Ruhsal Gelişim

Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri

Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri

Ruhsal güçleri geliştirme ve yeteneklerimize yön verme

Ruhsal yeteneklerimizi geliştirmek için bilinmesi ve yapılması gerekenler nelerdir? Hangi konuları öğrenmeli ve hangi kavramlar üzerinde durulmalıdır?

İnsan evrenin en mükemmel canlısı. Hem madde planında hem de madde ötesi ruhsal planda gelişime açık bir yapıya sahip. Astroloji, Parapsikoloji ve Psikoloji gibi ilimleri araştırdığınızda insanın muazzam bir örgüye sahip olduğunu görüyorsunuz. Atıl durumda olan bir insanın potansiyeli açığa çıkarıldığında ortaya muhteşem bir sanat eseri çıkabiliyor.

Günümüzde madde planda mahkum olan insan, ruhsal yönünü keşfedip ruhsal güçlerini geliştirdiğinde madde ile madde ötesi arasında kurulu ağlarla köprüler kurup telepati, telekinezi, astral seyahat, prekognisyon (öngörü yeteneği), premonisyon (önsezi yeteneği), duru görü ve diğer alanlarda normal şartlarda imkansız gibi görünen pek çok ruhsal yetenek sergileyebiliyor.

Aslında doğuştan hemen herkeste belli ruhsal güçler ve ruhsal yetenekler mevcutken neden bunlar istenildiği gibi kullanılamıyor? Cevap basit aslında. Bilgi ve yöntem eksikliği ile öğrenilmiş yanlış bilgiler. Yapılamayacağına dair yanlış inançlar. Herkes çok şey istiyor ama neyi nasıl yapması gerektiğini hepsinden önemlisi neden yapması gerektiğini bilmiyor.

Çok basit engel cümlelerini hepimiz duymuşuzdur, “ne yapacaksın, neden istiyorsun, ne işine yarayacak, sana fayda sağlamaz” ama herkes bir noktayı atlamakta “evreni keşif insanın kendini keşfi ile başlar” mevcut keşiflerin bir sonraki durağı madde ötesi unsurlarla birlikte olacaktır. Çünkü madde, sınırları ile birlikte vardır. Madde ötesine madde temelli bilimlerle, maddesel yöntem, teknik ve düşüncelerle ulaşılamaz.

Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri

Parapsikoloji ile ilgili alanlara ilginiz varsa bir şeyler yapmak isteyip neyi nasıl yapmanız gerektiği ile ilgili karmaşayı yaşamış ve bir süre sonra da vazgeçmiş olabilirsiniz. En azından şu an olmasa da bir süre sonra sizde arayıştan vazgeçip günlük yaşama geri dönenlerden biri olmaya adaysınızdır. Arayışların en büyük sebebi doğuştan alınan ruhsal etkilerdir. Sizi bir şeyler bulmaya, farklı şeyler öğrenmeye sevkeder. Yeterli sabrınız, çabanız ve gayretiniz yoksa sonuç doyumsuzluk ve vazgeçiştir. Dağınık bir odada kaybettiğiniz bir eşyayı, orada olup olmadığını bilmeden aramak, size ne kadar cazip gelebilir?

Bu yazıda arayış içerisinde olanların kısaca neler yapmaları gerektiğine değinilecektir. Hiçbir yazı ve hiçbir bilgi, siz istemediğiniz sürece içinizdeki cevheri açığa çıkarmaya yeterli gelmeyecektir. Birileri yol gösterir, ne yapmanız gerektiğini söyler ama sonrası tümüyle size ait olan bir çabayı gerekli kılar.

Ruhsal Güçlerimizi Geliştirmek İçin Ne Yapmamız Gerekir?

1- Sorulara Cevap Bulun

 • Ne istiyorsunuz?
 • Ne yapmak istiyorsunuz?
 • Sizi arayışa yönlendiren nedir?

Ne aradığınızı ve aradığınızı neden aradığınızı bilmeniz çok önemlidir. Belki siz farkında olmayabilirsiniz ama bilinçaltınız sizi yanlış yönlendiriyor olabilir.

