Resme Bakarak Telepati Yapmak

Resme bakarak telepati yapmak, resimle telepati nasıl yapılır? fotoğraf ile telepati yapmak

Resme Bakarak Telepati Yapmak

Resme Bakarak Telepati

Bir fotoğrafa veya resme bakarak telepati yapılabilir mi? Fotoğraf ile telepati nasıl yapılır? Bir başkasının resmine bakarak telepati yapmak mümkün mü?

Sadece düşünmek telepatik iletişime geçmemiz için yeterli iken buna bir de telepatik iletişim kurmak istediğimiz insanın resmini eklediğimizde telepati farklı bir boyutu ile karşımıza çıkacaktır.

Tek bir düşünce, o düşünce ile ilgili sinyaller üretir. Düşünce bir konuda sabitlendiğinde bu sinyaller tekrarlanmaya başlar. Ancak bu sinyaller hedeflenmediği için etrafa yayılır ve etkisiz kalırlar. Düşünceler ister imajinasyon ile ister resimle bir noktaya odaklandıklarında artık tek bir merkeze doğru hareket etmeye başlarlar.

Telepatik iletişim ruhsal bir iletişim olduğu için herhangi bir maddesel engel ile karşılaşmadan hedeflerine ulaşırlar. Faraday kafeslerinde yapılan deneyler, deniz altında yavruları öldürüldüğünde beyin dalgalarındaki değişim izlenen anne tavşan ve uzaktan yapılan telepatik hipnozlar bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Bir resme bakarak telepati yapmak istediğimizde aslında biz ruh dünyamızda sinyallerin ulaşması gereken diğer ruhsal alıcıyı da göstermiş oluruz. Normalde imajinasyonla yapılan telepati çalışmalarında alıcı imajinasyonla değil resimle tespit edilmiş olur.

Hangi Durumlarda Resme Bakarak Telepati Yapılabilir?

Telepati için resim bulunması şart değil ancak bazı durumlarda sürecin hızlanmasında etkilidir.

 • İmajinasyon yapmakta zorluk yaşıyorsanız, imajinasyon yeteneğinizi geliştirmek için yeterince zamanınız yoksa
 • Resme bakarak telepati yapmak istediğiniz insanın yüzünü hatırlamakta zorluk yaşıyorsanız
 • Telepati çalışmalarınızda imajinasyonunuzu güçlendirmek istediğinizde,

Resme bakarak telepatik iletişiminizi güçlendirmeyi deneyebilirsiniz.

Telepatik İletişimde Resme Bakmanın Etkisi

İnsan yüzü, ruhunun yansımasıdır. İç dünyasına ait tüm izler genel olarak yüze yansır. Görsel olarak insan yüzü, madde seviyesinde insan ruhuna giden ruhsal bir yol gibidir. Diğer varlıklar için anne adı adres olarak kullanılırken, Ruhsal yeteneği olanlar resimleri ruhsal iletişim için kullanırlar.

Örneklendirecek olursak; İnsan yüzü ruhsal iletişimde bir TV kanalının uydu üzerindeki sinyal değerleri gibi işlev görür. Resme bakıldığında ruhsal bağ kurulmuş olur. Resim çekildiği andan itibaren o insanın ruhsal yansıması o zaman dilimi için bir kareye alınmış olur. Sonrasında devam eden tüm kareler gerçek yaşamda devam etmiş olsa da ruhsal takip için o zaman dilimi yeterlidir.

Eğer telepatik iletişim kurmak istediğiniz insana ait bir resim varsa ki sanırım sosyal medya sayesinde bu çok zor olmasa gerek, resme baktığınızda ruhsal bir titreşim yaşadığınızı hissediyorsanız veya resme odaklanan bir enerjinin varlığını hissedebiliyorsanız resim üzerinden telepati yapmanız daha kolay olacaktır.

Resme bakarak telepati nasıl yapılır?

Telepatik iletişimde Kullanılacak Resmin Seçimi

Eğer seçim yapma imkanınız varsa resme bakarak telepati yapmak istediğiniz insanın, sizde güzel duygular uyandıran veya o insanı size daha yakın hissettiren resmini tercih edin. Son çekilen resimler zaman diliminde aslına en yakın olan resimler olduğu için tercih edilmesi gereken resimlerdir. Her bir resmi yeni bir uydu frekans değeri olarak düşünecek olursak ulaşılması en kolay ve en net değerler son resimlere ait olacaktır.

Seçeceğiniz resim yüz bölgesinin alınla birlikte net bir şekilde görüldüğü bir resim olmalıdır.

Resim Üzerinden Telepati Tekniği Uygulama

Belli bir ruhsal derinliğe ulaştıktan sonra ( Nasıl Transa Geçilir linkinde bahsedilen uygulamayı yapabilirsiniz.)

