bilince yansımasıdır.

Peki bu düşünceler bilinçli bir şekilde odaklanırsa neler olur? Eğer doğru bir odaklama yapmışsanız karşı taraf tarafından değerlendirilir içeriğe, mesajın gücüne ve şiddetine göre karşılık bulur. Ancak çoğunlukla istediğiniz sonuç alınamaz (Ayrıntılar için bkz Telepati Nasıl Yapılır?) Alınmaması da gerekir doğal olan budur.

Madde boyutunda hayatın ahenginin bozulmaması için sadece aralarında güçlü duygusal bağları olanlar bilinçli veya bilinçsiz olarak bu iletişimi kullanmalıdırlar. (Telepati acil durum çağrısıdır. Sevginin en saf haliyle diğer kalbe iletilmesidir. Düşünce çalma, düşünce empoze etme değildir)

Telepatik İletişimi Güçlendirmek İçin Yapılması Gerekenler

Tüm ayrıntıları vermemek kaydıyla telepati yeteneğini geliştirmek isteyenler için bazı ayrıntılara değinmek istiyorum. Telepatik mesaj iletimi yapılırken kullanılan teknikler maddesel boyuta hitap eder ve yeterli derinlikten yoksundur. Burada önemli olan nokta Derinliğin alıcı veya verici tarafından güçlendirilmesi gerekliliğidir. Bunun için de taraflardan en azından birinin mesajı yeterli derinlikten iletmesi gerekir. (İdeal olanı her ikisinin de aynı derinlikte olmasıdır) Biz verici taraflı güçlendirme üzerinde duralım

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi için Yapılması Gerekenler

 • Mesajın yeterince güçlü bir şekilde iletilebilmesi için vericinin trans halinde olması gerekir böylece imajinasyon ile birlikte güçlü bir iletim gerçekleştirilebilir.
 • Daha ileri seviyeler için uyku ile uyanıklık evresi seçilmelidir.
 • Eğer telepatik mesajlarınızın madde ötesi iletişiminin güçlenmesini istiyorsanız bilinçli lucid rüya evresinde bunu yapmalısınız. Parapsikoloji ile ilgili konular birbiri ile bağlantılıdır. Yani bu konuda ileri seviyelere ulaşmak istiyorsanız önce kendinizi bilinçli rüya konusunda eğitmeniz gerekir. (bkz Astral Seyahatte Bilinçli Rüya ve Basit Bir Bilinçli Lucid Rüya Tekniği)

Telepatik İletişimi Güçlendirmek için Neden Bilinçli Rüya Evresi?

Çünkü güçlü bir mesaj iletimi için tüm dış uyaranlar ve iletimi zorlaştıracak parazitler devre dışı kalır ve ruhsal bir iletim meydana gelir. Telepatik mesaj iletiminde imajinasyon yani bilinçli hayal, madde boyutunda çizilen resmin gerçekleşmeden önceki ilk adımdır.

Bu durumu şuna benzetebilirsiniz. Normal yaşamda telepatik iletişim kurmak istediğinizde demir bir tel üzerinden elektrik aktarırsınız, akımın hedefe ulaşması için gücün çok fazla olması gerekir veya akımı alan tarafın çok az bir akıma ihtiyaç duyması gerekir. Oysa bilinçli rüya evresinde veya trans halinde iken iletim bakır kablolar aracılığı ile gerçekleşir. Bu durumda alıcının ne kadar akıma ihtiyaç duyacağı da önemini yitirir. Böylece alıcının mesajları alımı daha hızlı bir şekilde gerçekleşir ve alınan mesajlar hızla bilinç düzeyine çıkartılır.

Ayrıca buna ek olarak hipnoz ve oto hipnoz ile de telepatik iletimdeki derinlik artırılabilmektedir ki bilinçli rüya evresine yakın frekanslar hipnoz altında da yakalanabilmektedir. Şu ana kadar yaptığım çalışmalarda sağlıklı telepatik iletişim kuranların, hem alıcı ve hem de verici düzeyinde hipnoza en yatkın olan kişiler arasından çıktığını gördüm. Bu yatkınlığın sebebi trans evresine yakın olmaları ve birbirlerine yakın frekans aralıklarında bulunmalarıdır.

