Soru Sor

Soru Sor

Soru Sor

Parapsikoloji ve parapsikoloji ile ilgili aklınıza takılanları, yaşadığınız ve anlam vermekte zorlandığınız konuları bu sayfa altında sorabilirsiniz.

Sorularınızı öncelikli olarak ilgili makalelerin altında sormaya özen gösteriniz. Bu şekilde sürekli tekrar eden benzer sorular ortaya çıkmamış olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 159 YORUM
 1. Mutlu dedi ki:

  Merhaba theta healing ile kök inançlar temizliği yapıldığı doğru mu,mümkün mü?Bir kişi ile iletişime geçtim,telefonla da yapabiliriz dediler.Bu yöntem hayatımdaki karmaşanın sonuçlanmasına yararlı olur mu?Birde 1-2 dk içinde teta seviyesine inmek mümkün mü?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Teta evresine inmek normal şartlarda yapılması zor veya zaman alacak becerileri geliştirmek, güçlü telkinler vermek için idealdir. Bakınız Teta Dalgaları, Özellikleri ve Kullanım Alanları

   Eğer bu yöntem uzaktan enerji transferi ile birleştirilerek yapılıyorsa etkili olabilir. Ne kadar etkilidir? Bunu yapan insanın seviyesi, niyeti ve teknikleri çok önemli. Eğer bu konuda kaygılarınız varsa oto hipnoz yöntemleri de denenebilir. Hipnoterapist’in gerektiğinde size öğreteceği oto hipnoz kilidi ile kısa sürede teta evresine girerek kendinizde öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz. Kısa sürede bu evreye girebilmek için öncelikle hipnoterapistin (Hipnotizör) size hipnoz altında teta deneyimi yaşatması ve oto hipnozla o evreye kısa sürede geçebileceğinizi telkin etmesi gerekir. Bu çalışma, süreci kısaltan en etkili yöntemlerden biridir.

   Bunun dışında meditasyon, derin trans çalışması Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş, Alfa Teta Evresi ve benzer uygulamalarla doğal teta deneyimleri de yaşayabilirsiniz. Ancak istediğiniz seviye için süre uzayabilir.

 2. Astral Gezgeni dedi ki:

  parapsikolojide yediğimiz şeylerin önemi varmı bunu düzene sokmak lazımmı

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Çok etkili. Mümkün olduğunca doğal beslenmeye özen gösterilmeli. Sadece ihtiyaç kadar yenilmeli. Beden sürekli yenilenleri sindirmekle meşgul olacağı için ruhsal irtibatlar gerileyecek, odaklanma zorlaşacaktır.

 3. Astral Gezgeni dedi ki:

  Şİmdi Biz telekinezi Çalıştığımızı Başkalarına Söylersek Telekinezi Gücümüzü KAybermiyiz Bide Biz Odada Telekinezi Çalışırken Odaya Girip Görürlerse Gücümüzü Kaybedermisiniz

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Başkalarının görmesi, bilmesi ve seni beğenmesi, hayran olması için yapıyorsan ego ön plana çıkacağı için olumsuz yönde etkilenme olacaktır.

 4. Astral Gezgeni dedi ki:

  Abi Parapsikolojiye Başladık Ya Hayatımızdan Neleri Kısıtlamalıyız

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Ruhsal Gelişim kategorisi altında sadece başlıklara bakarak ta belli sonuçlar çıkarabilirsin.

   – Herşeyden önce Bir AMAÇ. Neden? Eğer bur soruya makul bir cevabın yoksa atacağın atımlar her zaman belirsiz kalacaktır.
   – Beslenme. Mümkün olduğunca doğal gıdalarla beslenmeye çalışılmalı
   – Gerektiğinde yalnızlık, daha az yeme
   – Bilgi edinme. Araştırma. Sebep ve sonuçlar üzerine yoğunlaşma
   – Bedensel ihtiyaçları gerekliliklerin ötesine taşımama. Bedensel ihtiyaçlar ön planda olduğu sürece ruhsal enerjilerin açığa çıkması zordur.
   – Birlikte yaşadığın insanları bilgilendirme
   – Tv, Telefon ve Teknolojik aletleri gereklilikler dışına taşırmama
   – Varsa bağımlılıkları gözden geçirip öncelikle onları devre dışı bırakma…
   Özetle maddenin baskınlığı azaltacak tedbirler.

   Ama asıl unutulmaması gereken önemli nokta. Ruhsal çalışmalara başlandığında ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı bilinci ile hareket etme. Eğer geçerli nedenler yoksa, yaşamını zorlaştıran doğuştan gelen özellikleri kontrol altına alma gibi bir sebep yoksa hiç başlamamak çoğu zaman daha iyidir.

 5. Birim dedi ki:

  İyi günler,beta dalgalarınızı okudum ve dinledim.Ben bir süre önce beyin dalgaları ile ilgili bir uygulama vardı onu almıştım ve kullanıyordum.Yalnız bendeki beyin dalgaları ses olarak kalın bir ses ,titreşim ,sizinki çok tiz,burda önemli olan tiz ya da kalın olması mı,yoksa bunun bir önemi yok da titreşim hızı mı önemli ?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Ses tonları çok önemli değil. Önemli olan frekans değerleridir. Dinlerken kullandığınız programlarda ses tonlarını değiştiren ayarlarla düzenleme yapabilirsiniz.

 6. Fatma Nur dedi ki:

  Merhabalar, çakra temizliği için reiki yeterli midir?

  1. Merhaba. Temizlik yapmak isteyene göre değişir. Düşünceler, bakış açısı, yaşam tarzı ve inançlar bu gibi durumlarda etkilidir. Bir uygulama yapıldığında çakra aktivitesi normale dönmüşse uygulamanın adı ve ne olduğu çok önemli değil. Her zaman sonuca giden farklı yollar vardır.

 7. Astral Gezgeni dedi ki:

  Abi Telekineziye Yeni Başıcağım Adaha Öncede Başlamıştım Bu Sefer Ciddi Şekilde Yapıcam Tekniklerni VArmı Ne Önerirsin

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Öncelikle Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusuna bakmanı öneririm. Çalışmalarını nasıl yürütmen konusunda önemli fikirler verecektir.

   Aşağıdaki konularda teknikleri bulabilirsin
   Telekinezi Nasıl Yapılır? Nasıl Öğrenilir? Teknikleri
   İmajinasyon ve Telekinezi Çalışmaları

   Bunlara ek olarak http://www.telekinezi.com forum sitesinde bol miktarda içerik bulunuyor. Oradan da yararlanabilirsin.

