Kategoriler: Aura

Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? Güçlendirme Tekniği

Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir?

Aura Nedir? Tıpkı dünyanın etrafını saran manyetik alan gibi tüm canlıların etrafını saran bir enerji alanıdır ve varlıkları koruyan atmosfer gibidir. Aura ne kadar güçlü olursa yaşam enerjisi de o kadar fazla, canlı da o kadar güçlü olur.

Özellikle paranormal çalışma yapanlar için auranın güçlü tutulması oldukça önemlidir çünkü aurada meydana gelecek herhangi bir olumsuz değişim veya zayıflama kişiyi zayıf düşürecek ve metafizik baskılara, tehditlere ve saldırılara açık hale getirecektir.

Aurayı güçlendirmek için yapacağınız çalışmalar sonrası aura güçlendikçe kendinizi daha enerjik, güçlü ve güvende hissedeceksiniz. Aşağıdaki pratik metodları uygulayarak auranızı güçlü hale getirebilirsiniz. Teknikler basittir ancak ortaya çıkan sonuçlar mükemmeldir.

Işık Kulesi ve Işık Küresi Tekniği

Aura Güçlendirme Tekniği. Auramızı nasıl güçlendirebiliriz?

1 – Derin ve düzgün nefes alın. (Buna pratik süresince devam edin.)

2 – Tüm vücudunuzu gevşetin.

3 – Yürürken dik, düzgün sakin olun. Kollarınızı gevşekçe iki yana bırakın. Otururken ve yatarken de omurganız dik olsun. Ayaklarınızı birbirine paralel yerleştirin. Elleriniz, avuç içleri aşağıya bakacak şekilde kalçalarda dursun. Ciddi bir sağlık sorununuz yoksa pratiklerinizde her zaman ayakta durmalısınız.

4 – Bedeninizi çevreleyen uzun, elips şeklinde, yoğun parlak mavi bir ışığı gözünüzün önüne getirin. Bu ışık vücudunuzun aşağı yukarı 25 santim ötesine ulaşır. Başınızın üstünde ve ayağınızın altınca 40 santime kadar da uzanır. Ruhsal auranız bundan daha büyük bir alanı kapsar. Üstelik genellikle gümüş renkli olarak canlandırılır ama korunma amacınıza uygun olarak mavi olması gerekir.

5 – Sizi tümüyle çevreleyen mavi alanı gözünüzün önüne getirdikten sonra auranın en üst noktasında, başınızın biraz üstünde parlak beyaz bir ışık küresi hayal edin. (Konu görselinde yararlanabilirsiniz)

6 – Dikkatinizi bu küre üzerine yoğunlaştırın. Böylece kor şeklinde yanan magnezyum gibi beyaz ve daha parlak hale gelir! Bunu yaparken varlığını hissetmeniz yeterli. Bu ışık gerçekten de oradadır. (İnanmakta tereddüt edenler Kirlian fotoğraflarına bakabilirler)

Aura ve Pozitif Enerji Yüklemesi

7 – Tümüyle içinde olduğunuz yoğun parlak mavi elips ve başınızın üstündeki beyaz küre… Onlar orada zaten varlar ama siz onlara konsantre olarak bu enerjilerin yoğunluğunu artırıyorsunuz.

8 – Düşünebileceğeniz en yüksek pozitif enerjilerin zihninize dolmasına izin verin. Bu pozitif enerjiler bırakın tüm benliğinizi sarsın.

9 – Hazır olduğunuzu hissettiğinizde göz kamaştırıcı yuvarlağın beyaz ışık saçtığını görün. Bu ışık, gümüş parıltılarla doludur. Önce auranıza, sonra da canlı bir şekilde size doğru akarak tümüyle nüfuz eder.

10 – Şimdi auranızın dış kabuğu canlı ve parlak mavi elips şeklindeyken, içi canlı parıldayan beyaz ışıkla dolacak. Konsantrasyonunuzu etkin bir şekilde sürdürebildiğiniz sürece bu vizyonu, yaşayan ve hareket eden bir gerçeklik olarak görün. Parlaklık sürekli etrafınızdadır ve size doğru akar. Her şeyin kaynağı olduğu için bitmez tükenmezdir. Auranızda sürekli dolaşır. Parıltılıdır, sert ve keskin şekilde belirlenmiştir. ”İlahi Güç”ün bu muhteşem belirtisinin ortasında çok mutlu bir şekilde kendinizin fakında olun!

