Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi

Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi

Telepatide Alıcı Özellikleri

Telepatide alıcı özellikleri neden önemlidir? Telepatide alıcıda hangi özelliklere dikkat etmemiz gerekir?

Telepati tek taraflı bir ruhsal iletişim değildir. İletilerin ulaştırılacağı alıcının özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Telepatide alıcı verici ilişkisi elektronik aletlerdeki alıcı ve vericilerin frekans uyumuna benzetilebilir. Yayın yapılan bant, sinyal gücü ve frekans aralıkları elektronik aletlerde ne kadar önemli ise telepatide de göz önünde bulundurulması gereken noktalar vardır.

Telepati ile hiç tanımadığınız insanlarla da iletişim kurabilirsiniz. Ancak tanımadığınız birisi ile yapacağınız telepatik alışveriş daha önce hiç gitmediğiniz bir yeri keşfetmek gibidir. İstediğiniz sonuçları elde etmeniz için tüm adayı keşfetmeniz gerekebilir.

Telepatik Alıcıyı Tanıyın

Mesaj iletmek istediğiniz alıcıyı ne kadar tanıyorsunuz? Ruhsal anlamda nasıl bir insandır? Enerji yoğunluğu nedir? Eğer aranızda ailevi bir bağ veya karşılıklı duygusal bir bağ yok ise telepatik bağ kurmak istediğiniz kişiyi tanımanız gerekir. Bu evrede şu noktalara dikkat edebilirsiniz,

Aranızda ruhsal bir uyum var mı?

Yani birbirinizi gördüğünüzde negatif – pozitif enerji oranı nedir. Bazı insanlar vardır yanlarında bulunmak istemezsiniz, bazıları da vardır ki yanlarında bulunmak size mutluluk verir, onların yanında kendinizi çok iyi hissedersiniz. Eğer telepatik bağ kurmak istediğiniz alıcı ile enerji alışverişiniz olumlu değilse öncelikle bu durumu değiştirmek için çaba göstermelisiniz. Veri iletimi her iki durumda da olur ancak gönderilen verilerin de negatif yüklü olacağını unutmayın.

Telepatik Alıcı Ne kadar duygusal?

Telepatik iletişime geçmek istediğiniz insan eğer duygusal bir yapıda ise büyük ihtimalle mantıktan ziyade duyguları ve hisleri ön plandadır. Telepatik iletişiminizi de buna göre düzenlemeniz gerekir (imajinasyonda duygusal veriler). Bu durumda olan alıcılar telepatik iletişime daha açık olurlar. Eğer duygu ve hislerden ziyade mantığı ve aklı ile hareket ediyorsa yapacağınız çalışmayı (Mantıksal veriler) bu durumu göz önünde bulundurarak yapmalısınız.

Telepatik Alıcı Nelerden hoşlanır?

Telepatide savunma mekanizmalarına daha önce değinilmişti. Bu mekanizmalar hayatın normal bir şekilde yaşanabilmesi, tüm düşüncelerin bilincimize akmasının engellenmesi için büyük öneme sahiptir. Aksi taktirde tüm verilere açık hale gelinir ki bu durumda yaşam katlanılmaz bir hale gelir.

Telepatide alıcı özellikleri, Telepatik iletişime geçmek istediğiniz alıcıyı tanımanız, bu savunma sistemini aşmanız açısından önemlidir. Nelerden hoşlandığını, neleri sevdiğini, hatta neleri sevmediğini bilirseniz bu savunma sistemini aşmak için imajinatif çalışmalarınızda bu verileri kullanabilirsiniz. (Çiçekleri çok seven biri için bu görselleri ve kokuları kullanabilirsiniz) Bu durumu zıt yönde de kullanabilirsiniz. Bazı insanlar “yap” denilenin tam tersini yapma eğilimi gösterirler. Bu özelliklere sahip insanlara sevmedikleri şeylerin verilerini göndererek ters etki almaya çalışabilirsiniz. (Sevmediği bir renk sonrası sevdiği renk daha cazip gelecektir)

Telepatik Alıcı Ruhsal yönden ne kadar güçlü?

Eğer alıcı ruhsal yönden sizden daha güçlü ve etkili ise göndereceğiniz verilerin daha yoğun ve güçlü olması gerekir. Bu durumda sizin göndereceğiniz veriler savunma sistemini aşsa dahi karşı taraf için ne söylenildiği anlaşılamayan önemsiz fısıltılar olarak değerlendirilebilir (Muhatap almaya değer olmalı). Bu noktada verilerinizin etkili olabilmesi için fısıltı ile başlayan ancak dağlarda yankılanan bir ses gibi olması gerekir. Bu konuda şunu söyleyebiliriz, Aynı Cam büyük bir taş ile de kırılabilir, küçük bir bozuk para ile de.

Telepatide Beyin Dalgalarının Önemi

Ruhsal ve bedensel koordinasyonla ortaya çıkan fonksiyonların dışa yansımayı beyin dalgaları olarak ifade edilir. Telepati yeteneğinizi geliştirmek veya kontrol altında tutmak istiyorsanız hangi ruhsal durum hangi beyin dalgası ile ifade edilir bunların bilinmesi gerekir. Nedenler bilinmeden ve sonuçların nasıl oluştuğu kavranmadan ruhsal yetenekler tam olarak kontrol altında tutulamazlar.

Bilinen 5 beyin dalgası ve evresi vardır. En yüksek hız Gama, en düşük hız ise Delta olarak ifade edilir. Bu iki uç nokta arasında ise gama dalgasından başlayarak sırası ile beta, alfa ve teta dalgaları bulunur. Bu konuda ayrıntılı bilgi edinmek için Beyin Dalgaları; Gama, Beta, Alfa, Teta, Delta işlev ve Kullanımları konusuna bakabilirsiniz. Konu içerisinde tüm beyin dalgaları ile ilgili ayrıntılara konu içerisindeki linklerden ulaşabilirsiniz.

Bu maddeleri telepatik iletişime geçmek istediğiniz alıcı için çoğaltabilirsiniz. Çok boyutlu düşünmeniz başarıya ulaşmanızda yardımcı olacaktır.

 

İlgili Konular:

Telepati ile ilgili tüm makaleler: https://www.parapsikoloji.net/category/telepati/

Telepati ve İmajinasyon Çalışmaları: https://www.parapsikoloji.net/telepati-imajinasyon-calismalari/

İmajinasyon ve Parapsikoloji Çalışmaları: https://www.parapsikoloji.net/imajinasyon-ve-parapsikoloji-calismalari/

Telepatide Alıcı Özellikleri

www.parapsikoloji.net

30 Aralık 2017

Son Güncelleme 6 Ağustos 2021 Emr

Bukra Tarık Dora
Uyanmak için dar bir dehlizden geçiyoruz. Biz yaşayan ölüler, ölülerin uyandıklarını anladığımızda dünyanın, gerçeğin sadece küçük bir parçası olduğunu anlarız. Anladığımızda uyanmış oluruz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank Semih dedi ki:

    Kardeşim çok inatçıdır ne derseniz tersini yapar. Telepati tekniğini onun üzerinde denedim olmadı ama annem beni hiç kırmaz aynı teknik onda işe yaradı. Yapamayanlar bunu gözönünde bulundursunlar.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et