 • İzlediğiniz bir filmden etkilenerek size yanlış yapanlardan intikam almak mı istiyorsunuz?
 • Herkesin sizi taktir etmesi için olağanüstü şeyler mi yapmak istiyorsunuz?
 • Gücünüzü yetiremediğiniz konularda doğa üstü güçler mi kullanmak istiyorsunuz?
 • Şans oyunlarında şansınızı artırıp kısa yoldan zengin mi olmak istiyorsunuz?

Gerçekte Ne İstediğinizi İyi Bilin

Eğer cevaplarınız bunlarla ilgili ise aslında sizin aradığınız şey ruhsal güçleri geliştirme ile ilgili değildir. Siz kısa sürede elde edilebilecek güç peşindesiniz. Bu düşüncelerle yola çıkıyorsanız kısa sürede vazgeçip, başarısızlığınızın adını da “böyle şeyler yok” koyacaksınız.

 • Tanımlayamadığınız sürekli tekrar eden rüyalar mı görüyorsunuz?
 • Gördüğünüz ve hissettiğiniz şeyler bir süre sonra gerçek mi oluyor?
 • Bulunduğunuz ortamdaki elektronik aletler bir süre sonra bozulmaya mı başlıyor?
 • Başkalarının görmediği varlıklar mı görüyorsunuz?
 • İnsanların zihinlerinden geçenleri mi algılayabiliyorsunuz?

Eğer sorularınız ve aradığınız cevaplar bu ve benzeri sorularla ilgili ise en azından sebepleri bulmak adına araştırmaya devam etmelisiniz.

2- Kendinizi Tanımaya Doğum Haritanızdan Başlayın

Aradığınız soruların cevapları ve sorunların kaynakları büyük oranda doğum haritasında mevcuttur. Doğum haritasında aldığınız etkiler sizi nasıl etkilemekte? Doğuştan hangi ruhsal yeteneklere sahipsiniz veya sahip olabilirsiniz? Bu ve benzeri çok sayıda cevabı doğum haritanızda bulabilirsiniz. Konuyla ilgili Astroloji kategorisi altındaki yazılardan yararlanabilirsiniz. Doğum haritanızı çıkararak Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda yer alan konumlardan hangisine sahip olduğunuzu öğrenerek hangi alanda ilerlemeniz gerektiğini bilmeniz, zaman kazanmanız açısından son derece önemlidir.

3- Gelişime Açık Ruhsal Yeteneklerinize Odaklanın

Olmayacak yetenekler peşinde koşmayın. Bir başkasının yaptığı kendisine aittir. Başkasının yaptığına değil kendi yeteneklerinize odaklanın. Kendinizde varolduğuna inandığınız yetenekleri doğum haritanızdaki konumlarla karşılaştırarak en hızlı sonucu alabileceğiniz ruhsal yeteneklerinizi geliştirmeye çalışın.

4- Ruhsal Derinleşme için Yöntem Belirleyin

Hiçbir yetenek ruhsal derinliğe ulaşmadan kazanılamaz veya ruhsal derinliğe inmeden sonuca ulaşamazsınız. Madde alemin etkilerinden uzaklaşarak kazanacağınız ruhsal derinlikler size ruhsal güçleri kazanmanızda rehberlik edecektir. Ruhsal derinliğe inmeyi kuyunun dibini görmek olarak niteleyebiliriz. Dibi görünmeyen kuyuda su aramanın bir mantığı yoktur.

Ruhsal derinleşmede uygulanacak yöntemleri kendi özelliklerinize göre belirlemelisiniz. Genel olarak trans çalışmaları, oto hipnoz, nefes egzersizleri, meditasyon ve dinsel yöntemler aynı sonuçları doğurur ancak kişiye özel sonuçları da beraberinde getirirler.

