Telepati Tekniği ve İmajinasyon, Cinden Öğrenilen Teknik

Telepati Tekniği ve İmajinasyon, Cinden Öğrenilen Teknik

Telepati Tekniği ve imajinasyon, Cinden öğrenilen teknik

Aslında teknik parapsikolojiye ve telepatiye aşina olanların bildikleri bir teknik ancak ayrıntıları önemli. Kaynak Bizzat hipnoz çalışmalarında bana denek olarak yardımcı olan bir arkadaştır. Olay 1994 yılında yaşanmıştır. Teknik kendisi ile konuştuğunu iddia ettiği bir cin tarafından aktarılmıştır.

O dönemde emin olabilmek için hem hayvanlar hem de insan üzerinde denemeler yapıldı. Her deneme de %100 başarı sağlandı. Tekniğin bazı kısımlarını geçiyorum çünkü tam olarak ispatlanmamakla birlikte öfke durumlarında karşı tarafa zarar verecek boyutlara ulaştığı da görülmüştür.

Anlaşılması gereken bazı konular bulunduğu için Tekniği tek bir yazı halinde değil bir kaç etapta buraya aktarmak istiyorum.

Teknik doğal olarak imajinasyon ağırlıklıdır. Eski tabirle tahayyül-zihinde canlandırma gücüyle ilgilidir. Bu nedenle imajinasyon veya zihinde canlandırma konusunda iyi olmayanlar bu konuda kendilerini geliştirseler iyi olur. İmajinasyon konusunda ayrıntılı bilgileri İmajinasyon Kategorisi altındaki konularda İmajinasyon ve Telekinezi Çalışmaları makalesinde bulabilirsiniz.

Telepati Tekniği ve imajinasyon

Neden imajinasyon?

Çünkü ister telepatik ister telekinetik ister astral seyahat çalışmalarda olsun imajinasyonu bilinçli veya bilinçsiz yapmayan, eğer doğuştan gelen bir yeteneği yoksa kesinlikle başarılı olamaz. Çünkü insan bedeni ile, 3 boyutlu dünyada yaşar. İnsan bu dünya için etten kemikten bir bedene bürünmüştür ancak 3. boyut dışına çıkabilmek için madde ötesine gene ancak madde ile ilgili olmayan bağlantılarımızla çıkabiliriz.

3 boyutlu dünyayı duyu organlarımızla algılarız 3. boyut dışını ise parapsikolojide enerji beden diye tabir edilen ruh dünyamızla algılayabiliriz. İmajinasyon veya eski tabirle tahayyül etmek kontrollü ve bilinçli olarak duyu dışı irtibatımızı sağlar.

Peki bu nasıl mümkün oluyor?

Zihninizde meydana gelen hiçbir görüntü, iç dünyanızda oluşan hiçbir düşünce asla yok olmaz. Tıpkı radyo sinyalleri gibi evrene yayılır. Sinyal Verici ne kadar güçlü olursa o kadar uzağa giderken, Alıcı ne kadar güçlü ise o kadar uzak sinyalleri alabilir. Bizler için de aynı şey geçerlidir.

Zihinsel görüntüler de tıpkı radyo ve televizyon sinyalleri gibi görüntü ve mesaj iletirler. Ancak hedeflenmedikleri ve bilinçli olarak belli güçte gönderilmedikleri sürece algılanmazlar. İnsanın sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için de böyle olması gerekir. Yoksa tüm verileri alan bir insan için bu dünya yaşanmaz bir yer haline gelirdi.

Telepatik iletim nasıl gerçekleşiyor?

Esir” adı verilen ve kainatı tamamiyle dolduran ve bilimsel olarak ta ispatlanmış Esir maddesi sayesinde. Eğer bu madde olmasa idi maddenin olmadığı hiçbir yerde hiçbir iletim mümkün olmazdı. Bir yerden başka bir yere iletmek istediğiniz her ne olursa olsun kablo çekmeniz gerekirdi. Bu konu çok ayrıntılı olduğu için fizikle ilgili konulara girmek istemiyorum ancak kısaca az çok Fen dersine girip çıkmışların anlayabileceği şekilde baside indirgeyerek anlatmaya çalışayım.

