Telepati

Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? Telepati Tekniği

Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? Uygulamalı Telepati Tekniği

Telepati nasıl yapılır? Telepati yapabilmek için bilmemiz gerekenler nelerdir? Telepati yapabilmek için nelere dikkat etmemiz gerekir?

Konu İçeriği

1- Telepatinin Tanımı

2- Telepatik Düşünceler ve Radyo Sinyalleri

3- Günlük Hayatımızda Telepati

4- Telepati Nasıl Yapılır? Uygulamalı Teknik

5- Telepati Neden olmadı? Başarılı Olunamamasının Nedeni Nedir?

6- Telepati Ne Zaman Yapılır? Ne Zaman Yapılmalı?

7- Telepatiyle İstediğini Yaptırmak Mümkün mü?

8- Telepat Nasıl Olunur?

9- Hızlı ve Etkili Telepati Teknikleri

10- Kulak Çınlaması ve Telepati Arasındaki Bağlantı

11- Birini Sürekli Düşünmek Telepati ile İlgili midir?

12- Telepatide His Transferleri

13- Telepati Aşk Bağlantısı

14- Telepatik Güç Zarar Verir mi?

15- Telepatik Bağda Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

16- Telepati ile Birinin Düşüncesine Girmek Kolay mıdır?

17- Kendimize Telepati Yapılmasını Nasıl Engelleyebiliriz?

18- Telepatinin Zararları Var mıdır?

19- Telepati Yaptığımızı Nasıl Anlarız?

20- Telepati Yönetimi ile Çağırma ve Birini Aratma

Telepatinin Tanımı

Telepati: Duygu, düşünce ve hislerin ruhsal yolla iletilmesidir. Bu iletimin gerçekleşebilmesi için alıcı ve verici arasında duygusal yoğunluk ve yakınlık ile Yüksek Ruhsal hassasiyetler gerekir. Telepati yapılabilmesi için doğuştan gelen yatkınlıklar kadar sonradan edinilen bilgi, beceri ve yöntemlerle birlikte yapılan düzenli çalışmalarda etkili olmaktadır.

İnsan sadece konuşarak anlaşmaz. Konuşmak, düşüncelerin aktarılmasının sadece bir yoludur. Düşünceler bizim konuşma dediğimiz seslere dönüştürülür. İletilmek istenen mesajlar zihinde şekillenir ve seslendirilerek nakledilir. Telepatide ise ruhsal hissedişler ve duygusal yoğunluklar iletişime hakimdir.

Peki düşüncelerimiz sadece konuşma yolu ile mi iletilir? Tabi ki hayır. Beynimizde meydana gelen her düşünce EEG sinyalleri gibi etrafa yayılır. Bunu suya atılan bir taşın yaydığı dalgalar olarak düşünebilirsiniz. Her bir düşünce suya atılan taşın yaydığı dalgalar gibi etrafa dağılır. Atılan taş ve oluşan dalgalar ne kadar büyük olursa çember o kadar geniş bir alana yayılır. “Telepati” bu dalgaların iletilmesi ve algılanmasında ortaya çıkan ruhsal iletişim mekanizmasıdır.

Telepatik Düşünceler ve Radyo Sinyalleri

Düşüncelerimiz elektriksel sinyaller halinde oluşurlar ve tıpkı bir radyo vericisinin yaydığı dalgalar gibi etrafa yayılırlar. Oluşan dalgalar aynı zamanda mesajları da beraberinde iletirler. Telepatiyi mümkün kılan da budur. Girdiğiniz ve hiç tanımadığınız insanlardan oluşan bir ortamda edindiğiniz ilk izlenimler telepatik izlenimlerdir ve ilk tanışma anına kadar etrafa yayılan telepatik düşünceler ortam ve içinde bulunanlar hakkında ön fikir edinmenizi sağlar.

Parapsikoloji üzerine yapılan çalışmalarda herkesin telepati yeteneğini aynı ölçüde kullanamadığı veya uzun zaman alacağı anlaşılınca teknoloji devreye sokuldu. Elektrotlar aracılığı ile hem alıcı hem de verici seviyesinde EEG sinyallerini yorumlayabilen bilgisayarlar ve yazılımlar geliştirildi.

Günümüz teknolojisi insanın yaymış olduğu sinyalleri %45 doğrulukta mesajlara çevirebiliyor. Bu oranın artırılması ve savaş alanlarında başlarında elektrotlar taşıyan askerler tarafından kullanılması planlanıyor.¹ Şaşırtıcı değil mi? Parapsikolojinin tam anlamıyla gerçek bir bilim olarak kabul görmediği dünyada telepati teknoloji ile birleştirilerek kullanılabiliyor.

Günlük Hayatımızda Telepati

Aslında farkında olmasak ta telepatiye dair çok sayıda örnek yaşıyoruz.

 • İçimize doğan fakat ne olduğunu yorumlayamadığımız hisler,
 • Çok sevdiğimiz insanların başlarına gelen olayları o an tanımlayamasakta hissetmemiz,
 • Aklımıza gelen bir düşüncenin karşımızdaki tarafından söylenmesi veya karşımızdakinin düşüncesini ondan önce bizim söylememiz,
 • Çalan telefonla birlikte arkadaşımızı hatırlamamız ve arayanın o olduğunu öğrenmemiz,
 • Konuşanların bir sonraki cümlelerinin neler olacağını bilmemiz,
 • Sevdiğimiz insanla ilgili bir anda beliren hisler (iyi veya kötü) ve daha bir çok örnek.

Bunlar yaşadıklarımızın sadece bir kaçı. Bir çoğu için bu yazdıklarımız eminim ki tanıdık gelmiştir. Özellikle ruhsal bağımızın (Sevdiğimiz, saygı duyduğumuz, bir şeyleri paylaştığımız) olduğu insanlar ve onlarla ilgili olan herşeyle telepatik iletişimimiz diğerlerine göre daha güçlü olmakta. Bunların nasıl olabildiğini ve telepatik mekanizmanın nasıl işlediğini önceki yazılarımızda aktardığımız için tekrar etmek istemiyorum.