Bu konuda temel olması açısında Nasıl Transa Geçilir? Yazısında bahsedilen uygulamayı yapabilirsiniz. Transandantal meditasyon olarak ta adlandırılan imajinatif yöntemler gelişime açıktır ve istediğiniz gibi kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Parapsikoloji ile ilgili alanlarda asla unutmamanız gereken bir kural vardır “herşeyi kendinize, kendi ruhsal özelliklerinize göre uyarlayıp düzenlemelisiniz” kısacası “kendinizle özdeşleştirmelisiniz

5- Algı Türünüzü Belirleyin

Duyuşsal, Görsel, Dokunsal ve çok fazla bahsedilmeyen Hissel algılardan hangisi sizde daha belirgin? Kendinizi geliştirmek için uygulayacağınız yöntem ve tekniklerin tamamı bu teknikleri oluşturanların algı özelliklerine göre oluşturulur. Uygulamaya çalıştığınız teknik görsel algısı belirgin olan biri tarafından oluşturulmuş ve siz dokunsal bir algıya sahipseniz tekniğin işe yaramaması gayet doğaldır.

Bu konuyla ilgili çok sayıda test bulabilirsiniz ancak kısaca şu hikayede en çok dikkatinizi çeken noktalara odaklanarak siz de hangi algının daha belirgin olduğunu belirleyebilirsiniz.

Hüzünlü bir günde kaldırımda oturmuş elinde kalan ve sertleşmiş son simit parçasını sevimli beyaz kediyle paylaşırken, elleri soğuktan morarmaya başlamıştı. Tam bu sırada yoldan geçen araba, su birikintisindeki tüm suyu üzerlerine sıçrattı. İçi titredi… O gün sessiz, soğuk ve yalnızdı. Akşam olacaklardan endişeleniyordu. Tam bu sırada az ileriden gelen otobüsün korna sesi ile irkildi…

Bu metinde dikkatinizi en çok şey ne idi? Hangi algı türünüz daha çok etkilendi? Görseller mi, sesler mi, hisler mi, dokunsal unsurlar mı daha çok dikkatinizi çekti? Bu ve benzeri hikayelerde en çok dikkatinizi çeken noktalar sizde hangi algının daha belirgin olduğunu ortaya çıkaracaktır.

6- İmajinasyon Yeteneğinizi Geliştirin

İmajinasyon yani bilinçli hayal sizi madde alemden ruhsal aleme taşıyan önemli bir geçiş noktası olacaktır. Kendinizi geliştirmek için daha fazla bilgi sahibi olmaya başladığınızda ruhsal güçleri geliştirmek için kullanılan yöntemlerin temelinde imajinasyonun olduğunu göreceksiniz.

Bir üst madde de belirttiğim algı türünüz imajinasyon konusunda ne kadar başarılı olacağınızı belirlemede önemli bir etkendir. İmajlarınızı mümkün olduğunca algı türünüze göre temellendirmelisiniz. Bu konudaki örnekleri Telekinezi, Telepati ve Astral Seyahat İmajinasyon Çalışmaları linki altında inceleyebilirsiniz. Bu alanda yapacağınız en basit çalışma bir sonraki gün uygulayacaklarınızı yatmadan önce imajine etmektir.

7- Ruhsal Güçleri Geliştirmek için Direnç Noktalarınızı Kırın

Her insanın kendisine has direnç noktaları vardır. Kimi sabırsızdır, kimi açlığa dayanamaz, kimi yalnız kalamaz, kimi çok konuşur, kimi bağımlılıklarından kurtulamaz, kimi başladığı işi bitiremez… Kendinizde zayıflık olarak gördükleriniz aslında sizin gelişiminize engel olan direnç noktalarıdır. Bir liste yaparak sizi zayıflatan ve ruhsal gelişiminize engel olan maddeleri belirleyin. Birer birer bu maddeleri aşmaya çalışın. Gerektiğinde profesyonel yardım alın. Göreceksiniz ki aşacağınız her bir madde ruhsal yönden büyük mesafeler almanızı sağlayacaktır.

8- Ruhsal Güçleri Geliştirmek için Beslenmenize Özen Gösterin

Ne yediğiniz, ruhsal yönden nasıl bir insan olacağınızı da belirleyecektir. Doğal olmayan her ürün hormonal dengeyi, hormonal denge de ruhsal dengeyi bozacaktır. Az ve sağlıklı beslenin. Gerekirse bir uzmandan günlük almanız gereken besin değerlerini öğrenin. Beslenmenizi genele göre değil kendinize göre belirleyin. Hareketli ve güç gerektiren bir yaşamla hareketsiz yaşamın gereksinimleri farklı olacaktır.

