Psişik Saldırı Türleri ve Etkileri

04.02.2018
415
A+
A-

Psişik Saldırı Türleri ve EtkileriPsişik Saldırı Türleri

Bu konuyu kapsamı daraltmak amacıyla madde ötesi psişik saldırılar ve madde planındaki pisişik saldırılar olarak ele almak istiyorum. Bilinen ve varsayılana karşı alıcının verdiği tepki ile bilinmeyene karşı verilen tepki farklıdır. Sesin nereden geldiğini bilirseniz hareketlerinizde bir bilinç oluşur. Kaynağı belirsiz sese karşı oluşan eylemler ise kaynağı bulmaya/aramaya yöneliktir. Bu yönelişte ne yazık ki belirsizlik hakimdir. Psişik saldırı olarak tanımlanan eylemlerin asıl sorun oluşturan noktası da, kaynak belirsizliğine neden olan türlerdir.

Hayatınız normal seyrinde ilerlerken bir anda herşey değişebilir. Mutsuzluk, enerji kaybı, uyku sorunları, karar vermede zorlanma, yapmak istediklerinizi yapamama, düşüncelerinize odaklanmada zorlanma, çekinme, korku, öfke ve adını olumsuz olarak niteleyebileceğimiz pek çok durum. Herşey bir anda olur ve nedenini bulamazsınız.

Doktorlar, nasihatlar, telkinler, eş dost sohbetleri, biraz gezinti, spor, eğlence… Kısa süreli toparlanma… Ama sonuç değişmez. Bir türlü yaptıklarınızdan tat alamazsınız.  Değişimin nedenini bulmaya çalışırsınız, bilindik ve bilinmedik yollara başvurursunuz bulduğunuz çareler hep geçici sonuçlar doğurur. Sebep nedir? Neden? Nasıl? Kim? Ne için? Çok sayıda soru sorulabilir. Ancak madde boyutuna bağlı olduğumuz için, pek çoğu nedenleri bulunamadan, hangisinin fayda sağladığını bilmediğimiz uygulamalarla ya çözüme kavuşur veya herşeyi kabullenip farkında olmadan etkiyi kabullenerek, bünyemizde biriktirir ve yaşama devam ederiz.

Bilinen ve Bilinmeyen Enerjilerde Etki

Kaynağı madde planındaki bir varlığın enerjisine verilen tepki ile Madde ötesi enerjiye verilen tepkiler farklıdır. Bunu madde planından örneklendirecek olursak.

* Bir ortama girdiğinizde orada gördüğünüz tanıdıklarınıza karşı nasıl tepki vereceğinizi bilirsiniz. Enerjileri sizde tanımlanmıştır. Yaptıklarının ve yapacaklarının sizde bir kaşılığı vardır. Enerjisindeki değişimleri hissedebilirsiniz. Tanımadıklarınıza karşı mesafeli durursunuz. Hissedersiniz ama enerjileri ile davranışlarını bütünleyemediğiniz sürece mesafeyi bozmasınız. Gelen enerjiler sonuçlarla bağdaştırılabilir, bedendeki yansımalarıyla karşılaştırılabilir. Bu tür durumlarda bilinç kıyaslama imkanına sahip olduğu için etki alsanız da sebeplerini tahmin edebilirsiniz.

* Daha önce gitmediğiniz bir yere gidersiniz. Alışık olmadığınız hisler içinizi kaplar. Ruhsal bir tedirginlik yaşarsınız, Kendinizi iyi hissetmezsiniz. Fakat bu durumu madde seviyesinde kıyaslayabileceğiniz bir ölçüt, davranış, şekil, beden ve kaynak bulamazsınız. Hislerin kaynağı tanımlanamadığı için oradan uzaklaşmak istersiniz. İnsanda negatif ve pozitif etki oluşturan her enerji iz bırakır. Bu izlerin ne kadarı sizi ne kadar etkiler, bunu zamanla öğrenebilirsiniz.