Telepati Nasıl Yapılır? Uygulamalı Teknik

Daha önce bir cinden alınan teknikte telepatinin nasıl oluştuğu ile ilgili detaylara değindiğimiz için, telepati nasıl yapılır konusu ile ilgili teknik detaylarla; neyin, neden ve nasıl oluştuğunu anlatarak fazla ayrıntıya inmeden; yapabileceğiniz basit bir telepati tekniğini paylaşmak istiyorum.

Telepati Nasıl Yapılır? Hazırlık ve Uygulama

 Rahat edebileceğiniz bir yere sırtüstü uzanın ve tüm kaslarınızı gevşetin. (Boynunuzun altında yastık olmaması daha iyidir. Ayaklarınızı birleştirmeyin, kollarınızı iki yana salın)

5 kez nefes alıp verin. (Burnunuz tıkalı değilse nefesinizi burundan alıp ağızdan verin)

Bir süre durun ve bedeninizdeki enerji akışını hissetmeye çalışın. (Kalp atışları, titreşimler ve enerji merkezlerini)

5 kez nefes alıp verin ve son nefesinizi aldığınızda bedeninizdeki tüm kasları sıkın. (5-6 saniye kadar) Nefesinizi verirken kaslarınızı da gevşetin.

Tüm dikkatinizi bedeninizde akıp giden enerjiye verin. Tümüyle nötr kalın. Sadece izleyin ve gözlemleyin. Hiçbir şeye müdahale etmeyin.

Dikkatinizi üçüncü gözünüze yoğunlaştırın (İki kaş arasının az üzeri. Çakraları üzerinde çalışanlar, titreşimlerden anlayabilirler)

İletişim kurmak istediğiniz kişiyi düşünün (İlk etapta ruhsal bağınız olan birinin olması iyidir Anneniz önceliklidir, kardeşleriniz, sevdiğiniz ve samimi olduklarınız olmalı, geliştikçe telepati uzaktaki biriyle iletişim için test edilebilir) ve zihninizde canlandırarak onunda iki kaşının arasına bakın (Görüntü ne kadar net olursa iletim o kadar güçlü olacaktır. Hafif trans halinde yani alfa dalgaları düzeyinde olmanız çalışmayı güçlendirecektir)

Alnınızın ortasından güçlü bir ışık çıktığını ve onun alnının ortasından girdiğini hayal edin. (Işığı istediğiniz gibi canlandırabilirsiniz, şimşekler çakan bir ışık olabilir, renkli olabilir, sakin bir ışık olabilir. Önemli olan sizden ona ulaşan bir ışık olmasıdır. Görüntüyü ekrandan veya dışarıdan izler gibi değil, kendi gözünüzden görüyormuş gibi canlandırın.)

Kendinizi ve Olayları Sahnede Görüntülemeyin

Tv izleme alışkanlığından dolayı canlandırmalar kendinizde dahil olanları bir film sahnesinde izliyormuş gibi olacaktır. Sizin yapmanız gereken yaptığınız canlandırmaları kendi gözünüzden görüyormuş gibi canlandırmaktır. Sahnede değil, izleyen olmalısınız.

Şimdi ne yapmasını istiyorsanız onu yaptığını hayal edin.

Yapmasını İstediklerini İki Şekilde Yapabilirsiniz.

1 Kendinizi O’nun yerine koyarak, kendinizi O olarak düşünebilirsiniz / görüntüleyebilirsiniz.
2 İstediğinizi yaptığını düşünebilirsiniz / görüntüleyebilirsiniz.

Yapılmasını veya söylenmesini istediklerinizi yeterince güçlü bir şekilde görüntülediğinize emin olduğunuzda çalışmayı sonlandırabilirsiniz. Nefes egzersizini her zaman yapmak zorunda değilsiniz. Bir kez o derinliğe ulaşmanız ve gözlerinizi kapattığınızda kolay bir şekilde o derinliğe inebilmeniz açısından gereklidir. (Eğer daha önce yapmamışsanız) İlerleyen zamanlarda gözlerinizi kapatarak aynı çalışmayı tekrar ederek etki gücünü artırabilirsiniz.

Bu teknik en etkili telepati yöntemleri arasında yer alır. İmajinatif yöntemlerle geliştirebilir, kendinize uyarlayabilir ve telepati karetogorisi altında anlatılan diğer tekniklerle birleştirerek telepatinin etkisini artırabilirsiniz.

Telepati Neden olmadı? Başarılı Olunamamasının Nedeni Nedir?

〉〉 Telepatik Frekanslar. Aslında sinyal istediğiniz her yere ve herkese ulaşır ancak her alıcı bunu aynı güçte almayabilir. Eğer ruhsal bağınız yeterince güçlü olmayan biri üzerinde denemişseniz veya yeterince güçlü bir sinyal oluşturamamışsanız, sinyal karşı taraf tarafından eyleme dönüştürülmeden elenebilir. (İrade devreye girer, vesvese gibi) Bu mekanizma hayati öneme sahip bir mekanizmadır aksi taktirde herkes başkasını çok kolay bir şekilde kontrol edebilir hatta büyük bir telepatik gürültü yaşanır hayat çekilmez olurdu. Sizin için telepati gerçekten önemli ise çalışmayı tekrarlayın.  (Gün içerisinde sürekli yapabilirsiniz)

〉〉 Karşı taraf düşünceyi almış, his olarak belirmiş ancak irade reddetmiş olabilir. İçimizden bir şeyleri yapmamızı söyleyen fısıltılar gibi (Kaynağını biliyorsunuz, aynı telepatik iletişim veya yöntemler). Hepsini yapmayız. Sizin telepatik düşüncenizde aynı şekilde değerlendirilmiş olabilir. Ruhsal yönden zayıf kişiler veya vesveseye yatkın kişiler telepatik uyarıma daha yatkın olurlar.

〉〉 Yapılmasını istediğiniz eylemleri tam olarak canlandıramamış olabilirsiniz. Bunun üzerinde çalışma yapmanız gerekebilir. İmajinasyon tekniklerini araştırmanız yararlı olabilir.

