Kategoriler: Durugörü

Durugörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir? Durugörü Tekniği

Durugörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir?

Durugörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir? Durugörü Tekniği ve Evreler Halinde Uygulanması

Daha önce “Durugörü Nedir Nasıl Gerçekleşir?” adlı yazıda durugörü yeteneğini anlatarak kısaca durugörü yeteneğinin nasıl geliştirilebileceğine değinmiştim. Bu yazıda biraz daha geniş kapsamlı olarak bu yeteneğin nasıl geliştirilebileceğinden bahsetmek istiyorum.

Hemen belirteyim anlatılacaklar daha çok doğuştan bu yeteneğe sahip olanlar için olacaktır. Doğuştan durugörü yeteneğine sahip olmayanlar anlatılan tekniği uzun süre uygulayarak kendilerini geliştirebilirler.

Doğuştan Sahip Olduğunuz Ruhsal Yeteneklerinizi Kontrol Altına Alın

Neden ruhsal yeteneklerinizi bilmeli ve kontrol altına almalısınız?

Doğuştan bir ruhsal yeteneğe sahipseniz hiçbir zaman hayatı normal bir şekilde yaşayamazsınız. Algılarınız ve sezgileriniz madde ötesinin çok ötesinde olacaktır. Sizde varolan farklılıkların sebeplerini bilmemek hayattan kopuk ve kompleksli bir yaşam sürmenize neden olur.

Dikkat edilmesi gereken nokta, sınırları aşmadan yeteneklerin tanınması ve bir ihtiyacınıza cevap verecekse geliştirilmesidir. Kullanılmayacak, gereksiz geliştirmelerinde sorun teşkil edeceği unutulmamalıdır.

Bilmek, kabullenmek ve kontrol altında tutmak ruhsal yeteneği olanların yaşamını kolaylaştıracaktır.

Durugörü Yeteneği ve Alfa – Teta Evreleri

Durugörü yeteneği günlük hayatımızda aktif olan gama ve beta evresinde ortaya çıkmaz, kullanılmaz (kısa süreli gama evreleri hariç). Durugörü yeteneğinin aktif olabilmesi için alfa ve teta evrelerinin doğal veya bilinçli olarak deneyimlenmesi gerekir.

Teta evresi ve tetaya yakın Alfa evrelerinde madde sınırları ortadan kalkıp ruhsal özellikler belirgin bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Bu evrede durugörünün gerçekleşmesi 3. göz (6 çakra), hipotalamus ve epifiz bezinin aktivitesi ile ilgilidir. Görüşlerin madde ötesi sınırları aşabilmesi ve bu durumun kontrol edilebilmesi alfa, teta ve kısa süreli gama evrelerinin bilinçli bir şekilde deneyimlenmesi ile mümkün olabilir.

Doğal halinde durugörünün gerçekleşmesi bilinçdışıdır ve kontrolsüzdür. Kontrolün sağlanabilmesi ise ancak bilinçle mümkün olabilmektedir.

Durugörü Yeteneğinin Geliştirilmesi ve Bilinçli Alfa Teta Evresine Giriş

Alfa – Teta evreleri doğal halde uykuda alfa, teta ve delta sıralaması ile gerçekleşir. Bu evrelerin bilinçli bir şekilde yaşanması için çok sayıda teknik vardır. Bu tekniklerde temel olarak şu basamaklar izlenir,

 • Gözlerin kapatılması ve yapay uyku evresinin başlatılması (melatonin)
 • Dikkatin bir noktaya verilmesi (Çoğunlukla nefes alışverişlere)
 • Dikkati dağıtacak vücuttaki enerjinin atılması (Kaslardaki enerjinin deşarjı)
 • İmajinasyonlarla bilincin yönlendirilmesi

Bu sıralamayı hangi adla uyguladığınızın hiçbir önemi yoktur. Önemli olan yöntem ve teknikleri kendinize uyarlamak ve kendinize göre geliştirmektir. Kelimelere ve tekniklere takılmak, sizde işe yaramayan yöntemlerde ısrar etmek, sizi tatmin etmeyecek söylemlere başvurmak gelişimi yavaşlatacaktır.

Tüm uygulamaların ortak amacı madde seviyesinden uzaklaşıp ruhsal seviyeleri bilinçli olarak deneyimleyebilmektir.

Durugörü Yeteneğinin Geliştirilmesi için Durugörü Tekniği ve Uygulama

Pratik durugörü tekniği ve evre evre uygulanışı

Tekniğin temeli, ruhsal derinliğin sağlanarak alfa ve teta evresinin bilinçli bir şekilde yaşanmasına dayanır. Bunun için “Derin Transa Geçiş” çalışmasını temel alarak uygulama yapabilirsiniz. Bununla birlikte sürekli yaptığınız meditasyon, nefes egzersizleri ve oto hipnoz çalışmaları varsa onları da uygulayabilirsiniz.

1. Evre Ruhsal Derinliğin Sağlanması

* Derin Trans Çalışması veya kendi uyguladığınız teknikle transa geçerek madde boyutunun üzerinizdeki etkilerinden uzaklaşın.

Bu etkiler zihninizi meşgul eden görüntü, düşünceler, yorgunluk ve sıkıntı gibi unsurlardır. Ayrıntılar derin transa geçiş uygulamasında verildiği için üzerinde durmuyorum.

2. Evre Bilincin Açık Tutulması

Ruhsal derinleşme çalışmalarını sürekli yapmıyorsanız bu çalışmalar çoğunlukla uyku ile sonuçlanır. Bilincin sürekli açık tutulabilmesi için uzun süre pasif kalmamalısınız. Bilincin aktif olması için şu yolu izleyebilirsiniz,

 • Ruhsal derinleşme çalışması ile belli bir derinliğe ulaştığınızda ara vermeden imajinasyon çalışması yapın. (Teknik örnekleri için İmajinasyon Çalışmaları)
 • Kendinizi arkasını görmeniz gereken bir duvarın önünde görüntüleyin.
 • Duvarın tüm ayrıntılarını inceleyin.

Alfa ve teta evresine geçişle birlikte bedeniniz ısınacak ve salgılanan melatonin bilincinizi kapatarak uyumanıza neden olacaktır. Bu noktaya her geldiğinizde derin bir nefes alın ve dikkatinizi yaptığınız imajinasyon çalışmasına verin.

3. Evre Durugörü Mekanizmasını Çalıştırma

Bunun için öncelikle Alfa ve sonrasında Teta evresine ulaştığınızdan emin olmalısınız.

Teta evresine ulaştığınızı nasıl anlarsınız?

 • Bedeninizde uyku öncesinde ortaya çıkan sıcaklık oluşur
 • Bedeninizde kalp atışlarınıza denk tüm titreşimleri ve enerji akışlarını hissedersiniz
 • Bedeninizi uyuşma ve titreşimler haricinde hissetmezsiniz
 • Madde bedeninizden daha çok enerji bedeninizi hissedersiniz
 • Madde boyutunun sizi kısıtlayan tüm baskılarından uzaklaşırsınız
 • Bütünlük ve birlik hissi ortaya çıkar.
 • Uğultu, kulaklarda çınlama, düşme hissi ve kendiliğinden ortaya çıkan farklı görseller oluşur.

Bu evreden sonra şu adımları izleyin

 • Önünde arkasını görmeye çalıştığınız büyük bir duvarın önünde durduğunuzu hayal edin.
 • Tüm dikkatinizi üçüncü gözünüze verin. (Alnınızın ortasının titreşmesi gerekir)
 • Alnınızın ortasından güçlü bir ışının duvara yansıdığını ve ışınların yansıdığı noktaların cam gibi arkasını görünür hale getirdiğini düşünün.
 • Başınızı çevirerek ışınları duvarın farklı noktalarına uygulayın. Işınların ulaştığı her noktanın cam gibi arkasını görünür hale getirdiğini hayal edin.

** Önemli: Durugörü yeteneğinin kontrol altında tutulabilmesi için ışınların sadece siz istediğinizde maddenin arkasını görünür hale getirmesi çok önemlidir. Teta evresinde şu sıralama üzerinde sıklıkla çalışın,

 • Üçüncü gözü hisset
 • Işınları yansıt
 • Madde ötesini gördükten sonra ışınları kapat tekrar duvarı gör.

Çok basit görünüyor olabilir ama düşünceler hayalleri, hayaller de ruhsal mekanizmaları harekete geçirir. Doğuştan durugörü yeteneğine sahip olanlar bu aşamayı çok kolay bir şekilde geçeceklerdir. Durugörü yeteneğine sahip olmayanların uzun süre çalışmaları gerekir.

Neden Önce İmajinasyon?

Kaydedilebilir Ruhsal Farkındalıklar” konusunda anlatılmıştı. Ruhsal seviyelerde imajinasyonla başardığınız herşeyi madde seviyesinde de kolayca başarabilirsiniz. Bu durum günlük yaşamımızdaki deneyim ve tecrübe ile öğrenmeye denktir. Beyin tekrarlanan herşeyi mantıklı bir şekilde koordine eder. Böylece tekrarlanan herşey bir sonraki denemede daha kolay yapılabilir. Benzer durum ruhsal çalışmalar içinde geçerlidir.

Bir süre sonra istediğiniz herhangi bir zamanda dikkatinizi üçüncü gözünüze yoğunlaştırdığınızda bu mekanizma sadece bilinçli olarak istediğinizde çalışmaya başlayacaktır.

Bu ruhsal mekanizmanın işlevi, dikkatinizi çakralarınıza yönelttiğinizde çakralarınızın titreşmesindeki duruma benzemektedir.

Önceki Konuda Sıkça Sorulan Sorulara Cevaplar

Doğuştan Durugörü Yeteneği Bulunan Konumlar

Durugörü yeteneği daha çok Neptün etkisi ile ilgilidir. Doğum haritasında Neptün etkisi yoğun olanlar özellikle balık burcu etkisi ile birlikte 3. evinde Neptün bulunanlarda yoğun olarak görülür.

Durugörü Nasıl Geliştirilir?

Durugörü tekniklerini kullanılarak doğuştan durugörü yeteneği bulunmayanlar da durugörü yeteneklerini geliştirebilirler ancak bunun için daha uzun süre çalışma yapmaları gerekir. Bu yeteneğe doğuştan sahip olanlar kontrol altına almak için çalışmalıdır. Sonradan bu yeteneğe sahip olmak isteyenler neden bu yeteneğe sahip olmak istediklerini ayrıntılı bir şekilde sorgulamalıdırlar.

Geliştirmek için derin trans çalışması, meditasyon ve nefes egzersizleri ile alfa ve teta evrelerine çok kolay bir şekilde girip gama evresini bilinçli bir şekilde kullanabilmeleri gerekir. Henüz derin trans, alfa, teta, gama nedir? gibi sorular sorma evresinde iseniz öncelikle temel kavramları öğrenmelisiniz. Konu içerisinde linki verilen bölümlerdeki uygulamaları ve burada anlattığım tekniği uygulayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Durugörü alıştırmaları yapmak ve bu alıştırmaları tekrar etmek gelişimi hızlandıracaktır.

Durugörü Yapmak, Durugörü Nasıl Yapılır?

Durugörü yapılmaz. Durugörü yeteneğine sahip olunur veya durugörü yeteneği geliştirilerek madde ötesi görüş kazanılır. Bu yeteneğe sahip olmak için geçerli bir nedeniniz olması gerekir. Duvarların ötesini görmek, insanları gözetlemek, ne kadar muhteşem bir insan olduğunuzu herkese göstermek için bu yeteneğe sahip olmak istiyorsanız basit çalışmalarla bu seviyeye hiçbir zaman gelemeyeceğini bilmelisiniz.

Yaşanılan 3. boyut herkesin her istediğini kolayca yapabileceği esneklikte değildir. Madde boyutunda ruhsal yeteneklerinizi geliştirip kullanabilmek için ruhsal derinliğe inebilmeniz gerekir.

Duru Görü Zikir Çalışması Var mı?

Yeterince sağlam bir alt yapıya, yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan, doğuştan güçlü bir auraya sahip olmayanların yapmaması gereken uygulamalar var. Şu ana kadar hazır olmadan başarıp devam ettiren görmedim. “Benim enerji seviyem yeterli, hazırım, başarabilirim” diyenler varsa yazsınlar onlara uygulama programı gönderebilirim. Tüm aşamaları başarı ile tamamladıklarında yapmaları gerekeni de gönderirim. Bir kaç kelime okunduğunda anında tüm perdelerin açılmasını bekliyorsanız böyle bir şey yok. Olması da mümkün değil.

Duru Görü Yapanlar Hangi Burçtan?

Durugörü yeteneği daha çok kimlerde olur? Duru görü yapanlar, duru görü yeteneği yoğun olarak görülenler, özellikle yönetici gezegeni Neptün olan balık burcu insanlarıdır. Ruhsal hassasiyeti en yoğun olan burç balık burcudur. Bu hassasiyetleri nedeniyle bu yetenek çoğu zaman gerçeklik duygusunu yitirmelerine de neden olabilmektedir. Neptün etkisi yoğun olan diğer burçlarda da başta su grubu burçları olmak üzere duru görü yeteneği ortaya çıkabilmektedir.

Durugörü Yapmak Ne işe Yarar?

Doğuştan bu yeteneğe sahip olanlar kurtulmak ister, bu yeteneğe sahip olmayanlar ise sahip olacakları özelliklerle herşeyi yapabileceklerini düşünürler. Durugörü yapmak ne işe yarar? Hiçbir işinize yaramaz. Bir işe yaraması için durugörü yeteneğine sahip olunamaz. Doğuştan bu yeteneğe sahipseniz kontrol altına almaya çalışırsınız, bu yeteneğe sahip değilseniz sahip olmaya çalışıp bir süre sonra yeterince sabır gösteremeyeceğiniz için vazgeçersiniz.

Bazı ülkelerde polisiye olayların çözümünde, kayıpların bulunmasında, olayların aydınlatılmasında bu yeteneğe sahip medyumların yardımlarına başvurulur.

Rüyada Durugörü Mümkün mü?

Eğer rüyanızda bilincinizi açıp, bilinçli rüya evresini yaşayabiliyorsanız bu evrede durugörü çalışması yapmak daha verimlidir. Durugörü yeteneğine sahip olanlar rüyada da bu özelliklerini kullanabilirler. Prekognisyon (olacak olayları önceden görenler) yeteneği olan insanlarda zaman ötesi durugörü yeteneğe sahipler diyebiliriz. Çünkü zaman engelini aşıp olayları görebilmektedirler.

İlgili Konular

Beyin Dalgaları; Gama, Beta, Alfa, Teta, Delta işlev ve Kullanımları

Üçüncü Göz Nasıl Açılır? Dikkat Edilecek Noktalar

Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş, Alfa Teta Evresi

Durugörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir? Durugörü Tekniği

www.parapsikoloji.net

16 Mart 2019

“Durugörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir?” Konusu içerisinde geçen tanımlamalar, Kendi tanımlamalarımı ifade eder. Genel geçer olarak kabul edilmeyebilir.

Bu yayın en son güncelleştirildi 10 Ağustos 2019 18:37

Elif Sude

Yorumları Göster

 • merhaba dün instagramda duru görü nedir inceledim gözümü kapattım ve 2 farklı yerdeki arkadaşlarimin o anda neler yaptığını gördüm, sonra 2 kişiyi daha düşünüp gözümü kapattim giysilerin renkleri dahil bildim ne yaptiklarini bildim , bu nedir birden bire başıma geldi korkmalimiyim

 • Merhabalar. bende kendimde duru görü olduğunu farkettim bazı olaylar yaşayınca üzerine düştüm .biraz bahsetmek istiyor um .telefonla konuşurken karşındakinin ne bugün neoldu biliyormusun sorusuna .cvp olarak arabamı çalındı sorusuyla karşılık verdim ve doğruydu. 2.kizim dedesiyle oynarken şimdi kolu kırılacak dedim ve Saniye içinde bir ses kolu kırılmıştı.ve yanlız ben yanlarında değilim farklı bir odadayim sadece oyun oynadıklarını biliyorum. Ve son bir kaçtır arkadaşlar la okey oynarken çıkacak sayıyı ve rengiyle beraberinde tutturuyorum. Kendimizi geliştirmek için bire bir eğitim yokmu bu konular hakkında yüz yüze daha etkili olacağı kanaatindeyim.simdiden teşekkürler iyi geceler

  • Merhaba. Öncelikle yeteneğinizi neden geliştirmek istediğinizin net bir cevabını bulun. Neden? Eğer kendinizi geliştirmenizin yaşamınızı kolaylaştıracağına inanıyorsanız adım atın. Aksi taktirde sorunda yaşayabilirsiniz.
   Bu konuda sadece durugörü üzerine birebir eğitim verenler olup olmadığı konusunda bir bilgim yok, araştırma yaparsanız bulabilirsiniz. Eğer bulamazsanız konu içerisinde verdiğim linklerde neler yapmanız gerektiği anlatılmakta.

   Aklınıza gelen olumsuzlukları dile getirmemeye çalışın. Bir şekilde bu düşünceleri etkisiz hale getirin. "Olmamasını istiyorum, olmaması daha iyi" gibi şeyler söyleyin. Bazı insanlar düşüncelerini söylediğinde veya zihinlerinde tekrarladıklarında olmayacak olayların olmasına neden olabilir. Düşünce ve söylemlerin etkileri enerji boyutunda farklıdır.

 • Sorumu biraz uçuk gibi gördüğüm bir örnekle soruyor olabilirim ama Durugörü yoluyla Hz. Adem'in veya amerika kıtasına gönderilmiş bir peygamberin hayatından kesitler müşahede etmem mümkün mü?

  • Cevabı da bir çokları için uçuk gelecek ama tek bir kaynaktan türemiş bir canlı yapı, dna ve genetik yapı ile birbirine bağlı olduğu ve tüm bilgiler bu genetik ağ ile aktarıldığı için bağlantı kurulabilir. Bilinçli teta evresinde bunun mümkün olabileceği söyleniyor. Pratikte doğal olarak herkesin uygulaması mümkün olmayacaktır.
   İleride teknoloji geliştikçe daha kolay olacağına inanıyorum. Şu an düşünceler, rüyalar ve hayaller net olmasa da bilgisayara aktarılabiliyor. İnsandaki geçmişe dayalı ağlar kullanılarak birikmiş tüm bilgilerde elde edilebilir. İnsanın ruhsal yönü kısıtlı olmadığı için madde duvarlarını aşanların her zaman yapabildiği söyleniyor.

  • "Detaylı teknikler hakkında bilgi verir misiniz?" biraz açar mısınız? Detaylı teknikler derken? Hangi aşama ile ilgili?

 • öncelikle merhaba umarım yorumumu dikkate alıp bana yardımcı olursunuz. ben daha önce 5 yıl aralıkla 2 rüya gördüm ilkinde yakın bir akrabamın dünyadan toz olup gittiğini gördüm ve aradan 1 hafta geçmeden rüyamda gördüğüm kişi öldü. daha sonra tanıdığım birini daha rüyamda gördüm ve 2 gün sonra yoğun bakıma alındı bi kaç gün sonra ise öldü. kendimi bildim bileli iyi imajinasyon yapabiliyorum biraz da araştırma yaptım ve doğuştan gelen duru görü yeteneğim olduğuna inanııyorum fakat yeterli değil dediğim gibi çok aralıklarla oluyor duru görüler geliştirmem için bana ne önerebilirsiniz? şimdiden teşekkür ederim

 • Ben küçüklüğümden beri çok iyi imajinasyon yapabiliyorum ve anlamsız şeyler görebiliyorum ama bir yıldır daha fazla şey görmeye başladım yer, olay, simge, hatta bilmediğim dilde kelimeler. Bazı insanlar durugörü yeteneğine sahip olduğumu, bazıları ise beynimin oyunu olduğunu söylüyor. zener kartlarda ise çok kötüyüm. Genelde bir sonra ki kartı biliyorum. Bu uygulamayı yapmaya çalıştığımda ise daha odaklanmadan bir şeyler görüyorum. kafam gerçekten çok karışık. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 • Maddi ve manevi dertlere şifa olsun ve merakımdan hacamat yaptırmıştım , hacamat yapan kişiye bu konular hakkında bir merakım olduğunu ve açıkcası sanki bu konu beni çağırıyor gibi hissettiğimi söyledim.Fakat aynı zamanda daha önceden yaşadığım korkulardan dolayı bu yoldan geçmiş birisini takip etmem gerektiğine inandığımı söyledim ve sürekli bir arayış içerisindeyim fakat bulamıyorum kimseyi dedim.Bana söylediği şeyler kafama takıldı biraz , bulamama sebebim takip edeceğim kişinin bendekini kıskanma ihtimali olduğu ve aslında bulamıyor değilsin göremiyorsun demişti.eğer 40 gün namazına dikkat edersen kapılar açılır fakat gördüklerine tahammül edebileceğini düşünüyor musun diye de sordu.Çok kararsızım zaman zaman bu konu beni içine çağırıyor ve ne zaman ilgilenmek istesem kendimi bu konudan çok uzaklarda buluyorum.

  • Teknikleri deniyorum kendine sifaci diyen bi kiz goruyorum surekli bana yardim etmesini istiyorum ondan ama cevap alamiyorum ben bu kizida grcekte bi kere gordum sanirim acaba o bahsettiginiz diger teknikleri mail atabilirmisiniz

  • Herşeyin bir zamanı var. Öncelikle kendinize şu soruyu sorun! İhtiyacınız var mı? Madde ile madde ötesi arasındaki perde kalktığında göreceklerinize ihtiyacınız var mı? Şu an bu satırları okuyorsanız etrafınızdaki varlıkları görmenin size bir yararı olacak mı? Kontrol edebilecek misiniz?

   Takip edeceğiniz kıskanma ihtimali nasıl bir insanı takip ettiğinize bağlı. Eğer doğuştan herkesin farklı kabiliyetlere sahip olduğunu bilen, kendini aşmış, kemalat noktasında biri ise kıkanmaz aksine pırlanta ustası gibi eserinden gurur duyar.

   Öncelikle kendinizi ve kabiliyetlerinizi keşfediniz.

   Lütfen aşağıdaki konuları dikkatlice inceleyin.

   Hangi ruhsal yeteneklere sahipsiniz? Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları
   Kendiniz geliştirmek için neler yapmanız gerekir? Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri

   Dikkate almanı gereken konular Ruhsal Gelişim Önemli Konular

   Birilerinin çıkıp "haydi hazırsın koş" demesini beklemeyin. Siz kendinizi keşfe çıkın, siz adım atmadıkça gelişim olmaz.

   40 gün konusunu sadece namaz olarak düşünmeyin.

 • Anlattığınız şekilde duvarın arkasını görmek istediğimde alnımda bir dalgalanma oluştu bu normal mi?

  • Evet normal. Üçüncü göz ve o bölgede bulunan çakranın aktif olması ile ilgili bir durum.

   • Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler öncelikle.Evet benim çocukluğumdan gelen bir durugörüm var enerji seviyem yeterli bana bahsettiğiniz uygulamayı gönderirseniz sevinirim 🙏

 • Her zaman olmuyor uykuya daldığımda bir anda daha önce hiç görmediğim yerler görüp irkilerek uyanıyorum. Bunun durugörü ile bir ilgisi var mı?

Paylaşım
Tarafından yayınlandı
Elif Sude

Son Konular

Ölüme Yakın Deneyimler Araştırması

Ölüme Yakın Deneyimler Araştırması Parapsikoloji Derneği, dünyadaki çok disiplinli araştırmacıların araştırmalarını destekleyerek ölüme yakın deneyimler hakkında bilimsel çalışmasını desteklemektedir. Parapsikoloji…

13 Eylül 2019

Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler?

Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler? Düşünceler ve bu düşüncelerin sözle ifade edilmesi olacak olayları ve geleceği nasıl…

14 Ağustos 2019

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi?

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi? Biyokinezi ile göz rengi, saç ve ten rengi değiştirilebilir…

6 Ağustos 2019

Bilincin Katmanlarına Yolculuk Deneyimi

Bilincin Katmanlarına Bir Yolculuk Deneyimi Herşey parça parça, rüyalar gibi, hiçbirşeyi tutamıyorum, herşey çok hızlı ilerliyor. Kelimelere dökmesi zor ama…

1 Ağustos 2019

Biyokinezi Nedir? Biyokinezi Yapmak İçin Bilinmesi Gerekenler

Biyokinezi Nedir? Biyokinezi Yapmak İçin Bilinmesi Gerekenler Biyokinezi nedir? Biyokinezi yapabilmek için bilinmesi gerekenler nelerdir? Biyokinezi ile gerçekten göz rengini,…

16 Temmuz 2019

Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar Doğum haritasında öngörü yeteneği kazandıran konumlar hangileridir? Bir olay olmadan önce, olacakları gören prekognisyonlar…

19 Mayıs 2019