11 – Auranızın zaten varolduğunu ancak şimdi bunu güçlendirmek için özel bir çaba sarfettiğinizin bilincinde olun.

İmajinatif Aura Nedir? ve Hangi Durumlarda Kullanabilirsiniz?

Bu çalışma günde bir kez yapıldığında kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Unutmayın hayatta herşey önce hayal denilen dünyada başlar. Siz sadece hayal ettiğinizi yaşarsınız.

Bu çalışmayı endişe, korku ve panik durumlarında hızlandırılmış bir şekilde uygulayabilirsiniz. Belki size gerçek dışı, plasebo etkisi gibi gelebilir ancak auranın gerçekliği Kirlian tekniği ile ispatlanmıştır. Yatmadan önce bir sonraki gün içinde kendinizi programlayabilir ve gün boyu sürecek bir etkiyi başlatabilirsiniz. Aynı yöntemi telekinezi ve telepati tekniği içinde odaklanmış enerji ve mesaj iletimlerinde de kullanabilirsiniz.

Aura Güçlendirme ve İmajinasyon İlişkisi

Düşünceler hayalleri, Hayeller de Gerçekleri etkiler“. Zihnimizde oluşturacağımız her imaj aslında bizim ve bizi çevreleyen enerji alanının nasıl olacağını da belirler. Duyguların ve enerjilerin bulaşıcı olduğunu unutmayın. Herkesin paniklediği veya herkesin güldüğü bir ortamda tüm duygular değişime uğrar. Tıpkı bunun gibi insan enerjisi de aura ile bağlantılı imajinatif çalışmalarla etkilenip yeniden programlanabilir. Bu açıdan baktığımızda Aura Nedir? Dıştan beslenen manyetik bir alan mı? Veya asıl kaynağı ruhsal bağlantılarla beslenen içsel mekanizmalar mı?

Zihninizde bir resim çizin, herkesin kaçmaya başladığı bir durumda siz ne yapardınız? Auranız o anda nasıl etkilenirdi? Etkinin meydana gelmesi için hangi unsurlar devreye girdi?

Neden Herkes Başarılı Olamaz?

İmajinasyon ve programlamanın ne derece etkin olduğunu denemek için aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz. Bir çoğu için basit ve denemeye değmeyecek insanın sınırlarını ve sabrını zorlayacak bir çalışmadır. Bu metni okuyanların ancak %20’si bu çalışmayı yapar ve sadece %1’i sonuç alıncaya kadar çalışmayı sürdürür. Ruhsal çalışmaların sırrı da buradadır. Maddesel kazanımın olmayan hiçbir çalışma sürdürülebilir değildir. Bu aslında bizim maddesel yönümüzün daha baskın olması ile ilgilidir. Merak edenler neden sonuna kadar sürdüremeyeceklerini çalışmayı yapmaya başladıklarında göreceklerdir.

Çalışmayı her gün uyumadan önce yapın. Mümkünse Derin Transa Geçiş çalışması ile birlikte yapmaya çalışın. Alt dalga boylarında hem telkinler hem de imajlar daha etkili olacaktır.

Günlük Aura Programlama

Yeteri kadar derinleştikten sonra ertesi gün kendinizi nasıl görmek istediğinizi hayal edin.

Herhangi bir renk çalışması yapmanıza gerek yok çünkü renkler sonuçları belirtir. Yani renkler sizin mutlu veya mutsuz olduğunuzun bir göstergesidir. Sadece ruh haliniz üzerine yoğunlaşın.

Kendinizle ilgili pozitif ve olumlu imajlar oluşturun. Güler yüzlü, neşeli ve enerji dolu.

Kendinizi iyi hissetmediğiniz yer ve zamanlarla ilgili duyguları ve görüntüleri silerek yenileri ile değiştirin. Daha canlı, tüm sorunların üstesinden gelen ve karşılığında daha mutlu olan bir imaj çalışması yapın.

Günü büyük bir keyifle tamamladığınızı hayal edin. Bir sonraki gün bu çalışmayı yaparken daha mutlu olduğunuzu hayal edin.

Her çalışma sonrası mutlaka derin ve dinlendirici bir şekilde uyuduğunuzu canlandırın.

İmajinatif Aura Programlamada Bunu Asla Yapmayın

Olumsuz ve negatif unsurlar barındıran imajlara yönelmeyin. Kendinizi hırslı, her istediğini yapan, hırçın, sinirli ve öfkeli olarak canlandırmayın. Samimi, içten ve doğal olun.