İmajinasyon Teknikleri ile Telepatik Algılarınızı Geliştirebilirsiniz

Bu konuda İmajinasyon Çalışmaları adlı makalemize bakabilirsiniz. Eğer telepatik algılar ve telepatik mekanizmalar sizde doğuştan açık değilse, telepatik dirençleri kırmak için ekstra çalışmalar yapmanız gerekebilir. Bunun en kolay yolu da imajinasyon çalışmalarıdır. İmajinasyonun, telepati ve paranormal çalışmalardaki etkisini İmajinasyon ve Parapsikoloji Çalışmaları adlı makalemizden okuyabilirsiniz.

Telepati ile ilgili diğer yazılarımızdaki teknikleri de kullanabilir hatta kendinizde geliştirme yapabilirsiniz. Unutmayın “Olmadı” diye bir şey yoktur. Sadece mesajınız yeterince güçlü iletilmiyordur veya en son denemeniz gereken kişiler üzerinde deniyorsunuzdur.

Telepati Ne Zaman Yapılır? Ne Zaman Yapılmalı?

Hangi zaman diliminde telepati nasıl yapılır?

Telepati için doğal koşullarda en uygun zaman dilimleri Epifiz bezi aktivitesi ve Dmt oranının en yoğun olduğu saatler olan gece 02:30 – 03:30 civarlarıdır. Ancak bu durum kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Bunu kısaca şu şekilde tarif edebiliriz, uykunuzun en ağır olduğu evreler dmt oranının da en yoğun olduğu evrelerdir. Bu saat dilimleri ruhsal iletişimin ve ruhsal bağların en yoğun olduğu evrelerdir. Eğer mümkünse bu saatlerde telepati çalışmaları yapın.

Telepati yapmak için diğer önemli zaman aralığı ise uyku ile uyanıklık evresi olarak bilinen henüz havanın aydınlanmadığı sabahın erken saatleridir. Bu zaman aralığı daha çok yakaza olarak adlandırılan hem madde hem de ruhsal boyutta bilincin faal olduğu evrelerdir.  Konu ile ilgili ayrıntıları aşağıda linki verilen “Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler” konusunda okuyabilirsiniz.

Telepatiyle İstediğini Yaptırmak Mümkün mü?

Telepati ile başka birisine istediğini yaptırmak mesaj gönderene ve mesajın gönderildiği alıcıya göre değişmektedir. Ruhsal konumları telepati yeteneğini destekleyen veya kendisini telepatide geliştirenlerin başarı oranı daha yüksektir ancak iradesi güçlü ve bilinci açık olanlar gelecek tüm mesajları bilinç seviyesine ulaşmadan denetleyeceği için mesajı gönderenin; alıcının tüm denetleme mekanizmalarını çözmeden başarılı olması mümkün değildir. Ruhsal boyuttan bakıldığında, gönderilen mesajların gittiği adresi tam olarak tanıması veya mesajın yüksek bir bilinç içermesi gerekir.

Telepat Nasıl Olunur?

Ruhsal kabiliyetlerini geliştiren herkes telepat özelliği kazanabilir ancak doğuştan telepati yeteneği gelişime açık olanlar bu konuda daha daha avantajlıdır denilebilir. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları veya Doğum Haritasında Telepati Yeteneği Konumları konularını dikkatlice inceleyin eğer doğum haritanızda telepati yeteneğinizi ön plana çıkaran konumlar mevcutsa ilerlemeniz daha kolay olacaktır.

Bunun dışında “Telepati Nasıl Yapılır” konusu dahil diğer konularda bahsedilen imajinasyon ve derin transa giriş çalışmalarını iyi derecede öğrenmiş olmanız gerekir. Ruhsal çalışmaların büyük kısmında iki önemli unsur bulunmaktadır.

1- AlfaTeta dalgaları seviyesine yani derin trans haline geçebilmek
2- Ruhsal mekanizmaları harekete geçirmek için kullanılacak imajinasyonu iyi derece yapabilmektir.

Bu iki çalışmaları başarılı bir şekilde yapabilirseniz sabırla çalışmanız yeterlidir. Ancak unutulmaması gereken önemli bir nokta var ki bu hepsinden önemlidir. İyi bir telepat olduğunuzda ne yapmayı planlıyorsunuz? Bu soruya verebilecek makul ve mantıklı bir cevabınız yoksa sadece egonuz için bir şeyler istiyorsanız hedeflerinizi bir kez daha gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Telepati hakkında daha fazla bilgi almak için Telepati Kategorisi altında yer alan diğer makalelere bakabilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Telepati Teknikleri

Hızlı Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Yöntemleri Nasıl Geliştirilir? Hızlı Telepati Yöntemi

Kaydedilebilir Ruhsal Farkındalıklar konusunda belirtildiği gibi insan, daha önce yaşadığı tüm deneyimleri ileri ki aşamalarda çok hızlı bir şekilde tekrar edebilecek donanıma sahiptir. Hızlı telepati yapmanın iki yolu var,

1- Daha önce en azından bir kez bilinçli bir şekilde telepati yapmak.

2- Derin transa geçerek alfa ve mümkünse teta dalga boyunda iken telepati tekniklerini uygulamak.

Alfa ve Teta dalga boylarında iken tüm dış etkenler devre dışı kalacağı için ruhsal yönden kabiliyetlerinizi daha aktif bir şekilde kullanma imkanı bulacaksınız. Bu evrede size en uygun tekniği uygulamanız yeterlidir. Ancak unutmamanız gerekir ki doğuştan gelen bir yatkınlığınız yoksa mutlaka belli bir süre zihnen, bedenen ve ruhen bu çalışmaya kendinizi hazır hale getirmeniz gerekir. Telepati öğrenmek, Telepati yapmak bir formülü ezberlemek değildir. Öncelikle telepati ile ilgili tüm teknikleri öğrenerek kendinize uyarlamalısınız.

Ulaşmanız gereken evre artık kelimeleri kullanmak zorunda olmadığınız iletişiminizi duygularınız ve hislerinizle yapabileceğiniz evredir.

Çok hızlı telepati yapmak için,

Eğer doğuştan gelen bir yatkınlığınız varsa kısaca şu tekniği uygulamanız yeterlidir.

