Telekinezi Nasıl Yapılır? Nasıl Öğrenilir? Telekinezi Tekniği

Telekinezi Nasıl Yapılır? Nasıl Öğrenilir? Telekinezi Tekniği

Telekinezi Nasıl Yapılır? Nasıl Öğrenilir? Telekinezi Teknikleri

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi yapabilmek için bilmemiz ve dikkat etmemiz gereken noktalar nelerdir?

Telekinezinin ne anlama geldiğine ve nasıl bir işleyişe sahip olduğuna önceki yazımızda değinmiştik. Bu yazımızda Parapsikoloji denilince ilk akla gelen konulardan biri olan telekinezinin nasıl yapılacağına kısaca değinelim. Telekinezi nasıl öğrenilir ve nasıl yapılırTelekinezi veya psikokinezi ile herhangi bir maddeye yoğunlaştırılmış düşünce gücü ile etki edebilmek için öncelikle kişinin buna hazır hale gelmiş olması gerekir. Eğer kişide doğuştan bu etki mekanizması açıksa nazar konusunda olduğu gibi etki süreci çok daha hızlı işleyebilir veya kısa sürede bu etki mekanizmasını kontrol altına alabilir.

Telekinezi Hakkında Bilgi Edinme ve Amaçlar

Telekinezi yapmak isteyen kişinin öncelikle neden böyle bir çaba içerisine girdiğini biliyor olması gerekir. Neden telekinezi? Bu sorunun cevabı telekinezi nasıl yapılır sorusuna bulunacak cevaptan daha önemlidir. Basit bir heves, etkilenen bir film karesi, kendini gösterme ve ispatlama çabası gibi kısa sürede sönecek etkenler kişinin sabırla sonuna kadar gitmesine yeterli olmayacaktır. Bunun yerine insanın varolan beyin gücünü keşfetme, kendini tanıma, neler yapabileceğini görme gibi düşünceler daha olumlu etki yapacak ve kişiyi çok daha uzun süre motive edecektir.

Telekinezinin ne olduğu ve ne anlama geldiği konusunda yeterli araştırma yaparak; konu hakkında bilgi sahibi olmak kişinin motivasyonunu olumlu yönde etkileyecektir. Telekinezi hakkında yeterli bilgi sahibi olmak bilinçaltındaki telekinezi nasıl yapılır sorusunun cevabının kendiliğinden oluşmasını ve gerekli mekanizmaların çalışmasını sağlayacaktır. Unutmayın zihninizde cevapsız kalan tüm sorular kısa sürede size başarısızlık olarak geri döner.

Basit bir tanımla bir maddeye düşünce gücü ile etki etmek olan telekinezi ve psikokinezi nedir, herhangi bir fiziki temas olmadan bir cisme nasıl etki edilebilir, bu etkiye sebep olan faktörler nelerdir? Bu sorular hakkında yeterli bilgi sahibi olunması gerekir. En azından kişinin ruhsal düzeyde ve beynindeki nöron hücrelerinde bu etkiye sebep olacak enerjinin her zaman varolduğunun bilmesi önemlidir. Bu konuda ön bilgi edinmek amacıyla Telekinezi Nedir? konusunu inceleyebilirsiniz.

Telekinezi Nasıl Yapılır? Konusuna Geçmeden Bilinmesi Gerekenler

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi göz teması veya el hareketleri ile enerjiye yön verilerek yapılabilir. Kolay ve basit telekinezi teknikleri ile İlk çalışmalarda nesnelere basit hareketler verilebilir ancak uzun vadede istenilen hareketlerin verilebilmesi için daha fazlası gerekir. Bu alanda ilerlemek isteyenlerin imajinasyon (Canlı görüntüleme, hayal etme) konusunu iyi kavramış olmaları gerekir.

Önceki konumuzda da değinmiştik hiçbir düşünce evrende kaybolmaz tıpkı radyo sinyalleri gibi etrafa yayılır. Bunun gibi zihinde oluşturulan görüntülerde aynı etkiye sahiptirler ve bir noktaya yoğunlaştırıldıklarında enerjiyi kontrol etme, düşünceyi aktarma gibi bir özellikleri de vardır. Bir cisme sadece bakarak yapacağınız etki ile gözlerinizden çıkan enerji hüzmelerinin baktığınız cismi sardığını ve ona istediğiniz şekilde yön verdiğinizi hayal ederek yapacağınız bir çalışma aynı olmayacaktır.

İmajinasyon çalışmalarının ilk aşaması gözler kapalı iken yapılır ilerlediğinizde gözleriniz açıkken de bunu yapabilecek duruma gelmiş olacaksınız.
Diğer bir konuda beden ve irade üzerinde hakimiyet kurmanızı sağlayacak olan oto hipnozdur. Oto hipnozla bedeninizdeki enerjiyi hissedebilir ve kontrol edebilir hale gelmiş olacaksınız. Trans halinde imajinasyon daha güçlü ve etkili olmaktadır. İlerledikçe gözleriniz açıkken dahi net görüntüler görmeye başlayabileceksiniz.