Konu karmaşık gelmiş olabilir, tüm detayları açık ve net bir şekilde yazmadım ancak konuya müdahil olanların ayrıntıları çözeceğine eminim. Takıldığınız ayrıntılar olmuşsa sorabilirsiniz. Sonraki yazılarımızda farklı teknik ve detaylarla telepatik iletişim konusuna devam edilecektir.

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler konusu haricinde telepati hakkında daha fazla bilgi almak için Telepati Kategorisi altında yer alan makalelere de bakabilirsiniz.

Telepatik Mesajlarınızı Güçlendirmeniz İçin Atmanız Gereken Adımlar

Doğum haritanızı inceleyin. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları arasında “Telepati Yeteneği” var mı öğrenin. Eğer doğuştan aldığınız etkiler arasında “telepati yeteneği” varsa kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz. Eğer doğum haritanızdaki konumlar desteklemiyorsa, çalışmalarınızdan olumlu sonuç almak için daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir.

Tüm paranormal çalışmalarda mutlaka derin transa girebilmeniz gerekir. Telepati gibi ruhsal çalışmaları, ruhunuzun derinliklerine inmeden başaramazsınız. Eğer iddialıysanız Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş konusunu ezbere öğrenip, orada belirtilen derinliklere “gözlerinizi kapattığınızda” inebilecek seviyeye gelmeniz gerekir.

Sadece tek bir teknik veya sihirli bir formül uygulayarak kalıcı başarılar elde edilebileceğini düşünüyorsanız Alice Harikalar Diyarından henüz çıkmayı başaramamışsınız demektir. Gerçek başarılar ciddi adımlar gerektirir. Ruhsal Gelişim kategorisi altında yapmanız gerekenler anlatılmakta.

 

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler

www.parapsikoloji.net
10 Nisan 2017

Son Güncelleme 6 Ağustos 2021 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 36 YORUM
 1. blank Nev' dedi ki:

  Hayırlı günler Emre Bey. Benim aklımda bazen bana ait olmayan anılar bulunuyor. Bu anılar genelde hislerden ve düşüncelerden oluşan çok kısa anımsamalar gibi. Bu anılarda olayları yaşayan benim. Hisler benim hislerim, çok net biliyorum ama hayatımda bu anıyla bağdaşlaştırabileceğim bir an yok. Anı benim değil yani. Bu aynı rüyada pembe bir kurdale görüp de gün içinde pembe bir kurdale görünce rüyayı hatırlamak gibi. Aynı his ama bu anıların rüya olduğunu sanmıyorum. Sizce nedir bunlar?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Hayırlı günler size de.
   Lütfen şu konuyu inceleyip dönüş yapar mısınız Psikometri Nedir? Nasıl Gerçekleşir? Nasıl Yapılır?

 2. blank Dolin dedi ki:

  Merhaba ben hoşlandığım kişinin bir yerde olup olmadığını nerde olursam olayım hissedebiliyorum bunun telapatik bağla bir ilgisi var mıdır? Onunda benden hoşlandığını biliyorum duygularımızın karşılıklı olmasıyla ilgili bir şey de olabilir mi?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Evet duygusal yakınlık telepatik iletişimi güçlendirir. Anne ve çocukları arasında veya birbirini seven iki insan arasında olduğu gibi.
   Duygular tek taraflı dahi olsa ruhsal veya kalpsel temas sağlandığında telepatik iletişim güçlenir. Önemli olan iki tarafın da birbirlerine güvenerek iletişim alanlarını açmalarıdır.

   Ayrıntılar için Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? konusuna bakabilirsiniz.

 3. blank Derinsu dedi ki:

  Merhaba ben uzun zamandır eski sevgilimin bana geri dönmesi için telepati yoluyla ona mesaj gönderiyorum ve sonrasında beni düşündüğünü hissediyorum ama bir türlü mesaj atmıyor istese de aramıyor ona neler söylemeliyim

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Doğuştan telepati yeteneğiniz yoksa Telepati Konuları altındaki yazıları dikkatli bir şekilde okuyun. Notlar alarak uygulamalar yapın. Konular içinde ek olarak bilmeniz gereken konulara ek linkler bulacaksınız.