Resme Bakarak Telepati Yapmak 1. Bölüm

〉〉 Öncesinde üçüncü göz adı verilen 6. Çakranızı ve 4. Çakra olan Kalp çakranızı harekete geçirin. Titreştiklerini hissetmeniz yeterlidir. Çakra Nedir? Çakralar Nasıl Açılır? Yöntem ve Faydaları

Kendinizi rahat hissedebileceğiniz şekilde oturun

Resmi elinizle tutun veya rahatça görebileceğiniz bir yere yerleştirin (Telefon, tablet veya herhangi bir ekrandan da bakabilirsiniz)

Resimde telepatik iletişim kurmak istediğiniz insanın alnının ortasına odaklanın.

Yaklaşık 10 dakika kadar bu şekilde resme bakın.

4. Çakranız duygularınızı 6. Çakranız da ruhsal iletişimi temsil eder. Her ikisini birlikte kullanmalısınız.

Yeterli yoğunluğa ulaştığınızı hissettiğinizde iletmek istediğiniz mesajları iletebilirsiniz.

Eğer yapabiliyorsanız zihinsel veya kalbi konuşma yoluyla konuşun. Yani ağız ve dil hiçbir şekilde hareket etmemeli. Bu konuşma türü belli bir çalışma gerektirebilir. Ancak bunu yapamıyorsanız hafif bir fısıltı halinde de konuşabilirsiniz.

Resme Bakarak Telepati Yapmak 2. Bölüm

Gözlerinizi kapatın ve resmi hayal ederek bakmaya devam edin.

4. Çakranızdan (Kalbinizden) çıkan ışıkların Onun kalbinden, 6. Çakranızdan (Alnınızın ortasından) çıkan ışıkların da O’nun alnından içeri girdiğini hayal edin.

Bu noktada tam bir ruhsal bütünleşme yaşamınız gerekir. Hissetseniz de hissetmeseniz de bu yolla kurulan bağ ruhsal iletişime geçilmesi için olanak sağlar ancak mesajların iletiminde konuşarak iletişime alışık olduğumuz için bilinçaltımızda “bu yolla iletişim olmaz” inancını yıkmanız ve iletilen mesajları güçlendirmeniz gerekir.

Ruhsal bütünleşmeyi sağladığınıza inandığınızda iletmek istediğiniz mesajları iletin.

İlettiğiniz her mesaj sonrası zihninizde sizi onayladığını hayal edin.

Düzenli olarak bu çalışmayı yaptığınızda telepatik bağ kurduğunuz insanla iletişiminiz güçlenecektir.

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve çalışmalarınızı geliştirmek için aşağıdaki linklerde bulunan makalelerden yararlanabilirsiniz. Bu noktadan sonra anlatacaklarım daha önce yazıldığı için tekrar etmek istemiyorum.

 

Tüm Telepati Konuları: Telepati Konulu Tüm Makaleler

Telepati ve İmajinasyon: Telepati ve İmajinasyon Çalışmaları

Dikkat etmeniz gereken konular: Telepati ile Aşık Etmem Mümkün mü?

Resme Bakarak Telepati Yapmak

www.parapsikoloji.net
18 Mayıs 2018

Son Güncelleme 18 Ocak 2023 Emr

Bukra Tarık Dora
Uyanmak için dar bir dehlizden geçiyoruz. Biz yaşayan ölüler, ölülerin uyandıklarını anladığımızda dünyanın, gerçeğin sadece küçük bir parçası olduğunu anlarız. Anladığımızda uyanmış oluruz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 59 YORUM
 1. blank Hafize dedi ki:

  Mrblar efendim bende telepatik olarak kişinin aklına girmek istiyorum küs olsak bile yinede yapılabilirmi acaba cok tesekkur ederım

  1. Merhaba. Alıcı ile verici arasındaki güç dengesine bağlı. Alıcı dış etkilere kendisini güçlü bir şekilde kapatmışsa ve aurası güçlü ise etki edemezsiniz. Ancak siz onun gücünü aşabilirseniz başarabilirsiniz.

 2. blank A. dedi ki:

  Merhaba,
  Yazi cok guncel degil ama arama geregi duyup aradim ve okudum. Ben birine asik oldum ve o kisiyi dukkanina gittigimde gorebiliyorum. Tanistik konusuyoruz bazen gittigimde ama onun bana karsi hisleri yok. Ben ise kimsede hissetmedigim cok guclu duygular hissediyorum ona karsi. Resmine baktigimda sanki icimden bir seyler gonderiyor gibi hissediyorum ona. Bunu hissediyor mudur? Ruyalarla da saglam bagim vardir. Ruyamda gordugum bazi seyler gercek olur ve ruyamda genelde kus oldugum insanlari pisman bir sekilde gorurum ve gercek hayatta o kisi gercekten gelir ozur diler bazen ayni gun. Cok uzun oldu ama durumu anlatmaya calistim. Cevap gelirse sevinirim 🙂

  1. Merhaba,
   Birisine aşık olduğumuzda, duygusal bağ kurduğumuzda, herhangi bir ruhsal alışverişimiz olduğunda, istesek te istemesek te enerji boyutunda bir bağ kurulur. Diğer insanlara göre bağlantımız olan insanlarla olan telepatik iletişimimiz daha güçlü olur. Ancak bu tür ilişkilerde duygusal yoğunlukla birlikte ortaya çıkan telepatik alışveriş, her iki taraf için de aynı yoğunlukta olmayabilir. Siz, auranızı o insandan gelecek enerjilere açmış olabilirsiniz, o insana enerji akışınızı güçlendirmiş olabilirsiniz ancak aynı durum karşı taraf için söz konusu olmayabilir.

