Nesneler Üzerinden Telepatik Aktarımlar

Düşüncelerin Telepati ile Nesneler Üzerinden Aktarımı

Nesneler Üzerinden Telepatik Aktarımlar

Parapsikoloji iletişimin ruhsal yönünü telepati ile ele alır. Telepatik iletişimin çok farklı normları bulunur ve bu alan sanılandan daha geniştir. Düşünce seslendirilebilir, doğrudan aktarılabilir veya nesneler üzerinden serbest ve hedeflenebilir bir biçimde yansıtılabilir. Yaşamımızın büyük bölümü bilinmeyen ruhsal değişimlerle geçer. Bu değişimlerin bir çoğu kullandığımız ve dokunduğumuz nesneler üzerinden aktarılan telepatik etkilerle meydana gelir.

Olumsuz Telepatik Aktarımlar

Gününüz çok neşeli bir şekilde devam ederken bir anda sebebini bilemeyeceğiniz bir değişim yaşadınız. Bu değişime anlam vermekte zorlandınız. İçinizdeki negatif değişimin sebebi neydi? Oysa herşey olması gerektiği gibiydi. Neşenizi bozacak bir olumsuzluk yaşamamıştınız. Kimseyle tartışmamıştınız. Etrafınıza pozitif enerji dağıtırken bir anda içinize dolan bu negatif akımın sebebi neydi?

Farketmediniz ancak az önce kapıyı açan iş arkadaşınızın içinde fırtınalar kopuyordu ve tam kapı kolunu tuttuğu anda içinden öfkeyle, çok ağır sözler söyledi. Bir süre sonra siz o kapının kolunu tutarak içeri girdiniz ve kapı koluna aktarılan o hedeflenmemiş negatif enerji size yansıdı.

Olumlu Telepatik Aktarımlar

Pozitif veya negatif enerjiler bir başkasına aktarılabilir mi?

Neler olduğunu anlayamadınız, çözemediniz ve günü bir başkasının size aktardığı negatif enerjinin etkisi altında daha gergin bir şekilde devam ettirmek zorunda kaldınız. Arkadaşınızla buluşmak üzere otobüse bindiğinizde bir anda içinizde tarifsiz bir mutluluk hissettiniz. İçiniz içinize sığamaz oldu. Az önce ruhsal yapınızı altüst eden negatif enerjinin yerini bir anda pozitif enerjiler aldı.

Siz yine farketmediniz ancak az önce otobüsten inen genç, telefonuna gelen mesajla çok mutlu olmuştu. O anı yaşarken sizin oturduğunuz yerde O, oturuyordu.
Siz yolda arkadaşınızla buluşacağınız kafeye ilerlerken, arkadaşınız size vereceği hediyeye bakarak sizinle birlikte geçirmek istediği yılların hayalini kuruyordu. Bir araya geldiğinizde çok güzel zaman geçirdiniz ve sizin için alınan hediyeye çok mutlu oldunuz. Akşam hediyenizi açarken, arkadaşınızın size aşık olabileceğini ve sizinle evlenmek istediğini düşünmeye başladınız.

Telepati ve Nesneler Üzerinden Aktarım

Evet gerçekten arkadaşınız hediyenizi hazırlarken sürekli sizi ne kadar çok sevdiğini düşünüyor ve sizinle evlendiğini hayal ediyordu.

Bu örnekler hayatımızın her anında farklı şekillerde sürekli yaşanmakta. Gün içerisinde sebebini bilmediğimiz ruhsal değişimler ruhsal yapımıza ve dış etkilere ne kadar açık olduğumuza bağlı olarak sürekli tekrarlanmaktadır.

Dr. Masaru Emoto’nun buz kristalleri üzerinde yaptığı bilimsel çalışmaları duymuşsunuzdur. Su dondurulduğunda söylenen sözlere göre farklı şekillerde kristalleşiyordu. Bizler bu ve benzeri durumları ruhsal boyutta telepatik aktarımlar ile de yaşıyoruz.

Düşüncenin Nesneler Üzerinden Telepatik Yolla Aktarılması

Bu aktarım iki yönlü yaşanmaktadır. Birincisi bilinçli aktarımdır. Daha önceki telepati ile ilgili konularda düşüncenin bilinçli bir şekilde aktarılabileceği üzerinde durmuştuk, üzerine bilinç eklenen her düşünce hedeflenebilir ve belli bir amaca hizmet edebilir. İkincisi ise yukarıdaki örneklerde de aktardığım gibi büyük çoğunlukla bilinçsiz bir şekilde yapılan aktarımlardır.

Düşüncenin Telepatik Yolla Bilinçli Aktarımı

Düşünce sadece belli bir insan hedef alınarak oluşturulmuşsa; öfke, sevgi gibi; sadece o insanda etkili olacaktır. Bu durumda düşünceler belli bir isim veya görüntü ile ilgilidir. Aktarılacak mesajlar; hedeflenen insanın yüzü ve o insanla ilgili yaşanılan ruhsal anlar düşünülerek oluşturulur. Etki sadece o insanla ilgili olacağı için başkalarına aktarım olsa da bir anlam bütünlüğü oluşmayacaktır.