İster yatarak ister oturarak sırtınızın dik olacağı bir pozisyonda gözlerinizi kapatarak 5 kez derin nefes alıp verin.
Zihnen rahatladığınızı hissettiğiniz anda, tüm dikkatinizi alnınızın ortasına yoğunlaştırın. O bölgeden ışıklar çıktığını hayal edin.
Alnınızın ortasından çıkan ışınların telepati ile iletişim kurmak istediğiniz insanın veya canlının alnının ortasından veya kalbinden içeri girdiğini hayal edin.
İletmek istediğiniz mesajı kelimelerle değil duygularınızla veya yapmasını istediğiniz şeyi yaptığını hayal ederek karşı tarafa iletin.

Kulak Çınlaması ve Telepati Arasındaki Bağlantı

Kulak çınlaması telepatik bir iletişim midir? Fizyolojik nedenler dışında kulak çınlaması neden olur, telepati ile bir ilgisi var mı? Geçirdiğimiz rahatsızlıklar ve basınç değişimleri dışında meydana kulak çınlamaları ile telepati arasında da bir bağlantı vardır. Anıldığımız ortamlarda eğer bizi anan insan, içten ve ruhen bizi anmışsa, bu anma anında meydana gelen ruhsal frekans patlaması (yoğun telepatik sinyaller) bize ulaşır. Ancak içerisinde herhangi bir mesaj bulunmadığı için sadece bir kulak çınlaması şeklinde bize yansır. Çınlama şeklinde bize yansıması beynin bir nevi duymak isteyip te duyamadığı veya algılamak isteyipte çözemediği bir sinyale karşı duyu organı aracılığı ile verdiği tepki diyebiliriz.

Bunun dışında ruhsal enerjimizde meydana gelen değişimler ve dalgalanmalar da kulak çınlamalarına neden olabilir. Bu değişimlerin nedeni içsel veya dışsal psişik müdahalelerle ilgili olabilir.

Her kulak çınlamasının telepati ile ilgisi yoktur.

Birini Sürekli Düşünmek Telepati ile İlgili midir?

Sürekli birini düşünmek telepati ile mi ilgili? Zihnin bir isme odaklanması telepati yapıldığını mı gösterir?

Birini sürekli düşünmek ve bunu engelleyememek ne anlama gelir? Birini sürekli düşünme ile telepati nasıl yapılır? Nasıl mümkün olabilir?

Birisini sürekli düşünmek telepati ile bağlantılı olabilir. Bu durum, çift yönlü olabildiği gibi tek yönlü de olabilir. Ancak her iki durumda da istemsiz bir şekilde sürekli birini düşünmek telepatik iletişime neden olabilmektedir.

Bunun nedeni de telepatinin yapısı itibariyle yoğunlaştırılmış ruhsal bir iletişim olması ile ilgilidir. Başka birisi ile telepatik iletişime geçmek için de o insana yoğun bir şekilde odaklanmak gerekir. Bir başkasını sürekli duygusal yoğunluktan kaynaklanan nedenlerle düşünmek doğal bir telepatik iletişim oluşturacaktır. Bu durum siz yaptığınızda veya bir başkası sizi düşündüğünde de ortaya çıkabilir.

Telepatide His Transferleri

Biriyle beyin yoluyla iletişime geçmek için hisler telepati için yeterli olur mu?

Telepatik iletişimde sürekli birini düşünme hali istemsiz bir şekilde gerçekleşmişse içeriğinde herhangi bir mesaj veya imaj bulunmayacağı için karşı taraf bunu hissetmeyebilir. Veya kısa bir an sürekli düşünen insanı hatırlayabilir.

Bazı durumlarda sürekli düşünen insanın ruh hali telepatik iletişimle düşünülen insana da aktarılabilir. Bu durumda, karşı taraf nedenini bilmediği bir iç sıkıntısı veya bunalma hissi yaşayabilir. Bir nevi ruhsal hissiyat transferi yaşanabilir diyebiliriz. Bu transferler bilinçli yapıldığında veya bilinç eklendiğinde yani aşırı sevgi veya özlem duyulduğu anlarda hislerle birlikte bilinçli mesajların iletimi de kolaylaşmaktadır.

Başka birini sürekli düşünme ile telepati nasıl yapılır? Bir insana veya isme sürekli odaklı kalmak, sürekli karşı tarafı düşünmek o isimle aranızda ruhsal bir iletişim kanalının ortaya çıkmasına neden olur. Bunu alıcı verici arasında sabitlenmiş sinyal alış verişi şeklinde tarif edebiliriz. Bu durum özellikle sevginin aşk evresine geçtiği durumlarda doğal bir şekilde yaşanır.

Doğal olmayan yöntemlerde bu durum ancak trans halinde verilen telkinlerle mümkün olabilir. Gerçekte varolmayan bir yoğunluğun oluşturulmaya çalışılması uzun süre mümkün olmayacağı gibi hırs ve ego etkileri bu yapay yoğunluğun telepatik etkilerini ortadan kaldıracaktır. Karşı tarafı sürekli düşünmek eğer doğal değilse bir süre sonra negatif etkilere de neden olabilir.

Telepati Aşk Bağlantısı

Telepati ile bir başkası aşık edilebilir mi? Telepati ile sevgi ve aşk duygusunun yoğunluğu artırılabilir miTelepati ile Aşık Etmek yazısında bu konuya ayrıntılı bir şekilde değinildi ancak konuyu okuyanlar için bu konuda da kısaca bahsedelim. Düşünceler ve duygular belli bir süre bir noktaya, isme ve hayale odaklandığında; bu odaklanmada belli bir bilinç bulunursa; bilinçle bilikte sizin düşüncelerinizde karşı tarafı etkileyecektir. Bunu evinizde izlediğiniz TV’nin sesi ile örneklendirebiliriz. Sesini sadece sizin duyacağınız şekilde açarsanız (Düşüncelerin sadece sizi etkilemesi) duyduklarınızdan sadece siz etkilenirsiniz. Sesini komşularınızın duyacağı şekilde açarsanız (Etkinin genişlemesi) sesin ulaştığı herkes etkilenecektir.

Örneğimizdeki “sesi” telepatideki yoğunlaştırılmış telepatik düşünce ve duygulara benzetebiliriz. Niyetiniz ne olursa olsun, yoğunlaşan tüm düşünce ve duygular, yoğunlaştığı herşeye etki ederler. Sevgiliye yönelen düşüncelerle her gün gördüğünüz bir arkadaşınıza yönelen düşünceler aynı yoğunlukta olmayacaktır. Samimiyet, duygulardaki gerçeklik ve ruhsal derinlik telepatik ruhsal iletişimi de etkileyecektir.