9- Sihirli Değnek ve Sihirli Sözcük Beklentilerinden Vazgeçin

Ruhsal güçleri geliştirme yolunda çaba sarfedenlerin en büyük sorunlarından biri öğrenecekleri kısa bir bilgi, kısa bir söz veya kendilerine verilecek özel bir tılsımla bir anda herşeyin kendiliğinden olmasını beklemeleridir. Bu düşünce hikayelerin ve filmlerin bilinçaltımızda bıraktığı etkilerle ilgilidir. Bu beklentinin doğuracağı en önemli sonuç “büyük bir sonuçsuzluk” olacaktır. Tembelliği bırakın; öğrenin ve çaba sarfedin.

10- Telkin Metotlarını Öğrenin

Telkin nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Hayatımızın her anında kendimiz ve başkaları tarafından sürekli telkin bombardımanı altında yaşarız. “yapamazsın, bilmiyorsun, öğrenemezsin, yaramaz, yanlış, öyle bir şey yok, yapacak bir şey yok” tarzı tüm sözcükler hayatımız boyunca bizi negatif yönde etkilemektedirler. Ruhsal güçleri geliştirme konusunda çaba gösterecekseniz sizin bu süreci tersine çevirmeniz ve bilinçaltınızı tekrar programlamanız gerekir. “yapabilirsin, bilmiyorsan öğrenebilirsin, herkes ayrı bir dünyadır işe yarar yönlerini bul, kendini keşfet, doğruyu ara, yoklukta herşey var olabilir, aslında yapacak çok şey var” gibi.

Bu konuda en önemli nokta “Siz kendinizi programlamazsanız, başkaları tarafından programlanırsınız” İmajinasyonla birlikte her gün yatmadan önce bir sonraki gününüzü telkinlerle programlamalısınız. Telkinler ve imajinasyonlar en geç iki hafta içerisinde etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Telkin konusunda Telkin Nasıl Hazırlanır? Nasıl Yazılır? Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir? linki altındaki konulardan yararlanabilirsiniz.

11- Herşeyi Her Zaman Herkese Her Yerde Söylemek Zorunda Değilsiniz

Elde ettiklerinizi kimlerle paylaştığınıza dikkat edin. Sizinle aynı yolda yürümeyenlere bir şey anlatmayın, sizi anlamayanlar tüm çabanızı boşa çıkarabilir, sizi yanlış anlayıp incinmenize neden olabilir. Sizin için elmas olan başkaları için değersizdir. Ruhsal edinimler sadece bilenlerle paylaşıldığında size katkı sağlar ve değer kazanır.

Ruhsal güçleri geliştirme konusunda temel olarak bu 11 maddeyi baz almanız sonraki aşamalar için yeterli olacaktır. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kişisel farklılıklardır. Siz kendinize göre bu on bir maddeyi artırabilir veya azaltabilirsiniz. Site üzerinde bulunan konular temel bilgileri edinmeniz için yeterlidir ancak fazlasını elde etmek için her zaman çaba sarfetmelisiniz. Yeterlilik sizin ruhsal doyumunuzla ilgilidir. Bilgi konusunda doyumsuz olun.

12- Beyin Dalgalarını Tanıyın

Şu ana kadar tanımlanmış 5 beyin dalgası bulunmaktadır. Her bir beyin dalgası bizim farklı duygu ve ruh hallerimizi temsil eder. Beyin dalgaları, parapsikoloji ile ilgili konularda öğrenme sürecine başladığınızda bir çok yerde ve okuyacağınız kitaplarda karşınıza çıkacaktır. Gama dalgası, Beta dalgası, Alfa dalgası, Teta dalgası ve Delta dalgası hangi durumlarda yayınlanır, hangi çalışmalarda hangi beyin dalgaları ortaya çıkar, çalışmalarınızda en çok ihtiyacınız olan beyin dalgaları ve evreleri hangileridir? Yapay beyin dalgaları ve kullanımları… Tüm bunları öğrenmeniz gerekir.