Telekinezi Tekniği ve Uygulama Aşamaları

Yukarıdaki açıklamalardan sonra en azından kullanacağım bazı kavramlar konusunda yabancılık çekmeyeceğinizi umut ediyorum. Psikokinezi veya Telekinezi çalışmaları sırasında kullanılan çok sayıda obje vardır, nasıl bir materyal kullanacağınızı belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Materyal kullanımında zordan kolaya telekinezi aşamaları için bir kaç örnek verecek olursak,

Kavanoz kapağı delinerek ipin ucuna herhangi bir nesne bağlayabilir kapağı kapatarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu materyalin en büyük avantajı meydana gelen kıpırdanmaların hava akımı ile meydana gelip gelmediği şüphesini hiçbir zaman yaşamazsınız. İpin ucuna folyo, tam ortasından tutturulmuş iğne, uygun uzunlukta kesilmiş ve ortasından bağlanmış pipet olabilir.

Psi Wheel adı verilen ve yapımını aşağıda göreceğiniz materyal en çok bilinen ve kullanılanıdır. Ancak hava akımlarına açık olması sizde şüphelere neden olabilecek bir materyaldir. Eğer Psi Wheel kullanacaksanız üzerine bir cam kavanoz ile kapatabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz kağıdı dengede duracak bir silgiye tutturulmuş uzunca bir iğnenin üzerine tam merkeze gelecek şekilde oturtabilirsiniz.

Psi Wheel Nasıl Yapılır?

Uygulama Öncesi Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Telekinezi alıştırmaları ve uygulamaya başlamadan önce eğer zihnen rahat değilseniz kendinizi rahatlatmaya çalışın. Stres, kaygı, öfke, aşırı açlık veya tokluk, yoğunlaşmanıza engel olacak bedensel herhangi bir ihtiyaç, aşırı soğuk veya sıcak ortamda olup olmadığınız gibi noktalara dikkat edin. Sayılanlar dışında dikkatinizi dağıtacak herhangi bir sorun varsa onları da ortadan kaldırmaya çalışın. Özellikle yapacağınız ilk çalışma kendinize duyacağınız güven ve motivasyon için oldukça önemlidir. Mümkünse bir süre kimsenin sizi rahatsız etmemesini sağlayın, telefonunuzu kapatın veya sesini kısın. Tam bir sükunet ortamı oluşturduğunuza emin olduğunuzda çalışmaya başlayabilirsiniz.

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Alıştırması Uygulamada ilk Aşama

Öncelikle üzerinizdeki negatif enerjiyi deşarj edin, bedeninizi ve beyninizi oksijenle besleyin, tıkalı bir enerji kanalınız varsa onları açın.

Sırtüstü uzanın 5 kez ciğerlerinizi tümüyle dolduracak kadar nefes alıp verin. Nefesinizi eğer tıkalı değilse burnunuzdan alıp ağzınızdan verin ve bir süre bedeninizdeki değişimleri inceleyin.

5 defa derin nefes daha alın ve son nefesinizi verdiğinizde bedeninizde ne kadar kas varsa tümünü 3-4 saniye boyunca sıkın. Bedeninizdeki enerjiyi ve dalgalanmaları hissetmeye çalışın. Bu esnada kendinize “Enerjiyle dolup taşıyorum, enerjimi kontrol edebiliyorum ve enerjimi madde üzerinde etki edecek şekilde kullanabiliyorum” gibi telkinler de verebilirsiniz. Çalışmayı biraz daha ileri boyutlara taşımak isterseniz nefes alırken burnunuzdan içinize müthiş bir enerjinin girdiğini hayal edip nefesinizi verirken bedeninizdeki tüm kirli ve negatif enerjinin atıldığını da hayal edebilirsiniz.

5 defa derin nefes daha alıp verin ve tüm dikkatinizi bedeninizdeki enerji akışına verin. Enerjiyi imajinasyonla kontrol etmeye çalışın. Enerjinin ellerinizde, gözlerinizde veya alnınızın ortasında toplandığını hayal edin. Bir süre sonra gerçekten enerjinin hayal ettiğiniz noktalarda toplanmaya başladığını o bölgelerin ısınmaya ve karıncalanmaya başladığını göreceksiniz. Bu uygulamayı tekrarladıkça bu etkinin daha da arttığını görebilirsiniz. Son olarak biraz sonra yapacağınız çalışmayı hayal ederek hangi materyal üzerinde çalışacaksanız o materyali istediğiniz şekilde hareket ettirdiğinizi görüntüleyebilirsiniz.

** Bu çalışmayı istediğiniz gibi geliştirebilir ve kendinize uyarlayabilirsiniz. Eğer düzenli bir şekilde yaparsanız faydasını mutlaka göreceksiniz. Meditasyon yapanlar için aşina olan bu çalışma enerji kanallarınızı daha aktif bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacak aynı zamanda günün yorgunluğunu da atmanızı sağlayacak enerjinizi dengeleyecektir.

Telekinezi Nasıl Yapılır? Uygulamaya Geçiş, Telekinezi Tekniği Uygulama

Materyalinizi rahat olabileceğiniz bir noktaya yerleştirin. Bu bir masa üstü veya sehpa olabilir.

Oturduğunuzda çok rahat olmalısınız, sırtınızın dik olmasına dikkat edin. Çok sorun olmamakla birlikte materyali yukarıdan değil yandan görebileceğiniz bir pozisyon ayarlamaya çalışın. (Etki kişiden kişiye değişir siz kendiniz için en uygun olanı bulmaya çalışın)

Gözlerinizi kapatın, tüm dış dünyadan soyutlanarak sadece materyale odaklanın.