   Sizin hisleriniz ve düşünceleriniz o insana ulaşır mı? Evet, tabiki ulaşır. Her canlı etrafa enerji yayar ve bu enerjilerin içerisinde hislerde bulunur. Ancak tüm bu sinyalleri algılayabilir miyiz? Daha doğrusu hayatın sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için tüm bu sinyalleri algılamalı mıyız? Uyumak için başınızı yastığa koyduğunuzda oturduğunuz apartmandaki insanların etrafa yaydığı tüm düşünceleri aynı anda algıladığınızı düşünün! Bunun olmaması gerekir. Aksi halde yaşam çekilmez olurdu.

   Evet karşı taraf ta sizin hislerinizi ve düşüncelerinizi, resmine baktığınızda veya kendisini gördüğünüzde mutlaka alır. Ancak, benzer duygusal ve ruhsal yoğunluk o insanda yoksa sizin algıladığınız ölçüde algılamaz. Bunu radyo yayınlarına benzetebiliriz. Bulunduğunuz şehirde 50 radyo kanalı olsa, radyomuzu açtığımızda hangi radyo kanalına ayarlı ise sadece o radyonun sinyallerini sese çevirir. Sizin alıcınızın ve vericiniz o insana ayarlanmış. Ama sizin sinyallerinizin o insan tarafından bilinç seviyesine inebilmesi için onun da size ayarlı olması gerekir. Telapati kategorisi altındaki konularda ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

   Doğum haritamızda varolan bazı konumlarda yansıtıcılar çok güçlü çalışır. Bu konumlar düşüncelerimizi ve hislerimizi o kadar yoğunlaştırır ki, karşı taraf her ne yaparsa yapsın mutlaka etkisini görür. O nedenle kimin kalbini kırdığımızda ne kadar kırılıp büküleceğimizi bilemeyiz. Öyle insanlar vardır ki, gördüğümüzde bize çok değersiz gelir oysa iç dünyasında muhteşem bir cevher gizlidir. Onu incittiğimizde veya kırdığımızda eğer bize karşı negatif duygular beslerse iflah olmayız. Bir dokunuruz ama bize yansıması bin olur. Bedeli odur çünkü. Büyük ihtimalle sizde de benzer bir durum vardır.

   1. blank A. dedi ki:

    Tesekkur ederim cok guzel yazmissiniz. Daha once de yorum yazdim ama gitmemis olabilir tekrar yazayim. Ben dogum haritasini cozemedim bilmek isterim yetenegim var mi yok mu. Dogum tarihim 7 ocak 1992. Gunu saati lazim mi bilmem ama sali saat oglen 12.00. Kisaca nasil bakmam gerektigini yazabilirseniz cok sevinirim. Bir sorum daha olacakti gecen yorumumda aklima gelmedi yazmak. Bahsettigim sahisi ilk gordugum anda cok tanidik geldi ailesini akrabalarini arastirdim alakamiz olabilir mi diye ama mumkunati yok daha once gormemisim ortak tanidigimiz da yok. Yasca benden kucuk oldugu icin ve ben bir sure turkiyede yasadigim icin onu gormus olma ihtimalim yok. Ama bana cok tanidik geliyor. Yurt disinda yasiyorum su anda. Bu olayin bi aciklamasi olabilir mi? Bizim bilmedigimiz alemlerde tanisiklik gibi?

    1. Rica ederim
     Evet olabilir. Bedenlerimiz için zaman ve mekan kısıtlaması var ama ruhlarımız için böyle bir kısıtlama yok. Uyuduğumuzda hangi alemlere gittiğimizi bir çoğumuz bilmiyorum. Frekans uyumu ile birlikte farklı boyutlarda karşılaşmalar da olabilir.
     Aslında astroloji başlığı dışında doğum haritasına bakmıyoruz, şu an kimsenin zamanı olmadığı için hiç bakmıyoruz ama doğrum yerinizi de yazarsanız sadece konumların resmini ekleyim oradan bakarsınız. Doğum saatinin net olması önemli. Ne kadar doğru olursa sonuçlar da o oranda doğru çıkacaktır.