* Daha önce karşılaşmadığınız birisi ile arkadaş ortamında tanışırsınız. Oturup birlikte sohbet edersiniz. Bakışları size odaklıdır ve ısrarla devam ettirir. Rahatsız olursunuz ama ortamı bozmamak adına bunu dile getirmezsiniz. O gün akşam ve sonraki zamanlarda kendinizi rahatsız, tedirgin, bunalmış ve bitkin hissedersiniz. Geçici bir rahatsızlık olduğunu düşünürsünüz ancak rahatsızlığınız bir türlü geçmez. Uyuyamazsınız, düşünceler zihninize ardı arkasına hücum eder. Yeterince sıkıntı yaşadıktan sonra bir anda o gün üzerinize ısrarla odaklanan bakışları hatırlarsınız…

Kaynağı hakkında fikir yürütebileceğimiz enerjiler, bu enerjilerin yapısını bozacak frekanslarla etkisiz hale getirilebilir. Kaynağı bilinmeyen enerjilerin bir kısmı (enerjisi düşük olanlar) biz farkında olmadan topraklama ve pozitif enerjiler ile etkisiz hale gelir. Güçlü enerjiler etkisizleştirilemediği için ruh ve enerji dengemizi bozarak hasarlara neden olabilir.

Madde Boyutlu Psişik Saldırılar

Bu enerjileri şu şekilde sıralayabiliriz,

 • İnsanlar üzerinden gelen negatif enerjiler,
 • Diğer canlılardan yönelen enerjiler. Sıkıntı verilen hayvanlar, bitkiler..
 • İnsan beyninin ürettiği frekanslar taklit edilerek oluşturulan yoğun sinyaller,
 • Ruhsal sıkıntısı olanların bıraktıkları (pasif) enerjiler,
 • Eski kavimlerin yaşadıkları yerlerde kalan negatif enerjiler,
 • Resimler ve fotoğraflar üzerinden alınan etkiler,
 • Yiyecek, içecek ve giysiler üzerinde birikmiş negatif enerjiler,
 • Öfke, şiddet ve kavga sonrası oluşan enerjiler..

Örnekler artırılabilir. Bu enerjiler madde boyutunda oluşur ve madde boyutunda etki gösterir. İnsanlar tarafından yöneltilen enerjiler nazar olarak ta adlandırılır.

Madde Ötesi Pisişik Saldırılar

En tehlikeli olan enerji türüdür. Kaynağını belirlemek her zaman mümkün olmayabilir. Daha da kötüsü negatif enerji olduğu bilinemeyebilir. Negatif enerjilerin birikmesi ve uzun süre deşarj edilemeden kalması hastalık olarak bedene yansımışsa döngünün geriye işletilmesi iyileşme sürecini uzatabilir.

 • Madde ötesi varlıkların kendilerine ve yakınlarına verilen zarar sonrası yaptıkları psişik saldırılar,
 • Büyü ile görevlendirilmiş madde ötesi varlıkların yaptıkları etkiler ve psişik saldırılar,
 • Rüyada alınan etkiler ve psişik saldırılar,
 • Ruh çağırma! seansları sırasında yaşanılan psişik saldırılar,
 • Uyku ile uyanıklık durumunda, iki boyut arasında kalındığında alınan etkiler ve psişik saldırılar,
 • Rüyada veya uyku-uyanıklık arasında, uyarı amaçlı yapılan iyi niyetli psişik etkiler,
 • Define arama ve çıkarma sırasında madde ötesi varlıkların yaptığı psişik saldırılar,
 • Madde ötesi varlıkların madde boyutunda bıraktıları olumsuz enerjiler,

psişik saldırı türleri olarak sıralanabilir. Psişik saldırı türleri arasında eklediğim bazı maddeler pasif olarak değerlendirilebilir. Etkileri, saldırı amaçlı kullanılan enerjilerle benzerlik gösterdiği için sonuç itibari ile pasifte olsa bu kategoride değerlendirdim. Çünkü negatif yüklenmiş tüm enerjiler zaman, mekan ve muhatap gözetmeksizin ilk oluştukları anda bir hedefe yönelik ortaya çıkmışlardır. Enerji etkiyi alan tarafından bırakılmışta olabilir (üzüntü, korku, endişe) ancak bu enerjiler saldırı amaçlı oluşturulan enerji ile bütünleşmiş veya bir araya gelmişte olabilir.

 

Diğer Psişik Konuları

Psişik Nedir?

Psişik Saldırı Nedir

Psişik Saldırılardan Korunma Yolları

 

Psişik Saldırı Türleri ve Etkileri – www.parapsikoloji.net

4 Şubat 2018

“Psişik Saldırı Türleri ve Etkileri” Konusu içerisinde geçen tanımlamalar, Kendi tanımlamalarımı ifade eder. Tartışmaya açıktır. Genel geçer olarak kabul edilmeyebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

error: Korumalı İçerik!