Soru Sor

Parapsikoloji hakkında soru sor, merak edilenler, bilinmeyenler

Soru Sor

Parapsikoloji ve parapsikoloji ile ilgili aklınıza takılanları, yaşadığınız ve anlam vermekte zorlandığınız konuları bu sayfa altında sorabilirsiniz.

Sorularınızı öncelikli olarak ilgili makalelerin altında sormaya özen gösteriniz. Bu şekilde sürekli tekrar eden benzer sorular ortaya çıkmamış olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 705 YORUM
 1. blank Velat dedi ki:

  Merhaba. 3. Gozumu nasil acarim? Veya acmak icin ne yapmam gerekiyo? Ama bunun icin dini yonler denemek istemiyorum.

 2. blank JİVD BOSS dedi ki:

  Rica etsem doğum haritamı yorumlayabilirmisiniz

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Lütfen mail adresinize gönderilen maili cevaplayınız.

 3. blank Oğuz dedi ki:

  Merhaba. Üçüncü göz aktivasyonu yaşıyorum. Birtakım varlıkları henüz görmüyorum ama göreceğim zamanda gelecek. Bir rehber bulmam imkansız. Korkmak istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor? Cevaplarsanız çok sevinirim…

  1. – 7 Ayetel kürsi
   – 7 Fatiha
   – 7 Nas
   – 7 Felak
   – 7 İnşirah
   – 11 İhlas

   Okunarak yanınızda bulunan suya ve üzerinize her okumada üflenir ve okuma sonunda içilir. Yetersiz gelirse 7 rakamı 11’e çıkarılır. Sabah ve yatmadan önce okunur. Her gün yatmadan önce Bakara suresi okunur veya sesli dinlenir.

   Eviniz, odanız veya yatağınızın etrafı elinize bir çubuk alınarak (herhangi bir ahşap cisim) 7 Ayetel kürsi ile birlikte çizilir. Okumaya ve çizmeye aynı andan başlarsınız.

   Bu konulara uzaksanız İmajinasyon Kategorisi altındaki konulardan imajinasyon çalışması yapabilirsiniz. Bu çalışmalar ile auranızı nasıl güçlendireceğinizi Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği konusunda bulabilirsiniz.

 4. blank Soner dedi ki:

  Merhabalar, telepati yapabiliyorum ama bu sürekli olmuyor. Mesela bugün yaptıysam yarın yapabileceğime dair tüm inancımı kaybediyorum ve yapamıyorum. Bu sürekli bi döngü şeklinde böyle ilerliyor yani bunu yapabilmeye karşı inancım iki oluyorsa beş gün olmuyor. Bunun için bi öneriniz veya bi zihin arındırma yöntemi var mı ?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Doğum haritanızı çıkartarak Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunu inceleyin. Doğuştan yatkınlığınız varsa zihninizdeki şüpheleri ortadan kaldırın. Doğum haritanızda telepati ile ilgili konumlar yoksa yapmanız gereken sadece yeterli bilgi edinip sabırla ilerlemektir. Başarmak veya Başaramamak gibi kelimeleri zihninizden çıkarın. Sadece yapmanız gereken konulara yönelin. Bir plan hazırlayıp planı aksatmadan uygulamaya çalışın. Telepati Kategorisi altında gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

 5. blank Sıla dedi ki:

  Selamlar 🙂 kendi auramiz ve enerjimizle başkalarını koruyabilirmiyiz?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Selamlar. Evet bunu yapabilirsiniz. Enerji transferi yapılabilir ve enerjiler dengelenebilir.

 6. blank Canan dedi ki:

  Doğum haritamda Neptün Antares in Üzerinde , algol var,aldebaran yıldızı Üzerinde Merkür var .Neptün yay da ,Mars balık 1. Ev , Plüton jüpiter ve Merkür ve Neptün mistik dörtgen oluşturmuş benim doğaüstü ilimler olarak ne yapmam lazım

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Sezgileriniz güçlü olur. Bir olay olmadan önce olacakları hissedebilirsiniz. 6. hissiniz olumsuz etkilenmemişse yaşamınızın her alanında kullanabilirsiniz. Aldebaran etkisi de sezgilerinizi olumlu yönde etkileyebilir. Bu yıldız belli dönemlerde gizli bilgilerin alınmasında kullanılır. Yardıma ihtiyacı olanlara sezgilerinizi kullanarak önerilerde bulunabilirsiniz. Kararsız kalan insanlara destek olabilirsiniz. Bilinçli faaliyetler sezgileri etkileyebileceği için düşüncelerinizin etki altın kalmaması gerekir. Aklınıza ilk gelenlere odaklanın.

 7. blank Şebnem dedi ki:

  Merhabalar, YouTube’da bi kadın var parapsikoloji konusunda bilgiler veriyor. Durugörü ile alakalı bi videosuna denk geldim. Videoda durugörüyü kendi yararımız için kullandığımız zaman bu gücümüzün zayıflayacağını ve bu yüzden durugörü ile aldığımız bilgilerin yanlış bilgiler olacağını söylüyordu. Ben sizin yazılarınızdan öğrendiğim kadarıyla varlıklar müdahale etmediği sürece bilgilerin yanlış olacağını düşünmüyorum. Yine de siz daha iyi bilirsiniz tabi. Sizce bu kadının söylediği gerçekten doğru mu?

  1. blank Elif Sude dedi ki:

   Merhaba. Hiçbirimiz daha iyi bilmeyiz, her birimiz farklı pencerelerden bakıp kendimizce biliriz.

   Ben bu konuyu şu şekilde açıklamaya çalışayım. Konu kendi yararımıza olup olmaması değil. Ruhsal yetenekler doğal halinde doğru bilgiler sunar. Ancak bilinçli olarak “şunu öğreneyim” dediğimiz anda mekanizmaya bilincimiz müdahale ettiği için sonuçlar değişir. Durgun akan suya elimizi batırdığımızda meydana gelen dalgalanmalar gibi. Durgun halinde suya baktığımızda kendimizi görürüz ancak elimizi batırdığımızda meydana gelen dalgalanmalar görüntüyü bozar.

 8. blank Esin dedi ki:

  Merhaba doğum haritası analizi yaptırdım ve durugoru ve ön sezi konusunda yeteneklerim çok yogun ancak ben bunları vesvese olarak adlandiriyordum ve bakan astrolog bu konuda spritüel eğitim almami bu yeteneklerinden korkmamami söyledi Türkiye’de spritüel eğitim nereden ve kimlerden alınır yardım eder misiniz

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Evet yeteneklerinizden korkmamalısınız. İlerledikçe size sorun çıkarabilecek konumlarınız bulunmuyorsa yeteneklerinizi değerlendirmeniz sizi de mutlu edecektir.
   Eğitim konusunda ne yazık ki bir şey söyleyemem. Şu aşamada kendiniz bilgi toplamaya ve kendinizi tanımaya çalışın. Zamanla sizin için uygun olanı istemesenizde bulursunuz.

1 6 7 8
error: Korumalı İçerik!