Soru Sor

Parapsikoloji

Soru Sor

1 Soru 1 Cevap

Soru cevapların uzamaması için sadece bir soru ve bir cevap çeklinde devam edilecektir.

Parapsikoloji ve parapsikoloji ile ilgili aklınıza takılanları, yaşadığınız ve anlam vermekte zorlandığınız konuları bu sayfa altında sorabilirsiniz.

Sorularınızı öncelikli olarak ilgili makalelerin altında sormaya özen gösteriniz. Bu şekilde sürekli tekrar eden benzer sorular ortaya çıkmamış olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1059 YORUM
 1. blank Ali dedi ki:

  S.a aleykum hocam zor durumdayim , 15 yaşindayim bu işlere neden merak sardim bilmiyorum , sizinle iletişime geçmem gerek eger pek meşgül degilseniz biraz vaktiniz varsa , mailime yazabilirmisiniz

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Aleyküm selam. Mümkünse buradan yazarsanız sevinirim. Yoğunluk arttığında mailleri takip etmekte zorlanıyorum.

 2. blank Pınar E dedi ki:

  Merhabalar Emre bey, çok güzel bir sayfa hazırlamışsınız emeğinize sağlık

  Benim sorum şu: ben bir subliminal telkin kaydı hazırlattım bir internet sitesinde ve de metni kendim belirledim onlar seslendirip hazırladılar ancak benim hazırladığım metin olup olmadığı konusunda tereddütlüyüm zira metinde olmayan bazı kelimeler kulağıma geliyor dinlerken. Bunu ayrıştırmamız mümkün mü acaba? Yani hazırlanan çalışmada kullanılan metni öğrenmek istiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim🙏🏻

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Pınar Hanım. Teşekkür ederim güzel sözleriniz için.

   Subliminal Mesaj Hazırlamada Kullanılan Programlar konusunda bahsettiğim programlarla sesleri ayırt edebilirseniz anlaşılabilir. Ses algılayabileceğiniz kadar üstte ise sesi ön plana çıkartacak şekilde ayarlarla oynarsanız daha net duyabilirsiniz.

   Bilgisayarınız yoksa Mobil ses işleme programlarında da benzer özellikler bulunuyor olabilir. Önemli olan sesin işitilebilir seviyede olması. Tümüyle müziklerin altına itildiğinde sese ulaşmak daha zor.

 3. blank Enes Taşdemir dedi ki:

  Odaklanma sorunu için hangi frekansı önerirsiniz

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Ne için odaklanmak istediğine bağlı..

   Beyin Dalgaları linkinden beyin dalgalarını inceleyebilirsiniz. Hepsinin hangi alanlarda kullanılabileceğini ayrı ayrı belirttim.

 4. blank venüs dedi ki:

  Transa geçme çalışmalarını kaç dakika yapmak uygundur?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bu kişiye göre değişir. Süreyi kendi ruh halinize göre belirlemeniz daha doğru olur. Ortalama 20 – 30 idealdir. Ancak kesinlikle sabit bir zaman dilimine takılıp kalmayın. Süreyi günlük ruh halinize ve kendi genel durumunuza göre belirlemeye çalışın.

 5. blank Yasemin dedi ki:

  Merhaba doğum haritama bakabilir misiniz psişik yeteneklerim var mi merak ediyorum

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, gecikme için kusura bakmayın. Mesajı Ruhsal Doğum Haritası başlığı altına yazar mısınız lütfen.

 6. blank gülçin dedi ki:

  Merhaba;
  Birkaç yıldır imajinasyon tekniği ile istediğim kişinin yanına gidip istediğim şeyleri ona iletiyorum. Başta zor oldu ama her koku,ses,renk,işareti detaylandırdıkça daha kolay oldu. Fakat şuanda ne zaman yapmaya çalışsam önümde bir engel oluyor bu bazen bir insan oluyor ya da kayboluyorum, ya da uyuya kalıyorum. Geçenlerde çok zorladım, ertesi gün o kişi hastalandı ,tesadüftür dedim başka bir kişiye yaptım kaza yaptı, bu da tesadüftür dedim o gün yapmaya çalışırken deprem oldu. Korktum birşeyler ters gidiyor gibi, sizce bunun sebebi nedir?

 7. blank Mehmet Summakoglu dedi ki:

  Merhabalar, nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Yarı metaryalist biri olarak bunları yazmam cidden zor geliyor bana, 1.5 ay önce arkadaşımla otururken, içime gereksiz bi sıkıntı girdi. Gece uyumakta zorluk çektim. İşte bilirsiniz, hayat şartları, olunmuşluklar, olmamışlar, kariyer ve eski sevgili takıntıları dedim kendi içimden. Bu arkadaşımı yılbaşı gecesinden bir gün önce kaybettim. Bu tam olarak nedir.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Düşünce yapınızda bunları oturtmak zor evet ama bu gibi olayların inanç sistemi veya hayata bakış açımızla çok fazla bir ilgisi yok. Bu daha çok doğuştan gelen özelliklerimizle ilgili bir durum.
   Bazı insanların hisleri normalden daha güçlü olabilir. Algının gücüne göre bazı olayları hissedebilirler. Öngörü yeteneği olan insanlar olacak olayları önceden rüyada veya trans halinde görebilirken, önsezi yeteneği olan insanlar da hissedebilirler.
   Bu yeteneklerle ilgili aşağıdaki konuları inceleyebilirsiniz.
   Premonisyon Önsezi Gelecekteki Olayları Hissetme
   Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme

   Doğum haritanızı çıkararak ev ve gezegen konumlarınızı aşağıdaki konuyla inceleyebilirsiniz. Eğer sizde önsezi yeteneğini ön plana çıkaran konumlar varsa yaşadığınız durum doğuştan gelen ruhsal yeteneğinizle ilgilidir.
   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları

 8. blank Adnan Gülen dedi ki:

  meditasyonun bilimsel olarak kanıtlanmış faydaları var mı?