     1. blank A. dedi ki:

      Merhaba, gecen yorumumu aradim bulamadim ama su an ikisi de yayinlanmis sevindim. Dogum saatim tam 12.00 oglen. Dogum tarihim 07.01.1992 ve dogum yeri Hollanda, sehir Deventer. Tesekkurler 🙂

     2. Gecikme için özür dilerim. Tarihi netleştirir misiniz? Mümkünse Temmuz veya Ocak şeklinde. 1 Temmuz mu? 7 Ocak mı?

 3. blank Alone dedi ki:

  Bu yöntemle birinin benden enerji çalması mümkünmü??Benim bi arkadaşim var o asla benim telefonumda fotografinin olmasini istemiyor boyle konularlada cokk ilgileniyo

  1. Evet mümkün. Özellikle ruhsal hassasiyeti yüksek olan insanlar daha fazla etkilenirler. “Bilinç” bu düşünceden etkilenmiş ve kabullenmişse her durumda etkilenir çünkü olacağını zaten inanmış ve savunma duvarlarını olası durumlar için indirmiştir.

   Güvenli Telepati ve Koruma Kalkanı Oluşturma konusunu incelesin faydalı olacaktır.

  2. blank A. dedi ki:

   Cok guzel yazmissiniz tesekkur ederim. Ben dogum haritasini cozemedim yalniz. 7 ocak 1992 dogumluyum. Gunu saati lazimsa sali gunu saat oglen 12.00. Bu bilgilerle haritanin neresi nasil bakilir bilmek isterim. Telepati bana cok ilginc geliyor cunku fizikotesi seyler var ve bunu insanlar kullanabilir. Kotu yonde degil tabi demek istedigim. Ben de bilmek isterim ne derece yetenegim var. Var mi yok mu diye.

 4. blank Luna93 dedi ki:

  Platonik aşığım telepati yaptım ama onun ne düşündüğünü bilmiyorum mesaj atmasını istiyorum denedim bi adım atmadı kesin sonuç almak için ne yapabilirim

  1. Kesin sonuç almak için uzun süre çalışma yapmanız gerekir. Telepati Konuları linki altında temel olarak ihtiyacınız olan tüm bilgiler bulunuyor. Konuları okuyarak notlar alın. Temelden başlarsanız başarı sağlayabilirsiniz. Vakit bulabilirsem sitede telepati ile ilgili süreli “Telepati Eğitimi” serisi hazırlamayı düşünüyorum. Onu da takip edebilirsiniz.

   Eğer doğum haritanızda doğuştan gelen telepati yatkınlığı varsa daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Doğum Haritasında Telepati Yeteneği Konumları

 5. blank Gamze z. dedi ki:

  Hoşlandığım kişinin resmine baktığımda özellikle gözlerine sanki zihnimden bir duygu yayılması gerçekleşiyor gibi çok yoğun bir şekilde bir titreşim gibi şeyler hissediyorum sizce bu nedir? O bana olan hislerini bırakıp başkasına gitmişti ama sanki bir bağ var hissediyorum. Telepatiyle ilgisi varmıdır bunun ?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Evet telepati ile ilgili.

   Birisi ile duygusal veya ruhsal temasımız olduğunda, aynı zamanda telepatik bir etkileşimde ortaya çıkar. Hisseder ve hissettiririz. Bu durum yoğunluğun ne kadar yüksek olduğu ile bağlantılı az veya çok olabilir.

 6. blank Serhat akbaba dedi ki:

  Merhaba ben birisi gelmeden ve aramadan önce onu düşünüyorum sonra geliyor ve arıyor yani arayacağıno ve geleceğini hissediyorum sanki bunu geliştirebilirmiyim

  1. Merhaba. Evet geliştirebilirsiniz. Resim yeteneği olan bir insan bu yeteneğini çalışarak nasıl geliştirebiliyorsa ruhsal yeteneklerde çalışılarak geliştirilebilir. Telepati Kategorisi altındaki konular size temel bilgileri verecektir.

 7. blank Erva dedi ki:

  Merhaba telepatiyi bizi uzaktan tanıyan birine de yapsak etkili olurmu?

  1. Telepati için birinin uzaktan tanınması engel değildir.

 8. blank Zafer dedi ki:

  Merhabalar,

  Resme bakarak telepati yaparken, resimdeki kişinin yüz hatları sürekli değişiyor, gülüyor veya ciddileşiyor. Acaba bunu nasıl yorumlamak gerekir.

  1. Merhaba. Bir kağıdın ortasına nokta çizip duvara asın ve uzun süre gözlerinizi kırpmadan bakın. Noktanın bir süre sonra hareket ettiğini ve yok olduğunu görürsünüz. Yaşadığınız buna benzer bir durum.

 9. blank Muhammet dedi ki:

  Merhabalar,
  Benim bir dostum var beni aramıyor beni düşünmüyor ne yapmalıyım bir ritüel var mı varsa kaç günde olur onun beni aramasını çok istiyorum ki onu seviyorum.

  1. Merhaba. Onun aramasını neden bekliyorsunuz? Siz onu arayın daha hızlı çözüm bulmuş olursunuz.
   Kastettiğiniz telepati ile iletişim kurmak ise Telepati Kategorisi altında ihtiyaç duyabileceğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

 10. blank büşra dedi ki:

  merhaba bir arkadaşım dijital resimlerin etkili olmadığını eski fotoğraf makineleri ile çekilmiş ve kağıda basılmış fotoğrafların etkili olduğunu söyledi doğru mu bu?

  1. Merhaba. Bazı ayrıntıları var ama doğru değil.

 11. blank Rana dedi ki:

  Merhaba birinde alacağım var ama uzun zamandır ödemiyor. Telepati anında ne demeliyim.. örn: borcunu ödemelisin
  Borcu hemen ödeyeceğim
  Bu borcu ödemen gerekiyor
  ……borcu Ödemem gerekiyor

  1. Kelimelerden çok hislere ağırlık verin. Çünkü muhatap olduğunuz insan kendi söylediğinden değil başkasından duyduğuna önem veriyorsa veya tersi çok sayıda durumda cümleler işe yaramayabilir. Size borcu olan insanın yapısına göre,

   Borcunu ödememiş olmasından dolayı,

   – Utanma
   – Gurur
   – Pişmanlık

   gibi hisleri kullanabilirsiniz. Bu noktada sizin özelliklerinizde önemli. Hisleri yoğunlaştırıp karşı tarafa aktaramıyorsanız, imajinasyon da yapabilirsiniz. (İmajinasyon Örnekleri)
   Sizin ve muhatabın özelliklerini gözönünde bulundurarak yöntem belirleyin. Verdiğiniz örnekte buna göre denenebilir.

   Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi

 12. blank Rana dedi ki:

  Merhaba birilerinin bize telepati yapmasını istemiyorsak ne yapmalıyız?

  1. Merhaba, Telepati Nasıl Yapılır? konusunda “Kendimize Telepati Yapılmasını Nasıl Engelleyebiliriz?” başlığı altına bakabilirsiniz.

 13. blank Beste Barışık dedi ki:

  Merhabalar,
  Duygusal ve fiziksel olarak karşılıklı yakınlık duyduğum birine sürekli telepati yoluyla mesaj gönderiyorum. Bunu yaklaşık 6 aydır yapıyorum. Daha önceleri başarılı oldum. Kişi beni rüyasında gördüğünü ve bunun benzeri şeyleri bana iletmişti.
  Ancak yaklaşık son bir aydır bir tıkanıklık varmış ya da mesajlarım ulaşmıyormuş hissine kapılıyorum. Telepati esnasında sürekli bir odaklanamama ya da dikkat dağılması gibi durumlar yaşıyorum. Engelleniyormuşum gibi hissediyorum. Sanki boşuna uğraştığıma dair düşünceler kafamda dolaşıyor. Psikolojik yorgunluk hisediyorum.
  Bunun nedeni ne olabilir? Ben telepatiye devam etmek istiyorsam ne yapmalıyım ?

  1. Merhaba.
   Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi konusunda ayrıntıları bulabilirsiniz. Bilinçli ve bilinçsiz savunmalar bulunur. Karşı tavır gelişebilir. Bunun dışında eğer telepati ile ilgili yeteneğiniz doğuştan aldığınız etkilerle ilgili ise astrolojik etkiler de sonuçları etkiler.

   Bir süre çalışma yapmayın. Kendinizi, zihninizi, düşünceleriniz ve auranızı yenilemeye çalışın.

 14. blank Yağ dedi ki:

  Merhaba. Telepati yapmak istediğimiz kişinin bizi tanıması öı gerekiyor? Yani arada hiç bir iletişim olmayan birine yapılmaz değil mi?

  1. Duygusal ve ruhsal yakınlık başarıyı doğrudan etkiler. Bunun dışında yapılacak çalışmalarda ancak doğuştan gelen yetenek ve ileri seviye teknikler gerekebilir.
   Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi Konusundan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 15. blank Mete dedi ki:

  Merhaba,
  Fotoğrafta tam olarak hangi noktaya odaklanmam gerekiyor? Bazı yerlerde kaşların ortasının 1 cm üstü diyor bazı yerlerde ortası diyor. Bir de fotoğrafı büyültmeli miyim? Yoksa yüzünün tamamını görmek daha mı faydalı olur?

  1. Merhaba. Alnın ortasına odaklanmanız yeterlidir. Fotoğrafın büyültülmesine gerek yok gördüğünüzde o insanı çağrıştırması ve yüzünün belirgin olması yeterlidir.

 16. blank nna dedi ki:

  merhaba telepati yaparak bana mesaj atmasını istediğim kişi eski sevgilim fakat şu an flört gibiyiz ama yaklaşık bir buçuk haftadır konuşmuyoruz aramıza biraz soğukluk girdi ayrıca farklı ülkelerde yaşıyoruz telepati kurarak kendime mesaj attırmam mümkün müdür? ve kesin olacak garantisi var mıdır?

