Ruhsal Gelişimde Üzerlik Nasıl Kullanılır?

Ruhsal Gelişimde Üzerlik Nasıl Kullanılır?Ruhsal Gelişimde Üzerlik Nasıl Kullanılır?

Üzerlik üçüncü gözü açar mı? Ruhsal gelişime katkısı var mıdır? Evet üzerlik üçüncü gözü açar, üçüncü göz aktivitesini artırır, ruhsal gelişimi hızlandırır. Peki üzerlik üçüncü gözü nasıl açar veya doğru tabiriyle üçüncü göz aktivitesini nasıl artırır, Ruhsal gelişime nasıl katkı sağlar? Bu sanıldığı gibi sadece üzerlikle ilgili bir konu değildir. Üzerinde durulması ve geliştirilmesi gereken konularda var. Konu tek boyutlu ele alınmamalı, ruhsal gelişim açısından bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Gelişimin odak noktasında üzerlik yer almamalıdır.

Bizlerin madde seviyesi ile ruhsal seviye arasındaki dengemizi ağlayan epifiz bezi özellikle günümüzde yanlış beslenme, dengesiz uyku periyotları, stres, sürekli daha fazlasını isteyen bir hırs, bitmeyen koşuşturmalar, depresyonlar, hormonal dengede bozulmalar ve daha bir çok nedenden dolayı sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getiremez hale gelir. Bu noktada özellikle kimyasal ilaçların kullanımı, kimyasal temizlik ürünleri ve diş macunlarında kullanılan florür miktarı da dahil olmak üzere elektromanyetik bir ortamda her yanımızdan akıp giden bir elektromanyetik dalga ile yaşıyor olmamız bizim gibi ruhsal yaşamı arzulayanlar için çok değerli olan epifiz ve hipofiz bezlerinin işlevini dolayısı ile hormonal yapıyı bozmaktadır.

Öncelikle hormonal dengenin yeniden sağlanabilmesi amacıyla sağlıklı ve doğal beslenmeye özen göstermemiz gerekir. Ne yediğimizi ve yediklerimizin içerisindeki maddelerin bizleri nasıl etkilediğini bilmediğimiz sürece ruh ve beden dengesini kurmamız mümkün değildir. Yani siz markete gittiğinizde alacağınız ürünlerin içeriğini okumadan alıyorsanız bedensel/hormonal yönünüz yarım kalacaktır. Bu konudaki ayrıntılara Üçüncü Göz Nedir? linkinden göz atabilirsiniz.

Üzerlik Hangi Aşamada Kullanılabilir?

Çoklarının yaptığı hata hiçbir hazırlık yapmadan doğrudan üzerlik ve benzeri besinleri veya maddeleri kullanarak madde ötesine ulaşmaya çalışmaktır. Bu durum hiçbir hazırlık yapmadan uzun bir yolculuğa çıkmaya benzer. Üçüncü göz açma veya aktivitesini artırma Üçüncü Göz Nasıl Açılır? yazımızda belirttiğimiz gibi farklı boyutları olan bir konudur. İster üzerlik olsun ister farklı bir madde, isteyen bir şekilde istediğine ulaşabilir ancak ulaştığı nokta; Birincisi asla uzun süreli olmayacak ve kullandığı maddeye veya besine bağımlı kalacak, İkincisi elde ettiği sonuçlar sıkıntıları da beraberinde getirecektir. Kısa süreli bilinçsiz aktivasyonları araba kullanmayı bilmeyen birisini bir anda saatte 300 km giden bir araba ile hayal edebilirsiniz.

Belli bir süre meditasyon veya trans çalışmaları yapmışsanız açılım noktasına ulaşırsınız, bu çalışmalar sizi madde seviyesinden ruhsal seviyeye yaklaştırır.  Fakat hormonal seviyede epifiz yeterli dmt oranına ulaşamıyorsa veya epifiz bezi yeterli aktiviteye sahip değilse üzerlik bu aşamada kullanılabilir. Bu durumu, dağın zirvesine tırmanıp hazine odasının kapısına gelen fakat kapının anahtarı elinde olmayan birine benzetebiliriz. İşte üzerlik size bu anahtarı sunmaya adaydır.