Başkalarının ne söyleyeceklerine değil amacınıza yönelin. İç huzurunuz, olumlu enerjilerle dolmanız ve güçlü bir aura sizin için daha önemli olmalı.

İmajinatif Aura Programlamada Etki Süresi

Bu tür çalışmalar aura üzerinde doğrudan etkilidir. Siz farkına varmasanız da aura üzerinde olumlu değişimler yaşanacaktır. Zihniniz, enerjiniz, ruhsal yapınız tümü olumlu yönde etkilenecektir. Etki süresi ortalama 2 hafta kadardır. Bu çalışmayı düzenli bir şekilde yaptığınızda sonuçlar çoğu zaman muhteşemdir. Bir gün uyandığınızda kendinizi bambaşka birisi olarak bulursunuz.

Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? konusu ile birlikte İmajinasyon tekniklerinizi geliştirmek için İmajinasyon ile ilgili konu ve tekniklerin yer aldığı kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Auranın korunması ve güçlendirilmesi neden çok önemlidir?

Psişik nedir, psişik saldırılar, psişik saldırı türleri ve psişik saldırılardan korunma, konularının işlendiği Psişik kategorisi altındaki konularla Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir? konusunun neden çok önemli olduğunu kavrayacaksınız.

İlgili Konular Linkinden daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Çakra Nedir? Çakralar Nasıl Açılır? Yöntem ve Faydaları

İmajinasyon ve Çakra Açma Çalışmaları

Çakra Açma ve Meditasyonun Olumsuz Etkileri

Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir?

www.parapsikoloji.net

5 Nisan 2017

Aura Nedir? Nasıl Güçlendirilir?” konusu içerisinde geçen Teknik bölümü Telekinezi Forum sayfalarımızdan derlenmiştir.

Bu yayın en son güncelleştirildi 20 Ekim 2020 17:27

E. Emre Sönmez

“İnsan ruhunu yitirmediği sürece yapamayacağı şeyler sınırlıdır AMA sınıra ulaşmak için vazgeçmesi gerekenleri terkedemeyecek kadar da bencil, tembel ve egoisttir”

Yorumları Göster

 • Auramızı görmek için 3. Gözümüzün açık olması gerekir mi ve doğum haritama bakmak için önerebileceğiniz bir site varmı ?

  • Hayır gerekli değil. Ancak aura görmek için çalışma yapıldığı sırasında 3. göz çakrasının aktivitesinin artırılması gerekir. Cevabı şu şekilde de verebiliriz. Sürekli açık olması gerekli değildir. Çalışma sırasında dikkatinizi alnınızın ortasına yönelttiğinizde gerekli olduğu kadar aktif olacaktır.
   Doğum haritası için arama motorlarında arama yaptığınızda çok sayıda site bulabilirsiniz. Hangi siteyi kullanırsanız kullanın otomatik zaman dilimi seçme özelliği olup olmadığına dikkat edin.

  • Teşekkürler Hülya Hanım. Bu hissin güçlenerek bir ömür boyu sürmesini dilerim.

 • Işte mükemmel bi gün ve tevafuken karşıma çıkan bi konu ?? öncelikle Merhaba Emre Bey Doğum haritam konusunda yardımınıza ihtiyacım var ? yardımcı olursanız Çok mutlu olurum ?

 • İyi geceler sizlere de.. Öncelikle şunu belirtmek isterim, ilgi duyduğunuz alan bilimsel bir alan değil. Mevcut bilim sadece duyu organlarına dayalı verileri bilimsel veri olarak kabul edebilir. Parapsikoloji ise duyu organlarımız dışındaki alanı temsil eder. Kişiseldir, genellenmesi zordur. Ancak, ortada çok garip bir durum var. Mevcut bilimin öncüleri bilimsel olarak kabul görmeyen duyu dışı konuları dünyada en yoğun araştıran ülkelerdir.

  Duyu dışı olaylar deneyimlemediğiniz sürece sizin için var olmayan alandır. Deneyimlemek veya deneyimlememek kişisel bir tercihtir. Sonuçları "ne elde etmek istediğiniz" ile ilgilidir. Bilim terkedilmemeli ancak mevcut bilimsel yetersizliklerden dolayı ulaşılamayan konularda ele alınmalıdır.

  Ayrıntılar için aşağıdaki makalelere bakabilirsiniz.

