Kategoriler: Telepati

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler

Telepatik mesajların güçlendirilmesi için neler yapmak gerekir? Dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Telepati ile bir başkasını etkilemek isteyen veya sevdiği ile telepatik bir bağ kurmak isteyenler büyük oranda başarısız olurlar. Sonunda da “Bende telepatik bir yetenek yok” deyip vazgeçerler. Oysa sorun kendilerinde telepatik bir yetenek olmaması değildir, bu yetenek ruhu, canlılığı olan herkeste/varlıkta vardır, sorun gerekli şartların sağlanamamasıdır.

İnternette ve kitaplarda telepati ile ilgili çok sayıda teknik mevcut ancak gerekli katalizörler ya bilinçli olarak ya da bilmedikleri için verilmez. Size bu katalizörlerden birini bir kaç ön bilgi ardından aktarmak istiyorum.

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler” Konusu “Telepati Nasıl Yapılır?” konusunda anlatılan teknikle bir bütün olarak ele alınmalıdır. Konuda anlatılan teknik ve burada anlatılan ayrıntıları birleştirdiğinizde, ruhsal alt yapınızda destekliyorsa uygulayabileceğiniz “en etkili telepati yöntemi” ortaya çıkacaktır.

Telepati yapmak için gerekli şartlar

Telepati ile iletişim gerçekleştirmek için belli şartları da yerine getirmeniz gerekir.

 • Telepatik iletişim kuracağınız kişi ile duygusal bir bağ
 • Eğer duygusal bir bağınız yoksa aynı frekansı yakalamak
 • Telepatik bağ kuracağınız kişi ile frekans yakınlığı
 • Telepatik mesajların güçlendirilmesi

Telepati ile ilgili daha önceki mesajlarımızda telepatinin nasıl mümkün olabileceği üzerinde durmuştuk. Zihnimizde meydana gelen her düşünce tıpkı bir radyo dalgası gibi yayılmaktadır ve bu dalgalar serbest bir şekilde yayılır. Yani herhangi bir yönlendirme yapılmadan dağılırlar. Bu dalgalar birisine ulaştığında alınır ve işlenir bu işlenme biz normal yaşantımıza devam ederken meydana gelir ve belirli süzgeçlerden geçirilirler. İşleme sırasında eğer tanıdık, işe yarar veriler yakalanırsa bilinç yüzeyine çıkartılırlar.

Sokakta yürürken bir anda arkadaşınızı hatırlarsınız ve bir süre sonra onunla karşılaşırsınız“,
Bir anda aklınıza bir cümle takılır ve bu cümleyi biri seslendirir“,
Canınız sevdiğiniz bir yemek çekmiştir ve anneniz o yemeği yaptığını söyler“,
Karşılıklı birisi ile konuşurken sizin söyleyeceğiniz cümle sizden önce onun tarafından söylenir

örnekler çoğaltılabilir. İşte bu durum hedeflenmemiş düşüncelerin bilince yansımasıdır.

Peki bu düşünceler bilinçli bir şekilde odaklanırsa neler olur? Eğer doğru bir odaklama yapmışsanız karşı taraf tarafından değerlendirilir içeriğe, mesajın gücüne ve şiddetine göre karşılık bulur. Ancak çoğunlukla istediğiniz sonuç alınamaz (Ayrıntılar için bkz Telepati Nasıl Yapılır?) Alınmaması da gerekir doğal olan budur.

Madde boyutunda hayatın ahenginin bozulmaması için sadece aralarında güçlü duygusal bağları olanlar bilinçli veya bilinçsiz olarak bu iletişimi kullanmalıdırlar. (Telepati acil durum çağrısıdır. Sevginin en saf haliyle diğer kalbe iletilmesidir. Düşünce çalma, düşünce empoze etme değildir)

Telepatik İletişimi Güçlendirmek İçin Yapılması Gerekenler

Tüm ayrıntıları vermemek kaydıyla telepati yeteneğini geliştirmek isteyenler için bazı ayrıntılara değinmek istiyorum. Telepatik mesaj iletimi yapılırken kullanılan teknikler maddesel boyuta hitap eder ve yeterli derinlikten yoksundur. Burada önemli olan nokta Derinliğin alıcı veya verici tarafından güçlendirilmesi gerekliliğidir. Bunun için de taraflardan en azından birinin mesajı yeterli derinlikten iletmesi gerekir. (İdeal olanı her ikisinin de aynı derinlikte olmasıdır) Biz verici taraflı güçlendirme üzerinde duralım

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi için Yapılması Gerekenler

 • Mesajın yeterince güçlü bir şekilde iletilebilmesi için vericinin trans halinde olması gerekir böylece imajinasyon ile birlikte güçlü bir iletim gerçekleştirilebilir.
 • Daha ileri seviyeler için uyku ile uyanıklık evresi seçilmelidir.
 • Eğer telepatik mesajlarınızın madde ötesi iletişiminin güçlenmesini istiyorsanız bilinçli lucid rüya evresinde bunu yapmalısınız. Parapsikoloji ile ilgili konular birbiri ile bağlantılıdır. Yani bu konuda ileri seviyelere ulaşmak istiyorsanız önce kendinizi bilinçli rüya konusunda eğitmeniz gerekir. (bkz Astral Seyahatte Bilinçli Rüya ve Basit Bir Bilinçli Lucid Rüya Tekniği)

Telepatik İletişimi Güçlendirmek için Neden Bilinçli Rüya Evresi?

