Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi?

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi?

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi?

Biyokinezi ile göz rengi, saç ve ten rengi değiştirilebilir mi? Biyokinezi ile boy uzatılabilir mi?

Evet hepsi yapılabilir ancak sanıldığı kadar kolay değildir. Sadece müzik dinleyerek veya video izleyerek kısa sürede istenilen sonuçların alınabilmesi çok zordur. Ancak biyokinezi ile göz, saç ve ten rengi değiştirmek veya boy uzatmak tümüyle imkansız demek te doğru değildir. Değişimler iki başlık altında incelenebilir.

 • İstemsiz değişimler
 • İstemli değişimler

1- İstemsiz Değişimler

Renk, yapı ve şekil değişiklikleri bedenimizin normal seyrinde, hastalık veya kazalar sonrası meydana gelir. Büyük kısmı yaşlılık, kazalar, travmalar ve hastalıklar sonrası pigmentlerde ve kemik yapısında meydana gelen değişimlerle ilgilidir. Tıbbi müdahaleler ve genetik etkiler dışında değişimin engellenmesi çok zordur. Madde boyutunun değişmez kuralı, başlangıcı olan herşeyin bir de sonu vardır. Normal süreçte, canlı organizmalardaki değişimler geciktirilebilir ama mevcut koşullarda durdurulamaz.

2- İstemli değişimler

Bu değişimler biyokinezi adı verilen ve kontrollü bir şekilde belli tekniklerin uygulanması ile veya doğal olarak aşırı istek sonrası ortaya çıkan değişimlerdir. Bir başkasının yüzünde görüp beğendiğimiz bir izin, renk değişiminin veya lekenin bizim yüzümüzde de çıkması gibi. Arzu ve istekler doğal bir biyokinizi süreci başlatarak değişimlere neden olur.

İstemli değişimlerde yoğunluğun genetik yapımıza ve pigmentlere etkisi önemlidir. “Olacak mı bir denemek istiyorum” tarzı yaklaşımların bir etkisi yoktur veya çok azdır.

Değişimi Tetikleyen Mekanizmalar ve Yoğunluk

Kendimizle ilgili meydana gelen değişimlerin temelinde yoğun istekler vardır. Bu durumun neye benzediğini kavrayabilmek için şu iki örneğe bakalım.

 • Hayatınızda çok değer verdiğiniz ve sevdiğiniz bir arkadaşınızla yolda giderken güç testi yapmak için hemen önünüzde duran aracı sadece eller kullanılarak kimin kaldırabileceği üzerine iddiaya girdiniz. Her ikinizde aracı hafifçe yerinden oynatabildiniz.

Bu ve benzer durumlar iç mekanizmalarımızda herhangi bir açılıma neden olmaz ve sadece gerektiği kadar güç tüketilir. Göz rengi değiştirmek için video izlemek veya müzik dinlemek gibi.

Gerçek değişim ve açılımlar aşağıdaki örnekte yaşanmaktadır. (Hoş bir örnek değil, kimsenin yaşamamasını dilerim)

 • Çok sevdiğiniz, hayatınızda herşeyinizi paylaştığınız ve değer verdiğiniz arkadaşınızla, eşiniz, çocuğunuz veya çok sevdiğiniz bir yakınınızla araçla yolda giderken aniden önünüze çıkan araç nedeniyle kaza yaptınız. Siz hafif yaralı olarak kurtuldunuz ancak birlikte olduğunuz insan ters dönen ve yanmaya başlayan aracın altında sıkışıp kaldı.

Bu durumda insan tek bir şeye odaklanır “kurtarmak”. Bu o kadar yoğun bir odaklanmadır ki, bedenin kullanabileceği enerjinin kat kat üzerine çıkılır ve normal şartlarda kaldırılamayacak bir otomobil o durumda kolayca kaldırılabilir.

Biyokinezi ile göz ve saç rengi değiştirmek içinde benzer yoğunlukta bir odaklanmaya gereksinim vardır. Bedensel değişimlerde genetik faktörler ve dna etkileşimi de önemli olduğu için bu değişimi tetikleyebilecek güçte bir yoğunluğa ve motivasyona gereksinim vardır.

Neden Yüksek Bir Odaklanma Gerekir?