 4. blank Begüm dedi ki:

  Telepati yaparken alnımdan bir lazer çıktığını ve düşüncelerimin ona bu yolla ulaştığını hayal ediyorum.fakat son günlerde bu ışın bir türlü ulaşmıyor veya acayip yavaş oluyor.normalde telepatilerim işe yarardı fakat son günlerde bu sorun bende mevcut. ne yapmalıyım dikkatimi bir türlü toplayamıyorum 🙁

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Astrolojik etkiler veya enerjinizle ilgili bir durum olabilir. Eğer sürekli mesaj gönderdiğiniz hedef bilerek veya bilmeyerek koruma yapmışsa onunla da ilgili olabilir.
   Bir süre çalışma yapmayın. Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş, Alfa Teta Evresi konusunda anlatılan çalışmayı yaparak ruhsal derinliğinizi güçlendirmeye çalışın.

 5. blank Yaren dedi ki:

  Telepati bağı taraflardan biri vefat ettiğinde de devam eder mi?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Evet bir süre daha devam eder. Ancak farklı varlıkların devre girip girmediğinden emin olmadıkça fazla güvenmeyin. Sizden bir şeyler yapmanızı veya söylemenizi isterse doğruluğunu araştırmadan inanmadım.

 6. blank nazlıgül dedi ki:

  Merhaba,gün içinde kimi öylesine düşündüysem o kişi yazıyor,arıyor ya da bir yerde karşıma çıkıyor.Fakat bana çok yazmasını istediğim birine farklı farklı telepatiler yapıyorum ama olmuyor.Olumsuzluğa kapılıyorum ve hep onu düşünüyorum.Sizce telepatimin olması için ne yapmalıyım?(yaptığım kişi yeni ayrıldığımız eski sevgilim duygusal bağ vardı yani)

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bilinç, önyargılar ve beklentiler sonucu etkiler. Telepati kategorisi altındaki konulara bakabilirsiniz. Yaşadığınız sorun ancak sürekli pratik yaparak zamanla aşılabilecek bir sorundur.

 7. blank Büşra dedi ki:

  Merhaba sabah saatlerinde uykumun içinde kendiliğinden (yeni ayrıldığım sevgilimle) kendimi konuşur ve yüz uzuvlarına dokunmaya çalışır halde oluyorum (rüya şeklinde değil)sonra bilincine varıp sarılmaya çalışıyorum duygu yoğunluğuda mevcut oluyor ve gerçekmiş gibi hissediyorum yanıma gelmiş gibi sanki Görüntüsünü tam olarak görebildiğimde oluyor Geçen öğlene doğru yine uykumda aynısı oldu bir anda ona dokunur konuşur duygu yoğunluğu içimdeydim ama bu daha kuvvetliydi ona duyduğum hasreti çok kuvvetli bağırdım ellerim ağzım ayaklarım hep titreşim halindeydi mavi olarak 3. Göz gördüm (gözlerim kahverengi) Ağzım uyuşmuştu kendimi dua okuyarak uyandırdım Sorum şu ki ben uykumda telepati mi gerçekleştiriyorum Bunu nasıl ilerletebilirim(lucidde de başarılıyım) Onun ruhu benim yanıma mı geliyor ya da

  1. Merhaba. Duygusal bağlılıklar telepatik bağlantıları güçlendirir. Bir insanı sevdiğinizde ilgili enerji kanallarınız açılır. Ona karşı hisleriniz ne kadar yoğun olursa telepatik bağlantılar da o kadar yoğun olacaktır. Ruhsal veya diğer tabirle enerji bedenler için zaman ve mekan kavramı yoktur.
   Yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız öncelikle Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusuna bakınız. Telepati yeteneğinizi geliştirmek için gerekli tüm bilgileri Telepati Kategorisi altında bulabilirsiniz.

 8. blank Derya dedi ki:

  2 kere astral seyahate çıktım fakat yüksek bir binanın önünden devam edemiyorum ilerleyemiyorum

 9. blank Melisa dedi ki:

  Merhabalar ben dün gece telepati yaptım fakat istediğim şeyi rüyamda gördüm bunun sebebi nedir

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Telepati çalışmasının bir etkisi olabilir. Bilinçaltı, neye odaklanırsak ondan etkilenir. Bilinçaltımızda baskılanan düşünceler serbest kaldığında istenilenlerin görülmesine neden olmuş olabilir.