Üzerliğin sağlamış olduğu açılım sayesinde siz kapıyı açıp içeri girebilirsiniz. Ancak siz, dağın zirvesine çıkmadan elinizde anahtar olsun istiyorsanız bu bir anlam ifade etmeyecektir. Çoğunlukla yapılmak istenen yüksek miktarda üzerlik alarak zirveye çıkıp sanal/mecaz bir anahtarla kapı açmaya çalışmaktır. Bu hem sağlık açısından hem de ruhsal gelişimin seyri açısından büyük dengesizlikler ve riskler oluşturacaktır.

Üzerlik Kullanıyorum Ama İstediğim Sonuçları Alamıyorum?

Gelişim çift yönlüdür. Bedensel ve ruhsal gelişim birlikte ele alınmalıdır. Yıllardır meditasyon veya trans çalışmaları yapıyor olabilirsiniz veya yıllardır yemenize içmenize dikkat ediyor olabilirsiniz. Ancak her ikisini bir arada götüremiyorsanız başarılı olmayı beklememelisiniz. Her ikisini yaptığınız halde başarılı olamıyorsanız eksik kalan bir şeyler var demektir. Veya gerekli derinliğe inmemiş olabilirsiniz. Herşeyi yaptığınız halde istediğiniz noktaya ulaşamamışsanız işte orada üzerlik kullanımı devreye girebilir.

Üzerlik İstediğiniz Sonuca Ulaştırır mı?

Eğer gerekli özeni gösterir, sağlığınızla ilgili riskleri öğrenerek buna göre hareket ederseniz ulaştırır. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken, üzerlik ve benzeri besinlerin/maddelerin gelişimin temel odak noktası haline getirilmemesidir. Üzerlik zirveye çıkıp ta yüksekten korkan ve son adımı nereye atacağını bir türlü bulamayan biri için son adım olarak düşünebilir.

İstediğiniz derinliklere inemiyorsanız şu hataları yapmış olabilirsiniz.

#  Yanlış yöntemler uyguluyor olabilirsiniz. Uyguladığınız yöntemler size göre değildir veya sizi derinlere taşıyacak yeterliliğe sahip değildir. Unutmayın her yöntem ve teknik herkeste aynı sonuçları veremeyebilir.

# Uzun süredir herşeyi o kadar mükemmel bir şekilde yapmışsınızdır ki ulaştığınız nokta size yeterli gelmiştir. Fazlasını istemeye gerek duymamışsınızdır. Fakat geldiğiniz noktada o kadar uzun süre kalırsınız ki; artık yaşamı tümüyle o noktadan görmeye alıştığınız için hiçbir değişim olmamış gibi algılamaya başlamış olabilirsiniz.

Yaptıklarınız Ezber Tekrarı Haline Gelmiş Olabilir

# Yaptığınız her şey ezbere ve tekdüze bir hale gelmiş olabilir. Yaparsınız fakat aslında yapmak istediğiniz şey gerçekte yapmak istediğiniz değildir. Her şey yüzeyde kalır. Ruhunuza erişmeyi tam olarak başaramazsınız. Her gün aynı hareketleri mekanik bir şekilde yapmaya başlamış olabilirsiniz.

# Ruhunuza dokunamayacak kadar madde seviyesine bağlı olabilirsiniz. Zihniniz sürekli dünyada yapmak ve ulaşmak istediklerinizle meşgulken ruhunuzun derinliklerine inmeniz mümkün değildir.

# Gerçeklere ulaşma amaç ve gayenizde gevşemeler olmuş olabilir. Bunun için kıstas şudur; Bir şeyi yapmayı gerçekten çok arzuluyorsanız istekleriniz rüyalarınızla bütünleşir. Ulaşmak istediklerinizi rüyalarınızda göremiyorsanız ruhunuza yansıtamamışsınız demektir. Bu durum isteklerin madde seviyesi ile madde ötesi seviyeyi bir araya getirmesi ile ilgilidir. Bu noktaya gelememişseniz veya bu noktadan uzaklaşmışsanız, istekleriniz sadece madde düzeyinde kalmış demektir. Yani birileri ile istek ve taleplerinizi konuşursunuz, okursunuz ama ruhunuzla yaşayamazsınız.