Çünkü güçlü bir mesaj iletimi için tüm dış uyaranlar ve iletimi zorlaştıracak parazitler devre dışı kalır ve ruhsal bir iletim meydana gelir. Telepatik mesaj iletiminde imajinasyon yani bilinçli hayal, madde boyutunda çizilen resmin gerçekleşmeden önceki ilk adımdır.

Bu durumu şuna benzetebilirsiniz. Normal yaşamda telepatik iletişim kurmak istediğinizde demir bir tel üzerinden elektrik aktarırsınız, akımın hedefe ulaşması için gücün çok fazla olması gerekir veya akımı alan tarafın çok az bir akıma ihtiyaç duyması gerekir. Oysa bilinçli rüya evresinde veya trans halinde iken iletim bakır kablolar aracılığı ile gerçekleşir. Bu durumda alıcının ne kadar akıma ihtiyaç duyacağı da önemini yitirir. Böylece alıcının mesajları alımı daha hızlı bir şekilde gerçekleşir ve alınan mesajlar hızla bilinç düzeyine çıkartılır.

Ayrıca buna ek olarak hipnoz ve oto hipnoz ile de telepatik iletimdeki derinlik artırılabilmektedir ki bilinçli rüya evresine yakın frekanslar hipnoz altında da yakalanabilmektedir. Şu ana kadar yaptığım çalışmalarda sağlıklı telepatik iletişim kuranların, hem alıcı ve hem de verici düzeyinde hipnoza en yatkın olan kişiler arasından çıktığını gördüm. Bu yatkınlığın sebebi trans evresine yakın olmaları ve birbirlerine yakın frekans aralıklarında bulunmalarıdır.

Konu karmaşık gelmiş olabilir, tüm detayları açık ve net bir şekilde yazmadım ancak konuya müdahil olanların ayrıntıları çözeceğine eminim. Takıldığınız ayrıntılar olmuşsa sorabilirsiniz. Sonraki yazılarımızda farklı teknik ve detaylarla telepatik iletişim konusuna devam edilecektir.

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler konusu haricinde telepati hakkında daha fazla bilgi almak için Forum Sayfalarımız ve Diğer Makalelere de bakabilirsiniz.

Telepatik Mesajlarınızı Güçlendirmeniz İçin Atmanız Gereken Adımlar

Doğum haritanızı inceleyin. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları arasında “Telepati Yeteneği” var mı öğrenin. Eğer doğuştan aldığınız etkiler arasında “telepati yeteneği” varsa kısa sürede başarıya ulaşabilirsiniz. Eğer doğum haritanızdaki konumlar desteklemiyorsa, çalışmalarınızdan olumlu sonuç almak için daha fazla çaba sarfetmeniz gerekebilir.

Tüm paranormal çalışmalarda mutlaka derin transa girebilmeniz gerekir. Telepati gibi ruhsal çalışmaları, ruhunuzun derinliklerine inmeden başaramazsınız. Eğer iddialıysanız Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş konusunu ezbere öğrenip, orada belirtilen derinliklere “gözlerinizi kapattığınızda” inebilecek seviyeye gelmeniz gerekir.

Sadece tek bir teknik veya sihirli bir formül uygulayarak kalıcı başarılar elde edilebileceğini düşünüyorsanız Alice Harikalar Diyarından henüz çıkmayı başaramamışsınız demektir. Gerçek başarılar ciddi adımlar gerektirir. Ruhsal Gelişim kategorisi altında yapmanız gerekenler anlatılmakta.

 

Telepatik Mesajların Güçlendirilmesi ve ileri Seviye Teknikler

www.parapsikoloji.net
10 Nisan 2017

Bu yayın en son güncelleştirildi 20 Ekim 2020 17:18

E. Emre Sönmez

“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”

Yorumları Göster

 • Merhaba ben uzun zamandır eski sevgilimin bana geri dönmesi için telepati yoluyla ona mesaj gönderiyorum ve sonrasında beni düşündüğünü hissediyorum ama bir türlü mesaj atmıyor istese de aramıyor ona neler söylemeliyim

  • Merhaba. Doğuştan telepati yeteneğiniz yoksa Telepati Konuları altındaki yazıları dikkatli bir şekilde okuyun. Notlar alarak uygulamalar yapın. Konular içinde ek olarak bilmeniz gereken konulara ek linkler bulacaksınız.

 • Telepati yaparken alnımdan bir lazer çıktığını ve düşüncelerimin ona bu yolla ulaştığını hayal ediyorum.fakat son günlerde bu ışın bir türlü ulaşmıyor veya acayip yavaş oluyor.normalde telepatilerim işe yarardı fakat son günlerde bu sorun bende mevcut. ne yapmalıyım dikkatimi bir türlü toplayamıyorum :(

  • Evet bir süre daha devam eder. Ancak farklı varlıkların devre girip girmediğinden emin olmadıkça fazla güvenmeyin. Sizden bir şeyler yapmanızı veya söylemenizi isterse doğruluğunu araştırmadan inanmadım.