Nasıl bir hareket vermek istiyorsanız önce bunu hayal edin. Zihninizdeki görüntü ne kadar canlı ve net olursa etki de o kadar güçlü olacaktır.

Enerjinin ellerinizde biriktiğini hayal edin. Karıncalanmayı ve ısınmayı hissedin. Ellerinizin siz istediğinizde istediğiniz şekilde hareket edecek bir enerjiyle dolup taştığını ve parlak bir ışıkla kaplandığını hayal edin. (Eğer ellerinizi kullanacaksanız elleriniz, gözlerinizi kullanacaksanız gözleriniz)

Görsel ve Dokunsal Özelliklerinizi Göz Önünde Bulundurun!

Algısal özelliklerimiz göz önünde bulundurularak telekinezi nasıl yapılır?

 Gözlerinizi açmadan ellerinizi materyale doğru uzattığınızı ve bu esnada ellerinizdeki enerjinin küçük kıvılcımlar çakarak materyale doğru gittiğini ve onu sardığını hayal edin. Materyali bu enerji ile istediğiniz şekilde hareket ettirdiğinizi hayal edin. (Objelerle iç sesle konuşmak, mesaj iletmek, söz dinlediğini hayal etmek eklenebilir zamanınıza bağlı)

 Hazır olduğunuza inandığınızda gözlerinizi açın ve ellerinizi materyalin iki yanına yaklaştırın az önceki hayal ettiğinizi şimdi gözleriniz açık iken yapın. Psi Wheel kullanıyorsanız ellerinizden çıkan enerjinin kağıdı yavaş yavaş sağa doğru döndürdüğünü hayal edin. Bu esnada kaslarınızı veya bedeninizin herhangi bir yerini sıkmayın. Farkına varmadan yapacağınız kasmalar bir süre sonra size ağrı ve yorgunluk olarak geri dönecektir. Kendinizi serbest bırakın ve tadını çıkarmaya çalışın. Yapmak istediklerinizin sadece hayal gücünüzle sınırlı olduğunu unutmayın.

Genelde ilk denemelerde ilk hareketler kolay alınır ancak aşırı bir beklentiye girmek her zaman hayal kırıklıklarını da beraberinde getirir. Her şeyi ilk gün başaracağınız gibi bir saplantıya kapılmayın bu düşünce sizin çok çabuk pes etmenize neden olacaktır. Şunu düşünün “Telekinezi, boş zamanlarımı değerlendirmek, kendimi keşfetmek ve eğlenmek için bir uğraş olacak” Bu ve benzeri düşünceler sizi hem rahatlatacak hem de gerçekten bu çalışmadan büyük keyif almanıza yardımcı olacaktır. Kısa sürede büyük sonuçlar alma düşüncesi kısa sürede size geri dönecek büyük hayal kırıklıkları olacaktır.

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Nasıl Geliştirilir? Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 Eğer yeterli donanıma zaten sahipseniz kısa sürede başarılı olabilir hatta ilk denemede sürpriz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

 Yöntem ve teknikler herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. Görsel, Dokunsal veya Duyuşsal algıdan hangisine sahipseniz ona göre yöntemleri kendinize göre düzenlemeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlayacaktır. Eğer dokunsal bir algıya sahipseniz  materyale dokunduğunuzu onu hissettiğinizi onu dokunarak çevirdiğinizi de hayal edebilirsiniz. Duyuşsal algıya sahip olanlar rüzgar estiğini sesini duyduğunuzu ve bu rüzgarın sizin gözlerinizden veya ellerinizdeki akımla oluştuğunu hayal edebilirsiniz.

 Telekinezide gelişme göstermek istiyorsanız öncelikle kendinize bir “telekinezi çalışma programı” hazırlamanız gerekir. Bu programda her gün ne kadar süre çalışacağınız, hangi teknikleri ne kadar süre kullanacağınız, gün ve gün ilerleme raporlarınız gibi ayrıntılar yer almalıdır.

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri nelerdir? Dikkat edilmesi gereken konular ve daha fazlası için: Telekinezi Forum Sitesi ni inceleyebilirsiniz.

Örnek Telekinezi Psi Wheel Çalışmaları

 

İlgili Konular:

Telekinezi Nedir Nasıl Gerçekleşir?

Beyindeki Kinezinin Oluşumu ve Maddeye İletimi (Uygulama)

İmajinasyon ve Telekinezi Çalışmaları

Psi Whel Görsel: Dicuzzion

Telekinezi Nasıl Yapılır?

www.parapsikoloji.net

11 Ocak 2017

Son Güncelleme 27 Şubat 2023 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 66 YORUM
 1. blank selen dedi ki:

  2 gündür deniyorum ve hareket ettiremedim psi whell ve diğer kavanozuda denedim olmuyor giderek duzenli yaparsam hareket ettirebilir miym

  1. blank EMR dedi ki:

   Kendinizi zorlamadan (kaslarınızı sıkmadan) düzenli olarak her gün kısa süreli çalışmalar yapmaya devam edin. Herkesin başarı noktası farklıdır. Sayısal zekası iyi olan birinin bir matematik problemini anlama süresi ile sözel zekası iyi olan birinin anlama süresinin aynı olmaması gibi.. “Çalışıyorum neden olmuyor?, Yapıyorum olmuyor? Bende bir sorun mu var?” tarzı cümleleri asla kullanmayın. Bunu bir süreç olarak düşünün. Sadece eğlenin ve tadını çıkarın. Eğer doğuştan yatkınlığınız varsa kısa sürede yoksa biraz daha uzun sürede mutlaka sonuç alırsınız.