  Parapsikoloji Nedir? Neden Bilim Dalı Değil?
  Dünyada Parapsikoloji Araştırma Merkezi Bulunan Ülkeler
  https://www.parapsikoloji.net/telepati-nedir/ (Makalenin bilimsel çalışmalarla ilgili olan ikinci bölümü)
  Doğum Haritasında Ruhsal Yetenek Konumları

 • İyi geceler emre bey, öncelikle şunu belirtmek istiyorum ben biraz bilime meraklı bir insanım ve bilime göre parapsikoloji, metafizik vb. Konular birer saçmalık gibi görünüyor. Ben açıkcası bazen gerçek olduğunu hissediyorum çünkü günlük hayatımda metafizik etkileri gözlemlediğim zamanlar oldu ama biraz araştırınca bilimsel makalelere falan bunların beynin yanılsaması falan olduğunu söylediklerinde de emin olamıyorum. Auramı, enerjimi geliştirmek istiyorum ama bilmiyorum bilim böyle söyleyince de içimde şüphe oluşuyor inancım azalıyor. Ne yapmalıyım sizce? İçimde çok fazla düşünce çatışıyor, yardımcı olursanız sevinirim :)

 • Merhaba emre bey sorunum etrafımdaki insanların düşüncelerini hissetmek ve bu enerji akışında çok çabuk etkilenmek tabiki sadece hissetmek değil yüz okuma da vardır ancak direk akışı alıyorum ve bu beni geriyor sonrasında ise takıntıya dönüşüyor son dönem iyice yoğunlaştı lütfen yardımcı olun rica etsem benim de doğum haritama bakar mısınız?

  • Mail adresinize bir mail gönderdim lütfen o maili cevaplayınız.

   Bahsettiğiniz sorun ne yazık ki ruhsal hassasiyetle ilgili. Doğum haritanızda da büyük ihtimalle bu konuyla ilgili konumlar çıkacaktır. Psişik İnsanların Özellikleri konusunu okumamışsanız bakar mısınız.

 • Merak ediyorum eğer auramizı güçlendirirsek ne kadar güçlendirmemiz gerektiğinide bilmiyorum fakat telepatik yönden gelisebilir miyiz? Ve ne kadar gelisiriz

  • Telepati Konuları ve Psişik Saldırılar linkleri altında bazı konularda aura etkisine değinildi. Telepatide alıcı verici konusunda auranın etkinliği vardır. Aurası zayıf olanlar kolay bir alıcıdırlar ve kolay etki altına alınabilirler. Aurası güçlü olanlar ise yüksek bilinç ile gelebilecek telepatik etkilere ve vesvese adı verilen fısıltılara karşı daha korunaklıdırlar.

   Aura güçlü iken telepatik iletim daha kontrollü ve güçlü olacaktır. Başkaları tarafından gelebilecek psişik ve telepatik saldırılar da bilinç seviyemize inmeden devre dışı kalacak veya etkileri en aza inecektir. Etki olarak çift yönlü bir etkiden bahsedebiliriz.

  • Evet. Aura'nın güçlendirilmesi ve enerji desteği sağlanmasında İmajinasyondan yararlanılır. Ayrıntılar için İmajinasyon linki altındaki konulra bakabilirsiniz.

Son Konular

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar

Doğum Haritasında Medyum Özelliği Kazandıran Konumlar Doğum haritasında medyum özelliği ve yeteneği kazandıran konumlar hangileridir?…

28 Ocak 2020

Telepati Gerçek mi? Hayatımızdaki Yeri ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Telepati Gerçek mi? Hayatımızdaki Yeri ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Telepati Gerçek mi? Telepati gerçek…

11 Ocak 2020

Nefes Çalışmaları ve Değişim

Nefes Çalışmaları ve Değişim Uzun zamandır konum insanın bilincinin farklı katmanlarını keşfetmek... Neden? Fizik ötesi…

30 Kasım 2019

Ölüme Yakın Deneyimler Araştırması

Ölüme Yakın Deneyimler Araştırması Parapsikoloji Derneği, dünyadaki çok disiplinli araştırmacıların araştırmalarını destekleyerek ölüme yakın deneyimler…

13 Eylül 2019

Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler?

Düşünce ve Sözler Oluşları ve Geleceği Nasıl Etkiler? Düşünceler ve bu düşüncelerin sözle ifade edilmesi…

14 Ağustos 2019

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi?

Biyokinezi ile Göz ve Saç Rengi Değiştirilebilir mi? Boy Uzatılabilir mi? Biyokinezi ile göz rengi,…

6 Ağustos 2019