Üzerlik ile Üçüncü Göz Açma ve Ruhsal Gelişimde Sıçrama Noktası

Öyle bir noktaya gelirsiniz ki, artık yaşamın gerçekliğini veya gerçek olduğunu sandığınız şeylerin ne kadar gerçek olduğunu sorgulamaya başlarsınız. Bir süre sonra bu sorgulamayı da bırakır herşeyi olduğu gibi kabullenmeye başlarsınız.

Rüyalarınızla yaşamınız iç içe geçer. Algınız genişler. Bilinç seviyenizde açılma meydana gelir. Herşeyi ruhsal pencereden görmeye başlarsınız. Trans halinde iken aslında kendinizin herşeyle bir bütün olduğunuzu hissetmeye başlarsınız. Aldığınız her nefesin tüm bedeninizden girip çıktığını hissedersiniz. Tüm enerji noktalarınızın/çakralarınızın titreşim halinde olduğunu görürsünüz. Fakat bu noktadan ileri geçemezsiniz. Burada tıkanıp kalırsınız. Atacağınız son adımı nereye atacağınızı bir türlü bilemezsiniz. Bu durum sizde bıkkınlığa ve soğukluğa neden olur. İşte bu noktada size herşeyi hızlandıracak, hareketlendirecek bir katalizör gerekir.

Tıkanmalar, bir süre sonra sıkılmalar, belli bir aşamadan sonrasına geçememek sizin kusurunuzla ilgili bir durum değildir. Parapsikoloji Astroloji İliskisi  ve Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konularında belirtildiği gibi herkesin kabiliyet ve açılım noktaları farklıdır. Bazı insanlar sizin yıllarca aşmak için çabaladığınız noktalara doğuştan sahip olabilirler. Ancak bu sizin istediklerinizi elde edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Sadece biraz daha fazla çaba sarfetmeniz gerekir.

Üzerlik Nasıl Kullanılır?

Üzerlik nasıl kullanılır? Farklı besinlerle karıştırılarak, çayı demlenerek veya sade bir şekilde çiğnenerek kullanılabilir. Miktarı abartmamak kaydıyla Üzerlik yenilebilir ve demlenerek içilebilir. Sağlıklı bir kullanım için günlük iki çay kaşığı üzerlik yeterlidir. Bu miktar ağızda çiğnenerek alındığında etkisi daha yoğun olacaktır. Ancak dileyenler çayını da tüketebilir. Bunun dışında toz haline getirip bal ile karıştırarak ta kullanılabilir.

Üzerlik Çayı Nasıl Yapılır Nasıl Hazırlanır?

Miktar: 1 çay kaşığı

Üzerlik Tohumu Çayı Hazırlanışı: İki yöntem uygulanabilir. Üzerlik alerjisi olmayan için eklem ağrılarında da kullanılan bir yöntemdir.

1. Yöntem

# Bir su bardağı miktarı suya bir çay kaşığı üzerlik eklenir.
# 1-5 dakika arası kaynatılır. (Kaynama süresi kişiye ve ne için kullanıldığına göre değişir. Daha uzun süreli kaynatma daha fazla etki demektir)

2. Yöntem

# Bir su bardağı miktarı su kaynatılır
# Bardağa konulan suya bir çay kaşığı üzerlik eklenir
# Bu şekilde dilediğiniz süre bekletip içebilirsiniz. Üzerine sıcak su ilave ederek içmeye devam edebilirsiniz.

Denemediğim bir yöntem de kavrulan iki çay kaşığı üzerlik tohumu kaynamış bir su bardağı dolusu suya eklenerek içiliyor.

Üzerlik Çayı Etkileri: Üzerlik çayı demlenme miktarı ve süresine göre hafif sersemlik ve baş dönmesi yapabilir. Birlikte tüketilmemesi gereken besinler alınmışsa tansiyonu yükseltebilir. Üzerlik Etkileri kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Etki bünyeye ve birlikte tüketilen besinlere göre değişir.