  1. Meditasyonun yararlarına vurgu yapan sağlık kuruluşlarının veya doktorların imzalarını taşıyan belgeler var. Bilimsel bir kurulun bu yönde bir yayını var mı bilmiyorum.

 9. blank Etki dedi ki:

  Merhaba size bir konu hakkında soru soracaktım büyü yapmadan da karşı tarafın iradesine müdahale edilebilir mi mesela daha önceden konuştuğum ama konuşmayı şimdi kestiğim Bi insanı sürekli hiç istemediğim Bi şekilde düşündüğümü farkettim özellikle sabah uyandığımda ve gece yarısı bu kişi benim hür irademe etki ediyor olabilir mi olsa bile bunu nasıl yapabilir ya da bu saldırı diyim bunu nasıl savuştururuz teşekkürler

  1. Merhaba. Evet olabilir. Bir insan güçlü telepatik etkilere sahipse ve sürekli sizi düşünüyorsa, sizi yönlendirmeye çalışıyorsa, belli bir yönde güçlü bir enerji oluşuyorsa söyledikleriniz olabilir. Büyü cinler aracılığı ile olur, onların etkisine gerek kalmadan bazı insanlar bunu yapabilirler.

 10. blank Deniz dedi ki:

  Selamlar, sayfanızı yeni keşfettim. Yüzüğümü kaybettim,3 gündür bulamıyorum. Sabah çıkarken parmağımdaydı diye hatırlıyorum,sonra çıkarıp cebime koydum sanırım. Yolda düşmüş müdür, yoksa evde midir bilemiyorum.Evde, yolda sürekli arıyorum,markete bile sordum. Bununla ilgili çalışmanızı deneyeceğim. Evde miydi, yolda mı düştü emin olamıyorum. Venüsü güçlendirmek için kullanıyordum,elmas bir yüzük.

 11. blank Rıdvan dedi ki:

  Merhaba, Vedik astroloji ye göre de Ruhsal Yetenek Konumları içerikli bir makaleniz var mı? Vedik tarzı daha isabetli deniliyor bilmiyorum. Kendim baktım ama analiz etmek zor

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Hayır maalesef o alanda bir makale yayınlamadım. İsabet oranları yoruma, doğum bilgilerinin doğruluğuna göre de değişebiliyor. En doğru yoruma ulaşmak için klasik ve vedik analizi daha doğru bir yaklaşım olabilir.

 12. blank Fatma dedi ki:

  Başarısızlığı mı kırmak için Esma okumak istiyorum önereceğiniz bir Esma var mı

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Benim alanım değil bu konuda Nazan hanımla görüşürseniz daha iyi olur Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (1. Bölüm)

   Ama şunları belirtebilirim. Eğer çaba sarfettiğiniz halde bazı noktaları aşmakta zorlanıyorsanız, güç yetiremiyorsanız “El Kadir”; sorunları aşamıyor, sıkıntılar yaşıyor ve bir türlü istediğiniz sonuçları alamıyorsanız, kapılar aralanmıyorsa “El Fettah” esmalarını okuyabilirsiniz.

   Doğru olan doğum haritasına göre esma belirlemektir. Bu nedenle Nazan Gönültaş hanımla da iletişime geçip profesyonel yardım alabilirsiniz.

 13. blank Nilüfer Esra Güler dedi ki:

  Merhaba benim haritamda ilgili konuları yorumlayabilirmisiniz . Haritayı size yollamam gerekecek.. Bu konulara yönelmemde sakıncalı bir durum gözüküyor mu ilgimi yeni çekmeye başladi. Beni aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Bu şekilde harita yorumu yapmıyoruz. Dilerseniz Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar linkinden dikkat etmeniz gereken noktaları kontrol edebilirsiniz.

   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusuna not düşerseniz müsait olduğumda doğum haritanızda ruhsal yeteneklerinizi belirten bir mail gönderebilirim.

 14. blank Meri dedi ki:

  Selâm üzerimize olsun .. Doğum harita analizi yapıyor musunuz hakkında bilgi almak istiyorum..

  1. Bilmukabele.
   Ücretli veya profesyonel analizler yapmıyoruz. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda anlatılan alanlar için yardımcı olmaya çalışıyoruz. Dilerseniz oraya yazabilirsiniz. Arkadaş müsait oldukça yardımcı olamya çalışıyor.

 15. blank Aden dedi ki:

  Astrolojiden çok anlamıyorum maalesef , size burdan mı yazabilirim?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, gecikme için kusura bakmayın. Mesajı Ruhsal Doğum Haritası başlığı altına yazar mısınız lütfen.