  1. Evet mümkün. Garanti ve ne kadar sürede olabileceği konusu size, karşı tarafa, doğuştan gelen yeteneklerinize, bu yeteneklerinizi nasıl geliştirdiğinize ve ne kadar sabırlı olduğunuza bağlı. Eğer doğuştan Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda belirtilen konumlara sahip değilseniz uzun süre çalışmanızda gerekebilir.

   Siz bir şey düşündüğünüzde o düşünce yok olmaz. Bir noktaya hedeflemişseniz mutlaka ulaşır. Ancak evin dışında bulunan birine sesinizi duyurmak için ne kadar yüksek sesle konuşmanız gerekirse Telepatide de düşüncenin istenilen netlikte karşı tarafa iletilebilmesi için güçlü bir şekilde iletilmesi gerekir. Doğuştan itibaren konuşmayı ve diğer insanlarla konuşarak ses tonumuzu ayarlamayı öğreniyoruz. Telepati ile düşünce aktarımını öğrenmiyoruz. Fısıltı ile evin dışında bekleyen hiçz kimseye sesinizi duyuramazsınız, Telepatide ise düşünce fısıltı seviyesinde çok güçlüdür. Telepati Kategorisi altındaki diğer mesajlarda konu ile ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz.

   Sabrederseniz mutlaka başarırsınız. Süre konusu yeteneklerinize, karşı tarafa ve samimiyetinize göre değişecektir.

 17. blank Filiz dedi ki:

  Telepati yaptığım kişi(2.günüm bu gün)beni daha önce sadece fotoğraflarda gördü ve beni *en yakın arkadaşının hoşlandığı kız*olarak biliyor.Telepati yaparak onun bana mesaj atmasını sağlamaya çalışıyorum.Bu mümkün mü?Beni *en yakın arkadaşının hoşlandığı kız*olarak bilmesi işi zorlaştırıyor mu?Ve 2.sorum telepati yaparken kuvvetli bir baş ağrısı çekiyorum bunun nedeni nedir?

  1. Evet mümkün. Ancak düşünceler alınan etkileri geciktirir.

   Neden doğrudan konuşmuyorsunuz? Bu şekilde daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Arkadaşının hoşlandığı kız olarak biliyorsa arkadaşına saygısından dolayı siz ne kadar telepati yaparsanız yapın içindeki düşünceler sizden giden etkileri uzun süre engelleyecektir. Bunun yerine kendisi ile konuşup, varsa arkadaşının size karşı bir eğilimi ona da durumu anlatabilirsiniz.

   Telepati ve benzer uygulamalarda baş ağrısının olması doğaldır. Antrenman yapmadan uzun süre koştuğunuzda kaslarınızda meydana gelen ağrılarda olduğu gibi telepatide de kendinizi zorladığınızda veya uzun süre telepati yaptığınızda benzer ağrılar oluşabilir.

 18. blank Secil dedi ki:

  Merhaba. Iradeye müdahale etmekten bahsetmissiniz. Kişiye beni ara , benle görüşmek işte şeklinde telepatik mesaj iletmek iradeye müdahale mi olur?

  1. Bunu şu şekilde düşünebilirsiniz. Hiç görüşmek istemediğiniz bir insan ısrarla sizinle görüşmek istiyor. Siz kabul etmediğiniz için de telepatik yöntemlere başvuruyor. Bir süre sonra istemediğiniz halde aklınıza o insanla görüşme düşüncesi geliyor.
   Ancak görüştüğünüzde her ikinizin de mutlu olacağı ama nerede olduğunu bilmediğiniz bir insanın size ulaşması için bunu yapabilirsiniz. Sizi hatırladığında mutlu olacak insanlara yapabilirsiniz. Günlük yaşamda görüştüğünüz insanlara uyguladığınız yöntemi anlatarak “bu şekilde iletişim kuruyorum” diyebilirsiniz. İnsanları normalde yapmayacakları bir şeyi yapmaya zorlamanız doğru olmayacaktır. Yapmak istediğiniz şeyle ilgili empati yapabilirsiniz.

 19. blank Sevilay Yılmaz dedi ki:

  Merhaba bununla ilgili yaşadığım bir örneği vererek bir şey sormak istiyorum. Her gece yatarken onun whatsapp üzerinden profil resmine bakıp fotoğrafı büyütüp gülüşünden öpüyorum. Beni hala çok seviyorsun biz birbirimizi hala çok seviyoruz diyorum. Ama bazen sanki gerçekten de öpüyormuş gibi hissediyorum ve içimden şu geçiyor eğer beni hissediyorsan çevrimiçi olacaksın. Ve inanır mısınız bu defalarca gerçekleşti. Sizce bunlar tesadüf olabilir mi yoksa resimli telepati için gerçekten de bir örnek teşkil eder mi. Yani gerçekten de birbirimizi hissedebiliyor muyuz beni duyumsayabiliyor mudur. Bana mesaj atmasını tekrar benimle konuşmasını çok istiyorum ama olabildiğince sadece hep birbirimizi hala çok sevdiğimizi düşünerek yapıyorum bunları bu doğru bir yol mu ve gerçekten iletişim kurabiliyor muyum?