 10. blank Caglar dedi ki:

  Telepati sırasında titreme oldu ve gözlerim yaşardı.Bu neye işarettir?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Nedeni kişiden kişiye değişir ancak karşılıklı veya tek taraflı, olumlu veya olumsuz enerji akışı güçlü olduğunda benzer durumlar yaşanabilir.

  2. blank Unicorn dedi ki:

   Bende de. Öyle oldu

 11. blank Sevdim dedi ki:

  Telepati ile karşı tarafa bazı mesajları gönderebiliyorum, bunu istediklerimi yapmasından anlıyorum ama beni sevmesini söylemesini istediğimde sonuç alamıyorum. Nedeni nedir, ne yapmalıyım?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bu durum alıcının özellikleri ile de ilgili bir durum. Eğer dokunsal özelliklere sahipse telepatik isteklerin söze dönüşmesi davranışlara göre daha zor olacaktır. Telepatik mesajları davranışlara yönelik olarak gönderin. Mesela ilk etapta söylemesini değil yazmasını talep edin. Telepatide Alıcı Özellikleri konusunda ayrıntıları bulabilirsiniz.

 12. blank Gül telepat dedi ki:

  Merhaba benim size sormak istediğim bazı sorular var da. Nerden ulaşabilirim ?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, buradan sorabilirsiniz.

 13. blank Esin dedi ki:

  Merhaba.
  11 yıl önce ayrıldığım sevdiğim kişiyi sürekli rüyamda görüyorum. Bazen düşündüğüm oluyor ama hiç aklıma bile gelmediği zamanlarda da görüyorum. Uyandığımda kendimi kötü hissediyorum. Niye sürekli görüyorum diye bir anlam veremiyorum. Son birkaç kez böyle rüya gördükten sonra sosyal medyadan sayfasına baktım ve arabada giderken video çekmiş hüzünlü ayrılık, pişmanlık şarkıları dinlerken çekmiş kendini. Sanki benim duymamı istermiş gibi rüyama giriyor uyanınca acaba iyi mi, bişey mi var diye bakıyorum böyle şeylerle karşılaşıyorum. Garip gelmeye başladı bu durum normal rüya olmaktan çıktı sanki. Bu mudur telepati. Farkında olmadan telepati yoluyla görüşüyor muyuz? Şimdiden teşekkür ederim.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba,

   Bu olayla ilgili kendisine “o anlarda beni düşünüyor muydun?” şeklinde sorup “evet” cevabı almadıkça %100 “evet bu olayda sizi düşünüyordu bu bir telepati örneğidir” demek doğru olmaz. Ancak bizzat yaşadıklarımda dahil çok sayıda anlattığınıza benzer olaya şahit olduğum için; “benzer durumlarda tek taraflı veya karşılıklı telepatik iletişim yaşanabilir” diyebiliriz.

   Eğer o anlarda sizi düşünmüyorsa dahi herhangi bir zamanda siz O’nu samimi duygularla sevmişseniz ve ruhunuzda bir iz bırakmışsa, O her üzüldüğünde veya ruhsal bir sıkıntı yaşadığında kişiden kişiye değişebilecek süre boyunca (bu bir ömür de sürebilir) yaşadığı her ruhsal sıkıntıyı hissedebilirsiniz. Ta ki O’nun yerini bir başkası alıp ruhunuzdan tümüyle uzaklaştırıncaya kadar.

