Salish Denizi Gizemi ve Sahile Vuran Ayaklar

Salish Denizi Gizemi ve sahile uran ayaklar

Salish Denizi Gizemi

Salish denizi kıyılarında bundan 11 yıl önce (2007) başlayan ve günümüzde de zaman zaman devam eden gizemli bir olay yaşanma başlandı.

Salish denizinde insana ait olduğu belirlenen 10 ayak bulundu. ABD başta olmak üzere çok sayıda ülkeden gelen uzmanların katılımı ile başlatılan araştırmada bu ayakların nereden ve nasıl geldiği öğrenilmeye çalışıldı ancak herhangi bir ipucuna ulaşılamadı.

Günümüze kadar süren araştırmalardan herhangi bir sonuç alınabilmiş değil. Son olarak Kanada sahillerinde köpeğini gezdiren bir adam tarafından bulunan ayaklarla birlikte toplam 14 ayak bulunmuş oldu. Yapılan otopsiler sonucu bu ayaklardan sadece altısının kime ait olduğu bulunabilmiş. Ancak henüz soru işaretleri giderilebilmiş değil.

Bölgede bulunan deniz akıntıları da gözönüne alınarak sahilde yaşayan çok sayıda insanın sorgulanmasından da bir sonuç alınamamış.

Bu ayaklar kime ait?

salish denizi gizemi ve salish deniz haritası salish sea

Ortaya atılan bazı iddialara göre bu ayakların; batan gemilerde bulunan ve denizde kaybolan insanlara ait olabileceği yönünde. Bazı iddialarda ise denizde intihar eden insanlara ait olabileceği söylenmekte. Bölgede yaşayan insanların, ayinlerinde insan kurban eden guruplara karşı uyarıldıkları dikkate alındığında bu yönde bazı bulgulara ulaşıldığı yönünde iddialarda ortaya atılmakta.

Şu ana kadar tespiti yapılabilen ayakların erkeklere ait olduğu da netleşen bilgiler arasında.

İlginizi çekebilecek bir konu köpeklerin aynı noktadan atlayarak intihar ettikleri köprü “Overton köprüsü” Overtoun Köprüsü Gizemi ve Enerjinin Negatif Etkileri

Son Güncelleme 20 Ekim 2020 Emr

Turhan Doğan
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

error: Korumalı İçerik!

Parapsikoloji.Net sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et