Kategoriler: Telepati

Resme Bakarak Telepati Yapmak

Resme Bakarak Telepati Yapmak

Resme Bakarak Telepati

Bir fotoğrafa veya resme bakarak telepati yapılabilir mi? Fotoğraf ile telepati nasıl yapılır? Bir başkasının resmine bakarak telepati yapmak mümkün mü?

Sadece düşünmek telepatik iletişime geçmemiz için yeterli iken buna bir de telepatik iletişim kurmak istediğimiz insanın resmini eklediğimizde telepati farklı bir boyutu ile karşımıza çıkacaktır.

Tek bir düşünce, o düşünce ile ilgili sinyaller üretir. Düşünce bir konuda sabitlendiğinde bu sinyaller tekrarlanmaya başlar. Ancak bu sinyaller hedeflenmediği için etrafa yayılır ve etkisiz kalırlar. Düşünceler ister imajinasyon ile ister resimle bir noktaya odaklandıklarında artık tek bir merkeze doğru hareket etmeye başlarlar.

Telepatik iletişim ruhsal bir iletişim olduğu için herhangi bir maddesel engel ile karşılaşmadan hedeflerine ulaşırlar. Faraday kafeslerinde yapılan deneyler, deniz altında yavruları öldürüldüğünde beyin dalgalarındaki değişim izlenen anne tavşan ve uzaktan yapılan telepatik hipnozlar bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Bir resme bakarak telepati yapmak istediğimizde aslında biz ruh dünyamızda sinyallerin ulaşması gereken diğer ruhsal alıcıyı da göstermiş oluruz. Normalde imajinasyonla yapılan telepati çalışmalarında alıcı imajinasyonla değil resimle tespit edilmiş olur.

Hangi Durumlarda Resme Bakarak Telepati Yapılabilir?

Telepati için resim bulunması şart değil ancak bazı durumlarda sürecin hızlanmasında etkilidir.

 • İmajinasyon yapmakta zorluk yaşıyorsanız, imajinasyon yeteneğinizi geliştirmek için yeterince zamanınız yoksa
 • Resme bakarak telepati yapmak istediğiniz insanın yüzünü hatırlamakta zorluk yaşıyorsanız
 • Telepati çalışmalarınızda imajinasyonunuzu güçlendirmek istediğinizde,

Resme bakarak telepatik iletişiminizi güçlendirmeyi deneyebilirsiniz.

Telepatik İletişimde Resme Bakmanın Etkisi

İnsan yüzü, ruhunun yansımasıdır. İç dünyasına ait tüm izler genel olarak yüze yansır. Görsel olarak insan yüzü, madde seviyesinde insan ruhuna giden ruhsal bir yol gibidir. Diğer varlıklar için anne adı adres olarak kullanılırken, Ruhsal yeteneği olanlar resimleri ruhsal iletişim için kullanırlar.

Örneklendirecek olursak; İnsan yüzü ruhsal iletişimde bir TV kanalının uydu üzerindeki sinyal değerleri gibi işlev görür. Resme bakıldığında ruhsal bağ kurulmuş olur. Resim çekildiği andan itibaren o insanın ruhsal yansıması o zaman dilimi için bir kareye alınmış olur. Sonrasında devam eden tüm kareler gerçek yaşamda devam etmiş olsa da ruhsal takip için o zaman dilimi yeterlidir.

Eğer telepatik iletişim kurmak istediğiniz insana ait bir resim varsa ki sanırım sosyal medya sayesinde bu çok zor olmasa gerek, resme baktığınızda ruhsal bir titreşim yaşadığınızı hissediyorsanız veya resme odaklanan bir enerjinin varlığını hissedebiliyorsanız resim üzerinden telepati yapmanız daha kolay olacaktır.

Telepatik iletişimde Kullanılacak Resmin Seçimi

Eğer seçim yapma imkanınız varsa resme bakarak telepati yapmak istediğiniz insanın, sizde güzel duygular uyandıran veya o insanı size daha yakın hissettiren resmini tercih edin. Son çekilen resimler zaman diliminde aslına en yakın olan resimler olduğu için tercih edilmesi gereken resimlerdir. Her bir resmi yeni bir uydu frekans değeri olarak düşünecek olursak ulaşılması en kolay ve en net değerler son resimlere ait olacaktır.