Bal, Çörek Otu ve Üzerlik Macun Karşımı Hazırlanışı

Miktarlar:

# 50 gr. Çörek Otu
# 50 gr. Üzerlik Otu
# 1 kg Bal

Karışımın Hazırlanışı:

Üzerlik ve çörek otu ezilerek toz haline getirilir ve bal ile karıştırılır.

Tüketimi: (Kullanım bünyenin hassasiyetine göre)

Sabahları aç karna bir tatlı kaşığı (Eğer alerjiniz olmadığını kesin biliyorsanız, bünye hassasiyetinizi ölçmek için bir çay kaşığı ile başlayıp bir tatlı kaşığına kadar çıkarabilirsiniz)

Kullanım Süresi: İki hafta kullanıp iki hafta ara verilecek.

Not: Bu kullanım yöntemi site üzerinden irtibat kuran bir arkadaşa ait. Etkili veya etkisiz diyebileceğim kadar kullanmadım. Ancak ister çay şeklinde ister diğer besinlerle karıştırılarak olsun mutlaka önce doktorunuza danışın. Yüksek miktarlar kullanmayın.

Kimler Üzerlik Kullanmamalı?

# Mide/ülser, kalp, karaciğer, böbrek ve idrar yolu sorunu olanlar kullanmamalı veya doktoru ile görüşmelidir. Bu konuda yapılan araştırmalarda sakıncalı olduğu belirtilmiştir.

# Hamilelikte ve emzirme döneminde kullanımı kesinlikle önerilmemektedir.

# Üzerliğe alerjisi olanlar kullanmamalıdır.

# Herhangi bir antidepresan veya sinirsel ilaç kullananlar kullandıkları ilacın prospektüsüne bakarak ilaç kullanım süresine dikkat etmelidirler. Süre genellikle iki haftadır ancak bazı ilaçlarda bu süre artabilir. Bu süre dolmadan üzerlik ve benzeri bitkiler kullanılmamalıdır. Doktorunuzdan konu hakkında mutlaka bilgi alın.

# Üzerlik kullanımı öncesi ve kullanımı sırasında uyulması gereken diyet ve diğer konuları sürekli güncellediğimiz Üzerlik Tohumu Kullanımı ve DMT Etkisi linkinden takip edebilirsiniz.

Üzerlik Zararlı mı?

Evet dikkat edilmezse içeriğindeki maddelerden dolayı oldukça zararlı etkilere sahip bir bitkidir. Üzerlik; hakkında detaylı bilgi edinilmeden kullanılabilecek bir bitki değildir. Yararlı veya zararlı olması tümüyle size bağlıdır. Önceliği her zaman sağlıktan yana kullanmayı ihmal etmemeli, duyduğunuz her bilgiye inanmamalısınız. Her büyük etkinin zarar yönünün de büyük olabileceğini unutmamalısınız.

Üzerlik Yararlı mı?

Evet üzerlik hem zarar hem de fayda sağlayabilen bir bitkidir. Ülkemizde pek yaygın olmasa da yurtdışında bu konuda yapılmış çok sayıda araştırma var ve henüz tüm etkileri de ortaya çıkarılabilmiş değil. Bir çok konuda “yeterli veri yok” ibaresi olan bir bitki. Çoğu deney hayvanlar üzerinde yapılmış ve sonuçlar buna göre sunulmuş. Parkinson başta olmak üzere, kanser, depresyon, ağrılar, hemoroit, diyabet ve uykusuzluk sorunlarında olumlu sonuçlar mevcut ancak “yetersiz kanıt” ibaresi ile sunulmakta. 

İstediğimiz etkileri alabilmek için üzerlik nasıl kullanılır? Kullanmadan önce ve kullanım sırasında sıkı bir diyet uygulayarak ne yediğinize dikkat ederek ve günlük iki çay kaşığını aşmadan kullanılmalıdır. Bekletilmiş ve ekşitilmiş besinler, içeriğinde tramin bulunan besinler, yıllanmış protein içeren besinler, karaciğer, çikolata, kabuklu deniz ürünleri, kahve, mayalanmış ürünler, muz ve benzer tüm ürünlerden sakınmanız gerekir.