 14. blank Hilal dedi ki:

  Merhaba. Az önce çok ilginç bir olay yaşadım. Çok yoğun bir rüya görmüştüm ve bu rüyanın bir kısmında tanıdığım bir insanı gördüm. Sonra bir anda uyandım ve o kişiye rüyamda seni gördüm diye yazdım ve rüyamı anlattım. Bana şu an korktum dedi ve rüyamda gördüğüm aynı durumun (aynı kıyafetler ve eşyalarla) hayalini kurduğunu üstelik bunu 1-1 buçuk saat önce yani benim rüyayı gördüğüm sıralarda yaptığını söyledi. Bunu duyunca ben de korktum çünkü resmen o hayal kurarken ben resmen onun hayallerini rüyamda yaşamışım. Aynı anda. Benim de aklıma acaba farketmeden telepatik bir bağ mı kurduk diye bir soru geldi. İnternette baktım ama hiçbir şey bulamadım size soruyorum. Böyle bir şey mümkün müdür bunu farkında olmadan mı yapmışızdır yoksa onun yukarıdaki metindeki gibi güçleri mi vardır. Lütfen beni aydınlatın çünkü biraz garip bir olay.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Hilal Hanım,

   Anlattığınız olay mümkün. Korkulacak veya endişe edilecek bir durum değil. Neden ve nasıl olabildiğini sabırla sonuna kadar okursanız Telepati Nasıl Yapılır? Nasıl Geliştirilir? Telepati Tekniği konusunda açıklamasını bulabilirsiniz. Özellikle son bölümler anlattığınız durumla ilgili.

   Son bölümleri sizin yaşadığınız duruma benzer durum yaşayanlar soru olarak ilettiği için özellikle ekledim.

   1. blank Hilal dedi ki:

    Okudum. Rüyamda gördüğüm kişiyle aramızda güçlü bir bağ yok yalnızca arkadaşım ama yani demek ki yine de farkında olmadan yapılabiliyor. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

 15. blank Tembel İko dedi ki:

  Anlıyorum. Bilinçsizce veya sadece sezgilere dayalı olarak yaptığım şeyler bu olmuş son 10 yılda. Peki bir sorum olacaktı. Rüylardan çıkıp gerçek zamanlı bir telepati oluşturmaya çalıştığım o zor zamanlarda, alıcı kişiye bir takım şeyler uyguladım. Bilmiyorum ne kadarı hayal, ne kadarı ciddiydi. Kaldı ki yapan kişi ben bile sadece sezgisel yaptığım için ne yaptığımı sizleri okuyarak yeni yeni öğreniyorum.
  Ona iletebildiğim düşüncelerim varken ve o bana kendininkileri iletemezken, sadece hissettiği duygularını anlayabiliyorken imajlar kurdum. Bu imajlarda onunla kalp çakram aracılığı ile kanal,bağ, kurduğumu hayal ettim?. Kalp çakram diğerlerinin yanında bayağı protein tozu almış gibiydi ve gerçekten bilerek yapmamıştım. Sadece son zamanlarda avuç içlerim yanıyor gibiydi tuhaf bi histi. Sitenizdeki derin trans yöntemiyle kalp çakramı görmeyi başardım. Göğüs kafesim beyazdı. Yani tüm beyaz ışıktan ziyade çatlaklardan sızan güçlü bir beyaz ışık gibiydi ve merkezden kollarıma, oradan avuç içlerime ulaşan beyaz bir çizgi? vardı.

  Bu bağı beyaz yapmak istesemde sonrasında kemik rengimsi bir hale getirdim ve imajdaki ortamımızı tamamen yeşile boyadım. Onun kalp çakrasından bir şeyi kendime aldım ve sonraki imajlarda ağzından kustuğu siyah bir şeyi beyaz imajlarla parçaladım. Ama o siyahlık içinden çıkmaya direnince imajdaki kendim zorla ağzından çekip çıakrarak beyazlığa maruz bıraktım. Bu sırada oldukça imajdaki alıcı ağır krize girmiş gibi oldu. Onu yeşillikle kuşatıp sakinleştirdikten sonra alnımdan damlayan beyaz yoğun bir sıvıyı yutmasını sağladım ki bu 3 defa filan gerçekleşti.

  Sonrasında iletişimimiz daha da sağlam temeller oluşturdu. Bu oluşma sırasında enerjisinde parlamalar meydana geldi yaklaşık 1 dk. yı geçmeyen. Ardından eskisinden bir tık daha kuvvetli bir enerji tarafından sarıldı ve telepatimiz ciddi temellere oturdu.