Su 2 Hidrojen 1 Oksijenden oluşur. Sudaki hidrojen ve suyu birbirinden ayırmak için de Elektroliz adı verilen işlem yapılır. Süreci hızlandırmak için de katalizör olarak Tuz kullanılır.
Bir bardak içerisine su ve içine de tuz ekleyip karıştırdıktan sonra kablo ile pilin artı ve eksi kutuplarını suyla temas ettirdiğinizde işlem gerçekleşir.
Düşük voltajlarda elektriğin bu şekilde bir kablodan diğerine akabilmesi için iletimi için su şarttır. Günümüzde kablo kullanılmadan bir yerden başka bir yere elektriğin iletimi önemli aşamalar katetti kablo veya su gibi herhangi bir madde olmadan elektriğin iletimi de ancak “Esir” maddesi ile mümkün olabilmektedir.

Telepati ve Bilinç

Telepatiyi bilinçli bir şekilde kullanabilmek için Hayal (Su), İletişimin sağlanabilmesi için Verici ve Alıcı Hedef (artı eksi kablolar), Telepat siz olacağınıza göre Daha güçlü veriler için güçlü bir imajinasyon ve çalışma (Katalizör) gereklidir.

Bu konuda farklı bir bakış açısı yakalama için Müzik ve Su Kristalleri Üzerindeki Etkisi linkindeki konuyu inceleyebilirsiniz.

Yeryüzünde sınırlar madde ile sınırlıdır düşünce ve hayalin veya bizim kullanacağımız haliyle verici olarak kullanacağımız imajinasyon için sınır ve zaman olumsuz kavramlar değillerdir.
Telepatide “Yaptım olmadı” diye bir şey yoktur. Güçsüz ve hedeflenememiş zayıf telepatik veriler ve bağlar vardır. Hiç düşündünüz mü acaba neden Anneler babalara göre çocuklarının başına gelenleri daha fazla hisseder? Birbiriyle hiç ilgisi olmayan sınıf arkadaşları başlarına gelenleri hiç hissetmezken, birbirini gerçekten seven iki aşık bir diğerinin eline iğne batsa neden onu aynen hisseder?

Gelelim tekniğimize aslında bir kaç konu daha aktarıp o şekilde tekniğe geçmeyi düşünüyordum ancak vaktim olmadığı ve bir süre netten uzak kalacağım için fazla uzatmak istemiyorum.

Girişte te bahsettiğim gibi bu konularla içli dışlı olanlar için aşina gelebilecek bir teknik yalnız bazı ayrıntılar dikkat çekicidir. Ayrıntılarla ilgili yorumları tekniği uygulayacak olanlara bırakıyorum.

Tekniğe geçmeden önce son bir not

Telepati eğer kontrolsüz hale gelecek olursa yaşam sizin için tam bir işkence haline gelebilir. O yüzden dikkatli olun ve yolunda gitmeyen şeyler olduğunda çalışmalarınızı bırakarak uzun zamana yayın. Hiç kimse etrafında bulunan tüm insanların kendisi ile ilgili doğrudan birebir düşünceleri kontrolsüz şekilde sezmeyi kesinlikle istemeyecektir.

Telepati Yapmak için Uygulanacak Telepati Tekniği:

# Öncelikle ister hayvan ister insan kendimize bir hedef belirliyoruz. İlk etapta başarıyı artırmak için bu hedefle bir yakınlığımızın olmasına özellikle duygusal bir bağımızın olmasına özen gösterebiliriz. -Çok iyi anlaştığınız insanlar- (Doğru frekansa ayarlanmış verici ve alıcı gibi düşünebilirsiniz)

# Ön hazırlık olarak bir kaç dakika gözlerimizi kapatarak yoğunlaşıyoruz (Bir defa başardığınızda buna gerek yoktur önemli olan mekanizmayı kavramanızdır. Eğer vakit ayırarak bu işi yapmak istiyorsanız sırtüstü uzanarak nefes alış veriş egzersizleri (derin trans çalışması) yaparak alfa dalgalarını yakalamanız işinizi kolaylaştıracaktır. İstemsiz ve zorlamasız olmanız gerektiğini biliyor olmalısınız konuyla ilgili olarak İstemsiz Olabilmek linkini mutlaka okuyunuz.. link eklenecek)