 2. blank Murat dedi ki:

  Çalışıyorum hava akımı olmayan bir odada psi wheel denemesi yapıyorum, başarıyorum ama sonra ne yaparsam yapayım bir türlü olmuyor. İster istemez başarıp başaramadığım konusunda şüpheye düşüyorum. Nedir bunun nedeni?

  1. blank EMR dedi ki:

   Hava akımı yoksa başarmışsınızdır. Enerji kanalları tam olarak açılmadan çalışmanın başlarında bu tür durumların olması normal. Düzenli çalışıldığında sorun yaşanmayacaktır. Bisiklet kullanmayı ilk öğrendiğimizde zaman zaman düşmemiz gibi. Tam olarak öğreninceye kadar düşmemiz öğrenmediğimizi ve başarısız olduğumuzu göstermez.

 3. blank Esila dedi ki:

  Merhaba.Bu benim ilk denememdi ve çok küçük bir kıpırdama oldu.aynı anda tekrar denemelerimde malesef sonuç alamadım.Odaklanma problemim olduğunu düşünüyorum ve hafif bir el ağrısı var.
  Ne yapmalıyım veya nasıl çalışmalıyım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba.

   21 gün veya 1 aylık çalışma programı hazırlayın. Günde en az iki defa 20 veya 30 dakikalık veya kendinize uygun bir sürede çalışın. Kaslarınızı zorlamayın. Sadece enerji akışına odaklanın. Başarılı olma veya olmama konusuna odaklanmayın. Herşeyin bir zamanı vardır. Zihnen ve bedenen hazır olunduğunda sonuç alınacaktır.

 4. blank Zeynep dedi ki:

  Ben yapmaya çalışırken içimden nasıl istediğim nesneyi hareket ettireceğimi hayal ettim ve enerjimi ellerime aktarmaya çalıştım gerçektende karıncalaşıp ısındı fakat azda olsa istediğim nesneyi hareket ettiremedim ne yapmam gerekiyo bilgilendirirmisiniz?

  1. blank EMR dedi ki:

   Kendinizi yormadan az ama etkili bir şekilde çalışmaya devam etmeniz gerekiyor. Helikopterin pilot koltuğuna oturtulsanız onu uçurabilir misiniz? Öğrenmeniz ve pratik yapmanız gerekir. Bu bir süreçtir. Zihnen ve bedenen hazır olmadan yapamazsınız. Acele etmeyin. Sadece pratik yapın. Kendisini serbest bırakın, kaslarınıza fazla yüklenmeyin.

 5. blank Selim dedi ki:

  Merhaba telekinezi var veya yok demiyorum. Bu dünyada her şeyin mümkün olduğuna inanıyorum. Ama bu kadar basit değil. Yorumlara göre çoğu insan başarmış nesneyi hareket ettirmişler. Gerçekten başaran insanlar olsaydı bunu günlük hayatımızda kullananları görmez miydik? Lütfen beni aydınlatırsanız sevinirim.

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Günlük hayat bu konulara açık mı? Dünyaya geldiğimiz andan itibaren bize öğretildiği şekilde yaşar ve algılarız.

 6. blank Aybike dedi ki:

  İlk denediğimde hiçbir şey olmadı ellerim yaparken kasıldı ve daha sonra başım ağrıdı deniyorum ama olmuyor

  1. blank EMR dedi ki:

   Kısa süreli çalışmalarda başarı sağlamak için doğuştan etkin olmak gerekir. Acele etmeyin. Çalışmanızı günlük kısa süreli çalışmalarla (10-20 dakika) uzun vadeye yayın. Bu çalışmayı hobi olarak görün. Eğlenceli hale getirmeye çalışın. Kendinizi fazla zorlamayın. Kaslarınızı sıkmayın. Enerjiyi nasıl yönlendireceğinizi ancak zamanla kavrayacaksınız.

 7. blank Azra dedi ki:

  Ben psi whell kullanıyorum ama bir türlü dönmüyor bunu yaptıktan sonra başımda ağrı hissediyorum ve garip hissediyorum

  1. blank EMR dedi ki:

   Çok fazla çaba sarfetmeyin. Günlük çalışmanızı kademe kademe artırın. Başlangıç için günde iki kez 10’ar dakika bile yeterlidir. Kaslarınızı sıkmamaya özen gösterin.

 8. blank Burak dedi ki:

  Yaparken enerjiyi bacaklarımda çok agır hissediyorum gövde ve üstunde hissedildigi cok anlasilmiyor yardimci olabilecek bir şeyiniz varmı acıklama vb.

  1. blank EMR dedi ki:

   Enerji yönlendirebiliyorsanız enerjinizi ellerinize yönlendirin. Enerji kanallarınızla ilgili sorun olabilir. İmajinasyon ve Telekinezi Çalışmaları ve İmajinasyon ve Çakra Açma Çalışmaları konularına bakabilirsin.

 9. blank elmir dedi ki:

  telekinezi öğrenmeden diğer kinezileri öğrene bilirmiyim?

  1. blank EMR dedi ki:

   Enerjiyi kullanmayı öğrendiğinizde bunu hangi alanda kullanacağınız size bağlı.