  1. Merhaba, meydana gelen hiçbir olayda tesadüf yoktur.
   Yaşadıklarınız “resimle telepati” konusuna güzel bir örnek oluşturabilir.
   Duygular ne kadar yoğun olursa telepatik iletişimin etkinliği de o oranda artar.

   Eğer duygular karşılıklı ise, uyguladığınız yöntemden haberdar ve karşı çıkmıyorsa, telepati iletişimin sadece konuşularak sağlanmadığına güzel bir örnektir.

   1. blank Sevilay Yılmaz dedi ki:

    Ama kendisinin bunlardan haberi yok yeni ayrıldık sayılır ama 9 senedir birbirimizi yakından tanıyoruz ve son 3 buçuk senedir sevgiliydik. Şuan benden kaçıyor hiç bir şekilde benimle görüşmek konuşmak istemediğini söylüyor. Telepati kurmaya çalıştığımdan haberi yok. Sevgisinden de kaçmasın köreltmesin diye diliyorum. O yüzden telepati yapmak istedim ama bundan onunda bir başkasınında haberi yok. Bilmediği halde denk gelmesi telepati kurabildiğim anlamına mı geliyor onu sormak istemiştim.

    1. Telepati ile iletişim kurabilmeniz için bilmesine gerek yok. İki insanın kısa bir süre de olsa ruhsal anlamda yakınlaşması telepatik iletişimi hızlandırır. Çünkü insanı dıştan gelecek madde ötesi saldırılara karşı koruma altına altına alan aura için sizin enerjiniz veya sinyalleriniz “yabancı, tanımsız” olarak nitelenmez.

     Bir araya geldiğinizde ne konuşurdunuz? Telepati ile sadece onları söyleyin. Bunun dışında iradesini etkilemeye çalışmayın. Israrcı olmamaya çalışın. Çünkü ruhsal anlamda farkettiğinde telepati ile de ulaşamayacaksınız.

     1. blank Mel dedi ki:

      Merhaba bir fotoğrafta kişinin bakışıyla o an nasil hissettiği bize aktarilirmu böyle bisey mümkün mü? Sanki bana biseyler anlatmak istiyormus gibi fotografin frekansi o kadar yogun ki bakamiyorum Jupiterim balık 7 evimde

     2. Merhaba. Evet mümkün. Fotoğraf aracılığı ile bağlantı kurulmuşsa karşı tarafın hisleri alınabilir. Sizde doğuştan gelen bir yatkınlık varsa uzun süre çaba sarfetmeden başarılı olabilirsiniz. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda Jüpiter Balık burcu konumuna bakabilirsiniz. Telepati yatkınlığı veren bir konum.

 20. blank Leyla dedi ki:

  Merhaba, ben birinin resmine bkaarak telepati yapmak istiyorum. konuştuğum biri aman farklı ülkelerde yaşıyoruz. telepatinin etkili olmasi için onerebileceginiz bir şey var mı, şuan aramız ıyi değil beni kırdı Özür dilemesini istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum

  1. Eğer özür dilemesi için telepati yapmak istiyorsanız bu doğru olmaz. “Özür dileme” kendi özgür iradesi ile olduğunda bir anlam ifade eder. Telepati ile O’nu etkileyerek özür diletirseniz kendi istediğinizi yaptırmış olursunuz sadece.

   Bunun yerine telepati ile geçmişte yaşadığınız güzel günleri hatırlatmanız daha doğru olur. Yapılan bir hata varsa kendisi görmeli.

   Telepati ile ilgili tüm bilgileri https://www.parapsikoloji.net/category/telepati/ linki altında bulabilirsiniz. Yapmanız gerekenler için konu içlerindeki linkler sizi yönlendirecektir.

 21. blank selma dedi ki:

  Bende telepatik yapmak istiyorum. Zihinsel gücüyle birinin aramasini istiyorum. Bu mümkünmü?

 22. blank Ruhsalbağlantı dedi ki:

  Telepatik miyim bilmiyorum fakat hiç tanımadığım birinin resmine yada yüzüne bakarak ruhsal bağlantı kuruyorum ve hakkında yorum yapıyorum ve dediklerim harfiyen çıkıyor bazen yakın geleceğinden şeyler içime doğuyor fakat korkutuluyorum rüyaya dalma evresinde.. yorum yapmadığımda sorun yok ama sonrasında hissettiğim şey kötüyse ve çıkınca pişmanlık duyuyorum bugün yorum yaptım ve rüyaya daldığımda kitap düştü yere tekrar dalmaya çalıştığımda uykum da kapı açıldı ve ışık gördüm tekrar denedim uyumayı köpekler havlamaya başladı tekrar denedim elime bişey dokundu ne yapmalıyım neden böyle bir yeteneğim var nasıl baskılayacağım

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Prekognisyon Gelecekte Olacak Olayları Görme ve Premonisyon Gelecekteki Olayları Hissetmekonularını inceler misiniz. Birden fazla ruhsal yetenek bir araya geldiğinde birbirlerini etkileyebilirler.