Üzerlik Nasıl Kullanılır? Üzerlik Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

İlk konunun yayınlanmasından itibaren en çok sorulan sorular arasında “üzerlik nasıl kullanılır” sorusu yer aldı. Bu sorunun cevabından ziyade ne için kullanılacağı ve kullanılırken nelere dikkat edilmesi gerektiği üzerine yoğunlaşılması daha doğru olacaktır. Ancak kısaca şunları sıralayabiliriz,

# Sürekli kullanmayın. Hiçbir bitki kesintisiz kullanılmaz. Sebebi aldığımız her besinle birlikte farklı etkileşimlerin ortaya çıkması ve toksik etkilerle başta karaciğer olmak üzere sindirim sistemini olumsuz etkilemesi. Kullanımı aralıklı olmalı. İki hafta kullanıp bir hafta kullanmamak veya iki gün kullanıp bir gün kullanmamak gibi. İstenilen etki alındığında da kullanım bırakılmalıdır.

# Üzerliğe alerjiniz olmadığına emin olmadan kullanmayın. Bu konuda doktorunuzla mutlaka görüşün.

# İlaç kullanıyorsanız doktorunuza mutlaka danışın.

# Yüksek dozlar kullanarak kendinizi riske atmayın. Günlük 2 çay kaşığını aşmanıza gerek yok. Önce düşük dozlardan başlayın. Her bünyenin farklı hassasiyetlerde olduğunu unutmayın.

# Aç karna daha düşük miktarlarda kullanın.

Ruhsal Gelişimime Katkısı Oldu mu?

Bu konuyu farklı bir yazıda daha ayrıntılı bir şekilde dile getirmeyi düşünüyorum ancak hem site üzerinden hem de mail ile bu konuda çok soru geldiği için kısaca değinmek istiyorum. Kullanımımız belirli aralıklarla olmakla birlikte etkilerini test etmek için risk oluşturmayacak dozlarda bir dönem kesintisiz her gün kullandık. Fayda sağladığım konuların bir kısmını özetle maddeler halinde belirteyim

# Sinirsel iletişimin hızlandığını farkettim.

# Derinleşme ve madde ötesi algı arttı. (Benim için önemli olan bu nokta)

# Daha önce algılamakta zorlandığım konuları daha net algılamaya başladım.

# İlham denilen madde ötesi verilerin daha sık geldiğini gözlemledim.

# Enerji noktalarının/çakraların daha aktif bir şekilde çalışmaya başladığını gördüm.

# İmgelemeler daha net ve canlı bir hale geldi.

# Zaman kavramını algılamada değişimler oldu. Bu durum göreceli de olabilir. Üzerinde ayrıntılı şekilde durulması gereken bir konu. Daha önce http://www.parapsikoloji.net/dmt-ve-zaman-algisi-uzerindeki-etkileri/ linkinde bu konuya değinilmişti. Bu konuda daha fazla gözleme ihtiyaç var.

Sonuç olarak üzerlik ruhsal gelişimde kullanılabilir üçüncü göz aktivitesini artırır ancak siz buna hazır olmalı ve ne kullandığınızı bilmelisiniz. Amacınız üzerlik etkisi olmamalı.

Üzerlik Hakkında Yapılan Bilimsel Bir Çalışma İçin Medicinal properties of Peganum harmala L in traditional Iranian medicine and modern phytotherapy A review Linkinde bulunan dökümanı inceleyebilirsiniz.

İlgili Konular:

DMT Nedir? DMT Etkisi ve Ruhsal Boyut
DMT ve Zaman Algısı Üzerindeki Etkileri
Nasıl Transa Geçilir?

Üzerlik Nasıl Kullanılır – Üzerlik Görselleri

Üzerlik GörselÜzerlik GörselÜzerlik GörselÜzerlik ResmiÜzerlik ResmiÜzerlik Görseli

Ruhsal Gelişimde Üzerlik Nasıl Kullanılır? www.parapsikoloji.net

15 Nisan 2018

“Ruhsal Gelişimde Üzerlik Nasıl Kullanılır? Konusu daha çok ilk konumuzla ilgili sorulan sorulara cevap oluşturmak amacıyla hazırlanmıştır. İçerik tavsiye, reçete veya kullanım önerileri içermez. Konuyu okuyanların üzerlik hakkında daha ayrıntılı bilgi için http://www.parapsikoloji.net/uzerlik-tohumu-kullanimi-ve-dmt-etkisi/ linki takip etmelerini öneririm.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. dogukan erenler dedi ki:

  sayın dora:Epifiz bezinin temizlenmesi ile ilgili bilgiler verirmisiniz?epifiz bezimizi dogal v/ya kimyasal herhangi bir madde kullanarak temizleyebilirmiyiz?anlayabildiğim kadarıyla saglıklı ve temiz olmayan bir epfiz bezine sahipsek dmt salgılaması
  okadar az ve zordur.dogal dmt,melatonin ve seratonin ancak saglıklı bir epifiz bezinden olur.harici olarak dmt için kargı kamışı veya akasya bununla beraber üzerlik kullanımı sadece bir süre için olacak oda bu bitkilerin kullanımı süresince böyle anlıyorum.

  1. Doğallığını yitirmiş tüm besinler sadece epifiz bezini değil tüm bedeni etkiler. Doğal olmayan tüm besinlerden kaçınmak en ideal olanıdır. İşlem görmüş ve doğal olanı taklit eden tüm gıdalarda, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinde benzer sorunlar vardır. Doğal bir ortamda, doğal beslenme ile birlikte ortaya çıkan ilk etkilerden biri derin ve doyurucu bir uyku olur. Bu epifiz ve diğer hormonal sistemin çalışması ile ilgilidir.

   Doğal yaşam ve doğal beslenme sonucu matabolizma niyetler ve çabalara göre dmt oranını ayarlar ve sadece ihtiyacı oranında dmt’yi serbest bırakır. Harici kullanımlar sadece yazıda belirttiğim gibi gerektiğinde ruhsal mekanizmaların çözülmesi için kullanılabilir. Süreklilik arzettiğinde metabolizma dengeyi sağlamak için dışarıdan alınan ve sisteme dahil edilen herşeyi kontrol etmeye başlar. Her defasında daha az dmt’ye izin verilir bu da miktar artışlarına neden olur. Bu durum Madde bağımlılığının sebepleri arasında yer alır. Üzerlik ve birlikte kullanılan bitkilerde bağımlılık yapıcı etkiler yok ancak metabolizmanın denge sisteminden kaynaklanan sağlığı koruma çabası psikolojik etkilere sebep olur. Asıl amaçtan uzaklaşılır.

 2. engulbo dedi ki:

  hiç bir hazırlık yapmadan 3 gün her sabah ve akşam 1 çay kaşığı üzerlik tohumunu ezdikten sonra 1 çay bardağı su ile 15-20 dakika kaynattım ve içtim 4 üncü gün sabah tan itibaren nedenini anlayamadığım birşekilde boyun kökümde bir agrı ile kafamın arka tarafında dayanılmaz bir agrı başladı.gün boyu esnemeyle birlikte çene ve boyun bölgemde kasılmalar esneme esnasında gözlerimden yaş gelmeye başladı.gün boyu devam etti.bunu üzerine öngöremediğim olası risk ve sonuçlarını göze alamayarak üzerlik çayı içmeye son verdim.5.gün sabahı özellikle ön boyun kaslarım ve çenemde bir önceki günde esneme ve kasılmalardan kaldıgını düşündüğüm agrılarım var.bu zaman zarfında farklı birşey vede hedeflediğim şeylere ulaşamadım.en güzel tarafı geç vakittede yatsam sabah namazına kalkabilmem ve dinç kalkma etkisi
  olduğunu gözlemledim.ha bu arada 3.gün bir karın agrımda oluştu.sonuç itibariyle 3 gün mutluydum ibadetlerimi huzurlu ve istekli bir şekile yaptım.en güzel tarafı bu oldu.

  1. Üzerlik Tohumu Kullanımı ve DMT Etkisi Üzerlik Diyeti linkinden üzerlik kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar ve yapılması gereken diyet hakkında bilgi edinebilirsiniz.

   Bir kullanıcının ilettiği notu aktarmak istiyorum. Esneme nazar yani negatif enerjinin deşarjı ile ilgilidir. Ruhsal rahatlama sağladığı için ibadetler ve dua anında manevi lezzette artış olur. Özellikle dua anında enseden alın kısmına doğru titreşimler hissedilir. Maddesel yük hafiflediği için ruhsal irtibatlarda artışlar yaşanır.

   Üzerlik belli bir süre kullanılacaksa mutlaka alınan besinlere dikkat edilmeli. Sağlık konusunda şüpheler varsa doktor kontrolünde kullanılması daha uygun olur. Verdiğim linkte konu hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

   Deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

   1. engulbo dedi ki:

    sayın Dora; Öncelikle paylaştığım deneyim yazım ile alakalı açıklamalalı yorumunuz için teşekkür ederim.deneyim yorum yazımda bahsettiğim boyundan başlayan ve kafamın arka tarafında oluşan ağrı ve akabinde aşırı kasılmalı esneme ler ve gözden gelen yaş vücutta birikmiş negatif enerjinin deşarjı ile mi alakalıydı?Bu negatif enerjinin dışarı atımı esnasında yaşanan esneme ve boyun kasları kasılmaları bu kadar şiddetli mi olur?(hala boyun kaslarımda ağrı var.)sormak istediğim başka konu:üzerlik kullanımı süresinde vücutta dmt birikimi olurmu bunun bir zararı var mı?

    1. Rica ederim,
     Ağrının tam olarak neden kaynaklandığını ancak bir doktor kontrolü sonrası gerekirse tahlillerle öğrenebilirsiniz. Yaşadıklarınıza benzer durumları yaşayanların çıkarımları size aktardığım şekilde ancak bu konuda emin olmak zordur. Benzer ağrılar bende de oldu ancak dikkate alacak ve konuya ekleyecek düzeyde değildi. Üzerlik kullanımı ile birlikte epifiz bezi aktivitesi arttığı için salgılanan hormonlar da bu etkiyi yapmış olabilir. Bir yan etki de olabilir. Negatif enerji çıkışı sırasında esneme ve gözde yaşarma gözlemlenen sonuçlar arasındadır. Önceki yorumda verdiğim linki kontrol etmişseniz dikkat edilmesi gereken çok fazla konu olduğunu görmüşsünüzdür. Üzerlik kullanıldığı sürece alınan tüm ilaçlara ve besinlere dikkat edilmesi gerekir.

     Üzerlik kullanımı sırasında dmt birikmesi mümkün değil çünkü üzerlik dmt sağlamaz dmt’nin daha yoğun kullanımı için metabolizmanın belli savunma sistemlerini devre dışı bırakır. https://www.parapsikoloji.net/uzerlik-tohumu-kullanimi-ve-dmt-etkisi/ konusunda tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

 3. Achmeth dedi ki:

  Ben 2 çay kaşığı kadar üzerlik tohumunu gece yatmadan 1 saat önce kadar su ile alıyorum artık çiğnicem bu arada,başlamadan önce 3 gün hurma süt diyeti yapmıştım 7 kilo falan verdim bu diyetle,sorum şu etkisi bende ne zaman ortaya çıkar?

  1. Etkinin ne zaman başlayacağı konusunda kimse net bir şey söyleyemez çünkü etki süresi ve miktarı metabolizmaya göre farklılıklar göstermekte. Bunu ancak kendinizi gözlemleyerek görebilirsiniz.

   1. Achmeth dedi ki:

    Diğer yorumları okudum pek bilgi sahibi değilim ama kaç gün süreyle kullanacağım peki?formulü nedir?ayrıca son 2 gündür karmaşık rüyalar görmekle birlikte hiçbirini hatırlamıyorum ve aabah 5te uyanıyorum

    1. Kaç gün kullanacağınız ne için kullandığınızla ilgili bir durum.
     Ayrıntılı bilgiler için https://www.parapsikoloji.net/uzerlik-tohumu-kullanimi-ve-dmt-etkisi/ linkine bakabilirsiniz. Yorumlar kısmında kullananların örnekleri de mevcut.

error: Korumalı İçerik!