 10. blank munzur dedi ki:

  enerjiyi hissedince kağıt vs. maddeleri çok rahat oynata biliyorum ama sonrasında yorgunluk baş ağrısı ve enerjimin azaldığını hissediyorum

  1. blank seher dedi ki:

   İnsan uzerine etki telekinetike girermi acaba sizinle konusmak isterim

  2. blank yasemin dedi ki:

   merhaba durumunuzun normal olduğuna inanıyorum. ben çok yoğunlaştım ancak hiçbir şey oynatamadım ve kısa süreli bir baş ağrısı çektim. odaklanmakta sorun yaşadığımı düşünüyorum. bunu nasıl aşabileceğim hakkında bir fikrin var mı?

 11. blank umutlu dedi ki:

  Selam, bu yazıdaki her şeyi uyguladım ama maalesef kağıtta hiçbir şey olmadı. 1 yıl önce galiba, iğrenin üzerine kağıdı sabitlemiştim ve döndürmeyi başarmıştım(ellerimi kullanmamıştım, gözlerimi kullanmıştım). O zaman da başım ağrımıştı. Şimdi kağıda hiçbir şey olmadı. Ama alnımın tam ortası zonklamaya başladı ve şu an başım ağrıyor. Bu ne demek oluyor acaba?? Teşekkürler.

  1. Üçüncü Göz Nedir? Üçüncü Göz Çakrası konusunda giriş bölümünde açıklanıyor. Yapılan faaliyet hangi çakraya vurgu yaparsa o çakranın aktivitesi artar.

 12. blank S.K.Kalaycı dedi ki:

  Merhaba,telekineziye çok inanmıyorum.Salla gitsin yalan dolan tarzında değil de olabilir olmayabilir tarzında…Önceden bir kere döndüğünü hatırlıyorum,ne yapsam ne etsem fiziki olarak dönmüyordu ama soyut olarak bir kere dönmüştü.Sonra sıkıldım ve 1-2 yıl bıraktım.Herneyse konuyu dağıtmadan söyleyim.Suyun içildiğine inandığımız kadar inanç gerekli mi?Yoksa şu anki inanç durumun başarmaya yeter mi?Yetersede ne kadar sürede başarabilirim?Not:Yapma amacım
  sadece denemek ve hissi yaşamak.Ayrıca bazen rüyamda telekinezi yaptığımı görüyorum.

  1. blank EMR dedi ki:

   Merhaba. Niyetiniz deneme olduğu için sonuçlarda buna göre şekillenir. Bioenerji ile tedavi, nazar, nöron hücrelerindeki enerji, sözlere ve hislere göre şekillenen buz kristalleri, protonlar söz dinler mi? vb. konuları araştırın. Telekineziye inanmak veya inanmamak önemli değil öncelikle bilgi olarak bunun olabileceğini kendinize gösterin. Sonuç almanız hızlanacaktır.
   Telekinezi Nedir? Nasıl Gerçekleşir?

 13. blank Aytaç dedi ki:

  Örnek bir çalışma programı var mıdır acaba?

  1. blank EMR dedi ki:

   Telekinezi Çalışma Programları linkinden çok sayıda programa ulaşabilirsiniz.

 14. blank tuğba dedi ki:

  Çalışmaya başladığımda dikkatim çabuk dağılıyor bunun için ne yapmam gerekir?

  1. blank EMR dedi ki:

   Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş, Alfa Teta Evresi konusunda anlatılan çalışmayı yaparak odaklanmaya çalışın. Her insanın odaklanma seviyesi aynı değildir. Odaklanma süresini arttırmak için belli bir süre çalışmanız gerekir.

 15. blank Tanem Suçlu dedi ki:

  Ben psi wheel gibi şeyler yaparken karıncalanma hissi hissetmiyorum normal mi?

  1. blank EMR dedi ki:

   Araba kullanırken herkesin heyecanlanması gerekmez. Karıncalanma da herkeste her zaman olmayabilir. Herkesin hissedişi ve algısı farklıdır.

 16. blank M.Ali Karayel dedi ki:

  Selam.Ben 2-3 yıldır bu telekinezi işleriyle ilgili araştırma yapıyorum ama telekinezinin varlığına dair bir kanıt bulamadım.Neden kanıt bulmaya çalışıyorsun derseniz ben bu telekinezi olayına pek inanmıyorum,tek güvencem eskiden yapmış olduğum bı deney onun dışında pek kanıtım yok.Zaten siz de inanmazsanız asla olmaz tarzından birşey yazmışınız,ben de bunun üzerine uzun zamandır kanıt arıyorum.
  Normalde çalışma süresi sıkıntı olmaz,2-3ay bile çalışırım ama siz inanmazsanız hiç olmaz tarzında yazdığınız için….
  Herneyse lafı fazla dolandırmadan söyleyeyim.Sizin elinizde bir kanıt veya bildiğiniz bana bunu inandıracak bi alet frekans falan.Ama kanıt yazacaksanız lütfen BİLİM ADAMLARI TARAFINDAN onaylanmış olsun.Yoksa pek inandırıcı gelmiyo da.Cidden çok önemli benim için bilim adamlarının onaylaması

  1. blank EMR dedi ki:

   Selam.
   İnanmak süreci hızlandırır ancak şart değildir. Spor yaptığında kaslarının gelişeceğine inanmasan kasların gelişmeyecek mi? Bazı fiillerle birlikte ortaya çıkan sonuçlar inançlarla ilgili değil, kurallarla ilgilidir.
   Chi enerji ve Nina Kulagina’yı araştırabilirsin. Yeterince çalıştığında doğuştan yatkınlığında varsa başardığında kendinde göreceksin.