Seçeceğiniz resim yüz bölgesinin alınla birlikte net bir şekilde görüldüğü bir resim olmalıdır.

Resim Üzerinden Telepati Tekniği Uygulama

Belli bir ruhsal derinliğe ulaştıktan sonra ( Nasıl Transa Geçilir linkinde bahsedilen uygulamayı yapabilirsiniz.)

Resme Bakarak Telepati Yapmak 1. Bölüm

〉〉 Öncesinde üçüncü göz adı verilen 6. Çakranızı ve 4. Çakra olan Kalp çakranızı harekete geçirin. Titreştiklerini hissetmeniz yeterlidir. Çakra Nedir? Çakralar Nasıl Açılır? Yöntem ve Faydaları

Kendinizi rahat hissedebileceğiniz şekilde oturun

Resmi elinizle tutun veya rahatça görebileceğiniz bir yere yerleştirin (Telefon, tablet veya herhangi bir ekrandan da bakabilirsiniz)

Resimde telepatik iletişim kurmak istediğiniz insanın alnının ortasına odaklanın.

Yaklaşık 10 dakika kadar bu şekilde resme bakın.

4. Çakranız duygularınızı 6. Çakranız da ruhsal iletişimi temsil eder. Her ikisini birlikte kullanmalısınız.

Yeterli yoğunluğa ulaştığınızı hissettiğinizde iletmek istediğiniz mesajları iletebilirsiniz.

Eğer yapabiliyorsanız zihinsel veya kalbi konuşma yoluyla konuşun. Yani ağız ve dil hiçbir şekilde hareket etmemeli. Bu konuşma türü belli bir çalışma gerektirebilir. Ancak bunu yapamıyorsanız hafif bir fısıltı halinde de konuşabilirsiniz.

Resme Bakarak Telepati Yapmak 2. Bölüm

Gözlerinizi kapatın ve resmi hayal ederek bakmaya devam edin.

4. Çakranızdan (Kalbinizden) çıkan ışıkların Onun kalbinden, 6. Çakranızdan (Alnınızın ortasından) çıkan ışıkların da O’nun alnından içeri girdiğini hayal edin.

Bu noktada tam bir ruhsal bütünleşme yaşamınız gerekir. Hissetseniz de hissetmeseniz de bu yolla kurulan bağ ruhsal iletişime geçilmesi için olanak sağlar ancak mesajların iletiminde konuşarak iletişime alışık olduğumuz için bilinçaltımızda “bu yolla iletişim olmaz” inancını yıkmanız ve iletilen mesajları güçlendirmeniz gerekir.

Ruhsal bütünleşmeyi sağladığınıza inandığınızda iletmek istediğiniz mesajları iletin.

İlettiğiniz her mesaj sonrası zihninizde sizi onayladığını hayal edin.

Düzenli olarak bu çalışmayı yaptığınızda telepatik bağ kurduğunuz insanla iletişiminiz güçlenecektir.

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve çalışmalarınızı geliştirmek için aşağıdaki linklerde bulunan makalelerden yararlanabilirsiniz. Bu noktadan sonra anlatacaklarım daha önce yazıldığı için tekrar etmek istemiyorum.

 

Tüm Telepati Konuları: Telepati Konulu Tüm Makaleler

Telepati ve İmajinasyon: Telepati ve İmajinasyon Çalışmaları

Dikkat etmeniz gereken konular: Telepati ile Aşık Etmem Mümkün mü?

Resme Bakarak Telepati Yapmak

www.parapsikoloji.net
18 Mayıs 2018

Bu yayın en son güncelleştirildi 20 Ekim 2020 15:04

Bukra Tarık Dora

Uyanmak için dar bir dehlizden geçiyoruz. Biz yaşayan ölüler, ölülerin uyandıklarını anladığımızda dünyanın, gerçeğin sadece küçük bir parçası olduğunu anlarız. Anladığımızda ise bizde uyanmış oluruz.

Yorumları Göster

 • Telepati yaptığım kişi(2.günüm bu gün)beni daha önce sadece fotoğraflarda gördü ve beni *en yakın arkadaşının hoşlandığı kız*olarak biliyor.Telepati yaparak onun bana mesaj atmasını sağlamaya çalışıyorum.Bu mümkün mü?Beni *en yakın arkadaşının hoşlandığı kız*olarak bilmesi işi zorlaştırıyor mu?Ve 2.sorum telepati yaparken kuvvetli bir baş ağrısı çekiyorum bunun nedeni nedir?