Ancak dikkat edilmesi gereken önemli nokta, telepati ile bir başkasını aşık etmek veya istemediği bir şeyi yapması için telepatiyi kullanmak doğru bir davranış olmayacağı gibi telepatik iletişimi de olumsuz etkileyecektir. Çünkü bir başkasının iradesine müdahale edilerek normalde yapmayacağı bir şeyi yaptırmaya çalışmak özellikle aşk gibi iki insanın geleceğini etkileyecek bir konuda bunu yapmak çok uygun bir davranış değildir. Etkilemek istediğiniz insanın bilinci sizin düşüncelerinizi bilemeyebilir ancak ruhsal algılar gerçekte ne istediğiniz sezecek yoğunluktadır.

Telepatik Güç Zarar Verir mi?

Psişik saldırılar için telepati nasıl yapılır, etkileri nelerdir?

Eğer telepati teknikleri bilinçli bir şekilde yoğunlaştırarak bir başkasına zarar vermek için kullanılırsa bu bir nevi “nazar etkisi” gibi etki gösterecektir. İleri seviye telepati tekniklerinde telepatik güçler uygulandığında psişik saldırı olarak ele alınabilir. Ancak bu telepatik güçler odaklandıkları insanlar tarafından farkedildiklerinde bu etkileri size geri yansıtabilirler.

Veya aurası güçlü ve bilinçli bir koruyucu oluşturan, doğuştan enerjisi yüksek insanlar sizin yönelttiğiniz telepatik etkileri size geri yansıtabilirler. Bu durumda bilmediğiniz bir alemde enerji düşmesi, gerginlik, uykusuzluk ve odaklanamama gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Telepatik Bağda Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Telepatik Bağ Nedir? İki canlı arasında istemli veya istemsiz olarak kurulan ruhsal iletişim bağıdır.

Telepatik bir bağda olduğunuzu nasıl anlayabilirsiniz? Eğer hiçbir sebep yokken sürekli belli bir konuya veya isme odaklanıp kalıyorsanız bilinçli veya bilinçsiz telepatik bir bağa girmiş olabilirsiniz. Bilinçli telepatik bağlanmada birisi size isteyerek etki yapıyor olabilir. Bilinçli telepati nasıl yapılır? İsminiz veya resminize sürekli odaklanarak düşüncelerini size kanalize edebilir. Bu durum imajinasyonla da yapılabilir. Bilinçli telepatide kurulan telepatik bağ ile mesajlar veya görsellerde aktarılabilir.

Bilinçsiz telepatik bağda ise sizi seven birisi istemeden de olsa sürekli sizi düşünüyor olabilir. Eğer sizi seven biri sizinle aynı frekansa girip istemsiz bir telepatik bağ kurmuşsa dikkatiniz sürekli bu bağ ile meşgul olabilir. Bilinçsiz telepatik bağlar istemsiz oldukları için mesaj barındırmazlar. Bu nedenle siz tam olarak ne olduğunu anlayamayabilirsiniz. İstemsiz telepati nasıl yapılır? Platonik aşklar buna en güzel örneklerdir. Size ulaşamayacağının bilincindedir ancak insanı yoğun duygular kuşattığında istemeden de olsa siz O’nun zihninde odaklandığınız için imajinatif veya duygusal bir telepatik bağ kurulur.

Büyük ihtimalle aşık olan insan bu durumun farkında değildir. Ancak siz, yoğun duygularla size yönelen telepatik ağın içerisinde ne olduğunu anlamadan bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Bu durumun ortaya çıkmasına aşık olan her insan neden olamaz. Ruhsal hassasiyeti yüksek insanların telepati ile ilgili ruhsal kabiliyetleri varsa yoğunlaştığı insanlarla duyguları aracılığı ile istemeden de olsa telepatik bir bağ kurabilirler. Buna “yoğunlaşan duyguların telepatik bağla serbest bırakılması” diyebiliriz.

Telepati ile Birinin Düşüncesine Girmek Kolay mıdır?

Telepati ile birinin düşüncesine girmek sanıldığı kadar kolay değildir. Konuda da açıkladığımız gibi bir başkasının düşüncesine telepati ile girerek etkilemek çok sayıda değişkenle ilgilidir. Hem alıcı hem de verici uygun zamanda ve doğru duygusal bağlantılarda birleşebilirlerse bu yapılabilir. Veya telepatik verici sıradışı bir etkiye sahip olduğunda alıcıyı ve alıcıdaki dirençleri ortadan kaldırarak bunu yapabilir. Tersi durumda ise ruhsal hassasiyeti yüksek insanlar verici istemese de tüm düşüncelerini alıp düşünceleri okuyabilir.

Birinin düşüncesine girmek için telepati kesin sonuç kaynağı olarak görülüyorsa; sıradışı istekleri gerçekleştirmek için sıradışı çabalar gerektiği de unutulmamalıdır. Eğer doğum haritanızda uygun konumlar bulunmuyor ve ruhsal hassasiyetiniz telepati için elverişli değilse daha yoğun bir çaba sarfetmeniz gerektiği unutulmamalıdır.

Kendimize Telepati Yapılmasını Nasıl Engelleyebiliriz?

İsteğimiz dışında bize telepati yapılabilir mi? Bir başkasının bize telepati yapmasını nasıl engelleyebiliriz? 

Günlük yaşamınızı düşünün! Sizden daha güçlü veya sizin sahip olmadıklarınıza sahip olan insanlardan etkilenmez misiniz? Bilinçaltı süreci, “benim sahip olmadığıma sahip ise benden daha üstündür” şeklinde işler. Bu düşünceye karşı takınılan tavır kendinize olan güveninizin ne kadar yerinde olduğuna bağlıdır. Zayıf olan güçlü olanın karşısında boyun eğer ve ondan gelecek etkilere kendisini açarsa telepati yapmasına da gerek kalmaz.

Benzer durum telepatik iletişimde de geçerlidir.

