Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Öngörü Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum haritasında öngörü yeteneği kazandıran konumlar hangileridir? Bir olay olmadan önce, olacakları gören prekognisyonlar hangi konumlardan etki alırlar?

Öngörü yeteneği büyük oranda Neptün ve Jüpiter gezegenleri ile Balık burcu etkisi altında gerçekleşir. Bu konumlara Ay, Şiron, Pluto ve Satürn konumları ile Akrep burcu eşlik eder.

Kahin olarak bilinen insanlar bu öngörü yeteneği konumlarından büyük etkiler almış insanlardır. Doğum haritasında öngörü yeteneği bulunan herkes gelecekle ilgili büyük öngörülere sahip değildir. Geliştirilmesi gerekebilir. Rüyalarda veya trans halinde gelecekte olacak olayların görüntülerinin net olması için doğum haritalarında aldıkları etkiler yeterli seviyede olmayabilir.

Doğum Haritasında Öngörü Prekognisyon Yeteneği Konumları

Ay 3. Evde: Bu konum hem önsezi hem de öngörü yeteneği kazandıran bir konumdur. Aldıkları etkilerden dolayı telepati yetenekleri de ön plana çıkabilir.

Şiron 12. Evde: Doğuştan medyum yeteneği kazandıran bir konumdur. Olacak olayları rüyalarında görebilirler.

Satürn 12. Evde: Olacak olayları rüyalarında görebilirler. Rüyaları etkileme yetenekleri de ön plana çıkmışsa gelecekle ilgili görüntüleri rüyalarında bilinçli bir şekilde izleyebilirler.

Neptün 1. Evde: Neptün halisünasyona varan görsel şölenler sunabilir. Gerçeklik olgusunu etkileyebilir. Neptün’ü 1. evde olanlar imajinasyon yetenekleri ile birlikte öngörü yeteneğine de sahip olabilirler.

Neptün 9. Evde: Medyumluk özellikleri de kazandırabilen son derece güçlü bir konumdur. Neptün’ü 9. evde bulunanlarda da gelecekte olacak olayları görebilme yeteneği ortaya çıkabilmektedir.

Neptün 12. Evde: Medyum özelliği kazandıran konumlar arasındadır. Gelecekte olacak olayları rüyalarında görebilirler. Güçlü sezgilere sahiptirler.

Pluto 8. Evde: Derin, ruhsal analiz yeteneği ile birlikte öngörü yeteneği de kazandıran bir konumdur.

Jüpiter Akrep Burcunda: Jüpiteri akrep burcunda olanlarda da güçlü öngörü yetenekleri bulunur. Aldıkları yüksek etkiler sorun yaşamalarına neden olabilir.

Jüpiter Balık Burcunda: Bu konum, telepati ve imajinasyon yeteneği ile birlikte gelecekte olabilecek olayları görme yeteneği de kazandırır.

11. Evde Balık Burcu: Önsezi yeteneği ile birlikte öngörü yeteneği de kazandıran bir konumdur.

Öngörü Yeteneğinin Geliştirilmesi

Öngörüler düşüncelerden çok kolay etkilenir. Öngörüler, daha çok rüyalarda veya derin trans halinde görülür. Bilinçli bir şekilde gelecekte olacak olayları önceden görme düşüncesi bilinçli bir eylem olduğu için,

  • beklenti
  • ihtiyaçlar
  • çevre etkileri
  • ruhsal ve psikolojik durum

öngörüleri kolayca etkiler. Doğum haritasında öngörü yeteneği bulunanlar Öngörü Yeteneğinin Geliştirilmesi konusundaki ezgersizi yapabilirler.

Kaynak: Precognition Ability on The Birth Map

Diğer ruhsal yetenekleriniz için Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusuna bakabilirsiniz.

Doğum Haritasında Prekognisyon Yeteneği Kazandıran Konumlar

19 Mayıs 2019

www.parapsikoloji.net

Bu yayın en son güncelleştirildi 2 Ağustos 2019 15:03

Turhan Doğan @https://twitter.com/ParapsikolojiTR

Çoğu ister, çok azı elde eder.

Yorumları Göster

Paylaşım
Tarafından yayınlandı

Son Konular

Ölüme Yakın Deneyimler Araştırması

Ölüme Yakın Deneyimler Araştırması Parapsikoloji Derneği, dünyadaki çok disiplinli araştırmacıların araştırmalarını destekleyerek ölüme yakın deneyimler hakkında bilimsel çalışmasını desteklemektedir. Parapsikoloji…

13 Eylül 2019

Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler?

Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler? Düşünceler ve bu düşüncelerin sözle ifade edilmesi olacak olayları ve geleceği nasıl…

14 Ağustos 2019

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi?

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi? Biyokinezi ile göz rengi, saç ve ten rengi değiştirilebilir…

6 Ağustos 2019

Bilincin Katmanlarına Yolculuk Deneyimi

Bilincin Katmanlarına Bir Yolculuk Deneyimi Herşey parça parça, rüyalar gibi, hiçbirşeyi tutamıyorum, herşey çok hızlı ilerliyor. Kelimelere dökmesi zor ama…

1 Ağustos 2019

Biyokinezi Nedir? Biyokinezi Yapmak İçin Bilinmesi Gerekenler

Biyokinezi Nedir? Biyokinezi Yapmak İçin Bilinmesi Gerekenler Biyokinezi nedir? Biyokinezi yapabilmek için bilinmesi gerekenler nelerdir? Biyokinezi ile gerçekten göz rengini,…

16 Temmuz 2019

Doğum Haritasında Önsezi Yeteneği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Önsezi Yeteneği Kazandıran Konumlar Doğum haritasında önsezi yeteneği kazandıran konumlar hangileridir? Bir olay olmadan önce, olacakları hisseden Premonisyonlar…

16 Mayıs 2019