 16. blank Aden dedi ki:

  Merhaba, 9yaşlarımdan itibaren çok garip şeyler görüyorum biri hariç diğerlerinden korktuğum için durumu ailem fark edince beni doktorlara götürdüler hiçbir hastalığım olmadığını beynimin de yaşıtlarıma göre iyi gelişmiş olduğunu söylediler. Hocalara gittim hepsi ayrı şeyler söyledikler büyü, musallat gibi ama fayda etmedi. Görülerim duyduklarım ergenliğime kadar sıkılıkla devam edip çok nadir ve rüyalarda olmaya başladı. Şuan 23 yaşındayım, evde babamla birlikte 2 kez gördüğümüz anlık ışık parlamları görüyoruz sarı bir ışık ve sadece mutfakta oluyor babamın inancı deistliğe yakındır ve böyle olaylara da inanmazdı. Elektriklerle mi ilgili diye araştırık herhangi bir şey çıkmadı.Bir akşam bu konuyu düşünürken eğer ki pozitif bir varlıksan evime gelebilirsin dedim içimde o akşam uyuyamadım elektrikler kesildi bir müddet sonra mutfağın yanından geçerken bu sefer parlama gibi değil de tam odanın ortasında sapsarı bir ışık duruyordu bakamadan hızlıca odanın önündede geçtim, anladım ki o akşam elektriklerle ilgili değil gerçekten bu şey her neyse gerçekti. İşin daha da ilginci çocukken görüpte tek korkmadığım şey böyle bir sarı ışıktı, bir gündüz vakti salonda her yeri dolduran sapsarı bir ışıktı o gün net görebildim içimi öyle bir huzur mutluluk ve sevgiyle kapladı ki annem de görsün istedim çağırmaya gidip geldiğimde yoktu.Bu konulardan inanılmaz çekiniyorum ve korkuyorum ama onun ne olduğunu ne yaşadığımı çözmeden de içim rahat etmiyor

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Öncelikle bu tür konular inançlarla ilgili değildir. İnançlar yaşandığında farklı boyutlar açarlar ancak ruhsal hassasiyet varsa bu tür olaylar her zaman yaşanır. İnanç sistemleri bakış açımızı etkiler.

   Öncelikle mümkünse doğum haritanızı çıkarın ve Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda anlattığım konumlarla karşılaştırın. Eğer yapamazsanız bana yazın yardımcı olayım. Bu tür görülerin temel nedeni herhangi bir varlığın dış müdahalesine sebep olacak nedenler yoksa doğum anımızda aldığımız etkilerle ilgilidir.

 17. blank Luna93 dedi ki:

  Merhaba bir yıl önce sevdiğim kişiden ayrıldım ve şimdiye kadar hiç aklımdan çıkmıyor sürekli hergün aklımda. O da beni düşünüyor mu mesaj atmasını nasıl sağlarım telepati yapmayı denedim ama şimdiye kadar mesaj atmadı

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Düşünüyorsanız her düşünceyi elektriksel birer mesaj olarak hayal edin. Asla yok olmaz ve o düşünceler birine aitse mutlaka yerine ulaşır. O enerjinin karşı taraf tarafından nasıl algılanacağı veya nasıl değerlendirileceği ona bağlı. Belki hiç etki dahi yapmaz veya hatırlama aşamasına kadar gelip etki etmeyebilir de.

   Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? Telepati Tekniği konusundan ve Telepati kategorisi altındaki diğer konulardan bilgi alabilirsiniz.

 18. blank laura dedi ki:

  küçüklükten beri karanlıkta bazı şekillerin gözümde büyüyüp farklı şekillere büründüğünü kapıları ellerimi kullanmadan sadece düşünerek kapatmaya çalıştığımı hatırlıyorum. bunları bırakalı çok olmuştu. fakat son bir kaç senedir rüzgarın benimle iletişimde olduğunu hissediyorum. üşümek onu hissetmek ellerimin arasından geçmesi beni çok rahatlatıyor. bazen birilerinin beni izlediğini hissediyorum. bazı insanlarla daha tanışmadan onlardan rahatsız olacağımı biliyorum ve arkadaşlarımı uyarıyorum genelde doğru çıkarlar. ve tüm bunlar birleşince acaba hepsini ben daha iyi hissetmek için uyduruyo muyum yoksa gerçekten bazı şeylere yeteneğim mi var bilmiyorum. yardımcı olur musunuz?

  1. Bunu öğrenmek için Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusuna bakabilirsiniz. Doğum haritanızda hepsi yer alır.

 19. blank Eren dedi ki:

  Merhabalar
  8 yada 10 yıl önce kendimce zikir çekmeye başladım allah sevgisi falan filan neyse tabi bir şeyler görmeye ve bir şeyler görünmeye başladı. Yaşlı sakallı bir musalat uğraşmalarına ve psikolojik sıkıntılarına maruz kaldım ve hala kalmaktayım hoca denilen kişilerdende yardım istedim ama pekte olmadı en fazla görme boyutundan çıktım. O yüzden yardımınızı istiyorum…

  1. Merhaba. Her insan herkesin yaptığı zikirleri yapmamalı. Normalde zikir verilen yerlerde insanların hassasiyetleri kontrol edilip ona göre verilir veya verilmez. Çünkü herkesin ruhsal yapısı müsait olmadığında veya gelişmeler kontrol edilmediğinde sıkıntılar yaşanabilmekte.

   İlk başladığınız yerle görüştünüz mü? Çünkü sizi zikre yönlendirenler ve rehberlik yapanlar ehil insanlar ise bu durumları daha iyi bilirler. Zikir ile enerji yükseldikten sonra bırakmışsanız o da ayrı bir sıkıntı olur çünkü tümüyle korumasız kalırsınız.

 20. blank cemile gündoğan dedi ki:

  özel alana şifremi yazdığım halde giremiyorum neden?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Tüm üyelere açık olmadığı için giremezsiniz.

 21. blank Tuba dedi ki:

  Merhabalar ben eşimi 1 sene kaybettim bebeğimiz eşimin vefatından 13 gün gün sonra doğdu.bebegimzii goremeden gitti.ilk başlarda rüyalarıma geliyordu ama sonradan görmemeye başladım.ara da rüya görüyorum eşim olduğunu biliyorum ama farklı bı yüz.esimin yzuunu göremiyorum niye öle acaba görmem için ne yapmam lazım

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Başınız sağolsun.
   Vefat edenler belli bir süre yaşadıkları ortamı, birlikte oldukları insanları ve ailelerini gözlemliyorlar. Bunu bilimsel olarak ispatlayamayız ancak böyle olduğunu doğrulayan çok fazla deneyim ve bilgi var.
   Süre uzadıkça aradaki bağ da zayıflıyor. Bu özellikle madde boyutunda yani dünyada yaşamını devam ettirenler için en sağlıklı olanıdır. Aksi taktirde kendi yaşamlarına odaklanmakta zorluk yaşayıp sürekli geçmişe takılı kalarak yaşam kalitelerini düşürmektedirler.

   Eğer görmek sizin için önemli ise nelere dikkat edilmesi ve neler yapılması gerektiğini Ölülerle İletişim Kurmak Mümkün mü? İletişim İçin Neler Yapılabilir? konusunda anlatmıştım. İşe yarıyor mu? Evet. Keyfi talepler dışında gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda bağlantı kurulabiliyor. Herkes için mümkün mü? Bu boyutu terkeden ruhun durumuna da bağlı.

 22. blank Mehmet Çakır dedi ki:

  Şaman iksirinin tarifini öğrenmek istiyorum, lütfen bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 23. blank Tolga Oranus dedi ki:

  Merhaba, benim sorum derin transta iken negatif varlıkların tesislerine maruz kalınır mı, bu konuda bir koruma gereklimidir. Teşekkür ederim.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Ruhsal hassasiyetler arttığında diğer varlıkların alanına da yaklaşmış oluruz. Etkiye maruz kalınır ancak bu herkeste aynı oranda olmaz. Aurası güçlü olan insanlar daha az etkilenirler. Aurayı hangi durumlar güçlü tutar? Düzenli ibadetler, yüksek bilinç, doğuştan gelen özelikler, olumlu bir çevre, enerjisi yüksek insanlarla birlikte olmak, yaşadığımız yerin enerjisi (ley hatları), aurayı güçlendirme çalışmaları.

 24. blank Batuhan YEGENGİL dedi ki:

  Siz böyle anlamışsınız da fakat bir çok şey tatmin edici olduğu kadar bir çok şey de yeteri kadar doğru açıklanmamış ve eksik bırakılmış. Evet direk konuya girip enerji emen insanlardan bahsetmek istiyorum. İlk başta enerji ememezler. Bunu yapmaları için bir üstünlük kurmaları lazım. Ancak bu durum böyle mümkündür. Ha o enerji emdiği gibi siz de onun enerjisini emebilirsiniz. Ama sizin üzerinizde üstünlük kurması onun sizin enerjinizi emmesini kolaylaştırır. Bu tip kişiler stresten beslenirler. Şimdi asıl olaya geliyorum ; aslında siz enerji emen insanlara düşmanlık duyup kin tuttukça onlara ön beyninizde düşündüğünüz duygunun enerjisini veriyorsunuz. Ve o size karşı bir fiziksel üstünlük sağladıysa (dayak, dövüş) ve sizde korkak gibi habire laf atıp ona yaptığının aynısını yapmayıp, affetmediyseniz ona o enerjiyi ve gücü veriyorsunuz. Sonuç kısmı ise siz o enerjiyi vermeye devam ettikçe o kişi günden güne mutlu ve huzurlu olmaya başlıyor. Ve sizin üzerinizde hakimiyet sağlıyor. Dipnot:”eğer ki enerji alanınız ve aranız zayıfsa önünüzde ya affetme yada öc alma gibi 2 tane seçenek var. Ancak bu şekilde onunla aranızdaki bağı koparırsınız. Yoksa siz o durumdayken sizin o kişiyi olmamış gibi hayal etmeniz ve hayal ettiğiniz gibi davranmanız çok zor.

 25. blank Alina dedi ki:

  Emre Bey aciklama derken bunu kasdetmemistim. Maddesel veya ruhani boyutta bunun bir tanimi veya adı var mıdır? Bu nasil mümkün olabiliyor? Farkinda olmadan hangi yetenegimle bunu yapiyorum gibi seyleri duymak istemistim 🙂

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Şu konuda ayrıntılı açıklaması bulunuyor Apor – Aspor, Materyalizasyon ve Demateryalizasyon

   Anlattığınız olay bir yetenek olarak adlandırılabilir mi? Bu daha çok sizin enerji boyutunda bir şeyleri tetiklemeyebilmek için son noktaya ulaşmanız veya vazgeçmeniz veya enerjiyi serbest bırakmanızla ilgili. Doğum haritasında bununla ilgili bazı konumlar vardı şu an hatırlayamadım. Bazı insanların sonuç alabilmesi için son anı beklemeleri gerekiyor. Önceki mesajda da örnekle açıklamıştım. Bu bir yetenek değil daha çok enerjinin açığa çıkması veya devreye girebilmesi için sizde son an’ın gelmesi ile ilgili.

 26. blank Alina dedi ki:

  Öncelikle merhaba, ben bazı eşyalarımı veya bana ait olan bir seyleri kaybediyorum. Kaybettigimin farkina varip aramaya basliyorum, detayli ve her yeri aramama ragmen bulamiyorum. Içimde garip bir burukluk ve derinden üzüntü duyuyorum. Kaybettigimi kesin olarak kabullendigim an da cok tuhaf bi sekilde o esyalar gelip beni buluyor. Hem de aniden.. Kafami cevirdigim an yanimdaymis, cantamdaymis bi an da beliriliyor. Ya da disarida kaybettigim cuzdanimi evde buluyorum. Bana bu olayi aciklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkur ederim..

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba.

   Bazı insanlar ruhsal faaliyet başlattıklarında enerjiyi serbest bırakamazlar. Yani hedef alıp yayı gerersiniz ama ok fırlatılmaz, hedef tahtasının gelmesini beklersiniz. Ne zaman serbest kalır? Vazgeçip yayı bıraktığınızda.. Ok fırlar ve hedefi bulur.

 27. blank Hasan hakkı Yüksel dedi ki:

  Her türlü kismetimi nasıl açabilirim para rizik ask evlilik

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bu konuyla ilgili çok fazla bilgi var. Hangisini uygulayacağınıza her birini 21 gün yaparak kendiniz karar verebilirsiniz. Veya dönüşümlü 21 gün uygulayabilirsiniz.
   Eğer imtihanınız bu konu ile ilgili ise (Doğum haritasında görülebiliyor) sabırla devam etmeniz, insanlara yardımcı olmanız ve olumlu düşünmeniz gerekir.

   Her gün güneş doğmadan önce 489 kere “Ya Fettah
   Cuma Ezanı vaktinde 1062 kere “Ya Bâ’is” (Cuma namazına gidiyorsanız namaz kılınan yere namaz vakti geldiğinde gidip orada da okuyabilirsiniz)

   Esmalarını okuyabilirsiniz.

   Bunun dışında

   Ya Fettah 489
   Ya Rezzak 308
   Ya Latif 129

   Esmalarını sırası ile her gün en az 21 gün olmak üzere okuyabilirsiniz. (Bu esma çalışması Nazan Gönültaş tarafından önerilir. İlk ondan duymuştum.)

   Esmaları okurken mümkün olduğunca edebe dikkat etmek gerekir. Abdestli olmak, kıbleye dönmek, mümkünse oturarak, sessiz ve sakin bir yerde okumak daha iyidir. Olmazları oldurana, zor olanı kolay eyleyene vesilelerle dua etmek gerekir.

 28. blank Pınar dedi ki:

  Meditasyon sırasında gözlerim kapalıyken sürekli daireler görüyordum. Bu gün dairelerden sonra dümdüz bir karanlık oldu ve nefes alışverişimde inanılmaz bir düşüş, aşırı terleme ile birlikte vücudumun sanki tüy gibi hafif olduğunu hissettim. Etrafımda biri beni izliyormuş izlenimine kapıldım. Korktum ve gözlerimi açtım. Gözlerimde bulanık görme ve baş ağrısı vardı. Bunun nedeni ne olabilir?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bir sağlık sorunu yaşamadığınıza eminseniz enerji dengenizi bozan bir sorun olmalı. Çakra sorunu olabilir veya diğer varlıkların enerji alanınıza girip enerjinizi çekmesi olabilir. Şu konuya bakar mısınız,
   Çakra Açma ve Meditasyonun Olumsuz Etkileri

 29. blank Gamze Sakar dedi ki:

  Hoşlandığım kişinin resmine baktığım da özelliklede gözlerine bir ruhsal elektirklenme ve yayılma hissediyorum bu nedir? Kendisi bana olan hislerini bir kenara bırakıp eski sevgilisine döneceğini söylemişti ama kendisinle hala bir bağ var çok yoğun bir şekilde hissedebildiğim. Telepatiyle bir ilgisi olabilirmi ?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Birisi ile duygusal veya ruhsal temasımız olduğunda, aynı zamanda telepatik bir etkileşimde ortaya çıkar. Hisseder ve hissettiririz. Bu durum yoğunluğun ne kadar yüksek olduğu ile bağlantılı az veya çok olabilir.

 30. blank Nilay dedi ki:

  Rüyamda ne görürsem gerçekleşiyor. Ve artık 6. Hissimin ya da psişik güçlerimin güçlü olduğunu düşünmeye başladım, ne demek bu, ne anlama geliyor ?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Şu konuda anlatılan ruhsal yeteneğinizin olduğu anlamına geliyor Prekognisyon Öngörü Gelecekte Olacak Olayları Görme

 31. blank dogan dedi ki:

  “Hocam bu yaptığımız her şey bilinçaltı sayesinde mi oluyor mesela olumlamalar ile aura yi güçlendirebilirmiyiz” diye sormuştum “yaptığımız şey derken” diye cevap vermiştiniz telepati ,astral seyehat ,varlıklarla iletişime geçme, akaşa ya bağlanma vb. şeyleri söylüyorum hocam hepsi bilinçaltı ile mi yapılan şeylerdir

  1. “Tümü bilinçaltı sayesinde oluyor” demek çok abartılı olur sanırım. Bilinçaltını bir çoğu için nehrin iki yanına konulması gereken köprü gibi düşünebiliriz. O köprü olmadan yani düşünce sistemimizi yeniden programlamadan, o ana kadar bizim için varolmayan bir şeyi yapmamız daha zor olur.

   Bilinçaltımız nasıl programlanıyor? Madde haricinde farklı bir boyut yoktur. Görmeli, dokunmmalı, tatmalı ve işitmeliyiz. Herşeyi bu duyu organlarımız ile olur. Gözümüzü kapattığımızda görmeyiz, Kulaklarımız kapalı iken işitmeyiz, dilimizi dokundurmadan tadamayız, derimizle temas etmediğimizde algılayamayız…

   Bunları aşmak için bilinçaltının bilgi ve tecrübe ile yeniden programlanması gerekir.

 32. blank Ramazan B dedi ki:

  Merhaba,

  Elimde evimde yaşadığım paranormal/uzaylı/ telekineziye ait görüntüleri var bunların uzmanlarca incelenmesini istiyorum size göndersem inceleyebilir misiniz ?

  1. Merhaba. İnceleyebiliriz. Ama resmi rapor için laboratuvar incelemesi gerekir. Bunun için Edinburg Üniversitesinde Parapsikoloji Eğitimi Hakkında Bilgi konusunda kendisi ile kısa bir söyleşi yaptığımız Prof. Caroline Watt ile görüşebilirsiniz. Konu içerisindeki ilgili linklerden kendisine ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri mevcut.

 33. blank Leyla dedi ki:

  Buğra bey merhaba, araştırmalarım sonucunda güçlü ruhsal yoğunluğum, özsezilerim, telepati ve duru görü yeteneklerimin olduğunu öğrendim. Kendimi geliştirmek adına nereden başlamalıyım yardımcı olur musunuz?

  1. Merhaba Leyla Hanım. Ruhsal Güçleri Geliştirme Yöntem ve Teknikleri konusundan başlayabilirsiniz. Zihninizden genel şablon oluşacaktır.

 34. blank Rufai dedi ki:

  Merhaba öncelikle size teşekkür ederim öyle Özgün ve verimli bir site oluşturduğunuz için ben cinlerle iletişim halindeyim yani onların musallatına maruz diyeyim psişik olduğumu düşünüyorum birtakım özelliklerden yola çıkarak şunu sormak istiyorum dönemsel olarak kulağımda yani birkaç gün boyunca süren veya bazen daha kısa süren çınlama yaşıyorum acaba sebebi ne olabilir cinlerle ilgisi var mıdır onların konuşmaları bu şekilde açığa çıkıyor olabilir mi. Bir kulak doktoruna göründüm bu görünürde bir problem yok dedi
  ilginize teşekkür ederim şimdiden

  1. Merhaba. Değerli düşüceleriniz için çok teşekkürler.

   Ani tansiyon değişimlerinde de yaşanabiliyor bu tür sorunlar.

   Onun dışında evet onların da etkileri mutlaka olabilir ama bu konuda net bir şey söylemek zordur. Bunu anlamayabilmek için koruma duaları okuyun (Evde duyulacak şekilde Bakara Suresi. Yatmadan önce kalktığınızda 7 Ayetel Kürsi, 7 Nas ve Felak suresi) Eğer enerji alanınıza giriş yapmamışlarsa (ki öyle olsa sürekli olması gerekir) tekrar etmemesi gerekir.

   Sağlık yönünü öncelikli araştırmak daha iyi olur çünkü kulak çınlamasının bir çok sebebi olabilir. Varsa kullandığınız ilaçların yan etkileri, ruhsal durumunuz, enerji alanları ile temasınız (çınlama olduğunda gittiğiniz farklı ortamlar), nazar adı verilen negatif enerilere verilen tepkiler…

 35. blank Marcuxmiller dedi ki:

  Merhaba bazen uyku ve uyanıklık arasında geleceği görüyorum, ama daha nçok basit şeyler oluyordu. Bazen işime yarayacak ilhamlar bazen de saat, gün gibi şeyler. Rüyada değil tamamen yarı uyanıkken görüyordum. Fakat dün gece ilk defa rüyamda geleceği gördüm. Rüyamda herşey çok farklıydı. Oturduğum ev, yaşadığım aile, hatta ben bile farklıydım aynı olan tek şey kedimdi ona araba çarpıyordu ve kötü bi kadın onu benden alacağını söyledi. Ertesi gün kedim köpek tarafından saldırıya uğradı korkup kaçınca kayboldu.

 36. blank merkan1 dedi ki:

  Merhaba, 16 yaşındayım üçünçü gözüm istemeden açıldı, hissettiğim düşüncelerimle başa çıkamıyorum, bazen ağlama krizlerine giriyorum, sosyal hayatım azaldı, üçünçü gözümün etkisinden kurtulmak istiyorum. Yardıma ihtiyacım var.

  1. Merhaba. 3. gözünüzün açıldığını nereden biliyorsunuz. Yaşadıklarınız psikolojik te olabilir. Depresyona girmiş te olabilirsiniz. Lütfen öncelikle bir psikologla görüşüp onun görüşlerini alın.

 37. blank Dogan dedi ki:

  Hocam bu yaptığımız herşey bilinçaltı sayesinde mi oluyor mesela olumlamalar ile aura yi güçlendirebilirmiyiz

  1. “Yaptığımız şey” derken?

   Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği

   Çok farklı teknikler kullanılabilir.

 38. blank Sue Smith dedi ki:

  16 yaşındayım 5 yıldır örngörü yeteneğim var gördüğüm her rüyayı hatırlarım bazen lucid rüya gördüğüm de olur. Loş ışıkta ve karanlıkta aura da görebiliyorum ve sezgilerim kuvvetlidir. Bundan iki yıl önce iki farklı çok garip kâbus gördüm tek ortak noktaları fötr şapka takan bir adamın gölgesinin olmasıydı. Ve bu yıl bazı gölgeler görmeye başladım. Önce göz yanılması sansam da belli aralıklarla olmaya başladılar (gördükten sonra 1-2 gün rüyalarımı hatırlayamıyordum). Son bir aydır ise bir rüya dışında hiçbir rüyamı düzgünce hatırlayamıyorum. (Ben ve hatırlayamadığım birsinin olduğu bir rüyaydı ve ikimiz de rüya olduğunun farkındaydık) Bu konuda bir yorumunuz var mı ? (Bu şapkalı gölge adamı öngörü yeteneği olan başka bi arakadaşım da görmüştü)

  1. Net bir şey söylemek zor. Farklı varlıklar veya rüyalara nüfuz edebilen insanların müdahaleleri de olabilir. Bazı insanlar enerji çekebilir. Diğer varlıklar yetenekleri kullanabilir.

   Ruhsal yeteneğe sahip olan insanların belli dönemlerde bu yetenekleri azalır. Bunlar astrolojik etkilerle ilgilidir. Bilinçaltınız bu yaşadığınız farkındalıktan etkilenip size bir mizansen hazırlamış ta olabilir. Size özel bir durum olduğu için sadece ihtimallerden bahsedilebilir.

   Olasılıkları yazarak ipucu arayabilirsiniz.

 39. blank Hülya dedi ki:

  Merhaba,aşık olduğum adamla ayrıyız,unutamıyorum ve kedisi var,bi gün siyah bi kedi bi ortamda yanıma yaklaştı,arkadaşım vurup göndermek istedi, yapmamasını söyledim kediyi süt filan verdim,ilgilendim biraz sonra o sütünü içerken,kediye eski sevgilimi çok sevdiğimi ve çok özlediğimi ona iletmesini söyledim,o gün öğlen oldu bu olay,ve aynı günün gecesi eski sevgilim sosyal medya hesabının profil resmini siyah bi kedi yaptı,mesajım iletildiğini düşünüyorum,ancak profilini siyah kedi yapmasının ne anlama geldiğini çok merak ediyorum,yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim

  1. Merhaba. Düşünceler yeterince yoğunlaştığında mutlaka karşı tarafa iletilir. Ne kadar algılandığını bilemeyiz. Belki gördüğü siyah kedinin resmi o an dikkatini çeker ve paylaşır. Dikkatini çekmesini sağlayan şey sizin düşüncelerinizin onu etkilemesi olur. Her düşünce karşı tarafta farklı şekilde yansır.

 40. blank Hilmi dedi ki:

  Doğum haritam inceleyip ruhsal yeteneğim konusunda yardımcı olabilir misiniz

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Bir süre vaktim olmadığı için bakamıyorum ne yazık ki. Müsait olduğumda tekrar bakmaya başlarım.

 41. blank Yasin.yavuz dedi ki:

  Telepati ile kavga ettigim kişiler bana saldırıyo garip sesler düşünceler vücudumda oluyo bunuda kavga ederken sürekli telepati ile sana neler yapcaz bak dediler ordan arştırdım telepati ile vücudumda aynı yazanlar oluyo bu bagı nasıl kapatırım acaba allah rızası için bana bi yardımcı olun nolursunuz

  1. Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Nasıl Geliştirilir? konunun sonlarında bilgi veriliyor. “Kendimize Telepati Yapılmasını Nasıl Engelleyebiliriz?” başlığı altında. Takıldığınız nokta olursa yazarsınız.

 42. blank Sibel dedi ki:

  Siteye uye olmak icin ucret oducezmi acaba

  1. Hayır böyle bir talep yok. Ücretli bölümler herkese açık olduğunda duyuru ile bildirilir.

 43. blank zeynep aydız dedi ki:

  iyi günler. doğum haritamı yorumlayabilir misiniz? yazınızı okuduğum fakat pek anlayamadım.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   İyi günler. Bir süre vaktim olmadığı için bakamıyorum ne yazık ki. Müsait olduğumda tekrar bakmaya başlarım.

 44. blank Tuğba dedi ki:

  Merhaba bu sıralar üst üste karabasan dedigim olayı yaşıyorum üstelik bir şeyin beni sürüklediğini hissettim bilincim acikti dualari okumaya calisiyorum kesin olarak nasıl kurtulurum

  1. Merhaba. Yatmadan önce yattığınız alanı 7 Ayetel Kürsi okuyarak daire içersine alın.

   21’er defa sabah ve yatmadan önce aşağıdaki ayetleri okuyun. Bir suya okuyarak suyu da içebilirsiniz.

   1-Rabbî ennî messeniye’ş-şeytânu binusbin ve azâb. (Sad, 38/41)
   2-Rabbi eûzü bike min hemezâti’ş- şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun. (Muminun, 23/97-98)
   3-Ve hifzan min külli şeytânin marid. (Saffat, 37/7)

   1- Gerçekten şeytan bana bir yorgunluk ve işkence dokundurdu.
   2- Ya Rabbi! Şeytanların vesveselerinden, onların yanıma sokulmalarından sana sığınırım.
   3- Ve orayı/dünya semasını her türlü şeytandan koruduk.

   Bunların dışında auranızı güçlendirme çalışmaları da yapabilirsiniz.

   Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği

 45. blank Aras dedi ki:

  Selam öncelikle ben shifting yapmak isteyen birisiyim eger kesin ve net iseniz shifting de yaptiklarimiz gunahmi mesela birini oldurmek olsum v.b seyler gunah olurmu bazi insanlar olur diyolar bazilari ise olmaz diyolar hangisine inanacagimi bilemiyorum

  1. Birini öldürmekten kastınız? Madde boyutu dışında mı? Farklı bir boyutta mı?

 46. blank Hira Nur dedi ki:

  İyi günler. Geçen sene ders çalışırken uyuya kalmıştım masamda, yatağa geçmeye karar vermemden biraz sonra da kulağıma Arapça bir şeyler okunduğunu duymaya başladım. O kadar yüksek sesteydi ki, uyandım. Fakat fiziksel olarak değil, ruhen uyandım. O kadar garipti ki, aynı uyku pozisyonundaydım ve gözlerim kapalıydı ama odamı çok net görebiliyordum. Sağa bakmamla beraber siyah, bulutumsu bir varlığın beni izlediğini gördüm. Onu gördüğümde içimdeki ani korkuyla uyanmaya başladım ve uyanırken konuşma sesleri duydum farklı bir dilde. Bu olay olduktan sonra aynı varlığı farklı formlarda beni masa altından, başka bir evin penceresinden vb. izlerken gördüm. Bazılarında bana zarar vermek istiyordu, boğazıma atlayıp beni boğmaya çalışıyordu. Lakin ben fazlasıyla korkak olmama rağmen ona aynı şekilde saldırıyordum. Bazılarında ise beni sakince izler gibiydi. Hala nadir de olsa görüyorum onu rüyalarımda. Bu varlık benim hayal ürünüm mü yoksa gerçekten başka bir boyuttan beni mi izliyor? Eğer öyleyse beni izlemesinin ve zarar vermeye çalışmasının nedeni ne olabilir? Ve bana gerçekten zarar verebilir mi? Teşekkürler.

  1. İyi günler. Eğer bu tür konularla bilinçaltınızı etkileyecek kadar ilgili değilseniz hayal ürünü olduğunu sanmam. Siz korkuyorsunuz ama onun size zarar vermek istediği kanısına nasıl vardınız? Bence asıl önemli olan bu varlığın sizinle irtibat kurmasına neden olan şey nedir? Onu bulmanıza gerekir. Bu tür şeyler sebepsiz olmaz.

   Zarar verebilir mi? Cinler insanları Nasıl Etkiler? Psikolojik ve Fiziksel Etkileri konusunda bir açıklama vardı.

 47. blank Pınar Yetimoğlu dedi ki:

  Araba kazasi gecirecegim bir anda direksiyonun kendiliginden dondugunu gordum. Arkadan gelen arac yandaki direge carpti ve parcalandi. Aractakiler benim gorduğümü soyledigim seye gulduler. Kimse inanmadi. Ama ben ne gordugumu biliyorum. Direksiyonu kim cevirmis olabilir?

  1. Buna net cevap vermek zor. Ancak yaşadığımız boyutta yalnız değiliz. Benzer olaylar çok fazla ancak somut delil olmadığı için bir şey diyemeyiz. Ama insanın koruyucu melekleri olduğunu biliyoruz. Yaptığımız iyilikler, verdiğimiz sadakalar, yapmış olduğumuz dualar veya bir başkasının bizim için yapmış olduğu dualar zor anlarda bu şekilde bazı mekanizmaların çalışmasına neden olabilir.

 48. blank Selin dedi ki:

  Merhaba ben yaklaşık olarak 3-4 gündür inanılmaz bir enerji düşüklüğü yaşıyorum kendi odamdan çıktığım anda uykumu tamda almış olsam ayakta duracak kadar bile gücüm olmuyor fakat odama döndüğüm anda tekrar çok iyi hissediyorum bütün enerjim düzeliyor bunun sebebi nedir ?

  1. Merhaba. Odanızda evin diğer yerlerine göre yaptığınız özel bir çalışma var mı? Ek olarak Psişik kategorisi altındaki konulara bakabilirsiniz.

 49. blank Bedri dedi ki:

  Merhaba benim başımın üzerinde devamlı bir enerji geziyor. Sanki bazen beynimi oyuyor gibi oluyor. Elimi üstüne koyunca kesiliyor. Bu konu da fikriniz varmıydı acaba.

  1. Merhaba. Başın üzerinde bulunan enerji merkezleri açılmış olabilir. Herhangi bir çalışma yapmış mıydınız?

 50. blank Itır hacer dedi ki:

  Merhabalar, ücretsiz doğum haritası analizine vaktiniz el verdiğince baktığınızı söylemişsiniz. Eğer müsaitseniz bana da bakar mısınız bilgilerimi sizinle mailden paylaşabilirim.

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Bir süre vaktim olmadığı için bakamıyorum ne yazık ki. Müsait olduğumda tekrar bakmaya başlarım.

error: Korumalı İçerik!