Başardıktan sonra mı inanırsınız, inandıktan sonra mı başarırsınız?

Herşey gibi bedenimiz ve bedenimizi oluşturan her bir parçada bilincimizle bağlantılıdır. Hücre, genler ve dna değişimlerinde samimiyet, ciddiyet ve yoğunluk son derece önemlidir. Neyi neden ve ne için yaptığımızı bilerek oluşturulan yüksek farkındalık tüm yaşamımıza etki eder.

Yoğunluğu belirleyen temel unsurlar

 • İhtiyaçlar
 • İstek ve
 • Ego dur.

Bu unsurlar genişletilebilir.

Teta Dalgası” konusunda da bahsettiğim gibi dna ve genetik etkiler teta evresinde gerçekleştirilebilmektedir. Bu evrede verilen telkinler doğrudan genetik yapımızı etkilediği için Biyokinezi ile göz rengi, saç rengi, ten rengi veya boy uzatma gibi değişimler ancak bu evreye inilebildiğinde mümkün olabilir.

Teta evresi neden önemlidir? Teta evresi tüm dış etkenlerin devre dışı kaldığı ve telkinlerin doğrudan etki ettiği bir evredir. Bu evrede bilinçli bir şekilde kalınabilirse derin hipnoz evresinde oluşturulabilen izler oluşturulabilmektedir.

Teta Evresi ve Değişimin İçsel Mekanizması

Hipnozda bir insana, eline şu an iğne batırıyorum dediğinizde parmağınızla dokunduğunuz yerde iğne batırılmış gibi bir iz ortaya çıkar. İzin nasıl olacağı hipnoz edilenin bilinçaltında bulunan benzer vakalarla ilgili bilgilere dayalıdır. Daha önce iğne batırıldığında kanama olduğunu görmüşse kanama da olabilir. İğne batırıldığında şişlik meydana geldiğini biliyorsa elinde şişlik meydana gelir. Bir başkasının eline iğne battığında çok acı çektiğini ve bağırdığını görmüşse benzer refleksleri kendisi de gösterebilir.

Gerçekte eline iğne batırılmadığı halde böyle bir değişim nasıl meydana gelebilir? Düşünce, bilgi ve inanç sayesinde. Normal yaşamımızda böyle bir şeyin olmayacağını biliriz. Beta dalgaları evresinde gerçeklik daha yoğundur. Teta dalgaları evresinde ise gerçeklik, sadece düşünceler ve telkinlerle şekillenebilir. (Rüyalarda ve hipnoz altında olduğu gibi)

Yeterince derinlere inebildiğimizde, düşünce madde boyutunu değiştirebilecek iç mekanizmaları tetikleyen etkin bir araca dönüşür.

Biyokinezi İle Değişimde Teta Evresi

Özellikle gençler arasında çok yaygın olan biyokinezi ile göz rengi, saç rengi, ten rengi değiştirme veya boy uzatma gibi konularda başarılı olabilmek için alfa dalgaları ile başlayan sürecin teta evresi ile tamamlanması gerekir.

Bu aşamada mutlaka bilinmesi gereken konular

 • İstediğimiz sonuçları net bir şekilde canlandırabilmek için “imajinasyon
 • Telkinlerin nasıl kullanılacağını öğrenmek için “Telkin Nasıl Hazırlanır
 • Teta evresine girebilmek için “derin trans” çalışmasıdır.

Daha önce meditasyon yapanlar veya bir hipnotizör yardımı ile oto hipnoz yapmayı öğrenenler teta evresini daha kolay deneyimleyeceklerdir.

Biyokinezi uygulamalarınızı konu sonunda vereceğim kısa ve etkili bir biyokinezi tekniği ile yapabilirsiniz.

Biyokinezi ile Boy Uzatmak Mümkün mü?

Biyokinezi ile boyu uzatma konusu renk değişikliğinden farklıdır. Teta evresinde verilecek telkinler ve imajinatif kurgulara ek olarak beslenme ve fiziksel aktivitelere de önem verilmelidir.

Sağlıklı bir beslenme ile yapılacak egzersiz ve sporlar imajinasyon ve telkinlerle destelendiğinde daha sağlıklı sonuçlar alınabilir. Hiçbir şey yapmadan sadece biyokinezi ile boy uzamaz mı? Eğer yaşlanma evresini durdurabilir ve kontrol edebilirseniz ihtiyacınız olan şey uzun yıllar sabretmek olacaktır.

Ancak asıl konu boy sorununun kompleks haline getirilmesi ile ilgilidir. Boy uzatma isteği çoğunlukla Tercih edilen bir mesleki şart veya çevre etkisi ile ortaya çıkan takıntılardan kaynaklanır. Bilinçaltı gerçekten gerekli olduğuna inanılmayan herşeyi etkisiz hale getirecektir.

Eğer amaç boyun uzaması değil bir meslek veya kompleksten kurtulmaksa hedefler bir kez daha sorgulanmalıdır. En azından telkinlerimizi ve imajinatif kurgularımızı buna göre oluşturmalıyız. Telkinlerin odak noktası “herkesin beni boyu uzamış biri olarak görmesini istiyorum” değil, genetik yapı, dna ve buna gerçekten ihtiyacımız olduğu olmalıdır. Odak noktamız genetik ve dna yapısının, boyumuzun uzaması için yeniden düzenlemesi olmalıdır.

Biyokinezi İle Göz Rengi Değiştirme Tekniği

Biyokinezi ile göz rengimizi nasıl değiştirebiliriz?

Bu noktaya gelmeden önce mutlaka bilmeniz gerekenler,

 • Teta evresine geçiş
 • Telkin nasıl oluşturulur ve nasıl hazırlanır?
 • İmajinasyon yöntemleri ve uygulanması

* Eğer farklı bir yöntem bilmiyorsanız “transa nasıl geçilir?” konusunda anlatılan tekniği uygulayarak teta evresine geçiniz. Teta evresine geçtiğinizi nasıl anlayacaksınız? “Teta dalgaları” konusunda teta dalgaları ve teta evresini diğerlerinden ayıran özelliklere bakabilirsiniz.

* Değiştirmek istediğiniz göz rengi ile ilgili telkinleri zihnen tekrarlayınız.

Bilmeyenler için örnek biyokinezi telkini

Gözlerime renk veren pigmentler istediğim renkte değişime uğruyorlar. Değişim beni mutlu edeceği için bedenimi meydana getiren tüm yapılar bu değişime eşlik ediyorlar. Şu an ve her an bu değişim devam etmekte. Göz bebeklerim zihnimde canlandırdığım renge dönüşüyor. Bu değişim aynaya bakıp ben “bu kadar yeter” deyinceye kadar durmaksızın devam edecek.

Telkin metnini kendi özelliklerinize göre değiştirip genişletebilirsiniz.

* İmajinasyon çalışmaları yapın. İmajinasyon Örnekleri kategorisi altındaki konuları inceleyebilirsiniz.

Örnek biyokinezi imajinasyon çalışması

Biyokinezi nasıl yapılır?

Daha önce belirlediğiniz renge sahip bir göz resmine tüm detaylarına inerek bakın. Gözü ve renklerini, gözlerinizi her kapattığınızda ve her istediğinizde görebilmeniz gerekir. Belirli aralıklarla bu uygulamayı tekrarlayın. Doğuştan imajinasyon yeteneği olanlarda bir kaç uygulama sonrasında, gözler kapalı olduğu halde “belirlenen görsel” zihinlerinde net bir şekilde belirecektir. Doğuştan imajinasyon yeteneği olmayanların daha uzun süre çalışmayı tekrarlamaları gerekebilir. Bu çalışma için yeterince zaman ayırmanız önemlidir. Gerekirse bir hafta veya bir ay sadece bu çalışmayı yapmalısınız.

Zihninizde kendinizi dışarıdan görüntüleyin. Kendinize bir kamera ile bakıyormuşçasına gözünüzün içine girin. Hücre seviyesine kadar inin. Değişimleri izleyin. Tüm hücrelerin sizin belirlediğiniz göz rengi için çalıştıklarını görüntülerin. Pigmentlerin eski renkten, gördüğünüz resimdeki gözün rengine doğru değiştiğini hayal edin.

Çok basit gibi görünen bu yöntem bir değişim süreci başlatacaktır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli bir ayrıntı vardır. Bizi meydana getiren iç mekanizmalar, değişim konusunda ne kadar samimi ve inandırıcı olduğumuzu görmek isteyecektir. Bu durum beden ve iç dengelerimizin dış etkenler karşısında beden yapısının korunması için varolan bir koruma önlemi gibidir. Aksi taktirde sadece kendi isteklerimiz değil başkalarının istekleri de, bedenimizi şekilden şekile sokabilecek değişken ve bozuluma müsait bir yapı haline gelebilirdi.

Konuyu zaman buldukça genişletmeye çalışırım.

Benzer çalışmayı ten ve saç rengi değişikliği ile boyu uzatma konusunda da kullanabilirsiniz.

İmajinasyon kurgusu içerisine genleri, dna’ları ve pigmentleri de katarak genişletebilirsiniz. Genler, DNA ve Hücre değişimlerini gösteren videolar izlemeniz imajinasyonlarınızı kolaylaştırarak etkisini artıracaktır.

 

Tıp kavramlarına hakim olmadığım için kullandığım bazı kavramlarda ve kurduğum cümlelerde hatalar olabilir. Kavramları daha çok konuyu açıklayabilmek adına kullanıyorum. Hatalar olursa konuya hakim olan arkadaşların belirtmelerini rica ediyorum.

 

İlgili Konular

Biyokinezi Nedir? Biyokinezi Yapmak İçin Bilinmesi Gerekenler

Telkin Nedir? Telkin Nasıl Hazırlanır?

İmajinasyon Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Beyin Dalgaları ve Özellikleri

 

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi?

06 Ağustos 2019

www.parapsikoloji.net

Son Güncelleme 12 Mart 2022 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. blank Nmr dedi ki:

  Merhaba Biyokinezi Boy Uzatma Tekniğinde Yaş*önemlimidir….ve Doğal Şartlar mı Sağlanmalıdır Beslenme v.b Egzersizler… Ne Kadar Süre Yapmalıyız?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Merhaba. Gelişim evresi tamamlanmadan başlamak avantajdır diyebiliriz. Süre kişiye göre değişir. Etki edecek herşey çalışma dahil edilmelidir. Mesela beslenme konusunda boy uzatma ile ilgili olumlu unsurları da destekleyici olarak kullanabilirsiniz. Önemli olan DNA ve genetik seviyede etki edebilecek güçlü bir bilinç oluşturmaktır. Yapılması gereken kolay değil ancak imkansız da değil. İnsanın genetik haritası çıkarıldı biliyorsunuz. Bu alanda çalışmalar ve uygulamalar da geliştirilmeye devam ediliyor.

 2. blank Gökçe dedi ki:

  Acaba goz rengi, ten rengi, sac rengi veya boy uzatma disinda (burun kucultme gibi) yuzde ya da vucutta ki herhangi bir kisim icin degisiklik yapmak mumkun mudur ?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Genetik yapısına ve DNA’sına etki edebilen insan istediği değişikliği yapabilir. O kadar yüksek bir konsantrasyon halinde bilincinizin açık olması gerekir.

   1. blank HÜSNİYE dedi ki:

    Merhaba. Öncelikle sormak istiyorumki biyokinezi gerçekmi? Biyokineziyi yalanlayanlar var. Eğer biyokineziyle göz rengini değişebiliyorsak bu değişimi başkalarıda görebilirmi? Cevabınız önemli

    1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

     Merhaba. Çok sayıda örneği var. Biyokinezi kategorisi altındaki iki konuda örnekleri ile açıklamaya çalıştım.
     Ancak bu tür çalışmalarda sonuç bir tuşa basıldığında veya bir ekrana tıklandığında ortaya çıkacak türden değil (şu an için). Ruhsal ve genetik boyutta etki edebilecek yoğunlukta çalışmalar gerektirir. Korkunun insanın metabolizmasını etkilemesi gibi. Yaşanan travmaların insan bedeninde meydana getirdiği değişimler gibi. Uzun süre üzüntü, stres ve sıkıntının saçlarda daha hızlı beyazlamaya neden olması gibi. İçe atılan sıkıntıların kansere neden olması veya yaşanan sevinçlerin kanseri ortadan kaldırması gibi.

     Yaşamadan net bir cevap bulamazsınız. Değişim başkalarının da görebileceği türdendir.

 3. blank Ayşe dedi ki:

  Öncelikle bizi bu konularda bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Size birkaç sorum olacak. YouTube’ta birçok biyokinetik telkin videoları var. Bunların hepsine (özellikle yabancı olanlara) güvenebilir miyiz? Telkin videoları fiziksel veya psikolojik olarak herhangi bir zarara yol açar mı? Ve göz rengi için istediğimiz herhangi bir rengi (örn. lacivert) yapabilir miyiz yoksa bu sadece insanların genel olarak sahip olduğu yeşil, mavi, kahverengi ve ela gibi renklerde mi geçerli?

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Rica ederim.

   Güvenebilmeniz için o müziklerin içini açıp bakmanız gerekir. Bu mümkün olmadığı için de aslında o müziklerin içerisinden beynimize neler ulaştığını bilmeniz zordur.

   Telkin Kategorisi altında yer alan konulara bakarak kendi telkinlerinizi oluşturabilirsiniz. Yapay beyin dalgası kullanmanıza gerek yok. Sözsüz müziklerle hazırlayabilirsiniz.

   Videolarda yapay beyin dalgaları kullanılıyorsa epilepsiyi tetikleyebilir, uzun süre dinlenildiğinde mutlaka olumsuz etkileri olacaktır.

   Bedenimizde renk değişimine yönelik mekanizma mevcut. Kullanıldığında değişim yapılabilir. Ben zaman ayırıp denemedim ama isteğe bağlı değişimleri gözlemleme imkanım oldu. Yabancı forumlarda değişimlerle ilgili paylaşımlar yapılıyordu. Renk sınırı pigmentlerle ilgili olabilir.

 4. blank Gulsun dedi ki:

  Hocam biyokinezi ile boy kisaltilabiliyormus bunun üzerine bende kisaltma üzerine biyokinezi yapmaya başladım frekanslar dinliyorum ve hayal ediyorum sizdende bunun hakkında bilgi almak istiyorum gerçekten kısalirmı ben kısalacağız inanıyorum ancak bide size sormak istedim frekansları yabancı kanallardan dinliyorum. Tesekkurler

  1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

   Sorunun cevabı bu konuda ve Biyokinezi Nedir? Biyokinezi Yapmak İçin Bilinmesi Gerekenler konusunda mevcut. Frekanslar çoğu zaman tek başına yeterli olmaz. Telkin ve imajinasyon teknikleri ile Teta seviyesinde çalışma yapılmalı. Ayrıca buna uygun beslenme programları ve sportif faaliyetlerle de desteklenmeli. Büyüme hormonu ve U vitamini İstavrit, Uskumru ve Palamut balıklarının sırt bölgelerindeki siyah etlerde bulunuyormuş. Bu ve benzeri takviyelerde yapılabilir. Ancak kızartma yapılmamalı, haşlanarak yenilmeli. Büyüme hormonunun salgılandığı 22:00-02:00 saatleri arası düzenli uyku da önemli.

  2. blank Ali furkan dedi ki:

   Hocam ben gerçekten biyokinezinin sonuç vereceğine inanıyorum fakat internette hiçbir değişim resmi videosu yok bunun sebebinin insanların olayı tam kavrayamadiklari olduğunu da biliyorum fakat motivasyon için boyle bir resime videoya gerçekten ihtiyaç duyuyorum sizin böyle bir resminiz falan var mı acaba

   1. blank E. Emre Sönmez dedi ki:

    Telekinezi.com ‘da konuyu araştırdığımız yıllarda yabancı sitelerde gelişim aşamalarını yayınlayanlar vardı. Video çekip yayınlayan oldu mu bilmiyorum. Konuyu talep edenler için mekanizmasını neden ve sonuçları ile açıklamak için ekledim. Bu konuda gelişim aşamalarını yayınlayacak düzeyde bir çalışma yapmadım.
    Youtube’de yayınlanan videolar daha çok hit için yayınlandığı için ne kadar güvenilir bilmiyorum. Konunun işlendiği yabancı forum sitelerine bakarsanız silinmemişse bulabilirsiniz.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et