Açılış ve Amacımız Hakkında

Açılış ve Amacımız Hakkında

Açılış ve Amacımız Hakkında

Sitemiz Ülkemizde Parapsikoloji alanında akademik düzeyde çalışma yapılabilmesi, bu alanda ilgisi bulunanları bir araya getirebilmek ve kamuoyu oluşturabilmek amacıyla kurulmuştur.

2005 tarihinde akreportal.net ile başlayan çalışmalarımız genelportal.com (Şu an bu adreslerde faaliyetimiz yoktur) alt birimlerinde telekinezi ile ilgili bir forum açılması ile devam etmiş yoğun ilgi üzerine telekinezi.org sitesi daha sonrada telekinezi.com; konuları daha ayrıntılı bir şekilde ele alabilmek ve alanları ayırmak amacıyla astralseyahat.net ve telepati.org ile devam etmiştir. Tüm sitelerin bu site üzerinde yönetimi ve tek çatı altına taşınması gündeme geldiğinde carnim_rama (Gizem Cünüş)’nın vefatı üzerine proje, yönetime yeni arkadaşların alınması amacıyla ertelenmek zorunda kalınmıştır.

Mevcut Yayınımız

Şu an telekinezi.com telepati.org ve astralseyahat.net üzerinden yayınımız devam etmektedir. Telekinezi.com, Telepati.org ve Astralseyahat.net forum formatında yayın yapmaktadır. Ayrıca doğum anında alınan etkilerin tespiti amacıyla astroloji alanında akrep-burcu.com sitesi yayın yapmakta elde edilen veriler astroloji kategorisi altında değerlendirilmektedir.

Bunlara ek olarak, çalışmalara katkı sağlamak amacıyla Sun’i frekans analiz ve araştırmaları, Sun’i frekans üretimleri ve telkin çalışmaları yapılmış edinilen bilgiler üyelerle paylaşılarak istifadelerine sunulmuştur. Türkiye Parapsikoloji olarak bu alandaki çalışmalarımızı dosyalar bölümünden paylaşarak kullanıma sunmayı düşünüyoruz.

Amacımız

Temel amacımız dünyadaki gelişmeleri de takip ederek, Parapsikoloji’nin ülkemizde daha iyi ve doğru bir şekilde tanınması, bu alanlara ilgisi olanların yardım alabilecekleri, bilgi ve becerilerini geliştirebilecekleri güvenilir bir platform oluşturmaktır.

Bizler göremedik; bir gün ülkemizde de Parapsikoloji veya başka adlar altında akademik düzeyde eğitim verildiğini görmek ümidi ile…

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. AkrepKral dedi ki:

  Parapsikoloji standart çizginin dışında kalanların alanı, en büyük sıkıntı ise tam olarak ne istendiğinin bilinemeyişi eğer bu durumun herhangi bir sorundan kaynaklanmadığına eminseniz öncelikle tam olarak ne istediğini belirlemeniz size kolaylık sağlayacaktır.

  Parapsikolok mu olmak istiyorsunuz?

  Kendinizi geliştirmek mi?

  Kendinizi göstermek ve Egonuzu tatmin için gösteriş mi?

  Sınırlarınızı keşfedip madde ötesine uzanmak mı?

  Sorular hazırlayın ve cevapları belirginleştirmeye çalışın.

 2. furkan dedi ki:

  devamlı farklı şeyler düşünmek istiyorum kafam çok dolu gibi farklı hissediyorum her yolu denedim olmadı bu enerjimi atmak istiyorum bu enerjimi yönlendirmek istiyorum.

error: Korumalı İçerik!