Düşünceler hedefe aktarıldığında daha önce birlikte iken yaşadığınız ruhsal anlar, yüz ve isimle birlikte aktarılan mesajlar ruhsal düzeyde hissedilecektir. Bu aktarım iki insan arasındaki duygusal bağ ve alıcı verici etkinliği ile de ilgilidir.

Düşüncelerimizi Nesneler Üzerinden Nasıl Aktarabiliriz?

Düşünceler samimiyet ve yoğunluk halinde daha yüksek etkilere sahiptir. Duygularınızı sözlerle ifade etmekte zorlanıyor olabilirsiniz, bu durumda düşüncelerinizi farklı yollarla da aktarabilirsiniz. Değer verdiğiniz ve sevdiğiniz bir insana aldığınız hediyeyi kendisine vermeden önce,

 • Hediyeyi elinize alarak gözlerinizi kapayın,
 • Onunla ilgili samimi olan tüm duygularınızı yoğun bir şekilde içinizde yaşamaya çalışın,
 • Ona olan duygu ve düşüncelerinizin aldığınız hediye üzerinde biriktiğini hayal edin.
 • Ona olan duygularınızı ve düşüncelerinizi hafif bir fısıltı halinde aldığınız hediyeye söyleyin.

Telepatik iletişimde düşüncelerin seslendirilmesine ihtiyaç yoktur ancak duyguların pekiştirilmesi ve yoğunlaştırılmasında etkilidir. Düşüncelerin seslendirilmesi belli bir bilinç frekansı oluşturduğu için aktarılmak istenen mesajın etkinliğini ve yoğunluğunu artıracaktır.

İleri seviyelerde ise telepatik aktarımlar prekognatif görüntüler şeklinde gerçekleşebilir. Telepatik hassasiyeti fazla olan insanlarda bu durum durugörü ile birlikte yaşanabilir. Bu aktarımlar başkalarının kullandığı eşyalara dokunulduğunda, daha önce başkalarının yaşadığı bir eve girildiğinde veya başkalarının kullandığı eşyalar kullanıldığında ortaya çıkabilir. Bu gibi durumların ortaya çıkmasında mutlaka bir bilinç aranmamalıdır. Yaşanılan olumlu ve olumsuz ruhsal yoğunluklar su kristallerine yansıyan sözler gibi nesneler üzerine yansıyabilmektedir.

Bilinçli farkındalıklar, dokunurken, alırken ve verirken negatif enerjiyi dağıtan – çözen kelimeler (besmele gibi) ve bilinçli yapılan eylemler beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalmamızı engelleyecektir.

 

Dr. Masaru Emoto ve Su Kristallari
Müzik ve Sözlerin Su Kristalleri Üzerindeki Etkileri

Telepati ile İlgili Diğer Konular

Telepati Nasıl Yapılır?

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve İleri Seviye Teknikler

Telepatide Fısıltı Derinliği

Telepati ile İlgili Tüm Konular

Telepati Kategorisi

Nesneler Üzerinden Telepatik Aktarım

www.parapsikoloji.net
11 Mart 2018

Son Güncelleme 10 Mayıs 2024 Emr

Bukra Tarık Dora
Uyanmak için dar bir dehlizden geçiyoruz. Biz yaşayan ölüler, ölülerin uyandıklarını anladığımızda dünyanın, gerçeğin sadece küçük bir parçası olduğunu anlarız. Anladığımızda uyanmış oluruz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. blank Beste Barışık dedi ki:

  Bir nesne üzerinden telepatik aktarım yapabilir miyiz? Örneğin telepati kurmak istediğimiz kişiye, her ‘kalem’ gördüğünde ‘beni hatirla’ ya da her X nesnesini gördüğünde X olayı aklına gelsin, diyerek yapılan bir telepati mümkün müdür?

  1. Her oluş, his ve duygu sahibi ve o anla birlikte kaydolur. Bu durum telepati ile kullanıldığında programlı düşünceler haline gelir. Bundan 100 yıl önce “bilgi disk adı verilen ortamlara kalıcı olarak kaydedilebilecek” denilse kimse inanmazdı. Düşüncede bir ortama ve nesneye aktarılıp bilinç yüklenerek aktarılabilir. Bu konuda Psikometri alanında yapılan çok sayıda araştırma bulunmaktadır. Konu hakkında Psikometri Nedir? Nasıl Gerçekleşir? Nasıl Yapılır? yazısından ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

   Telepatide kullanmak için düşünceleri yoğunlaştırıp bilinç eklemek yeterlidir. Ancak algı hedefin hassasiyetine göre gerçekleşecektir. Veya düşünceleri daha güçlü bir şekilde yüklemek gerekir.
   Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi
   Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi

 2. blank Salih dedi ki:

  Çok güzel yazılar paylaşıyorsunuz elinize sağlık.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et