   Astral Seyahatte, Ölenler Görülebilir mi? konusunda ruhsal hassasiyet mekanizmasının bir bölümünü açıklamaya çalıştım.

   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunu incelerseniz doğum hanında aldığınız etkileri görebilirsiniz.

 23. blank Rabia dedi ki:

  merhaba tekrar, gene ben. bu çeşit ruhsal bir iletişim yolunu, ölmüş olan(demeyelim, gerçek olan dünyada artık var olan) ve artık yalnız enerjiden ibaret olan… bedensiz “insan” için de uygulayabilmek sizce mümkün olur mu?

  1. Merhaba Rabia Hanım,

   Değindiğiniz konuya Ölülerle İrtibat Kurmak linkinde değinilmiş, eğer daha önce bakmamışsanız bu konuyla bağlantı kurabilirsiniz.

   Madde ötesi iletişimde düşünceleri sese dönüştüren organlarımız olmadığı için telepatik (başka adlar da verilebilir) veya ruhsal iletişim esastır. Ancak artık madde alemde yaşamayanlar için bu tür iletişime güven olmayacağını belirtmek isterim. İletişim kurduğunuz gerçekte çok farklı varlıklar da olabilir. Bu madde ötesini aşan iletişimler için trans hali gerekir bu evrede ise etkiye açık hale gelirsiniz.

   Eğer emin olabilecek seviyeye gelebilirseniz ve artık bu alemde bulunmayan insan madde alemle iletişime açıksa “mantık çerçevesinde” bu yöntemler kullanılabilir.

   1. blank Rabia dedi ki:

    Çok teşekkür ederim. Belirttiğiniz gibi, dikkatli olup, açık etki alanında her türlü gelebilecek etkiyi ”mantık yöntemiyle” değerlendirmek sonucunda sorduğum şeyin mümkün olabileceğinizi söylediniz, gerekli yanılmaları varsayarak. Bunu da ancak deneyimleyerek öğrenebilirim çiğ olduğum için. Profesyonel değilim, yanıla, inana bir şekilde amacına ulaşacağına inanıyorum bu deneyimlerin. Çok, çok yoğun bir enerji hissediyorum çünkü, kendimi ona doğru çekilmekten, onun enerji varlığı ile yoğrulma isteğimden, kendimi hiçbir şekilde alamıyorum. Uyku ve uyanıklık arası denilen o hali yaşadım iki hafta öncesinde, geceleyin. Hareket ediyordum ama inanılmaz yavaştı, ağır. sanki her şey ağırlaşmıştı, biri, yavaşlatmaya almıştı anı, başucumda oturan birini gördüm, ama kimdi, bilmiyorum, bir insan görünümündeydi ve sanırım bir erkekti. elleri avucunda birleşmişti bir de bunu hatırlıyorum, yerde öylece oturuyordu, tedirgin oldum ve yeter gibi bir kelime çıktı ağzımdan ağır bir şekilde, anında uyandım, sadece ter olmuşum ve uyandığımda kalbim inanılmaz hızlı çarpıyordu ama aslında korkmamış olduğumu fark ettim. bunu bilinçli bir şekilde uygulamaya çalışıyorum, yalnızca inanılmaz rahatlıyor, gevşiyorum, bir tül gibi, ya da is, süzülüyorum gibi yukarıya tavana, ama gerisi gelmiyor. (Uzun olmuş kusura bakmayın)

    1. Kullanabileceğiniz yararlı bilgiler edinmeniz beni mutlu eder.
     Yaşadığınız deneyim sırasında korku ve panik yaşamamanız çok güzel. Bu gibi durumlarda soğukkanlı olmak ilerlemeniz açısından çok önemli.

     1. blank mine dedi ki:

      merhaba, peki tanımadıgımız birisine telapati yapabilirmiyiz ? kişi gönderdigimiz mesajı alır mı ?

     2. Merhaba, Telepatik iletişimde ruhsal ve duygusal yakınlıklar iletişimi sadece olumlu yönde etkiler. Tanımadığınız bir insanla da telepati ile iletişim sağyabilirsiniz. Ancak mesajların şiddeti ve alıcının gelen mesajları değerlendirmesine göre sonuç değişir.

      Mesajlar her zaman yerine ulaşır. Mesajın bilinç seviyesine çıkması sizin telepatik etkinizle alıcının iradesine bağlıdır.

      Telepati Kategorisi altındaki konularda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et