 8. Astral Gezgeni dedi ki:

  Abi Bu Soru Kafama Çok Takıldı Lütfen Cevaplayınız Cinsel Yaşadığımız Şeyler Yada Küfür Falan Bizim Çalışmalarımızı Etkilermi Yani enerjimizi Bozarmı

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Düşünceler sözleri, sözler düşünceleri, her ikisi de hem ruhsal yapıyı hem de eylemlerimizi etkileyecektir. Her harfin, her kelimenin ve her cümlenin hem düşünce bazında hem de seslendirilmesi sırasında negatif veya pozitif etkileri vardır. Denemek istersen negatif kelimeleri pozitif kelimelerle değiştirerek kullanabilirsin. Belki farkında olmayız ama her olumsuz söz, görüntü ve düşünce zamanla enerji yapımızı bozarak bizi olumsuz yönde etkiler.

   Belli yaşlarda enerji seviyemiz çok yükseldiği için cinsel arzu ve istekler yoğun olabilir. Bu dönemde spor yapmak, hobiler edinmek ve hedeflere sıkı sıkıya bağlılık çok önemlidir. Olumsuz davranışları tetikleyen şeyler nelerse (görüntü, söz gibi) uzak durmak en iyisidir.

   Bu iki durumun etkisini merak ediyorsan en azından bir ay kadar olumsuz her durumdan uzak durarak çalışma yap. Aradaki farkı göreceksin. Ancak bu dönemde mutlaka bu duruma uygun plan ve program yapman gerekir. Beslenme alışkanlıklarını değiştirmek gerekir. Bedenin ihtiyaç duyacağından fazlası alınmamalı ve “bir kez taviz verilirse devamı gelir” ilkesi unutulmamalıdır. Enerji ruhsal yollarla belli bir alana kanalize edildiğinde yaptığın çalışmalardan daha yüksek verim alacaksın.

 9. Hatice dedi ki:

  Merhaba. Astral seyahat ile ilgili makaleyi okudum. Yazdıklarınızı uygulayarak deniyorum ama başaramadım. Sebebi ne olabilir?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. “Başaramadım” gibi olumsuz sonuç belirten kelimeleri kullanmamaya özen gösterin. Doğuştan yatkınlığınız yoksa uzun süre çalışmanız gerekebilir. Bu bir süreçtir. Bilgi edinirsiniz, çalışmalara başlarsınız, sonuçları gözlemlersiniz, teknikleri kendinize uyarlarsınız, eksikleri tamamlayıp devam edersiniz ve hazır olduğunuzda sonuç elde edersiniz. Sonuç almanız 1 haftada sürebilir, 1 ayda, 1 yılda.

 10. merve nur onay dedi ki:

  merhabalar astral seyahatle yeni tanistim ve tüm yazilarinizi okudum nerdeyse bi kac deneme yaptim ama basarili olamadım sorularim şunlar titreme asamasina kadar geliyorum
  -nefesim kesiliyo gibi oluyo bi anda irkiliyorum sonra derin bi nefes alinca (istemsizce) tüm dikkatim dagiliyo
  -denemeye basladigim zaman tam konsantre oluyorum derken bi uyanıyorum sabah olmus 🙂
  -korkum yok heyecanim yok ama bi turlu cikamiyorum astral bedenimin titrediğini hissediyorum bedenim yatarken astral bedenimdeki kafami saga sola donderiyorum ama çıkamıyorum bedenimden bunun icin de bi yöntem varmi simdiden teşekkürler

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, Ne kadar süredir çalışma yapıyorsunuz?

 11. Muhammed dedi ki:

  Merhaba.Ben kendimi ruhsal konularda geliştirmek istiyorum ancak nerden ve nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum.Bu konularla hayatımda ilk defa astral seyehati duyduktan sonra ilgilenmeye başladım ,ilk denememde büyük oranda başarı sağladım fakat tam çıkış anında çok korktuğum için gözlerimi açtım .Ondan beri hiç o kadar ilerleme kaydedemedim.Ayrıca ilk deneyimimden sonra meditasyon da yapmaya başladım bir süre .
  Ama artık ruhsal çalışalar yapamıyorum enerjim düşmüş gibi hissediyorum.
  Ayrıca özellikle 5-10 yaşları arasında çok farklı olaylar yaşadım ,bazı rüyalarımda geleceği birebir görüyordum ayrıca sevdiğim birkaç yakınmı ve komşumu ölmeden önce rüyamda gördüm ve o kişiler 2-3 gün içinde öldü.Ruyamda öldüklerini gormuyordum sadece onlari goruyordum ve oleceklerini anlıyrodum sanki biri bana soyler gibi.Bazan gökyüzünden yağan şeffaf renksiz tanecikler görüyorum.
  Birkac defada paranormal olaylar yasadim.Kuvvetli bir önsezim var bir olay veya kişi hakkında nedensizce biseyler hissedersem dogru cikiyor.Insanlara isinamiyorum bana cok soguk ve bos geliyorlar Duygularım,hislerim,yetenek ve ilgilerim ,dünya görüşüm herkesten farklı ,kimsenin yanında gercek ben olamiyorum kimse beni anlamiyor ve bu beni yalnizlastiriyor.kendimi cok garip hissediyorum cok huzursuzum ne yapmam gerektigini bilmiyorum .Bana yol gosterir misiniz ?Yardiminiza ihtiyacim var .Cevremde bu konular hakkinda bilgi sahibi olan kimse yok

  1. Merhaba. Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri konusunda anlattıklarınızın nedenlerine değinilmişti. Doğal olanı yaşıyorsunuz. Hisleri bu kadar güçlü olan insanlar günümüzde rahat ve huzurlu bir yaşam süremezler. Atmanız gereken ilk adım kendinizi keşfetmek olmalı. Kendinizi tandıkça güveniniz yerine gelecek, Sonuçları doğuran nedenlerin bilinmesi sizi rahatlatacaktır. Yaşadıklarınız sadece size özel bir durum değil. Sizin durumunuzda olan çok fazla insan var. Siz şanslısınız araştırıp öğrenmeye çalışıyorsunuz.
   Aşağıya ilk adımları atmanız için gerekli konu linklerini ekliyorum. Adım adım, acele etmeden ilerleyin. Takıldığınız konularda konu altlarına yazarsanız konu yazarları size yardımcı olacaktır.

   Şu an bilmeniz gereken en önemli şey, yalnız olmadığınız ve sizi anlayan birilerinin olduğudur. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, sizi anlamayacak insanlara ruhsal yeteneklerinizle ilgili hiçbir şey anlatmayın. Daha çok kırılır ve üzülürsünüz.