Beyin Dalgaları; Gama, Beta, Alfa, Teta, Delta işlev ve Kullanımları başlığı altında beyin dalgaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Amacınıza Değer Verin

Amacınız varsa, amacınız değerliyse o amaca ulaşmak için çaba sarfetmeye her zaman değer verin.

Ruhsal güçleri geliştirme yaşam boyu sürmesi gereken bir süreçtir. Yapmanız gerekenleri dar bir zaman kalıbına sıkıştırmayın.

Öğrenci iseniz önceliğinizi derslerden yana kullanın.

Ruhsal güçleri geliştirme konusunu mesleki edinim olarak algılamayın, şu an için bu konuda göstereceğiniz çabalar hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Amacınız öncelikle neyin nasıl ortaya çıktığını öğrenmek, kendinizle barışık olmak ve kendinizi keşfetmek olmalı.

Bilinç herşeyi etkileyerek değişim sürecini tetikleyebilecek önemli bir güçtür.
Siz samimi ve iyi niyetle kendinizi keşfetmeyi ve ruhsal kabiliyetlerinizi geliştirmeyi tercih ederseniz, siz istemeseniz de iki önemli konu karşınıza çıkacaktır.

Yalnızlık ve Açlık ile başlayan Az Yeme.

Yalnızlıkla kendinizi keşfetmeyi, ruhunuza erişmeyi Açlıkla da iradenizi ele alıp gelen sağlıklı yaşamla ruhsal enerjinin artmasında çok önemli olan hormonal dengeyi ve ruhsal derinliği sağlarsınız. Yaşayacaklarınızla da her yükselişin bir bedeli olduğunu mutlaka görürsünüz. Ruhsal Gelişimde Sıkıntı, Her Yükselişin Bedeli Vardır

İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir

 

Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri

www.parapsikoloji.net

5 Haziran 2018

Bu yayın en son güncelleştirildi 13 Mart 2022 17:33

E. Emre Sönmez

“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”

Yorumları Göster

 • Merhaba. Günlük sizi sıkmayacak ve yormayacak bir çalışma programınız vardır mutlaka. Beslenmenize dikkat edin. Hayvansal gıdalardan ve doğal olmayan gıdalardan mümkün olduğunca uzak durmanız gerekir. (En azından belirli bir süre) Ellerinizi kullanıyorsanız baş bölgesinden ellere uzanan kanallara masaj uygulayın. İmajinasyon çalışmasına ağırlık verin.

  Çalışma yapıldığı halde ilerleme olmaması doğal büyük ihtimalle sürekli aynı şeyleri tekrar ediyor olabilirsiniz. Belli bir aşamaya gelindiğinde tekniklerin yenilenmesi veya zorlaştırılması gerekir.

 • Merhaba, ben bu konularda yeniyim.Telekinezi ile uğraşıyorum. Şuanlık perde, kağıt, anahtarlık, peçete gibi eşyaları haraket ettirebiliyorum.Gücüm arada bir azalıyor Ama hep aynı seviyede kalıyor uzun zamandır da artmıyor. Telekinezi konusunda güçlü olmak istiyorum. Ne önerirsiniz
  Şimdiden teşekkürler

 • Merhaba iyi günler. Ben bişeyin hayalini kursam yada şunu merak ediyorum acaba nasıl bişey desem kısa sürede olmasa da Bi süre sonra gerçekleşiyor. Acaba psisik Bi enerjimi ve öyleyse kendimi nasıl geliştirmeliyim

 • Selamlar. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Üniversite öğrencisi olarak(psikoloji değil bölümüm) sistematik bir çalışmam olsun istiyorum.Nereden başlamam gerektiği hakkında ufacık bilgim yok.Özellikle astral seyahat, prekognisyon ve iç sesler durumları ilgi alanımda.Büyük ölçüde kabul edilmiş, önerilen kaynak sınıfında yerini alabilmiş, dünyanın her yerinden kaynaklar olabilir.Önerileriniz varsa çok yardımcı olursunuz.
  Bu arada merakı olanları sitenize yönlendirecegim.Bir sürü sahte ve çalıntı içerikli site arasında düzgün ve dopdolu bir site açabilmişsiniz, tebrikler.