 • Merhaba,gün içinde kimi öylesine düşündüysem o kişi yazıyor,arıyor ya da bir yerde karşıma çıkıyor.Fakat bana çok yazmasını istediğim birine farklı farklı telepatiler yapıyorum ama olmuyor.Olumsuzluğa kapılıyorum ve hep onu düşünüyorum.Sizce telepatimin olması için ne yapmalıyım?(yaptığım kişi yeni ayrıldığımız eski sevgilim duygusal bağ vardı yani)

  • Bilinç, önyargılar ve beklentiler sonucu etkiler. Telepati kategorisi altındaki konulara bakabilirsiniz. Yaşadığınız sorun ancak sürekli pratik yaparak zamanla aşılabilecek bir sorundur.

 • Merhaba sabah saatlerinde uykumun içinde kendiliğinden (yeni ayrıldığım sevgilimle) kendimi konuşur ve yüz uzuvlarına dokunmaya çalışır halde oluyorum (rüya şeklinde değil)sonra bilincine varıp sarılmaya çalışıyorum duygu yoğunluğuda mevcut oluyor ve gerçekmiş gibi hissediyorum yanıma gelmiş gibi sanki Görüntüsünü tam olarak görebildiğimde oluyor Geçen öğlene doğru yine uykumda aynısı oldu bir anda ona dokunur konuşur duygu yoğunluğu içimdeydim ama bu daha kuvvetliydi ona duyduğum hasreti çok kuvvetli bağırdım ellerim ağzım ayaklarım hep titreşim halindeydi mavi olarak 3. Göz gördüm (gözlerim kahverengi) Ağzım uyuşmuştu kendimi dua okuyarak uyandırdım Sorum şu ki ben uykumda telepati mi gerçekleştiriyorum Bunu nasıl ilerletebilirim(lucidde de başarılıyım) Onun ruhu benim yanıma mı geliyor ya da

  • Merhaba. Duygusal bağlılıklar telepatik bağlantıları güçlendirir. Bir insanı sevdiğinizde ilgili enerji kanallarınız açılır. Ona karşı hisleriniz ne kadar yoğun olursa telepatik bağlantılar da o kadar yoğun olacaktır. Ruhsal veya diğer tabirle enerji bedenler için zaman ve mekan kavramı yoktur.
   Yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız öncelikle Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusuna bakınız. Telepati yeteneğinizi geliştirmek için gerekli tüm bilgileri Telepati Kategorisi altında bulabilirsiniz.

 • 2 kere astral seyahate çıktım fakat yüksek bir binanın önünden devam edemiyorum ilerleyemiyorum

 • Merhabalar ben dün gece telepati yaptım fakat istediğim şeyi rüyamda gördüm bunun sebebi nedir

  • Merhaba. Telepati çalışmasının bir etkisi olabilir. Bilinçaltı, neye odaklanırsak ondan etkilenir. Bilinçaltımızda baskılanan düşünceler serbest kaldığında istenilenlerin görülmesine neden olmuş olabilir.

  • Nedeni kişiden kişiye değişir ancak karşılıklı veya tek taraflı, olumlu veya olumsuz enerji akışı güçlü olduğunda benzer durumlar yaşanabilir.

 • Telepati ile karşı tarafa bazı mesajları gönderebiliyorum, bunu istediklerimi yapmasından anlıyorum ama beni sevmesini söylemesini istediğimde sonuç alamıyorum. Nedeni nedir, ne yapmalıyım?

  • Bu durum alıcının özellikleri ile de ilgili bir durum. Eğer dokunsal özelliklere sahipse telepatik isteklerin söze dönüşmesi davranışlara göre daha zor olacaktır. Telepatik mesajları davranışlara yönelik olarak gönderin. Mesela ilk etapta söylemesini değil yazmasını talep edin. Telepatide Alıcı Özellikleri konusunda ayrıntıları bulabilirsiniz.

 • Merhaba benim size sormak istediğim bazı sorular var da. Nerden ulaşabilirim ?

Son Konular

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (3. Bölüm)

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (3. Bölüm) Sayın Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji…

28 Kasım 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (2. Bölüm)

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (2. Bölüm) Sayın Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji…

23 Kasım 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (1. Bölüm)

Okült Astroloji ve Esma Çalışmaları Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj 1. Bölüm Konuya Giriş. Okült…

18 Kasım 2020

Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar

Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar Ruhsal yeteneklerimizi geliştirmeden önce veya paranormal çalışmalarda bulunmadan önce…

15 Kasım 2020

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar Doğum haritasında medyum özelliği ve yeteneği kazandıran konumlar hangileridir?…

28 Ocak 2020

Telepati Gerçek mi? Hayatımızdaki Yeri ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Telepati Gerçek mi? Hayatımızdaki Yeri ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Telepati Gerçek mi? Telepati gerçek…

11 Ocak 2020