  Sizce ona istemeden kötü bir şey yapmış olabilir miyim? Veya ne yaptım ben? Sadece anlık sezgilerime dayanarak? Özellikle krize girdiği anlar çok korkunçtu çünkü ve aklımı yitirdim neredeyse, ona kötü bir şey yaptım zarar verdim diye.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   İmajinasyonu çok güzel kullanmışsınız. Bu yöntemle aynı zamanda “ruhsal şifacılık” uygulamaları da yapılabilmekte. Sanırım bir yorumda doğum haritanızda “bioenerji” etkisi aldığınızı da belirtmiştiniz. Ne kadar başarılı olabileceğinizi ciddi rahatsızlığı olmayan arkadaşlarınız üzerinde deneyebilirsiniz.

   Son bölümde “krize girdiği anlar” olarak belirttiğiniz kısım yaptığınız bu çalışmalar sonrası girdiği krizlerle mi ilgili? Yani doğrudan bu çalışmanızla ilgili olduğunu mu düşünüyorsunuz?

   1. blank Tembel İko dedi ki:

    İçinden siyah enerjiyi zorla çektikten hemen sonrasındaydı bu yüzden evet. Fiziksel olarak bir hastalığı yoktu, sadece o sıralar çok güçlü bir travma yaşıyordu. Krizden hemen sonrasındaysa ağlamaya başladı. Hepsi imajdaydı yani gerçeğe ne, ne kadar yansıdı bilmiyorum, ama söylediğine göre bayağı yansımış.

    Doğum haritamla ilgili olarakta, kaba bir şekilde ancak şu kadarını keşfedebildim.
    Ayım 2. evde ve akrep ki güçlü önsezi olarak girilmiş. Ayrıca premonisyon.
    Plüto akrepde :tekrardan premonisyon ve korku konusu cidden xD Bu kadar isabetli olabileceğini düşünemezdim.
    Neptün 3. evde : Burda beni en çok ilgilendiren Telepati ve imaj yeteneklerinin bulunması oldu.
    Bu açıklamalara göre 6. his denen şeyin bende fazlasıyla olduğunu ancak kabaca anlayabildim sadece 🙂

    1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

     Anladığım kadarı ile kriz doğrudan sizin yaptığınız çalışma ile ilgili değil de farklı sebeplerden dolayı olabilir. Şu an bunu anlatmam belki olayı daha karmaşık hale getirebilir. Eğer bu çalışmayı yaptığınız esnada düşüncelerinize negatif bir enerji bulaşmamışsa veya siz ruhen herhangi bir olumsuzluk taşımıyorsanız çalışmanızda anormal bir durum yok. Belki kullandığınız imajlar farklı yansımış olabilir. Eğer tekrar yapacak olursanız kullanacağınız imajları birlikte tasarlayabilirsiniz. Sizin için olumlu olacak imajlar karşı taraf için farklı etkilere de sebep olabilir.

     Aldığınız etkilerle ortaya çıkan yeteneklerinizi (eğer olumlu yönde kontrol altında tutarak kullanabileceğinize inanıyorsanız) anlattığınız olayda olduğu gibi iyi yönde değerlendirmek için geliştirebilirsiniz. Özellikle doğal imajinasyon telepatik etkilerle çok yararlı olacaktır.

     1. blank Tembel İko dedi ki:

      Olumsuzluk veya negatiflik olduğunu düşünmüyorum. Sadece hep ‘fazla zorladım,ileri gittim’ tarzında tahminler yürüttüm. İmaj çok basit düzeydi. Yeşil boşluğun ortasında iki insan şeklinde. Tekrarlayabileceğimi sanmıyorum, sezgilerim bu konuda ‘dur’ diyor. Sanırım bağımlı olma durumu gibi bir şey yaşabileceğini düşünüyorum. Sürekli ben etki edersem, kendi mekanizmaları benim etkim olmadan çalışmaz gibi. Ve hayır, bu noktadan ileri gitmeye isteğim hiç yok. Bu nokta bile benim için tehlikeli. Yavaş yavaş tekrardan gerilemesi için dua ediyorum desek yeridir. Yine de gelişmemden pişman olmadım. Yeterli yardımı bulup üstümdeki etkileri kaldırırken ona yardım edebildim. Daha fazlası … xD Belamı istemiyorum haha xD

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et