  • Evet mümkün. Ancak düşünceler alınan etkileri geciktirir.

   Neden doğrudan konuşmuyorsunuz? Bu şekilde daha hızlı sonuç alabilirsiniz. Arkadaşının hoşlandığı kız olarak biliyorsa arkadaşına saygısından dolayı siz ne kadar telepati yaparsanız yapın içindeki düşünceler sizden giden etkileri uzun süre engelleyecektir. Bunun yerine kendisi ile konuşup, varsa arkadaşının size karşı bir eğilimi ona da durumu anlatabilirsiniz.

   Telepati ve benzer uygulamalarda baş ağrısının olması doğaldır. Antrenman yapmadan uzun süre koştuğunuzda kaslarınızda meydana gelen ağrılarda olduğu gibi telepatide de kendinizi zorladığınızda veya uzun süre telepati yaptığınızda benzer ağrılar oluşabilir.

 • Merhaba. Iradeye müdahale etmekten bahsetmissiniz. Kişiye beni ara , benle görüşmek işte şeklinde telepatik mesaj iletmek iradeye müdahale mi olur?

  • Bunu şu şekilde düşünebilirsiniz. Hiç görüşmek istemediğiniz bir insan ısrarla sizinle görüşmek istiyor. Siz kabul etmediğiniz için de telepatik yöntemlere başvuruyor. Bir süre sonra istemediğiniz halde aklınıza o insanla görüşme düşüncesi geliyor.
   Ancak görüştüğünüzde her ikinizin de mutlu olacağı ama nerede olduğunu bilmediğiniz bir insanın size ulaşması için bunu yapabilirsiniz. Sizi hatırladığında mutlu olacak insanlara yapabilirsiniz. Günlük yaşamda görüştüğünüz insanlara uyguladığınız yöntemi anlatarak "bu şekilde iletişim kuruyorum" diyebilirsiniz. İnsanları normalde yapmayacakları bir şeyi yapmaya zorlamanız doğru olmayacaktır. Yapmak istediğiniz şeyle ilgili empati yapabilirsiniz.

 • Merhaba bununla ilgili yaşadığım bir örneği vererek bir şey sormak istiyorum. Her gece yatarken onun whatsapp üzerinden profil resmine bakıp fotoğrafı büyütüp gülüşünden öpüyorum. Beni hala çok seviyorsun biz birbirimizi hala çok seviyoruz diyorum. Ama bazen sanki gerçekten de öpüyormuş gibi hissediyorum ve içimden şu geçiyor eğer beni hissediyorsan çevrimiçi olacaksın. Ve inanır mısınız bu defalarca gerçekleşti. Sizce bunlar tesadüf olabilir mi yoksa resimli telepati için gerçekten de bir örnek teşkil eder mi. Yani gerçekten de birbirimizi hissedebiliyor muyuz beni duyumsayabiliyor mudur. Bana mesaj atmasını tekrar benimle konuşmasını çok istiyorum ama olabildiğince sadece hep birbirimizi hala çok sevdiğimizi düşünerek yapıyorum bunları bu doğru bir yol mu ve gerçekten iletişim kurabiliyor muyum?

  • Merhaba, meydana gelen hiçbir olayda tesadüf yoktur.
   Yaşadıklarınız "resimle telepati" konusuna güzel bir örnek oluşturabilir.
   Duygular ne kadar yoğun olursa telepatik iletişimin etkinliği de o oranda artar.

   Eğer duygular karşılıklı ise, uyguladığınız yöntemden haberdar ve karşı çıkmıyorsa, telepati iletişimin sadece konuşularak sağlanmadığına güzel bir örnektir.

   • Ama kendisinin bunlardan haberi yok yeni ayrıldık sayılır ama 9 senedir birbirimizi yakından tanıyoruz ve son 3 buçuk senedir sevgiliydik. Şuan benden kaçıyor hiç bir şekilde benimle görüşmek konuşmak istemediğini söylüyor. Telepati kurmaya çalıştığımdan haberi yok. Sevgisinden de kaçmasın köreltmesin diye diliyorum. O yüzden telepati yapmak istedim ama bundan onunda bir başkasınında haberi yok. Bilmediği halde denk gelmesi telepati kurabildiğim anlamına mı geliyor onu sormak istemiştim.