   Titreşimler, enerjiler, frekanslar bir noktaya odaklandığında odaklanan yer enerjinin şiddetine göre etkiye maruz kalır. Telekinezi bunun insan tarafından yapılmasıdır. Bilimsel ispat aradığın Parapsikoloji ve ilgili konular bilim tarafından kabul edilmemektir. Parapsikoloji Nedir? Neden Bilim Dalı Değil?

   1. blank M.Ali Karayel dedi ki:

    Sağolun,çok çok çok çok teşekkür ederim.Türkiyenin sizin gibi insanlara ihtiyacı var

  2. blank Muhammet dedi ki:

   “Ruh çağırma” oyununu dumuşsunuzdur. Bundan 6-7 sene önce 4 arkadaş eğlencesine yapalım dedik. O gece olanlar hayalmiydi, gerçekmiydi, zihnim bana bir oyun mu oynadı bilmiyorum. Ama hatırladığım tek şey biz 4 arkadaş sadece cevaplarını bizim bileceğimiz sorular sorduk ve her seferinde fincan harflere teker teker giderek doğru cevaplar verdi. Bir ayrıntı daha: olayın gecesi banyoda klozete bağlı bir hortum patladı eğer gürültüye uyanmamış olsam sadece ev değil alttaki diğer dairelere de su basacaktı

 17. blank Zeynep Ersoylu dedi ki:

  Telekinezi için kapak çalışması yapıyorum ama azcık odaklandığımda çok uykum geliyor ve yapamıyorum bir öneriniz var mı, söyler misiniz? İyi akşamlar…

  1. blank EMR dedi ki:

   Uykuya yakın saatlerde yapmamaya çalışın. Erken saatler zihinsel fonksiyonların daha yüksek olduğu saatlerdir o saatlerde deneyebilirsiniz.

 18. blank Papatya dedi ki:

  Gerçekten çok hevesliyim gerçek olduğuna inanıyorum umarım başarırım.

 19. blank buhlem dedi ki:

  ben ilkkez denedim ve uzaktan konturol edebildim hatta kağıdı hissettim auramın açıldıhını hissettim ve iç sesimle onu yönlendirdim ben şuanda şaşkınlık içindeyim beynim durmadan konuşuyo ama çok güzel bi his di enerjiyi elimde hissetmek ama yoruldum ve biraz dinlenmeliyim

  1. blank Duygu dedi ki:

   Telekinezi planımı nasıl yapmalıyım çok fazla inanıyorum 5 tane filan site araştırdım en çok bilgiyi sizden aldım çok teşekkür ederim

   1. blank EMR dedi ki:

    Teşekkürler.
    Telekinezi çalışma programı forum sayfamızda arkadaşların paylaştığı çalışma programları bulabilirsiniz.

 20. blank Psişik dedi ki:

  Enerjiyi zihnimde hissedebiliyorum. Ve bir şeye odaklanırken bu enerjinin de toplanıp hedefe kitlenmek üzere güçlendiğini hissedebiliyorum. Ama aktarım başarısız cünku daha fazla enerji gucune ihtiyac var. Buda beynimin zayıf olduğunu gösteriyor ki daha fazla bilişsel beceri gelistirmeliyim

 21. blank Furkan Deniz dedi ki:

  Arkadaşlar olmuyo yani bir türlü anlamıyorum neden olmuyo talimatların hepsini yapıyorum ama işe yaramıyo lütfen yardım edin

  1. blank EMR dedi ki:

   “olmuyor” kelimesini kullandığın sürece olmaması doğaldır. Doğal olmayan bu kelimeyi kullandığın halde olmasıdır.
   Öncelikle Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda belirtilen ruhsal yetenek konumlarını incelemeni öneririm. Eğer doğuştan yeteneğin yoksa daha uzun süre çalışman gerekecektir.

   Bu süreçte kullanacağın kelimeler, düşüncelerin ve bakış açın sonucu olumlu veya olumsuz yönde etkileyecektir. Ruhsal yeteneklerin geliştirilmesinde “Neden olmuyor” şeklinde bir ifade kullanılmaz. Akıl ve mantık, matematiksel işlemlerde formülle birleştiğinde sonuca daha kısa sürede ulaşılabilir ancak ruhsal yeteneklerin ortaya çıkarılması ve kullanılması ne yazık ki kişiye özeldir ve sabır gerektirir.

   Acele etme bir program yap ve her gün sabah 30 akşam 30 dakika çalışma yap. Süre kişiden kişiye değişeceği için kendine göre ayarlayabilirsin. Her gün elde ettiğin sonuçları not al. Değişimleri gözlemleyerek programını güncelle.

 22. blank kinezi dedi ki:

  bir kaç kez denedim parmak uçlarım karıncalanmaya başladı benimde. henüz dönmedi ama enerjiyi hissedebiliyorum.

 23. blank Hakan yalım dedi ki:

  Telekinezi çalışırken parmak uçlarımda çok fazla karıncalanma oluyor. Düzenli çalışırsam enerjinin parmaklarımdan aktığını düşünmem bile yeterli, hemen karıncalanma ve kaşıntı başlıyor. Bioenerji yeteneğim olabilir mi?