 • Aurası güçlü olmayan,
 • dış etkilere açık olan,
 • kolayca başkasının etkisinde kalabilen,
 • enerjisi düşük,

insanlar sadece sözlü iletişimde değil telepatik iletişimde de kolayca etki altına alınabilir. Eğer gerçekten bir başkasının size telepati yaptığından şüphe duyuyorsanız  bu etkiyi devre dışı bırakmak için bu duruma yönelik bir “bilinç” oluşturmalısınız.

Auranızı güçlendirin (Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği)

Çakralarınızı tanıyın ve onların nasıl onarılacağını öğrenin (Çakralar)

İzin vermediğiniz etkileri zihninizde devre dışı bırakın. Zihninizdeki sahnelerde istemediklerinize kabul etmiyorum demek gibi

Zihninizde size yönelen tüm etkilere karşı bir enerji kalkanı oluşturun (imajinasyon örnekleri)

Her gün uyumadan önce bir sonraki gün ne kadar enerjik ve güçlü olduğunuzu zihninizde canlandırın

Dış telepatik etkilere karşı ne kadar zayıf olduğunuzu bir sohbet ortamına girdiğinizde orada bulunanların enerjilerinden ve sözlerinden ne kadar etkilendiğinize bakarak öğrenebilirsiniz.

Telepatinin Zararları Var mıdır?

Doğal halinde telepatinin bir zararı yoktur. Ancak şu durumlarda baş ağrısına ve istem dışı telepati etkinliklerine neden olabilir.

 • Telepati yapmak için uzun süre aşırı çaba göstermek
 • Plansız ve düzensiz telepati çalışmaları yapmak
 • Telepatik yeteneği olan birisini telepati ile etkilemeye çalıştığınızda telepatik ataklara maruz kalmak
 • Telepati çalışmaları sırasında algılar hassaslaşacağı için psişik saldırılara uğramak

doğrudan telepatinin neden olduğu değil ama telepati ile bağlantılı sorunlar yaşanmasına neden olacaktır.

Telepati Yaptığımızı Nasıl Anlarız?

Telepati yaptığımızı nasıl anlayabiliriz? Bunun bir yolu var mı? Eğer telepati konusunda çalışmalar yapıyorsanız “telepati nasıl yapılır” konusu içerisinde geçen tekniği öncelikle anneniz, kardeşleriniz veya çok yakın arkadaşlarınız üzerinde deneyerek telepati yapıp yapmadığınızı anlayabilirsiniz. Konuda da anlatıldığı gibi her insanın telepatik mesajlara tepkisi farklı olacaktır. Hatta eğer annenizle iletişiminiz iyi değilse O’nun üzerinde etkili olmaz ama yakın arkadaşınız üzerinde etkili olur. Telepati tekniğini veya telepati tekniklerini denediğiniz her insan alıcı konumunda bulunmayabilir bu nedenle tepki almamanız sizin başarısız olduğunuz anlamına gelmez.

Telepati yapıp yapmadığınızı anlamanın en kolay yolu, derin trans halinde iken sürekli iletişim halinde bulunduğunuz, duygusal veya ruhsal bağınızın bulunduğu arkadaşınızla bir deney yapmaktır. Belirlediğiniz bir saatte sizin bildiğiniz ama arkadaşınızın bilmediği bir kelimeyi konuda anlatılan teknikle veya Telepati ve imajinasyon Çalışmaları konusunda anlatılan tekniği kullanarak sürekli tekrar edin.

Deneyin kapsamını daraltmak için belli sayıda kelimeler de belirleyebilirsiniz. Deneyi kolaylaştırmak için belirlenen zaman aralığında arkadaşınızın da trans haline geçmesi sonucu olumlu yönde etkileyecektir. Arkadaşınız önyargısız bir şekilde, hiçbir şeye müdahale etmeden alıcı konumunda beklerse sonuç istediğiniz şekilde olacaktır.

Telepati Yönetimi ile Çağırma ve Birini Aratma

Bir arkadaşınızı veya sevdiğiniz bir insanı konu içerisinde anlatılan teknik ile çağırabilir veya sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Arkadaşınızı çağırma, birini aratma ve sizi araması için telepati nasıl yapılır? Telepatiyle birinin aramasını sağlamak mümkün mü?

Bunun için teknikte anlatılan adımları izleyerek zihninizden arkadaşınıza Telepatik Fısıltılar ve Telepatik Gelişim ve Telepatide Fısıltı Derinliği ve Fısıltı Etkisi konularını dikkate alarak yapmasını istediklerinizi “fısıldamanız” veya yapmasını istediğinizi “yaptığını zihninizde canlandırmanız” yeterlidir. Kısaca bunun için sizi aramasını istediğiniz kişiyi zihninizde canlandırın ve bir andan sizi hatırladığın, sizi arama isteğinin oluştuğunu ve sizi aradığını hayal edin. Bu pratiği geliştirmek için Telepati Aşamaları ve Telepati Deneyi konusunda anlatılan çalışmayı bir arkadaşınızla yapabilirsiniz.

Telepati Gerçek mi?

Ruhsal yetenekle ilgili konular siz deneyimlemediğiniz sürece gerçek değildir. Telepati, durugörü, astral seyahat, prekognisyon veya telekinezi gibi konular kağıda yazılan bir adresle ulaşılabilecek niteliğe sahip konular değildir. Bilimsel olarak ele alınmış çok sayıda deney örnekleri var bunları incelemek için Telepati Nedir? konusunda ikinci bölüme bakabilirsiniz (Telepati ile ilgili yapılan bilimsel çalışmalar)

Telepati Nasıl Yapılır? Kaynaklar:

1 Will Telepathic Computers be Able to Read Your Mind

Telepati Nasıl Yapılır? İlgili Makaleler

İleri seviye telepati tekniği için Telepati Nasıl Yapılır konusu ile birlikte  Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve İleri Seviye Teknikler konusuna bakabilirsiniz. Ruhsal hassasiyetiniz yeterli seviyede ise “telepati nasıl yapılır” konusu içerisinde anlatılan teknikle birlikte dikkat edilmesi gereken noktalara uyduğunuzda En etkili telepati yöntemi olarak geliştirilmeye ve gelişime açık imajinatif bir teknik ortaya çıkartabilirsiniz. (Yöntemin ne kadar etkili olacağı uygulayanın ruhsal kabiliyetlerine, telepatik yatkınlığına ve telepatik alıcıya bağlıdır. Bunların dışında konuda telepatinin etkili olabilmesi için hassas noktalara değinilmiştir.)