   1- Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri
   2- Ruhsal Gelişim Kategorisi
   3- Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları
   4- Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme
   5- Premonisyon Önsezi Gelecekteki Olayları Hissetme

 12. Onur Kaan Şen dedi ki:

  merhaba ben levitasyonla ilgileniyorum 1 yıldır yapmaya ugraşıyorum yapanlarala iletişim kurmaya çalışıyorum bu sitede levitasyonla ilgili bir şey bulamadım ancak anlatım tarzınızı sevdim o yüzden levitasyon nasıl yapılacagını aşamalı olarak anlatırmısınız?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, Not aldım. Vakit bulunca siteye eklerim.

 13. Utku Erke Yörüdü dedi ki:

  Aurayı gözle görebiliyormusunuz? Zaman önemli olmadan sınırsız bi şekilde uğraşıldığında aurayı nesnelerde yada kişilerde hissettirebilir miyim?

  1. Aura görüşü sadece gözle ilgili değil. Öyle olsa herkes her istediğinde görebilirdi.”aurayı nesnelerde yada kişilerde hissettirebilir miyim?” ile tam olarak neyi kastettiniz?

 14. Dilem dedi ki:

  Mrhb ben 1haftadır paramı kaybetım evi aradım taradım yok her aramada bismillah cekıyorum aslında paramı nereye koyduğumu yada koyduğum yerden calındıgımk acık ası bılıyorum hoca fal VS sorduklarında surda burada dedıkleri yerde bulamadım bana yardımcı olun lütfen

  1. Kaybolan eşyayı bulmak için ne yapılabilir? Konusunda anlatılan uygulamaları bir süre yalnız kalarak yapın. Sessiz ve sakin bir ortamda yapmanız daha iyi sonuç verecektir. Size ait olan ve sizin kullandığınız her ne olursa olsun bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Ancak acele etmeyin, sabırlı olun.

 15. Leyla dedi ki:

  Cevab verdiyiniz için Teşekkur ederim 😊

 16. Leyla dedi ki:

  Merhaba, bende ruhsal yetenekleri olan insanlardanim, ben bazen yalniz kaldiğim zamanlarda sanki biri benim ismi sesleniyormuş gibi sesler duyuyorum, sanki yanimda biri varmiş gibi birileri bana dokunuyormuş gibi bir hisse kapiliyorum, ve bazende kafamin içinde anlam veremediyim sesler duyuyorum, sanki kafamin içinde birileri konuşuyor, bunun sebebi ne ola bilir sizce? Mesajimi okuduğunuzda lütfen bir cevab yazin 😕

  1. Merhaba Leyya Hanım. Psişikleri Diğer Varlıklar Neden ve Nasıl Kullanır? konusuna bakar mısınız lütfen.

   Ruhsal hassasiyeti yüksek olan insanların duydukları seslerle ilgili net bir şey söylemek zordur. Telepatikte olabilir, diğer varlıklarla da ilgili olabilir. Psişik Kategorisi altında bulunan Psişik Saldırılar ile ilgili konuları inceleyin. Kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

   Ruhsa hassasiyeti fazla olan insanlar eğer doğum haritalarında enerjilerini yükseltecek ve cesaretlendirecek konumlar yoksa fazla yalnız kalmamaları gerekir. Mümkün olduğunca madde seviyesine yaklaşmaya çalışın. Hobiler edinip sosyal aktivitelerinizi artırmaya çalışın. Kapalı alanda uzun süre durmayın.

 17. Sıla dedi ki:

  Biyokinezi gerçekmi her insanda olurmu ve biyokinezi ile kilo verebilirmiyim ne kadar sürede sonuç alırım teşekkürler

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Evet biyokinezi gerçek. Yakında bu konu ile ilgili ayrıntılı bir yazı yayınlamayı düşünüyorum. Mümkün ama zor bir yöntemdir. İnsanın genetik yapısı ve DNA’sı hem olumlu hem de olumsuz yönde değişime müsaittir. Asıl sorun, değişim isteyen insan bunu gerçekleştirecek donanıma ve iradeye sahip midir?

 18. Muhammed Tekin dedi ki:

  S.a. ben 2 ay dır astral seyahat çalışmaları yapıyorum ama bir turlu cikamadim yaparken içimde bir tedirginlik oluyor korku oluyor titreme fln tam cikcam simdi diyorum korkup cikamiyorum bu korkuyu nasıl yenebilirim

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   A.s. Korkuyu yenmenin iki yolu var. Bilgi edinmek ve tecrübe etmek. Yaşayacağınız tecrübe sayısı ve edindiklerinizi nasıl değerlendirdiğinizle ilgili bir durum.
   Eğer varlığından rahatsız olmayacağınız bir yakınınız var ise bir süre o yanınızda iken denemeye yapabilirsiniz.

 19. Erkan Özcan dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben bazı sıkıntılar yaşadım ve bazı deneyimlerim oldu şuan üst benliğim ile iletişim kurmaya çalışıyorum ve dmt deneyimini yaşayıp astral seyahat etmek istiyorum bana öncülük edebilecek ve yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı lütfen yardım edermisiniz teşekkürler.

  Yani ışık işçisi olduğuma inanıyorum ve bundan dolayı çok mutluyum bu durumu ilerletmek istiyorum.

  1. Selam Erkan Bey. Bilgi amaçlı neler yapabileceğiniz konusunda Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri linkinde genel bir yol haritası bulunuyor.

 20. M Sait İpek dedi ki:

  Doğum haritamı çıkarabilirmisiniz

  Ve ben sanki etrafımdaki enerjiyi görebiliyorum. Duvara elime herhangi bir yere dikkatli bakınca nasıl anlatacağımı bilmiyorum sanki böyle yan yana birsürü sonsuz saydıa rengarenk çizgilerin düşündüğüm yöne doğru doğrusal olarak aktığını görüyorum. Gördüğüme en yakın tabir bu galiba ama tam anlamıyla anlatamam mümkün değil. Bazen kendimde bu enerjiyi hissediyorum. Bazen sanki birşeyler yapabilirim gibi geliyor. Astral seyahati ilk denememde göbek deliğimin olduğu yerde bir soğukluk hissettim ama başaramadım sonraki denemlerimde bu kadar başarılı olamadım. Ben bu parapsikolaji konusunda ustalaşmak istiyorum. Öğrenebildiğim ve öğrenemediğim herşeyi bir şekilde öğrenmek istiyorum. Bu işe de doğum haritamı öğrenerek başlamak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu konulara inancım tam.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Mail adresinize bir mail gönderildi lütfen o maili cevaplayınız.

