Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar

Doğum haritasında medyum özelliği ve yeteneği kazandıran konumlar hangileridir? Diğer canlılar ve varlıklarla madde ötesi iletişim kurabilen medyumlar hangi konumlardan etki alırlar?

Medyum özellikleri büyük oranda Ay, Neptün, Pluto, Güneş ve Merkür ile Balık, Yengeç, Akrep, Yay ve Kova burcu etkisi altında ortaya çıkar. Bu konumlara Venüs, Jüpiter, Uranüs ve  Satürn eşlik eder.

Medyum Nedir?

Medyum Nedir? Medyum diğer canlılar, insanlar ve varlıklarla duyu organları ve iletişim araçları dışında ruhsal iletişim kanalı ile iletişim kurabilen, diğer canlıların ve varlıkların ruhsal yönlerini hissedip algılayabilen insandır. Madde ötesi algıları diğer insanlara göre daha açıktır. Hissediş ve algılayışları doğrudan veya rüyalar yoluyladır.

Bizim yaşadığımız boyut dışında varolan varlıklarla istemli veya istemsiz bağlantı halindedirler. Durugörü, duruişiti, telepati, prekognisyon (öngörü), premonisyon (önsezi), altıncı his, astral seyahat, ruhsal iyileştirme ve biyoenerji yeteneklerinin tamamı veya bir kısmı kendisinde varolabilir.

Doğum Haritasında Medyum Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum haritasında aşağıda vereceğim konumlar en etkili konumlardır. Bu konumların birden fazlasının bulunması etkiyi artırırken konum sayısı azaldıkça sahip olduğu özellikler veya ruhsal hassasiyetler de azalır.

Bazı konumlar doğumdan itibaren açık halde bulunurken bazı konumlar geliştirme gerektirebilir. Özellikle Venüs, Jüpiter, Uranüs ve Satürn zayıf ama gelişime açık konumları oluşturur.

Ay Konumları

Ay 8. Evde: Sezgileri güçlüdür, ruhsal deneyimler yaşayabilirler. İnsanların iç dünyalarını kolayca görebilirler.

Ay 9. Evde: 6. hisleri güçlüdür. Önsezi yeteneği ve net rüyalar konuma eşlik eder.

Ay 12. Evde: Önsezi ve öngörü yeteneklerinin ikisi de bulunababilir. Yani bir olayı henüz gerçekleşmeden görüp sezebilirler.

Ay 12. Evde Balık Burcunda: Ruhsal algı ve sezgileri güçlüdür. İnsanların neye ihtiyacı olduğunu kolayca anlayabilirler.

Ay Balık Burcunda: Ruhsal alıcı gibidirler. Başkalarına ait duygu ve düşünceleri kolayca algılayabilirler.

Ay 12. Evde Yengeç Burcunda: Önsezi yetenekleri gelişmiştir. Ruhsal yönden hassastırlar. Rüyalarını bilinçli bir şekilde izleyebilirler.

Şiron, Neptün ve Pluto Konumları

Şiron 12. Evde: Olacak olayları önceden rüyalarında görebilirler.

Neptün 8. Evde: Madde ötesi güçler ilgilerini çeker. Madde ötesi hissedişleri yoğundur.

Neptün 9. Evde: 6. his ve öngörü yetenekleri yoğun olarak görülür. Ruhsal yönden hassastırlar.

Neptün 12. Evde: Öngörü ve Önsezi yetenekleri vardır. Olacak olayları rüyalarında görürler.

Pluto 1. Evde: İnsanları etkileyebilecek kadar güçlü bir enerjileri vardır. Madde ötesi konulara ilgileri yoğundur. Sosyal değil ruhsal iletişim becerileri gelişmiştir.

Pluto 12. Evde: Ruhsal analiz yetenekleri gelişmiştir. İnsanların ve diğer canlıların enerji yapıları ve ruhsal durumlarını kolayca çözebilirler.

Medyum Yeteneği Kazandıran Diğer Konumlar

  • Güneş 8. Evde
  • Güneş 9. Evde
  • Güneş 12. Evde
  • Merkür Yengeç Burcunda
  • Merkür Akrep Burcunda
  • Merkür Balık Burcunda
  • Merkür Yay Burcunda
  • Merkür Kova Burcunda
  • Venüs Balık Burcunda

 Medyum Özelliklerinin Geliştirilmesi

Medyum olmak için ne yapmak gerekir? Medyum yeteneklerinin geliştirilmesi için atılması gereken adımlar nelerdir?

Doğuştan itibaren bizlerde varolan özellikler sorunsuz bir çocukluk ve eğitim dönemi geçirmiş, kendimizi tam olarak tanıyıp sebepler ve sonuçlar arasındaki bağlantıyı çözmüşsek çoğu zaman dengededir. Atılacak adımlar madde ve madde ötesi dengeyi bozabileceği için tam olarak ne yapmak istediğimizi bilmeden bir adım atmamalıyız. Bu konuda öncelikle aşağıdaki iki makaleyi okumanızı öneririm.

Ruhsal Güçler, Kaynağı ve Yaşanan Sorunlar

Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri

Ne yapmak istediğinize emin olduğunuzda kendinize bir ruhsal derinleştirme yöntemi belirleyin. Bu yöntem meditasyon, derin transa geçiş teknikleri veya dinsel yöntemlerde olabilir. Kaynak ve yöntem ne olursa olsun bir şekilde ruhsal benliğinizle bağlantı kurmanızı sağlayacak bir yol bulmanız gerekir. Sitede önerdiğimiz Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş, Alfa Teta Evresi konusundaki teknikleri kullanabilirsiniz.

Örnek Uygulamalar

Örnek uygulamaları sitede daha önce işlediğimiz için burada tekrar etmek istemiyorum. Aşağıda vereceğim kategori ve konu linkleri ile kendinizi geliştirmek için altyapı oluşturabilirsiniz.

Telepati Konuları

Astral Seyahat Konuları

Öngörü ve Önsezi Yetenekleri

Durugörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir? Durugörü Tekniği

Bioenerji Nedir? Tedavide Nasıl Kullanılır? Bioenerji Nasıl Geliştirilir?

 

Eğer doğum haritanızda medyum özelliği kazandıran konumlar ve diğer konumları belirlemede zorluk yaşıyorsanız Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusundan yardım alabilirsiniz.

Herkes Medyum Olabilir mi?

Konuda geçen konumlar doğum haritanızda bulunuyorsa kontrol altına almak veya geliştirmek kolaydır. Ancak bu konumlar sizde bulunmuyorsa (burada belirtilmeyen konumlarda olabilir) bu konuda ya hiç istek duymazsınız ve kısa sürede sıkılarak bırakırsınız veya yapacağınız çalışmalarla doğuştan resim yeteneği olmayan bir insan kendisini ne kadar geliştirebilirse siz de o kadar geliştirebilirsiniz. İmkansız değildir ancak doğuştan etki almayan birinin kendisini geliştirmesi daha uzun zaman alacağı için sabırlı olması ve kararlı olması gerekir.

Her zaman düşülen hata “sihirli değnek etkisi“nden uzak durmanız gerekir. Asıl olması gereken ruhsal mekanizmaların çözülmesidir, kullanılacak maddeler ve kestirme gidilen her yol kontrolsüz bir yol olacaktır.

 

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar

28 Ocak 2020

www.parapsikoloji.net

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

error: Korumalı İçerik!