İlgili Tüm Telepati Konuları

Ruhsal Kabiliyetlerimizin Geliştirilmesi için Bilinmesi Gerekenler

Telepati Gerçek mi? Hayatımızdaki Yeri ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 

Telepati Nasıl Yapılır?

www.parapsikoloji.net

6 Şubat 2017

Bu yayın en son güncelleştirildi 15 Eylül 2021 19:14

E. Emre Sönmez

“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”

Yorumları Göster

 • Telepati var mı? Telepati hakkında yapılan araştırmaların sonuçları kesin bir şekilde telepati var mı yok mu sorusunu cevaplamak için yeterli değildir. Telepati gibi psi kuvvetlerinin varlığını veya yokluğunu kanıtlamak için yapılan çalışmaların birçoğu bilimsel olarak yeterli kanıtlar sağlamamaktadır. Ancak, bazı araştırmacılar telepati gibi psi kuvvetlerinin varlığının kanıtlarını sunmaya çalışmışlardır. Öte yandan, diğer bilim adamları bu araştırmaların bilimsel yöntemlerin dışında gerçekleştirildiğini veya sonuçların manipüle edildiğini iddia etmektedir. Bu nedenle, telepati gibi psi kuvvetlerinin varlığı konusunda bilim dünyası hala kararsızdır.

  Gerçekte bilim ne kadar gerçekçi? Maddesel boyutların sınırına kadar tabiki.

 • merhaba, benim şöyle bir sorunum var. insanları tanımasam görmesem bile biraz yoğunlaşarak düşüncelerini anlayabiliyor ve çevremdekileri o insanlara karşı uyarabiliyorum. uyardığım insanlar önce pek inanmasalar da sonrasında söylediklerim bir bir çıkıyor. bunun haricinde bir de hoşuma giden bir insana odaklanarak bir şekilde onunla tanışma fırsatı yaratıyorum. ancak kısa süre sonra bu ilişkiler kopuyor. belki haklarında çok detaya hakim olduğumdan belki başka sebeple ama bunu fazla yürütemiyorum. işle alakalı da odaklanarak bazı iş bağlantıları yapabiliyorum ama bunlar ömürlük olmuyor. öncelikle benim yaptığım odaklanmanın ve yaşadığım şeyin adı nedir? beni bu konuda bilgilendirebilir misiniz? sonrasında da bu şeyi nasıl geliştirebilirim, nasıl kontrol altına alabilirim veya nasıl tamamen durdurabilirim? teşekkürler

  • Merhaba.
   Bir konuda düşünce yoğunluğu sağlayabiliyorsak bu düşünceler tıpkı güçlendirilmiş radyo frekansları gibi odaklanan noktayı etkilemeye başlarlar. Ancak bunu herkes yapamaz. Bu yoğunluğu herkes tam olarak sağlayamaz. Doğum haritanızı Ruhsal Yetenek Konumları ile incelerseniz hangi yeteneğinizin sizi bu konuda etkin kıldığını daha net bir şekilde görebilirsiniz.

   Bu etkiye sahip insanların bir çoğunda yüksek konsantrasyon ve telepati yeteneği görülür.

   Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler? konusunda mekanizmanın nasıl işlediğini görebilirsiniz.

   Bu şekilde etkilediğiniz insanlarla ilişkiniz neden uzun süreli olmaz? Çünkü siz telepati ile veya düşüncenizi bir noktaya yoğunlaştırarak karşı tarafın iradesini etkileyerek bir ilişkinin startını veriyorsunuz. Karşı taraf, bu etkilerden uzaklaştığında doğal olarak ilişki de sonlanır. Siz bir tetikleme yapıyorsunuz ancak bunu karşı tarafın iradesini etkileyerek yaptığınızda ilişkinin süresi de, karşı tarafın iradesinin bu etkilerden kurtulma süresi kadar olur.

   Telepati Konuları başlığı altında telepati ile ilgili çok sayıda konu bulunuyor. Onlarda bu mekanizmayı nasıl kontrol altına alabileceğinizle ilgili ipuşları bulabilirsiniz.

 • telepati yeteneğimi nasıl kapatabilirim çünkü büyük sıkıntı içerisindeyim ne tür ilaçlarla telepati yeteneği ve 3. göz kapanır

  • Bunu şu örnekle açıklamaya çalışayım.

   Bisiklet kullanmayı doğuştan öğrenmeyiz, sonradan bir süre çaba göstererek denge sistemimizin adapte olması ile öğreniriz. Bu bir süreçtir.

   Birisi "bisiklet kullanmayı unut, bu özelliğini kapat" dediğinde bunu nasıl yapabilirsin?

   Eğer doğuştan bisiklet kullanmayı biliyorsan nasıl yapabilirsin?

   Belli bir adaptasyon sonrası öğrenilen özelliklerin kapatılması veya işlevsiz hale getirilmesi de bunlara benzer. Kapatmak için bir mekanizma gerekir, bunu oluşturmak için de uzun bir çaba. En kestirme yolu oto hipnozdur.
   Bunu da uzman bir hipnoterapistle yapabilirsin veya kendi çabanla uzun süren çalışma ile başarabilirsin.

   Kapatma kavramı dışında ise değer vermediğin, üstüne düşmediğin, umursamadığın herşey bir süre sonra kendiliğinde etkinliğini yitirir. Görme, umursama, etkilenme, ciddiye alma. Kullanılmayan herşey bir süre sonra etkinkliğini yitirir. Kendiliğinde çıkan hiçbir aktiviteyi ciddiye alma. Yolda yürürken gerçekte gözünün gördüğü ama dikkate almadığın, algılamadığın kaldırım taşları gibi. Varlar ama uyaran olarak dikkate alınmazlar.

