Telekinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi

Telekinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi

Telekinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi

Telekinezi nasıl gerçekleşir? Enerji maddeye nasıl etki eder?

Maddesel düzeye yansıyan asıl gücün kaynağı Düşünce ve Hayal gücüdür. Düşünce sinir sistemi aracılığı ile nörotik bağları harekete geçirir ve madde dünyada kinetik enerji olarak ortaya çıkar. Beyin düşündüklerimizi, hayal ettiklerimizi, gerçek hayata yansıtmak için gerekli mekanizmayı harekete geçirir. Ve ortaya ruhsal katlardan başlayıp nöronlarla maddeye yönelen enerji çıkar. Sistem tekrarlandıkça tıpkı yürümek gibi otomatik bir hal almaya başlar. “Ne düşünürseniz, O olursunuz” cümlesinin temelinde de bu mekanizma yatmaktadır. Hayal et, Ruhsal mekanizmayı çalıştır ve Madde boyutuna yansıt.

Enerjinin Maddeye Etki Mekanizması

Ruhsal mekanizmanın harekete geçmesi ile başlayan süreç nöron hücrelerinin ürettiği akımla devam eder. Nöronlarda üretilen enerji Gözler veya eller aracılığı ile tıpkı radyo sinyalleri gibi belirli bir dalga boyunda yoğunlaştırılarak iletilir. Havanın bu yönde iletkenlik özelliği vardır. Enerjiye bu iletkenlik özelliğini kazandıran, tüm evreni kaplayan atomdan daha küçük yapıdaki “esir” maddesidir.

Elektronik aletlerin yaymış olduğu sinyallerin dağılımı da bu sayede olabilmektedir. Beynimizde meydana gelen tüm aktiviteler aslında tıpkı bir radyo vericisi gibi etrafa sinyaller aracılığı ile yayılır. Böylece karşımızdaki kişi hiçbir şey söylemeden telepatik yolla onun ruh hali hakkında bir kanaate sahip olabiliyoruz. İzlenimler sadece mimikler yolu ile değil aynı zamanda beyinden yayılan sinyaller aracılığı ile de alınır.  İşte bu sinyaller yoğunlaştırılıp enerji halinde bir noktaya kanalize edildiğinde ortaya çıkan enerji telekinetik enerji adını alır.

Telekinezi Uygulama Çalışması

Bağdaş kurarak veya sırtüstü uzanarak gevşeyin. Kafanızda yoğun düşünceler varsa bunlarla mücadele etmeyin, tümüyle gevşedikten sonra başlayın. Yada o karmaşık düşünceleri dağıtacak kadar güçlü olduğunuza kendinizi inandırın ve devam edin. Etki etmek istediğiniz nesneyi uygun bir bir yere yerleştirin.

Net bir düşünceye sahip olduğunuzda ve vücudunuzdaki tüm kaslar gevşediğinde en çok kullandığınız eliniz hangisi ise (Sağ veya sol -Bunun nedeni sürekli kullanımdan dolayı akım oranı daha fazladır-) eliniz ve bileğiniz rahat olacak şekilde ileri doğru uzatın (Bileğinizi dizinize dayayabilirsiniz) Gözlerinizi kapatın. Zihninizde beyninizden ışıklar saçan bir enerjinin kolunuzdan elinize doğru indiğini ve avucunuzda biriktiğini, güçlü bir akım oluşturarak parladığını görüntüleyin. Siz bunu yaptığınızda akım başlayacak ve titreşimleri hissedebileceksiniz. Enerjinin avucunuzda yeterince biriktiğini hayal edin. Bir süre sonra avucunuzu hedeflediğiniz nesneye yöneltip avucunuzdaki enerjinin nesneye doğru ışıklar saçarak çarptığını ve nesnenin bu enerjinin etkisiyle yıkıldığını hayal edin.

Eğer gerçekten bunu içten ve yeterince güçlü bir istekle yapmışsanız ve kafanızdaki tereddütlerden arınmışsanız, gözlerinizi açıp avucunuzu ileri doğru tutarak, enerjiyi nesneye gönderdiğinizde nesne yıkılacaktır. Burada önemli olan nokta enerjiyi oluşturduktan sonra serbest bırakmaktır. Enerji serbest bırakılmadığı sürece hedefe ulaşmayacaktır.

Telekineziye Ne Kadar Süre Çalışılmalı?

Bunu 40 Gün boyunca günde iki defa tekrarlayın. Aynı inanç ve azimle devam edin. “Olmuyor, Yapamıyorum” gibi negatif düşüncelerin sizi meşgul etmesine izin vermeyin. Unutmayın neye ve nasıl inanırsanız, herşey ona göre şekillenir.

[*] Bir çok şeyin hemen olmamasının nedeni kişilerin beceriksizliği değildir. Bedenin bu tarz çalışmalara adaptasyon sürecinin kişiden kişiye farklılık göstermesidir.

 

İlgili Konular

Telekinezi Nasıl Yapılır?

Telekinezi Nedir?

İmajinasyon ve Telekinezi Çalışmaları

 

Telekinezi Kategorisi

Ayrıntılı bilgi için telekinezi.com.tr

 

www.parapsikoloji.net “Telekinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi” yeniden derlenmiştir.

Telekinezinin Oluşumu ve Maddeye iletimi – Telekinezi Özel Alan Çalışma Notlarından 2008

Son Güncelleme 27 Şubat 2023 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin