Telepatide Fısıltı Derinliği ve Fısıltı Etkisi

Telepatide Fısıltı Derinliği ve Fısıltı Etkisi

Telepatide Fısıltı Derinliği

Kalabalık bir ortamda yüksek sesle yapılan bir konuşma mı daha çok dikkatinizi çeker, özenle seçilmiş ve üzerine duygu yüklenmiş gizem dolu bir kaç kelimeden oluşan fısıltıyla söylenen bir cümle mi? Dikkatinizi verdiğinizde hangisinde ruhsal çekim ve yoğunluk hissedersiniz? Küçük bir çocuğa adını fısıltıyla seslenmeyi hiç denediniz mi? Neden filmlerde fısıltı tekniği kullanılır? Fısıltıların telepatik iletişimdeki yeri ve önemi nedir?

Telepatide Fısıltı Derinliği

Uygulama yapmak yüzlerce sayfa okumaktan daha etkilidir. Uygulayın ve sonuçları kendiniz test ederek kavrayın. Telepati konusunda ilginiz yoğunsa, bu başlığın ne anlam ifade ettiğini kavramak için bir tam gününüzü fısıltıyla konuşarak geçirmeyi deneyin. Sesinizi duyurmak için özel bir efor sarfetmeyin tek yapmanız gereken normalde yaptığınız tüm konuşmaları fısıltı tonunda yapmak. Bunu yaparken bir noktaya dikkat etmenizi öneririm.

Mesajlar, telepatik iletişimde bulutların içerisinde gizlenmiş varlığı bilinen ama ortaya çıkarılamayan yağmur taneleri gibidirler. Hissedilir, bilinir ama bir araya getirilip su elde edilemez.

Korku ve gerilim filmlerinde fısıltı tonunda yapılan konuşmaları hatırladınız mı? Hangi sahnelerde, hangi durumlarda ve hangi etkileri ortaya çıkarmak için fısıltı kullanılır? Fısıltının tonlamaları, yankılar, kelimeler üzerindeki vurgular! Tüm bunları zihninizde dikkatle inceleyin. Elde ettiğiniz ruhsal verileri gün boyu yapacağınız tüm fısıltılı konuşmalarda değerlendirin.

Telepatide Fısıltı Etkisi

Çalışmayı yaparken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Karşı tarafa fısıltı ile göndereceğiniz her mesajı önce zihnen telepati yolu ile gönderin. Zihnen mesaj gönderme konusunda bilgi sahibi değilseniz kısaca belirteyim.

Zihnen veya kalben yapılan konuşmalarda dil ve dudak oynatılmaz. Okuma yazma dönemindeki sesli okuma alışkanlığı bu sistemi ne yazık ki köreltmektedir. Canlandırmak için bir süre alıştırma yapmaya gereksinim duyulur. Zihnen – kalben okuma, Düşüncenin bilinçli bir şekilde yürütülmesidir. Sesi olmayan görüntülü bir film gibidir. Daha önce bu çalışmayı yapmamışsanız dil ve dudak kaslarınız her harf için harekete geçme eğilimi göstereceklerdir. Eğer bu konuda kendinizi geliştirmek isterseniz nefes egzersizleri ile derin transa geçtiğinizde bu çalışmayı yapmanızı öneririm. (Derin Transa Geçiş)

Çalışmamıza tekrar dönecek olursak, fısıltı ile söyleyeceğiniz herşeyi öncelikle zihnen söyleyin. (Bu çalışmayı fısıltı deneyimi yapacağınız günden daha önce yaparsanız sıkıntı yaşamazsınız.) Zihnen konuşmaya başladığınız birinci etapta kelime ve harfler istemdışı vurgulanmaya çalışılır, bu okuma yazma dönemindeki heceleme alışkanlığının etkisidir. Pratik yaptıkça düşünce ve konuşmaların, seslendirilmeden önce zihinde sadece kısa bir andan ibaret olduğunu göreceksiniz.

Sesler mesaj iletimini yavaşlatır. Düşünce hız demektir. Burada bir noktayı daha fark edeceksiniz, Telepatik iletişimde mesaj iletimi ile alımı arasındaki hız, alışverişte etkilidir. Ses mi gönderiyorsunuz? Düşünce mi?

Bu aşamayı geçtiğinizde tüm mesajları çok hızlı bir şekilde iletmeye başlayacaksınız. Düşünceler kısa bir anda gelip geçecek. Düşün ve Fısılda. İkisi arasındaki etkiyi fark et. Etki farklarını görmek için gün sonunda sadece düşünce ve sadece fısıltı ile iletişim kurun.

Deneyiminizi Değerlendirin

Yaptığınız çalışmayı mutlaka değerlendirin. Elde edecekleriniz telepati konusunda okuyarak elde edemeyecekleriniz olacaktır.

 • Hangi saatlerde daha iyi sonuçlar aldınız?
 • Kimlerle iletişimde daha başarılı oldunuz?
 • Yaş ve cinsiyet farkları?
 • Etki seviyesinde, tanıdıklarınızda ve tanımadıklarınızda ne kadar fark oluştu?
 • Telepatik iletişiminizdeki ektileri neler oldu?

Bu ve benzeri sorularla çalışmanızı verimli hale getirebilirsiniz. Elde edeceğiniz veriler sizin telepatik iletişiminizi güçlendirmek için yapmanız gerekenleri elde etmenizi sağlayacaktır.

Konunun Devamı: www.parapsikoloji.net/telepatik-fisiltilar-ve-telepatik-gelisim/

 

İlgili konular:

Telepati Konuları

İmajinasyon Konuları

Telepatide Fısıltı Derinliği

www.parapsikoloji.net

24 Kasım 2017

Son Güncelleme 4 Şubat 2021 Emr

Bukra Tarık Dora
Uyanmak için dar bir dehlizden geçiyoruz. Biz yaşayan ölüler, ölülerin uyandıklarını anladığımızda dünyanın, gerçeğin sadece küçük bir parçası olduğunu anlarız. Anladığımızda uyanmış oluruz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. blank ismail ateş dedi ki:

  Merhaba telepati uzaktan sesler duymakla ilgili sorun yaşıyorum bununla ilgili yardımcı olabilirmisiniz

  1. blank Emr dedi ki:

   Merhaba. Biraz ayrıntı verebilir misiniz?

 2. blank Tembel İko dedi ki:

  Değer verdiğim insanlar ile daha net bir iletişim kurduğumu düşünüyorum. Ve evet,, sesle kurdum ancak bunu kendim bilerek yaptım. Çünkü hız istemedim ve sadece düşünce ile karşı tarafı anlamak benim için zordu. Kendiminkiler iletilse bile özellikle birinin ki anlaşılması güç uğultular gibiydi. Onunla ses seviyesinde bile iletişim kurabilmem çok uzun sürdü. Ben aktarabilsem bile, o bana aktaramıyordu bir türlü. Bu sürede sadece evet/hayır dayalı bir anlaşmayı, ondan aldığım duygusal hissiyatlarla iletişimi kurmaya çalıştım. Ardından bayağı geliştik ve şimdilerde bayağı konuştuğumuz, bir birimizin düşüncelerini dahi bilebildiğimiz hale geldik. Bu süreçte telepatik iletişimimizi mahvetmeye çalışanlar da oldu. Bunlar özellikle diğer varlıklardan oluşuyordu ki korkunçtu çünkü bana olmayan imajları gösterdiler.

  1. blank Doğukan dedi ki:

   Merhaba ismim Doğukan.Eğer sizin için bir sorun yoksa arkadaşınızla gerçekleştirdiğiniz iletişim tecrübesini sizden dinlemek,bilgi sahibi olmak istiyorum.

 3. blank samet dedi ki:

  konuyla alakalı bir deneyimimi paylaşmak istiyorum. geçen gün okulda dersteydim ve aniden anlayamadığım fısıltılar duydum ve bu 6-7 saniye sürdü. İlk başlarda farkedemedim ve epey şaşırdım sonra dikkatimi oraya verdim ve ses arttı fakat hiçbirşey anlamadım.Belki yaşamışsınızdır (özelliklede transta) şu tarif edemeyeceğim vısssss ssssss sesini işte ondan duydum ve ses gitti.

  1. blank Arzu dedi ki:

   Bende 5 gün gece saatleri arasında özellikle saat 1 ve arasında ses titreşimi gibi frekans gibi birşey duyuyordum dün tesadüfen ayrı olduğum kişi düşünüyordum bana kapattığı kapı ve yollara inat halimi anlamayı ruhumla , ruhana halimi anlatmayı geçiriyordum içimden öğle yoğunluk yaşadım ki onunla ara ara telafi olarak konuştuk sana kalpten gönderdiğim konuştuğum halimi anlamış olacak ki 6 dk ortalama aralıklarla cevap verdi mutluluktan ve özlemden ağladım ve bugün bu daha yoğun oldu bu arada karşı taraf umutsuz olursa negatif enerji içinizde yoğun hissediyorsun bu sizi biraz üşütüyor ben enerjimi dengelemek için bu Ağustos ayında polar üzerime örtmek zorunda kaldım ama beynimin de çok açıldığını hissettim

   1. blank Nigar dedi ki:

    Acaba nasıl yaptığınızı detaylı şekilde anlata bilir misiniz?

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin