Kaybolan Eşyayı Bulmak İçin Ne Yapılabilir?

Kaybolan eşyayı bulmak için ne yapılabilir?

Kaybolan Eşyayı Bulmak için Neler Yapılabilir?

Kaybolan Eşyayı Bulmak için Ne Yapabiliriz? Kayıp Eşyayı Bulmak İçin Yapılması Gereken Ruhsal Çalışmalar ve Okunacak Dualar

Hayat tüm karmaşasıyla zihnimizi bulandırdığında, elimizde tuttuğumuz eşyaları, gözümüzdeki gözlüğü aradığımız zamanlar dahi olur. Unutkanlık, dalgınlık ve ne olduğu belirsiz durumlar. Az önce bıraktığımız yerde bulamadığımız, nereye koyduğumuzu hatırlamadığımız ve ne olduğunu, nereye gittiğini bilmediğimiz eşyalar Bir yerde mi unuttuk, bir yerde mi düşürdük, bir türlü bulunamayan, daha çok ihtiyacımız olduğunda aklımıza gelen kayıp eşyalar.

Kaybolan eşyayı bulmak için yapmadığımız şey kalmaz. Fakat bir türlü bulamayız. Bazı eşyalar koyduğumuza emin olduğumuz yerlerde değillerdir. Bazılarını çok farklı yerlerde buluruz, bazıları ise asla bulunamaz. Ne oldukları ve nerede kayboldukları hakkında hiçbir fikrimiz olmaz.

Kaybolan Eşyalar Nasıl Bulunur?

Kaybolan eşyayı bulmak için tüm çabalarımız sonuçsuz kalıpta artık hafızamızda bakınacak yer kalmadığında madde ötesinin kapılarını çalmaya başlarız. Kayıp eşyayı bulmak için; Dualar, esmalar, zikirler, ayetler ve sureler okunur. Hatırlı büyüklerden yardım istenip onlara da dua ettirilir. Bazıları bulunur, bazıları ise belirsizliğe mahkum edilip unutulup gider. Peki kayıp eşyayı bulmak için neler yapabiliriz ? Kaybolan bir eşyayı nasıl bulabiliriz? Kaybolan bir şey nasıl bulunur? Evde kaybolan eşya nasıl bulunur? Kaybolan birşeyi bulmak için ne yapılır? Evde kaybolan altın, yüzük, küpe ve değerli eşyaları nasıl bulabiliriz? Kaybolan eşyayı bulma yöntemleri nelerdir?

Tüm bunların cevabı gene kendi içimizde saklı. Konuyu sonuna kadar takip edebilirseniz kaybolan eşyaları nasıl bulabileceğinizi, nasıl kaybolduklarını öğrenerek bulma imkanı bulacaksınız.

Sabırla sonuna kadar takip ederseniz yapmanız gerekenleri tüm ayrıntıları ile öğrenmiş olacaksınız.

Konuyu iki yönlü ele almak istiyorum.

Birincisi eşyanın kayboluşu, ikincisi eşyanın bulunması.

Kaybolan eşyayı bulmak için yapılması gerekenleri de

hem ruhsal yetenekler hem de okunacak dualar, ayetler ve esmalar yönüyle değerlendirelim.

Önereceklerim arasında bizzat deneyip başarı elde ettiklerim de bulunuyor.

Eşyaların, Bilinenin Dışında Kaybolması

Eşyalar neden ve nasıl kaybolur? Eşyaların kaybolması çoğunlukla nereye koyduğumuzu unutmamız, bir yerlerde düşürmemiz veya başkaları tarafından alınması şeklinde olur. Konunun bu kısmı bilinen ve bizim konuları ele alışımıza göre değeri olmayan kısma girer. Farklı bir konu daha var ki, fizik ötesi kanunlarla da bağlantılı olan, maddenin dış müdahale ile mekan değiştirmesidir. Demateryalizasyon ve materyalizasyon konusunu daha öne işlemiştik.

Bir eşya, madde ötesi varlıklar veya ruhsal güçlerini kullanan kişiler tarafından maddenin bütünlüğünü sağlayan itme-çekme dengesi bozularak, bir yerden başka bir yere taşınabilmektedir. Konu, aşina olmayanlar tarafından gerçek dışı olarak kabul edilebilir ancak bilimsel ispatı mümkün olmasa da defalarca şahit olduğum bir konu olduğu için rahatlıkla dile getirebiliyorum.

Kaybolan Eşyalar ve Psişik Müdahaleler

Normal şartlarda madde ötesi varlıklar fiziki aleme müdahale edip değişim meydana getiremezler. Ancak kendileri ile ilgili ve bağlantılı olan konularda müdahale edebilmektedirler. Psişik konusu işlenirken ayrıntılı bir şekilde bunun nasıl olduğuna değinilmişti. Konu telepatik ve enerji boyutu ile de ilgili olduğu için kısaca, boyutlar arası etki – tepki sonucu eşyaya yapılan bir müdahale olarak değerlendirebiliriz. Size ait bir eşyayı başkasında gördüğünüzde veya sizi olumsuz etkileyen bir eşyaya karşı sizde ortaya çıkan sinerji gibi. Ortaya çıkan çekim ruhsal yapınızı etkiler ve müdahale etme ihtiyacı hissedersiniz.

Bunu daha somut bir şekilde örneklendirecek olursak; Tanımadığınız bir yerde dolaşırken uzaktan çok sevdiğiniz bir arkadaşınızı gördüğünüzde ruhsal anlamda ne gibi değişimler yaşarsınız? Kaybolan eşyayı bulmak için yola çıktığınızda sizi ona götüren ve bulmanızı sağlayan şey nedir? Çoğu zaman içinizde bir his belirir ve “şuraya da bak” şeklinde bir yöneliş olur. “Ruhsal ve telepatik bağ size ait olan herşeyi ruhsal anlamda da sizin bir parçanız haline getirir“.

kaybolan eşyayı bulmak için yapılması gerekenler

 

Kaybolan Eşyayı Bulmak için Yapılması Gerekenler

Kayıp Eşya İçin Ruhsal Yöntemler

1- Kaybolan eşyayı bulmak için yapılması gereken ruhsal yöntemler

Eğer bulmaya çalıştığınız eşya size aitse ve bir süre kullanmışsanız bulmanız daha kolaydır. İnsanı çepeçevre saran aura dokunduğumuz her eşya ile ruhsal bir bağ kurmamızda enerji aktarım rolünü üstlenir. Tıpkı parmak izlerimiz gibi ruhsal enerjimizde benzersiz ve sadece bize aittir. Bu yönüyle dokunduğumuz herşeyle ruhsal irtibat kurmak mümkündür. Sorun eşyayı birden fazla kişinin kullanması ve bu ruhsal izlerin nasıl takip edileceği, nasıl tekrar bağ kurulacağı noktasındadır.

Durum maddesel yaşamla sıkı bağımız nedeniyle bu yoğunluğa ulaşamamızdan dolayı çöldeki bir kum tanesini aramak kadar karmaşık gelebilir. Telepati konusunu takip edenler veya telepati konusuna aşina olanlar ruhsal bağ kurmakla neyi kastettiğimi anlayacaktır.

Kaybolan eşyayı bulmak için yapmamız gereken kayıp eşya ile ruhsal düzeyde bağ kurmaktır. Eğer aradığınız eşya sizin için gerçekten önemli ve bir türlü bulamıyorsanız öncelikle yeterli düzeyde ruhsal yoğunluğa ulaşmanız gerekir. Bunu kısaca derin transa geçiş çalışması ile yapabilirsiniz. Nasıl Transa Geçilir konusunda neler yapmanız gerektiğine değinmiştik.

Uygulama nefes egzersizleri ile konsantrasyon, ruhsal yapının hissedilmesi ve içsel yönelim çalışmasını esas alır. Ruhsal hassasiyeti olanlar anlatacağım sonraki uygulamalarla da kolayca kayıp eşyayı bulmak için ruhsal bağ kurabilirler. Derin transa geçiş çalışmasını ilk defa yapacak olanlar yeterli seviyeye geldiklerinde uygulamaya başlayabilirler.

Kaybolan eşyayı bulmak için ruhsal bağ kurma çalışması

Evde gizli ve kayıp bir eşya nasıl bulunur? Evdeki kayıp eşyaların kolay bulunması için yapılması gerekenler nelerdir? Kaybolan birşeyi bulmak için ne yapılır?

Bu çalışmada kayıp eşyayı bulmak için eşya ile kuracağımız ruhsal bağ İmajinasyon ile sağlanacak. Uygulama için sizi kimsenin rahatsız etmeyeceği bir zaman ve ortam seçin. Mümkünse ortam kendinizi rahat hissettiğiniz, karanlık veya loş bir ortam olsun. (Karanlık melatonin ve dmt salgısı için gerekli, farklı varlıklarla bağ kurmak için değil)

Alfa seviyesi adını verdiğimiz uyku ile uyanıklık evresine geçiş yapın. Bunun için yukarıda linkini verdiğim “Nasıl transa geçilir” konusunda anlatılan uygulamayı yapabilirsiniz.

Bulmak istediğiniz eşyayı düşünün. Bu düşünme ayrıntılara girilerek yapılması gereken imajinatif bir düşünme olmalıdır. Konu hakkındaki uygulama örneklerine İmajinasyon linki altındaki konulardan bakabilirsiniz.

Kayıp eşyayı bulmak için öncelikle ruhsal boyutta o eşya ile bağlantı kurmanız gerekir bunun için de ilk aldığınız andan hatırladığınız son ana kadar o eşyayı düşünün.

Nasıl kullandığınızı, neler hissettiğinizi, o eşya ile nerelerde bulunduğunuzu, hangi ortamlarda ve hangi ruh hallerinde o eşyaya dokunduğunuzu hatırlayın.

Tüm detaylara indikten sonra kaybolan eşyayı bulmak için alnınızın ortasından, üçüncü göz adı verilen noktadan etrafa sizi o eşyaya götürmesi için sinyaller yayıldığını hayal edin. Sinyalleri etrafa dağılan sis olarak ta görselleştirebilirsiniz. (Bu aşama sizi zorlayacaksa atlayabilirsiniz)

Son aşamada kendinizi tümüyle serbest bırakın.

Kendinizi Serbest Bırakın

Zihniniz aradığınız eşyaya odaklandığı için bu aşamadan sonra bilinçli olarak yapılabilecek pek bir şey yoktur. Bu durumu şuna benzetebilirsiniz. “Tümüyle nötr bir halde, Boşlukta asılısınız” Göreceğiniz hiçbir görüntüye ve sese müdahale etmeyin. Kendinizi serbest bırakın. Kaybolan eşyayı bulmak için odaklanılan bir çalışma olduğu için kendinize sürekli telkin vermenize gerek yok. Ancak dilerseniz kendinizi tümüyle serbest bırakmadan önce “Beni bulmak istediğim eşyaya götür” şeklinde bir söz söyleyebilirsiniz. Soru işareti oluşmaması açısından; Burada ifade edilen ve götürmesi gereken “Ruhsal bilincinizdir

Kayıp eşyayı bulmak için yaptığınız çalışmanın sonucu

İlk Aşama: Son aşamada kendinizi tümüyle serbest bıraktıktan sonra, bilinciniz hızla hafızanızı ve geçmişi gözden geçirir. Yeterli derinliğe inmişseniz normalde bilinç seviyesinde hatırlanamayanlar o evrede hipnoz altında olduğu gibi, üzeri örtülü bilgiler bilinç seviyesine çıkarak hatırlanır.  (Görülen, duyulan, dokunulan, hissedilen herşey beyne kaydedilir ve yok olmaz) Eğer eşya kaybolmadan önce son olarak siz bir yerlere koymuşsanız, yerini siz değiştirmişseniz yani son fiil sizinle ilgili ise kayıp eşya hatırlanarak bulunabilir.

İkinci Aşama: Herhangi bir müdahalede bulunmadan kendinizi tümüyle serbest bırakmışsanız, konsantrasyonunuz bozulmamış “neden hala bulamıyorum” şeklinde derinliğinizi kaybetmemişseniz; kaybolmadan önceki son fiil size ait değilse ve halen alfa seviyesinde bulunuyorsanız kayıp eşyayı bulmak için ikinci aşama başlar. Bu aşama ruhsal seviyede gerçekleşir. Buluş genelde anlık bir görüntü, derin bir hissediş veya yöneliş şeklinde ortaya çıkar. Bu evrede doğuştan premonisyon ve prekognisyon özelliği bulunanlar çok hızlı sonuç alabilirler.

Bu aşamada herhangi bir görüntü, his veya yöneliş beklentisi olmadan bekleyişinizi sürdürmelisiniz. Çünkü bilinç devreye girip “nerede, neden bulamadım, acaba şu görüntü mü, şurada olduğunu görsem, şurada olduğunu hayal etsem” şeklinde yönlendirmeler, ruhsal bağı keserek madde seviyesine çıkmanıza neden olup tüm çalışmanızı bozacaktır.

Deneyimlerim ve Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Kaybolan eşyayı bulmak için yaptığım bu çalışma ile genelde sonuç aldım. Bir kısmında son fiil bana ait bir kısmında ise bulduğum yere nasıl geldiği konusunda hiçbir fikrim yoktu. Hatırlamalar bir anda son fiili işlerken kendimi görmem şeklinde olurken diğer durumlarda aradığım eşyaya doğru anafora kapılmış gibi çekilme şeklinde oldu. Bazı durumlarda ise nerede olduğunu gördüm.

Kayıp eşyayı bulmak için yaptığınız çalışmadan alacağınız sonuç bu tür çalışmalara yatkınlığınız ve çalışma sırasında ne kadar yoğunlaştığınızla ilgili olacaktır. Eğer kayıp eşya sizinle ilgisi olmadan kaybolmuşsa veya madde ötesi varlıklarla ilgili ise bulunduğu yer sizin tanımlayamayacağınız bir yer olabilir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta, bulmaya çalıştığınız eşya demateryalizasyonmateryalizasyon konusu kapsamında ise diğer varlıklarla da ruhsal bağ kurma ihtimalini ortaya çıkarır.

Ruhsal Erişimde Adresler

Konuyu kısaca şu şekilde özetleyebilirim. Büyü yapanlar büyü yaptıkları insanlara ait eşyaları, tırnak ve saçları ile ruhsal adres olarak anne adını kullanırlar. Büyü etkisi yapan varlıklar bu eşyalar aracılığı ile bağ kurarlar. Sizin arayışınız da kısa süreli de olsa etkisiz bir temasa sebep olabilir. Bu tür temaslar genelde ani irkilmeler, korku hissi, belirsiz sesler ve bir anda uyanma şeklinde son bulabilir.

Bu gibi etkilerden korunmak için çalışma öncesinde aura güçlendirme yöntemleri (en kolayı abdest alma veya deşarj için banyo yapma, çıplak ayak ile toprakta yürüme, denize girme ve güçlü enerjileri çekme) veya frekans etkilerinden yararlanmak için sure ve ayetler okunabilir. (7 adet Ayetel kürsi, nas ve felak sureleri gibi surelerin frekansları etkilidir. İnanmak veya inançsız olmak frekans etkilerini değiştirmez. Sadece etki sürecini hızlandırır veya yavaşlatır. Sayı adetleri frekans gücünü artırmak içindir. Motor devir hızlarının ortaya çıkartacağı güçte olduğu gibi. Sayılar frekans dengesi için tekil olarak artırılır. 1-3-5-7 gibi)

Kaybolan Eşyayı Rüyada Görmek

Kaybolan bir eşyanızı tüm aramalarınıza rağmen bulamıyorsanız uyumadan önce tüm dikkatinizi kaybettiğiniz eşyaya verin. Kayıp eşyanızı mümkün olduğunca ayrıntılı hatırlamaya çalışın. Niyetler düşünceleri ve düşünceler de bilinçaltımızı ve rüyalarımızı etkiler. Uyumadan önce “nerede olduğunu görmek istiyorum” şeklinde bir düşünce ile uyursanız, kaybolan eşyanızı rüyanızda görmeye başlarsınız.

Kayıp eşya ne kadar sürede rüyada görülebilir? Süre kişiden kişiye ve ne kadar yoğunlaştığınıza bağlı olarak değişir. Ancak normal şartlarda rüyaların telkin ve isteklerle etkilenmesi iki haftayı bulur. Süre sizin ruhsal yeteneklerinize, ne kadar istediğinize ve odaklanma şiddetinize göre değişir. (Dua ile rüyada görme konusuna ikinci bölümde bakabilirsiniz)

kaybolan eşyayı bulmak için okunacak dua ve esma

Kaybolan Eşyayı Bulmak için Okunacak Dua ve Esmalar

Kaybolan eşyaları bulmak için dua ayet ve esma çalışmaları, evdeki kayıp eşyaların kolay bulunması için neler okunabilir?

Şu ana kadar evde veya dışarıda kayıp eşyayı bulmak için kendim dua okuyarak deneme yapmadım. Ancak okuyarak bulunduğuna çok defa şahit oldum. Bunlardan bir tanesi kaybolan ve artık bulunma ihtimali olmayan önemli bir eşyam için annemin okuduğu dua sonrası hiç ilgisi olmayan bir yerde o eşyayı bulmam oldu. O dönem ruhsal bağ kurarak kaybolan bir eşyayı bulmak için neler yapılacağı hakkında bir fikrim yoktu. İlk yöntemle bulunabilir miydi bilmiyorum ancak beni çok şaşırtan bir olay olmuştu.

Kaybolan bir eşyayı dua yoluyla bulma nasıl gerçekleşir

Kaybolma diğer varlıklarla ilgili ise ve sadece mekanda yer değiştirmişse, ruhsal bağ kuramıyorsanız, hiçbir şekilde hatırlayamıyorsanız ilahi katlarla bağ kurarak ta bulunabilir. Konu çok ayrıntılı olduğu için hadim, hüddam ve yardımcı melekler kısmına girmeden kısaca şu şekilde ifade etmeye çalışayım. Herşey bir bütündür. Bizde dahil aradığımız herşey de o bütüne dahildir. Parça bütünden ayrıldıkça diğer parçalarla irtibat zayıflar. Tıpkı elektrik dağıtım şebekesinde meydana gelen arızalar gibi tüm hatlarla irtibat kurmakta zorluk yaşayabiliriz.

Bu dahil olma ve irtibat kurma o kadar büyük çaplıdır ki bağı kurmak bazı durumlarda bizi aşabilir veya yöntem eksikliği bizi çaresiz bırakabilir. İşte bu noktada bütünden bize yansıyan parçalarla doğru frekanslar oluşturularak düşük voltajda olan elektriğimizi yükselterek kopuk hatlar arasında bağ kurulabilir. Bu bağ kurma ve ortaya çıkan akımlar bizim yapamadığımız veya bilmediğimiz mekanizmaların harekete geçmesini sağlamaktadır.

Kısaca konuyu, kablo bağlantısı olmayan bir yerde uzak mesafelere telsiz aracılığı ile iletişim hattına bağlanıp yardım istemeye benzetebiliriz.

Kaybolan eşyayı bulmak için okunacak ayet ve dualar

Kaybolan eşyayı bulma duası

Evde kaybolan bir şeyi bulmak için okunacak dua ve ayetler. Kaybolan eşyanın nerede olduğu farketmeksizin okunabilir. Kaybolan bir eşyayı ararken okunacak dua, ayet ve esmalar..

1- ‘Allâhümme rabbe’d-dâlleti ve hâdiye’d-dâlleti, rudde aleyye dâlletî bi kudretike ve sultânike. Fe in-nehâ min fadlike ve atâike.’

Dua, aranan eşya bulununcaya kadar okumaya devam edilir.

Anlamı: Ey kaybolanların Rabbi ve kaybolanları ve yolunu kaybedenleri doğru yola ulaştıran Allah’ım! Kudretin ve saltanatın hakkı için kaybettiğim şeyi bana iade eyle. Çünkü bu senin fazl ve keremindendir. ¹

2- ‘Yâ câmi’annâsi li-yevmin lâ raybe fihi innallahe lâ yuhlif-ül mi’âd icma’ beyni ve beyne. (eşya adı)’ ²

Etki için günde 25 defa ve kaybolan eşya bulunancaya kadar her gün okunur. Duanın sonunda bağlantı kurmak için kaybolan eşyanın adı söylenir.

3- “Rabbenâ inneke câmiun nâsi li yevmil-lâ raybe fîh (fîhî), innallâhe lâ yuhliful mîâd (mîâde).” Ali İmran – 9

رَبَّنَا إِنَّكَ جَامِعُ النَّاسِ لِيَوْمٍ لاَّ رَيْبَ فِيهِ إِنَّ اللّهَ لاَ يُخْلِفُ الْمِيعَادَ

Anlamı: Rabbimiz! Şüphesiz sen, hakkında şüphe olmayan bir günde insanları toplayacaksın. Şüphesiz Allah va’dinden dönmez. (Bu kısımda dua eklenecek -Bu ayetin hakkı için beni de kaybettiğim şeyle buluştur.)

Ayet ve Dua Birlikte

4- ÖnceVe indehû mefâtih’ul-gaybi lâ ye’lemuha illâ huve ve ye’lemu mâ fi’l-berri ve’l-behri ve mâ tesgutu min veragatin illâ ye’lemuha ve lâ habbetin fî zulumât’il-arzi ve lâ retbin ve lâ yabisin illâ fî kitabin mubîn.” En’am 59

وَعِندَهُ مَفَاتِحُ الْغَيْبِ لاَ يَعْلَمُهَا إِلاَّ هُوَ وَيَعْلَمُ مَا فِي الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَمَا تَسْقُطُ مِن وَرَقَةٍ إِلاَّ يَعْلَمُهَا وَلاَ حَبَّةٍ فِي ظُلُمَاتِ الأَرْضِ وَلاَ رَطْبٍ وَلاَ يَابِسٍ إِلاَّ فِي كِتَابٍ مُّبِينٍ

ayeti okunur.

Anlamı: Gaybın anahtarları yalnızca O’nun katındadır. Onları ancak O bilir. Karada ve denizde olanı da bilir. Hiçbir yaprak düşmez ki onu bilmesin. Yerin karanlıklarında da hiçbir tane, hiçbir yaş, hiçbir kuru şey yoktur ki apaçık bir kitapta (Allah’ın bilgisi dâhilinde, Levh-i Mahfuz’da) olmasın (Diyanet meali)

Kayıp bir şeyi bulmak için yapılan dua örneklerinden biri okunabilir. Yukarıdaki ayet anlamını kavrayarak okunduktan sonra aşağıdaki dua okunabilir.

Daha sonra: ‘Allâhumme inneke tehdî min’ez-zalâleti ve tuncî min’el-emâ ve tereddu’z-zalâlete fe-salli alâ Muhammedin ve Âl-i Muhammedin veğfir lî rudde zalletî ve sallallâhu alâ Muhammedin ve Âlihî ve sellem.’

Kaybedilen Eşya İçin Dua

Bu dua okunur.

Anlamı: Ey kaybolanların Rabbi ve kaybolanları ve yolunu kaybedenleri doğru yola kılavuzlayan Allah’ım! Kudretin ve saltanatın hakkı için kaybettiğim şeyi bana iade eyle. Çünkü bu senin fazl ve keremindendir.

Not: Dualar ayet ve Esmalardan farklı olarak, sizin kendi içsel yakarışlarınızdır. Duaları ruhsal içtenliğinizi artıracak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Kaybolan Eşyayı Bulmak için Okunacak Esmalar

Kayıp Eşya İçin Okunacak Esmalar

Kaybedilen eşyayı bulmak için kalben niyet edilerek şu Esmalar okunabilir.

1- Ya Vacid

Anlamı: Kendisinden hiç bir şey gizli kalmayan, hiç bir şeye muhtaç olmayan. İstediğini istediği anda bulan.

Günde: 196 defa

2- Ya Halık (ı harfi ı ve i arası yumuşatılarak okunacak. Yani şapkalı i’deki gibi)

Anlamı: Herşeyi yoktan var eden. Her şeyin varlığını ve varlığı süresince her hallerini, hadiseleri tayin ve tesbit eden.

Günde: 731 defa

Esmalar okunurken edebe uygun bir şekilde, kimin adının anıldığının farkında olarak okunmalı. Dudaklar hafif kıpırdayacak şekilde, sadece siz duyacak kadar sesli okunmalı. (Beyin titreşimleri için)

Esmalar okunduktan sonra, kaybolan eşyayı bulmak için eşyanın adını zikrederek dua edilebilir.

Kaybolan Eşyayı Rüyada Görmek Dua

Tüm çabalarınıza rağmen kayıp eşyanızı bulamıyorsanız aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz. Ayetleri lütfen adaba uygun şekilde okuyunuz. Abdestli okumak en uygun olanıdır. 7 gün boyunca bu uygulamaya devam edin. Samimiyet ve edep belirleyicidir. Çaresiz kalındığında Allah’tan yardım istendiği unutulmamalıdır. “Acaba olacak mı” tarzında bir düşünce ile hareket edilmemelidir. Öncelik her zaman yaratıcının verdiği akıl ve yetenekler olmalı, son noktada çaresiz kalındığında O’ndan talep edilmelidir.

Etki süresi azami 7 gündür ancak süre kişiden kişiye değişecektir. Daha kısa da sürebilir. Dilerseniz 7 günü aşabilirsiniz.

Yatmadan önce aşağıdaki ayeti 9 defa okuyun ve nerede olduğunu görmek için dua edin.

أَلَا يَعْلَمُ مَنْ خَلَقَۜ وَهُوَ اللَّطِيفُ الْخَبِيرُ  “Ela ya’lemü men halak, vehüvel latıfül habirMülk 14

AnlamıYaratan bilmez mi? O, en gizli şeyleri bilir, (her şeyden) hakkıyla haberdardır. (Diyanet meali)

Kaynaklar:

1-Bostanu’l-Arifin; Bilal Eren, Açıklamalı Dua Hazinesi, sayfa: 304
2- İbni Âbidin

 

Kaybolan eşyayı bulmak için yapılması gerekenler

www.parapsikoloji.net
30 Nisan 2018

Son Güncelleme 24 Ocak 2023 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 65 YORUM
 1. blank İlknur dedi ki:

  Evde dolarlarim sakladım ve 2 aydır bulamıyorum,ne yapmam lazım?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Konuda bahsi geçen uygulamaları deneyebilirsiniz İlknur Hanım.

 2. blank Kubra demir dedi ki:

  Merhabalar .. ben altın kolyelerimi ve bilekliğimi kaybettim onlara dair hatrladığm tek şey kutusundan çıkarıp kutuyu bebeğime oynaması içim verdiğimdi . Sonrasında ne yaptım nereye koydum asla hatrlayamıyorum . Evin her köşesine baktm akla gelmeyecek yerlere dahi baktım . Sizin anlattığınz ruhsal derinleştirmeyi yapmaya korkuyorum açıkcası . Dua ve ayetleri okudum okuyorum . Artık cinci hocalara gitmeyi fln düşünmeye başladm 😣 yalnz bu sefer da onları musallat edermyim diye de korkuyorum . Başka bir tavsiyenz olablir mi diye bir umut yazdım😢

  1. Merhaba. Adı üzerinde “Cinci Hoca” Cinlerin denetiminde olan bir insandan yardım alırsanız neler olabileceğini tahmin edebilir misiniz ki? Yapmayın bunu lütfen.

   Kaybettiğini eşya sizin için gerçekten değerli ise konuda anlatılan uygulamalar yapmanız yeterli.

  2. blank Eda dedi ki:

   Merhaba, yavru kedim kayboldu 6 gün önce. Bana yardımcı olabilir misiniz?

   1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

    Merhaba, konuda yazılanları uygulamış mıydınız?

 3. blank attila şahin dedi ki:

  Bir süredir eşimin kaybolan küpeleri olmadık yerlerde kendinden ortaya çıkıyor. Nasıl mümkün olabilir?

 4. blank Ayşe Özbay dedi ki:

  Emre bey selamün aleyküm benimde kayıp eşyam var ama benim sorunum iki kişi arasında kime verdiğimi hatırlamıyorum o iki kişi birisi diyor benden aldın öbürsü diyor bize vermedin doğru değil tabiki ama onlarada tam sana verdim diyemiyorum ilk verdiğim yani emanet ettiğim kişi diyorki bize verdin ama kısa sürede geri aldın diyor ama ben hatırlamıyorum onlardan aldığımı ve
  Onlardan aldıysam eğer ikinci bir kişi vardı güvenilir ona vermişimdir diye düşünüyorum ama kendisi vefat etti eşi ve torunuda onlara vermediğimi söglüyorlar dua ediyorum Rabbime acaba bana yardımcı olabilirmisiniz
  Selam ve dua ile kalın

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Aleyküm Selam Ayşe Hanım.

   Konu zan altında bırakılma ihtimali yüksek insanlarla ilgili olduğunda yapılabilecek şeyler sizinle sınırlı. Siz, kimin aldığını rüyanızda görseniz dahi borçlu olduğunu kabul etmeyen / unutan / verdiğini söyleyen veya inkar eden insanları ikna etmek için nasıl kullanabilirsiniz?

 5. blank Emine dedi ki:

  Merhaba ben cok garip bi olay yaşadım. Ablam cocuklarını sabah 9 bucuk 10 gibi bana bırakmıştı. Altın bilekliğim bileğimdeydi. Daha sonra 3 gibi bebek uyuyunca benimde uykum geldi ve uyudum uyandığımda bilekliğim yoktu eve kimse de girip cıkmadı evi altüst ettim yok hediyeydi o yüzden cok üzgünüm inşallah bulurum.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Konuda anlattığım uygulamaları yaparak ulaşabilirsiniz. Ancak biraz sabır ve zaman gerektirir.

 6. blank SonerBİG dedi ki:

  Merhaba ilginç kaybolma ve bulma vakasından bahsetmek istiyorum. Sebebini söylerseniz memnun olurum.
  Yazin yaylaya gittiğimiz için kışlık evimiz boş oluyor. eve geldiğim bir gün TV kumandası kaybolmuştu. Her yeri aradım bulamadım. İki hafta sonra yine eve geldiğimde yine arayım belki bulurum dedim ve yine bulamadım. TV ustasından kumanda aldım tabi bu aldığım kumanda farklı idi. Uyduya uyumlu olduğu için kullanmaya başladım. İki hafta sonra yine aynı eve geldim. Geldiğim gün TV izledim kumanda tek idi, bir gün sonra yine TV izleyecektim kumandayı aldım yanında aynı kumandadan var ve biraz kullanılmış görünüyor. Benim aldığım arkasında marka etiketi var, ancak bu kumanda nereden nasıl gelmiş anlayamadım. Bu eve benden başka giren kişi de olmuyor anlam veremedim ve biraz korktum.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Eve sizden başka hiç kimsenin girmediğine eminseniz, herşeyi net olarak hatırlıyorsanız Apor – Aspor, Materyalizasyon ve Demateryalizasyon konusu ile ilgili olabilir.

  2. blank Enes dedi ki:

   3 aydır kayıp benim için deger li bir eşyam vardı tam umudu kesmişken astral metodu gibi olan eşya ile aramızdaki bag olayını deniyim dedim tam uykum gelmişti yatmadan önce düşünüyorum eşyamı uyumuşum cidden ne zaman uyudum hatırlamıyorum ama en son hala düşünüyordum sabah kalktığımda en az 10 kere baktığım çekmece de duruyordu gerçek olacağını beklemiyordum belki metod koşulları gerçekleşti belki de sadece şanstı bilemiyorum ama sonunda buldum teşekkürler parapsikoloji.net

 7. blank Esmanur Saraç dedi ki:

  Ben genelde İbrahim Etem duasını okuyorum ve buluyorum 🤗 bu günde sd kartımı kaybettim sabah o duayı okuyacağım inşallah bulurum. Dua “İbrahim Etem kürkün dikem, kaybolan eşyamı sd kartımı bulursan (eşyanızın ismi) ruhuna bir fatiha üç ihlası Şerif okuyam.” bu duayı ederseniz bulunuyor ben defalarca uyguladım hamd olsun buldum her seferinde. Ama bulduktan sonra adamın ruhuna dua okunmassa tekrar kaybolan bişey için ettiğinizde bulunmayabiliyo

 8. blank Doğa dedi ki:

  Hayırlı akşamlar. Bu zor zamanlarda bende bir kaybımdan bahsedeyim, oğlumun doğumu dolayısyla takılan altın ve aile yadigârı çok değerli yüzüklerin olduğu kutuyu daha önce kasada durmasına rağmen hırsız endişesi ile çıkartıp başka bir yere sakladım. Aylar sonra aklıma geldiğinde aradım taradım ancak bulamadım, Allah inandırsın 4 gündür her köşeye baktım. Eve gelen giden usta vb yardımcıları töhmet altında bırakmak istemiyorum vebali büyük eğer bir suçları yoksa ancak durum ciddi anlamda etkiledi beni! Aile yadigarı ziynetin yerine konması imkansız, uyku uyumadan sürekli arıyor ve düşünüyorum, tesadüfen sitenizi keşfettim. Lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum. Allah’a emanet olunuz.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   İyi günler. Konuda bahsettiğim çalışmaları yaptınız mı?

   1. blank Doga dedi ki:

    Merhaba, çalışmaları denedim ancak mutlak benim başarısızlığım olarak sonuç alamadım.

    1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

     Hayır başarısızlığınızla ilgili değil. Herkesin ruhsal yeteneklerine bağlı olarak çalışmaları yapması gereken belirli bir süre vardır. 1 hafta, 1 ay veya 1 yıl sürebilir. Süre yaptığınız çalışmaya ne kadar odaklandığınızla ve doğuştan aldığınız etkilerle ilgilidir.

 9. blank Zeynep Yılmaz dedi ki:

  Emre Bey öncelikle merhaba;

  Ben birkaç ay önce usb bellek kaybettim. Bu belleğin içerisinde fotoğraflar vardı. Bellek evden dışarıya hiç çıkmadı. Ben evi alt üst etmeme rağmen belleği bulamadım. Daha sonra sitenizdeki yöntemleri buldum, denedim ancak başarılı olamadım. Bu süreçte bazı fal bakan insanlara danıştım. Kaybolan eşyamın rengini, boyutunu tahmin ettiler ve eşyanın kesinlikle evde olduğunu söylediler. Ancak ben evi alt üst ettim bulamadım.
  Eşyamı bulana ödül bile teklif ettim, maalesef sonuç elde edemiyorum Emre bey. Tırnak kadar bir şeydi, çok ufak. Manevi değeri olmasaydı önemsemezdim ama üzerinden çok zaman geçmesine rağmen aklıma geliyor ve üzülürken buluyorum kendimi… Ne denememi tavsiye edersiniz?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Zeynep Hanım.
   Konuda verdiğim çalışmaları ne kadar süre uyguladınız?

 10. blank Özge duru dedi ki:

  Evlilik yüzüklerimi kaybettim,1 seneyi geçti,evde tek başımaydım,temizlemiştim yüzükleri.sonrası yok…çöp bile atılmadı o gün evden.yok..ama ben bu trans halindeki yoğunlaşmadan çok korkuyorum,bu duaları ederkende hep ürperiyorum…gözlerimi dahi kapatamıyorum…yardım alabileceğim başka bir kanal yok mu?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Diğer varlıklarla kayıp arayanlar var ancak bu daha yüksek risk oluşturmayacak mı sizin için?

 11. blank Sonay Yıldız dedi ki:

  Merhaba ben üç gün önce gözlüğümü kaybettim.Her zaman kullandığım çantamda yoktu.Daha doğrusu gözlük kabı vardı ama içinde gözlük yoktu.Çok aradım aynı marka gözlüklerimin gözlük kutularına baktım yoktu.Üç gün aradım kayıp.Sonra evden çıkarken gözlük kutusunu açtım gözlük takmak için kutudan gözlüğüm çıktı.Hayretler içindeyim kendimden şüphe ettim.Saatlerce bütün gün düşündüm aklım almıyor.Kafayı bozdum galiba.Ya da gerçekten bu olayı yaşadım.Lütfen bana izah eder misiniz nedir bu durum?Ya da bir anlamı mı var?Çünkü tam çıkmazda olduğum zamanda oldu bu olay.Ayrıca bazı meleklerle bağ kuruyorum.Dedim ki bana ispatla bir şey yap burada olduğunu anlayayım ve yaşadım.Ben aklımı mı kaybettim nedir lütfen yardim edin

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Yaşadığınız olayın literatürdeki açıklamasını Apor – Aspor, Materyalizasyon ve Demateryalizasyon konusunda bulabilirsiniz.

 12. blank Murat dedi ki:

  Allah razı olsun kardeşim nerede kaybettiğimi veya düşürdüğümü bilmediğim anahtarı buldum. Ben şun benzettim durumu. Sürekli telaş ve arama lastiği sürekli çekmek gibi. Yazdığınız tüm uygulamaları yaptım, duaları okudum. Bu arama tarama sırasında bulamadım. Sonra tabir yerinde ise lastiği bıraktım. Nasipse bulurum dedim. Eşyaları kaldırırken lastiği sürekli gerdiğimde hiç bakmayacağım orada olma ihtimali olmayacak bir yere gözüm ilişti ve oradaydı. Çok şükür buldum. 🙂

 13. blank özlem dedi ki:

  Merhaba, 2016 yılında ocak ve nisan ayı arasında evde sakladığım 5 adet bileziğimi o gün bugündğr bir türlü bulamıyorum. Öncesine gelirsem bileziklerim televizyon ünitesinin üstündeydi ve eşim ulu orta bırakmamam için beni uyarmıştı ben de kendi başıma saklamıştım.ona da öyle bir yere sakladım ki artık sen bile bulamazsın dedim.Sanırım ben bunu söyledikten sonra da biraz kırılmış . İlk başlarda çok önemsemedim çıkar nerde olacak diyordum evi talan ettik yok, hatta tasındık yine yok.Ama neden benim hala aklımda bilmiyorum, yani ümidimi kesmeye çalışıyorum ama sanki bir gün bulacakmışım gibi de hissediyorum.Öyle olmasaydı Allahım içimde ümit ettirmezdi, dua ettirmezdi diyorum ne bileyim.Bazen rüyamda görüyorum buldugumu nasıl seviniyorum anlatamam. sonrasındaki süreçte hamile kaldığımda eger çöpe falan attıysak inş ihtiyacı olanın eline geçmiştir doğacak kızımın kaşının gözünün sadakasını olsun demiştim.bilmiyorum sanki kurduğum cok cümle var bunun gibi ama şu anda ihtiyacımda olduğu için uzun süredir aklımdan hiç çıkmıyor.Taşındım hala evde biryerlere bakma peşindeyim.Ne olduğunu bilsem o bile yetecek artık.

 14. blank Fahriye dedi ki:

  Merhabalar, emre bey ben 11 Ekim cuma günü kaybettim altın bileziğimi. Ya tuvalete düştü yada yolda düşürdüm. Ne olur bana yardım edin. Maddi değerinden çok manevi değeri yüksek… Yemin ettim ALLAH(CC)ye eğer bulunursa kuyumcuya gidip tartirip ne kadar ediyorsa fakire muhtaçlara dagiticam diye. Ama gene de bulamadım..haşa haşa yüce yaradana pazarlık değil ama çok üzüldüm…5 vakit namaz kılmıyorum ondan mı acaba???

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Fahriye hanım.
   Yazıda bahsettiğim noktalara dikkat ederek verdiğim örnek uygulamaları mutlaka yapın. Bulunması karşılığında bir şeyler yapmayı taahhüt etmenize gerek yoktu ancak söylemişseniz dediğiniz şekilde de mutlaka yapın.
   Yazıyı dikkatli bir şekilde tekrar tekrar okuyun lütfen. Gerektiğinde notlar alın. Diğer sorulara verdiğim cevaplara bakın. Eşyanın da sahibi ile bağı vardır. Sakin bir şekilde yapmanız gerekenleri yapın.
   Andolsun ki sizi biraz korku ve açlıkla, bir de mallar, canlar ve ürünlerden eksilterek deneriz. Sabredenleri müjdele.” Bakara 155
   Dini açıdan yaklaştığınız için eklemek istiyorum. İmtihan için geldiğimiz bir mekanda bulunuyoruz. Sahip olduğumuz herşeyle imtihan oluyoruz. Maddi imkanınız varsa şu an bileziği bir kenara bırakıp muhtaç olan insanlara yardımcı olun. İnancımıza göre ahirette sahip olduklarımız değil sahip olduklarımızla neler yaptığımız sorulacaktır.
   Buna rağmen elbetteki bizim için değeri olanları bulmak için çaba sarfetmeliyiz. Bize düşen bildiklerimiz ölçüsünde çaba sarfetmektir. Ötesi, herşeyin sahibinin taktiridir. Belki bu aşamada yapmanız gereken bir şeyler vardır. Yarattığı ilimleri değerlendirin. Yazıda örnekleri bulunmakta.

 15. blank Müge dedi ki:

  Merhaba emre bey ben yanımda taşıdığım değilde evde bulunan cüzdanıma para koymuştum ve o cüzdanı da kullanmıyorum bi nevi orda para biriktiriyorum. O cüzdanı da giysi dolabmda saklyorum.. ama ne hikmetse daha birkaç gün önce sayıp kontrol ettiğim paraya bugün baktğmda paranın yarısınn yerinde olmadığı gördüm kısa süreli bi şok yaşadm sonra dolabı talan ettim başka yerlere de baktım para yok. Hatta evdekilere bile çekinerek sordum kimse bilmiyo zaten yerini de bilmiyolardı öğrenmiş oldular artık. Yani bugün modum ciddi anlamda düştü emre bey evdekilerde çok üzüldü bu duruma tabi cana gelmesin mala gelsin ama. Sadece o paraya noldu nereye gitti onu bilmek istiyorum kafayı yiycem yoksa

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Yazıda anlattığım uygulamaları yaptığınızda mutlaka sonuca ulaşırsınız. Daha önce sorulmuş sorulara yazdıklarımı da dikkate alarak bir süre anlattıklarımı uygulama çalışın.

 16. blank Refiye Koseer dedi ki:

  Merhaba Emre Bey, size ilginç bir kayıp bulma vakasından bahsetmek istiyorum. Eşim bundan 2 sene kadar önce çok sevdiği markalı bir tişörtünü kaybetmişti. O tişörtü sen son gardırobunda görmüştü ki bizim giysilerimiz farklı bölümlerde durur, onunkiler ayrı benimkiler başka bir kapaktadır. Tabi aramadığı yer kalmadı, hatta benim bölümüm dahil bütün gardırobu indirip baktı, sonuç nafile. Ancak 2 sene kadar sonra bir gün gardırobu açtığında artık aramaktan vazgeçtiği ve de ümidini kesip unuttuğu o tişörtü tertemiz ve ütülü bir şekilde karşısında gördü. Neredeyse tişört ben buradayım diye bağırıyordu! Aradan seneler geçmesine rağmen üzerinde en ufak bir toz yoktu. Korktuk ilk önce bu nasıl oldu diye, anlam veremedik! Sonra her şeye rağmen yıkayıp ütüleyip bu tişörtü tekrar kullanmaya karar verdi. Ben de geçen sene evde altın yüzüğümü güpegündüz koyduğum yerde bir daha bulamadım, hala arıyorum. Yardımlarınızı rica ederim. Teşekkürler,

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Refiye Hanım.

   Kaybolma olayları ilginçtir. Konuda bahsettiğim gibi farklı varlıklarla ilgili ise bulunması daha zor olacaktır. Çoğunlukla yaşanılan mekanın dışına çıkmazlar ancak bulunmaları da güç olur. Bir eşyayı özellikle sizin değerli olan eşyalarınızı bir yere bırakırken “bilinç” oluşturun. Bir an durup eşyayı bıraktığınız yere dikkatli bir şekilde bakarak “seni buraya bıraktım” diyebilirsiniz. Bu bilinç oluşumunu “Bismillahirrahmanirrahim” (Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla) veya inancınız doğrultusunda söyleyeceğiniz kelime ve dualarla da destekleyebilirsiniz.

   Konu içerisinde anlattığım uygulamaları mutlaka yapın. Eğer dikkatli bir şekilde uygularsanız kaybolan eşyalar sıradışı yöntemlere başvurmadan en kolay sahipleri tarafından bulunabilirler.

 17. blank Ecehan dedi ki:

  Merhaba eşimin aldığı ve sadece 1 gece takabildiğim ertesi gün diğerlerinin yanında olduğuna emin olduğum halde yüzüğümü kaybettim. Bir sürü şey denedim en açıklayıcı da sizin yöntemlerinizdi ancak başarılı olamadım gerçekten çok yıprandım ve desteğe ihtiyacım var önerebileceğiniz ne varsa talibim, şimdiden teşekkürler.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba,

   Ecehan hanım, şu anki ruh halinizi size tarif edeyim, bulanık suyun dibini görmeye çalışıyorsunuz. Önce suyun durulmasını bekleyin. Panik ve ruhsal gerginlik sizde hakim iken istediğinizi görmeniz çok zor. Konuyu tekrar okuyun, konuda anlattığım “derin transa geçiş” çalışmasını yaparak belli bir ruhsal derinliğe ulaşmaya çalışın. Bu çalışmada başarılı olmadan ruhsal yollarla daha önce dokunduğunuz, kullandığınız ve gördüğünüz bir nesne ile irtibat kurmanız güç olur. Doğuştan gelen ruhsal hassasiyetleriniz yeterli değilse belli bir süre sakin kalarak uygulamaya devam edin. Başarı eşiği konuyu rüyalarınızda görmeye başlayacak kadar etkilenmeniz olacaktır.

 18. blank hüseyin keten dedi ki:

  Merhaba emre bey , evde kullanmadığım çekmecemde duran eski bir cüzdanım var. dün sabah içindeki saydığım para ile akşamında iftarda saydığım para miktarı aynı değil. büyük miktarda eksik var. nereye baktıysam bulamadım. evde yalnızca eşim ve ben yaşıyoruz. ne olur bana yardımcı olun.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, konuda bahsedilen uygulamaları yaptınız mı Hüseyin Bey?

   1. blank hüseyin keten dedi ki:

    evet hepsini yaptım ama ne çare

    1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

     Sakin bir şekilde denemeye devam edin. Kısa sürede sonuç alamayabilirsiniz. Herkesin bireysel uygulayabileceği en doğal yöntemler bunlar. Mümkün olduğunca sakin bir ortamda uygulamaya çalışın. Bunların ötesinde medyumlar, durugörü uzmanları ve cinleri aracı yapanlar var.

 19. blank Burcu dedi ki:

  Ben kolyemi kaybettim bir aydır arıyorum ama bulamadım suphelendigim biriside var ne yapmam gerekiyor

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Konuda bahsedilen uygulamaları yaptınız mı?

 20. blank Rümeysa Nur dedi ki:

  Emre bey size nereden ulaşabilirim?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Buyrun buradan yazabilirsiniz. Veya isterseniz mail adresinize yazabilirim.

 21. blank Sevke dedi ki:

  Merhabalar evlilik yüzüğümü kaybettim bir haftadır arıyorum ama bulamadım normalde de bir şeyler kaybederim ama aramam kendisi ortaya çıksın die beklerdim bu sefer daha farklı gibi çünkü hiç bir fikrimde yok benim için çok değerli ve artık kayboldığunu düşünmeye başladım içimde ki umutsuzluk beni çok üzüyor nasılsa bir yerden çıkar diyemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz en azından gerçekten kaybolup koybolmadığını bilsem kabullenebilirim 🥺

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, Konuda anlatılan uygulamaları yaptınız mı?

 22. blank Cansu dedi ki:

  Çok geniş kapsamlı bir içerik olmuş. Emeğiniz için teşekkür ederim.
  Ben kaybettiğim ve benim için çok değerli olan bir eşyayı bulmak için teknikleri denemek istiyorum. Bu tekniklerle rüyamda görme olasılığım var mı acaba.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Rica ederim.
   “Kaybolan eşyayı rüyada görmek” başlığı altına bakar mısınız.

   Bir konuya odaklandığımızda ve o konu üzerine ruhsal bir çaba içerisine girdiğimizde, gördüğümüz rüyalar büyük oranda odaklandığımız bu konu ile ilgili olmaya başlar. Doğuştan gelen kabiliyetleriniz de müsaitse görme olasılığınız daha yüksek olur.

   Doğuştan gelen kabiliyetlerinizi öğrenmek için,
   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusuna bakabilirsiniz.

 23. blank Eda dedi ki:

  Ben bulamadım yardım eder misiniz?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Anlatılanları uyguladınız mı Eda Hanım?

 24. blank Mustafa dedi ki:

  Benim kaybolan yüzüğüm bir iki ay sonra ilk koyduğum yerde ortaya çıktı. Halbuki orası defalarca temizlenmişti ama yoktu. Şimdi sorun şu ki artık bu yüzüğü takmaya çekiniyorum. Ne yapmam gereklidir. Sokağa mi atayım? Toprağa mi gömeyim. Ya da geri geldi işte bunların hepsi boş kullan gitsin mi?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Eğer birisi oyun oynamamışsa veya size şaka yapmamışsa bunun nasıl olduğuna daha önce bakmamışsanız Apor – Aspor Materyalizasyon ve Demateryalizasyon konusunda bakabilirsiniz.

   Ev yapımı sirkeli suda bir süre bekletin nas ve felak surelerini 7’şer defa okuyarak yüzüğe üfleyin (Bunun okuyup üflemenin ne anlama geldiğini Japon bir bilim insanı keşfediyor https://telekinezi.com/madde-kinezi-bagi-kanunlar/muzik-ve-sozlerin-su-kristali-uzerine-etkisi-t1803.html )

   Yüzük size ait. Kullanın. Daha önce deneyimlediğim için şunu söyleyebilirim. Kaybolmasının nedeni diğer varlıklarsa yüzüğü parmağınızdan çıkarıp bir yere koymadan önce “Bismillah veya Bilmillahirrahmanirrahim” deyin. Veya el yapımı sirke ile temizlediğiniz bir zemine bırakın.

 25. blank EŞYAM KAYIP dedi ki:

  Kardeş Eşya Kayboldu Dedik Bizi Cinci HOCA Yaptınız 🙂

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Cinci hoca ile ilgisi nedir?

 26. blank Yasemin dedi ki:

  Sizden bir konuyla ilgili yardim isteycektim.

  1. Açık bir şekilde yorum halinde yazabilirsiniz. Geri dönüş bu şekilde daha hızlı olacaktır.

 27. blank Recep dedi ki:

  İyi akşamlar size gmailden yazmak istiyorum biraz özel bi konu

 28. blank Arda Güngör dedi ki:

  Cidden işe yaradı İnanılmaz ya çizgisiz kağıtlarımı bulamıyodum ciddi ciddi yapınca buldum hemde kısa sürede(neden kısa sürede oldu?bilmiyorum)yazıyı yazan kardeş sana bazı sorularım olacak ya gmailden ya da burdan bana yazarsan sevinirim

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Aradığınızı bulmanıza sevindim. Eğer özel değilse buradan yazabilirsiniz. Benim için takibi daha kolay olur.

 29. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

  Yazı içerisindeki uygulamaları yaptınız mı Tuğçe Hanım. Veya duaları okudunuz mu? Nasıl kaybolduklarını yazıda anlatmaya çalıştım. Kendiniz ruhsal yolla kaybettiğiniz eşya ile bağlantı kurmaya çalışın. Eğer bu yolla bulamazsanız yazıda belirtilen dua, ayet ve esmalarla maddenin gerçek sahibinden yardım isteyin. Dualarınızı güneş henüz doğmadan ve uykuya dalmadan önce yapın. Gece 2-3 civarı da ağır uyku evresi dmt salgısının yoğun olduğu yani ilahi katlarla bağlantının en güçlü olduğu saatlerdir. O saatlerde de dualar bölümündeki okuyun.

  Duanın makbul olanı parmak uçlarınızda, alnınızda, ensenizde ve kalbinizde karıncalanmalar hissettiğiniz duadır. Çaresizlik makamının frekansı daha yoğun olur. Duayı öncelikle siz yapmaya çalışın.

  Rabbim aradığınızı bulabilmeniz için size ihtiyacınız olanları kullanabilmeyi nasip eylesin inşallah.

 30. blank tugce dedi ki:

  ne olur benim icin dua edin çok onemli esyayi kaybetdim ne yapacagimi bilemiyorum?

 31. blank ada dedi ki:

  aminnnnn, çok güzel yazmışsınız teşekkürler

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Ben teşekkür ederim. Faydalı olmasını dilerim.

 32. blank sadık AYDOGAN dedi ki:

  Allah razı olsun allah ne muratın varsa versin.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Amin. Teşekkür ederim. Allah sizin ve herkesin hayırlı olan tüm muratlarını versin inşallah.

error: Korumalı İçerik!