  • Selamlar, hoş geldiniz. Teşekkür ederim güzel sözleriniz için.

   Bu konuyu dikkatli bir şekilde okursanız neler yapmanız gerektiği konusunda zihninizde bir şablon oluşacaktır. Konuda ek olarak bakmanız gereken konulara linkler bulunuyor. Parapsikoloji Eğitimi Veren Okullar konusunda dünyada parapsikoloji eğitimi veren okulların listesi var. Ciddi eğitim almak isterseniz onlarla irtibata geçebilirsiniz.

   Parapsikoloji konusunda yazılmış kitapların bir çoğu daha çok piyasa kitapları. Okumayı seviyorsanız ayırt etmeyin. Bulduğunuz kitapları okuyun. Ama önceliği doğum haritanızla birlikte kendi ruhsal yeteneklerinizi tanımaya verin. Daha sonra yeteneklerinize uygun kaynaklara yönelin.

 • Ben birşey sormak istiyorum, karanlıkta veya gözlerim kapalıyken belirli renkler, şekiller veya imgeler görüyorum bunların hepsi ben doğduğumdan beri var ama başkasına anlatsam onlar bana "göremiyorum" diyor ne olduğunu gerçekten anlamadım hatta o renklere veya imgelere çok fazla odaklanırsam gözüm ağrımaya başlıyor bu nedir acaba?

  • Öncelikle göz muayenesi yaptırın. Bazı göz rahatsızlıklarında yaşadıklarınıza benzer durumlar görülebilmektedir. Eğer bir rahatsızlıkla ilgili değilse ruhsal hassasiyetinizden kaynaklanıyor olabilir. Gördükleriniz enerji alanları olabilir.

 • Merhabalar. Astrolojiye ilgim günden güne artıyor. Sayfanızı çok beğendim. Takip etmeye devam edicem. Doğum haritamla ilgili yorumlama yaptırmak çok istiyorum. Rica etsem doğum haritamı yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

  • Merhaba. Teşekkürler beğeniniz için. Müsait olduğumda harita için talep aldığım sayfayı yoruma açtığımda oradan yazabilirsiniz. Şu an vaktim olmadığı için bakamıyorum.

 • Merhaba ben duru görü yapıyorum ama bazı zamanlar şöyle bir sorunum oluyor içimde birden fazla ses konuşup dikkatimi dağıtıyor ve depresyona giriyorum bu durumu nasıl engelleyebilirim ve ex’imin beni düşündüğünü hissettim bi an gittim baktım eski fotoğrafıma bakıyordu hislerini öğrenmek istiyorum ama telepati yeteneğim çok iyi değil biraz geliştirmem gerekiyor ne yapabilirim bunun için duru görü yapabildiğimi yanlışlıkla fark ettim ve daha iyisini yapabiliceğimi düşünüyorum ama bilgim zayıf olduğu için yanlışlıklar yapmak istemiyorum çünki daha önceden yaptım bilmeden çok samimi bir arkadaşıma enerjimi verdim ve oda varlıkları hissetmeye konuşmaya başladı çünki evinin yanı mezarlıktı ve onların onu koruduğunu sanıyor anlatsamda anlamıyor diğer varlıklar çıkarcıdır ve anlamıyor bu durumu

  • Merhaba. Enerjiniz sizi rahatsız eden varlıkların enerjilerinden daha yüksek olmadığı sürece sorun yaşamanız doğaldır. Kendinizi korumaya alırsınız veya enerjinizi yükseltirsiniz.
   Telepati ile ilgili ihtiyacınız olan bilgileri Telepati kategorisi altında bulabilirsiniz.

