Soru Sor

Parapsikoloji hakkında soru sor, merak edilenler, bilinmeyenler

Soru Sor

Parapsikoloji ve parapsikoloji ile ilgili aklınıza takılanları, yaşadığınız ve anlam vermekte zorlandığınız konuları bu sayfa altında sorabilirsiniz.

Sorularınızı öncelikli olarak ilgili makalelerin altında sormaya özen gösteriniz. Bu şekilde sürekli tekrar eden benzer sorular ortaya çıkmamış olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 519 YORUM
 1. zeynep dedi ki:

  merhaba emre bey rüyarımda gördüğüm olaylar ve kişiler biraz zaman geçtiğinde veya o günler içinde yaşanıyor yada bana ulaşıyorlar hislerimin çok kuvvetli olduğunu herkes söyler bir iş olmayacak desem olmaz kötü bir şey olacak desem yaşanır geçen gün bir arkadaşımla şans oyunu oynarken hislerime dayanarak yapma dediğimi yapmadı yap dediğimi yaptı ve hayatında ilk defa böyle bir şey olduğunu söylüyor yolda geçen adamı zihnim bi anda ilerideki eve sokuyor benden bağımsız ve adamı izlediğimde o eve giriyor bazı televizyon programlarında bu kağıtta dediğim zaman o kağıtta çıkıyor bunları yapmak için ne bir uğraş ne de bi çaba göstermiyorum çoğu kendiliğinden meydana geliyor üzerine gideceğim konunun veya olgunun ne olduğunu bilmiyorum hayatımdaki eski erkek arkadaşlarım ikisi de birbirinden bağımsız ve bambaşka insanlar ancak birinin psişik özellikleri olduğunu biliyordum diğeri ise genlerden gelen üçüncü göz olduğunu söylüyordu dedelerinin dedesi büyük bir alimdi bunların şans eseri veya tesadüf olduğunu düşünmüyorum en yakın arkadaşım ise parapsikoloji ile ilgilendiğini sonradan söylemişti hayat beni bunlara çekiyor yada karşıma çıkartıyor size sorum ise gerçekten bir şey var mı yoksa basit tesadüfler mi

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Zeynep Hanım.

   Tesadüf diye bir şey tabiki yok. Bir şey varsa, olmuşsa sebebi vardır. Nacizane tavsiyem öncelikle doğum haritanızı inceleyin orada kendinizi bulacaksınız.
   Anlattığınız özellikleriniz premonisyon adı verilen önsezi yeteneği ile ilgili Premonisyon Önsezi Gelecekteki Olayları Hissetme konusundan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

   Araştırmak için şu konulara bakabilirsiniz.

   Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları
   Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler?
   Doğum Haritasında Önsezi Yeteneği Kazandıran Konumlar

 2. S.Firdevs Kalkan dedi ki:

  Emre bey size ulaşabileceğim bir mail adresi var mı?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Buyurun buradan yazabilirsiniz Firdevs Hanım.

 3. Neva dedi ki:

  Emre bey merhaba. Öngörü yazınızda maç denemesi yapmamızı önermiştiniz. Ben de uyumadan önce maç yerine yarın arkadaşımın sabah kaçta yazacağını görmek istedim. Bir saat gördüm ama yanlış çıktı. “Her şey ilk denemeye göre değişir” demişsiniz yazınızda. Şimdi ne yapacağım? Ve size hangi mailden ulaşabilirim

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Neva Hanım.

   Yazıda “Her şey ilk denemeye göre değişir” ifadesini bulamadığım için bir şey diyemiyorum. Eğer Prekognisyon Öngörü Yeteneği Nasıl Geliştirilir? konusundan bahsediyorsanız orada “Alıştırmalar Öngörü Yeteneği Olanlar içindir” notunu düşmüştüm. Sadece yeteneğin kontrol altına alınabilmesi için yapılması gereken çalışmalar.

   Eğer sizde öngörü yeteneği var ve geliştirmek istiyorsanız herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Gördüklerinize müdahil olmayın. Hiçbir şeye müdahale etmeyin. Normalde gördükleriniz sizin istek ve arzularınızla ortaya çıkmazlar, çalışma yaptığınızda müdahale ettiğiniz için normalde doğru görecekleriniz/hissedeceklerinizde yanlış çıkabilir. Sonuca odaklanmayın. Ruhsal yetenekler ve geliştirilmesi “oldu”, “olmadı”, “başardım”, “başarmadım”, “yapabiliyorum”, “yapamıyorum” şeklindeki yargılarla hareket edeceğiniz bir alan değil. Konuda anlattığım noktalara dikkat edin, sadece yapın, yazmaya ve okumaya başladığımız ilk dönem gibi düşünün.

 4. büşra duman dedi ki:

  emre bey size nasıl ulaşabilirimmm

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Buyrun Büşra Hanım, buradan yazabilirsiniz. Özel bir durumsa yorumda yazdığınız mail adresine yazarım.

 5. Selma ÇETINKAYA dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Buyrun Selma Hanım, buradan yazabilirsiniz. Özel bir durumsa yorumda yazdığınız mail adresine yazarım.

 6. Aynur Yüksel dedi ki:

  Ben küçükken uyanık iken, otururken veya uzanıp öylesine yatarken, ama uyanık iken, boşluğa daldığımda iç içe renkli halkalar görürdüm. En içreki halka büyür büyür en sona gelir, büyürken de renk değiştirirdi. İç içe renkli halkalar şeklindeydi. Sarmal halka değil. Suya düşen bileyin halkaları gibi… içyen dışa doğru büyüyen ve renk değiştiren halkalar…
  O zamandan beri merak ederim nedir bu halkalar ?

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Enerji ve ışık hüzmesi şeklinde görülen daire ve halkalar “Orb” olarak ta adlandırıyor. Bu tanım madde ötesi varlıkların bize daire veya halka halinde görünmesi olarak ifade edilir. (Tanıma melekler ve cinler de dahil edilir)

   Bunun dışında görülenler insanın bedeninden yansıyan enerji ve aura ile de ilgili olabilir.

 7. Serin dedi ki:

  Merhaba, olumlama cümlelerimi tek kulaklıkla dinleyebilir miyim, sorun olur mu?

  1. Merhaba. Sol kulağınıza takarak dinleyebilirsiniz, sorun olmaz. Çift kulaklık binaural etkiler için gereklidir sadece.

 8. Mücahit dedi ki:

  Ben bugün, 3 gramlık üzerlik tohumunu suda kaynatıp suyunu ve tohumları yuttum. Kaç saat geçtikten sonra, normal beslenmeme devam edebilirim.

  1. En azından 2 gün geçmesini bekleyin.

 9. Tomris dedi ki:

  Emre bey merhaba ,, kendimi bildim bileli ökült konulara ilgim var .. Fakat daha önce hiç deneyimlemedim ve hep göz ardı ettim ..1 ay önce tamamen bilinçsizce fakat odaklanarak hayatımda ilk defa telepati yaptım .. Telepati yaparken telepati yaptığım kişi ile birlikte oturup kahve içtiğimi düşledim tamamen rasgele .. ertesi gün hem telepati yaptığım kişi seni rüyamda gördüm diye yazdı .. Hem de çok da bağım olmayan sadece selamlaştığım bir kız arkadaşım seni rüyamda gördüm diyerek rüyasında beni biriyle kahve içerken gördüğünü söyledi .. Yani benim kurgumu rüyasında görerek bana anlattı .. İşi bilen bir astrologa sorduğumda o kızın benim ruh eşim olduğunu söyledi ve aynı zamanda telepatik anlamda çok ciddi bir yeteneğim olduğunu ve bumu bilinçsizce kullanmamam gerektiğini vurguladı .. Dün ise tekrar telepati yapmayı denedim .. Fakat çok alakasız biri seni rüyamda gördüm diye yazdı .. Bunların sebebi nedir ?? Yani telepati yaptığımda neden telepati yaptığım kişilerle birlikte başka insanların da rüyalarına giriyorum ? Ve bu olanlar gerçekten güçlü bir telepatik yeteneğin göstergesi mi ? Sitenizi yeni keşfettim ve size sormak istedim .. Şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba Telepati kategorisi altında telepati ile ilgili tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Diğer konularda değinilmişti ama ben kısaca özetlemeye çalışayım.

   Sizin doğuştan telepati yeteneğiniz varsa ve henüz hedefe odaklayacak kontrole sahip değilseniz frekans uyumunuzun olduğu insanlarda sizin kurgularınızı algılayabilir. Örnek çok uygun değil ama yaşadığını durumu 5. katın balkonundan zemine su akıttığınız sırada balkona çıkan veya camdan bakan insanların da akan suyu görmesine benzetebilirsiniz. Sinyaller kontrolsüzse algılayabilecek hassasiyete sahip insanlarda algılayabilirler. Tipik radyo sinyalleri benzetmesinde olduğu gibi. Siz evinizden yayın yaptığınızda arkadaşınızın radyo frekansını hedeflersiniz ama o sırada o frekansa yakın olanlarda yaptığınız yayını alabilirler.

   Kontrolünüzü güçlendirmek için telepatik alışverişinizin iyi olduğu bir arkadaşınızla Telepati Aşamaları ve Telepati Deneyi konusunda anlatılan alıştırmaları yapmaya çalışın. Ayrıca sonuçların daha tatminkar olması için alıcıları yakından tanımaya veya onlara özel noktaları dikkate alarak bağlantı kurmaya çalışın. Telepatide Alıcı Özellikleri Telepatik Alıcı Etkisi

 10. Tuana T dedi ki:

  Size nerden ulaşabilirim

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Yoruma girdiğiniz maile yazdım.

 11. zeynep kutal dedi ki:

  herkese merhaba siteyi daha öncede inceleyip şimdi katıldım aranıza. astroloji öğrencisiyim. emre bey size direk nasıl ulaşacağım bulamadım

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba, Hoşgeldiniz. Site mail hesabından size yazdım oradan yazabilirsiniz. Müsait olduğumda bakarım.

 12. Deniz Baran Şeran dedi ki:

  İyi günler kolay gelsin imajinasyon çalışmak için derin trans şartmı ikincisi derin transı başaramıyorum sadece vücudumda az uyşukluk hissediyorum

  1. E. Emre Sönmez dedi ki:

   İyi günler teşekkürler.
   Hayır derin transa girmek şart değil sadece alfa ve teta evresine gireceğiniz için imajinasyon yeteneğinizi daha iyi kullanmanızı sağlar.

   Doğum haritanızda imajinasyon yeteneğinizi destekleyecek konumlar yoksa düzenli ve disiplinli bir şekilde çalışmanız gerekir.

1 4 5 6
error: Korumalı İçerik!