   Daha önce bakmamışsanız Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda neler yapmanız, nelere dikkat etmeniz gerektiği anlatılmakta. O konudan başlayabilirsiniz.

 21. Lmao dedi ki:

  Hocam ruhsal gucum ve auram yuksek derecede guclu ama odaklanamiyorum sanirsam transa gecip yaptigimda aerokinezi ile firtina yapmistim ama kotu olan sey transa hizlica gecemiyom yaptiktan sonra ise transdan seri bi sekilde ayriliyorum acil yardim.
  Simdi ben nasil odaklanabilirim bi teknik varmidir?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Sorun alfa ve teta seviyesine istediğiniz zaman girip çıkamamak ise öncelikle bu konuya eğilin. Her insanın beyin frekanslarındaki yoğunluk farklıdır. Su grubu burçları çok kolay transa geçerler ancak onlar da beta seviyesinde istedikleri kadar kalamazlar. Ateş grubu burçları beta seviyesinde yoğundur ancak alfa ve teta seviyesinde sorun yaşarlar. Doğuştan gelen bir yatkınlık yoksa istenilen seviyeye gelmek için kişiden kişiye değişen zamanlarda çalışma yapmak gerekir. Sabır ve çaba gerektiren bir süreçtir.

   Nasıl Transa Geçilir? Derin Transa Geçiş, Alfa Teta Evresi konusunda anlatılan uygulamayı uzun süre yaparak istediğiniz seviyelere istediğiniz zaman ulaşıncaya kadar devam edin. Beyin Dalgaları; Gama, Beta, Alfa, Teta, Delta işlev ve Kullanımları konusunu ve link verilen beta, alfa, teta, delta ve gama dalgaları ile ilgili konuları ayrıntılı bir şekilde inceleyin.

   Bunlara ek olarak İmajinasyon Çalışmaları kategorisi altındaki konularda anlatılan imajinasyon tekniklerini uygulayın. Bilgi ve deneyim istediğiniz seviyelere ulaşmanızı sağlayacaktır.

 22. Lmao dedi ki:

  S.a bir onemli soru sormustum ama yoruma eklenmemeis cevabda gelmemis Birde yardim ederiz dersiniz illa spammi yapim kardesim

  Herneyse sorum: uzaj gozlugu kullandigim icin aura renklerini goremiyorum gozluk engelliyor gozlugu cikarttigimda ise aura renkleri karisiyor orndgin 3 4 aura renti goruyom 1 renk olarK gozukuyor yKinina varinca renkler ayriliyor. Ve tum renkleri gorebiliyorim ama her zaman yanina varamiyor bu yuzden bir teknik varmidir?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Aleyküm selam.
   Her soru konuyla ilgili arkadaş tarafından zaman bulduklarında cevaplanır. Eğer istediğiniz doğru bilgi ise beklemelisiniz. İstediğiniz sadece bir şeylerin yazılması ise bilmediğimiz halde bir şeyler yazıp gönderelim.

 23. fahriye dedi ki:

  neredeyse 2 yıl olacak 43 gr bilezigimi bulamiyorum hiç aklımdan çıkmıyor ne oldugunu biliyim yeter

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Kaybolan eşyayı bulmak için ne yapılabilir? konusunda anlattığım yöntemleri dikkatli bir şekilde uygulamaya çalışın. Uygulama, cümle ezberleyip, ezberlenmiş şiirin okunması gibi olmamalıdır. Derin trans halini yaşayabilmeniz gerekir.

   Bir kez kullanmışsanız anlattığım yöntemleri uygulayarak bir şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. Süre doğuştan sahip olduğunuz ruhsal hassasiyetlere göre değişecektir.

 24. Pelinsu Alptekin dedi ki:

  Merhabalar 20 yaşındayım neredeyse bebekliğimden beri psişik özelliklerim var.Şu yaşımda kadar okadar ilginç şeyler yaşadımki ilk başlarda bunlar beni çok korkutsada sonrasinda zevk verir oldu ve suan parapsikolojiyi derinden araştırıyorum.otururken istemsiz astral seyehat yaptım.Hayalini kurdugum veya aniden gözümün önüne gelen şeyleri yaşıyorum.Rüyamda gördüklerimi aynı sekilde yasiyorum.Hic tanimadigim bir insani ruyamda gorup 4 gun sonra kendisiyle tanistim ve bu kisi turk degil.Telepati denedim ilk denememde olumlu sonuç aldım ve ardı arkası gelmedi.Kendimi geliştirmek istiyorum butun makaleleri okuyorum ama nereden baslamalıyim bilmiyorum.Lutfen yardimci olun

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Pelinsu Hanım. Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusunda temel olarak neler yapılması gerektiği anlatılmakta. Başlangıç için zihninizde bir portre oluşacaktır. Sorun yaşadığınızda veya yardım gerekirse konu altlarında sorabilir veya yardım isteyebilirsiniz. Gecikmeli de olsa mutlaka cevap vermeye çalışıyoruz.

 25. Mert Efe dedi ki:

  Merhaba ben 1/2 ay once istemsizce gecmişi ve gelecegi gorebiliyordum gelecegi sadwce gozlerimi kapattigimda gorebiliyordum genelde hep hisediyordum göğüs cakramin oldugu yerden hisediyordum gecmişi ise şöyle goruyordum mesela siz bir kahve içtiniz ve o kahve bardagibi yere birakip gittiniz ben oraya gelip kahve bardagina baktigmda onu kimin ictigini ne zaman octigini gorebiliyordum goUmun onune geliyordu ama ben bu gelecekte olacaklari herkeze anlatmaya başladigimda bu gucum bir anda gitti bunu geri getirabilirmiyim ve ansil getirebilirim lutfen yardim edin

  1. Merhaba. Bahsettiğiniz yetenekler (güç değil) aşağıda anlatılmaktadır, üzerlerine tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

   1- Öngörü
   Ek – Öngörü yeteneği nasıl geliştirilir?
   2- Postkognisyon

   Eğer bu yetenekleriniz doğuştan gelen yeteneklerse bundan sonra yaşadıklarınızı kimse ile paylaşmayın. Yaptığınızın yanlış olduğunu kabullenin. Bir süre sonra tekrar ortaya çıkabilir. Gördüklerinizle ilgili yardımcı olma imkanınız var ve yapabileceğiniz bir şeyler varsa kimseye anlatmadan veya sizinle bağlantısı olduğu ortaya çıkmadan yapmaya çalışın. Yetenekler “ego” ile bağlantılanırsa yaşadıklarınızın ortaya çıkmasına neden olan her ne ise bir şekilde kapanacaktır.