   Psişik kategorisi altındaki konularda ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Merhaba, uzun süredir yaşadığım bir şey; birden aklıma biri geliyor uzun zamandır görüşmediğim biri sonra telefonumu alıyorum elime o kişiden mesaj gelmiş ya da aklıma gerçekleşmemiş bir olay geliyor saatler sonra ya da bir iki gün sonra o olay gerçekleşiyor. Ya da bir olay uzerınde arkadaslarımla yorumlar yapıyoruz ben hıssettıgımı soyluyorum arkadaslarımdan kımse benımle aynı dusuncede olmuyor hatta ımkansız dıyorlar sonra bır sure sonra benım dusundugm hıssetıgım sey dogru cıkıyor. yada biri konusurken sanıyeler once bana sımdı bu soruyu soracak dıyorum hıc alakasız bır sekılde bunu neden yaptıgımı bıllmıyorum. bunlar ne anlama gelıyor bunuda bılmıyorum. Daha once farklı bır konu altında yazdım yıne sıze. Doğum haritama baktım yazdıgınız yazıılara yanı ruhsal guclerle ılgılı neredeyse bir çoğu bana uyuyor harıtama . aslında bu yasadıgım sey bıraz urkutuyorda benı ama ilerletmek, geliştirmek ya da gerçektn var mı boyle bır sey yokmu bununla ılgılı denemek gelistirmek ıstıyorum benı nasıl yonlendırebılırsınız?

  • Merhaba, Başlamadan önce bu konuyu tekrar dikkatli bir şekilde okuyun lütfen. Kendinize bir plan hazırlayın. Küçük ama emin adımlarla ilerleyin. Nasıl bir değişime adım atacağınızı iyi düşünmeniz gerekir. Konu içerisinde başlamadan önce yapmanız gerekenler yazılı. Daha sonra Premonisyon Önsezi Gelecekteki Olayları Hissetme konusundan devam edin. Anlattıklarınız öncesi yeteneğine uygun. Çalışmalarınızda ilerledikçe farklı yetenekleriniz de ortaya çıkabilir. Ancak asıl önemli olan bir amacınızın olmasıdır.

   Site üzerinde ihtiyacınız olan hemen hemen tüm bilgiler mevcut. Takıldığınız konular olursa konu altlarına yazabilirsiniz.

  • Ölü olarak geldiğimiz bu dünyadan uyanıncaya kadar çok rüyalar göreceğiz. Rüya içinde rüyalardan da uyanacağız ve her zaman birileri gözetlenecek. Madde boyutundaki uykumuzdan uyandığımızda hiçbir anlamı kalmayacak şeyler üzerinde durmaya hiç gerek yok.

 • Merhaba..Ben bir süredir telekinezi ile uğraştım bunun hakkında araştırmalar yaptım hiçbir zaman pes etmedim şu an hâlâ deniyorum ve olumlu bir sonuç alamadım artık umudum tükenecek ben bunu istemiyorum ve bunu başarmak istiyorum. Lütfen bana bir yol gösterir misiniz okumam gerek makaleleri sırasıyla yazarsanız okuyup tekrardan denemek istiyorum veya bana bu konuda önerebileceğiniz kitaplar videolar veya herhangi bir şey varsa onu da bilmek istiyorum. Teşekkür ederim..

Son Konular

Telepati ile Bir Başkası Etkilenebilir mi?

Telepati ile Bir Başkası Etkilenebilir mi? Telepati ile bir başkası etkilenebilir mi? Telepati, diğer insanları…

24 Eylül 2021

Bir Başkasının Bize Telepati Yaptığını Nasıl Anlayabilirsiniz?

Bir Başkasının Bize Telepati Yaptığını Nasıl Anlayabilirsiniz? Bir başkasının bize telepati yaptığını nasıl anlayabiliriz? Bizim…

14 Eylül 2021

Güvenli Telepati ve Koruma Kalkanı Oluşturma

Güvenli Telepati ve Koruma Kalkanı Oluşturma Güvenli bir telepati nasıl yapılır? Telepati verilerini dış etkenlerden…

29 Ağustos 2021

Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler?

Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler? Cinler telepatik iletişimi etkileyebilir mi? Cinler telepatik iletişime nasıl müdahale…

10 Aralık 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (3. Bölüm)

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (3. Bölüm) Sayın Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji…

28 Kasım 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (2. Bölüm)

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (2. Bölüm) Sayın Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji…

23 Kasım 2020

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Devamını Oku