# Gözlerimiz kapalı olarak. Başparmaklarımızı hafifçe (Tam olarak değil) kulak deliklerimize bastırıyoruz, işaret parmaklarımızı ise sağ ve sol alnımızda daha önceden tespit edecek olduğunuz küçük atar damarların üzerine hafifçe bastırıyoruz.

# Bir süre bu şekilde odaklandıktan sonra bir kaç derin nefes alıp vererek alnımızın ortasından şimşek gibi etrafa kıvılcımlar saçan bir ışığın çıktığını ve hedefimize doğru gittiğini zihnimizde canlandırıyoruz. Bu yoğun ışık dalgasının hedefimizin alnının ortasından girerek tüm bedenini sardığını hayal ediyoruz. (Bu bize göre hayaldir ancak imajinasyonun şiddetine göre bu hedefimizle bizim aramızda bir köprü kurmaktadır. -Enerji bağı-)

Telepati Tekniği ve Dikkat Edilecek Nokta

Gönderdiğimiz yoğun ışık demeti hedefimizin tüm bedenini sardıktan sonra hedefimize ne yaptırmak veya ne söylettirmek istiyorsak onu yaptığını veya söylediğini zihnimizde imajine ediyoruz. (Bu esnada hedefle olan ışık bağımız kopmamalı)

Bu işlem yaklaşık olarak 2-3 dakika sürmeli. Yaptırmak istediklerimizi net olarak imajine ettikten sonra gözlerimizi açıp ellerimizi serbest bırakarak sonucu bekliyoruz. Gene yaklaşık olarak gönderim şiddetinize göre 2-3 dakika sonra hedefiniz istediklerinizi yapacak veya söyleyecektir. Eğer bir insan üzerinde çalışıyorsanız ve çalışmanızdan bahsetmemişseniz bunu neden yaptığını bilmeyecektir. İçine doğan bir his veya bizim vesvese diye tabir ettiğimiz durum veya içten gelen bir dürtü olarak yaşayacaktır.

Telepati Tekniği ve Sonuç

Bu çalışmada şunu asla unutmayın. Başarısız olmayacaksınız, başarısızlık diye bir şey yok sadece imajinasyonunuzun ve gönderim şiddetinizin ve inancınızın gücü oranında karşılık bulacaksınız. İstediğinizi tam olarak elde edememişseniz ya sizin vericiniz güçsüzdür güçlendirmelisiniz veya karşı tarafın alıcısı zayıf dışa kapalı veya oto kontrol sistemi aşırı güçlüdür. Eğer üzerinde çalışma yaptığınız kişi ile hiçbir bağınız yoksa ve güçlü bir iradeye sahipse içine doğan isteği otokontrol sistemi ile bloke edebilir bu durumda sizin çok daha şiddetli bir gönderimde bulunmanız veya akıl oyunlarına başvurarak imajinatif olarak onu yanıltmanız gerekecektir.

İleriki zamanlarda bu mekanizmanın nasıl işlediği ile ilgili ayrıntılarla devam edeceğiz. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.

Telepati Tekniği ve imajinasyon konusu haricinde telepati hakkında daha fazla bilgi almak için Telepati Kategorisi altına bakabilirsiniz. Telepati tekniklerinizi ve etkisini geliştirmek, telepati ve imajinasyon bağını kavrayarak konuyu ileri boyutlara taşımak için Telepati ve Paranormal Çalışmalarda İmajinasyon linkine de bakabilirsiniz.

Telepati Tekniği ve imajinasyon – Cinden öğrenilen

www.parapsikoloji.net

Temmuz 2012

Son Güncelleme 1 Kasım 2023 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank Eslem Uysal dedi ki:

    cinden öğrenilmiş bir teknik mi?

error: Korumalı İçerik!