  1. blank EMR dedi ki:

   Enerji akışı yoğunsa bu durum yaşanabilmektedir. Bioenerji Nedir? Tedavide Nasıl Kullanılır? Bioenerji Nasıl Geliştirilir? konusunda çalışma yapabileceğiniz örnekler mevcut, alıştırmaları yaparak test edebilirsiniz.

 24. blank Elifsu dedi ki:

  Ben telekineziye ilk başladığımda gayet güzel bir sonuç aldım. 1 hafta boyunca çalıştım ( psi whell tekniğiyle) . Artık o kağıdı tamamen istediğim şekilde döndürebiliyordum. Sonra ilk kestiğim kağıdı çöpe attım çünkü özensizce kesmiştim ve artık daha iyi bir deneyim elde etmek ve kendime başka bir kağıt kestim. O kağıdı ise hiç ama hiç hareket ettiremedim. Sonra araya dersler, okul, sınavlar girince de bir daha hiç denemedim ama içim hala bunu yapmak için büyük bir istekle dolup taşıyor. Sizce niye böyle oldu bir fikriniz var mı?

  1. blank EMR dedi ki:

   Çok farklı nedenleri olabilir. Kağıdın içeriği, bakış açınızın değişmesi, enerji düşüklüğü, kağıtların ağırlıkları vs.

   Şu an kullandığınız kağıt daha önce kullandığınız kağıttan farklı mı?

 25. blank Semih dedi ki:

  En iyi telekinezi gözle mi, elle mi?

  1. blank EMR dedi ki:

   Kişinin özelliklerine göre değişir. Bioenerji özelliği varsa elle daha iyi sonuç alır. Enerjiyi gözle de yansıtabilenler gözle daha iyi sonuç alabilirler.

   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları
   Üçüncü Göz Nedir? Üçüncü Göz Çakrası

   Konularına bakabilirsiniz.

 26. blank EMR dedi ki:

  Statik elektrik ve ısı ile ilgili hava akımı olabilir mi? Bu şüpheleri ortadan kaldırmak için üzerine cam bir materyal geçirebilirsiniz.
  Eğer şüpheler yersizse doğal bir yetenekte olabilir. İstemek ve düşünmek te enerji serbest kaldığı sürece yeterli gelebilir.

 27. blank yağmur dedi ki:

  psi wheel kendi kendine hareket ediyor ben hiçbirşey yapmasam bile o dönüyor ne yapabilirim.
  Ama nasıl ben onunla ilgilenmediğim halde dönüyor rüzgar olabilir mi diye düşünüyorum ama?

 28. blank Gökçen dedi ki:

  Çalışırken ellerimde ısınma ve karıncalanma oldu ama psi wheeli istediğim gibi çeviremedim hareket edip aniden durdu ne yapmam lazım

  1. blank EMR dedi ki:

   Bu duruma sebep olan beynin gerçeklik olgusudur. Kısa bir an Psi Wheel döner ancak o anda beynimizin müdahale ettiğini hissedebilirsiniz. Bilinçaltımız, edindiğimiz bilgile ve tecrübeler bize bunun olmayacağını söyler. Tümü o an müdahale olarak karşımıza çıkar. Bu müdahaleyi aşmak zaman ve sabır gerektirebilir, çoğu neler olduğunun farkına varmadan o evreyi aşar. Tümüyle zihnimizi ne kadar kontrol edebildiğimizle ilgili bir durum.

   Bu gibi sorunları aşmanın en kolay yolu çalışma öncesi imajinasyon yapmaktır. Çalışmaya başlamadan önce yapmak istediklerimizi önce zihnimizde canlandırmamız gerekir. Düşünceler ve görüntüler oluşları etkileme gücüne sahiptir. İmajinasyon ve Telekinezi Çalışmaları adlı konuda ayrıntılara bakabilirsiniz.

 29. blank Rose dedi ki:

  psi wheel denedim ve azda olsa hareket etti günden güne çalışacağım ve yapacağım buna inanıyorum amacım da canım sıkıldığında yapmak umarım başarabilirim

 30. blank Burak Demir dedi ki:

  ”Etkilenen bir film Karesi” benim sebebim 😀 Carrie gibi olmak istiyorum 😀 ben Carrie yi ilk hani Japonya ya da Çin de 2 öğrenci vardı onlardan birine 2 erkek bulaşıyordu sonra onları duvara yapıştırıyodu sonra korkup/şaşırıp çığlık atınca masadaki şeyler falan düşüyordu ya, birisi de bunu Carrie ye benzetmişti ben de Carrie nin resmini görünce korktum ve içine şeytan girmiş ya da zombi olduğunu düşündüm, 25. Eylül de de sebebini bilmememe rağmen bakayım dedim ve… anladım ki. spo olmasın izlemedim ama izlicem. benim sebebim bu 😀

 31. blank Banu mukaddes dedi ki:

  Ya ilk defa denedim şimdi ama olmuyor konsantre oluyorum inanıyorum da olacağına ama olmuyor herşeyi yapıyorum yine olmuyor NE YAPABİLİRİM YARDIM EDİN LÜTFEN ACİLLL

  1. blank EMR dedi ki:

   Bu kadar acele etmeni gerektirecek bir neden var mı?
   https://www.parapsikoloji.net/telekinezi-nedir/ linkindeki konunun son bölümlerini dikkatli bir şekilde okur musun. Lütfen acele etmeyin. Küçük adımlarla…

 32. blank Psikolojik Whell dedi ki:

  İlk denemelerimde psi whell dönüyor daha sonra istesem de hareket ettiremiyorum ne yapmalıyım?