   Yeteneklerinizin ortaya çıkması yaptığınız çalışmaların bir sonucu ise çalışmalarınıza devam edin.

   Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusuna bakabilirsiniz.

 26. şirin dedi ki:

  bir kızım var. bir de oğlum olsun istedim ama 2.ye hamile kaldığımda kızım olacağını öğrendim. şuan 33 haftalık hamileyim. bizim dışımızda gelişen olaylarda isteklerimizi nasıl yönlendirebiliriz. ya da nasıl istemeliyiz ki bu duruma dair duygularımız değişsin.

  1. Bu durum sadece isteklerle ilgili değil biliyorsunuz. Cinsiyetin belirlenmesi kromozomlarla da ilgili. Yumurtayı dölleyen kromozom Y kromozomu olursa erkek, X kromozomu olursa kız çocuğu olur. İstekler ve bilinç bir çok şeyi etkiler ancak etkilenmesi gerekenler zayıf bilinçlerimizle ilgili olduğunda çaresiz kalabiliriz. DNA yapısı Teta seviyesinde etkilenebilir. Ancak bu konuyla ilgili bir çalışma mevcut mu bilmiyorum. Teta Dalgaları, Özellikleri ve Kullanım Alanları konusuna bakabilirsiniz.

 27. Indigo ebeyn kristal cocuk annesi dedi ki:

  Dogun haritsma bakabilirmisiniz

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Lütfen ilgili başlık altına yazınız.

 28. sude yrds dedi ki:

  Merhaba lütfen doğum haritama bakabilir misiniz?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Sude hanım, sağlıklı takip için ilgili konu altına yazar mısınız. Sürekli takip etme imkanım olmuyor, yorumlar konular arasında karışabiliyor.

 29. Mevsim Altay dedi ki:

  Merhaba,
  Parapsikoloji ve astrolojiyle yeni ilgilenmeye başladım. Dolayısıyla siteniz de başka yerlere göre çok daha açıklayıcı ve anlaşılır. Ancak doğum haritama yorumlayacak seviyede değilim dolayısıyla sizin yardımınızı rica ediyorum. İlginize şimdiden teşekkürler. Sevgiler

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, ilgili konudaki mesajınıza cevap olarak mail göndermiştim. Lütfen maili cevaplayınız.

 30. ahsen dedi ki:

  Merhaba öncelikle sitenizde vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Ben şunu sormak istiyorum ; telepati tekniği ile birisini aşık etmek ya da karşıdaki kişiye bir şey yaptırmak değilde bu teknik ile karşıdaki kişi hakkında bilgi almak da günah mı ? mesela şuan hoşlandığı birisinin olup olmadığını öğrenmek , benimle ilgili düşüncelerini öğrenmek bu tip şeyler de günah oluyor mu ? aşık etmek değilde mesela herhangi bir sosyal medya da takip etmesini istiyorum diyelim bunu yapsam bu da iradeyi etkilediği için günah olur mu ? şimdiden teşekkür ederim .. biraz karışık oldu kusuruma bakmayın

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, teşekkürler güzel ifadeleriniz için.

   Empati yapın. Birisi sizin izniniz olmadan telepati ile sizden bilgi alsa hoşunuza gider mi?
   Sevdiği bir insan varsa bunu öğrenmenin daha kolay yolları var. Arkadaşlarına sorabilirsiniz, sizin hakkınızda neler düşündüğünü de aynı şekilde öğrenmeniz mümkün.

   Sizi sosyal medyada takip etmesini istiyorsanız bunu açıktan rica edebilirsiniz. Böylece sizin kendisi ile ilgilendiğini de anlama fırsatı bulacaktır. Bu şekilde belki herşey daha hızlı gelişebilir. Sevgi, çekinilmemesi gereken bir duygu. Bunu karşı tarafa yansıtmaktan çekinmeyin.

   Yapmayı istediğiniz bir şeyin uygun olup olmadığını bir başkasının aynı şeyi size yaptığını düşünerek anlayabilirsiniz.

 31. Nur dedi ki:

  Merhabalar . Öncelikle sitenızden cok istifade edıyoruz tesekkur ederız. Ben dogum harıtam ıcın sık sık sıteye ugruyorum ama bir türlü denk gelemedım yorum açıkken 🙂 Yardımcı olursanız cok sevınırım . Keyfli çalısmalar

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, teşekkür ederim. Kusuruma bakmayın. Zaman bulamadığım için açamadım. İlk fırsatta tekrar açmaya çalışırım.

 32. Berkay dedi ki:

  Merhabalar
  siteniz çok hoşuma gitmekte
  emeği geçen herkese teşekkürler
  bazı yazılarınız ilgi alanımda.onların çıktısını alıp tekrar tekrar okuyup gerekirse yazarak öğrenmek istiyorum
  Bu konuda neler yapılabilir 🙂

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Teşekkürler emek veren tüm arkadaşlar adına.

   Herkesin öğrenme stili farklı olduğu için kendinize göre bir çalışma yapmanız daha iyi. Bilgilerin kalıcı olması bakımından güzel bir yöntem. Çoğu yazı sayfalar sürebilecek yoğunlukta olduğu için mümkün olduğunca kısaltılarak yazılmakta. Sadece bu konularla ilgili not alabileceğiniz bir deftere önemli gördüğünüz noktaları not alırsanız uzun vadede çok faydasını göreceğinize eminim.

   Genel olarak neler yapılabileceği ile ilgili plan yapmak ve yöntem belirlemek için Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusundan başlayabilirsiniz.

   Bir nokta çok önemli. Ruhsal yetenekler ve madde ötesi konular kişilerin kendi ruhsal yapısı ve dünyasına özel olduğu için edindiğiniz her bilgiyi ve yöntemi mutlaka kendinize uyarlayın.

 33. Cosette Tholomyes dedi ki:

  Ayrıca sormak istediğim bir konu var size, Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları yazınızı okudum. Bilgilerimi size iletsem doğum haritama bakma şansınız var mı? Ayrıca bu haritaya bakmak için tam doğum yerinin ve doğum saatinin eksik olması haritayı çıkarmaya engel olur mu? Daha önce sorduğum soruda bahsettiğim kişinin doğum haritası ile kendi doğum haritamı karşılaştırmak istiyorum da.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Zaman bulduğumda ilgili sayfa üzerinden, yardımcı olmaya çalışırım. Şu an zaman ayıramıyorum ne yazık ki.

 34. Cosette Tholomyes dedi ki:

  Merhaba, tam 9 senedir bir kişi ile ilgili rüya görüyorum. Bu kişiyi hep ruh ikizim olarak tanımlardım o derece benzerdik birbirimize. Onunla ilgili her şeyi hep hissederdim. Yani bu tek taraflı bir şey de değil. Birbirimizle ilgili birçok şeyi hissediyoruz. Rüyalar da bu işin garip bir boyutu. İkimize de birbirimizden haber getirecek tek bir kişi bile yok. Birbirimizin hayatlarını asla bilmiyoruz, duymuyoruz. Ama ben onunla ilgili önemli şeyleri rüyamda görüyorum. Sonra biraz araştırdığımda rüyamda gördüğüm şeyin gerçek olduğunu görüyorum. Saatlerce onunla ilgili konuşsam da rüyama girmez. Onunla ilgili bir şey olacaksa rüyamda görürüm sadece. Ben bu bağın anlamını sorguluyorum. Sanırım aramızda telepatik bir bağ var. Bu bağı nasıl adlandırabiliriz? Günlerdir nefesi bile zor alıyorum çünkü, bir şeylerin yaklaşmakta olduğunu seziyorum ama anlamlandıramıyorum. Lütfen bunu çözmeme yardımcı olun. Tanıştığımız günden beri yani 9 seneden beri her hareketini rüyamda görmek beni çok yordu bunu çözüme kavuşturmak istiyorum artık. Yardımcı olursanız cidden çok sevinirim.

  1. Telepatik bağlar, sevgi, frekans uyumu, ailevi bağlar, ortak değerler ve yoğun düşünce ile olabilir. Öncelikle bu denli güçlü bir bağlantının kurulmasına neden olan şeyi bulmaya çalışın. Yaşadıklarınızı zihninizde sorun olarak tanımladığınız sürece “sorun” olmaya devam edecektir.

   Sosyal yaşamda aranızdaki bağlantı nedir bilmiyorum ama bu özelliğinizi olumlu yönde de kullanabilirsiniz. Hissettiklerinizi not alın ve gerektiğinde arkadaşınızı bilgilendirin.

   Bu bağın oluşmasına neden olan etken ortadan kalkmadığı sürece bağlantı büyük ihtimalle devam edecektir.

 35. Ekrem Ekrem dedi ki:

  Merhabalar, sayfanızı yeni keşfettim ve ilk okuduğum konu transa girme oldu. Az önce ilk denememi yaptım konu başlığının altına yorum yapamayınca burayı deniyorum. Bu denemem yaklaşık 40 dakika sürdü ve bu süre zarfında hiç dağılmadım gözümü vs açmadım.Her şeyden koptuğumu hissettiğim andan sonra alnımın ortasında sık sık biri parmağıyla bastırıp çekiyormuş ya da nabzım orada çok hızlı atıyormuş hissi yaşadım. Bu durum çok gerçekçiydi ve defalarca oldu. Normal bir durum mu yoksa üçüncü göz vs ile ilgili bir açıklaması var mı sizce?

 36. buket dedi ki:

  sayfanızı yeni keşfettim 2 yaşındayım hamilelik hazırlığı yapmak istiyorum ve sigarayı bırakmak için üzerlik otunu keşfetim bununla ilgili tam bilgi bulamadım sayfanızda bana bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim kulanmadan önce herhangi bir hazırlık yapılmalı

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Üzerlik Tohumu, Kullanımı, DMT Etkisi, Faydaları, Zararları, Üzerlik Diyeti linkinden üzerlik tohumu ile ilgili ayrıntılara bakabilirsiniz. Eğer üzerlik tohumu ile sigarayı bırakmak istiyorsanız hamilelik sürecini sigarayı bıraktığınızdan emin oluncaya kadar biraz daha erteleyin. Çünkü hamilelikte üzerlik tohumu kullanımı önerilmez.

   Üzerliğin sigara bırakmaya etkisini ruhsal rahatlama ile açıklayabiliriz. Üzerlik tohumunda nikotin bulunmuyor. Ancak tadı ve içeriğindeki rahatlatıcı maddeler bırakma sürecinde sizi rahatlatacaktır.

   Nikotin alınmadığında yoksunluk hissi ile birlikte sinirlilik hali, gerginlik ve agrasif tutumları ortadan kaldırır. Sinirlerinizi yatıştırır. Uykusuzluk sorunlarını en aza indirir. Geriye sadece psikolojik bağımlılık kalır ki bunu da kolayca aşacağınıza eminim.

   Dikkat etmeniz gereken nokta üzerlik tohumu kullandığınız andan itibaren sigara kullanmayın ve linkini verdiğim konudaki diyete uymaya özen gösterin. Sigara bırakmak için bir tarih belirleyin. Belirleyeceğiniz tarih en azından iki hafta boyunca üzerlik tohumu kullanmaya başlamadan önce yapacağınız diyet süresi olsun. Üzerlik tohumu kullandığınız sürece de bu diyete uyun.

   Çayını demleyerek kullanabilirsiniz. Konuda dikkat etmeniz gereken miktarlar ve üzerlik alerji testi mevcut.

 37. şeyma dedi ki:

  Emre bey durumu çok güzel anlamış ve özetlemişsiniz..Özellikle ergenlik döneminde zaman,mekan ve gerçeklik algısında sorunlar yaşadığı için bocalamış.Bu sorunlara kafasının içindeki sesler,patlayan havai fişekler ve bitmek bilmeyen rüyalar dahil..ilaç tedavisinin ona iyi gelmediğini onu çok kötü yaptığını söyledi..Açıkçası benimde psişik yeteneklerim var sezgilerim güçlü ve empatlık seviyem yüksek o yüzden onun hislerini bir nebze anlıyorum ama asla dünyayı onun gibi göremeyeceğimi yani algılayabileceğimi sanmıyorum..ona bahsettiğiniz iki şıktan 1.sini daha önce önermiştim ..Çünkü bu özel durumu olumluya çevirdiğimizde bir çok sorunun cevabını bulurduk ve insanlarada yardım ederdik..Ama o 2. seçeneği seçmiş hayatı boyunca…ben hayatına girdikten sonra Onun için çok şeyin değiştiğini,huzur içinde olduğunu ve onu dengelediğimi söylüyor ama her şeyin değil tabiki…Mesela rüyalar devam ediyor,çok az uyuyabiliyor..Ben en çokta bu yüzden size yazdım sanırım..Rüyaları aza indirebilmek için bir öneriniz var mıdır peki?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Eşiniz büyük ihtimalle Neptün-Balık-Jüpiter etkisi altında olabilir. Yay burcu etkileşimlerinde de benzer durumlar görülür. Doğum haritasında aldığı etkiler gerçeklik duygusunu büyük ölçüde etkiler. Etkiler doğuştan olduğunda varolanı kabullenip buna göre yaşamak daha sağlıklı olur.
   Rüyaları aza indirmek sahip olduğu özelliklerle ilgili olduğu için pek mümkün olmayabilir. Nedenler varolduğu sürece sonuçlar kaçınılmaz olacaktır. Rüyaların yoğun olduğu saatlerde uyanık kalmaya çalışsa dahi sonraki saatlerde uyanık olduğunda da etkilenebilir. Sonuçları ortaya çıkaran nedenlerin etkileri zayıflatılabilirse belki işe yarayabilir. Bunun için de daha önce yazdığım gibi madde planında kendisini meşgul edecek bir şeyler bulması gerekir. Bu meşguliyet kendisini beta-gama seviyesine çıkaracak yoğunlukta olmalı. Eşiniz çok kolay bir şekilde alfa-teta seviyesine iniyordur. Zihinsel yoğunluk – Ruhsal yoğunlukla eşitlenebilirse sorun yaşamayabilir.

   Ancak asıl önemli olan öncelikle kendisini kabullenmesi gerekir. Daha önce bakmamışsanız Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları linkinden sahip olduğu ruhsal yetenekleri ve aldığı etkileri görebilirsiniz.

 38. E. Emre Sönmez dedi ki:

  Merhaba Şeyma Hanım.
  Malesef insan elinde olamayana ilgi duyar ve yaşamadan anlamaz.

  Eşinizin durumunu farklı bir örnekle şu şekilde değiştirelim “Eşim doğuştan resme yatkın harika resimler yapıyor. Yaptığı resimleri herkes çok beğeniyor. Ancak hayatı bir tabloya sığdırılmış veya sığdırılmaya hazır kareler olarak algıladığı için sıradan insanlar gibi yaşamak istiyor. Çiçeği sadece bir çiçek olarak görüp koklamak, gökyüzünü ve denizi doğal maviliği ile sevmek istiyor.”

  Yaşamın içerisinde varolan ve kabullenilmiş yetenekler sorun oluşturmaz. Çünkü herkes doğduğu andan itibaren ressamların varlığını bilir ve kabul eder. Ancak ruhsal yeteneklere sahip olanlar çoğu zaman negatif unsurlarla birlikte anılır ve normal yaşama adapte olmakta zorlanırlar. Çünkü yaşamı istenilen normallikte! görüp yaşayamazlar.

  Bu durumda yapılması gereken iki şey var. 1- Mevcut durumu kabul edip geliştirmek ve yarar sağlayacak şekilde kullanmak. (Bioenerji ile tedavi gibi) 2- Kabullenmeyip uzaklaşmak.

  2. Şık eğer hayatı gerçekten çekilmez bir halde değilse daha sıkıntılı olabilir. Kendisinde varolanı reddetmesi gibi bir şeydir bu.

  Eğer gerekten yaşamı çekilmez bir halde ise dua ederek istemediğini dile getirebilir. Şu an eşinizde madde-ruh dengesi ruh kefesinde daha ağırdır. Bunu dengelemesi için sosyal yaşama ağırlık verebilir. Hayatın içerisinde yer aldığı sürece denge daha hızlı bir şekilde sağlanacaktır. Yalnız kalmaması, sürekli birileri ile birlikte olması, hayatın içerisinde aktif roller alması süreci hızlandıracaktır.

  Varolanı görmezden gelmek şeklinde değil ama yaşadıklarını sıradan ve olağan karşılamak etkileri büyük oranda hafifletir. Yapılmaması geren en önemli şey ise ilaç tedavisidir.

 39. şeyma dedi ki:

  Merhabalar,ben parapsikolojik konulara hep ilgi duyardım ama çokta peşine düşmemiştim.Eşimin yaşadığı şeylerden dolayı ona yardım etme isteğim bu konulara ilgimi artırdı baya araştırdım..Bilmediğim bir sürü şey öğrendim aydınlandım..Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları yazınızı okudum..Gerçekten konumlar etkili..İnsanların çoğu epifizi açmak için uğraşıyor..Ama epifiz bezinin açık olması ve onunla baş etmek ,sürekli bir kaosun içinde yaşamak kolay değil..Nasıl olduğunu anlamıyorum ama eşimin yaşadığı şeyler üçüncü göz açık olduğunda yaşanan belirtilerle uyuşuyor ve kendiliğinden olan bir durum..Onun istediği tek şey ise normal insanlar gibi algılamak dünyayı..Benim size sorum ise neredeyse doğuştan açık olan epifizi etkisiz hale getirmek veya etkilerini en aza indirmek mümkün mü ?

 40. Aydan Altıntaş dedi ki:

  Uyku ile uyanıklık arasında tanıdığım bir kişinin bana mumun önünde birsey sorduğunu benimde mumla yapsan daha iyi olur dediğimi gördüm. Bu olayda ilk defa gördüm ve duydum ancak gün içindede bi an gözüme perde inmiş gibi oluyor bişeyler duyup görüyorum fakat kendime geldiğimde ne olduğunu hatırlamıyorum sizce bunun sebebi nedir psişik olduğumu düşünüyorum çünkü daha önce gördüğüm rüyalarda eşyaları haraket ettirdiğimi gördüm bana zihinsel gücümün fala olduğunu söylediler

  1. Eğer daha önce okumamışsanız Psişik İnsanların Özellikleri ve Ruh Halleri konusunda ne kadar benzer özellikleriniz olduğuna bakabilirsiniz.

   Sahip olduğumuz ruhsal yeteneklerin büyük kısmı doğuştan aldığımız etkilerle ilgili. Doğuştan gelen ruhsal yeteneklerinizin neler olduğunu Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusundan bakabilirsiniz. Büyük oranda sahip olduğunuz yetenekler doğum haritanızdaki etkilerle örtüşecektir.

 41. Deniz dedi ki:

  Ben 3 gündür kullanıyorum huzursuz bacak sendromu teşhisi konuldu ilaç alıyor dum üzerlik otunu duydum araştırdım diyete uyamadim yatmadan 1saat önce alıyorum çok şükür uyuyorum ama uzun süreli kullanım iyi değil denmiş ne zararı olabilir acaba böbrek yolu ile mi vücut dan atılıyor yoksa bagarsak yolu ile mi bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

  1. Diyete uymadığınız taktirde günlük aldığınız miktara bağlı olarak bir şekilde yan etki gösterebilir. Tüm maoi’lerde belli bir süre kullanıp bir süre ara verilir veya kişiye göre kullanım miktarı ayarlanır. Uzun süreli kullanımının sakıncaları ile ilgili hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde karaciğer büyümeleri görülmüş. İnsanlar üzerinde yapılan deneyler kısıtlı ancak miktara ve kişinin metabolizmasına göre farklı etkiler ortaya çıkabilir.
   Bedenden nasıl atıldığı nasıl tükettiğinize bağlıdır. Çayını içerseniz büyük kısmı idrar ile, çiğneyerek alırsanız sindirilemeyen kısımları bağırsaklardan atılır.

 42. MUSTAFA KOÇAK dedi ki:

  Merhaba, doğum haritamı belirlemek için yardımcı olur musunuz ?

  1. İlgili sayfadan yardım alabilirsiniz. Bir sayfa yoruma kapalı ise beklemeniz gerekebilir.

 43. ÖZLEM UĞUZEL dedi ki:

  Merhaba doğum tarihim12.10.1993 doğum haritamı öğrenebilir miyim.Birde uykuyla uyanıklık arasında garip şeyler yaşıyorum sanki düşündüklerimi yaşamak istediğim şeyleri anında rüyamda görüyorum ama rüya gibide değil aslında garip bir durum yani daha anlatamıyorum bile :))
  Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerimm..

  1. Doğum haritası ile ilgili bilgileri Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları başlığı altında alabilirsiniz. Eğer sayfa yoruma kapalı ise beklemeniz gerekebilir.

   Bahsettiğiniz etkileri verdiğim linkte araştırabilirsiniz. Bazı konumlar (neptün, balık) bu gibi etkilere neden olabilir. Ayrıca Bilinçli Rüya kategorisine bakabilirsiniz.

 44. MUSTAFA KOÇAK dedi ki:

  merhaba, sitenize üye oldum ancak giriş yaptıktan sonra başka sayfalara geçiş yapınca çıkış yapıyor yardımcı olur musunuz ?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey. Daha hızlı gezinti için üyeler için de cache etkindi. Tarayıcı önbelliğinizi temizleyip denerseniz tekrar etmeyecektir. (Tarayıcıya göre önbellek temizliği gerekli olmayabilir)

 45. metin dedi ki:

  sevgili site sakinleri öncelike hepinizi selamlar ve emekleriniz için teşekkür ederim. bugün bikaç kez siteye üye olmak için çabaladım fakat en sonunda beni siteden attı. muhtemelen çok denediğim içindir. 35 yaşındayım ve beden eğitimi öğretmeniyim. bu üzerlik konusu üzerine araştırıyorum küçük çaplı. ve ayahuasca konusunu. üzerlik tohumunu temin ettim lakin kargı kamışı nerden bulunur üzerlik tohumuna başka yardımcı bitki olarak ne ekleyebiliriz kaç gr olarak yani kargı kamışını bulamadığımız durumlarda. bu konularda bana yazıp mail atarsanız çok memnun olurum. şimdiden teşekkür ederim.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Selamlar değerli hocam. Hoş geldiniz. Sitedeki sorun giriş paneline yapılan saldırıları önlemeye yönelikti. Tarayıcı önbelleğinizi temizleyerek denerseniz şu an sorunsuz giriş yapabiliyor olmanız lazım.

   Kargı kamışını bu mevsimde bulamazsınız. Yaz ve Sonbaharın ilk aylarında bulunabilir. Akdeniz iklim kuşağında sahil şeridinde, iç kesimlerde dere ve göl kenarlarında bulabilirsiniz.
   Üzerlik Tohumu Kullanımı ve DMT Etkisi sayfasında kargı kamışı haricinde kullanımı ile ilgili ayrıntıları bulabilirsiniz. DMT oranını yüksek bitkilerde orada gösterilmekte. Kargı kamışı ile yapılan uygulamanın riskinden dolayı bu konuda bir tarif paylaşmadık.

   Ruhsal Gelişimde Üzerlik Nasıl Kullanılır? linkinde bir macun tarifi var. O macunu genelde yüksek efor sarfedenler kullanıyor.

 46. E. Emre Sönmez dedi ki:

  İyi günler. Sürekli saldırı olduğu için kısa süreliğine küçük bir düzenleme yaptık. Ip adresleri belirlendikten sonra tekrar kullanılır hale gelecektir.

 47. gülbahar dedi ki:

  iyi günler üyelik yapamıyorum steyi giremiyorum

 48. ayşe özay dedi ki:

  Merhabalar.ruhsal yetenek konularında doğum haritasında ilgili noktaları belirttiğinizi okudum sayfanızda.Rica etsem benim içinde ruhsal yetenek belirlemesi yapabilir misiniz.Teşekkür ederim.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, mail gönderildi lütfen cevaplayın.

 49. Kaan Usta dedi ki:

  Telekinezi ve Telepati yeteneklerim olsun istiyorum. Tabii bunun için uygun olup olmadığımı bilmiyorum. Benimle e-mail üzerinden iletişime geçer misiniz? Doğum haritası için de yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Mail gönderildi lütfen cevaplayın.

 50. Mikail dedi ki:

  Merhaba 2 gün önce çakra canlandırma çalışması yaptım yani gevşemişken çakraların dengeye geldiğini hayal ettim konsantre oldum falan ama 2 gündür alın çakramda fazla titreşim hissediyorum geceleri uyuyamıyorum 3. gözümün açılmasından korkuyorum ne yapmam gerekli nasıl eski halime dönerim lütfen yardım edin 🙁

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Bir süre çalışma yapmayın. Korku duyduğunuz sürece asla çalışma yapmayın.

   Bilmeniz Gerekenler
   – Çakraların bulunduğu bölgede titreşimin yoğunlaşması çakranın aktivitesinin arttığının göstergesidir. Eğer amacınız çakra aktivitesini artırmaksa sonuç olumludur. İstediğinizden fazla aktivite oluşmuşsa aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

   Yapabilecekleriniz
   – Yaptığınız çalışmaları durdurun. Sosyal aktivitelere ağırlık verin. Ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte olun. Madde planına yakın olmaya çalışın.
   – (Çakra üzerinde çalışma yapmak isterseniz) Zihninizde imajinasyon yöntemi ile alın bölgeniz üzerindeki çakranın aktivitesinin yavaşladığını canlandırın.
   – (Telkin kullanmışsanız) Kendinize yaşadıklarınızın doğal bir süreç olduğunu ve bir süre sonra tüm çakralarınızın normale döneceğini telkin edin.
   Çakra Nedir? Başlığı altında “Çakraların Dengelenmesi, Çakralar Nasıl Dengelenir?” Başlığı altında anlatılanları uygulayabilirsiniz. (Çakrayı deşarj etmek)

error: Korumalı İçerik!