    • Telepati ile iletişim kurabilmeniz için bilmesine gerek yok. İki insanın kısa bir süre de olsa ruhsal anlamda yakınlaşması telepatik iletişimi hızlandırır. Çünkü insanı dıştan gelecek madde ötesi saldırılara karşı koruma altına altına alan aura için sizin enerjiniz veya sinyalleriniz "yabancı, tanımsız" olarak nitelenmez.

     Bir araya geldiğinizde ne konuşurdunuz? Telepati ile sadece onları söyleyin. Bunun dışında iradesini etkilemeye çalışmayın. Israrcı olmamaya çalışın. Çünkü ruhsal anlamda farkettiğinde telepati ile de ulaşamayacaksınız.

     • Merhaba bir fotoğrafta kişinin bakışıyla o an nasil hissettiği bize aktarilirmu böyle bisey mümkün mü? Sanki bana biseyler anlatmak istiyormus gibi fotografin frekansi o kadar yogun ki bakamiyorum Jupiterim balık 7 evimde

     • Merhaba. Evet mümkün. Fotoğraf aracılığı ile bağlantı kurulmuşsa karşı tarafın hisleri alınabilir. Sizde doğuştan gelen bir yatkınlık varsa uzun süre çaba sarfetmeden başarılı olabilirsiniz. Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları konusunda Jüpiter Balık burcu konumuna bakabilirsiniz. Telepati yatkınlığı veren bir konum.

 • Merhaba, ben birinin resmine bkaarak telepati yapmak istiyorum. konuştuğum biri aman farklı ülkelerde yaşıyoruz. telepatinin etkili olmasi için onerebileceginiz bir şey var mı, şuan aramız ıyi değil beni kırdı Özür dilemesini istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum

  • Eğer özür dilemesi için telepati yapmak istiyorsanız bu doğru olmaz. "Özür dileme" kendi özgür iradesi ile olduğunda bir anlam ifade eder. Telepati ile O'nu etkileyerek özür diletirseniz kendi istediğinizi yaptırmış olursunuz sadece.

   Bunun yerine telepati ile geçmişte yaşadığınız güzel günleri hatırlatmanız daha doğru olur. Yapılan bir hata varsa kendisi görmeli.

   Telepati ile ilgili tüm bilgileri https://www.parapsikoloji.net/category/telepati/ linki altında bulabilirsiniz. Yapmanız gerekenler için konu içlerindeki linkler sizi yönlendirecektir.

 • Bende telepatik yapmak istiyorum. Zihinsel gücüyle birinin aramasini istiyorum. Bu mümkünmü?

 • Telepatik miyim bilmiyorum fakat hiç tanımadığım birinin resmine yada yüzüne bakarak ruhsal bağlantı kuruyorum ve hakkında yorum yapıyorum ve dediklerim harfiyen çıkıyor bazen yakın geleceğinden şeyler içime doğuyor fakat korkutuluyorum rüyaya dalma evresinde.. yorum yapmadığımda sorun yok ama sonrasında hissettiğim şey kötüyse ve çıkınca pişmanlık duyuyorum bugün yorum yaptım ve rüyaya daldığımda kitap düştü yere tekrar dalmaya çalıştığımda uykum da kapı açıldı ve ışık gördüm tekrar denedim uyumayı köpekler havlamaya başladı tekrar denedim elime bişey dokundu ne yapmalıyım neden böyle bir yeteneğim var nasıl baskılayacağım

 • merhaba tekrar, gene ben. bu çeşit ruhsal bir iletişim yolunu, ölmüş olan(demeyelim, gerçek olan dünyada artık var olan) ve artık yalnız enerjiden ibaret olan... bedensiz "insan" için de uygulayabilmek sizce mümkün olur mu?

  • Merhaba Rabia Hanım,

   Değindiğiniz konuya Ölülerle İrtibat Kurmak linkinde değinilmiş, eğer daha önce bakmamışsanız bu konuyla bağlantı kurabilirsiniz.

   Madde ötesi iletişimde düşünceleri sese dönüştüren organlarımız olmadığı için telepatik (başka adlar da verilebilir) veya ruhsal iletişim esastır. Ancak artık madde alemde yaşamayanlar için bu tür iletişime güven olmayacağını belirtmek isterim. İletişim kurduğunuz gerçekte çok farklı varlıklar da olabilir. Bu madde ötesini aşan iletişimler için trans hali gerekir bu evrede ise etkiye açık hale gelirsiniz.

   Eğer emin olabilecek seviyeye gelebilirseniz ve artık bu alemde bulunmayan insan madde alemle iletişime açıksa "mantık çerçevesinde" bu yöntemler kullanılabilir.

   • Çok teşekkür ederim. Belirttiğiniz gibi, dikkatli olup, açık etki alanında her türlü gelebilecek etkiyi ''mantık yöntemiyle'' değerlendirmek sonucunda sorduğum şeyin mümkün olabileceğinizi söylediniz, gerekli yanılmaları varsayarak. Bunu da ancak deneyimleyerek öğrenebilirim çiğ olduğum için. Profesyonel değilim, yanıla, inana bir şekilde amacına ulaşacağına inanıyorum bu deneyimlerin. Çok, çok yoğun bir enerji hissediyorum çünkü, kendimi ona doğru çekilmekten, onun enerji varlığı ile yoğrulma isteğimden, kendimi hiçbir şekilde alamıyorum. Uyku ve uyanıklık arası denilen o hali yaşadım iki hafta öncesinde, geceleyin. Hareket ediyordum ama inanılmaz yavaştı, ağır. sanki her şey ağırlaşmıştı, biri, yavaşlatmaya almıştı anı, başucumda oturan birini gördüm, ama kimdi, bilmiyorum, bir insan görünümündeydi ve sanırım bir erkekti. elleri avucunda birleşmişti bir de bunu hatırlıyorum, yerde öylece oturuyordu, tedirgin oldum ve yeter gibi bir kelime çıktı ağzımdan ağır bir şekilde, anında uyandım, sadece ter olmuşum ve uyandığımda kalbim inanılmaz hızlı çarpıyordu ama aslında korkmamış olduğumu fark ettim. bunu bilinçli bir şekilde uygulamaya çalışıyorum, yalnızca inanılmaz rahatlıyor, gevşiyorum, bir tül gibi, ya da is, süzülüyorum gibi yukarıya tavana, ama gerisi gelmiyor. (Uzun olmuş kusura bakmayın)

    • Kullanabileceğiniz yararlı bilgiler edinmeniz beni mutlu eder.
     Yaşadığınız deneyim sırasında korku ve panik yaşamamanız çok güzel. Bu gibi durumlarda soğukkanlı olmak ilerlemeniz açısından çok önemli.

     • merhaba, peki tanımadıgımız birisine telapati yapabilirmiyiz ? kişi gönderdigimiz mesajı alır mı ?

     • Merhaba, Telepatik iletişimde ruhsal ve duygusal yakınlıklar iletişimi sadece olumlu yönde etkiler. Tanımadığınız bir insanla da telepati ile iletişim sağyabilirsiniz. Ancak mesajların şiddeti ve alıcının gelen mesajları değerlendirmesine göre sonuç değişir.

      Mesajlar her zaman yerine ulaşır. Mesajın bilinç seviyesine çıkması sizin telepatik etkinizle alıcının iradesine bağlıdır.

      Telepati Kategorisi altındaki konularda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Son Konular

Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler?

Cinler Telepatik İletişimi Nasıl Etkiler? Cinler telepatik iletişimi etkileyebilir mi? Cinler telepatik iletişime nasıl müdahale…

10 Aralık 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (3. Bölüm)

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (3. Bölüm) Sayın Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji…

28 Kasım 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (2. Bölüm)

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (2. Bölüm) Sayın Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji…

23 Kasım 2020

Okült Astroloji Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj (1. Bölüm)

Okült Astroloji ve Esma Çalışmaları Hakkında Nazan Gönültaş ile Röportaj 1. Bölüm Konuya Giriş. Okült…

18 Kasım 2020

Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar

Doğum Haritasında Dikkat Edilmesi Gereken Konumlar Ruhsal yeteneklerimizi geliştirmeden önce veya paranormal çalışmalarda bulunmadan önce…

15 Kasım 2020

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar Doğum haritasında medyum özelliği ve yeteneği kazandıran konumlar hangileridir?…

28 Ocak 2020