  1. blank EMR dedi ki:

   Forum sitesinde de benzer bir konuda cevaplamıştım oradaki metni aynen kopyalıyorum.

   Genelde ilk uygulama ve uygulamalar çok başarılı olur. Herhangi bir şartlanma yoktur, kimseyi inandırmak zorunda değilsiniz, başarılı olursanız devam edersiniz, olamazsanız “Böyle bir şey yok” der bırakırsınız. Ortaya koymanız gereken hiçbir şey yok. Denersiniz başarı sizin, başarısızlık hiç kimsenin olur.

   Sorunun büyük kısmı ilk denemelerde başarılı olunması ile başlar. Bilinçaltınız ve o zamana kadar edindiğiniz tüm bilgi ve birikimleriniz size “aslında bunun bir rastlantı olduğunu, rüzgar akımının neden olabileceğini, nefesinizin etki ettiğini, elinizdeki statik elektriğin neden olduğunu vs.” söyler durur. Tıpkı astral seyahat çalışmalarında olduğu gibi beyin sizi gerçekliğine inandırmaya çalıştığı madde seviyesine getirmeye çalışır.

   İlk denemelerden sonra çalışmayı bırakın, bir süre ara verin. Bu süreyi araştırmaya ve bilgi edinmeye ayırın. Kendinizi iyi hissettiğinizde, enerjinizi tekrar toparladığınızda devam edin. Zihninizdeki “ya olursa, ya dönerse, ya başarırsam, ya gerçekten dönmemişse vb.” düşünceleri uzaklaştırın. Sorun cisimlerin hareket etmesi değil sorun bizlerin bu gerçekliği kabullenmemizdir.

   https://www.parapsikoloji.net/imajinasyon-ve-telekinezi-calismalari/ linkinde imajinasyon yöntemlerine bakabilirsin.

  2. blank rose dedi ki:

   bence daha çok denemelisin ve başarabilirsin inanıyorum ♥

  3. blank S.K.Kalaycı dedi ki:

   Yalnız sizin dediğiniz şeylere inanmam biraz zor.Örneğin,Allah(CC) bize peygamberlerle mucize göndermeseydi ALLAH a inanır mıydık?Sizin dediklerinizi de pek bir güvencesi(kanıtı olduğunu sanmıyorum.

 33. blank Taner dedi ki:

  Güzel teknik teşekkürler. Görselleme yapamayanlar zorlanabilir her gün tekrarlanırsa fazla efor sarfetmeye gerek kalmıyor

 34. blank tanselkahraman dedi ki:

  Populer bir çok adı olan Telekinezi, cisimle etkileşim gibi.. Bence bunun bir tekniği yada taktiği yok. Her insan farklı ve her insan gücü de farklı. Tanrı parçacığını yoğun kullanan var kullanamayan var.

  Telekinezi dalını genele vuralımmı? PARAPSİKOLJİ diyelim…

  Bu okuyup öğrenebileceğiniz bir şey değil. Daha bebekliğimizden başlayan bilinçaltı yasaklarımız var. Öncelik bu yasakları delebilmek olmalı. Doğru diye kabul ettiğimiz her şey bizim icadımız değil mi? Örnek verebilirim yola çıkmadan önce sağına soluna bak. Halbuki baktığımız halde geçiyoruz yinede araba gelse bile. Bilinç altı b&oumlüyle birşey. Bilinçaltı olayına girmicem fazlası ile derin.. başlı başına kitap diyebilirim. Bildiğiniz herşeyin unutulduğunu düşünün sadece insanlar değil mesela kuşlar….. unutuldu gitti hepsi kuş uçarmıydı hayır. gene bilinç altına gidiyoruz yavaştan ama olay bu zaten BİLİNÇ ALTI. yasaklar.. yada bizden kısıtlanmış olanlar.

  Bilinç altı konusunu kapatıp hemen telekinezi dolayısı ile parapsikolojiye geçiyorum. Tamamı duygularımız üstüne kurulu bir yapısı var. Hislerin gücüne göre aktif olan bir güç aslında. Mesela normal zamanda elinizle kıramadığınız bir bardağı sinirli iken çok rahat kırabiliyorsunuz. Peki normal zamanda bu gücü engelleyen ne? veeee yine hoşgeldin bilinç altı.. arkadaş uzak tutmaya çalışıyorum ama hep o var. Peki kendini çatıdan at desem atmazsın ama aşık oldup ihanete uğrasan atarsın neden duygu gücü bilinç altının karşısında arkadaş ben ne dersem onu yapıcaksın der o an. beyin resetlenir.. Kısaca duygular arkadaşlar duygularımız bu gerek aşk, gerek sevinç, gerek sinirli hal gibi bir çok duygumuz altında bizim gizli güçlerimiz mevcut. Bir örnek daha çok mutlu iken heyecan duygusu harekete geçer kalp hızlı çarpar ve vücut enerji üretir bizde dokunduğumuz herkesi çarparız bunu hemen hemen herbirimiz yaşadı. Konuya yorum olmadı konuya konu yazmak gibi oldu afedersin admin. hayatımı verdim bunlara. Konuyu uzatmicam. Ancak parapsikoloji farklı duygu durum gücü bence.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin