Parapsikoloji Derneği Ödüllü Kitap Yarışması Duyurusu

Parapsikoloji Derneği Ödüllü Kitap Yarışması Duyurusu

Parapsikoloji Derneği Ödüllü Kitap Yarışması Duyurusu

Parapsikoloji Derneği (PA) Kitap Ödülü, her yıl parapsikoloji alanında bilimlere ve parapsikolojinin sonuçları hakkında kültürel sohbete önemli katkılar sağlayan kitapları tanır. Ödüller, yeni (en fazla iki yıl basılı) ve İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca veya Portekizce (çeviriler de dahil olmak üzere) basılan basın bültenleri için uygundur. Onların değerlendirilmesi için uygun komite üyelerinin bulunması nedeniyle, diğer dillerde dikkate değer çalışmalar da düşünülebilir.

Son Başvuru Tarihi

Yarışma için yapılan başvurular yazarlardan ve yayıncılardan kabul edilecek. Yıllık son başvuru tarihi 31 Mart Pazartesi günü PA’nın yıllık kongresinde tanınması, ancak komite her yıl teslim alıyor. Bir kitap göndermek için, lütfen bir kapak mektubu ve iki kağıt ve / veya dijital kopyasını awards@parapsych.org ve / veya Parapsikoloji Derneği, P.O. Box 24173, Columbus, OH 43224, ABD.

PA Kitap Ödül komitesi, PA üyelerinden gelecek adaylığı da kabul edecek. Gönderi yapan kimse, kitabın esaları ile yazarın arka planı hakkında bir veya iki paragraf yazmalı ve bunu awards@parapsych.org adresine gönderecektir. Bir kitap üyesi tarafından bir aday gösterildiğinde, inceleme komitesi başkanı inceleme ve değerlendirme için bir kitabın kopyasını istemek için yazar / yayıncılarla bağlantı kurabilir.

PA Book Award ödül sahipleri, kitap ceketlerinde ve tüm pazarlama malzemelerinde ödülün mühürlenmesine davet edilecek. Yıllık PA sözleşmesinde tanınacaklar ve ödül mühürlü bir madalya ve bir sertifika alacaksınız.


Parapsikoloji Eğitimi Veren Okullar

Parapsikoloji Derneği Ödüllü Kitap Yarışması Duyurusu

http://www.parapsych.org/section/51/book_awards.aspx

Son Güncelleme 20 Ekim 2020 Emr

Emr
“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

error: Korumalı İçerik!