  • Bunun için ilaç kullanılması sadece halının altına itilmesini sağlar ve dengeyi bozabilir. Telepati yeteneğinin etkinliğini ortadan kaldıran bir ilaç üretilmedi. Ancak ciddi anlamda yaşamını olumsuz etkiliyorsa bu durumu bir Psikolog ile mutlaka görüşmelisin. O kullanabileceğin ilaç vermesi için bir Psikiyatra yönlendirecektir. Bu konuda dikkat etmen gereken nokta ruhsal yetenekleri bilen ve dikkate alan bir Psikolog ile görüşmeye çalış.

   • telepati yeteneğimi aylardır bir türlü dengeyede alamadım yolda yürürken bir insanı hiçbir bağım olmamasına rağmen zihnimde tekrar görüyorum dizi yada sinema izlerken oyuncuyu yanımda tekrar istemsiz görüyorum ama görmek istemiyorum ne yapmalıyım

    • Nörolojik bir rahatsızlık geçirdiniz mi? Düzenli kullandığınız sinirsel veya nörolojik bir ilaç var mı?

     Eğer daha önce bir nöroloji uzmanı ile görüşmemişseniz öncelikle madde bedenle ilgili bir sorun olup olmadığından emin olmaya çalışın.

     Eğer bu konuda daha önce bir uzmanla görüşmüşseniz madde ötesi ilimlerle devam edin.

     Konu sadece telepati ile ilgili değil Durugörü ile de bağlantısı var gibi görünüyor.

     Öncelikle doğum haritanızı çıkarıp Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunu inceleyin. Hangi yetenekleri sizde varolduğunu görün ve ona göre ilerleyin.

     Eğer sizde her iki yetenek de yoksa farklı sebeplere bakmak gerekebilir.

     • Ağır depresyondayım depresif beynim var sorunu hipnoterapistle yada derin TMS yaptırılarak çözcem acaba depresif beyinde olan biri hipnoz olabilirmi önce hipnozmu yoksa derin TMS mi yaptırmalıyım

     • Bu konuya alanında uzman bir doktorla birlikte konuşarak karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır. TMS'nin size uygun olup olmayacağı konusunda da sizi bilgilendireceklerdir.
      Ama şahsen ben önceliği, bu konuda gerçekten uzman olduğuna inandığım bir hipnoterapiste verirdim. En azından hipnoza uygun olup olmadığınızı öğrenip o konuyu elemiş te olursunuz.

 • Ayrıldıgım birisi ile resmine bakarak telepatik bag kurmaya calısıyorum. Başarılı olup olmadıgımı nasıl anlayabilirim. Cok tesekkur ederim.

  • Başarılı olduğunu anlamanın çok fazla yolu var. En basiti bağlantı kurduğunda iletişim kurmasını söyleyebilirsin.

   Mesajı takip edebilirsen (imajinasyon veya zihinsel projeksiyon ile) tepki verip vermediğini anlayabilirsin. Ancak bu yöntemler için çalışman gerekebilir.

 • merhaba ne yazık ki annemi 2 ay önce kaybettim çok gençti sıklıkla rüyalarımda görüyorum bir gece rüyamda ruh şeklinde görüp bana çok iyi ve rahat olduğunu söyledi çok özel bir bağımız vardı bir anne kız bağından çok daha fazlasıydı onunla iletişim kurup konuşmak değil amacım onu gittiği yerde huzursuz etmek istemiyorum sadece yanında olduğuma ve onu çok sevdiğime dair bir enerji göndermek anneme bunu hissettirmek istiyorum telepati tekniğiyle bunu yapmaya çalışıyorum bunu nasıl yapabilirim ve yaptığımdan nasıl emin olabilirim bilgilendirirseniz eğer çok mutlu olurum

 • Merhaba. Teşekkürler bu değerli bilgiler için. Sormak istediğim soru biraz astroloji ile de bağlantılı
  Telepati gezegen saatleri dikkat edilerek yapıldığında daha etkili olabilir mi?
  Hangi gezegen saatini önerirsiniz?

  • Merhaba. Rica ederim. Evet kişiye uygun gezegen saatleri etkiyi artırır. Ancak kişisel bazda yapılacak çalışmaya bağlı olduğu için herkes içni bir gezegen saati belirtmek uygun olmaz.

  • Gece dikkati dağıtacak dış etkenler azaldığı ve hormonal aktivitelerin farklılaşması nedeni ile başarı oranının artması normaldir. (Seratonin, melatonin, epifiz..)

 • Ailem erkek arkadaşımla görüşmeme izin vermediği için iki haftadır sitede anlatılan uygulamaları yaparak onunla bağlantı kurmaya çalışıyorum. sadece bir kez bağlantı kurduğumu düşünüyorum ama bunu kontrol etme imkanım da olmadı.

  Onunla bağlantı kurmayı çok istiyorum. lütfen bana yardımcı olun. En azından onunla bağlantı kurup kurmadığımı nasıl anlayabilirim?

 • Bende doğuştan telepati yeteneği var ama arkadaşım telepati yapmanın günah olduğunu söylüyor bu doğru mu? Büyüden farksız olduğunu söylüyor

1 2 3 9

Son Konular

Astral Seyahat Denemesi – Yarı Uyku Durumundan Transa Geçme

Astral Seyahat Denemesi - Yarı Uyku Durumunda Transa Geçme Merhaba. Yasadığım duruma tam olarak uyan…

17 Ocak 2023

Telepati ile Bir Başkası Etkilenebilir mi?

Telepati ile Bir Başkası Etkilenebilir mi? Telepati ile bir başkası etkilenebilir mi? Telepati, diğer insanları…

24 Eylül 2021

Bir Başkasının Bize Telepati Yaptığını Nasıl Anlayabilirsiniz?

Bir Başkasının Bize Telepati Yaptığını Nasıl Anlayabilirsiniz? Bir başkasının bize telepati yaptığını nasıl anlayabiliriz? Bizim…

14 Eylül 2021

Güvenli Telepati ve Koruma Kalkanı Oluşturma

Güvenli Telepati ve Koruma Kalkanı Oluşturma Güvenli bir telepati nasıl yapılır? Telepati verilerini dış etkenlerden…

29 Ağustos 2021

Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler?

Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler? Cinler telepatik iletişimi etkileyebilir mi? Cinler telepatik iletişime nasıl müdahale…

10 Aralık 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (3. Bölüm)

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (3. Bölüm) Sayın Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji…

28 Kasım 2020

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.

Devamını Oku